|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: meim |
DeadHiTMaN
vastuseid: 237
vaadatud: 42606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2025 11:04:36 pealkiri: Kommenteerimine: meim |
Ostis GPU ja CPU. Väga muhe ostja  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
DeadHiTMaN
vastuseid: 1903
vaadatud: 322889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2025 23:05:47 pealkiri: CPU ost |
Ostsin AMD 5950x cpu, Kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
DeadHiTMaN
vastuseid: 871
vaadatud: 158104
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2023 19:57:46 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
Ostis mobiili. Väga lahke ja aus inimene  |
teema: Kommenteerimine: SMS+ |
DeadHiTMaN
vastuseid: 19
vaadatud: 10099
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2020 22:03:23 pealkiri: Ostis mobla |
Tuli, vaatas ja ostis. Igati viisakas vend  |
teema: Asus Padfone |
DeadHiTMaN
vastuseid: 58
vaadatud: 26928
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.03.2015 14:36:27 pealkiri: Asus Padfone |
| Kui jätkata siis Asus Pafone S on päris hea. Ise siin kasutanud seda. Sai ostetud UK-st mingi 220 euriga. Telefon on igati aus. |
teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
DeadHiTMaN
vastuseid: 1141
vaadatud: 482358
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.09.2013 19:41:19 pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
Ei ole veel pahna suutnud täis koguda aga minu hetke töölaud.
http://i255.photobucket.com/albums/hh141/Deadboy48/arvuti/DSC_0518.jpg
Natukene käsitööd sai ka tehtud. Notebook cooler sai laua ... |
teema: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid |
DeadHiTMaN
vastuseid: 693
vaadatud: 179168
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.08.2013 10:28:55 pealkiri: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid |
Mnjah, sellist läpakat võiks juba omada, vägagi asjalik pill Minu lauamasin skoorib video OC profiiliga ca 12,500+ punni selles margis; päris uskumatu, et läpakas teeb pea sama suure skoori ... |
teema: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid |
DeadHiTMaN
vastuseid: 693
vaadatud: 179168
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.08.2013 13:51:46 pealkiri: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid |
| Kas just "läppariks" saab seda nimetada oma kaalu ja suuruse pärast aga AW 18 andis 3dmark 11 scooriks 11330 (http://www.3dmark.com/3dm11/7068161). |
teema: Sülearvuti videokaart läbi? :: Sülearvutid |
DeadHiTMaN
vastuseid: 11
vaadatud: 5449
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.07.2013 09:59:22 pealkiri: Sülearvuti videokaart läbi? |
Ka sitalt fikseeritud radikas, pasta või soojust juhtivad ribad tekitab sellise probleemi. Video osal toimub kohtkuumenemine ja tulemuseks on see sama asi.
Fööniga võid ka üle lasta "just in ... |
teema: Läpaka videokaardi vahetamine |
DeadHiTMaN
vastuseid: 9
vaadatud: 4577
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.07.2013 09:55:06 pealkiri: Läpaka videokaardi vahetamine |
| MDK ei ütleks kohe, et 100% kindel GT 555m kaardist on olemas ka MXM III B tüüpi kaart. Arvestades, et masin on 15,6 tolli siis võib olla isegi vahetatav kuigi reeglina on MXM pigem 17 tolli ja ed ... |
teema: Asus Padfone |
DeadHiTMaN
vastuseid: 58
vaadatud: 26928
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.05.2013 20:33:37 pealkiri: Asus Padfone |
, Täna viisid ja juba said kätte?
Vähemalt postis jäi mulje, et on veel viimata
Eks viib Elioni tagasi ja vaatab mis saab...
Pidin jah viima elioni.
Viisin otse garantii teostaj ... |
teema: Asus Padfone |
DeadHiTMaN
vastuseid: 58
vaadatud: 26928
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.05.2013 15:26:26 pealkiri: Asus Padfone |
Super kiire garantiiremondi läbi telefon minul Vahetati n.ö emaplaat ja kõlar. Nagu aru sain siis asuse puhul pidi olema nõrk koht just kõlar, mis ajaga lihtsalt ära sureb.
Sain aga uue mo ... |
teema: Asus Padfone |
DeadHiTMaN
vastuseid: 58
vaadatud: 26928
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.05.2013 09:21:51 pealkiri: Asus Padfone |
Kas pead silmas kõlarit, kui see mis ees on ? või mobiili taga olev kõlar ?.
Endal on probleem esimesega. Ragina all pean silmas, et justkui peksaks heli üle. Kõlar arvab, et on nagu speaker ... |
teema: Asus Padfone |
DeadHiTMaN
vastuseid: 58
vaadatud: 26928
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.05.2013 07:35:41 pealkiri: Asus Padfone |
Endal nüüd aasta aega see telefon olnud ja arvatavasti lähiajal läheb garantii remondi alla või siis soovib vahetust.
Probleemid: Kuni esimese firmware update-ni ideaalne telefon. Peale 4.0.1 ... |
teema: Kommenteerimine: lol |
DeadHiTMaN
vastuseid: 25
vaadatud: 8317
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2012 13:18:05 pealkiri: Kommenteerimine: lol |
Ostis minult telefoni. Tegi kohe ülekande. Soovitan!  |
teema: Dell 6870M Vbios vaja saada |
DeadHiTMaN
vastuseid: 0
vaadatud: 1470
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 05.06.2012 07:57:29 pealkiri: Dell 6870M Vbios vaja saada |
Ei osanud täpsema teema alla panna. Ehk on kellegi DELL alienware või mõned muus masinas kasutusel ATI HD6870M (sülearvuti videokaart) ?
Oleks hädasti vaja selle kaardi stock vbiost.
Saab ehk ... |
teema: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele |
DeadHiTMaN
vastuseid: 7
vaadatud: 3121
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.01.2012 18:23:34 pealkiri: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele |
940 ei hakka tööle. Bios toetab 920XM.i ja sellega just avab bios menu all mõned lisad  |
teema: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele |
DeadHiTMaN
vastuseid: 7
vaadatud: 3121
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 20.01.2012 20:05:00 pealkiri: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele |
Noo ei kurda küll Need mängud mis enne töötasid napilt High peal jooksevad nüüd vabalt max peal ja veel suht OK FPS-iga.
Arvatavasti tuleb ka 920XM tellida kuna 740 vast on nüüd see, mis ... |
teema: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele |
DeadHiTMaN
vastuseid: 7
vaadatud: 3121
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.01.2012 20:03:27 pealkiri: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele |
Kle tuli tellida. 4 nädalat ja kohal. Sama oli ka R3 radikale. Kohapeal nad ei hoia midagi.
Võibolla nüüd on ka saada juba 6990M. Siis kui endale tellisin pakuti ainult 6970. Teoreetiliselt anna ... |
teema: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele |
DeadHiTMaN
vastuseid: 7
vaadatud: 3121
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.01.2012 17:04:37 pealkiri: Hea uudis Asus G73Jh kasutajatele |
Nimelt kellel jääb GPU jõust väheks saab vajadusel ka GPU välja vahetada. Nii lihtne see kahjuks ei ole nagu AW mudelitel aga tehtav.
Tuleb AW R3 radikas osta (saab tellida MAX digimarketist) ... |
teema: Kus kohast leida "thermal pads" ? |
DeadHiTMaN
vastuseid: 6
vaadatud: 2976
|
foorum: Jahutus postitatud: 10.07.2011 17:28:38 pealkiri: Kus kohast leida "thermal pads" ? |
| Kui sa asjast midagi ei tea siis ära aja jama. Sellele MXM kaardil, mida kasutan on vaja jahutust mäludel. Ilma selleta ei tööta kaart väga kaua. Saanud proovida lõpuks kahte erinevat soojusjuht ... |
teema: asuse ekraani vahetus :: Sülearvuti ekraanid |
DeadHiTMaN
vastuseid: 12
vaadatud: 2802
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 15.06.2011 17:42:43 pealkiri: asuse ekraani vahetus |
Jah esimene G74 on LCD aga teine mudel ROG foorumi jutu järgi läheb üle LED peale. Mitte LCD LED nagu ülejäänud.
Kuigi ma ise ei saa aru mis selle 1080p ekraaniga viga on ? Minu G73JH-B2 on ... |
teema: asuse ekraani vahetus :: Sülearvuti ekraanid |
DeadHiTMaN
vastuseid: 12
vaadatud: 2802
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 15.06.2011 13:42:53 pealkiri: asuse ekraani vahetus |
Asuse puhul on kahjuks asi selline, et you get what you pay for . LED ekraani ei ole kahjuks hetkel saada aga järgmine kuu tuleb müüki G74 ja sellel peaks olema juba LED ekraan, et ehk saaksid se ... |
teema: Duke Nukem: Forever |
DeadHiTMaN
vastuseid: 976
vaadatud: 193783
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.06.2011 13:20:58 pealkiri: Duke Nukem: Forever |
| Suht FAIL mäng. Läbi tehtud ja noo kas tõesti .....graafika tundub aastast 2005. Samuti liiga ettekirjutatud on see liikumine (enne kui mingid koletised surnud ei ole ei pääse edasi). Ei ole või ... |
teema: Kus kohast leida "thermal pads" ? |
DeadHiTMaN
vastuseid: 6
vaadatud: 2976
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.06.2011 20:05:30 pealkiri: Kus kohast leida "thermal pads" ? |
On aga ainult kindlas mõõdus. Siis peaks enne vaatama kas radikas istub tasaselt.
Kuna pildilt näha, et tegu ei ole just tip tehnoloogiliselt valmistatud radikaga võib täpses mõõdus vaskplaa ... |
teema: Kus kohast leida "thermal pads" ? |
DeadHiTMaN
vastuseid: 6
vaadatud: 2976
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.06.2011 19:37:43 pealkiri: Kus kohast leida "thermal pads" ? |
| Tere selline küsimus kuskohast Eestis on võimalik osta sellist asja nagu "Thermal Pad" ? Käinud nii oomis kui tevalos, kuid nendel on ainult teipi, mis on väiksem kui 0.3mm . Vaja oleks 0,5mm ja 1 ... |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
DeadHiTMaN
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2010 19:19:28 pealkiri: Kommenteerimine: senja007 |
Ostis läppari. 5+  |
teema: Kommenteerimine: sacher |
DeadHiTMaN
vastuseid: 28
vaadatud: 8611
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2010 20:17:22 pealkiri: Kommenteerimine: sacher |
Ostis videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: Yo |
DeadHiTMaN
vastuseid: 1
vaadatud: 1188
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2010 15:52:03 pealkiri: Kommenteerimine: Yo |
Ostis pooliku arvutikomplekti. Tehing sujus hästi  |
teema: Kommenteerimine: esseker |
DeadHiTMaN
vastuseid: 125
vaadatud: 29357
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2010 07:53:03 pealkiri: Kommenteerimine: esseker |
Ostis videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: mogo |
DeadHiTMaN
vastuseid: 46
vaadatud: 17292
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2010 20:48:03 pealkiri: Kommenteerimine: mogo |
Ostis mobla.  |
teema: Androidi mobiilid on USA-s populaarsemad müügiartiklid kui iPhone |
DeadHiTMaN
vastuseid: 23
vaadatud: 8659
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 28.05.2010 06:43:50 pealkiri: Androidi mobiilid on USA-s populaarsemad müügiartiklid kui iPhone |
| Usa poolel Android telefone igale maitsele nii seotud kui neid SIM vabasid. Ainuke jama nende SIM vabadega on ,et android marketi tasulisi app. ei saa osta (Neid lihtsalt ei näe),kui ei ole rootind o ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
DeadHiTMaN
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874969
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.01.2010 12:48:54 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Nende HongKong mobla osadega soovitan postkontorit külastada. Tellind neid küll ja küll. Probleem Eesti poolel. Nimelt ei saada nad teadet välja ja 14 päeva pärast läheb pakk tagasi.
Ütleme ... |
teema: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid |
DeadHiTMaN
vastuseid: 10
vaadatud: 2375
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 10.10.2008 23:25:49 pealkiri: Asus X53Sseeria notebookiga probleem |
Hmm miks siis teistel sama mudeli kasutajatel pole probleeme just aku voolul?  |
teema: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid |
DeadHiTMaN
vastuseid: 10
vaadatud: 2375
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 10.10.2008 21:24:04 pealkiri: Asus X53Sseeria notebookiga probleem |
| DeadHiTMaN: Kui Sa tahad peale lükata kogu sama võimsuse akuga, kui vooluvõrgust töötades, siis see aku peab Sul vastu 15-20 minutit. Lisaks sellele oleks see aku 2-3 kuuga jäädavalt ja lõplik ... |
teema: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid |
DeadHiTMaN
vastuseid: 10
vaadatud: 2375
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 10.10.2008 09:41:59 pealkiri: Asus X53Sseeria notebookiga probleem |
Eip kõik korras seal...ei ühtegi ? märki
Edit: Nii Arvuti käis remondis ja lähipäeval peaks kätte saama. Öeldi ,et riistvara on kõik korras. Arvati et küllap viga OS-is. Pakuti kas teh ... |
teema: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid |
DeadHiTMaN
vastuseid: 10
vaadatud: 2375
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 29.09.2008 10:13:20 pealkiri: Asus X53Sseeria notebookiga probleem |
| Otsisin ja variante mitu: Toide, driverid või mälu. Kindlam lahendus vast viia poodi ja las otsivad ning parandavad ise. |
teema: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid |
DeadHiTMaN
vastuseid: 10
vaadatud: 2375
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 29.09.2008 07:26:26 pealkiri: Asus X53Sseeria notebookiga probleem |
Bios on suht tühi sellel. Aku kohta ainult battery calibrate ja valik et monitori valgus oleks nõrgem aku voolul.
kas nendel mingi teine bios menu ka olemas? kuulnud et mõnel läpakal on n.ö t ... |
teema: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid |
DeadHiTMaN
vastuseid: 10
vaadatud: 2375
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 26.09.2008 22:03:42 pealkiri: Asus X53Sseeria notebookiga probleem :: Sülearvutid |
Sai ostetud asus X53Sseeria sülearvuti. Väidetavalt "mängimiseks" mõeldud. Videokaart on geforce 9300m g( sama mis 8400 aint dx10 ) . Aku oli 6 cell mis sai vahetatud 9 cell vastu.
Probleem se ... |
teema: geforce 7900GT vs 8600GT |
DeadHiTMaN
vastuseid: 41
vaadatud: 7327
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.01.2008 15:34:10 pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT |
Nii viga pidi olema Club 3d garantiiga. Poe oma nende sõnul olevat juba läbi Club 3d-l pidi olema 2 aastane garantii ja ainuke vahetus neil 7900gt vastu on 8600gt.
Raha nad tagasi ka ei saa an ... |
teema: geforce 7900GT vs 8600GT |
DeadHiTMaN
vastuseid: 41
vaadatud: 7327
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.01.2008 16:35:40 pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT |
eks see olene ramist ja prozest ka aga jah 7900gt sain 3dmark 05 8500p umb ja 8600gt sain 7700p umb
Editi pakuti nüüd siis ati 2600xt kaarti....kas see mitte ei ole halvem kui 8600gt? |
teema: geforce 7900GT vs 8600GT |
DeadHiTMaN
vastuseid: 41
vaadatud: 7327
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2008 19:41:39 pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT |
Njah võibolla tõesti mai imestaks ka  |
teema: geforce 7900GT vs 8600GT |
DeadHiTMaN
vastuseid: 41
vaadatud: 7327
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2008 13:39:40 pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT |
| Mis kaart? 8600gt toetab ju dx10 . Tean jah et 7900ei toeta. Polegi eriti vaja seda. Vistat ei ole nigunii. |
teema: geforce 7900GT vs 8600GT |
DeadHiTMaN
vastuseid: 41
vaadatud: 7327
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.01.2008 20:04:23 pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT |
"Hey dont shoot the messenger"
Ma lihtsalt vaatasin poodide hindasid. Plaan oli müüa maha arvuti ja viimane pakkumine mis kaardi eest sain oli 1800kr. Nüüd aga kui panna müüki selle 8600gt kaar ... |
teema: geforce 7900GT vs 8600GT |
DeadHiTMaN
vastuseid: 41
vaadatud: 7327
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.01.2008 10:42:03 pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT |
| https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/?TypeID=1445 umbes 4k tuleb siit ja ma rääkisin poest mitte siit. Noh ok 1300kr saab siit aga see tähendab 8600gt saab alla 1000kr ... |
teema: geforce 7900GT vs 8600GT |
DeadHiTMaN
vastuseid: 41
vaadatud: 7327
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.01.2008 09:06:44 pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT |
Juba hinnapoolest sai valusalt. Uus 7900gt umb 4000kr ja 8600gt vaatan saab 1400kr eest  |
teema: geforce 7900GT vs 8600GT |
DeadHiTMaN
vastuseid: 41
vaadatud: 7327
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.01.2008 19:41:51 pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT |
Läbi firma netfor vist oli. Selge eks võtan nendega ühendust
Tänud kiire vastuse eest  |
teema: geforce 7900GT vs 8600GT |
DeadHiTMaN
vastuseid: 41
vaadatud: 7327
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.01.2008 19:28:04 pealkiri: geforce 7900GT vs 8600GT |
Garantiis vahetati minul kaart(7900gt) geforce 8600gt vastu. Väidetavalt pidid see parem olema.
Kas mitte 8600gt ei ole ainult dirext x10 poolest parem? muudes asjades jääb see kaart maha või mis ... |
teema: Geforce 7900gt/gto anomaalia probleem |
DeadHiTMaN
vastuseid: 2
vaadatud: 1219
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.12.2007 20:01:01 pealkiri: Geforce 7900gt/gto anomaalia probleem |
| Asi tundub arvutis olevat. Vahelduva eduga töötab. Kord ,ei ilmu ühtegi anomaaliat ja temp tõuseb kuni 60c ,teinekord aga jälle on. Paarkorda löönd ekraani siniseks tekstiga (minidump)ja siis r ... |
teema: Geforce 7900gt/gto anomaalia probleem |
DeadHiTMaN
vastuseid: 2
vaadatud: 1219
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.12.2007 21:33:43 pealkiri: Geforce 7900gt/gto anomaalia probleem |
| Otsisin nii googlest kuika siit ja leidsin ,et põhiline süüdlane on ülekellamine. Endal on geforce 7900gt kohe kohe saab täis 1 aasta selle kasutamisest ja aegajalt on hakand mängudes ilmuma ano ... |
| |