|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Silent Hunter 3 |
DazBoot
vastuseid: 95
vaadatud: 25161
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2021 22:55:41 pealkiri: Silent Hunter 3 |
https://www.upload.ee/thumb/13575762/delfiin.png
Keegi veel delfiine märganud on? |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
DazBoot
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638512
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 12.05.2020 10:14:09 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Proovin korrektsemalt seekord.
Kas kellelgi on ära anda kasutult vedelev monitor? LCD-paneel (suurus ei oma tähtsust). DVI-D ja VGA ühendused, HDMI-port kaardil puudub.
Ette tänades! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
DazBoot
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638512
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 12.05.2020 09:57:05 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
, tee ostuteema. Siia ei kuulu postitused sisuga soovin saada "sümboolse raha eest". Enne postitamist loe alafoorumi reegleid
Kunagi tegin 2015 siiasamasse lõime sama postituse. Tookord õnnest ... |
teema: Silent Hunter 3 |
DazBoot
vastuseid: 95
vaadatud: 25161
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.10.2019 16:31:12 pealkiri: Silent Hunter 3 |
https://www.upload.ee/thumb/10608354/SH3.png
Krt, seal Gibraltarist ei saa ilma läbi, kui periscophe down, silent run ja ahead slow. Mingi 10 destroyerit jälitasid mind poole Vahemereni välja. Kak ... |
teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
DazBoot
vastuseid: 19
vaadatud: 8431
|
foorum: Turvalisus postitatud: 31.05.2018 01:32:54 pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
Näiteks:
Ta ei lase mul seal laienduste pealt edasi minna.
Skänn ise paistab puhas olevat?
https://www.upload.ee/thumb/8502422/scan.png |
teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
DazBoot
vastuseid: 19
vaadatud: 8431
|
foorum: Turvalisus postitatud: 31.05.2018 00:21:28 pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
Üldjoontes on ikkagist veebilehitseja laiendus. FB rakendused võetakse vägagi kiirelt maha, kui need hakkavad massiliselt sõnumeid saatma kasutajate eest (FB turvalisus).
Tundub jah? Mingi tundma ... |
teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
DazBoot
vastuseid: 19
vaadatud: 8431
|
foorum: Turvalisus postitatud: 30.05.2018 22:26:54 pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
Lord Ami, tean sind. Proovin.
-edit- ... tegi resa ära, ootan ja vaatan. |
teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
DazBoot
vastuseid: 19
vaadatud: 8431
|
foorum: Turvalisus postitatud: 30.05.2018 22:08:26 pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
Saad sa ehk mõnest videost ja sellega seonduvast tekstist screenshoti teha? Siis oskaks ehk lähemalt juhendada, mida otsima peab.
Kas sul viirusetõrjet arvutis pole? All nurgas väike hoiatus või ... |
teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
DazBoot
vastuseid: 19
vaadatud: 8431
|
foorum: Turvalisus postitatud: 30.05.2018 15:24:40 pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
kustuta facebooki konto:
https://stallman.org/facebook.html
Enam targemat soovitust pole? Kõik mu sõbrad ja pildid? |
teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
DazBoot
vastuseid: 19
vaadatud: 8431
|
foorum: Turvalisus postitatud: 30.05.2018 13:23:14 pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
| Proovisin. Annan teada, kas tuleb veel sõnumeid kontaktidelt. |
teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
DazBoot
vastuseid: 19
vaadatud: 8431
|
foorum: Turvalisus postitatud: 30.05.2018 13:07:44 pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
| Muud lehed on ok, ainult FB on aeglaks jäänud. Seotud kontoga, mitte brauseriga vist? Samas telefoniga pole märganud jama. Lauaarvutis on FB aeglane (vist saadab viirust edasi?) |
teema: Facebook/Meta üldteema |
DazBoot
vastuseid: 3042
vaadatud: 779200
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.05.2018 12:55:03 pealkiri: Facebook/Meta üldteema |
Olen juba paar päeva hädas. FB saadab mu sõbralisti nakatunud videolinke, kus täägitud mu kontaktid. Kaks päeva tagasi sain kuidagi rahulikuks asja, aga täna hommikul jälle algas uuesti.
Olen ... |
teema: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
DazBoot
vastuseid: 19
vaadatud: 8431
|
foorum: Turvalisus postitatud: 30.05.2018 12:35:07 pealkiri: Facebook'i viirus saadab kontaktidele videosid |
Olen juba paar päeva hädas. FB saadab mu sõbralisti nakatunud videolinke, kus täägitud mu kontaktid. Kaks päeva tagasi sain kuidagi rahulikuks asja, aga täna hommikul jälle algas uuesti.
Olen ... |
teema: Facebook/Meta üldteema |
DazBoot
vastuseid: 3042
vaadatud: 779200
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 24.08.2017 18:12:57 pealkiri: Facebook/Meta üldteema |
Endal sain niimoodi korda: aadressiribale "chrome://serviceworker-internals/", sealt edasi CTRL + F ja otsingusõnaks "Facebook" ning seejärel klikk "Unregister" nupul.
Kuidagi ise läks korda või ... |
teema: Facebook/Meta üldteema |
DazBoot
vastuseid: 3042
vaadatud: 779200
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 23.08.2017 15:14:12 pealkiri: Facebook/Meta üldteema |
Proovi nii:
Ava chromes facebook
Vajuta F12. Avaneb developer tools aken olenevalt seadistuses kas paremal, all või eraldi aknana. Seal pole vaja midagi teha, aga ära seda sulge. Hoia reload nuppu ... |
teema: Facebook/Meta üldteema |
DazBoot
vastuseid: 3042
vaadatud: 779200
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 23.08.2017 14:43:41 pealkiri: Facebook: "Selle saidiga ei saa ühendust (ERR_FAILED)" |
Chrome'iga viskab Facebookis sellise errori:
https://www.upload.ee/image/7380053/error2.png
Kui vajutan Ctrl+H ning kustutan sirvimisandmed, siis saan korraks sisse.
Nii kui hakkan otsingut kasuta ... |
teema: Call of Duty: WW2 |
DazBoot
vastuseid: 196
vaadatud: 67159
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.04.2017 12:36:23 pealkiri: Call of Duty: WW2 |
| Mapid/missioonid võiksid olla non-linear, nagu oli seda MOH: Airborne. Ei pea mööda koridore jooksma. |
teema: Samsung Galaxy S7 |
DazBoot
vastuseid: 1606
vaadatud: 533294
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.01.2017 22:55:47 pealkiri: Samsung Galaxy S7 |
Kaks varianti ei tundnud mu telefoni ära ja kolmas ei toiminud. Aga õnneks tuli muster endal meelde peale tundi aega. Tänud igatahes.  |
teema: Samsung Galaxy S7 |
DazBoot
vastuseid: 1606
vaadatud: 533294
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.01.2017 21:00:10 pealkiri: Samsung Galaxy 7 ei saa enam mustriga sisse |
| Muutsin täna mustri ära aga unustasin ära. Enam vähem tean aga iga üritamise järel läheb uus prooviaeg kauemaks. Vahest toimib sõrmejälg aga mitte alati. Hetkel on tund uue proovimiseni. Sõr ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
DazBoot
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638512
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 13.09.2015 17:48:40 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
@maxfox04 - sain seekord abivalmi pakkumise siit aHVi käest... aga ma jätan sind meelde...  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
DazBoot
vastuseid: 1309
vaadatud: 272754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2015 17:43:07 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Nägi mu abivajavat kuulutust ning kinkis mulle töötava monitori, just siis kui õige aeg oli.  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
DazBoot
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638512
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 11.09.2015 18:36:35 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Kas kellelgi on ära anda või sümboolse raha eest kasutult vedelev monitor? Võiks olla LCD-paneel (suurus ei oma tähtsust). DVI-D ja VGA ühendused, HDMI-port kaardil puudub.
Ette tänades!
... |
teema: Kommenteerimine: walkman |
DazBoot
vastuseid: 83
vaadatud: 32096
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2013 01:19:48 pealkiri: Kommenteerimine: walkman |
Normaalne reo...  |
teema: Soovitage võrgukettalahendusi |
DazBoot
vastuseid: 7
vaadatud: 3775
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 05.06.2011 17:45:06 pealkiri: Soovitage võrgukettalahendusi |
Oleks aeg kettamahtu lisada ja lisaks local arvutitele ka eemalt ligi pääseda. Varsti on Soome minek ees ja oma faile/arvutit/kettaid küll kaasa vedama ei hakka.
Võiks siis soovitada mingit NAS-k ... |
teema: ArmA 2 & Operation Arrowhead |
DazBoot
vastuseid: 1649
vaadatud: 301080
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2009 21:15:20 pealkiri: ArmA 2 & Operation Arrowhead |
ootan mõned kuud, siis proovin uuesti mängida.
R U sure? vahepeal ei klikka desktopi ikoonil?
okei, paneme aja tiksuma... tik-tak-tik-tak...  |
teema: ArmA 2 & Operation Arrowhead |
DazBoot
vastuseid: 1649
vaadatud: 301080
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.07.2009 22:31:22 pealkiri: ArmA 2 & Operation Arrowhead |
Targemad mehed leidsid sellele ka rohtu
OT: Vist oli korraga vasak CTRL + NUM Minus... ja kirjutad "SAVEGAME"?
... täpselt enam ei mäleta...  |
teema: ArmA 2 & Operation Arrowhead |
DazBoot
vastuseid: 1649
vaadatud: 301080
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.07.2009 21:18:48 pealkiri: ArmA 2 & Operation Arrowhead |
vanal opflashil veteran tasemes ei saanud ka uuesti alustada või õigemini saveda
Vanas OpF-s olid autosalvestuse kohad pluss 1 (rõhutan ÜKS) vabasalvestus... juhul, kui surma said, võisid ... |
teema: ArmA 2 & Operation Arrowhead |
DazBoot
vastuseid: 1649
vaadatud: 301080
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.07.2009 20:47:28 pealkiri: ArmA 2 & Operation Arrowhead |
kaitseväes olid meil ikkagi paelad kaelas
ja sõdur ei kaota kunagi relva
seega see mäng küll reaalne ei ole 8)
Kaitseväes kui surma saad, siis uut teenistust ka alustada ... |
teema: Prototype |
DazBoot
vastuseid: 417
vaadatud: 62052
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.07.2009 20:45:19 pealkiri: Prototype |
Aga mõtle nüüd nii kus siin loogika on? Sõjaväe silmaulatuses saad oma übervõimetega laamendada...
...mitte kedagi ei huvita su rampage, kohe aga kui keegi neist saab lööklainega pihta, ole ... |
teema: Prototype |
DazBoot
vastuseid: 417
vaadatud: 62052
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.07.2009 18:21:33 pealkiri: Prototype |
| Aru ma ei saa. Kuskil kõrgelt hoonelt vabalangemisega suvalise rahva sisse maandudes ei tee sõjavägi midagi, isegi kui nad kohe selle põrutusala kõrval on. Aga kui üks neist isegi varbagle pihta ... |
teema: ArmA 2 & Operation Arrowhead |
DazBoot
vastuseid: 1649
vaadatud: 301080
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.06.2009 10:04:57 pealkiri: ArmA 2 & Operation Arrowhead |
Mul selline probleem, et mäng läheb käima, teen seal tutoriali ning saan campane'i alustada aga nii kui lähen Optionitesse klaviatuurinuppe ümber muutma, viskab välja!
Ma nüüd ei mäleta, ka ... |
teema: Prototype |
DazBoot
vastuseid: 417
vaadatud: 62052
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.06.2009 19:40:19 pealkiri: Prototype |
| Tegelikult ei olnud väga naljakas, rohkem "siseringi huumor"... aga see on ka minu subjektiivne hinnang. |
teema: Väike probleem. |
DazBoot
vastuseid: 1
vaadatud: 969
|
foorum: Tarkvara postitatud: 06.09.2008 06:45:16 pealkiri: Väike probleem. |
| Äkki sul puuduvad õigused? [url=http://support.microsoft.com/kb/308421]Take ownership märksõnaks... |
teema: probleem kirjutajaga |
DazBoot
vastuseid: 7
vaadatud: 3284
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.07.2008 14:48:24 pealkiri: probleem kirjutajaga |
Tundub kuidagi globaalne probleem olevat? Guugeldamine viib alati probleemide juurde.
[url=http://forums.microsoft.com/TechNet/ShowPost.aspx?PostID=3219029&SiteID=17]Loe lisaks, siin analoogne ( ... |
teema: probleem kirjutajaga |
DazBoot
vastuseid: 7
vaadatud: 3284
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 24.07.2008 10:57:46 pealkiri: probleem kirjutajaga |
Räägid, et ATA? Jumperid on õieti paigas? (master/slave/CLS)
Võid proovida veel Alcohol 120% või Nero't... |
teema: com port |
DazBoot
vastuseid: 8
vaadatud: 2231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.07.2008 20:57:37 pealkiri: com port |
... või on mingid draiverid ka?
Ei, kuna COM on I/O seade. Parandage kui eksin!  |
teema: com port |
DazBoot
vastuseid: 8
vaadatud: 2231
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.07.2008 20:38:59 pealkiri: com port |
| Kas sul vedeleb äkki kuskil COM > PS/2 üleminek? Saaksid klaveriga proovida! |
teema: 8800GT SLI ei taha tööle hakata... abi vaja |
DazBoot
vastuseid: 5
vaadatud: 1725
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.07.2008 19:29:34 pealkiri: 8800GT SLI ei taha tööle hakata... abi vaja |
Ja kuda sa seletad seda siis, et XP all töötab SLI?
Ausõna ei tulnud selle peale, kuna sa ei maininud seda...  |
teema: 8800GT SLI ei taha tööle hakata... abi vaja |
DazBoot
vastuseid: 5
vaadatud: 1725
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.07.2008 19:26:09 pealkiri: 8800GT SLI ei taha tööle hakata... abi vaja |
| Oot-oot, kas mitte ASUS'el ei pea emaplaadil mingi silla (peaks asetsema seal kahe PCI-E vahel) teise asendisse tõstma (ümber pöörama)? Uuri võimalusel manuali! |
teema: PS2 ja USB ei tööta |
DazBoot
vastuseid: 6
vaadatud: 1717
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 18.07.2008 16:09:48 pealkiri: PS2 ja USB ei tööta |
| Kindlasti oled juba proovinud aga CMOS-jumper korraks reset asendisse? |
teema: avalikus wifi võrgus local only |
DazBoot
vastuseid: 10
vaadatud: 3009
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.07.2008 23:54:45 pealkiri: avalikus wifi võrgus local only |
Tasuta oli ennem ka, lihtsalt enam pole seda avalehte.
Kas ta mitte polnud tasuta ainult reisijatele (ehk siis check-in levialas), alates [url=http://www.arvutikasutaja.ee/uudis.php?id=460]2007 märt ... |
teema: avalikus wifi võrgus local only |
DazBoot
vastuseid: 10
vaadatud: 3009
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.07.2008 22:07:54 pealkiri: avalikus wifi võrgus local only |
Äkki räägid kuhumaani sa jõuad? Kas [url=http://kaardistajad.wifi.ee/ap.php?id=54375]lennujaama leviala üles leitakse? Abiks NetStumbler.
Alates märtsist on Tallinna Lennujaama avalik WiFi-teen ... |
teema: 2000 ei lase sisse |
DazBoot
vastuseid: 2
vaadatud: 1042
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.07.2008 08:24:28 pealkiri: 2000 ei lase sisse |
Mida sa pead "admin kontoks"? Kas enda loodud kasutajaprofiili, millel administraatoriõigused või built-in Administator kontot (mis vaikimisi peidetud)?
Esimesel juhul ei leita mingil põhjusel p ... |
teema: hp pavilion fingerprint |
DazBoot
vastuseid: 7
vaadatud: 3749
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 05.02.2008 13:41:06 pealkiri: hp pavilion fingerprint |
| Üldiselt on BIOS'is biomeetria vaikimisi lubatud aga kontrolli igaks juhuks siiski üle! |
teema: Silent Hunter 4 |
DazBoot
vastuseid: 139
vaadatud: 32282
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.01.2008 13:18:22 pealkiri: Silent Hunter 4 |
SH4 läks maha samal päeval, mil installisin... SH3 on niivõrd üle
kuidagi bugine tundus see pätsimata värk, torpeedod jäidki laadima, meeskonna vahiroll ei toiminud jne...
(samas SH4 g ... |
teema: Win ei lae üles |
DazBoot
vastuseid: 8
vaadatud: 2391
|
foorum: Tarkvara postitatud: 24.01.2008 08:59:38 pealkiri: Win ei lae üles |
| Abiks näiteks [url=http://www.nliteos.com/nlite.html]nLite... kõigepealt tuleb vastavad SATA draiverid (kas siis emaplaadi või läpakal ka konkreetse mudeli puhul) üles otsida, enne kui need plaad ... |
teema: Win ei lae üles |
DazBoot
vastuseid: 8
vaadatud: 2391
|
foorum: Tarkvara postitatud: 23.01.2008 22:12:47 pealkiri: Win ei lae üles |
Variandid järgmised:
1. kontrollida üle kaablid;
2. keelata SATA native mode BIOS'is;
3. teha uus slipstream installplaat vastavate SATA draiveritega;
4. või sööta need draiverid installi k ... |
teema: Arvuti hangub |
DazBoot
vastuseid: 2
vaadatud: 1944
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 12.01.2008 07:36:08 pealkiri: Arvuti hangub |
Kui sul System Restore on aktiveeritud, siis võiks muidugi proovida seda esimesena?
Samas ei välista see seda, et Win lihtsalt "hapuks" läinud! Repair-install tihti abiks (või kui tähtsaid faile ... |
teema: Kommenteerimine: jonnipunn |
DazBoot
vastuseid: 23
vaadatud: 9714
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2008 23:26:22 pealkiri: Kommenteerimine: jonnipunn |
Selle mehe juttu tasub kuulata!
Ja fööni värskendamisega sain ka [url=http://netgate.altius.ee/include.php?path=forum/showthread.php&threadid=4454]tema õpetuse järgi hakkama... |
teema: Kausta parooli alla . |
DazBoot
vastuseid: 5
vaadatud: 3704
|
foorum: Turvalisus postitatud: 31.12.2007 00:26:48 pealkiri: Kausta parooli alla . |
| Mingi ülevaade (pole ise kordagi kasutanud, seega ei tea kommenteerida) |
| |