Avaleht
otsing leidis 83 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: LG G6
Cul

vastuseid: 121
vaadatud: 60660

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.07.2018 11:54:02   pealkiri: LG G6
Naise g6 viimased 2 päeva streikinud. Ütleb, rt niiskus on laadimispesas

Kusjuures ma pakun, et see mingi tarkvara kala või siis need eriti soojad ilmad 'lollitavad'.
Mul hakkas ka pihta (Sam ...
  teema: Cyberpunk 2077
Cul

vastuseid: 2204
vaadatud: 469345

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.06.2018 13:55:16   pealkiri: Cyberpunk 2077
on aeg vist W3 expansionid ikkagi lõpuni teha lõpuks icon_biggrin.gif

+1
  teema: Teleritel HDMI pesade asukoht tavaliselt?
Cul

vastuseid: 8
vaadatud: 2420

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.06.2018 11:37:14   pealkiri: Teleritel HDMI pesade asukoht tavaliselt?
Minu Samsungil on näiteks pesad ja ühendused (ja prose kah vist) hoopis eraldi karbikeses.
  teema: EOS 6D Wifi
Cul

vastuseid: 2
vaadatud: 5058

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.04.2015 16:25:31   pealkiri: EOS 6D Wifi
Enam ei mäletagi täpselt, aga kunagi minuarust proovisin - töötab.
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Cul

vastuseid: 8072
vaadatud: 1436573

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 18.03.2014 16:41:52   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Gizmoz kirjutas:
Olen sama jura täheldand paljude arvutitega kuhu 8.1 peale surkida olen tahtnud .
Plaadipealt läks kui kulda.
Ma esimene kord proovisin pulgalt 8 ja seejärel samalt pulgalt 8.1 ...
  teema: Telia TV
Cul

vastuseid: 59374
vaadatud: 14184516

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.10.2013 10:30:58   pealkiri: Telia TV
Tere.

Panen siia ja ka elioni foorumisse oma arvamused/ettepanekud seoses uue NutiTVga.

Nagu ilmselt juba aimate, siis otsustasin kah enda TV paketid ja teenused üle vaadata ja ära korrastada. ...
  teema: Koduvõrk - NAS, multimeedia, backup jms
Cul

vastuseid: 24
vaadatud: 14166

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 11.06.2013 14:33:23   pealkiri: Koduvõrk - NAS, multimeedia, backup jms
Isiklikult soovitaksin ka synology poole vaadata. Mul endal [url=http://www.synology.com/products/product.php?product_name=DS213&lang=enu]selline kasutuses ja väga rahul. Lisaks on sellel veel (s ...
  teema: Telia TV
Cul

vastuseid: 59374
vaadatud: 14184516

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.01.2013 17:28:20   pealkiri: Telia TV

Kui sa arvad, et elioni huvitavad kasutajate ettepanekud ja tagasiside, siis oled küll millestki väga valesti aru saanud.

Mulle kunagi helistas täiesti lambist keegi Elioni tegelane ja küsis, ...
  teema: Millega vaadata pilti?
Cul

vastuseid: 17
vaadatud: 3546

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.04.2012 10:23:20   pealkiri: Millega vaadata pilti?
Mina annaksin oma hääle [url=http://www.faststone.org/]FastStone pildivaatajale. Isikliku arvamuse kohaselt kõige mugavam, kiirem ja omab ka päris toreda koguse lisavõimalusi lihtsamaks töötlus ...
  teema: ONLINE-intervjuu Elioniga 23-ndal jaanuaril (Intervjuu on lõppenud!)
Cul

vastuseid: 205
vaadatud: 81340

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.01.2012 10:50:39   pealkiri: ONLINE-intervjuu Elioniga 23-ndal jaanuaril (Intervjuu on lõppenud!)
Kas (ja millal) Elion plaanib (oluliselt) täiendada oma HD kanalite paketti?
Kahjuks ma HD kanalite näitamisõiguste hinnast ja muust ei tea midagi, aga lihtsa inimesena ma näen, et väga mitmetes ...
  teema: USB TV pulga soft
Cul

vastuseid: 15
vaadatud: 5614

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.01.2012 16:36:37   pealkiri: USB TV pulga soft
Olen ka proovinud erinevaid variante, aga DVBViewer on siiani parimaks osutunud. Toimib väga eeskujulikult. Endal pulk ka K-World ja Win7 64 bit.
  teema: digiboksi salvestused arvutisse?
Cul

vastuseid: 26
vaadatud: 15749

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.09.2011 10:10:08   pealkiri: digiboksi salvestused arvutisse?
HDMI sisendiga kaardid täitsa olemas. [url=http://www.ox.ee/est/product/207172]Selle kohta olen päris palju head kuulnud ([url=http://www.avermedia.com/avertv/product/productdetail.aspx?id=499]kodul ...
  teema: Kommenteerimine: enterprice
Cul

vastuseid: 105
vaadatud: 42266

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2011 14:14:46   pealkiri: Kommenteerimine: enterprice
Sai müüdud fotokas. Väga asjalik ja konkreetne vend, ei mingit 'huina-muinat'. Head emotsioonid. thumbs_up.gif
  teema: Helikaardi mõttekus
Cul

vastuseid: 21
vaadatud: 5042

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.04.2011 18:42:09   pealkiri: Helikaardi mõttekus
Lihtsalt huvi pärast küsiks/kahtleks kah. Kuidas on tegu juhhul, kui heli väljub arvutist optilise kaabli abil. Mul on heli alati ühendatud optilisega eraldi võimu, arvuti enda taha ei ole prakti ...
  teema: digiboksi salvestused arvutisse?
Cul

vastuseid: 26
vaadatud: 15749

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.09.2010 14:56:19   pealkiri: digiboksi salvestused arvutisse?
Kuigi ehk vähe mööda ses mõttes, et ma ei tea kuidas sealt kettalt salvestatud materjalid kätte saab, aga juhul kui need on ka kodeeritud, siis võib see päris keeruliseks osutuda. Kui vaeva ikk ...
  teema: Ülevaade: LG GW620 :: Mobiiltelefonid
Cul

vastuseid: 23
vaadatud: 17952

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 16.08.2010 14:42:17   pealkiri: Ülevaade: LG GW620
Vot see on ülevaade, mis on tõesti ülevaate nime väärt.
Minu kiitus tegijale.
  teema: Eesti suurim arvutimängude maaletooja läks pankrotti
Cul

vastuseid: 23
vaadatud: 10525

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 28.04.2010 16:19:37   pealkiri: Eesti suurim arvutimängude maaletooja läks pankrotti
Keegi muidu Delfi uudise ka läbi luges?
Seal ju suht kirjas, et peamine põhjus seisnes hoopis edasimüüjates?
Kui firmal oli heal aastal käive ikka sinna 200K+ päevas, siis ei saa küll kuidagi ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Cul

vastuseid: 8858
vaadatud: 2219720

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.04.2010 13:48:21   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Laev

http://hotimg23.fotki.com/a/80_235/68_37/Laev-vi.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Cul

vastuseid: 8858
vaadatud: 2219720

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 08.04.2010 10:26:31   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
ma ei ta miks, aga mulle hirmsalt meeldib.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Cul

vastuseid: 8858
vaadatud: 2219720

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.04.2010 10:20:28   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Prooviks ka ühe pildiga õnne - munad icon_smile.gif

http://hotimg23.fotki.com/a/80_235/68_37/Muna3-vi.jpg
  teema: Muusika vannituppa, uuesti.
Cul

vastuseid: 22
vaadatud: 12244

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 01.11.2009 11:51:43   pealkiri: Muusika vannituppa, uuesti.
Mul paar veneaegseid S-90 õues, maja räästa all. On seal juba 3 aastat (talvel, suvel, vihmaga jne) vedelenud/muusikat mänginud. Kasti vineeri kihid hakkavad servadest küll lahti tulema, aga ilms ...
  teema: Ülevaade: Acer neoTouch S200 :: Mobiiltelefonid
Cul

vastuseid: 24
vaadatud: 12675

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 09.10.2009 20:04:10   pealkiri: Ülevaade: Acer neoTouch S200

Cul kirjutas:
Kena ülevaade icon_confused.gif :

Karbis on kaasas kõik mis lubatud, prose on võimas ja peale on pandud hunnik programme.
Info GPSi kohta ja näidispilt on ainukesed ülevaaten ...
  teema: Ülevaade: Acer neoTouch S200 :: Mobiiltelefonid
Cul

vastuseid: 24
vaadatud: 12675

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 09.10.2009 13:57:25   pealkiri: Ülevaade: Acer neoTouch S200
Kena ülevaade icon_confused.gif :

Karbis on kaasas kõik mis lubatud, prose on võimas ja peale on pandud hunnik programme.
Info GPSi kohta ja näidispilt on ainukesed ülevaatena käsitletavad osad minumeele ...
  teema: Unreal Tournament 3
Cul

vastuseid: 969
vaadatud: 177660

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2009 11:26:59   pealkiri: Unreal Tournament 3
Kes mis kohal on pure serverite arvestuses? ise istun mingi 41000 kohal.

Kus seda näha saab ? icon_redface.gif
  teema: Kommenteerimine: Graanul
Cul

vastuseid: 40
vaadatud: 13039

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2009 16:06:39   pealkiri: Kommenteerimine: Graanul
Ostetud kaup töötas ja kõik toimis.
  teema: Windows 7 peidetud "pärlid"
Cul

vastuseid: 75
vaadatud: 29945

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 25.02.2009 10:00:02   pealkiri: Windows 7 peidetud "pärlid"
Üks kommentaar selle sama [url=http://tech.slashdot.org]Slashdoti artikli alt. Minumeelest peab suht paika.


From what I've seen, there are very little changes in the audio layer from Vista to W ...
  teema: Probleem originaal DVDega
Cul

vastuseid: 10
vaadatud: 2080

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 19.09.2008 09:58:50   pealkiri: Probleem originaal DVDega
DivX ja k-lite codek(pack)itest ei ole siin ilmselt mingit kasu. Siin vaja mpeg2 codecit, mida ma ei tea kas ametlikult tasuta saabki väga kusagil. [url=http://www.videolan.org/]VLC Media Player vist ...
  teema: Arusaamatud bluescreenid.
Cul

vastuseid: 45
vaadatud: 11116

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.09.2008 11:14:18   pealkiri: Arusaamatud bluescreenid.
Aga üks küsimus veel. Et kui emaplaat peaks tuksis olema või ta lihtsalt ei sobi mingite osadega, siis kas bluescreeni viskab ainult peale windowsi algamist?
Kuna enne seda windowsi laadimist pole ...
  teema: Arusaamatud bluescreenid.
Cul

vastuseid: 45
vaadatud: 11116

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 11.09.2008 10:53:11   pealkiri: Arusaamatud bluescreenid.
Ei tea, kas on abiks, aga mul oli kunagi sarnane jama. Siis oli teema niisugune, et oli reede õhtu ja ostsin endale juppidest täiesti uue arvuti. Jõudnud koju, naine juba ootas uksel ja kihutasime ...
  teema: Windows XP Pro hakkab tarkvarapiraate kiusama
Cul

vastuseid: 340
vaadatud: 72873

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 01.09.2008 15:57:13   pealkiri: Windows XP Pro hakkab tarkvarapiraate kiusama
  teema: Windows XP Pro hakkab tarkvarapiraate kiusama
Cul

vastuseid: 340
vaadatud: 72873

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 01.09.2008 15:34:17   pealkiri: Windows XP Pro hakkab tarkvarapiraate kiusama
Cul, lol, litsentse piratakse?

Võibolla jah väljendasin end vähe segaselt aga,
litsentse, serianumbreid, muudetakse tarkvara käivituskoodi ennast, mis iganes variandid siin võimalikud - vahet ...
  teema: Windows XP Pro hakkab tarkvarapiraate kiusama
Cul

vastuseid: 340
vaadatud: 72873

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 01.09.2008 14:33:04   pealkiri: Windows XP Pro hakkab tarkvarapiraate kiusama
Hei.

Kuigi mu järgnevad mõtted on ilmselt siin juba erinevate postitajate kaudu vähemalt kaudselt üteldud, siis pajatan ikkagi.

Nimelt olen ka ise olnud kunagi piraat windowsi kasutaja, seda ...
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Cul

vastuseid: 3400
vaadatud: 692012

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.07.2008 10:27:50   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Kas sa Priidik199 oled äkki kohe see pressi ülikonna omanik või üks nendest kahest tüübist, kes napilt kaadrist välja on jäänud või siis ma ajan midagi väga sassi?

http://mrcul.dyndns.or ...
  teema: Helis on kaja....
Cul

vastuseid: 3
vaadatud: 1502

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 26.05.2008 16:49:52   pealkiri: Helis on kaja....
Ega miski nö. SoundEffect kusagilt mixerist ei ole peale jäänud/sattunud? Kõlab nagu mingi enviromendi (suur hall, koobas?) efekt.
  teema: Proagramm käivituks automaatselt teatud kasutaja õigustega (admin)
Cul

vastuseid: 8
vaadatud: 3094

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 26.05.2008 16:45:57   pealkiri: Proagramm käivituks automaatselt teatud kasutaja õigustega (admin)
Admin õiguste all programmi käivitamiseks selline windowsi turvakala nagu AT käsk.
  teema: @ märk klaviatuuril
Cul

vastuseid: 5
vaadatud: 1913

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.05.2008 12:27:43   pealkiri: @ märk klaviatuuril
Selline programm nagu [url=http://www.randyrants.com/sharpkeys/]SharpKeys on just see mida vajad. Valid klahvi mida ümber teed ja valid klahvi millele ümber teef. vajutad Ok ja valmis. Valida saad k ...
  teema: Windows Vista
Cul

vastuseid: 9461
vaadatud: 1622383

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 27.03.2008 09:58:39   pealkiri: Windows Vista
Minul on vistaga läpakas, millel sees NV8600. Pole probleemi olnud ilma SP1ta ja koos sellega. Läheb nii S-Video kaudu, kui üle HDMI liidese. See ikka miski video driverite kamm ma pakun, mitte ots ...
  teema: mootorsõidukite spordi pildistamine
Cul

vastuseid: 308
vaadatud: 84553

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 27.02.2008 12:18:43   pealkiri: mootorsõidukite spordi pildistamine
Kunagi, kui see uus eesti veel oma algusaastates oli, siis sai ostetud poest selline gradient paber (valgest roheliseks), lõigatud keskelt umbes praeguse ID kaarti suurune ruuduke välja, enne printe ...
  teema: HP Pavilion dv9500 tüüpi läpakate SATA driver (F6) ja XP installimine
Cul

vastuseid: 9
vaadatud: 3814

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 17.12.2007 15:51:18   pealkiri: HP Pavilion dv9500 tüüpi läpakate SATA driver (F6) ja XP installimine
Mina tegin nLite nimelise programmiga nö. custom WinXP plaadi, kuhu lisasidn sata draiverite packi (see sisaldab ilmselt sadu erinevaid). Kui ma õieti mätetan, siis nlite ise downloadib need. Peale ...
  teema: Unreal Tournament 3
Cul

vastuseid: 969
vaadatud: 177660

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.11.2007 16:27:45   pealkiri: Unreal Tournament 3
Kõik muudkui mängivad, aga kustkohast seda osta saaks?
  teema: Filmi ilmutamine kodus?
Cul

vastuseid: 29
vaadatud: 18381

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.10.2007 10:56:21   pealkiri: Filmi ilmutamine kodus?
Kunagi, kui digiaparaatidest ei teadnud keegi midagi ja Zenit oli tippude tipp, siis sai ikka päris meeletult ise kodus filme ilmutatud. Pean kohe mainima, et tegu oli mustvalgete filmidega.
Midagi ...
  teema: Digiühendus teeb krõpsu ja kaotab heli ära
Cul

vastuseid: 5
vaadatud: 2176

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 16.01.2007 12:05:27   pealkiri: Digiühendus teeb krõpsu ja kaotab heli ära
Mul ka kunagi oli sarnane probleem, krõpsus ja kadus ära. Tegemist oli juhtme veaga. Ei mäleta täpselt kas andis kehvasti ühendust või oli päris katki. Või oli ka rca pistik miski odav plastma ...
  teema: Õllevaatlus
Cul

vastuseid: 14590
vaadatud: 2546121

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.11.2006 11:53:26   pealkiri: Õllevaatlus
Proovisin siis nädalavahetusel ka selle Cuba ära - ei saa väga nurisedagi. Minumeelest täitsa joodav. Olen ka alkovabat frederiku proovinud, aga ei ole minu maitse kuidagi. Neist alkovabadest ehk ...
  teema: Õllevaatlus
Cul

vastuseid: 14590
vaadatud: 2546121

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.11.2006 15:47:07   pealkiri: Õllevaatlus
Kas keegi teab mõnda head hästi lahjat õlut soovitada. Kunagi oli Saku Light, mis hoobilt minu südame võitis, aga meie parmuvabariigis ilmselt ei olnud asi niivõrd edukas kui igast jääkarud ja ...
  teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
Cul

vastuseid: 3084
vaadatud: 834503

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.11.2006 14:18:28   pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
Tere.

Jube häbi on küll, aga tahaksin hirmsasti teada saada ühe laulu esitajat ja pealkirja. Olemas on laulust pisike 20 sekundiline jupike.
Asub see After the rain has gone
You will find fait ...
  teema: FORMAT C???
Cul

vastuseid: 76
vaadatud: 15017

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 16.06.2006 17:02:45   pealkiri: FORMAT C???
Kui ma tahan kustutada partitsiooni ehk delete partition siis ma ei saa seda teha, lööb mingi teate.

Teade oleks ikka suureks abiks ma arvan icon_wink.gif

EDIT2: ma leidsin kapist Main Board Uti ...
  teema: Keegi küsis MSN messengeri emotikoone?????
Cul

vastuseid: 11
vaadatud: 8768

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 10.05.2006 14:42:45   pealkiri: Keegi küsis MSN messengeri emotikoone?????
Kas keegi oskab ütelda, miks osad emotikoonid on webilehel ja mõne pildivaatamis progega vaadates normaalse suurusega, aga MSNis näitab mingit pisikest kribu?
  teema: Suurte foorumiteemade probleem
Cul

vastuseid: 15
vaadatud: 3177

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 02.02.2006 15:01:27   pealkiri: Suurte foorumiteemade probleem
Olen ka pmst teema algatajaga nõus. Samas olen täiesti veendunud, et iga küsimuse korral uue teema tegemine ei ole sugugi parem lahendus. Ma isegi ei oska niimodi kiiresti miskit konkreetset ettepa ...
  teema: Elder Scrolls 4: Oblivion.
Cul

vastuseid: 4407
vaadatud: 731759

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.01.2006 12:32:46   pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion.
OT:Ho Ho ma ei saanud nüüd hästi aru, et kas siis mäng ise ei peagi otseselt toetama mitut coret

Sealt samast rage3d foorumist:

yes its multithreaded so it will take advantage of dual core C ...
  teema: Filmi subtiitrid ei hakka tööle
Cul

vastuseid: 18
vaadatud: 4028

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 06.01.2006 11:40:10   pealkiri: Filmi subtiitrid ei hakka tööle
Probleem selles, et on ilmselt kas peale pandud miski codec pack või miskit, mis on automaatselt lisanud ka mõne subtiitri näitamise filtri. Viimasel ajal üritab juba iga asi tiitrit näidata. Ree ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.