|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Aion |
Deemon101
vastuseid: 1205
vaadatud: 234717
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.08.2010 14:28:13 pealkiri: Aion |
| mis serveris eestlased mängivad? ma ise mängin spataloses .. IGN: Dmn |
teema: Aion |
Deemon101
vastuseid: 1205
vaadatud: 234717
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2009 14:40:42 pealkiri: Aion |
Server: Spatalos
2 charri..
lvl 50 chanter (IGN: Dmn)
lvl 39 sorc (IGN: Chox)
ilmselt seal serveris rohkem peale minu ja minu gf'i eestlasi ei ole.. kahjuks. |
teema: Perfect World |
Deemon101
vastuseid: 20
vaadatud: 7666
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2008 16:59:01 pealkiri: Perfect World |
hm Tanel linkis siia.. et siis see .com server aka INT server on laggiv ja kallis. Uus ja parem on www.perfectworld.ms |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Deemon101
vastuseid: 23208
vaadatud: 5779343
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.05.2006 17:12:01 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| seda ma isegi arvasin, aga ei midagi. seis sama. Haupage soft scannib kanaleid, aga ei leia midagi. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Deemon101
vastuseid: 23208
vaadatud: 5779343
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.05.2006 15:22:47 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| mul on tv kaart.. millel on see justkui olemas.. samas ma ei tea kindlalt kas see on sisend või väljund.. mingeid spec'e nagu ka ei leidnud selle kohta :\ |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Deemon101
vastuseid: 23208
vaadatud: 5779343
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.05.2006 14:23:02 pealkiri: Elisa Klassik (endine Starmani Zuum TV) |
Hoi!
Keegi on äkki ühendanud Starmani Digi box'i arvutiga?
Ma tean, et boxist peaks arvutisse scart to s-video kaabel jooksma, aga kas keegi on seda asja reaalselt teinud ja ja kuidas töötab?
... |
teema: Kommenteerimine: Deemon101 |
Deemon101
vastuseid: 9
vaadatud: 4657
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2006 12:53:03 pealkiri: Kommenteerimine: Deemon101 |
muig.. ok see tolmu värk jah seda unustasin teha
uue masina kokkupanemisega oli rohkem tegemist kui vana mobo puhastamisega .. aga no ok.. see oli my bad küll ses suhtes..
.. aga aasta noo ... |
teema: Kommenteerimine: Memphisz |
Deemon101
vastuseid: 20
vaadatud: 10743
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2004 14:30:19 pealkiri: Kommenteerimine: Memphisz |
kaup tehtud.. ja kõik siiani ok
nüüd on aint vaja millegagi ostetud asjad yle ka testida
aga muidu täitsa ok! |
teema: canman - HINNAVAATLUS EKSITAB |
Deemon101
vastuseid: 50
vaadatud: 13620
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.12.2003 13:15:42 pealkiri: canman - HINNAVAATLUS EKSITAB |
| hm leht on nyydseks maha v6etud? |
teema: Kommenteerimine: madis |
Deemon101
vastuseid: 89
vaadatud: 84210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2003 19:14:15 pealkiri: Kommenteerimine: madis |
positiivne.. kaup korralik ja töötab  |
teema: Kriimude eemaldamine |
Deemon101
vastuseid: 14
vaadatud: 10796
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.10.2003 08:44:53 pealkiri: Kriimude eemaldamine |
heh asi kisub ulmekaks 2ra  |
teema: Kriimude eemaldamine |
Deemon101
vastuseid: 14
vaadatud: 10796
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.10.2003 00:12:17 pealkiri: Kriimude eemaldamine |
vaheta toru 2ra
..
aga ei tegelt ei ole kuulnud veel et kriimudest lahti saab kui need olemas on.. |
teema: Kommenteerimine: draal |
Deemon101
vastuseid: 20
vaadatud: 3427
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2003 17:41:37 pealkiri: Kommenteerimine: draal |
kaup käes.. ja selline nagu lubatud.. sobib
k thnx |
teema: CRT monitorid surevad järgmisel aastal ?! |
Deemon101
vastuseid: 76
vaadatud: 12815
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.09.2003 22:43:59 pealkiri: CRT monitorid surevad järgmisel aastal ?! |
heh.. lihtne vastus asjale..
CRT graafika ja muu sarnase jaoks..
LCD kontorisse lauale office ja muu sarnase jaoks..
LCD tuleb nii v6i naa peale..
ja juba praegu on nii et korralikud CRT MONITORID ... |
teema: pilt kaob lambist eest ja tuleb tagasi... |
Deemon101
vastuseid: 8
vaadatud: 2499
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.06.2003 16:57:55 pealkiri: pilt kaob lambist eest ja tuleb tagasi... |
nojah.. ma just myysin eile veel 15 tolli monitore 350.- eest.. t2naseks on k6ik l2inud.. alles on aint 17" tollised  |
teema: probleem LCD monitoriga |
Deemon101
vastuseid: 1
vaadatud: 930
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.05.2003 23:37:21 pealkiri: probleem LCD monitoriga |
hmm.. ota ?? kui lylitada monitor v2lja ja uuesti sisse.. mis moodi sellest aru saada?
teed midagi sellist et alguses kui monitori koos arvutiga k2ima paned siis pole midagi.. ja t88tab k6ik? ja sii ... |
teema: Monitor jamab |
Deemon101
vastuseid: 7
vaadatud: 3384
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.04.2003 22:50:31 pealkiri: Monitor jamab |
hehe bootimise ajal ei oma op sys vist erilist t2htsust ?  |
teema: Kuidas GF FX 5800 Ultra maha põletada! |
Deemon101
vastuseid: 50
vaadatud: 7450
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.04.2003 02:01:35 pealkiri: Kuidas GF FX 5800 Ultra maha põletada! |
ja kui ei usu.. siis proovige ise j2rgi v6i te ei julge ? kahtlete endas?
right.. |
teema: ViewSonic 17" G75F |
Deemon101
vastuseid: 10
vaadatud: 2661
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.04.2003 00:12:31 pealkiri: ViewSonic 17" G75F |
| minu arvamus on, et vii remosse.. |
teema: probleem monitoriga Samasung SyncMaster 19` 957mbFlat |
Deemon101
vastuseid: 5
vaadatud: 2268
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.04.2003 20:46:38 pealkiri: probleem monitoriga Samasung SyncMaster 19` 957mbFlat |
hehe viewsonicul on see ka olemas.. umm imho mõttetu asi.. muudab teksti aint uduseks.. samas see ongi m6eldud aint m2ngimiseks ja filmide vaatamiseks.. ja tava mode siis texti jms jaoks.
hmm neti ... |
teema: ViewSonic 17" G75F |
Deemon101
vastuseid: 10
vaadatud: 2661
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.04.2003 15:12:21 pealkiri: ViewSonic 17" G75F |
hmm j22b tegelt suht arusaamatuks kuidas kaart saab pilti moonutada.. ses suhtes et ylemist ja alumist 22rt..
ei saa aru.. aga vist m6ned asjad ongi m6eldud selleks et neist aru ei saaks.. |
teema: ViewSonic 17" G75F |
Deemon101
vastuseid: 10
vaadatud: 2661
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.04.2003 01:48:36 pealkiri: ViewSonic 17" G75F |
| tassi remosse.. t6mmatakse sirgeks.. |
teema: xp virvendab |
Deemon101
vastuseid: 34
vaadatud: 6058
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.04.2003 00:12:21 pealkiri: xp virvendab |
njaa.. lahe kui xp virvendab.. /me anerab ennast kohe katki..
hm.. proovi safe mode alt ka maha kiskuda neid.. kui ei aita... osta uus monitor mis ikka n2itab mingit infi ka kui palju reaalselt he ... |
teema: Kuvar jamab |
Deemon101
vastuseid: 25
vaadatud: 4621
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.04.2003 23:25:44 pealkiri: Kuvar jamab |
ma pole kindel kui hea meelega see Fujitsu Invia's ette v6etakse sest et seal muidu LG'd ei tehta.. ja ei tea kas on igast jubinaid olemas mis sinna k2ivad jne..
erm.. muidu veel beesting .. parandab ... |
teema: Kuvar jamab |
Deemon101
vastuseid: 25
vaadatud: 4621
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.03.2003 22:11:21 pealkiri: Kuvar jamab |
hm tegelt too oma 5 a vana molu remosse .. sest et t2na n2iteks toodi yks 7 a vana kast.. et siis .. sul on veel chance  |
teema: Kuvar jamab |
Deemon101
vastuseid: 25
vaadatud: 4621
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.03.2003 01:02:58 pealkiri: Kuvar jamab |
aga seal on ju palju chippe sees millest neid 50 krooniseid v6tmehoidjaid teha mitte palju aga.. no rohkem kui yks v6tmehoidja ikka D |
teema: Küsimused LCD'de kohta...(20x4) |
Deemon101
vastuseid: 742
vaadatud: 142140
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 26.03.2003 16:12:35 pealkiri: Küsimused LCD'de kohta...(20x4) |
hmm... enne raha maksmist tseki molu järgi.. surnud pixlite teema..  |
teema: Monitori kaitseklaasi vahetus |
Deemon101
vastuseid: 15
vaadatud: 3474
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.03.2003 01:00:44 pealkiri: Monitori kaitseklaasi vahetus |
heheh on aga.. muidu.. palun v2ga.. lykka kruvikas vahele.. ja .. proovi/vaata ise j2rgi kui muidu ei usu  |
teema: Monitori kaitseklaasi vahetus |
Deemon101
vastuseid: 15
vaadatud: 3474
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.03.2003 15:13:43 pealkiri: Monitori kaitseklaasi vahetus |
hehe good one
ehm.. njaa.. kui 6nnestub pese t2iesti maha.. tavaliselt ei 6nnestu.. siis.. pole midagi teha.. ela selle plekiga..
p6mst see pole mehaaniline.. vaid siiski kaitsekile on maha koor ... |
teema: Kuvar jamab |
Deemon101
vastuseid: 25
vaadatud: 4621
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.03.2003 22:42:52 pealkiri: Kuvar jamab |
| hmm.. ma v6in 8elda et reeglina parandatakse kuvar 2ra. iseasi on see kas on piisavalt kompetentne inimene neid remoma v6etud. |
teema: Kuvar jamab |
Deemon101
vastuseid: 25
vaadatud: 4621
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2003 19:41:31 pealkiri: Kuvar jamab |
| 5 a vana molu küll enam eriti m6tet remoda pole jah |
teema: monitor muudab ise pildi laiust ja kõrgust? |
Deemon101
vastuseid: 2
vaadatud: 1257
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2003 04:54:41 pealkiri: monitor muudab ise pildi laiust ja kõrgust? |
| lase mulul mingi poolt tundi soojeneda.. siis reguleeri pilt paika.. ja 2ra rohkem n2pi.. sest et siis l2heb ta sul iga kord p2rast 6ige koha peale.. .. umm monitori normaalseks soojenemis ajaks yldj ... |
teema: Samsung SyncMaster 757NF - pilt läheb servadest tuhmiks + triibud |
Deemon101
vastuseid: 1
vaadatud: 1294
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2003 04:48:21 pealkiri: Samsung SyncMaster 757NF - pilt läheb servadest tuhmiks + triibud |
| hmm suht kindel et pood tagasi ei v6ta.. proovi molut kuskile mujale t6sta .. ja kui see mingit tulemust ei anna siis kontrolli parem oma monitoriga kaasa olev garantii talong yle.. ja sea sammud remo ... |
teema: Mis juhe sobib komposiit video signaali edastamiseks... |
Deemon101
vastuseid: 10
vaadatud: 3149
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2003 04:42:58 pealkiri: Mis juhe sobib komposiit video signaali edastamiseks... |
| hmm.. k2isin ka just tevalost ostmas seda.. korralik varjestusega kaabel.. spets selle jaoks.. 20 eeq meeter.. |
teema: 757NF - Control Locked??? |
Deemon101
vastuseid: 4
vaadatud: 1364
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.03.2003 13:24:46 pealkiri: 757NF - Control Locked??? |
hee.. nii proovisin just ise j2rgi.. 700NF l2heb lukku ja lukust lahti kui hoida ca 10 sec k6ige parempoolsemat nuppu all.. have phun with it  |
teema: hdd lülitab ennast ise välja |
Deemon101
vastuseid: 8
vaadatud: 2122
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 20.03.2003 13:03:41 pealkiri: hdd lülitab ennast ise välja |
| p6him6tteliselt saab küll jah aga see ei aita vindi mahasuremist peatada.. smart lihtsalt ytleb et su hdd on vigane ega ta muud ei tee ilmselt. ehk kui on vigane siis on vigane.. mm.. controlleri vahe ... |
teema: 757NF - Control Locked??? |
Deemon101
vastuseid: 4
vaadatud: 1364
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.03.2003 12:58:09 pealkiri: 757NF - Control Locked??? |
| hmm.. proovi.. hoia mingit nuppu all ca 30sec.. ilmselt mingi selline teema sellega et nuppu kogemata all hoitud ja 2ra lockitud.. aga v6ibolla ka mitte.. philipsitel on sedasi olnud.. |
teema: hdd lülitab ennast ise välja |
Deemon101
vastuseid: 8
vaadatud: 2122
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 18.03.2003 16:37:12 pealkiri: hdd lülitab ennast ise välja |
hee.. sul v6ib hdd ise kah tuksis olla rahulikult mul on n2iteks yks maxtori hdd... mis lambi aegadale samamoodi lylitab ennast ise v2lja.. SMART viga on minu omal n2iteks.. kui leiad m6ne targema ... |
teema: Monitoril on midagi viga? |
Deemon101
vastuseid: 21
vaadatud: 3404
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.03.2003 19:36:58 pealkiri: Monitoril on midagi viga? |
heh yhe p2evaga.. njaa.. t6nu teed sa selle nii k2be 2ra ? heh..
imho vist teeks.. erm..
aga kui sa l2bi mingi k-arvuti vms asja seda sinna tood.. siis sa küll yhe p2evaga hakkama ei saa..
v2hema ... |
teema: Kuidas salvestada arvutist VHS'le ? |
Deemon101
vastuseid: 16
vaadatud: 3249
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.02.2003 16:59:26 pealkiri: Kuidas salvestada arvutist VHS'le ? |
irw.. koomikud.. irw irw..
ok.. mida on vaja.. kaarti millel on tv out.. ja kui seda pole siis myiakse karbikesi.. mis oskavad teha vga'st s-video.. v6i tv'out'i.. rca siis.. hmm.. ja .. sealt edasi. ... |
teema: Kõlari valmistamine kõvakettast |
Deemon101
vastuseid: 44
vaadatud: 18935
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 13.12.2002 14:49:56 pealkiri: Kõlari valmistamine kõvakettast |
| paistis nii olema sest et kui klemmide vastu juhet liigutada siis see mingil m22ral k2is ringi.. |
teema: Kõlari valmistamine kõvakettast |
Deemon101
vastuseid: 44
vaadatud: 18935
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 13.12.2002 14:25:50 pealkiri: Kõlari valmistamine kõvakettast |
hehe.. tegin endale selle suht tase kusjuures.. asja saab stereoks teha.. ja nagu ma aru sain.. ei tule plaadist kottigi häält.. vaid siis mähis mis on pea otsas.. see teeb häält.. erm.. st ... |
| |