Avaleht
otsing leidis 63 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: meim
DeadHiTMaN

vastuseid: 237
vaadatud: 42606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2025 11:04:36   pealkiri: Kommenteerimine: meim
Ostis GPU ja CPU. Väga muhe ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
DeadHiTMaN

vastuseid: 1903
vaadatud: 322889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.07.2025 23:05:47   pealkiri: CPU ost
Ostsin AMD 5950x cpu, Kõik OK beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: ZeD
DeadHiTMaN

vastuseid: 871
vaadatud: 158104

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2023 19:57:46   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Ostis mobiili. Väga lahke ja aus inimene thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: SMS+
DeadHiTMaN

vastuseid: 19
vaadatud: 10099

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2020 22:03:23   pealkiri: Ostis mobla
Tuli, vaatas ja ostis. Igati viisakas vend thumbs_up.gif
  teema: Asus Padfone
DeadHiTMaN

vastuseid: 58
vaadatud: 26928

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.03.2015 14:36:27   pealkiri: Asus Padfone
Kui jätkata siis Asus Pafone S on päris hea. Ise siin kasutanud seda. Sai ostetud UK-st mingi 220 euriga. Telefon on igati aus.
  teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
DeadHiTMaN

vastuseid: 1141
vaadatud: 482358

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.09.2013 19:41:19   pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Ei ole veel pahna suutnud täis koguda aga minu hetke töölaud.
http://i255.photobucket.com/albums/hh141/Deadboy48/arvuti/DSC_0518.jpg

Natukene käsitööd sai ka tehtud. Notebook cooler sai laua ...
  teema: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid
DeadHiTMaN

vastuseid: 693
vaadatud: 179168

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.08.2013 10:28:55   pealkiri: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid
Mnjah, sellist läpakat võiks juba omada, vägagi asjalik pill thumbs_up.gif Minu lauamasin skoorib video OC profiiliga ca 12,500+ punni selles margis; päris uskumatu, et läpakas teeb pea sama suure skoori ...
  teema: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid
DeadHiTMaN

vastuseid: 693
vaadatud: 179168

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.08.2013 13:51:46   pealkiri: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid
Kas just "läppariks" saab seda nimetada oma kaalu ja suuruse pärast aga AW 18 andis 3dmark 11 scooriks 11330 (http://www.3dmark.com/3dm11/7068161).
  teema: Sülearvuti videokaart läbi? :: Sülearvutid
DeadHiTMaN

vastuseid: 11
vaadatud: 5449

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.07.2013 09:59:22   pealkiri: Sülearvuti videokaart läbi?
Ka sitalt fikseeritud radikas, pasta või soojust juhtivad ribad tekitab sellise probleemi. Video osal toimub kohtkuumenemine ja tulemuseks on see sama asi.

Fööniga võid ka üle lasta "just in ...
  teema: Läpaka videokaardi vahetamine
DeadHiTMaN

vastuseid: 9
vaadatud: 4577

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.07.2013 09:55:06   pealkiri: Läpaka videokaardi vahetamine
MDK ei ütleks kohe, et 100% kindel GT 555m kaardist on olemas ka MXM III B tüüpi kaart. Arvestades, et masin on 15,6 tolli siis võib olla isegi vahetatav kuigi reeglina on MXM pigem 17 tolli ja ed ...
  teema: Asus Padfone
DeadHiTMaN

vastuseid: 58
vaadatud: 26928

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.05.2013 20:33:37   pealkiri: Asus Padfone
, Täna viisid ja juba said kätte? icon_lol.gif
Vähemalt postis jäi mulje, et on veel viimata

Eks viib Elioni tagasi ja vaatab mis saab...


Pidin jah viima elioni.
Viisin otse garantii teostaj ...
  teema: Asus Padfone
DeadHiTMaN

vastuseid: 58
vaadatud: 26928

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.05.2013 15:26:26   pealkiri: Asus Padfone
Super kiire garantiiremondi läbi telefon minul icon_biggrin.gif Vahetati n.ö emaplaat ja kõlar. Nagu aru sain siis asuse puhul pidi olema nõrk koht just kõlar, mis ajaga lihtsalt ära sureb.

Sain aga uue mo ...
  teema: Asus Padfone
DeadHiTMaN

vastuseid: 58
vaadatud: 26928

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.05.2013 09:21:51   pealkiri: Asus Padfone
Kas pead silmas kõlarit, kui see mis ees on ? või mobiili taga olev kõlar ?.

Endal on probleem esimesega. Ragina all pean silmas, et justkui peksaks heli üle. Kõlar arvab, et on nagu speaker ...
  teema: Asus Padfone
DeadHiTMaN

vastuseid: 58
vaadatud: 26928

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.05.2013 07:35:41   pealkiri: Asus Padfone
Endal nüüd aasta aega see telefon olnud ja arvatavasti lähiajal läheb garantii remondi alla või siis soovib vahetust.

Probleemid: Kuni esimese firmware update-ni ideaalne telefon. Peale 4.0.1 ...
  teema: Kommenteerimine: lol
DeadHiTMaN

vastuseid: 25
vaadatud: 8317

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2012 13:18:05   pealkiri: Kommenteerimine: lol
Ostis minult telefoni. Tegi kohe ülekande. Soovitan! icon_biggrin.gif
  teema: Dell 6870M Vbios vaja saada
DeadHiTMaN

vastuseid: 0
vaadatud: 1470

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 05.06.2012 07:57:29   pealkiri: Dell 6870M Vbios vaja saada
Ei osanud täpsema teema alla panna. Ehk on kellegi DELL alienware või mõned muus masinas kasutusel ATI HD6870M (sülearvuti videokaart) ?
Oleks hädasti vaja selle kaardi stock vbiost.

Saab ehk ...
  teema: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele
DeadHiTMaN

vastuseid: 7
vaadatud: 3121

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.01.2012 18:23:34   pealkiri: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele
940 ei hakka tööle. Bios toetab 920XM.i ja sellega just avab bios menu all mõned lisad icon_smile.gif
  teema: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele
DeadHiTMaN

vastuseid: 7
vaadatud: 3121

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 20.01.2012 20:05:00   pealkiri: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele
Noo ei kurda küll icon_biggrin.gif Need mängud mis enne töötasid napilt High peal jooksevad nüüd vabalt max peal ja veel suht OK FPS-iga.
Arvatavasti tuleb ka 920XM tellida kuna 740 vast on nüüd see, mis ...
  teema: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele
DeadHiTMaN

vastuseid: 7
vaadatud: 3121

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.01.2012 20:03:27   pealkiri: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele
Kle tuli tellida. 4 nädalat ja kohal. Sama oli ka R3 radikale. Kohapeal nad ei hoia midagi.
Võibolla nüüd on ka saada juba 6990M. Siis kui endale tellisin pakuti ainult 6970. Teoreetiliselt anna ...
  teema: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele
DeadHiTMaN

vastuseid: 7
vaadatud: 3121

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.01.2012 17:04:37   pealkiri: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele
Nimelt kellel jääb GPU jõust väheks saab vajadusel ka GPU välja vahetada. Nii lihtne see kahjuks ei ole nagu AW mudelitel aga tehtav.

Tuleb AW R3 radikas osta (saab tellida MAX digimarketist) ...
  teema: Kus kohast leida "thermal pads" ?
DeadHiTMaN

vastuseid: 6
vaadatud: 2976

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 10.07.2011 17:28:38   pealkiri: Kus kohast leida "thermal pads" ?
Kui sa asjast midagi ei tea siis ära aja jama. Sellele MXM kaardil, mida kasutan on vaja jahutust mäludel. Ilma selleta ei tööta kaart väga kaua. Saanud proovida lõpuks kahte erinevat soojusjuht ...
  teema: asuse ekraani vahetus :: Sülearvuti ekraanid
DeadHiTMaN

vastuseid: 12
vaadatud: 2802

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.06.2011 17:42:43   pealkiri: asuse ekraani vahetus
Jah esimene G74 on LCD aga teine mudel ROG foorumi jutu järgi läheb üle LED peale. Mitte LCD LED nagu ülejäänud.


Kuigi ma ise ei saa aru mis selle 1080p ekraaniga viga on ? Minu G73JH-B2 on ...
  teema: asuse ekraani vahetus :: Sülearvuti ekraanid
DeadHiTMaN

vastuseid: 12
vaadatud: 2802

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.06.2011 13:42:53   pealkiri: asuse ekraani vahetus
Asuse puhul on kahjuks asi selline, et you get what you pay for icon_biggrin.gif. LED ekraani ei ole kahjuks hetkel saada aga järgmine kuu tuleb müüki G74 ja sellel peaks olema juba LED ekraan, et ehk saaksid se ...
  teema: Duke Nukem: Forever
DeadHiTMaN

vastuseid: 976
vaadatud: 193783

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2011 13:20:58   pealkiri: Duke Nukem: Forever
Suht FAIL mäng. Läbi tehtud ja noo kas tõesti .....graafika tundub aastast 2005. Samuti liiga ettekirjutatud on see liikumine (enne kui mingid koletised surnud ei ole ei pääse edasi). Ei ole või ...
  teema: Kus kohast leida "thermal pads" ?
DeadHiTMaN

vastuseid: 6
vaadatud: 2976

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 13.06.2011 20:05:30   pealkiri: Kus kohast leida "thermal pads" ?
On aga ainult kindlas mõõdus. Siis peaks enne vaatama kas radikas istub tasaselt.

Kuna pildilt näha, et tegu ei ole just tip tehnoloogiliselt valmistatud radikaga võib täpses mõõdus vaskplaa ...
  teema: Kus kohast leida "thermal pads" ?
DeadHiTMaN

vastuseid: 6
vaadatud: 2976

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 13.06.2011 19:37:43   pealkiri: Kus kohast leida "thermal pads" ?
Tere selline küsimus kuskohast Eestis on võimalik osta sellist asja nagu "Thermal Pad" ? Käinud nii oomis kui tevalos, kuid nendel on ainult teipi, mis on väiksem kui 0.3mm . Vaja oleks 0,5mm ja 1 ...
  teema: Kommenteerimine: senja007
DeadHiTMaN

vastuseid: 463
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2010 19:19:28   pealkiri: Kommenteerimine: senja007
Ostis läppari. 5+ thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sacher
DeadHiTMaN

vastuseid: 28
vaadatud: 8611

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2010 20:17:22   pealkiri: Kommenteerimine: sacher
Ostis videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Yo
DeadHiTMaN

vastuseid: 1
vaadatud: 1188

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2010 15:52:03   pealkiri: Kommenteerimine: Yo
Ostis pooliku arvutikomplekti. Tehing sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: esseker
DeadHiTMaN

vastuseid: 125
vaadatud: 29357

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2010 07:53:03   pealkiri: Kommenteerimine: esseker
Ostis videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mogo
DeadHiTMaN

vastuseid: 46
vaadatud: 17292

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2010 20:48:03   pealkiri: Kommenteerimine: mogo
Ostis mobla. thumbs_up.gif
  teema: Androidi mobiilid on USA-s populaarsemad müügiartiklid kui iPhone
DeadHiTMaN

vastuseid: 23
vaadatud: 8659

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 28.05.2010 06:43:50   pealkiri: Androidi mobiilid on USA-s populaarsemad müügiartiklid kui iPhone
Usa poolel Android telefone igale maitsele nii seotud kui neid SIM vabasid. Ainuke jama nende SIM vabadega on ,et android marketi tasulisi app. ei saa osta (Neid lihtsalt ei näe),kui ei ole rootind o ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
DeadHiTMaN

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874969

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.01.2010 12:48:54   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Nende HongKong mobla osadega soovitan postkontorit külastada. Tellind neid küll ja küll. Probleem Eesti poolel. Nimelt ei saada nad teadet välja ja 14 päeva pärast läheb pakk tagasi.

Ütleme ...
  teema: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid
DeadHiTMaN

vastuseid: 10
vaadatud: 2375

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 10.10.2008 23:25:49   pealkiri: Asus X53Sseeria notebookiga probleem
Hmm miks siis teistel sama mudeli kasutajatel pole probleeme just aku voolul? icon_lol.gif
  teema: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid
DeadHiTMaN

vastuseid: 10
vaadatud: 2375

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 10.10.2008 21:24:04   pealkiri: Asus X53Sseeria notebookiga probleem
DeadHiTMaN: Kui Sa tahad peale lükata kogu sama võimsuse akuga, kui vooluvõrgust töötades, siis see aku peab Sul vastu 15-20 minutit. Lisaks sellele oleks see aku 2-3 kuuga jäädavalt ja lõplik ...
  teema: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid
DeadHiTMaN

vastuseid: 10
vaadatud: 2375

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 10.10.2008 09:41:59   pealkiri: Asus X53Sseeria notebookiga probleem
Eip kõik korras seal...ei ühtegi ? märki



Edit: Nii Arvuti käis remondis ja lähipäeval peaks kätte saama. Öeldi ,et riistvara on kõik korras. Arvati et küllap viga OS-is. Pakuti kas teh ...
  teema: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid
DeadHiTMaN

vastuseid: 10
vaadatud: 2375

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 29.09.2008 10:13:20   pealkiri: Asus X53Sseeria notebookiga probleem
Otsisin ja variante mitu: Toide, driverid või mälu. Kindlam lahendus vast viia poodi ja las otsivad ning parandavad ise.
  teema: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid
DeadHiTMaN

vastuseid: 10
vaadatud: 2375

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 29.09.2008 07:26:26   pealkiri: Asus X53Sseeria notebookiga probleem
Bios on suht tühi sellel. Aku kohta ainult battery calibrate ja valik et monitori valgus oleks nõrgem aku voolul.

kas nendel mingi teine bios menu ka olemas? kuulnud et mõnel läpakal on n.ö t ...
  teema: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid
DeadHiTMaN

vastuseid: 10
vaadatud: 2375

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 26.09.2008 22:03:42   pealkiri: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid
Sai ostetud asus X53Sseeria sülearvuti. Väidetavalt "mängimiseks" mõeldud. Videokaart on geforce 9300m g( sama mis 8400 aint dx10 ) . Aku oli 6 cell mis sai vahetatud 9 cell vastu.

Probleem se ...
  teema: geforce 7900GT vs 8600GT
DeadHiTMaN

vastuseid: 41
vaadatud: 7327

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.01.2008 15:34:10   pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT
Nii viga pidi olema Club 3d garantiiga. Poe oma nende sõnul olevat juba läbi icon_confused.gif Club 3d-l pidi olema 2 aastane garantii ja ainuke vahetus neil 7900gt vastu on 8600gt.
Raha nad tagasi ka ei saa an ...
  teema: geforce 7900GT vs 8600GT
DeadHiTMaN

vastuseid: 41
vaadatud: 7327

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.01.2008 16:35:40   pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT
eks see olene ramist ja prozest ka aga jah 7900gt sain 3dmark 05 8500p umb ja 8600gt sain 7700p umb icon_confused.gif



Editi pakuti nüüd siis ati 2600xt kaarti....kas see mitte ei ole halvem kui 8600gt?
  teema: geforce 7900GT vs 8600GT
DeadHiTMaN

vastuseid: 41
vaadatud: 7327

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2008 19:41:39   pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT
Njah võibolla tõesti icon_lol.gif mai imestaks ka icon_smile.gif
  teema: geforce 7900GT vs 8600GT
DeadHiTMaN

vastuseid: 41
vaadatud: 7327

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2008 13:39:40   pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT
Mis kaart? 8600gt toetab ju dx10 . Tean jah et 7900ei toeta. Polegi eriti vaja seda. Vistat ei ole nigunii.
  teema: geforce 7900GT vs 8600GT
DeadHiTMaN

vastuseid: 41
vaadatud: 7327

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.01.2008 20:04:23   pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT
"Hey dont shoot the messenger"
Ma lihtsalt vaatasin poodide hindasid. Plaan oli müüa maha arvuti ja viimane pakkumine mis kaardi eest sain oli 1800kr. Nüüd aga kui panna müüki selle 8600gt kaar ...
  teema: geforce 7900GT vs 8600GT
DeadHiTMaN

vastuseid: 41
vaadatud: 7327

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.01.2008 10:42:03   pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/?TypeID=1445 umbes 4k tuleb siit ja ma rääkisin poest mitte siit. Noh ok 1300kr saab siit aga see tähendab 8600gt saab alla 1000kr ...
  teema: geforce 7900GT vs 8600GT
DeadHiTMaN

vastuseid: 41
vaadatud: 7327

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.01.2008 09:06:44   pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT
Juba hinnapoolest sai valusalt. Uus 7900gt umb 4000kr ja 8600gt vaatan saab 1400kr eest icon_confused.gif
  teema: geforce 7900GT vs 8600GT
DeadHiTMaN

vastuseid: 41
vaadatud: 7327

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.01.2008 19:41:51   pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT
Läbi firma netfor vist oli. Selge eks võtan nendega ühendust

Tänud kiire vastuse eest icon_smile.gif
  teema: geforce 7900GT vs 8600GT
DeadHiTMaN

vastuseid: 41
vaadatud: 7327

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.01.2008 19:28:04   pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT
Garantiis vahetati minul kaart(7900gt) geforce 8600gt vastu. Väidetavalt pidid see parem olema.
Kas mitte 8600gt ei ole ainult dirext x10 poolest parem? muudes asjades jääb see kaart maha või mis ...
  teema: Geforce 7900gt/gto anomaalia probleem
DeadHiTMaN

vastuseid: 2
vaadatud: 1219

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.12.2007 20:01:01   pealkiri: Geforce 7900gt/gto anomaalia probleem
Asi tundub arvutis olevat. Vahelduva eduga töötab. Kord ,ei ilmu ühtegi anomaaliat ja temp tõuseb kuni 60c ,teinekord aga jälle on. Paarkorda löönd ekraani siniseks tekstiga (minidump)ja siis r ...
  teema: Geforce 7900gt/gto anomaalia probleem
DeadHiTMaN

vastuseid: 2
vaadatud: 1219

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.12.2007 21:33:43   pealkiri: Geforce 7900gt/gto anomaalia probleem
Otsisin nii googlest kuika siit ja leidsin ,et põhiline süüdlane on ülekellamine. Endal on geforce 7900gt kohe kohe saab täis 1 aasta selle kasutamisest ja aegajalt on hakand mängudes ilmuma ano ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.