|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Cheetah
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418721
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.01.2025 20:28:56 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Lenovo Legion R45w-30
https://www.lenovo.com/ee/et/monitors/r45w-30/?orgRef=https%253A%252F%252Fwww.google.com%252F&srsltid=AfmBOooBa2fqSpm5HgEXBE0PrOgiEL9lamUOM2v4-OPQ1bjmx5q4FSe-
Kellelgi ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Cheetah
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.02.2022 15:01:17 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Kas kergelt vilisev konsool on sage nähtus ? Digi versioon kergelt viliseb, nii rest modes kui niisama menüüdes ringi lapates, kui ka mängides.Omal digi versioon töötab täiesti hääletult õnn ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Cheetah
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.02.2022 10:46:35 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Kas kergelt vilisev konsool on sage nähtus ? Digi versioon kergelt viliseb, nii rest modes kui niisama menüüdes ringi lapates, kui ka mängides. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Cheetah
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.12.2021 11:00:39 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Digi versioon oli 499, kas kettaga variant oli ka müügis ? |
teema: Telia TV |
Cheetah
vastuseid: 59373
vaadatud: 14181794
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.04.2021 12:00:53 pealkiri: Telia TV |
| Vabandan, kui sellest juba juttu on olnud, aga kas see ongi nii, kui telekaid on rohkem kui üks, siis kõik meelespead jms on kohe mõlemas telekas? Või saab need telekad omavahel eraldada ka ? Prae ... |
teema: Telia TV |
Cheetah
vastuseid: 59373
vaadatud: 14181794
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.03.2021 23:11:24 pealkiri: Telia TV |
| Vabandan, kui sellest juba juttu on olnud, aga kas see ongi nii, kui telekaid on rohkem kui üks, siis kõik meelespead jms on kohe mõlemas telekas? Või saab need telekad omavahel eraldada ka ? Prae ... |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Cheetah
vastuseid: 4858
vaadatud: 1460716
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.10.2020 20:28:17 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
| Kuskilt preorderit ka veel teha saab ? |
teema: American Truck Simulator |
Cheetah
vastuseid: 92
vaadatud: 36294
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.02.2016 15:20:33 pealkiri: American Truck Simulator |
Huvitav asi juhtus, vaatan seal kõik "kohalikud" keeravad foori punase tule korral paremale rahulikult. Tegin ka proovi ja kohe trahv kaelas Muidu tore ajaviide, korra hakkas lampi auto ise sõ ... |
teema: Kommenteerimine: mõttetu mees |
Cheetah
vastuseid: 658
vaadatud: 117484
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.08.2015 16:51:17 pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees |
Müüs pileti hea hinnaga  |
teema: Mafia III |
Cheetah
vastuseid: 454
vaadatud: 145865
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.08.2015 18:58:10 pealkiri: Mafia III |
Märgin ka ära, soundtrack võib tulla kõva  |
teema: The Witcher 3 |
Cheetah
vastuseid: 2183
vaadatud: 584786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.05.2015 14:20:54 pealkiri: The Witcher 3 |
Paar bugi kohanud, muidu tiptop Dialoogid ka krt naljakad mõned Kitse kantseldamine ja bring out the gimp (pulp fiction) https://www.youtube.com/watch?v=CQ85i0tcePs |
teema: Assassin's Creed Unity |
Cheetah
vastuseid: 446
vaadatud: 92471
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2014 21:21:03 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
Ega seda tean küll, et arvuti juust Saaks low/med pealgi sujuvalt mängida oleks rahul. Pole see graafika nii oluline |
teema: Assassin's Creed Unity |
Cheetah
vastuseid: 446
vaadatud: 92471
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2014 15:49:56 pealkiri: Assassin's Creed Unity |
Polegi vist mõtet mängida ennem kui paar patchi peale pandud  |
teema: Kommenteerimine: KuriVaiM1 |
Cheetah
vastuseid: 70
vaadatud: 32985
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2014 21:19:16 pealkiri: Kommenteerimine: KuriVaiM1 |
Videokaardid vahetasid omanikke Kõik tiptop  |
teema: Samsung N150 pirtsutab |
Cheetah
vastuseid: 16
vaadatud: 5804
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.11.2014 21:18:29 pealkiri: Samsung N150 pirtsutab |
Jooksis omal ka vähe kuul kokku vahepeal  |
teema: Samsung N150 pirtsutab |
Cheetah
vastuseid: 16
vaadatud: 5804
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.11.2014 17:30:54 pealkiri: Samsung N150 pirtsutab |
| Ei saa teemat teha siin foorumis hetkel, seega sai ebay'st asi ära tellitud. |
teema: Samsung N150 pirtsutab |
Cheetah
vastuseid: 16
vaadatud: 5804
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.11.2014 00:12:13 pealkiri: Samsung N150 pirtsutab |
Vähe kehvasti öeldud jah, lülitit liigutav plastik nupp/liugur on katki  |
teema: Samsung N150 pirtsutab |
Cheetah
vastuseid: 16
vaadatud: 5804
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.11.2014 23:25:22 pealkiri: Samsung N150 pirtsutab |
, Hea idee, tänud. Käin homme oomist läbi  |
teema: Samsung N150 pirtsutab |
Cheetah
vastuseid: 16
vaadatud: 5804
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.11.2014 18:46:41 pealkiri: Samsung N150 pirtsutab |
Katki on, see sai juba kindlaks tehtud. Nüüd ainult vaja leida koht kust uue saab. Peab vist hakkama erinevatesse firmadesse kirju saatma  |
teema: Samsung N150 pirtsutab |
Cheetah
vastuseid: 16
vaadatud: 5804
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 12.11.2014 23:16:28 pealkiri: Samsung N150 pirtsutab |
Tundub et ikka lüliti jukerdas, panin arvuti kokku tagasi ja töötab, aga peab ainult tikuga seda nuppu liigutama Ei saa sellest ikkagi aru, miks ta ei töötanud vahepeal kui korpuse sisse panin ... |
teema: Samsung N150 pirtsutab |
Cheetah
vastuseid: 16
vaadatud: 5804
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 08.11.2014 20:39:00 pealkiri: Samsung N150 pirtsutab |
| Polnudki midagi küljes, emaplaat koos prosega, mälu oli ka sees. Muidu kui kõik külge panna, wifi kaart, ekraan, kõvaketas siis saab arvuti käima panna küll aga peab korpuses seda kergitama vä ... |
teema: Samsung N150 pirtsutab |
Cheetah
vastuseid: 16
vaadatud: 5804
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 08.11.2014 19:56:33 pealkiri: Samsung N150 pirtsutab |
Korpuse peale panin ta vabalt, kruve kinni ei keeranud ühtegi  |
teema: Samsung N150 pirtsutab |
Cheetah
vastuseid: 16
vaadatud: 5804
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 08.11.2014 17:15:42 pealkiri: Samsung N150 pirtsutab |
| Tuli üks huvitava probleemiga arvuti. Arvuti siis ei käivitu, laadija taga, poweri nuppu vajutades ei tee midagi. Lugesin netist, et pidi olema see lüliti nende tüüpviga, siis hakkasin asja laial ... |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2014 20:34:11 pealkiri: Diablo III |
, Tänud jutu eest Hetkel lvl 70 wiz olemas ka niiet nokitsen vähe selle kallal  |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2014 17:25:11 pealkiri: Diablo III |
| Siiani barbariga mütanud, tahaks vaheldust vähe, seega mis class mõnusat dammi teeb ja ühe peeru peale ära ei sure kohe? |
teema: Kommenteerimine: ffw |
Cheetah
vastuseid: 59
vaadatud: 26824
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.09.2014 20:39:44 pealkiri: Kommenteerimine: ffw |
Müüs jalanõud  |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.07.2014 14:06:23 pealkiri: Diablo III |
Tegin ühe just, raha kukkus tiba üle 60mil, bossilt sai 2 lege ka  |
teema: Kommenteerimine: green |
Cheetah
vastuseid: 172
vaadatud: 53827
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.06.2014 11:24:41 pealkiri: Kommenteerimine: green |
Ostis digiboxi, kõik tiptop  |
teema: Wolfenstein: The New Order |
Cheetah
vastuseid: 497
vaadatud: 97993
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2014 22:52:16 pealkiri: Wolfenstein: The New Order |
, käima saad kuidagi siis anna mulle ka teada. Omal küll lahjem kast aga ei vea kõik low peal välja kohe üldse, kuigi vist peaks, can you run it järgi vähemalt . |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.05.2014 18:33:17 pealkiri: Diablo III |
| Kena, kadala käest? |
teema: Wolfenstein: The New Order |
Cheetah
vastuseid: 497
vaadatud: 97993
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.05.2014 15:20:39 pealkiri: Wolfenstein: The New Order |
Profiili kastiga küll jube lag sees  |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.05.2014 19:06:21 pealkiri: Diablo III |
| http://www.diabloprogress.com/hero/lammas-2988/Barberian/24002755 selline onu mul, t3 solo küll lebo, kõrgemat tormenti pole proovinud. |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.05.2014 12:18:45 pealkiri: Diablo III |
| Need kellega partys oled, nendele saad koos oldud aja jooksul droppinud kraami jagada(24 tunni jooksul oli vist), teiste inimestega mitte, craftitud jurasi jagada ei saa, nii ma aru saanud vähemalt, ... |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2014 22:18:45 pealkiri: Diablo III |
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lammas-2988/hero/24002755
Ehk keegi viitsib korra pilgu peale visata. Nimelt küsimus selles, et mille peale sharde kulutada  |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2014 18:37:12 pealkiri: Diablo III |
Rääkige lähemalt, kuidas asi töötab  |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2014 16:42:39 pealkiri: Diablo III |
Praegu 2 erinevat immortal kingi seti boonust, 60 all res ja 100 all res. Eks peab siis farmima rohkem lihstalt. Kõik itemid ära salvagenud, raha otsas raisk  |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2014 16:04:41 pealkiri: Diablo III |
| Praegu lendab kõiksugu kollast manti mis paremad kui preagused lvl 60 immortal kingi seti asjad. On mõtet nad välja vahetada ja kaotada hunnik resiste või lasta edasi lvl 60 geariga kuna saab misk ... |
teema: Kommenteerimine: karmo29 |
Cheetah
vastuseid: 28
vaadatud: 15140
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2014 21:49:36 pealkiri: Kommenteerimine: karmo29 |
Müüs diablo võtme, kõik tiptop  |
teema: Internet ei lae osasid lehekülgi ära |
Cheetah
vastuseid: 5
vaadatud: 2318
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.03.2014 21:52:53 pealkiri: Internet ei lae osasid lehekülgi ära |
| ipconfig /flushdns cmd-sse? |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2014 16:11:31 pealkiri: Diablo III |
| Kust kõige odavamalt praegu expansioni key saab? |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.03.2014 20:19:27 pealkiri: Diablo III |
Võtan ka loosist osa  |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2014 13:50:07 pealkiri: Diablo III |
| Ahvidel miski clan ka tehtud eraldi? |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.03.2014 18:38:53 pealkiri: Diablo III |
Pole teemat läbi lugenud, aga kui auction house kinni pannakse siis on üldse rahaga midagi peale hakata?  |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.03.2014 21:30:41 pealkiri: Diablo III |
| Mõnda head buildi herr barbjaanile on kellelgi ? |
teema: Kommenteerimine: KIVIKUJU |
Cheetah
vastuseid: 363
vaadatud: 55649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2013 14:05:39 pealkiri: Kommenteerimine: KIVIKUJU |
Taaskord edukas vitamiini diil  |
teema: Fn klahvid primaarsed, kuid tahaks F klahve tagasi saada Samsungil :: Sülearvuti klaviatuurid |
Cheetah
vastuseid: 2
vaadatud: 1346
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 16.12.2013 04:20:10 pealkiri: Fn klahvid primaarsed, kuid tahaks F klahve tagasi saada Samsungil |
| http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c02035108&cc=us&dlc=en&lc=en&jumpid=reg_R1002_US , proovi ehk biosis leiad selle koha üles, kui ei siis tee biosis reset. |
teema: Kommenteerimine: KIVIKUJU |
Cheetah
vastuseid: 363
vaadatud: 55649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2013 19:20:50 pealkiri: Kommenteerimine: KIVIKUJU |
Müüs vitamiini  |
teema: Kommenteerimine: taaviu |
Cheetah
vastuseid: 95
vaadatud: 20824
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2013 01:35:07 pealkiri: Kommenteerimine: taaviu |
Müüs mälud, kõik tiptop  |
teema: Marvel Heroes |
Cheetah
vastuseid: 6
vaadatud: 2627
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2013 20:33:36 pealkiri: Marvel Heroes |
Keegi siit mängib ka seda? Kuidagi vaikus teemas  |
teema: Diablo III |
Cheetah
vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.06.2013 21:19:56 pealkiri: Diablo III |
12% jooksusammu võiks küll juurde saada. Seega mõned asjalikud sussid vaadata? Tänud teiste asjade eest ka, lähen uurin helmi ja vööd kohe IK helmid algasid alates 4mil. Äkki mõttekas memph ... |
| |