Avaleht
otsing leidis 50 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia TV
Cass

vastuseid: 59373
vaadatud: 14182001

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.11.2022 13:02:41   pealkiri: Telia TV
Vahepeal käis vilksamisi läbi juba teema aga päriselt ei jaksa neid lehekülgi läbi lapata.
Ehk siis võtsin ka Telia pakutava android boksi ja hakkasin kõike neid muresid taga ajama nagu varase ...
  teema: Kommenteerimine: ArgoA
Cass

vastuseid: 184
vaadatud: 45219

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.01.2014 12:49:39   pealkiri: Kommenteerimine: ArgoA
Kiirelt ostetud läpakas.
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Cass

vastuseid: 1903
vaadatud: 322895

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2013 00:16:02   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Müüs kaks pulka mälusid. Kaup kiirelt tehtud ja kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: jamaisvu
Cass

vastuseid: 184
vaadatud: 138241

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2012 10:58:58   pealkiri: Kommenteerimine: jamaisvu
Helikaart toimib ja kaup kenasti tehtud icon_smile.gif
  teema: Creative Audigy2 ZS ja Windows 7 kooslus krõbiseb
Cass

vastuseid: 3
vaadatud: 2252

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 27.04.2012 15:43:55   pealkiri: Creative Audigy2 ZS ja Windows 7 kooslus krõbiseb
Jõudehetkel ei ole nii palju kuid mõni üksik krõps siiski käib läbi. On see ehk seotud mingite valgustite lülitamisega, külmkapi tsüklitega, vms...?

Ei saa olla. see krõbin käib liiga ti ...
  teema: Creative Audigy2 ZS ja Windows 7 kooslus krõbiseb
Cass

vastuseid: 3
vaadatud: 2252

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 27.04.2012 13:34:10   pealkiri: Creative Audigy2 ZS ja Windows 7 kooslus krõbiseb
Krõbin on selline justkui mingid häired tuleksid sisse.
Eriti tekib see siis kui filmi/muusikat kuulata ja on üsna häriv. Jõudehetkel ei ole nii palju kuid mõni üksik krõps siiski käib läbi ...
  teema: Kommenteerimine: Voro
Cass

vastuseid: 175
vaadatud: 34889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2012 11:41:44   pealkiri: Kommenteerimine: Voro
Soetasin SSD ketta.
  teema: Kommenteerimine: mustiCas
Cass

vastuseid: 25
vaadatud: 10602

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2012 10:32:21   pealkiri: Kommenteerimine: mustiCas
Emaplaat soetatud mõni aeg tagasi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: serxx
Cass

vastuseid: 160
vaadatud: 47101

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2012 10:28:43   pealkiri: Kommenteerimine: serxx
Kaup kiirelt tehtud ja toimetas ise kohale ka thumbs_up.gif
(ostetud sai emaplaat, prose ja mälu)
  teema: USB TV pulga soft
Cass

vastuseid: 15
vaadatud: 5614

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 03.01.2012 11:49:43   pealkiri: USB TV pulga soft
H.264 video decoder on CoreAVC nii A kui B tabi peal. Kas seda ka kasutatakse pole kindel, sest taskbaril alguses tuleb see sini-mus-valge mummuke aga kaob ära ka kui hiirega peale liikuda (justkui s ...
  teema: USB TV pulga soft
Cass

vastuseid: 15
vaadatud: 5614

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 02.01.2012 10:27:39   pealkiri: USB TV pulga soft
Ei saanud ka omal ajal DVBViewerit korralikult tööle. Lahenduseks oli 4.9 versioon icon_smile.gif Sellega aga probleemid salvestamisel, et mingi aeg kaob pilt ära ja tekitab tühjad failid. Ei välista, et Win ...
  teema: Kommenteerimine: Cyberlord
Cass

vastuseid: 545
vaadatud: 125171

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2011 09:59:10   pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord
Väga vastutulelik tegelane ja sai kiirelt kaupa tehtud.
  teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid
Cass

vastuseid: 718
vaadatud: 212626

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 19.11.2011 12:08:04   pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD
Kuidas nende seadetega nüüd jäi? icon_smile.gif
  teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid
Cass

vastuseid: 718
vaadatud: 212626

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 18.11.2011 16:35:42   pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD
, antenn ikka korralik taga? Kanaliotsinguks on üldjuhul veidi paremat signaali vaja kui niisama vaatamiseks.
Panid ikka otsimisel, et 'Scan range'?

Konfifaili võiks ju jagada, aga see on saatj ...
  teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid
Cass

vastuseid: 718
vaadatud: 212626

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 18.11.2011 14:36:18   pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD
, jah, HD seal toote nimes seda Cyberlinki kaasatulevat koodekit tähendabki.
Samas oli nendega ka mingied probleeme mu mäletamist mööda, kas viskas kanalivahetusel ekraani teinekord mustaks vms. ...
  teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid
Cass

vastuseid: 718
vaadatud: 212626

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 13.11.2011 00:50:26   pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD
Perspektiivis on plaan see pulk panna salvestama ja tekitada HTPC lahendus.
Kui nüüd tõesti asi vaid softi taga kinni on siis küll saab erinevate softidega ka hakkama. icon_smile.gif
  teema: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD :: TV tuunerid
Cass

vastuseid: 718
vaadatud: 212626

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 12.11.2011 17:22:47   pealkiri: Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD
Ilmselt see [url=http://www.ox.ee/est/product/214759]TerraTec Cinergy T USB XXS HD-d ei toeta ja HD versiooni enam ei toodeta icon_rolleyes.gif
Muud variandid on jälle teistpidi puudustega icon_neutral.gif
  teema: Ülevaade: Dell Latitude D620 :: Sülearvutid
Cass

vastuseid: 185
vaadatud: 81169

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 09.11.2011 23:06:45   pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D620
65W laadijal (võibolla ka teistel) on lisaks voolu juhtmele mingi peenike voolu juhe lisaks, mille kaudu saab arvuti aru kas laadijast tuleb vool või mitte ning sealt järeldab kas hakata akut laadi ...
  teema: Kommenteerimine: Cass
Cass

vastuseid: 24
vaadatud: 9379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2011 11:45:10   pealkiri: Kommenteerimine: Cass
Ma ei tea kes selle taga küll on, et ka minu kommentaar su esimesele potitusele kaotsi on läinud aga võin siis uuesti kirjutada, et jäägu Sulle sinu arvamus ja eks igaüks teeb omad järeldused s ...
  teema: Kommenteerimine: RaleStinre
Cass

vastuseid: 100
vaadatud: 8023

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2011 13:23:44   pealkiri: Kommenteerimine: RaleStinre
Negatiivne on see inimene juba oma suhtumise ja sõnavaraga.
Püüdes leida mõlemat poolt rahuldavat kokkulepet turvaliseks ostu soorituseks aga ta ei ole selleks isegi mitte valmis vaid oskab värv ...
  teema: Kommenteerimine: feliks05
Cass

vastuseid: 522
vaadatud: 102412

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2011 20:15:47   pealkiri: Kommenteerimine: feliks05
SSD kenasti olemas
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Cass

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418764

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.09.2010 10:19:33   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Galador, 6595.-
Täna on see tsipa kallima hinnaga seal juba icon_smile.gif 4#ABB ja teisel VM633AT#ABB
Niipalju kui aru olen saanud on teisel juhul tegemist promo tootega kuid kas sellest koodist ka sisult mid ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Cass

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418764

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.09.2010 21:11:07   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
alati saad ühendada monitori ka hdmi to dvi kaabli abil.

no just see jääb varuvariandiks icon_wink.gif
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Cass

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418764

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.09.2010 08:27:41   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Eks seal see [url=http://www.tftcentral.co.uk/articles/panel_technologies.htm]IPS paneel maksab. ja kui heast pildist ikka lugu oskad pidada ja teemaga end kurssi viid siis ehk arvad ka teisiti, et 5K ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Cass

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418764

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.09.2010 18:18:22   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Olen ka oma otsaga siin teema sabas siis nüüd otsimaks uut ekraani lauale.
Veidi ringi kolades hakkas meeldima näitajate poolest [url=http://accessories.us.dell.com/sna/products/Displays/productde ...
  teema: Kommenteerimine: Felo
Cass

vastuseid: 93
vaadatud: 18624

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2010 21:45:06   pealkiri: Kommenteerimine: Felo
Sai kenasti kaup tehtud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: legal14
Cass

vastuseid: 37
vaadatud: 13973

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2010 11:30:55   pealkiri: Kommenteerimine: legal14
tema sai rikkamaks, mina uue kasti - sujus kenasti icon_razz.gif
  teema: EMT avas Eesti esimese 4G testvõrgu
Cass

vastuseid: 36
vaadatud: 16042

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 25.02.2010 18:08:18   pealkiri: EMT avas Eesti esimese 4G testvõrgu
Ja arveid maksad hiljem nagu eluaseme laenu thumbs_up.gif
  teema: Adobe Reader on taaskord ründesõbralik (0-day)
Cass

vastuseid: 16
vaadatud: 6285

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 18.12.2009 00:44:53   pealkiri: Adobe Reader on taaskord ründesõbralik (0-day)
Foxit Readeriga esinevad mingid seletamatud anomaaliad täiesti lampi aegadel, Adobe tiba aeglasem, aga vähemalt töötab.

õigust räägid, väga kummalised anomaaliad on, eriti printimisel.

O ...
  teema: Tänasest saab Elisa klient kasutada Mobiil-ID teenust
Cass

vastuseid: 42
vaadatud: 16280

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 25.11.2009 13:59:55   pealkiri: Tänasest saab Elisa klient kasutada Mobiil-ID teenust
Väga bro icon_smile.gif
Olin isegi peaasjalikult Mobiil-ID pärast EMT toetaja aga nüüd võiks need numbrid üle vaadata ja kaaluda operaatori vahetust.
  teema: Uus seade teavitaks kiiruseületamisest politseid
Cass

vastuseid: 96
vaadatud: 22030

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 11.11.2009 00:26:50   pealkiri: Uus seade teavitaks kiiruseületamisest politseid
Selle multimeedia firma Snake kohta natuke lugemist icon_smile.gif
http://www.tarkinvestor.ee/foorum/viewtopic.php?t=1588
  teema: Kommenteerimine: Howard
Cass

vastuseid: 70
vaadatud: 21779

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2009 22:23:33   pealkiri: Kommenteerimine: Howard
Aega ta ju võttis selle paki minuni toimetamine aga kohale ta jõudis lõpuks icon_smile.gif
Suured tänud!
  teema: Vaja oleks Excel'ile scripti või makrot ...
Cass

vastuseid: 5
vaadatud: 1827

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 17.07.2009 15:28:30   pealkiri: Vaja oleks Excel'ile scripti või makrot ...
Kuidas see TRUE sinna kasti tekib?
Milles see sarnane sissekanne väljendub? Rea peal on mitu kasti täidetud mida võrreldakse?
Kui suur on andmete hulk mida töödeldakse?
  teema: Kommenteerimine: popwar
Cass

vastuseid: 9
vaadatud: 3159

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2009 12:15:56   pealkiri: Kommenteerimine: popwar
Kaup kenasti tehtud ja tundus lahe tüüp olema ka icon_razz.gif
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Cass

vastuseid: 6796
vaadatud: 1181534

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.08.2008 18:22:30   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas


Aga kahjuks jäid hiljaks jahutus on müüdud! rofl.gif

seda ma lugesin jah ja vaatasin, et juba lännu. icon_cry.gif
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Cass

vastuseid: 6796
vaadatud: 1181534

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.08.2008 18:13:59   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Ei tea kas on õige koht sellise info küsimiseks aga eks asjapulgad tõstavad ümber kui valesti läheb icon_smile.gif

Küss oleks, et millise jahutuse võiks istutada E8200 prose peale, et see üüratult lä ...
  teema: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid
Cass

vastuseid: 41
vaadatud: 18039

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 06.05.2008 00:09:43   pealkiri: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid
SEB thumbs_up.gif Toetab isegi IE8 Beta't.
Nad küll tegid avalehe inetumaks, aga tühja sellest.. töötab vähemalt icon_biggrin.gif

Loomulikult ta töötab kui nad ainult seal kujundust muutsid. Sisu moodulid jäid ne ...
  teema: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid
Cass

vastuseid: 41
vaadatud: 18039

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 05.05.2008 09:40:17   pealkiri: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid
, selleks peab ju EMT-d kasutama

Aga keda siis veel? icon_rolleyes.gif
Ok läheb OT ära aga jah praegu kuniks see mobiilID tasuta on võib seda kasutada ja tõepoolest on ta mugav kuna FF ei tahtnud alati ...
  teema: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid
Cass

vastuseid: 41
vaadatud: 18039

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 05.05.2008 09:01:32   pealkiri: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid
ID kaart on väga hea, ma mobiil-id-d pole kasutanud ega selle põhimõtet ei tea, aga id-kaart ON mugav icon_smile.gif

Siis proovi järgi ja saad teada mis tegelikult on mugav icon_wink.gif
  teema: Eesti Energia "KÕU"
Cass

vastuseid: 9503
vaadatud: 1975554

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.06.2007 12:30:26   pealkiri: Eesti Energia "KÕU"
Sai nv. seda asja juba testida ja proovida tln-trtu mntl paideni ja sealt edasi koeru suunda.
Üldiselt ei olnud väga vigagi ja sai sõidu ajal surfata ringi küll. Kohati ainult kadus levi ära vee ...
  teema: Milline on kõvaketta kiireim partitsioon?
Cass

vastuseid: 30
vaadatud: 6222

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.06.2006 00:09:20   pealkiri: Milline on kõvaketta kiireim partitsioon?

- Optimaalne partitsioneerimine:
C: OS, installitud programmid, swap(?)
D: Temp failid, puhvrid, swap(?), ajutine download
E: Tööfailid, aktiivsed dokumendid
F: Multimeedia & Arhiiv

- V ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Cass

vastuseid: 5645
vaadatud: 990451

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.12.2005 15:39:55   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
, Räägi kust sa nii pikki kruve said? Mis läbimõõduga tegemist? Ega sul selliseid rohkem pole?
ma arvan, et kui sa kuskile ehituspoodi lähed siis küll sa sealt juba saad kõike mis vaja sellek ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Cass

vastuseid: 5645
vaadatud: 990451

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 30.11.2005 19:21:28   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kaasas on zalmani enda mingi pasta.. mäluradikaid sa peale ei mahuta, kui just ei hakka ribisid neil maha raiuma...

Seda olen jah lugenud, et vaja natuke mäluradikaid kohendada. mida aga täpsema ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Cass

vastuseid: 5645
vaadatud: 990451

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 30.11.2005 10:08:27   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
kuidas on selle [url=https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/27502/]Zalmantech cooler VF700-Cu kaasas oleva termopastaga?!
eeldan, et tal ikka on see olemas. icon_rolleyes.gif
On see ka ...
  teema: Mälude testimine
Cass

vastuseid: 7
vaadatud: 1935

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.05.2004 14:41:22   pealkiri: Mälude testimine
masin jäi üha aeglasemaks ja aeglasemaks muudkui kuni lõpuks tekkis üldse raskusi kausta avamisekagi. Ok mõtlesin, et mingi uss sees mis hinge kinni tõmbab ja kuna format oli ka nagunii plaanide ...
  teema: Mälude testimine
Cass

vastuseid: 7
vaadatud: 1935

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.05.2004 14:12:22   pealkiri: Mälude testimine
No kui raha üle oleks siis ma ei hakkaks testiga üldse vaeva nägemagi mitte 8)
  teema: Mälude testimine
Cass

vastuseid: 7
vaadatud: 1935

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.05.2004 13:55:18   pealkiri: Mälude testimine
On kahtlusi, et mälud on p... aga tahaks enne ikka testida ja kindel olla. Tasub sellega jamada ikka või lootusetu üritus?
Mälud ise muidu 256mb@333(2700) PQI, 512mb@333(2700) Apacer
Millega ne ...
  teema: HDD garantii tingimused?!
Cass

vastuseid: 4
vaadatud: 1503

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.05.2004 10:11:58   pealkiri: HDD garantii tingimused?!
Ei siiski mitte. icon_lol.gif Juba ammu sellest aru saanud, et sinna asutusse võib viimases otsas minna alles kui tõesti muidu ei saa.
  teema: HDD garantii tingimused?!
Cass

vastuseid: 4
vaadatud: 1503

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.05.2004 09:26:50   pealkiri: HDD garantii tingimused?!
Pole just kokkupuuteid olnud sellise probleemiga seepärast küsisin enne nõu. Aga tänud kiire vastuse eest ja sean sammud siis sinna firmasse...
  teema: HDD garantii tingimused?!
Cass

vastuseid: 4
vaadatud: 1503

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.05.2004 09:20:32   pealkiri: HDD garantii tingimused?!
Juhtus nii, et ketas andis otsad icon_sad.gif
Sümtomid on tal sellised, et formaatimine võtab tunde aega (80GB) ja siis lõpuks on ta ikka kasutamiskõlbmatu. Mingil hulgal näitas ta bad'e ka ...
Tekkist ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.