Avaleht
otsing leidis 262 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Terminal services (XP)
Deep Fury

vastuseid: 8
vaadatud: 2502

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 25.04.2006 12:57:32   pealkiri: Terminal services (XP)

Siis peaks olema valida kas Start või Stop the service aga valikut polegi! Ise arvan, et on
registris midagi muudetud või mingeid õigusi muudetud. Kuradi imelik asi.
Kuid tänud sellegipooles ...
  teema: Mis juhtub kui Inteli CPU Thermal Protection ei toimi ...
Deep Fury

vastuseid: 1
vaadatud: 1221

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.04.2006 09:58:28   pealkiri: Mis juhtub kui Inteli CPU Thermal Protection ei toimi ...
http://www.theinquirer.net/images/articles/Damaged-840.jpg
Lõhutud emaplaadist ja sisse põlenud protsessorist lähemalt juttu http://www.theinquirer.net/?article=30863
  teema: Milline videomängude tegelane sa oled?
Deep Fury

vastuseid: 167
vaadatud: 74421

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 31.03.2006 13:45:12   pealkiri: Milline videomängude tegelane sa oled?
Scorced Earth Tank & Master Chief from Halo ... test võiks tegelikult olla pikem ja põhjalikum ning mitte nii läbinähtav.
  teema: no mis jama on,mõistus otsas juba :(
Deep Fury

vastuseid: 10
vaadatud: 3008

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 31.03.2006 13:15:15   pealkiri: no mis jama on,mõistus otsas juba :(

kaspersky oli peal,ja oli uuendatud,tulemüür oli peal Samuti icon_eek.gif

Kaspersky ei puutu asjasse, tulemüür sul kindlalt ei toiminud
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;330904
  teema: no mis jama on,mõistus otsas juba :(
Deep Fury

vastuseid: 10
vaadatud: 3008

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 31.03.2006 13:08:47   pealkiri: no mis jama on,mõistus otsas juba :(
SELLE PEALE ÜTLEN MA IRW icon_biggrin.gif

ma nüüd nii tont ka pole beer_yum.gif

Vata oleks sul müür peal olnud poleks see iba ekraanile jõudnud icon_wink.gif
  teema: partitsiooni muutmine
Deep Fury

vastuseid: 5
vaadatud: 1990

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 31.03.2006 13:05:24   pealkiri: partitsiooni muutmine
Muidu FAT32=>NTFS konversioon pidavat tõsiselt fragmenteerunud pardi andma ja klastrisuurus vist kah kõige sobivam ei tulnud...
Tõsi ta on puhastverd NTFS on natuke nobedam aga IMO kaaluvad plu ...
  teema: no mis jama on,mõistus otsas juba :(
Deep Fury

vastuseid: 10
vaadatud: 3008

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 31.03.2006 12:42:23   pealkiri: no mis jama on,mõistus otsas juba :(

sp2 on peal jah olemas beer_yum.gif


Internetiajastul võiks rahvas olla kuulnud sellisest tehnoloogiast nagu "tulemüür" ... aga ilmselt on osadele ikka veel liiga keeruline.
  teema: Ei lase interneti pankadele ligi.
Deep Fury

vastuseid: 4
vaadatud: 2906

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 06.02.2006 14:34:30   pealkiri: Ei lase interneti pankadele ligi.
Häda oli ilmselt EENETi DNSiga
http://www.minut.ee/article.pl?sid=06/02/02/0943206&mode=nested
  teema: Miski vastik sitikas sigines, mis ei lase a task managerile ligi
Deep Fury

vastuseid: 8
vaadatud: 2776

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 11.01.2006 14:22:42   pealkiri: Miski vastik sitikas sigines, mis ei lase a task managerile ligi

saksa keel on minust küll määda läinud aga eks ma püüan tuletada millest jutt käib.

lisaks: http://babelfish.altavista.com ka äkki abx texti tõlkimisel, kui enne ei teadnud.
  teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
Deep Fury

vastuseid: 1210
vaadatud: 246491

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.12.2005 12:41:03   pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015)
IE on jätkuvalt maailma kõige ebaturvalisem brauser, palju tööd on küll ära tehtud selle lappimisel aga siiani on tavaline et IEst leitud viga ei paigata näiteks ½ aastat. Hiliseim m$ cock up: ...
  teema: IIS 5 turvamine
Deep Fury

vastuseid: 2
vaadatud: 1473

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 11.11.2005 11:42:08   pealkiri: Re: IIS 5 turvamine

mugavama haldamise huvides tahan, et TS oleks, kuid kuskilt lugesin, et see on võimalik turvaauk. kui tõsine turvaauk see oleks?

Hea oleks kui 3389 pordile igaltpoolt ligi ei pääseks, võima ...
  teema: HitmanPro
Deep Fury

vastuseid: 6
vaadatud: 2307

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 08.11.2005 17:40:14   pealkiri: HitmanPro
No see on nüüd küll ilmne liialdus... umbes sama kui minna HIV viiruse kandjat "panema" ja t6mmata 3 kondoomi ylestikku, et ehk siis ei nakka.
Visake v2lja esmane nakkuseallikas IE ja tehke oma pr0ni ...
  teema: 3DMark2001se skoorid
Deep Fury

vastuseid: 7732
vaadatud: 1332732

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.09.2005 10:06:02   pealkiri: 3DMark2001se skoorid
Peaks töötama, mul töötab vähemalt.
Skoor oli muidu 15367 punkti.

Su antud link nõuab sisselogimist Futuremargi lehele.
  teema: 3DMark2001se skoorid
Deep Fury

vastuseid: 7732
vaadatud: 1332732

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.09.2005 00:31:58   pealkiri: 3DMark2001se skoorid
GF6600GT & Athlon64 2800+ sain 15612 default kellad ja 16588 väikse klokiga (CPU@1920MHz ja MEM 220*2). Driveriks ForceWare 78.01
Kaardil potentsiaali muidugi palju rohkemaks.
  teema: ketaste surm! (kas viga on rauas, möllab mingi viirus või hoopis muu viga?)
Deep Fury

vastuseid: 51
vaadatud: 7110

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.07.2005 14:33:28   pealkiri: ketaste surm! (kas viga on rauas, möllab mingi viirus või hoopis muu viga?)
Kuum teeb ilmselt oma tööd. Endal firmas viimase kuu ajaga 4-5 kettaga muresi olnud. Võrdluseks et paar kuud tagasi valmistas ainult 1 ketas probleeme.
Edit:
SATA ketastest läinud Hitachid, WDd ...
  teema: Kaspersky plussid ja miinused. Kiire!
Deep Fury

vastuseid: 12
vaadatud: 2839

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 27.05.2005 13:06:13   pealkiri: Kaspersky plussid ja miinused. Kiire!
Siis ju ei tule iga 60min tagant uuendust ju. Mul see fprot ka iga 30 min tagant kontrollis, aga uuendused tulevad ikka nii päevas korra või paar ja @weekend uuendusi ei tule.
<OT>
Mis vahet ...
  teema: Maxtor kettad - Tähistussüsteem?
Deep Fury

vastuseid: 4
vaadatud: 1482

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.05.2005 13:52:17   pealkiri: Re: Maxtor kettad - Tähistussüsteem?
Mis erinevus on Maxtor'i ketastel:

6B300R0 ja 6L300R0

6B300R0 on 300GB 7200rpm UDMA/133 ketas.
6L300R0 on 300GB UATA133 7200rpm 16MB cachega.

Nii suure ketta juures peaks 16 MB cache (+NCQ) ...
  teema: Saidi häkkimine
Deep Fury

vastuseid: 17
vaadatud: 4780

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 03.05.2005 12:52:10   pealkiri: Re: Saidi häkkimine
Karistusseadustikus kirjas:

§ 206. Arvutikahjurlus

(1) Arvutis olevate andmete või programmi ebaseadusliku vahetamise, kustutamise, rikkumise või sulustamise eest, kui sellega on tekitatud ol ...
  teema: laiekraan vs tavaline
Deep Fury

vastuseid: 15
vaadatud: 3395

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.04.2005 10:04:43   pealkiri: laiekraan vs tavaline
Ühele meeldib must teisele valge. 2 sõna: maitse asi.
Võta selline mis sulle meeldib icon_smile.gif
  teema: HV massidesse
Deep Fury

vastuseid: 26
vaadatud: 5400

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.04.2005 10:02:37   pealkiri: HV massidesse
IMHO pole üldse vahet kuskohas sa töötad või ei tööta, kui näiteks kodus (või tuttaval/sugulasel/sõbral) arvuti või mitu olemas ja nende ülespaneku/konffimisega tegeletud, leiab vabalt teem ...
  teema: HV massidesse
Deep Fury

vastuseid: 26
vaadatud: 5400

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 14.04.2005 16:51:36   pealkiri: Re: HV massidesse
Ükskord ... aasta tagasi läksin baari. Juhtumisi oli mul HV särk seljas ja miski HV selzkond oli ka seal kellest ma ainult Tanelit tundsin aga tinutatud sai sellegipoolest icon_razz.gif
  teema: laiekraan vs tavaline
Deep Fury

vastuseid: 15
vaadatud: 3395

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.04.2005 16:48:40   pealkiri: Re: laiekraan vs tavaline
Alati tasuks arvestada, et mida suurem monitor, seda väiksem läppari tööaeg. Suur monitor paneb akule hea koormuse taha ja ei mõju hästi ka läppari kaalule.
  teema: Epox 8KDA3J
Deep Fury

vastuseid: 26
vaadatud: 5387

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.04.2005 13:43:42   pealkiri: Epox 8KDA3J
jah. emaplaadi manualis on väga ilus screenshot selle kohta, kus biosis see CnQ olema peaks. biosis seda ei ole.

Sai asja testitud ja CnQ optsioon kadus biosist tõesti ära kui 1 mälupulk polnu ...
  teema: Vanema Soc. A prose kokkusobimine uue emmega
Deep Fury

vastuseid: 24
vaadatud: 3360

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.04.2005 15:36:01   pealkiri: Vanema Soc. A prose kokkusobimine uue emmega
Yeah, somebody won the race who can run out of arguments faster icon_razz.gif
"hapude viinamarjade sündroomi" kommentaar metsaliselt paneb pmst poolele threadi jutule tabava punkti.
Minuarvates võib teema lu ...
  teema: Vanema Soc. A prose kokkusobimine uue emmega
Deep Fury

vastuseid: 24
vaadatud: 3360

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.04.2005 13:33:55   pealkiri: Vanema Soc. A prose kokkusobimine uue emmega

aga tranomaeisaa.
su komplekt on kõva. icon_lol.gif thumbs_up.gif

Kui sul on vaja uut arvutit täna, siis A64 is the way to go ja see kehtib pea iga hinnaklassi arvuti kohta. Endal tekkis vajadus läppari ja B ...
  teema: Vanema Soc. A prose kokkusobimine uue emmega
Deep Fury

vastuseid: 24
vaadatud: 3360

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.04.2005 10:47:19   pealkiri: Vanema Soc. A prose kokkusobimine uue emmega
OT kergelt aga ikka upgrade'i teemal ikkagi:


1.Huvitav - minu 2500+ stock cooleriga ei ole ka eriline lennukimootor - toitekas karjub üle.
2.buffer overflow?pole sellist probleemi veel´ette tu ...
  teema: Vanema Soc. A prose kokkusobimine uue emmega
Deep Fury

vastuseid: 24
vaadatud: 3360

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.03.2005 17:18:20   pealkiri: Vanema Soc. A prose kokkusobimine uue emmega

ma ei saa tõesti aru, mida krdit te saate teadmisest, et teil on 64bit prose???Erilist perfomance vahet ei ole, ainult hinnavahe 2 kordne.

1. Athlon64 on idles imevaikne juba stock cooleriga, er ...
  teema: Kes parandavad, haldavad, konfivad jne. windowsi formaadiga?
Deep Fury

vastuseid: 261
vaadatud: 36471

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 30.03.2005 16:02:49   pealkiri: Kes parandavad, haldavad, konfivad jne. windowsi formaadiga?
Tegelikult ei ole vahet kas sul on 14 või 1 partitsioon, see kaua sul antud konff vastu peab sõltub ikka kasutajast. Kui ikka iga paari kuu tagant on vaja kettale format teha, siis tuleb tunnistaj ...
  teema: Epox 8KDA3J
Deep Fury

vastuseid: 26
vaadatud: 5387

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.03.2005 16:17:30   pealkiri: Epox 8KDA3J
Siis ikka 130 nm aga CG stepping. Selge, tnx.
Mul C0 stepping, mis ilmselt natu soojem tükk.
Btw lisa probleeme tulemas: Max TDP* for the line of C0 revision cores is 89W compared with a max TDP ...
  teema: Epox 8KDA3J
Deep Fury

vastuseid: 26
vaadatud: 5387

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.03.2005 14:07:08   pealkiri: Epox 8KDA3J
ma proovisin ka selle CnQ ära ja töötab. emaplaat on rev2.2
1004MHz jätab mul idles, volte 1.15 ja temp on 33 kraadi ja langeb icon_lol.gif

Hei, kas sul on 90 nm versioon 2800+ist ? CPUZ screenshott ...
  teema: Epox 8KDA3J
Deep Fury

vastuseid: 26
vaadatud: 5387

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.03.2005 21:21:46   pealkiri: Epox 8KDA3J
Mõtlesin ka et kui RAMi upgrade tuleb abx üks 512ne nabida enne kui 2*256 versioonile minna. Samas kuu aja pärast või nii saan ilmselt 256+512 kombinatsiooni testida. Ilma Cool 'n' Quietita Athlon ...
  teema: Epox 8KDA3J
Deep Fury

vastuseid: 26
vaadatud: 5387

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.03.2005 03:12:44   pealkiri: Epox 8KDA3J
Well, mul sama emme ja CnQ sain tööle nii:
1. BIOS update (2005.01.05), BIOSi valikutesse tekkis Cool 'n' Quiet
2. Windows XP "Screen Saver Options"->"Power Options Properties"->"Minimal Pow ...
  teema: Viirusetõrje testid. Veebruar 2005.
Deep Fury

vastuseid: 3
vaadatud: 1921

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 08.03.2005 10:38:21   pealkiri: Viirusetõrje testid. Veebruar 2005.
Btw, Symanteci viirusetõrjedefinitsioone teeb üks suures IBMi klusteris pesitsev tehisintellekt. 98,3 % näitab, et natuke tuleb tal veel areneda icon_smile.gif
  teema: winnt server, winxp kliendid
Deep Fury

vastuseid: 3
vaadatud: 1767

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 08.03.2005 10:27:52   pealkiri: Re: winnt server, winxp kliendid
logides sisse klientarvutist(winxp) tavaksutajaga tahaksin saada serveri (winnt) poolt group policy't.
Kas see on võimalik ja kuidas seda üldse määrata.

Ette tänades..

Group policy on Acti ...
  teema: Miski proovib arvutisse sisse saada?
Deep Fury

vastuseid: 2
vaadatud: 1133

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 01.03.2005 15:21:57   pealkiri: Re: Miski proovib arvutisse sisse saada?
Tulemüür blokib sul e-mulesse tulevaid ühendusi.
Abx googeldamist harrastada.
  teema: 3DMark2001se skoorid
Deep Fury

vastuseid: 7732
vaadatud: 1332732

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.02.2005 11:02:12   pealkiri: 3DMark2001se skoorid
kuradi skoor raisk icon_razz.gif

Ma tõmbasin just endale 3dmark2001se ja sain 3600 punkti. Nigel masin mul ikka icon_rolleyes.gif

Vaheta PC2100 mälude asemel midagi paremat et FSB ikka vähemalt 333 oleks. Üle 400 ...
  teema: Apache ja win
Deep Fury

vastuseid: 7
vaadatud: 1590

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 25.01.2005 16:08:01   pealkiri: Re: Apache ja win
Situatsioon siis selline, et viimasel ajal pikemat aega jooksutanud oma dyn.ee domeeni taga apachet, php'd ja mysqli.... Ise eelistan juba jupp aega IE-le Firefoxi ja Operat, Outlook expressi asemel T ...
  teema: Theregister.co.uk bänneriserver nakatas kasutajaid ...
Deep Fury

vastuseid: 4
vaadatud: 1330

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 25.11.2004 15:13:28   pealkiri: Soome sideamet soovitab IEd mitte kasutada ...
... kuniks iFRAME auk lapitud saab:
http://www.helsinginsanomat.fi/tuoreet/artikkeli/1076154633764
  teema: Theregister.co.uk bänneriserver nakatas kasutajaid ...
Deep Fury

vastuseid: 4
vaadatud: 1330

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 22.11.2004 17:36:06   pealkiri: Theregister.co.uk bänneriserver nakatas kasutajaid ...
IEga surfimise ohtlikkusest:

http://www.theregister.co.uk/2004/11/21/register_adserver_attack/
  teema: Susele tulemüür
Deep Fury

vastuseid: 15
vaadatud: 2043

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 29.10.2004 09:34:54   pealkiri: Susele tulemüür
Selle thread kandideerib naljafoorumis esinemisele icon_smile.gif
Jama lugu küll, SUSE ei toetagi gatorit ega muud IE spyware'i. Kehv on ka lugu meilitsi levivate viirustega. Tulemüürita Linuxit samuti suht h ...
  teema: JPEG vea kontroll
Deep Fury

vastuseid: 11
vaadatud: 1947

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 24.09.2004 12:17:01   pealkiri: JPEG vea kontroll
Jah seda enam, et M$i office ametlikult ka midagi maksab.
Ma kasutan aastaid IE ja pole haigusi külge saanud. Ei soovita küll tavakasutajale IE-d. Oma kommentaaridega võiksid ettevaatlikum olla. O ...
  teema: Kamp troojalasi - mõistus otsas juba
Deep Fury

vastuseid: 11
vaadatud: 2367

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 24.09.2004 11:01:45   pealkiri: Kamp troojalasi - mõistus otsas juba
Antud listi ei hakanud läbi kammima aga nabi selline soft nagu TCPview ja seki kas midagi kahtlast kuulab ühe või teise pordi peal. WinXPs alates SP1st abx käsk ka "netstat -ano". Üldiselt peaks ...
  teema: JPEG vea kontroll
Deep Fury

vastuseid: 11
vaadatud: 1947

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 24.09.2004 10:58:42   pealkiri: JPEG vea kontroll
IMHO pole enamusel kodukasutajatel näiteks M$i officet vajagi, OpenOffice ajab asja kenasti ära. Noh aga see selleks. Turvaseisukohalt näitab IEga surfimine juba ajupuudulikkust, niiet ma ei tunne enam ...
  teema: Proge startup programmide lisamise vastu?
Deep Fury

vastuseid: 19
vaadatud: 3176

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 24.09.2004 10:53:45   pealkiri: Proge startup programmide lisamise vastu?
1 võimalus oleks jagada startup kataloogidele ja registry võtmetele vastavad õigused, softi installida ainult adm konto alt ja ise mitte pidevalt adm kontoga arvuti taga olla. Ongi probleem kadunud ...
  teema: Test - mida võib häkker sinu arvuti kohta näha.
Deep Fury

vastuseid: 82
vaadatud: 14176

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 22.09.2004 15:16:41   pealkiri: Test - mida võib häkker sinu arvuti kohta näha.
See ei ole ikka see. Ega tõsised tegijad murragi väljaspoolt sisse. Nad hoopis söödavad sulle mõne trooja ette mis siis hoopis sinu masinast *välja* murrab (mida pcAdity jubin justnimelt teebki) ...
  teema: Microsofti turvaülem kasutab Firefoxi
Deep Fury

vastuseid: 5
vaadatud: 1943

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 31.08.2004 10:05:31   pealkiri: Microsofti turvaülem kasutab Firefoxi
Huvitav et ma pole üllatunud icon_smile.gif
http://theinquirer.net/?article=18173
  teema: BIOS PASSWORD
Deep Fury

vastuseid: 7
vaadatud: 1862

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.07.2004 14:35:38   pealkiri: BIOS PASSWORD
Kui jumperit BIOSi resetiks pole, piisab emaplaadi patakaga mängimisest, kui seda ka pole abx BIOSi täpne versioon teada saada. Paljudel vanade BIOSide *master-passwordid* on välja lekkinud icon_wink.gif Neti ...
  teema: Linux vs Windows
Deep Fury

vastuseid: 4717
vaadatud: 859651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.07.2004 16:03:19   pealkiri: Linux vs Windows
suurem osa inimesi ei armastagi Linuxit sest ei viitsi,või ei jõua õppida sellekohast materjali...asja tuleb ikka puurida ja uurida enne kui ilusti Linuxi juurde asud 8)

Ei tule midagi, osad jub ...
  teema: Ad-aware leidis 530 ühikut jama...
Deep Fury

vastuseid: 81
vaadatud: 20029

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.07.2004 15:41:35   pealkiri: Ad-aware leidis 530 ühikut jama...
Tore on see cih jah.Samalaadne on Norman Antivirus,mis käivitudes leiab mõnusa hulga Worme ja skänni lõppedes hakkab agaralt exe.faile kustutama.
Mille peale tuleb teha ilus Format C: icon_biggrin.gif

Huvi ...
  teema: Tore lugu küll!
Deep Fury

vastuseid: 33
vaadatud: 5358

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 05.07.2004 14:00:12   pealkiri: Tore lugu küll!
IE ADODB.Stream funktsioon mis võimaldas kohalikku arvutisse faile kirjutada
on nüüd ActiveX-st uue m$i patchiga eemaldatud.
Veast informeeriti m$i juba 15 septembril eelmisel aastal. M$i turvapr ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.