Avaleht
otsing leidis 106 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Mass Effect 2
David0002

vastuseid: 1352
vaadatud: 235369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2010 21:39:01   pealkiri: Mass Effect 2
Mul 1 asi meeldis ME1's rohkem kui ME2's ja see oli epic final battle. Seal oli ikka tõsiselt tunda seda sõda, ME2's läksid lihtsalt mingi 10 vennaga sisse ja lõid toa laiali.

täpselt nii icon_razz1.gif
  teema: Mass Effect 2
David0002

vastuseid: 1352
vaadatud: 235369

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.02.2010 01:27:34   pealkiri: Mass Effect 2
Ei ta mõtleb sniper relva ikka icon_smile.gif Igatahes jah, veteran oli suht lebo. Sellega sai esimene kord läbi tehtud oli suht lihtne. Hardcore nõuab juba rohkem taktikat aga enamus kohad ikka suht faceroll ...
  teema: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab
David0002

vastuseid: 10
vaadatud: 2263

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.02.2010 19:32:52   pealkiri: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab

Kui drivereid installida,siis ennem uninstallida vanad.

Oleneb OS-ist.
Kui XP siis soovitatavlt ikka,kui Vista W7 siis savi(talaseb enne vanad maha ja siis vaikselt uued peale).
Kindlasti tul ...
  teema: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab
David0002

vastuseid: 10
vaadatud: 2263

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.02.2010 18:41:47   pealkiri: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab
Ok nii palju sain teada netist ,et kas asi on driverites või overheatis. Kui drivereid installida,siis ennem uninstallida vanad.
  teema: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab
David0002

vastuseid: 10
vaadatud: 2263

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.02.2010 18:14:40   pealkiri: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab
Netis nagu erilist infot ei leiagi: kõik arvavad selle asja kohta midagi,aga keegi ei tea kindlalt .
  teema: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab
David0002

vastuseid: 10
vaadatud: 2263

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.02.2010 18:03:43   pealkiri: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab
Probleem on selles,et ekraan hakkab virvendama kui mäng tööle panna...Ei sega eriti mängimisel kuid ei tea millest selline asi tuleb.Mängust ei olene,virvendab nii mass effect 2 kui mw2 puhul.Gra ...
  teema: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!)
David0002

vastuseid: 156
vaadatud: 59403

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.01.2010 08:01:13   pealkiri: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!)
Lisaks mu eelmisele postile ka Star Wars Old Republic
  teema: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!)
David0002

vastuseid: 156
vaadatud: 59403

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.01.2010 01:50:17   pealkiri: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!)
AGA Half-Life Episode 3? Ja Black mesa mod. Mingi jutt käis ka half life opposing force 2-st kuid selles pole kindel. icon_wink.gif
  teema: Mass Effect
David0002

vastuseid: 374
vaadatud: 66433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.07.2009 18:04:54   pealkiri: Mass Effect
Mul väike probleem mass effectiga.installisin mängu,kuid tööle pannes ja tegijate logod ära vaadates muutub fraps rate olematuks. asja ei paranda reso muutmine ega phisiksi maha keeramine.ka patc ...
  teema: Mass Effect
David0002

vastuseid: 374
vaadatud: 66433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.07.2009 14:01:54   pealkiri: Mass Effect
Mul väike probleem mass effectiga.installisin mängu,kuid tööle pannes ja tegijate logod ära vaadates muutub fraps rate olematuks. asja ei paranda reso muutmine ega phisiksi maha keeramine.ka patc ...
  teema: Need For Speed: Shift
David0002

vastuseid: 3387
vaadatud: 487619

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.05.2009 07:44:03   pealkiri: Need For Speed: Shift
Amn... ma ei näe kuskil gameplay videos damage'it.... Kui on tõesti nii siis on see küll samm tagasi! icon_confused.gif thumbs_down.gif

ühes videos sõitis kapoti mõlki.aga seestvaade on cool.mulle käib kõige rohke ...
  teema: Mass Effect
David0002

vastuseid: 374
vaadatud: 66433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.03.2009 00:11:59   pealkiri: Mass Effect
Hakkasin pühapäeval mängima.Eile lõpetasin.Ikka päris julmalt sai mütatud.Nüüd võtan varasema seivi ja vaatan kas saan need medalid jms prahi kah kokku korjatud enne Ilos-le minekut thumbs_up.gif .Mõn ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi I
David0002

vastuseid: 564
vaadatud: 249314

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.02.2009 18:17:00   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi I
Mul sai NOKIA N95 vett...vett sai pealmine liikuv paneel(displei)Paneelipealsed tuled töötavad,displei mitte.telefon ise töötab,teeb pilte jne,aga displei on kutu.tegin pealmise paneeli lahti ja s ...
  teema: Mirror's Edge
David0002

vastuseid: 675
vaadatud: 109023

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.01.2009 20:40:18   pealkiri: Mirror's Edge
Elton John icon_lol.gif
  teema: Dead Space
David0002

vastuseid: 506
vaadatud: 102988

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.12.2008 00:54:32   pealkiri: Dead Space
väga hea mäng kuid pikapeale suhteliselt depressiooni tekitav:D selline negatiivne sisu:D mängisin hardiga kuid lõpp oli küll võimatu.liiga vähe kuule,isegi kui kõik õigesse kohta lasta:S
  teema: Dead Space
David0002

vastuseid: 506
vaadatud: 102988

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.11.2008 16:04:13   pealkiri: Dead Space
Maitse üle ei vaielda.Mõlemal mängul on palju pooldajaid,niisiis ei saa kumbgi päris saast olla:D
  teema: Need For Speed Undercover
David0002

vastuseid: 1316
vaadatud: 239287

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2008 21:45:33   pealkiri: Need For Speed Undercover
cmon noh,laseme jälle 200ga üle äärekivide:D miks seda ei või likvideerida,teha veits reaalsemaks? icon_lol.gif
  teema: Dead Space
David0002

vastuseid: 506
vaadatud: 102988

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2008 21:37:27   pealkiri: Dead Space
imelik, ma olen vist ainus, kelle jaoks Doom 3 ei olnud põrmgi hirmus icon_smile.gif iseenesest mäng meeldib väga (see bump mappi täis koridorid on nimelt lemmik ülesehitus)
aga Dead Space's pandi rõhku he ...
  teema: Grand Theft Auto IV
David0002

vastuseid: 14775
vaadatud: 2582487

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2008 01:37:30   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Jep jõuluvana saatis meili.Tegelt:

"However, gamers may have to wait just a bit longer to jump behind the wheel of Roman's taxi on the PC, if a handful of retailers are to be believed. Both Amazon ...
  teema: Grand Theft Auto IV
David0002

vastuseid: 14775
vaadatud: 2582487

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.10.2008 23:57:06   pealkiri: Grand Theft Auto IV
release date lükati kuu aega edasi...jama lugu icon_sad.gif
  teema: America's Army
David0002

vastuseid: 6483
vaadatud: 1048246

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.08.2008 18:28:30   pealkiri: America's Army
Ma mõtlesin ka et võiks vahelduseks mängida jälle kuid ma ei saa seda peale installitud icon_confused.gif uus mängupakk mis tõmbasin filefrondist oli vigane minu jaoks icon_rolleyes.gif Ütleb et mingi fail on rikutud ...
  teema: Mass Effect
David0002

vastuseid: 374
vaadatud: 66433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.07.2008 09:11:12   pealkiri: Mass Effect
Ma lasin counclil surra icon_redface.gif
Siis pidi uue councli valima icon_smile.gif

councili surm tähendas seda et uude councilisse sokutatakse ka inimene:P
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
David0002

vastuseid: 5720
vaadatud: 1021941

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2008 09:39:16   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
AK hülsid ei lenda päris 45 kraadi ettepoole,vaid max 30 ju:S
  teema: Mass Effect
David0002

vastuseid: 374
vaadatud: 66433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.07.2008 11:19:51   pealkiri: Mass Effect
need raamatud eestisse ka koos mängudega pakkidena müügile tulevad?icon_razz.gif
  teema: Mass Effect
David0002

vastuseid: 374
vaadatud: 66433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.07.2008 15:44:21   pealkiri: Mass Effect
lülitit ikka proovisid icon_lol.gif icon_question.gif

Kui ukse lülitit mõtled,siis jah olen proovinud.Ukse lüliti ei ole aktiveeritud,ehk ei saagi proovida,"surnud uks".Teised uksed,masinaruum,medical,lift jpm o ...
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
David0002

vastuseid: 5720
vaadatud: 1021941

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.07.2008 22:01:29   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
1 GB mälu on sellele mängule ikka vähevõitu, olenemata prose kiirusest.

ei nõustu. vanal masinal mängisin seda enne mälu lisamist 512 rammiga. selliseid probleeme polnud. jah - hakkima kipu ...
  teema: Mass Effect
David0002

vastuseid: 374
vaadatud: 66433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.07.2008 21:56:27   pealkiri: Mass Effect
Jah iga mängija on öelnud et see mäng on vähemalt mängimist väärt,isegi kui talle sci-fi-d ei meeldigi.Tegu on tõesti väga kõva mänguga ja kui keegi tuleb ütlema et see mäng imeb vm siis ...
  teema: Mass Effect
David0002

vastuseid: 374
vaadatud: 66433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.07.2008 16:52:14   pealkiri: Mass Effect
põrgu piix nädal aega hulgun selles majas juba, kogu aeg keegi tuleb ja pakub aina uusi ülessandeid.
Kuna ma ükskord välja sealt saan, ma tahan kosmoses ringi lennata ja uusi planeete avastada. ...
  teema: Crysis
David0002

vastuseid: 8780
vaadatud: 1402388

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.07.2008 15:58:29   pealkiri: Crysis
niiiiiii lühiike mäng,kuid väärt igat minutit.
  teema: Mass Effect
David0002

vastuseid: 374
vaadatud: 66433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2008 23:29:17   pealkiri: Mass Effect
,

lemmik vaade oli ikka SOL(ehk siis meie systeem icon_razz.gif) systeemis Kuu pealt vaade Maale.

see on side quest mis seal on annab sulle mingi special boonuse kui teed ära. saad valida kas su relvad t ...
  teema: Mass Effect
David0002

vastuseid: 374
vaadatud: 66433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2008 23:15:06   pealkiri: Mass Effect
See mäng on ikka ülikõva.Väga hea sisu, superhästi kujundatud ümbruskond,fantastiline graafika,hea audio , etc.Veel paremaks teeb selle mängu see et oled paljudes asjades ise otsustaja,see pane ...
  teema: Mass Effect
David0002

vastuseid: 374
vaadatud: 66433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2008 22:39:13   pealkiri: Mass Effect
See mäng on ikka ülikõva.Väga hea sisu, superhästi kujundatud ümbruskond,fantastiline graafika,hea audio , etc.Veel paremaks teeb selle mängu see et oled paljudes asjades ise otsustaja,see pane ...
  teema: Need For Speed: ProStreet
David0002

vastuseid: 4627
vaadatud: 688887

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2008 15:30:07   pealkiri: Need For Speed: ProStreet
no max graafikal näeb küll hea välja imho
Jep, graafikal pole küll viga aga no füüsika on muidu kehva ning damage ka.Samas no esimene osa neil damage-ga, nii et anname andeks.
Samas esimene au ...
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
David0002

vastuseid: 5720
vaadatud: 1021941

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.07.2008 09:51:47   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
1 gb rammi jääb ju mingil määral takistuseks icon_question.gif
  teema: Mass Effect
David0002

vastuseid: 374
vaadatud: 66433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.07.2008 13:51:41   pealkiri: Mass Effect
Toimis...tänks icon_smile.gif
  teema: Mass Effect
David0002

vastuseid: 374
vaadatud: 66433

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.07.2008 13:27:02   pealkiri: Mass Effect
Kas see on minu arvuti viga või on selle mängu alguse ingame halva pildiga...selline tunne nagu oleks teleka antenn paigast ära...kuigi see on arvuti:D mängin alles algust...
  teema: Need For Speed Undercover
David0002

vastuseid: 1316
vaadatud: 239287

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2008 09:57:46   pealkiri: Need For Speed Undercover
electronic arts lihtsalt ei oska rallimänge teha

electronic arts ei oska mitte midagi teha icon_lol.gif

Battlefieldid on küll kõvad mängud icon_wink.gif
Ja ega nfs-idel küll midagi viga pole.Kui under ...
  teema: America's Army
David0002

vastuseid: 6483
vaadatud: 1048246

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.06.2008 19:39:55   pealkiri: America's Army
Küsiks parem, millal uus versioon välja tuleb, olen kuulnud, et sellel pidi küljes ka uus 3D mootor olema icon_lol.gif

Keegi rääkis vist et septembrist võib loota seda,kuid see on see aeg milleks l ...
  teema: America's Army
David0002

vastuseid: 6483
vaadatud: 1048246

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.06.2008 09:35:16   pealkiri: America's Army
Küsiks parem, millal uus versioon välja tuleb, olen kuulnud, et sellel pidi küljes ka uus 3D mootor olema icon_lol.gif

Keegi rääkis vist et septembrist võib loota seda,kuid see on see aeg milleks l ...
  teema: Half-Life 2
David0002

vastuseid: 6061
vaadatud: 967210

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2008 09:21:42   pealkiri: Half-Life 2
HL1 ka ikka?
HL1 kunagi ammu läbi tehtud, kuid silmas pidasin OrangeBox'i stuffi.

Mulle, kui mitte-geimerile tundus HL2 algus juba suht raske icon_smile.gif Jäin toppama sinna, kus peale katuste turnimist ...
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
David0002

vastuseid: 5720
vaadatud: 1021941

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2008 09:16:31   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
Stalker on tõesti hea mäng.Et mängust täit elamust saada ei tohi teda 15 min lõikudena mängida näiteks.Samuti kaotab ta oma võlu kiirelt läbi joostes.Mängu tuleb keskenduda.Mulle näiteks is ...
  teema: Need For Speed Undercover
David0002

vastuseid: 1316
vaadatud: 239287

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.06.2008 11:28:02   pealkiri: Need For Speed Undercover
, Nii halb mäng, nii igav, nii sisutu, aga tekitab inimestes nii palju ütlemist. Hoolimata sellest, et NFSi uued osad on olnud kõik hirmus jubedad pärast Porschet ja neid on vist nüüd välja tul ...
  teema: Half-Life 2
David0002

vastuseid: 6061
vaadatud: 967210

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.06.2008 12:41:50   pealkiri: Half-Life 2
Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. S ...
  teema: Half-Life 2
David0002

vastuseid: 6061
vaadatud: 967210

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2008 10:54:46   pealkiri: Half-Life 2
Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. S ...
  teema: Empire Earth 3
David0002

vastuseid: 26
vaadatud: 4975

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.06.2008 10:15:49   pealkiri: Empire Earth 3
Jah üks s##em mäng mida nähtud icon_lol.gif
  teema: Condemned: Criminal Origins
David0002

vastuseid: 65
vaadatud: 16109

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.05.2008 22:57:53   pealkiri: Condemned: Criminal Origins
imelik on neid relvi kasutada kuna olen rohkem vasakukäeline icon_lol.gif
  teema: America's Army
David0002

vastuseid: 6483
vaadatud: 1048246

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.05.2008 14:40:00   pealkiri: America's Army
thumbs_up.gif tulen mängima seda kindlasti. icon_smile.gif
  teema: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
David0002

vastuseid: 79
vaadatud: 14962

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.04.2008 21:45:19   pealkiri: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
Pettumus tõesti et teema on vähe arenenud siin...see mäng on ikka kõva sõna võttes aluseks näiteks selle et saad enda karakteri väljanägemist ja omadusi muuta ja et kasutatavad on nii fps kui ...
  teema: Need For Speed: ProStreet
David0002

vastuseid: 4627
vaadatud: 688887

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.04.2008 16:12:39   pealkiri: Need For Speed: ProStreet
Ma ei saa nissan GT-R proto kere muuta,samuti värvi...mis värk on??? icon_sad.gif
  teema: Need For Speed: ProStreet
David0002

vastuseid: 4627
vaadatud: 688887

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.04.2008 22:27:15   pealkiri: Need For Speed: ProStreet
Või nii et tsikid vehivad. Mul pole seal ausalt öeldes ühtegi tsikki. Vanemates mängudes oli, kui ma õigesti mäletan nii, et kui graafikat maha keerata, kadus rahvas ära ümbert. Eks ma siis pr ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.