Avaleht
otsing leidis 58 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Silent Hunter 3
DazBoot

vastuseid: 95
vaadatud: 25161

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2021 22:55:41   pealkiri: Silent Hunter 3
https://www.upload.ee/thumb/13575762/delfiin.png
Keegi veel delfiine märganud on?
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
DazBoot

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638512

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 12.05.2020 10:14:09   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Proovin korrektsemalt seekord.
Kas kellelgi on ära anda kasutult vedelev monitor? LCD-paneel (suurus ei oma tähtsust). DVI-D ja VGA ühendused, HDMI-port kaardil puudub.

Ette tänades!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
DazBoot

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638512

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 12.05.2020 09:57:05   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
, tee ostuteema. Siia ei kuulu postitused sisuga soovin saada "sümboolse raha eest". Enne postitamist loe alafoorumi reegleid icon_exclaim.gif
Kunagi tegin 2015 siiasamasse lõime sama postituse. Tookord õnnest ...
  teema: Silent Hunter 3
DazBoot

vastuseid: 95
vaadatud: 25161

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.10.2019 16:31:12   pealkiri: Silent Hunter 3
https://www.upload.ee/thumb/10608354/SH3.png
Krt, seal Gibraltarist ei saa ilma läbi, kui periscophe down, silent run ja ahead slow. Mingi 10 destroyerit jälitasid mind poole Vahemereni välja. Kak ...
  teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
DazBoot

vastuseid: 19
vaadatud: 8431

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 31.05.2018 01:32:54   pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
Näiteks:

Ta ei lase mul seal laienduste pealt edasi minna. icon_sad.gif
Skänn ise paistab puhas olevat?
https://www.upload.ee/thumb/8502422/scan.png
  teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
DazBoot

vastuseid: 19
vaadatud: 8431

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 31.05.2018 00:21:28   pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
Üldjoontes on ikkagist veebilehitseja laiendus. FB rakendused võetakse vägagi kiirelt maha, kui need hakkavad massiliselt sõnumeid saatma kasutajate eest (FB turvalisus).
Tundub jah? Mingi tundma ...
  teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
DazBoot

vastuseid: 19
vaadatud: 8431

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 30.05.2018 22:26:54   pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
Lord Ami, tean sind. Proovin. icon_biggrin.gif

-edit- ... tegi resa ära, ootan ja vaatan.
  teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
DazBoot

vastuseid: 19
vaadatud: 8431

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 30.05.2018 22:08:26   pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
Saad sa ehk mõnest videost ja sellega seonduvast tekstist screenshoti teha? Siis oskaks ehk lähemalt juhendada, mida otsima peab.
Kas sul viirusetõrjet arvutis pole? All nurgas väike hoiatus või ...
  teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
DazBoot

vastuseid: 19
vaadatud: 8431

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 30.05.2018 15:24:40   pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
kustuta facebooki konto:
https://stallman.org/facebook.html
Enam targemat soovitust pole? Kõik mu sõbrad ja pildid?
  teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
DazBoot

vastuseid: 19
vaadatud: 8431

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 30.05.2018 13:23:14   pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
Proovisin. Annan teada, kas tuleb veel sõnumeid kontaktidelt.
  teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
DazBoot

vastuseid: 19
vaadatud: 8431

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 30.05.2018 13:07:44   pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
Muud lehed on ok, ainult FB on aeglaks jäänud. Seotud kontoga, mitte brauseriga vist? Samas telefoniga pole märganud jama. Lauaarvutis on FB aeglane (vist saadab viirust edasi?)
  teema: Facebook/Meta üldteema
DazBoot

vastuseid: 3042
vaadatud: 779200

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.05.2018 12:55:03   pealkiri: Facebook/Meta üldteema
Olen juba paar päeva hädas. FB saadab mu sõbralisti nakatunud videolinke, kus täägitud mu kontaktid. Kaks päeva tagasi sain kuidagi rahulikuks asja, aga täna hommikul jälle algas uuesti.
Olen ...
  teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
DazBoot

vastuseid: 19
vaadatud: 8431

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 30.05.2018 12:35:07   pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid
Olen juba paar päeva hädas. FB saadab mu sõbralisti nakatunud videolinke, kus täägitud mu kontaktid. Kaks päeva tagasi sain kuidagi rahulikuks asja, aga täna hommikul jälle algas uuesti.
Olen ...
  teema: Facebook/Meta üldteema
DazBoot

vastuseid: 3042
vaadatud: 779200

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.08.2017 18:12:57   pealkiri: Facebook/Meta üldteema
Endal sain niimoodi korda: aadressiribale "chrome://serviceworker-internals/", sealt edasi CTRL + F ja otsingusõnaks "Facebook" ning seejärel klikk "Unregister" nupul.
Kuidagi ise läks korda või ...
  teema: Facebook/Meta üldteema
DazBoot

vastuseid: 3042
vaadatud: 779200

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 23.08.2017 15:14:12   pealkiri: Facebook/Meta üldteema
Proovi nii:
Ava chromes facebook
Vajuta F12. Avaneb developer tools aken olenevalt seadistuses kas paremal, all või eraldi aknana. Seal pole vaja midagi teha, aga ära seda sulge. Hoia reload nuppu ...
  teema: Facebook/Meta üldteema
DazBoot

vastuseid: 3042
vaadatud: 779200

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 23.08.2017 14:43:41   pealkiri: Facebook: "Selle saidiga ei saa ühendust (ERR_FAILED)"
Chrome'iga viskab Facebookis sellise errori:
https://www.upload.ee/image/7380053/error2.png
Kui vajutan Ctrl+H ning kustutan sirvimisandmed, siis saan korraks sisse.
Nii kui hakkan otsingut kasuta ...
  teema: Call of Duty: WW2
DazBoot

vastuseid: 196
vaadatud: 67159

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2017 12:36:23   pealkiri: Call of Duty: WW2
Mapid/missioonid võiksid olla non-linear, nagu oli seda MOH: Airborne. Ei pea mööda koridore jooksma.
  teema: Samsung Galaxy S7
DazBoot

vastuseid: 1606
vaadatud: 533294

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.01.2017 22:55:47   pealkiri: Samsung Galaxy S7
Kaks varianti ei tundnud mu telefoni ära ja kolmas ei toiminud. Aga õnneks tuli muster endal meelde peale tundi aega. icon_biggrin.gif Tänud igatahes. thumbs_up.gif
  teema: Samsung Galaxy S7
DazBoot

vastuseid: 1606
vaadatud: 533294

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.01.2017 21:00:10   pealkiri: Samsung Galaxy 7 ei saa enam mustriga sisse
Muutsin täna mustri ära aga unustasin ära. Enam vähem tean aga iga üritamise järel läheb uus prooviaeg kauemaks. Vahest toimib sõrmejälg aga mitte alati. Hetkel on tund uue proovimiseni. Sõr ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
DazBoot

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638512

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 13.09.2015 17:48:40   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
@maxfox04 - sain seekord abivalmi pakkumise siit aHVi käest... aga ma jätan sind meelde... thumbs_up.gif icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
DazBoot

vastuseid: 1309
vaadatud: 272754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2015 17:43:07   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Nägi mu abivajavat kuulutust ning kinkis mulle töötava monitori, just siis kui õige aeg oli. thumbs_up.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
DazBoot

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638512

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 11.09.2015 18:36:35   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Kas kellelgi on ära anda või sümboolse raha eest kasutult vedelev monitor? Võiks olla LCD-paneel (suurus ei oma tähtsust). DVI-D ja VGA ühendused, HDMI-port kaardil puudub.

Ette tänades!

...
  teema: Kommenteerimine: walkman
DazBoot

vastuseid: 83
vaadatud: 32096

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2013 01:19:48   pealkiri: Kommenteerimine: walkman
Normaalne reo... icon_biggrin.gif
  teema: Soovitage võrgukettalahendusi
DazBoot

vastuseid: 7
vaadatud: 3775

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 05.06.2011 17:45:06   pealkiri: Soovitage võrgukettalahendusi
Oleks aeg kettamahtu lisada ja lisaks local arvutitele ka eemalt ligi pääseda. Varsti on Soome minek ees ja oma faile/arvutit/kettaid küll kaasa vedama ei hakka.
Võiks siis soovitada mingit NAS-k ...
  teema: ArmA 2 & Operation Arrowhead
DazBoot

vastuseid: 1649
vaadatud: 301080

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2009 21:15:20   pealkiri: ArmA 2 & Operation Arrowhead
ootan mõned kuud, siis proovin uuesti mängida.
R U sure? vahepeal ei klikka desktopi ikoonil?
okei, paneme aja tiksuma... tik-tak-tik-tak... icon_wink.gif
  teema: ArmA 2 & Operation Arrowhead
DazBoot

vastuseid: 1649
vaadatud: 301080

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.07.2009 22:31:22   pealkiri: ArmA 2 & Operation Arrowhead
Targemad mehed leidsid sellele ka rohtu icon_wink.gif
OT: Vist oli korraga vasak CTRL + NUM Minus... ja kirjutad "SAVEGAME"?
... täpselt enam ei mäleta... icon_biggrin.gif
  teema: ArmA 2 & Operation Arrowhead
DazBoot

vastuseid: 1649
vaadatud: 301080

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.07.2009 21:18:48   pealkiri: ArmA 2 & Operation Arrowhead
vanal opflashil veteran tasemes ei saanud ka uuesti alustada või õigemini saveda icon_rolleyes.gif
Vanas OpF-s olid autosalvestuse kohad pluss 1 (rõhutan ÜKS) vabasalvestus... juhul, kui surma said, võisid ...
  teema: ArmA 2 & Operation Arrowhead
DazBoot

vastuseid: 1649
vaadatud: 301080

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.07.2009 20:47:28   pealkiri: ArmA 2 & Operation Arrowhead
kaitseväes olid meil ikkagi paelad kaelas icon_rolleyes.gif
ja sõdur ei kaota kunagi relva icon_idea.gif

seega see mäng küll reaalne ei ole 8) thumbs_down.gif
Kaitseväes kui surma saad, siis uut teenistust ka alustada ...
  teema: Prototype
DazBoot

vastuseid: 417
vaadatud: 62052

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.07.2009 20:45:19   pealkiri: Prototype
Aga mõtle nüüd nii kus siin loogika on? Sõjaväe silmaulatuses saad oma übervõimetega laamendada...
...mitte kedagi ei huvita su rampage, kohe aga kui keegi neist saab lööklainega pihta, ole ...
  teema: Prototype
DazBoot

vastuseid: 417
vaadatud: 62052

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.07.2009 18:21:33   pealkiri: Prototype
Aru ma ei saa. Kuskil kõrgelt hoonelt vabalangemisega suvalise rahva sisse maandudes ei tee sõjavägi midagi, isegi kui nad kohe selle põrutusala kõrval on. Aga kui üks neist isegi varbagle pihta ...
  teema: ArmA 2 & Operation Arrowhead
DazBoot

vastuseid: 1649
vaadatud: 301080

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2009 10:04:57   pealkiri: ArmA 2 & Operation Arrowhead
Mul selline probleem, et mäng läheb käima, teen seal tutoriali ning saan campane'i alustada aga nii kui lähen Optionitesse klaviatuurinuppe ümber muutma, viskab välja!
Ma nüüd ei mäleta, ka ...
  teema: Prototype
DazBoot

vastuseid: 417
vaadatud: 62052

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.06.2009 19:40:19   pealkiri: Prototype
Tegelikult ei olnud väga naljakas, rohkem "siseringi huumor"... aga see on ka minu subjektiivne hinnang.
  teema: Väike probleem.
DazBoot

vastuseid: 1
vaadatud: 969

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 06.09.2008 06:45:16   pealkiri: Väike probleem.
Äkki sul puuduvad õigused? [url=http://support.microsoft.com/kb/308421]Take ownership märksõnaks...
  teema: probleem kirjutajaga
DazBoot

vastuseid: 7
vaadatud: 3284

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.07.2008 14:48:24   pealkiri: probleem kirjutajaga
Tundub kuidagi globaalne probleem olevat? Guugeldamine viib alati probleemide juurde.
[url=http://forums.microsoft.com/TechNet/ShowPost.aspx?PostID=3219029&SiteID=17]Loe lisaks, siin analoogne ( ...
  teema: probleem kirjutajaga
DazBoot

vastuseid: 7
vaadatud: 3284

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.07.2008 10:57:46   pealkiri: probleem kirjutajaga
Räägid, et ATA? Jumperid on õieti paigas? (master/slave/CLS)
Võid proovida veel Alcohol 120% või Nero't...
  teema: com port
DazBoot

vastuseid: 8
vaadatud: 2231

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.07.2008 20:57:37   pealkiri: com port

... või on mingid draiverid ka?
Ei, kuna COM on I/O seade. Parandage kui eksin! icon_rolleyes.gif
  teema: com port
DazBoot

vastuseid: 8
vaadatud: 2231

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.07.2008 20:38:59   pealkiri: com port
Kas sul vedeleb äkki kuskil COM > PS/2 üleminek? Saaksid klaveriga proovida!
  teema: 8800GT SLI ei taha tööle hakata... abi vaja
DazBoot

vastuseid: 5
vaadatud: 1725

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.07.2008 19:29:34   pealkiri: 8800GT SLI ei taha tööle hakata... abi vaja
Ja kuda sa seletad seda siis, et XP all töötab SLI?
Ausõna ei tulnud selle peale, kuna sa ei maininud seda... icon_biggrin.gif
  teema: 8800GT SLI ei taha tööle hakata... abi vaja
DazBoot

vastuseid: 5
vaadatud: 1725

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.07.2008 19:26:09   pealkiri: 8800GT SLI ei taha tööle hakata... abi vaja
Oot-oot, kas mitte ASUS'el ei pea emaplaadil mingi silla (peaks asetsema seal kahe PCI-E vahel) teise asendisse tõstma (ümber pöörama)? Uuri võimalusel manuali!
  teema: PS2 ja USB ei tööta
DazBoot

vastuseid: 6
vaadatud: 1717

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 18.07.2008 16:09:48   pealkiri: PS2 ja USB ei tööta
Kindlasti oled juba proovinud aga CMOS-jumper korraks reset asendisse?
  teema: avalikus wifi võrgus local only
DazBoot

vastuseid: 10
vaadatud: 3009

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.07.2008 23:54:45   pealkiri: avalikus wifi võrgus local only
Tasuta oli ennem ka, lihtsalt enam pole seda avalehte.
Kas ta mitte polnud tasuta ainult reisijatele (ehk siis check-in levialas), alates [url=http://www.arvutikasutaja.ee/uudis.php?id=460]2007 märt ...
  teema: avalikus wifi võrgus local only
DazBoot

vastuseid: 10
vaadatud: 3009

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.07.2008 22:07:54   pealkiri: avalikus wifi võrgus local only
Äkki räägid kuhumaani sa jõuad? Kas [url=http://kaardistajad.wifi.ee/ap.php?id=54375]lennujaama leviala üles leitakse? Abiks NetStumbler.
Alates märtsist on Tallinna Lennujaama avalik WiFi-teen ...
  teema: 2000 ei lase sisse
DazBoot

vastuseid: 2
vaadatud: 1042

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 01.07.2008 08:24:28   pealkiri: 2000 ei lase sisse
Mida sa pead "admin kontoks"? Kas enda loodud kasutajaprofiili, millel administraatoriõigused või built-in Administator kontot (mis vaikimisi peidetud)?

Esimesel juhul ei leita mingil põhjusel p ...
  teema: hp pavilion fingerprint
DazBoot

vastuseid: 7
vaadatud: 3749

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 05.02.2008 13:41:06   pealkiri: hp pavilion fingerprint
Üldiselt on BIOS'is biomeetria vaikimisi lubatud aga kontrolli igaks juhuks siiski üle!
  teema: Silent Hunter 4
DazBoot

vastuseid: 139
vaadatud: 32282

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.01.2008 13:18:22   pealkiri: Silent Hunter 4
SH4 läks maha samal päeval, mil installisin... SH3 on niivõrd üle thumbs_up.gif
kuidagi bugine tundus see pätsimata värk, torpeedod jäidki laadima, meeskonna vahiroll ei toiminud jne...
(samas SH4 g ...
  teema: Win ei lae üles
DazBoot

vastuseid: 8
vaadatud: 2391

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 24.01.2008 08:59:38   pealkiri: Win ei lae üles
Abiks näiteks [url=http://www.nliteos.com/nlite.html]nLite... kõigepealt tuleb vastavad SATA draiverid (kas siis emaplaadi või läpakal ka konkreetse mudeli puhul) üles otsida, enne kui need plaad ...
  teema: Win ei lae üles
DazBoot

vastuseid: 8
vaadatud: 2391

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.01.2008 22:12:47   pealkiri: Win ei lae üles
Variandid järgmised:

1. kontrollida üle kaablid;
2. keelata SATA native mode BIOS'is;
3. teha uus slipstream installplaat vastavate SATA draiveritega;
4. või sööta need draiverid installi k ...
  teema: Arvuti hangub
DazBoot

vastuseid: 2
vaadatud: 1944

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 12.01.2008 07:36:08   pealkiri: Arvuti hangub
Kui sul System Restore on aktiveeritud, siis võiks muidugi proovida seda esimesena?
Samas ei välista see seda, et Win lihtsalt "hapuks" läinud! Repair-install tihti abiks (või kui tähtsaid faile ...
  teema: Kommenteerimine: jonnipunn
DazBoot

vastuseid: 23
vaadatud: 9714

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2008 23:26:22   pealkiri: Kommenteerimine: jonnipunn
Selle mehe juttu tasub kuulata!
Ja fööni värskendamisega sain ka [url=http://netgate.altius.ee/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=4454]tema õpetuse järgi hakkama...
  teema: Kausta parooli alla .
DazBoot

vastuseid: 5
vaadatud: 3704

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 31.12.2007 00:26:48   pealkiri: Kausta parooli alla .
Mingi ülevaade (pole ise kordagi kasutanud, seega ei tea kommenteerida)
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.