|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: 666xxx |
ChristAn
vastuseid: 52
vaadatud: 16438
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2006 17:38:18 pealkiri: Kommenteerimine: 666xxx |
| positiivne kogemus kasutajaga olemas (ostsin mälu). Soovitused. |
teema: Kommenteerimine: only |
ChristAn
vastuseid: 110
vaadatud: 27565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2006 17:35:36 pealkiri: Kommenteerimine: only |
| positiivne kogemus kasutajaga olemas (ostsin kõvaketta ja videokaarti). soovitused |
teema: Kommenteerimine: Chameleon |
ChristAn
vastuseid: 156
vaadatud: 34588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2006 00:23:53 pealkiri: Kommenteerimine: Chameleon |
| ostis kauba,, kõik sujus |
teema: Kommenteerimine: Mytant |
ChristAn
vastuseid: 354
vaadatud: 77114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2006 00:21:03 pealkiri: Kommenteerimine: Mytant |
| positiivne. Lubas, Tuli, Ostis |
teema: Kommenteerimine: Evil1923 |
ChristAn
vastuseid: 241
vaadatud: 80626
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2006 20:44:10 pealkiri: D930 |
| Sai ühe D930 ostetud. Igati positiivne |
teema: Kommenteerimine: smurfer |
ChristAn
vastuseid: 350
vaadatud: 74794
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2006 19:13:59 pealkiri: Kommenteerimine: smurfer |
| sai ostetud mälud, mis igati ok. |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
ChristAn
vastuseid: 16960
vaadatud: 3593238
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 29.06.2006 20:27:39 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
soovitage arhitektile ühte head AutoCad arvutit (hind monitori ja tarkvarata 18000)
ja ühte head ArchiCad arvutit (hind monitori ja tarkvarata 16000).
...vahetatakse välja 4 kuud tagasi ostetud ... |
teema: Kommenteerimine: palle |
ChristAn
vastuseid: 1
vaadatud: 3808
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2006 15:28:04 pealkiri: palle |
ma pole juba aastaid isand Palle'st midagi kuulnud,, aga tasemel elektroonik, kellelt sain vist u 4a tagasi elektrooniku pisiku ja tänaseni joodan.
Tema parandatud asjad minul seni töötanud... T ... |
teema: Kommenteerimine: ChristAn |
ChristAn
vastuseid: 48
vaadatud: 14754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.05.2006 08:28:12 pealkiri: Kommenteerimine: ChristAn |
| Niih, mina nüüd positiivsusest ei hiilga. Kasutaja võttis mu läpaka remonti 21.04.2006 (LCD vahetus) Lubas järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks. Õhtul saatis sms, et ekraan ei sobi ja saab i ... |
teema: Kommenteerimine: Anton |
ChristAn
vastuseid: 86
vaadatud: 34726
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2006 20:37:18 pealkiri: kiire |
| Mugavalt ja kiirelt sai ostetud korralik lcd. Soovitused |
teema: Kommenteerimine: KGB |
ChristAn
vastuseid: 58
vaadatud: 15557
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2006 03:03:27 pealkiri: Kommenteerimine: KGB |
| ost/müük sujus kiirelt ja probleemitult |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
ChristAn
vastuseid: 545
vaadatud: 125174
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2006 20:04:45 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
| sai kauppa tehtud.. soovitused |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
ChristAn
vastuseid: 750
vaadatud: 304545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2005 03:48:42 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
| abivalmis |
teema: Videokaamerast film arvutisse ??? |
ChristAn
vastuseid: 21
vaadatud: 8520
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.06.2005 14:45:25 pealkiri: Videokaamerast film arvutisse ??? |
| usb kaudu ei õnnestu korraliku pilti saada vaid ikka nagu webcam kvaliteedilist (vähemalt ise pole saanud). |
teema: Videokaamerast film arvutisse ??? |
ChristAn
vastuseid: 21
vaadatud: 8520
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.06.2005 19:28:06 pealkiri: Videokaamerast film arvutisse ??? |
| ja üks imelihtne moodus veel: mine divx.com'i ja tõmba seald dr.Divx. Sealt võimalus väga krge vaevaga otse kaamerast divx teha. Seda muidugi fire-wire kaabliga ühendades. |
teema: Kommenteerimine: strauss3 |
ChristAn
vastuseid: 100
vaadatud: 21463
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.06.2005 14:40:18 pealkiri: Kommenteerimine: strauss3 |
| müüs igati bueno hiire ja kaupp sujus kärmelt. |
teema: Videokaamerast film arvutisse ??? |
ChristAn
vastuseid: 21
vaadatud: 8520
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.06.2005 16:07:39 pealkiri: Videokaamerast film arvutisse ??? |
kõigelihtsam,, USB kaabel taha ja Windows xp'ga kaasas olev "Windows Movie Maker" tööle ja siis lindistad sedasi üks-ühele.
kui kaameral FIRE WIRE kaabli pesa,, siis ühenda sellega ja leia Ul ... |
teema: Kommenteerimine: MaT |
ChristAn
vastuseid: 158
vaadatud: 51215
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.06.2005 17:27:40 pealkiri: posit. |
| müüb korralikku suffi ja kõik sujus (vähemalt minul temaga kauppa tehes) nii nagu vaja. |
teema: Kommenteerimine: praetor |
ChristAn
vastuseid: 219
vaadatud: 70545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2005 18:38:20 pealkiri: Kommenteerimine: praetor |
| on kauppa aetud! usaldust väärt |
teema: Kommenteerimine: eix666 |
ChristAn
vastuseid: 38
vaadatud: 27672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2005 16:39:02 pealkiri: Kommenteerimine: eix666 |
| peab sõna |
teema: Kommenteerimine: marxx |
ChristAn
vastuseid: 8
vaadatud: 5279
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2005 18:29:36 pealkiri: Kommenteerimine: marxx |
| korduvad positiivsed kogemused |
teema: Kommenteerimine: KimsSky |
ChristAn
vastuseid: 59
vaadatud: 38254
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2005 18:28:18 pealkiri: meeldiv |
| on meeldiv, kui asjad sujuvad. Edu! |
teema: Kommenteerimine: olavi |
ChristAn
vastuseid: 192
vaadatud: 34661
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.02.2005 13:36:37 pealkiri: jällegi üks eeskujulik HV-kasutaja |
| äri kiire ja kaupp korralik! |
teema: Kommenteerimine: Elar |
ChristAn
vastuseid: 2
vaadatud: 5923
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2005 23:25:03 pealkiri: Kommenteerimine: Elar |
| eeskujulik hv-kasutaja. Aitas mind olukorras, kus polnud selleks sunnitud. |
teema: midi faile ei kuule |
ChristAn
vastuseid: 19
vaadatud: 2795
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.01.2005 14:42:48 pealkiri: midi faile ei kuule |
ja device manageri alt midagi ebatavalist ka ei paista (mõni asi hüüumärgiga vms)?
ei oskagi rohkemat soovitada kui helikaart draiverid uuesti installida |
teema: BIOS näitab CD-ROM-i, win mitte |
ChristAn
vastuseid: 8
vaadatud: 1623
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.01.2005 02:59:58 pealkiri: BIOS näitab CD-ROM-i, win mitte |
aga kas oled proovinud ka korraks lahtiühendada IDE kaabli küllest,, siis arvuti tööle ja jälle välja,, kaabel tagasi ja ...
või kui ei aita, siis ehk teise kabla otsa korra proovida. olnud ka ... |
teema: midi faile ei kuule |
ChristAn
vastuseid: 19
vaadatud: 2795
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.01.2005 02:55:09 pealkiri: midi faile ei kuule |
võibolla selline pisikene asi nagu MIDI Volume on maas
kui "Volume Control" all pole valikus näha siis Options>Properties ja linnukene midi ette.
kas n. mediaplayeriga mängides ka vaikus ... |
teema: Anomaalia Maxtoriga |
ChristAn
vastuseid: 10
vaadatud: 3354
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.01.2005 02:46:15 pealkiri: Anomaalia Maxtoriga |
| juhtunud 160gb'se maxtoriga sama asi mitu korda ja põhjuseks oli siis see, et arvutis vanem emme mis ei tunnista üle 132gb ketast (mitu kuud ok ja siis piix). siis sama lugu, et c jäi ja d kadus. K ... |
teema: Läpaka video |
ChristAn
vastuseid: 2
vaadatud: 1417
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.01.2005 02:35:03 pealkiri: Läpaka video |
| ei |
teema: Kommenteerimine: XYZ |
ChristAn
vastuseid: 80
vaadatud: 77314
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2005 22:40:45 pealkiri: mis siin ikka lisada |
on silma jäänud kui abivalmis ja asjalik. räägib sellest mida teab ja ei mölise niisama.
Palun jätka samas vaimus! |
teema: Kommenteerimine: armin81 |
ChristAn
vastuseid: 95
vaadatud: 24860
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2005 22:09:08 pealkiri: abivalmis! |
Tundub teadja ja abivalmis.
Aitas mind olukorras, kus ta selleks kohustatud polnud. Suurimad tänud minupoolt igatahes temale. |
teema: trendnet'i või linksys'i ruuteri webconf'i username |
ChristAn
vastuseid: 5
vaadatud: 3236
|
foorum: Turvalisus postitatud: 24.01.2005 22:07:24 pealkiri: trendnet'i või linksys'i ruuteri webconf'i username |
minul trendnet TW100-S4W1CA (ver 1.09.000.265) ja kasutajanimi admin
samas muutsin ühe korra parooli ja panin selle 8 märki. teatud hetkel siis avastasin et ta unustas need 2 viimast märki ära, j ... |
teema: trendnet'i või linksys'i ruuteri webconf'i username |
ChristAn
vastuseid: 5
vaadatud: 3236
|
foorum: Turvalisus postitatud: 23.01.2005 17:25:22 pealkiri: trendnet'i või linksys'i ruuteri webconf'i username |
muidu ikka ligi mindud sedasi, et username ja password tühi,, kuid sai täna pandud parool peale ja nüüd ei õnnestu kuidagi ligi saada.
probleem selles ka, et ruuter asub raudkapikeses kusagil ko ... |
teema: Kommenteerimine: AxlR |
ChristAn
vastuseid: 2
vaadatud: 2419
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2005 02:26:23 pealkiri: Kommenteerimine: AxlR |
| tundub olevat igati eeskujulik HV kasutaja,, igatahes minult suurimad tänud temale ja jätkaku samas Vaimus! |
teema: ketta krüpteerimine tööarvutitel ja samba-serveril |
ChristAn
vastuseid: 17
vaadatud: 3892
|
foorum: Turvalisus postitatud: 06.12.2004 06:42:26 pealkiri: ketta krüpteerimine tööarvutitel ja samba-serveril |
vaja lahendust mis laseks öösiti magada teadmisega, et andmed arvutites kaitstud ka arvutite varguse korral.
Primaarne oleks samba (linux) andmeteturve [edit: lahendus leitud cryptoloop'i näol], ... |
teema: naljakas taksoarve |
ChristAn
vastuseid: 12
vaadatud: 3204
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 31.10.2004 00:12:34 pealkiri: naljakas taksoarve |
huvitav mis valemiga arvutati 1922,40kr'st 54kr,,, ümardati?
selline süsteem võiks olla juhtivates kaubamajades  |
teema: naljakas taksoarve |
ChristAn
vastuseid: 12
vaadatud: 3204
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 30.10.2004 22:00:38 pealkiri: naljakas taksoarve |
ei kuulu küll arvuti valtkonda, kuid nali nii hea, et ei raatsi hoida enda teada.
Näide sellest, millise arve võite saada haapsalus sõites 3km
http://www.clannet.ee/~kristjan/test.gif |
teema: Kommenteerimine: sõber |
ChristAn
vastuseid: 66
vaadatud: 26623
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2004 08:40:23 pealkiri: Arvutikomplekt MicroLink 560 Must |
| ostsin temalt ühe ML arvutikomplekti ja jäin rahule nii kauba kui ka müügi protsessi endaga! |
teema: Kommenteerimine: Alphons |
ChristAn
vastuseid: 55
vaadatud: 15897
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2004 19:49:00 pealkiri: Kommenteerimine: Alphons |
| igati hea on sellise asjaliku ja konkreetse inimesega kauppa teha. |
teema: Probleem: nädal vana monitor (ViewSonic P225-f) peale windowsi installi VÄSITAB SILMI |
ChristAn
vastuseid: 8
vaadatud: 2551
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.05.2004 10:09:56 pealkiri: Probleem: nädal vana monitor (ViewSonic P225-f) peale windowsi installi VÄSITAB SILMI |
oled ikka kindel, et Hz on vähemalt üle 80?
kindel kindel.. Lausa 120Hz.
Põhjus jäigi teadmata. Sai võetud uuesti windows peale, sest knoppix näitas norm pilti. Seekord võtsin koh ... |
teema: mis programmiga oleks võimalik NTFS'is kustutatud kataloogi taastada |
ChristAn
vastuseid: 5
vaadatud: 1700
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 18.05.2004 15:29:00 pealkiri: mis programmiga oleks võimalik NTFS'is kustutatud kataloogi taastada |
| tänan teid,, õhtul katsetan |
teema: mis programmiga oleks võimalik NTFS'is kustutatud kataloogi taastada |
ChristAn
vastuseid: 5
vaadatud: 1700
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 18.05.2004 13:28:12 pealkiri: mis programmiga oleks võimalik NTFS'is kustutatud kataloogi taastada |
teab ehk keegi soovitada mõnd programmi, millega NTFS'is oleks võimalik taastada kustutatud kataloogi. Endal programmid, mis FAT'is suudavad taastada, kuid NTFS'iga keelduvad töötamast.
üks 4p ... |
teema: Probleem: nädal vana monitor (ViewSonic P225-f) peale windowsi installi VÄSITAB SILMI |
ChristAn
vastuseid: 8
vaadatud: 2551
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.05.2004 10:02:20 pealkiri: Probleem: nädal vana monitor (ViewSonic P225-f) peale windowsi installi VÄSITAB SILMI |
mistahes reso ja hz juures monitor väsitab silmi nii hullusti, et 10 minutit monitori taga istumise järel hakkavad silmad kipitama (katsetatud mitme inimese peal).
Molul on paremal pool üks ala ... |
teema: Kommenteerimine: matu665 |
ChristAn
vastuseid: 51
vaadatud: 12282
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2004 17:10:49 pealkiri: Kommenteerimine: matu665 |
| Hea on äri ajada sellise isandaga nagu Matu665. Lausa kümneid kordi aastate jooksul ostnud/müünud/vahetanud temaga ja siiani probleemitult. Võiks olla rohkem selliseid! |
teema: Probleem videokaardiga vist? |
ChristAn
vastuseid: 4
vaadatud: 1528
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2004 16:23:21 pealkiri: Probleem videokaardiga vist? |
mis ATi videokaartiga täpsemalt tegu? Minul Need For Speed: Underground hakkinud isegi kõige madalamate seadistluste juures isegi GeForce 3 TI'ga.
Miks sa ikkagi punaseks panid selle, mis sul enn ... |
teema: peale reinstalli pilt udune |
ChristAn
vastuseid: 1
vaadatud: 899
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2004 16:13:04 pealkiri: peale reinstalli pilt udune |
proovi erinevaid HZ määrata või reso ja kui ikka udune, siis võibolla peaks kruvikeerajaga molu külge minema  |
teema: Kommenteerimine: Tundurundu |
ChristAn
vastuseid: 84
vaadatud: 26746
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2003 00:04:23 pealkiri: sai äri aetud |
| sai kunagi temalt monitor ostetud ja siiani probleeme pole olnud. tõi selle kohale kokkulepitud ajaks ja polnud kitsi ka telefonitsi mu lõpmatutele küsimustele vastama. |
teema: K: mis asi on RADIUS? |
ChristAn
vastuseid: 4
vaadatud: 2183
|
foorum: Turvalisus postitatud: 21.11.2003 17:49:36 pealkiri: K: mis asi on RADIUS? |
| uurisin pisut, kuid ehk teate kogemusi jagada, et mis võimalusi pakub ja mida mul selle kasutamiseks vaja läheks |
teema: K: mis asi on RADIUS? |
ChristAn
vastuseid: 4
vaadatud: 2183
|
foorum: Turvalisus postitatud: 21.11.2003 16:57:04 pealkiri: K: mis asi on RADIUS? |
tööl anti ülesandeks uurida, kuid kiire olnud ja suurt süveneda pole jõudnud.
Peaks olema vist WiFi paroolide vahetamisega seotud?
Ehk teadjad pajataksid pisut sellest |
teema: Kommenteerimine: Delrin |
ChristAn
vastuseid: 57
vaadatud: 14466
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2003 10:03:57 pealkiri: Rõõm tegijatega asju ajada! |
| ainult positiivset meenub. On selline asjalik ja igati usaldusväärne. Müüb korralike asju. |
| |