|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia TV |
Cass
vastuseid: 59373
vaadatud: 14182001
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.11.2022 13:02:41 pealkiri: Telia TV |
Vahepeal käis vilksamisi läbi juba teema aga päriselt ei jaksa neid lehekülgi läbi lapata.
Ehk siis võtsin ka Telia pakutava android boksi ja hakkasin kõike neid muresid taga ajama nagu varase ... |
teema: Kommenteerimine: ArgoA |
Cass
vastuseid: 184
vaadatud: 45219
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.01.2014 12:49:39 pealkiri: Kommenteerimine: ArgoA |
| Kiirelt ostetud läpakas. |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Cass
vastuseid: 1903
vaadatud: 322895
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2013 00:16:02 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
| Müüs kaks pulka mälusid. Kaup kiirelt tehtud ja kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: jamaisvu |
Cass
vastuseid: 184
vaadatud: 138241
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2012 10:58:58 pealkiri: Kommenteerimine: jamaisvu |
Helikaart toimib ja kaup kenasti tehtud  |
teema: Creative Audigy2 ZS ja Windows 7 kooslus krõbiseb |
Cass
vastuseid: 3
vaadatud: 2252
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 27.04.2012 15:43:55 pealkiri: Creative Audigy2 ZS ja Windows 7 kooslus krõbiseb |
Jõudehetkel ei ole nii palju kuid mõni üksik krõps siiski käib läbi. On see ehk seotud mingite valgustite lülitamisega, külmkapi tsüklitega, vms...?
Ei saa olla. see krõbin käib liiga ti ... |
teema: Creative Audigy2 ZS ja Windows 7 kooslus krõbiseb |
Cass
vastuseid: 3
vaadatud: 2252
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 27.04.2012 13:34:10 pealkiri: Creative Audigy2 ZS ja Windows 7 kooslus krõbiseb |
Krõbin on selline justkui mingid häired tuleksid sisse.
Eriti tekib see siis kui filmi/muusikat kuulata ja on üsna häriv. Jõudehetkel ei ole nii palju kuid mõni üksik krõps siiski käib läbi ... |
teema: Kommenteerimine: Voro |
Cass
vastuseid: 175
vaadatud: 34889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2012 11:41:44 pealkiri: Kommenteerimine: Voro |
| Soetasin SSD ketta. |
teema: Kommenteerimine: mustiCas |
Cass
vastuseid: 25
vaadatud: 10602
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2012 10:32:21 pealkiri: Kommenteerimine: mustiCas |
Emaplaat soetatud mõni aeg tagasi.  |
teema: Kommenteerimine: serxx |
Cass
vastuseid: 160
vaadatud: 47101
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2012 10:28:43 pealkiri: Kommenteerimine: serxx |
Kaup kiirelt tehtud ja toimetas ise kohale ka
(ostetud sai emaplaat, prose ja mälu) |
teema: USB TV pulga soft |
Cass
vastuseid: 15
vaadatud: 5614
|
foorum: Tarkvara postitatud: 03.01.2012 11:49:43 pealkiri: USB TV pulga soft |
| H.264 video decoder on CoreAVC nii A kui B tabi peal. Kas seda ka kasutatakse pole kindel, sest taskbaril alguses tuleb see sini-mus-valge mummuke aga kaob ära ka kui hiirega peale liikuda (justkui s ... |
teema: USB TV pulga soft |
Cass
vastuseid: 15
vaadatud: 5614
|
foorum: Tarkvara postitatud: 02.01.2012 10:27:39 pealkiri: USB TV pulga soft |
Ei saanud ka omal ajal DVBViewerit korralikult tööle. Lahenduseks oli 4.9 versioon Sellega aga probleemid salvestamisel, et mingi aeg kaob pilt ära ja tekitab tühjad failid. Ei välista, et Win ... |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
Cass
vastuseid: 545
vaadatud: 125171
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2011 09:59:10 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
| Väga vastutulelik tegelane ja sai kiirelt kaupa tehtud. |
teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid |
Cass
vastuseid: 718
vaadatud: 212626
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 19.11.2011 12:08:04 pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD |
Kuidas nende seadetega nüüd jäi?  |
teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid |
Cass
vastuseid: 718
vaadatud: 212626
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 18.11.2011 16:35:42 pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD |
, antenn ikka korralik taga? Kanaliotsinguks on üldjuhul veidi paremat signaali vaja kui niisama vaatamiseks.
Panid ikka otsimisel, et 'Scan range'?
Konfifaili võiks ju jagada, aga see on saatj ... |
teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid |
Cass
vastuseid: 718
vaadatud: 212626
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 18.11.2011 14:36:18 pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD |
, jah, HD seal toote nimes seda Cyberlinki kaasatulevat koodekit tähendabki.
Samas oli nendega ka mingied probleeme mu mäletamist mööda, kas viskas kanalivahetusel ekraani teinekord mustaks vms. ... |
teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid |
Cass
vastuseid: 718
vaadatud: 212626
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.11.2011 00:50:26 pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD |
Perspektiivis on plaan see pulk panna salvestama ja tekitada HTPC lahendus.
Kui nüüd tõesti asi vaid softi taga kinni on siis küll saab erinevate softidega ka hakkama.  |
teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid |
Cass
vastuseid: 718
vaadatud: 212626
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 12.11.2011 17:22:47 pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD |
Ilmselt see [url=http://www.ox.ee/est/product/214759]TerraTec Cinergy T USB XXS HD-d ei toeta ja HD versiooni enam ei toodeta
Muud variandid on jälle teistpidi puudustega  |
teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid |
Cass
vastuseid: 185
vaadatud: 81169
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 09.11.2011 23:06:45 pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620 |
| 65W laadijal (võibolla ka teistel) on lisaks voolu juhtmele mingi peenike voolu juhe lisaks, mille kaudu saab arvuti aru kas laadijast tuleb vool või mitte ning sealt järeldab kas hakata akut laadi ... |
teema: Kommenteerimine: Cass |
Cass
vastuseid: 24
vaadatud: 9379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2011 11:45:10 pealkiri: Kommenteerimine: Cass |
| Ma ei tea kes selle taga küll on, et ka minu kommentaar su esimesele potitusele kaotsi on läinud aga võin siis uuesti kirjutada, et jäägu Sulle sinu arvamus ja eks igaüks teeb omad järeldused s ... |
teema: Kommenteerimine: RaleStinre |
Cass
vastuseid: 100
vaadatud: 8023
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2011 13:23:44 pealkiri: Kommenteerimine: RaleStinre |
Negatiivne on see inimene juba oma suhtumise ja sõnavaraga.
Püüdes leida mõlemat poolt rahuldavat kokkulepet turvaliseks ostu soorituseks aga ta ei ole selleks isegi mitte valmis vaid oskab värv ... |
teema: Kommenteerimine: feliks05 |
Cass
vastuseid: 522
vaadatud: 102412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2011 20:15:47 pealkiri: Kommenteerimine: feliks05 |
| SSD kenasti olemas |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Cass
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418764
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.09.2010 10:19:33 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Galador, 6595.-
Täna on see tsipa kallima hinnaga seal juba 4#ABB ja teisel VM633AT#ABB
Niipalju kui aru olen saanud on teisel juhul tegemist promo tootega kuid kas sellest koodist ka sisult mid ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Cass
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418764
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.09.2010 21:11:07 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
alati saad ühendada monitori ka hdmi to dvi kaabli abil.
no just see jääb varuvariandiks  |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Cass
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418764
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.09.2010 08:27:41 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Eks seal see [url=http://www.tftcentral.co.uk/articles/panel_technologies.htm]IPS paneel maksab. ja kui heast pildist ikka lugu oskad pidada ja teemaga end kurssi viid siis ehk arvad ka teisiti, et 5K ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Cass
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418764
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.09.2010 18:18:22 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Olen ka oma otsaga siin teema sabas siis nüüd otsimaks uut ekraani lauale.
Veidi ringi kolades hakkas meeldima näitajate poolest [url=http://accessories.us.dell.com/sna/products/Displays/productde ... |
teema: Kommenteerimine: Felo |
Cass
vastuseid: 93
vaadatud: 18624
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2010 21:45:06 pealkiri: Kommenteerimine: Felo |
Sai kenasti kaup tehtud  |
teema: Kommenteerimine: legal14 |
Cass
vastuseid: 37
vaadatud: 13973
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2010 11:30:55 pealkiri: Kommenteerimine: legal14 |
tema sai rikkamaks, mina uue kasti - sujus kenasti  |
teema: EMT avas Eesti esimese 4G testvõrgu |
Cass
vastuseid: 36
vaadatud: 16042
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 25.02.2010 18:08:18 pealkiri: EMT avas Eesti esimese 4G testvõrgu |
Ja arveid maksad hiljem nagu eluaseme laenu  |
teema: Adobe Reader on taaskord ründesõbralik (0-day) |
Cass
vastuseid: 16
vaadatud: 6285
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 18.12.2009 00:44:53 pealkiri: Adobe Reader on taaskord ründesõbralik (0-day) |
Foxit Readeriga esinevad mingid seletamatud anomaaliad täiesti lampi aegadel, Adobe tiba aeglasem, aga vähemalt töötab.
õigust räägid, väga kummalised anomaaliad on, eriti printimisel.
O ... |
teema: Tänasest saab Elisa klient kasutada Mobiil-ID teenust |
Cass
vastuseid: 42
vaadatud: 16280
|
foorum: Pressiteated postitatud: 25.11.2009 13:59:55 pealkiri: Tänasest saab Elisa klient kasutada Mobiil-ID teenust |
Väga bro
Olin isegi peaasjalikult Mobiil-ID pärast EMT toetaja aga nüüd võiks need numbrid üle vaadata ja kaaluda operaatori vahetust. |
teema: Uus seade teavitaks kiiruseületamisest politseid |
Cass
vastuseid: 96
vaadatud: 22030
|
foorum: Varia postitatud: 11.11.2009 00:26:50 pealkiri: Uus seade teavitaks kiiruseületamisest politseid |
Selle multimeedia firma Snake kohta natuke lugemist
http://www.tarkinvestor.ee/foorum/viewtopic.php?t=1588 |
teema: Kommenteerimine: Howard |
Cass
vastuseid: 70
vaadatud: 21779
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2009 22:23:33 pealkiri: Kommenteerimine: Howard |
Aega ta ju võttis selle paki minuni toimetamine aga kohale ta jõudis lõpuks
Suured tänud! |
teema: Vaja oleks Excel'ile scripti või makrot ... |
Cass
vastuseid: 5
vaadatud: 1827
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 17.07.2009 15:28:30 pealkiri: Vaja oleks Excel'ile scripti või makrot ... |
Kuidas see TRUE sinna kasti tekib?
Milles see sarnane sissekanne väljendub? Rea peal on mitu kasti täidetud mida võrreldakse?
Kui suur on andmete hulk mida töödeldakse? |
teema: Kommenteerimine: popwar |
Cass
vastuseid: 9
vaadatud: 3159
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2009 12:15:56 pealkiri: Kommenteerimine: popwar |
Kaup kenasti tehtud ja tundus lahe tüüp olema ka  |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Cass
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181534
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.08.2008 18:22:30 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Aga kahjuks jäid hiljaks jahutus on müüdud!
seda ma lugesin jah ja vaatasin, et juba lännu.  |
teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Cass
vastuseid: 6796
vaadatud: 1181534
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.08.2008 18:13:59 pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas |
Ei tea kas on õige koht sellise info küsimiseks aga eks asjapulgad tõstavad ümber kui valesti läheb
Küss oleks, et millise jahutuse võiks istutada E8200 prose peale, et see üüratult lä ... |
teema: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid |
Cass
vastuseid: 41
vaadatud: 18039
|
foorum: Varia postitatud: 06.05.2008 00:09:43 pealkiri: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid |
SEB Toetab isegi IE8 Beta't.
Nad küll tegid avalehe inetumaks, aga tühja sellest.. töötab vähemalt
Loomulikult ta töötab kui nad ainult seal kujundust muutsid. Sisu moodulid jäid ne ... |
teema: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid |
Cass
vastuseid: 41
vaadatud: 18039
|
foorum: Varia postitatud: 05.05.2008 09:40:17 pealkiri: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid |
, selleks peab ju EMT-d kasutama
Aga keda siis veel?
Ok läheb OT ära aga jah praegu kuniks see mobiilID tasuta on võib seda kasutada ja tõepoolest on ta mugav kuna FF ei tahtnud alati ... |
teema: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid |
Cass
vastuseid: 41
vaadatud: 18039
|
foorum: Varia postitatud: 05.05.2008 09:01:32 pealkiri: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid |
ID kaart on väga hea, ma mobiil-id-d pole kasutanud ega selle põhimõtet ei tea, aga id-kaart ON mugav
Siis proovi järgi ja saad teada mis tegelikult on mugav  |
teema: Eesti Energia "KÕU" |
Cass
vastuseid: 9503
vaadatud: 1975554
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.06.2007 12:30:26 pealkiri: Eesti Energia "KÕU" |
Sai nv. seda asja juba testida ja proovida tln-trtu mntl paideni ja sealt edasi koeru suunda.
Üldiselt ei olnud väga vigagi ja sai sõidu ajal surfata ringi küll. Kohati ainult kadus levi ära vee ... |
teema: Milline on kõvaketta kiireim partitsioon? |
Cass
vastuseid: 30
vaadatud: 6222
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 28.06.2006 00:09:20 pealkiri: Milline on kõvaketta kiireim partitsioon? |
- Optimaalne partitsioneerimine:
C: OS, installitud programmid, swap(?)
D: Temp failid, puhvrid, swap(?), ajutine download
E: Tööfailid, aktiivsed dokumendid
F: Multimeedia & Arhiiv
- V ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Cass
vastuseid: 5645
vaadatud: 990451
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.12.2005 15:39:55 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
, Räägi kust sa nii pikki kruve said? Mis läbimõõduga tegemist? Ega sul selliseid rohkem pole?
ma arvan, et kui sa kuskile ehituspoodi lähed siis küll sa sealt juba saad kõike mis vaja sellek ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Cass
vastuseid: 5645
vaadatud: 990451
|
foorum: Jahutus postitatud: 30.11.2005 19:21:28 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kaasas on zalmani enda mingi pasta.. mäluradikaid sa peale ei mahuta, kui just ei hakka ribisid neil maha raiuma...
Seda olen jah lugenud, et vaja natuke mäluradikaid kohendada. mida aga täpsema ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
Cass
vastuseid: 5645
vaadatud: 990451
|
foorum: Jahutus postitatud: 30.11.2005 10:08:27 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
kuidas on selle [url=https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/27502/]Zalmantech cooler VF700-Cu kaasas oleva termopastaga?!
eeldan, et tal ikka on see olemas.
On see ka ... |
teema: Mälude testimine |
Cass
vastuseid: 7
vaadatud: 1935
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.05.2004 14:41:22 pealkiri: Mälude testimine |
| masin jäi üha aeglasemaks ja aeglasemaks muudkui kuni lõpuks tekkis üldse raskusi kausta avamisekagi. Ok mõtlesin, et mingi uss sees mis hinge kinni tõmbab ja kuna format oli ka nagunii plaanide ... |
teema: Mälude testimine |
Cass
vastuseid: 7
vaadatud: 1935
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.05.2004 14:12:22 pealkiri: Mälude testimine |
| No kui raha üle oleks siis ma ei hakkaks testiga üldse vaeva nägemagi mitte 8) |
teema: Mälude testimine |
Cass
vastuseid: 7
vaadatud: 1935
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.05.2004 13:55:18 pealkiri: Mälude testimine |
On kahtlusi, et mälud on p... aga tahaks enne ikka testida ja kindel olla. Tasub sellega jamada ikka või lootusetu üritus?
Mälud ise muidu 256mb@333(2700) PQI, 512mb@333(2700) Apacer
Millega ne ... |
teema: HDD garantii tingimused?! |
Cass
vastuseid: 4
vaadatud: 1503
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.05.2004 10:11:58 pealkiri: HDD garantii tingimused?! |
Ei siiski mitte. Juba ammu sellest aru saanud, et sinna asutusse võib viimases otsas minna alles kui tõesti muidu ei saa. |
teema: HDD garantii tingimused?! |
Cass
vastuseid: 4
vaadatud: 1503
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.05.2004 09:26:50 pealkiri: HDD garantii tingimused?! |
| Pole just kokkupuuteid olnud sellise probleemiga seepärast küsisin enne nõu. Aga tänud kiire vastuse eest ja sean sammud siis sinna firmasse... |
teema: HDD garantii tingimused?! |
Cass
vastuseid: 4
vaadatud: 1503
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.05.2004 09:20:32 pealkiri: HDD garantii tingimused?! |
Juhtus nii, et ketas andis otsad
Sümtomid on tal sellised, et formaatimine võtab tunde aega (80GB) ja siis lõpuks on ta ikka kasutamiskõlbmatu. Mingil hulgal näitas ta bad'e ka ...
Tekkist ... |
| |