|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Mass Effect 2 |
David0002
vastuseid: 1352
vaadatud: 235369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.03.2010 21:39:01 pealkiri: Mass Effect 2 |
Mul 1 asi meeldis ME1's rohkem kui ME2's ja see oli epic final battle. Seal oli ikka tõsiselt tunda seda sõda, ME2's läksid lihtsalt mingi 10 vennaga sisse ja lõid toa laiali.
täpselt nii  |
teema: Mass Effect 2 |
David0002
vastuseid: 1352
vaadatud: 235369
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.02.2010 01:27:34 pealkiri: Mass Effect 2 |
Ei ta mõtleb sniper relva ikka Igatahes jah, veteran oli suht lebo. Sellega sai esimene kord läbi tehtud oli suht lihtne. Hardcore nõuab juba rohkem taktikat aga enamus kohad ikka suht faceroll ... |
teema: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab |
David0002
vastuseid: 10
vaadatud: 2263
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.02.2010 19:32:52 pealkiri: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab |
Kui drivereid installida,siis ennem uninstallida vanad.
Oleneb OS-ist.
Kui XP siis soovitatavlt ikka,kui Vista W7 siis savi(talaseb enne vanad maha ja siis vaikselt uued peale).
Kindlasti tul ... |
teema: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab |
David0002
vastuseid: 10
vaadatud: 2263
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.02.2010 18:41:47 pealkiri: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab |
| Ok nii palju sain teada netist ,et kas asi on driverites või overheatis. Kui drivereid installida,siis ennem uninstallida vanad. |
teema: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab |
David0002
vastuseid: 10
vaadatud: 2263
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.02.2010 18:14:40 pealkiri: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab |
| Netis nagu erilist infot ei leiagi: kõik arvavad selle asja kohta midagi,aga keegi ei tea kindlalt . |
teema: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab |
David0002
vastuseid: 10
vaadatud: 2263
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.02.2010 18:03:43 pealkiri: Nvidia Gforce 250 gts 512 mb .Ekraan virvendab |
| Probleem on selles,et ekraan hakkab virvendama kui mäng tööle panna...Ei sega eriti mängimisel kuid ei tea millest selline asi tuleb.Mängust ei olene,virvendab nii mass effect 2 kui mw2 puhul.Gra ... |
teema: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!) |
David0002
vastuseid: 156
vaadatud: 59403
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.01.2010 08:01:13 pealkiri: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!) |
| Lisaks mu eelmisele postile ka Star Wars Old Republic |
teema: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!) |
David0002
vastuseid: 156
vaadatud: 59403
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2010 01:50:17 pealkiri: 2010. aasta PC mängud. (ETTEVAATUST!! PALJU PILTE!!!) |
AGA Half-Life Episode 3? Ja Black mesa mod. Mingi jutt käis ka half life opposing force 2-st kuid selles pole kindel.  |
teema: Mass Effect |
David0002
vastuseid: 374
vaadatud: 66433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.07.2009 18:04:54 pealkiri: Mass Effect |
| Mul väike probleem mass effectiga.installisin mängu,kuid tööle pannes ja tegijate logod ära vaadates muutub fraps rate olematuks. asja ei paranda reso muutmine ega phisiksi maha keeramine.ka patc ... |
teema: Mass Effect |
David0002
vastuseid: 374
vaadatud: 66433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.07.2009 14:01:54 pealkiri: Mass Effect |
| Mul väike probleem mass effectiga.installisin mängu,kuid tööle pannes ja tegijate logod ära vaadates muutub fraps rate olematuks. asja ei paranda reso muutmine ega phisiksi maha keeramine.ka patc ... |
teema: Need For Speed: Shift |
David0002
vastuseid: 3387
vaadatud: 487619
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.05.2009 07:44:03 pealkiri: Need For Speed: Shift |
Amn... ma ei näe kuskil gameplay videos damage'it.... Kui on tõesti nii siis on see küll samm tagasi!
ühes videos sõitis kapoti mõlki.aga seestvaade on cool.mulle käib kõige rohke ... |
teema: Mass Effect |
David0002
vastuseid: 374
vaadatud: 66433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.03.2009 00:11:59 pealkiri: Mass Effect |
Hakkasin pühapäeval mängima.Eile lõpetasin.Ikka päris julmalt sai mütatud.Nüüd võtan varasema seivi ja vaatan kas saan need medalid jms prahi kah kokku korjatud enne Ilos-le minekut .Mõn ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi I |
David0002
vastuseid: 564
vaadatud: 249314
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.02.2009 18:17:00 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi I |
| Mul sai NOKIA N95 vett...vett sai pealmine liikuv paneel(displei)Paneelipealsed tuled töötavad,displei mitte.telefon ise töötab,teeb pilte jne,aga displei on kutu.tegin pealmise paneeli lahti ja s ... |
teema: Mirror's Edge |
David0002
vastuseid: 675
vaadatud: 109023
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.01.2009 20:40:18 pealkiri: Mirror's Edge |
Elton John  |
teema: Dead Space |
David0002
vastuseid: 506
vaadatud: 102988
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2008 00:54:32 pealkiri: Dead Space |
| väga hea mäng kuid pikapeale suhteliselt depressiooni tekitav:D selline negatiivne sisu:D mängisin hardiga kuid lõpp oli küll võimatu.liiga vähe kuule,isegi kui kõik õigesse kohta lasta:S |
teema: Dead Space |
David0002
vastuseid: 506
vaadatud: 102988
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2008 16:04:13 pealkiri: Dead Space |
| Maitse üle ei vaielda.Mõlemal mängul on palju pooldajaid,niisiis ei saa kumbgi päris saast olla:D |
teema: Need For Speed Undercover |
David0002
vastuseid: 1316
vaadatud: 239287
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2008 21:45:33 pealkiri: Need For Speed Undercover |
cmon noh,laseme jälle 200ga üle äärekivide:D miks seda ei või likvideerida,teha veits reaalsemaks?  |
teema: Dead Space |
David0002
vastuseid: 506
vaadatud: 102988
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2008 21:37:27 pealkiri: Dead Space |
imelik, ma olen vist ainus, kelle jaoks Doom 3 ei olnud põrmgi hirmus iseenesest mäng meeldib väga (see bump mappi täis koridorid on nimelt lemmik ülesehitus)
aga Dead Space's pandi rõhku he ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
David0002
vastuseid: 14775
vaadatud: 2582487
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2008 01:37:30 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Jep jõuluvana saatis meili.Tegelt:
"However, gamers may have to wait just a bit longer to jump behind the wheel of Roman's taxi on the PC, if a handful of retailers are to be believed. Both Amazon ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
David0002
vastuseid: 14775
vaadatud: 2582487
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.10.2008 23:57:06 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
release date lükati kuu aega edasi...jama lugu  |
teema: America's Army |
David0002
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048246
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.08.2008 18:28:30 pealkiri: America's Army |
Ma mõtlesin ka et võiks vahelduseks mängida jälle kuid ma ei saa seda peale installitud uus mängupakk mis tõmbasin filefrondist oli vigane minu jaoks Ütleb et mingi fail on rikutud ... |
teema: Mass Effect |
David0002
vastuseid: 374
vaadatud: 66433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.07.2008 09:11:12 pealkiri: Mass Effect |
Ma lasin counclil surra
Siis pidi uue councli valima
councili surm tähendas seda et uude councilisse sokutatakse ka inimene:P |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
David0002
vastuseid: 5720
vaadatud: 1021941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.07.2008 09:39:16 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
| AK hülsid ei lenda päris 45 kraadi ettepoole,vaid max 30 ju:S |
teema: Mass Effect |
David0002
vastuseid: 374
vaadatud: 66433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.07.2008 11:19:51 pealkiri: Mass Effect |
need raamatud eestisse ka koos mängudega pakkidena müügile tulevad? |
teema: Mass Effect |
David0002
vastuseid: 374
vaadatud: 66433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.07.2008 15:44:21 pealkiri: Mass Effect |
lülitit ikka proovisid
Kui ukse lülitit mõtled,siis jah olen proovinud.Ukse lüliti ei ole aktiveeritud,ehk ei saagi proovida,"surnud uks".Teised uksed,masinaruum,medical,lift jpm o ... |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
David0002
vastuseid: 5720
vaadatud: 1021941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.07.2008 22:01:29 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
1 GB mälu on sellele mängule ikka vähevõitu, olenemata prose kiirusest.
ei nõustu. vanal masinal mängisin seda enne mälu lisamist 512 rammiga. selliseid probleeme polnud. jah - hakkima kipu ... |
teema: Mass Effect |
David0002
vastuseid: 374
vaadatud: 66433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.07.2008 21:56:27 pealkiri: Mass Effect |
| Jah iga mängija on öelnud et see mäng on vähemalt mängimist väärt,isegi kui talle sci-fi-d ei meeldigi.Tegu on tõesti väga kõva mänguga ja kui keegi tuleb ütlema et see mäng imeb vm siis ... |
teema: Mass Effect |
David0002
vastuseid: 374
vaadatud: 66433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.07.2008 16:52:14 pealkiri: Mass Effect |
põrgu piix nädal aega hulgun selles majas juba, kogu aeg keegi tuleb ja pakub aina uusi ülessandeid.
Kuna ma ükskord välja sealt saan, ma tahan kosmoses ringi lennata ja uusi planeete avastada. ... |
teema: Crysis |
David0002
vastuseid: 8780
vaadatud: 1402388
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.07.2008 15:58:29 pealkiri: Crysis |
| niiiiiii lühiike mäng,kuid väärt igat minutit. |
teema: Mass Effect |
David0002
vastuseid: 374
vaadatud: 66433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2008 23:29:17 pealkiri: Mass Effect |
,
lemmik vaade oli ikka SOL(ehk siis meie systeem ) systeemis Kuu pealt vaade Maale.
see on side quest mis seal on annab sulle mingi special boonuse kui teed ära. saad valida kas su relvad t ... |
teema: Mass Effect |
David0002
vastuseid: 374
vaadatud: 66433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2008 23:15:06 pealkiri: Mass Effect |
| See mäng on ikka ülikõva.Väga hea sisu, superhästi kujundatud ümbruskond,fantastiline graafika,hea audio , etc.Veel paremaks teeb selle mängu see et oled paljudes asjades ise otsustaja,see pane ... |
teema: Mass Effect |
David0002
vastuseid: 374
vaadatud: 66433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2008 22:39:13 pealkiri: Mass Effect |
| See mäng on ikka ülikõva.Väga hea sisu, superhästi kujundatud ümbruskond,fantastiline graafika,hea audio , etc.Veel paremaks teeb selle mängu see et oled paljudes asjades ise otsustaja,see pane ... |
teema: Need For Speed: ProStreet |
David0002
vastuseid: 4627
vaadatud: 688887
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2008 15:30:07 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
no max graafikal näeb küll hea välja imho
Jep, graafikal pole küll viga aga no füüsika on muidu kehva ning damage ka.Samas no esimene osa neil damage-ga, nii et anname andeks.
Samas esimene au ... |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
David0002
vastuseid: 5720
vaadatud: 1021941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.07.2008 09:51:47 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
1 gb rammi jääb ju mingil määral takistuseks  |
teema: Mass Effect |
David0002
vastuseid: 374
vaadatud: 66433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.07.2008 13:51:41 pealkiri: Mass Effect |
Toimis...tänks  |
teema: Mass Effect |
David0002
vastuseid: 374
vaadatud: 66433
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.07.2008 13:27:02 pealkiri: Mass Effect |
| Kas see on minu arvuti viga või on selle mängu alguse ingame halva pildiga...selline tunne nagu oleks teleka antenn paigast ära...kuigi see on arvuti:D mängin alles algust... |
teema: Need For Speed Undercover |
David0002
vastuseid: 1316
vaadatud: 239287
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.06.2008 09:57:46 pealkiri: Need For Speed Undercover |
electronic arts lihtsalt ei oska rallimänge teha
electronic arts ei oska mitte midagi teha
Battlefieldid on küll kõvad mängud
Ja ega nfs-idel küll midagi viga pole.Kui under ... |
teema: America's Army |
David0002
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048246
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.06.2008 19:39:55 pealkiri: America's Army |
Küsiks parem, millal uus versioon välja tuleb, olen kuulnud, et sellel pidi küljes ka uus 3D mootor olema
Keegi rääkis vist et septembrist võib loota seda,kuid see on see aeg milleks l ... |
teema: America's Army |
David0002
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048246
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.06.2008 09:35:16 pealkiri: America's Army |
Küsiks parem, millal uus versioon välja tuleb, olen kuulnud, et sellel pidi küljes ka uus 3D mootor olema
Keegi rääkis vist et septembrist võib loota seda,kuid see on see aeg milleks l ... |
teema: Half-Life 2 |
David0002
vastuseid: 6061
vaadatud: 967210
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.06.2008 09:21:42 pealkiri: Half-Life 2 |
HL1 ka ikka?
HL1 kunagi ammu läbi tehtud, kuid silmas pidasin OrangeBox'i stuffi.
Mulle, kui mitte-geimerile tundus HL2 algus juba suht raske Jäin toppama sinna, kus peale katuste turnimist ... |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
David0002
vastuseid: 5720
vaadatud: 1021941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.06.2008 09:16:31 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl |
| Stalker on tõesti hea mäng.Et mängust täit elamust saada ei tohi teda 15 min lõikudena mängida näiteks.Samuti kaotab ta oma võlu kiirelt läbi joostes.Mängu tuleb keskenduda.Mulle näiteks is ... |
teema: Need For Speed Undercover |
David0002
vastuseid: 1316
vaadatud: 239287
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.06.2008 11:28:02 pealkiri: Need For Speed Undercover |
| , Nii halb mäng, nii igav, nii sisutu, aga tekitab inimestes nii palju ütlemist. Hoolimata sellest, et NFSi uued osad on olnud kõik hirmus jubedad pärast Porschet ja neid on vist nüüd välja tul ... |
teema: Half-Life 2 |
David0002
vastuseid: 6061
vaadatud: 967210
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.06.2008 12:41:50 pealkiri: Half-Life 2 |
| Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. S ... |
teema: Half-Life 2 |
David0002
vastuseid: 6061
vaadatud: 967210
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.06.2008 10:54:46 pealkiri: Half-Life 2 |
| Selline probleem, et see koht kus mööda katuseid jooksed, siis hüppad kuskil aknast sisse, kukud lõksu ja need roboti taolised tüübid peaaegu tapavad ära kui tuleb see Alex ja päästab mind. S ... |
teema: Empire Earth 3 |
David0002
vastuseid: 26
vaadatud: 4975
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.06.2008 10:15:49 pealkiri: Empire Earth 3 |
Jah üks s##em mäng mida nähtud  |
teema: Condemned: Criminal Origins |
David0002
vastuseid: 65
vaadatud: 16109
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.05.2008 22:57:53 pealkiri: Condemned: Criminal Origins |
imelik on neid relvi kasutada kuna olen rohkem vasakukäeline  |
teema: America's Army |
David0002
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048246
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.05.2008 14:40:00 pealkiri: America's Army |
tulen mängima seda kindlasti.  |
teema: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 |
David0002
vastuseid: 79
vaadatud: 14962
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.04.2008 21:45:19 pealkiri: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 |
| Pettumus tõesti et teema on vähe arenenud siin...see mäng on ikka kõva sõna võttes aluseks näiteks selle et saad enda karakteri väljanägemist ja omadusi muuta ja et kasutatavad on nii fps kui ... |
teema: Need For Speed: ProStreet |
David0002
vastuseid: 4627
vaadatud: 688887
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.04.2008 16:12:39 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
Ma ei saa nissan GT-R proto kere muuta,samuti värvi...mis värk on???  |
teema: Need For Speed: ProStreet |
David0002
vastuseid: 4627
vaadatud: 688887
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.04.2008 22:27:15 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
| Või nii et tsikid vehivad. Mul pole seal ausalt öeldes ühtegi tsikki. Vanemates mängudes oli, kui ma õigesti mäletan nii, et kui graafikat maha keerata, kadus rahvas ära ümbert. Eks ma siis pr ... |
| |