Avaleht
otsing leidis 1534 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Cheetah

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418721

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.01.2025 20:28:56   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Lenovo Legion R45w-30

https://www.lenovo.com/ee/et/monitors/r45w-30/?orgRef=https%253A%252F%252Fwww.google.com%252F&srsltid=AfmBOooBa2fqSpm5HgEXBE0PrOgiEL9lamUOM2v4-OPQ1bjmx5q4FSe-

Kellelgi ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Cheetah

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460716

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.02.2022 15:01:17   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kas kergelt vilisev konsool on sage nähtus ? Digi versioon kergelt viliseb, nii rest modes kui niisama menüüdes ringi lapates, kui ka mängides.Omal digi versioon töötab täiesti hääletult õnn ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Cheetah

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460716

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.02.2022 10:46:35   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kas kergelt vilisev konsool on sage nähtus ? Digi versioon kergelt viliseb, nii rest modes kui niisama menüüdes ringi lapates, kui ka mängides.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Cheetah

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460716

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.12.2021 11:00:39   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Digi versioon oli 499, kas kettaga variant oli ka müügis ?
  teema: Telia TV
Cheetah

vastuseid: 59373
vaadatud: 14181794

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.04.2021 12:00:53   pealkiri: Telia TV
Vabandan, kui sellest juba juttu on olnud, aga kas see ongi nii, kui telekaid on rohkem kui üks, siis kõik meelespead jms on kohe mõlemas telekas? Või saab need telekad omavahel eraldada ka ? Prae ...
  teema: Telia TV
Cheetah

vastuseid: 59373
vaadatud: 14181794

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.03.2021 23:11:24   pealkiri: Telia TV
Vabandan, kui sellest juba juttu on olnud, aga kas see ongi nii, kui telekaid on rohkem kui üks, siis kõik meelespead jms on kohe mõlemas telekas? Või saab need telekad omavahel eraldada ka ? Prae ...
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Cheetah

vastuseid: 4858
vaadatud: 1460716

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.10.2020 20:28:17   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kuskilt preorderit ka veel teha saab ?
  teema: American Truck Simulator
Cheetah

vastuseid: 92
vaadatud: 36294

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.02.2016 15:20:33   pealkiri: American Truck Simulator
Huvitav asi juhtus, vaatan seal kõik "kohalikud" keeravad foori punase tule korral paremale rahulikult. Tegin ka proovi ja kohe trahv kaelas icon_lol.gif Muidu tore ajaviide, korra hakkas lampi auto ise sõ ...
  teema: Kommenteerimine: mõttetu mees
Cheetah

vastuseid: 658
vaadatud: 117484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.08.2015 16:51:17   pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees
Müüs pileti hea hinnaga thumbs_up.gif
  teema: Mafia III
Cheetah

vastuseid: 454
vaadatud: 145865

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.08.2015 18:58:10   pealkiri: Mafia III
Märgin ka ära, soundtrack võib tulla kõva icon_smile.gif
  teema: The Witcher 3
Cheetah

vastuseid: 2183
vaadatud: 584786

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.05.2015 14:20:54   pealkiri: The Witcher 3
Paar bugi kohanud, muidu tiptop thumbs_up.gif Dialoogid ka krt naljakad mõned icon_biggrin.gif Kitse kantseldamine ja bring out the gimp (pulp fiction) icon_razz.gif https://www.youtube.com/watch?v=CQ85i0tcePs
  teema: Assassin's Creed Unity
Cheetah

vastuseid: 446
vaadatud: 92471

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2014 21:21:03   pealkiri: Assassin's Creed Unity
Ega seda tean küll, et arvuti juust icon_razz.gif Saaks low/med pealgi sujuvalt mängida oleks rahul. Pole see graafika nii oluline
  teema: Assassin's Creed Unity
Cheetah

vastuseid: 446
vaadatud: 92471

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.11.2014 15:49:56   pealkiri: Assassin's Creed Unity
Polegi vist mõtet mängida ennem kui paar patchi peale pandud icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: KuriVaiM1
Cheetah

vastuseid: 70
vaadatud: 32985

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2014 21:19:16   pealkiri: Kommenteerimine: KuriVaiM1
Videokaardid vahetasid omanikke icon_razz.gif Kõik tiptop beer_yum.gif
  teema: Samsung N150 pirtsutab
Cheetah

vastuseid: 16
vaadatud: 5804

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.11.2014 21:18:29   pealkiri: Samsung N150 pirtsutab
Jooksis omal ka vähe kuul kokku vahepeal icon_smile.gif
  teema: Samsung N150 pirtsutab
Cheetah

vastuseid: 16
vaadatud: 5804

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.11.2014 17:30:54   pealkiri: Samsung N150 pirtsutab
Ei saa teemat teha siin foorumis hetkel, seega sai ebay'st asi ära tellitud.
  teema: Samsung N150 pirtsutab
Cheetah

vastuseid: 16
vaadatud: 5804

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.11.2014 00:12:13   pealkiri: Samsung N150 pirtsutab
Vähe kehvasti öeldud jah, lülitit liigutav plastik nupp/liugur on katki icon_smile.gif
  teema: Samsung N150 pirtsutab
Cheetah

vastuseid: 16
vaadatud: 5804

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 13.11.2014 23:25:22   pealkiri: Samsung N150 pirtsutab
, Hea idee, tänud. Käin homme oomist läbi icon_razz.gif
  teema: Samsung N150 pirtsutab
Cheetah

vastuseid: 16
vaadatud: 5804

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 13.11.2014 18:46:41   pealkiri: Samsung N150 pirtsutab
Katki on, see sai juba kindlaks tehtud. Nüüd ainult vaja leida koht kust uue saab. Peab vist hakkama erinevatesse firmadesse kirju saatma icon_smile.gif
  teema: Samsung N150 pirtsutab
Cheetah

vastuseid: 16
vaadatud: 5804

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 12.11.2014 23:16:28   pealkiri: Samsung N150 pirtsutab
Tundub et ikka lüliti jukerdas, panin arvuti kokku tagasi ja töötab, aga peab ainult tikuga seda nuppu liigutama icon_smile.gif Ei saa sellest ikkagi aru, miks ta ei töötanud vahepeal kui korpuse sisse panin ...
  teema: Samsung N150 pirtsutab
Cheetah

vastuseid: 16
vaadatud: 5804

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.11.2014 20:39:00   pealkiri: Samsung N150 pirtsutab
Polnudki midagi küljes, emaplaat koos prosega, mälu oli ka sees. Muidu kui kõik külge panna, wifi kaart, ekraan, kõvaketas siis saab arvuti käima panna küll aga peab korpuses seda kergitama vä ...
  teema: Samsung N150 pirtsutab
Cheetah

vastuseid: 16
vaadatud: 5804

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.11.2014 19:56:33   pealkiri: Samsung N150 pirtsutab
Korpuse peale panin ta vabalt, kruve kinni ei keeranud ühtegi icon_neutral.gif
  teema: Samsung N150 pirtsutab
Cheetah

vastuseid: 16
vaadatud: 5804

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 08.11.2014 17:15:42   pealkiri: Samsung N150 pirtsutab
Tuli üks huvitava probleemiga arvuti. Arvuti siis ei käivitu, laadija taga, poweri nuppu vajutades ei tee midagi. Lugesin netist, et pidi olema see lüliti nende tüüpviga, siis hakkasin asja laial ...
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.10.2014 20:34:11   pealkiri: Diablo III
, Tänud jutu eest beer_yum.gif Hetkel lvl 70 wiz olemas ka niiet nokitsen vähe selle kallal icon_razz.gif
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.10.2014 17:25:11   pealkiri: Diablo III
Siiani barbariga mütanud, tahaks vaheldust vähe, seega mis class mõnusat dammi teeb ja ühe peeru peale ära ei sure kohe?
  teema: Kommenteerimine: ffw
Cheetah

vastuseid: 59
vaadatud: 26824

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.09.2014 20:39:44   pealkiri: Kommenteerimine: ffw
Müüs jalanõud thumbs_up.gif
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.07.2014 14:06:23   pealkiri: Diablo III
Tegin ühe just, raha kukkus tiba üle 60mil, bossilt sai 2 lege ka icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: green
Cheetah

vastuseid: 172
vaadatud: 53827

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.06.2014 11:24:41   pealkiri: Kommenteerimine: green
Ostis digiboxi, kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: Wolfenstein: The New Order
Cheetah

vastuseid: 497
vaadatud: 97993

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.06.2014 22:52:16   pealkiri: Wolfenstein: The New Order
, käima saad kuidagi siis anna mulle ka teada. Omal küll lahjem kast aga ei vea kõik low peal välja kohe üldse, kuigi vist peaks, can you run it järgi vähemalt icon_lol.gif .
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.05.2014 18:33:17   pealkiri: Diablo III
Kena, kadala käest?
  teema: Wolfenstein: The New Order
Cheetah

vastuseid: 497
vaadatud: 97993

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.05.2014 15:20:39   pealkiri: Wolfenstein: The New Order
Profiili kastiga küll jube lag sees icon_neutral.gif
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.05.2014 19:06:21   pealkiri: Diablo III
http://www.diabloprogress.com/hero/lammas-2988/Barberian/24002755 selline onu mul, t3 solo küll lebo, kõrgemat tormenti pole proovinud.
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2014 12:18:45   pealkiri: Diablo III
Need kellega partys oled, nendele saad koos oldud aja jooksul droppinud kraami jagada(24 tunni jooksul oli vist), teiste inimestega mitte, craftitud jurasi jagada ei saa, nii ma aru saanud vähemalt, ...
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2014 22:18:45   pealkiri: Diablo III
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lammas-2988/hero/24002755

Ehk keegi viitsib korra pilgu peale visata. Nimelt küsimus selles, et mille peale sharde kulutada icon_razz.gif
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2014 18:37:12   pealkiri: Diablo III
Rääkige lähemalt, kuidas asi töötab icon_razz.gif
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2014 16:42:39   pealkiri: Diablo III
Praegu 2 erinevat immortal kingi seti boonust, 60 all res ja 100 all res. Eks peab siis farmima rohkem lihstalt. Kõik itemid ära salvagenud, raha otsas raisk icon_lol.gif
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2014 16:04:41   pealkiri: Diablo III
Praegu lendab kõiksugu kollast manti mis paremad kui preagused lvl 60 immortal kingi seti asjad. On mõtet nad välja vahetada ja kaotada hunnik resiste või lasta edasi lvl 60 geariga kuna saab misk ...
  teema: Kommenteerimine: karmo29
Cheetah

vastuseid: 28
vaadatud: 15140

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2014 21:49:36   pealkiri: Kommenteerimine: karmo29
Müüs diablo võtme, kõik tiptop icon_razz.gif
  teema: Internet ei lae osasid lehekülgi ära
Cheetah

vastuseid: 5
vaadatud: 2318

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 27.03.2014 21:52:53   pealkiri: Internet ei lae osasid lehekülgi ära
ipconfig /flushdns cmd-sse?
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2014 16:11:31   pealkiri: Diablo III
Kust kõige odavamalt praegu expansioni key saab?
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.03.2014 20:19:27   pealkiri: Diablo III
Võtan ka loosist osa icon_razz.gif
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2014 13:50:07   pealkiri: Diablo III
Ahvidel miski clan ka tehtud eraldi?
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2014 18:38:53   pealkiri: Diablo III
Pole teemat läbi lugenud, aga kui auction house kinni pannakse siis on üldse rahaga midagi peale hakata? icon_razz.gif
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.03.2014 21:30:41   pealkiri: Diablo III
Mõnda head buildi herr barbjaanile on kellelgi ?
  teema: Kommenteerimine: KIVIKUJU
Cheetah

vastuseid: 363
vaadatud: 55649

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2013 14:05:39   pealkiri: Kommenteerimine: KIVIKUJU
Taaskord edukas vitamiini diil icon_razz.gif
  teema: Fn klahvid primaarsed, kuid tahaks F klahve tagasi saada Samsungil :: Sülearvuti klaviatuurid
Cheetah

vastuseid: 2
vaadatud: 1346

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.12.2013 04:20:10   pealkiri: Fn klahvid primaarsed, kuid tahaks F klahve tagasi saada Samsungil
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c02035108&cc=us&dlc=en&lc=en&jumpid=reg_R1002_US , proovi ehk biosis leiad selle koha üles, kui ei siis tee biosis reset.
  teema: Kommenteerimine: KIVIKUJU
Cheetah

vastuseid: 363
vaadatud: 55649

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2013 19:20:50   pealkiri: Kommenteerimine: KIVIKUJU
Müüs vitamiini icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: taaviu
Cheetah

vastuseid: 95
vaadatud: 20824

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2013 01:35:07   pealkiri: Kommenteerimine: taaviu
Müüs mälud, kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: Marvel Heroes
Cheetah

vastuseid: 6
vaadatud: 2627

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2013 20:33:36   pealkiri: Marvel Heroes
Keegi siit mängib ka seda? Kuidagi vaikus teemas icon_razz.gif
  teema: Diablo III
Cheetah

vastuseid: 14750
vaadatud: 2543179

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.06.2013 21:19:56   pealkiri: Diablo III
12% jooksusammu võiks küll juurde saada. Seega mõned asjalikud sussid vaadata? Tänud teiste asjade eest ka, lähen uurin helmi ja vööd kohe icon_razz.gif IK helmid algasid alates 4mil. Äkki mõttekas memph ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.