Avaleht
otsing leidis 50 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: 666xxx
ChristAn

vastuseid: 52
vaadatud: 16438

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2006 17:38:18   pealkiri: Kommenteerimine: 666xxx
positiivne kogemus kasutajaga olemas (ostsin mälu). Soovitused.
  teema: Kommenteerimine: only
ChristAn

vastuseid: 110
vaadatud: 27565

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2006 17:35:36   pealkiri: Kommenteerimine: only
positiivne kogemus kasutajaga olemas (ostsin kõvaketta ja videokaarti). soovitused
  teema: Kommenteerimine: Chameleon
ChristAn

vastuseid: 156
vaadatud: 34588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2006 00:23:53   pealkiri: Kommenteerimine: Chameleon
ostis kauba,, kõik sujus
  teema: Kommenteerimine: Mytant
ChristAn

vastuseid: 354
vaadatud: 77114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2006 00:21:03   pealkiri: Kommenteerimine: Mytant
positiivne. Lubas, Tuli, Ostis
  teema: Kommenteerimine: Evil1923
ChristAn

vastuseid: 241
vaadatud: 80626

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.08.2006 20:44:10   pealkiri: D930
Sai ühe D930 ostetud. Igati positiivne
  teema: Kommenteerimine: smurfer
ChristAn

vastuseid: 350
vaadatud: 74794

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.08.2006 19:13:59   pealkiri: Kommenteerimine: smurfer
sai ostetud mälud, mis igati ok.
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
ChristAn

vastuseid: 16960
vaadatud: 3593238

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 29.06.2006 20:27:39   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
soovitage arhitektile ühte head AutoCad arvutit (hind monitori ja tarkvarata 18000)
ja ühte head ArchiCad arvutit (hind monitori ja tarkvarata 16000).

...vahetatakse välja 4 kuud tagasi ostetud ...
  teema: Kommenteerimine: palle
ChristAn

vastuseid: 1
vaadatud: 3808

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2006 15:28:04   pealkiri: palle
ma pole juba aastaid isand Palle'st midagi kuulnud,, aga tasemel elektroonik, kellelt sain vist u 4a tagasi elektrooniku pisiku ja tänaseni joodan.

Tema parandatud asjad minul seni töötanud... T ...
  teema: Kommenteerimine: ChristAn
ChristAn

vastuseid: 48
vaadatud: 14754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.05.2006 08:28:12   pealkiri: Kommenteerimine: ChristAn
Niih, mina nüüd positiivsusest ei hiilga. Kasutaja võttis mu läpaka remonti 21.04.2006 (LCD vahetus) Lubas järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks. Õhtul saatis sms, et ekraan ei sobi ja saab i ...
  teema: Kommenteerimine: Anton
ChristAn

vastuseid: 86
vaadatud: 34726

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2006 20:37:18   pealkiri: kiire
Mugavalt ja kiirelt sai ostetud korralik lcd. Soovitused
  teema: Kommenteerimine: KGB
ChristAn

vastuseid: 58
vaadatud: 15557

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2006 03:03:27   pealkiri: Kommenteerimine: KGB
ost/müük sujus kiirelt ja probleemitult
  teema: Kommenteerimine: Cyberlord
ChristAn

vastuseid: 545
vaadatud: 125174

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2006 20:04:45   pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord
sai kauppa tehtud.. soovitused
  teema: Kommenteerimine: indre329
ChristAn

vastuseid: 750
vaadatud: 304545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2005 03:48:42   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
abivalmis
  teema: Videokaamerast film arvutisse ???
ChristAn

vastuseid: 21
vaadatud: 8520

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.06.2005 14:45:25   pealkiri: Videokaamerast film arvutisse ???
usb kaudu ei õnnestu korraliku pilti saada vaid ikka nagu webcam kvaliteedilist (vähemalt ise pole saanud).
  teema: Videokaamerast film arvutisse ???
ChristAn

vastuseid: 21
vaadatud: 8520

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.06.2005 19:28:06   pealkiri: Videokaamerast film arvutisse ???
ja üks imelihtne moodus veel: mine divx.com'i ja tõmba seald dr.Divx. Sealt võimalus väga krge vaevaga otse kaamerast divx teha. Seda muidugi fire-wire kaabliga ühendades.
  teema: Kommenteerimine: strauss3
ChristAn

vastuseid: 100
vaadatud: 21463

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.06.2005 14:40:18   pealkiri: Kommenteerimine: strauss3
müüs igati bueno hiire ja kaupp sujus kärmelt.
  teema: Videokaamerast film arvutisse ???
ChristAn

vastuseid: 21
vaadatud: 8520

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 23.06.2005 16:07:39   pealkiri: Videokaamerast film arvutisse ???
kõigelihtsam,, USB kaabel taha ja Windows xp'ga kaasas olev "Windows Movie Maker" tööle ja siis lindistad sedasi üks-ühele.

kui kaameral FIRE WIRE kaabli pesa,, siis ühenda sellega ja leia Ul ...
  teema: Kommenteerimine: MaT
ChristAn

vastuseid: 158
vaadatud: 51215

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2005 17:27:40   pealkiri: posit.
müüb korralikku suffi ja kõik sujus (vähemalt minul temaga kauppa tehes) nii nagu vaja.
  teema: Kommenteerimine: praetor
ChristAn

vastuseid: 219
vaadatud: 70545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2005 18:38:20   pealkiri: Kommenteerimine: praetor
on kauppa aetud! usaldust väärt
  teema: Kommenteerimine: eix666
ChristAn

vastuseid: 38
vaadatud: 27672

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2005 16:39:02   pealkiri: Kommenteerimine: eix666
peab sõna
  teema: Kommenteerimine: marxx
ChristAn

vastuseid: 8
vaadatud: 5279

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2005 18:29:36   pealkiri: Kommenteerimine: marxx
korduvad positiivsed kogemused
  teema: Kommenteerimine: KimsSky
ChristAn

vastuseid: 59
vaadatud: 38254

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2005 18:28:18   pealkiri: meeldiv
on meeldiv, kui asjad sujuvad. Edu!
  teema: Kommenteerimine: olavi
ChristAn

vastuseid: 192
vaadatud: 34661

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.02.2005 13:36:37   pealkiri: jällegi üks eeskujulik HV-kasutaja
äri kiire ja kaupp korralik!
  teema: Kommenteerimine: Elar
ChristAn

vastuseid: 2
vaadatud: 5923

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2005 23:25:03   pealkiri: Kommenteerimine: Elar
eeskujulik hv-kasutaja. Aitas mind olukorras, kus polnud selleks sunnitud.
  teema: midi faile ei kuule
ChristAn

vastuseid: 19
vaadatud: 2795

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 30.01.2005 14:42:48   pealkiri: midi faile ei kuule
ja device manageri alt midagi ebatavalist ka ei paista (mõni asi hüüumärgiga vms)?

ei oskagi rohkemat soovitada kui helikaart draiverid uuesti installida
  teema: BIOS näitab CD-ROM-i, win mitte
ChristAn

vastuseid: 8
vaadatud: 1623

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.01.2005 02:59:58   pealkiri: BIOS näitab CD-ROM-i, win mitte
aga kas oled proovinud ka korraks lahtiühendada IDE kaabli küllest,, siis arvuti tööle ja jälle välja,, kaabel tagasi ja ...
või kui ei aita, siis ehk teise kabla otsa korra proovida. olnud ka ...
  teema: midi faile ei kuule
ChristAn

vastuseid: 19
vaadatud: 2795

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 30.01.2005 02:55:09   pealkiri: midi faile ei kuule
võibolla selline pisikene asi nagu MIDI Volume on maas icon_biggrin.gif
kui "Volume Control" all pole valikus näha siis Options>Properties ja linnukene midi ette.

kas n. mediaplayeriga mängides ka vaikus ...
  teema: Anomaalia Maxtoriga
ChristAn

vastuseid: 10
vaadatud: 3354

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.01.2005 02:46:15   pealkiri: Anomaalia Maxtoriga
juhtunud 160gb'se maxtoriga sama asi mitu korda ja põhjuseks oli siis see, et arvutis vanem emme mis ei tunnista üle 132gb ketast (mitu kuud ok ja siis piix). siis sama lugu, et c jäi ja d kadus. K ...
  teema: Läpaka video
ChristAn

vastuseid: 2
vaadatud: 1417

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.01.2005 02:35:03   pealkiri: Läpaka video
ei
  teema: Kommenteerimine: XYZ
ChristAn

vastuseid: 80
vaadatud: 77314

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2005 22:40:45   pealkiri: mis siin ikka lisada
on silma jäänud kui abivalmis ja asjalik. räägib sellest mida teab ja ei mölise niisama.

Palun jätka samas vaimus!
  teema: Kommenteerimine: armin81
ChristAn

vastuseid: 95
vaadatud: 24860

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2005 22:09:08   pealkiri: abivalmis!
Tundub teadja ja abivalmis.

Aitas mind olukorras, kus ta selleks kohustatud polnud. Suurimad tänud minupoolt igatahes temale.
  teema: trendnet'i või linksys'i ruuteri webconf'i username
ChristAn

vastuseid: 5
vaadatud: 3236

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 24.01.2005 22:07:24   pealkiri: trendnet'i või linksys'i ruuteri webconf'i username
minul trendnet TW100-S4W1CA (ver 1.09.000.265) ja kasutajanimi admin
samas muutsin ühe korra parooli ja panin selle 8 märki. teatud hetkel siis avastasin et ta unustas need 2 viimast märki ära, j ...
  teema: trendnet'i või linksys'i ruuteri webconf'i username
ChristAn

vastuseid: 5
vaadatud: 3236

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 23.01.2005 17:25:22   pealkiri: trendnet'i või linksys'i ruuteri webconf'i username
muidu ikka ligi mindud sedasi, et username ja password tühi,, kuid sai täna pandud parool peale ja nüüd ei õnnestu kuidagi ligi saada.
probleem selles ka, et ruuter asub raudkapikeses kusagil ko ...
  teema: Kommenteerimine: AxlR
ChristAn

vastuseid: 2
vaadatud: 2419

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2005 02:26:23   pealkiri: Kommenteerimine: AxlR
tundub olevat igati eeskujulik HV kasutaja,, igatahes minult suurimad tänud temale ja jätkaku samas Vaimus!
  teema: ketta krüpteerimine tööarvutitel ja samba-serveril
ChristAn

vastuseid: 17
vaadatud: 3892

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 06.12.2004 06:42:26   pealkiri: ketta krüpteerimine tööarvutitel ja samba-serveril
vaja lahendust mis laseks öösiti magada teadmisega, et andmed arvutites kaitstud ka arvutite varguse korral.

Primaarne oleks samba (linux) andmeteturve [edit: lahendus leitud cryptoloop'i näol], ...
  teema: naljakas taksoarve
ChristAn

vastuseid: 12
vaadatud: 3204

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 31.10.2004 00:12:34   pealkiri: naljakas taksoarve
huvitav mis valemiga arvutati 1922,40kr'st 54kr,,, ümardati?
selline süsteem võiks olla juhtivates kaubamajades thumbs_up.gif
  teema: naljakas taksoarve
ChristAn

vastuseid: 12
vaadatud: 3204

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 30.10.2004 22:00:38   pealkiri: naljakas taksoarve
ei kuulu küll arvuti valtkonda, kuid nali nii hea, et ei raatsi hoida enda teada.

Näide sellest, millise arve võite saada haapsalus sõites 3km

http://www.clannet.ee/~kristjan/test.gif
  teema: Kommenteerimine: sõber
ChristAn

vastuseid: 66
vaadatud: 26623

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2004 08:40:23   pealkiri: Arvutikomplekt MicroLink 560 Must
ostsin temalt ühe ML arvutikomplekti ja jäin rahule nii kauba kui ka müügi protsessi endaga!
  teema: Kommenteerimine: Alphons
ChristAn

vastuseid: 55
vaadatud: 15897

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2004 19:49:00   pealkiri: Kommenteerimine: Alphons
igati hea on sellise asjaliku ja konkreetse inimesega kauppa teha.
  teema: Probleem: nädal vana monitor (ViewSonic P225-f) peale windowsi installi VÄSITAB SILMI
ChristAn

vastuseid: 8
vaadatud: 2551

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.05.2004 10:09:56   pealkiri: Probleem: nädal vana monitor (ViewSonic P225-f) peale windowsi installi VÄSITAB SILMI
oled ikka kindel, et Hz on vähemalt üle 80? icon_rolleyes.gif

kindel kindel.. Lausa 120Hz.

Põhjus jäigi teadmata. Sai võetud uuesti windows peale, sest knoppix näitas norm pilti. Seekord võtsin koh ...
  teema: mis programmiga oleks võimalik NTFS'is kustutatud kataloogi taastada
ChristAn

vastuseid: 5
vaadatud: 1700

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 18.05.2004 15:29:00   pealkiri: mis programmiga oleks võimalik NTFS'is kustutatud kataloogi taastada
tänan teid,, õhtul katsetan
  teema: mis programmiga oleks võimalik NTFS'is kustutatud kataloogi taastada
ChristAn

vastuseid: 5
vaadatud: 1700

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 18.05.2004 13:28:12   pealkiri: mis programmiga oleks võimalik NTFS'is kustutatud kataloogi taastada
teab ehk keegi soovitada mõnd programmi, millega NTFS'is oleks võimalik taastada kustutatud kataloogi. Endal programmid, mis FAT'is suudavad taastada, kuid NTFS'iga keelduvad töötamast.

üks 4p ...
  teema: Probleem: nädal vana monitor (ViewSonic P225-f) peale windowsi installi VÄSITAB SILMI
ChristAn

vastuseid: 8
vaadatud: 2551

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.05.2004 10:02:20   pealkiri: Probleem: nädal vana monitor (ViewSonic P225-f) peale windowsi installi VÄSITAB SILMI
mistahes reso ja hz juures monitor väsitab silmi nii hullusti, et 10 minutit monitori taga istumise järel hakkavad silmad kipitama (katsetatud mitme inimese peal).

Molul on paremal pool üks ala ...
  teema: Kommenteerimine: matu665
ChristAn

vastuseid: 51
vaadatud: 12282

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2004 17:10:49   pealkiri: Kommenteerimine: matu665
Hea on äri ajada sellise isandaga nagu Matu665. Lausa kümneid kordi aastate jooksul ostnud/müünud/vahetanud temaga ja siiani probleemitult. Võiks olla rohkem selliseid!
  teema: Probleem videokaardiga vist?
ChristAn

vastuseid: 4
vaadatud: 1528

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2004 16:23:21   pealkiri: Probleem videokaardiga vist?
mis ATi videokaartiga täpsemalt tegu? Minul Need For Speed: Underground hakkinud isegi kõige madalamate seadistluste juures isegi GeForce 3 TI'ga.

Miks sa ikkagi punaseks panid selle, mis sul enn ...
  teema: peale reinstalli pilt udune
ChristAn

vastuseid: 1
vaadatud: 899

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.01.2004 16:13:04   pealkiri: peale reinstalli pilt udune
proovi erinevaid HZ määrata või reso ja kui ikka udune, siis võibolla peaks kruvikeerajaga molu külge minema icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Tundurundu
ChristAn

vastuseid: 84
vaadatud: 26746

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2003 00:04:23   pealkiri: sai äri aetud
sai kunagi temalt monitor ostetud ja siiani probleeme pole olnud. tõi selle kohale kokkulepitud ajaks ja polnud kitsi ka telefonitsi mu lõpmatutele küsimustele vastama.
  teema: K: mis asi on RADIUS?
ChristAn

vastuseid: 4
vaadatud: 2183

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 21.11.2003 17:49:36   pealkiri: K: mis asi on RADIUS?
uurisin pisut, kuid ehk teate kogemusi jagada, et mis võimalusi pakub ja mida mul selle kasutamiseks vaja läheks
  teema: K: mis asi on RADIUS?
ChristAn

vastuseid: 4
vaadatud: 2183

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 21.11.2003 16:57:04   pealkiri: K: mis asi on RADIUS?
tööl anti ülesandeks uurida, kuid kiire olnud ja suurt süveneda pole jõudnud.
Peaks olema vist WiFi paroolide vahetamisega seotud?

Ehk teadjad pajataksid pisut sellest
  teema: Kommenteerimine: Delrin
ChristAn

vastuseid: 57
vaadatud: 14466

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2003 10:03:57   pealkiri: Rõõm tegijatega asju ajada!
ainult positiivset meenub. On selline asjalik ja igati usaldusväärne. Müüb korralike asju.
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.