Avaleht
otsing leidis 460 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Matkajalatsivaatlus :: Riided, jalatsid & aksessuaarid
C4ines

vastuseid: 71
vaadatud: 25520

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 02.06.2023 15:10:06   pealkiri: Matkajalatsivaatlus
Soovitan samuti Samelin M77. Korraliku sokiga koos ei higista ja ega ei teki juustukat.
  teema: Kommenteerimine: IBOX4REAL
C4ines

vastuseid: 75
vaadatud: 22352

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2023 14:41:01   pealkiri: videokaart
Müüs videokaardi.
  teema: Kommenteerimine: 726337
C4ines

vastuseid: 19
vaadatud: 5402

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2022 18:38:27   pealkiri: Kommenteerimine: 726337
Tehing kulges kiirelt ja muretult.
  teema: Kommenteerimine: Anre
C4ines

vastuseid: 25
vaadatud: 6240

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2021 21:37:09   pealkiri: Kommenteerimine: Anre
Müüsin graafikakaardi ja tehing sujus probleemideta. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Maxstpau
C4ines

vastuseid: 106
vaadatud: 26397

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2020 12:49:34   pealkiri: Kommenteerimine: Maxstpau
Ostis VR seti. Tehing kiire ja probleemivaba.
  teema: Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
C4ines

vastuseid: 5913
vaadatud: 1245441

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 14.12.2019 11:50:52   pealkiri: Teema -:Kustutada.:- vajaks tähelepanu
Foorum : Linux & UNIX
Teema : Kustutada.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Linux & UNIX"->" "

Ei soovi oma nime ja eelnevat hariduskäiku leid google kaudu. PALUN TEEMA KUSTADA!!!
  teema: Kommenteerimine: madmanmud
C4ines

vastuseid: 219
vaadatud: 40455

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2018 18:42:08   pealkiri: Kommenteerimine: madmanmud
Tehing kiire ja korralik. Kandsin raha ette ja samal päeval asi postis. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Rahakassa
C4ines

vastuseid: 28
vaadatud: 5963

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.09.2018 13:13:24   pealkiri: Kommenteerimine: Rahakassa
Kiire tehing ja korralik kaup mõistliku hinnaga.
  teema: Kommenteerimine: traks
C4ines

vastuseid: 336
vaadatud: 81507

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.04.2018 14:24:52   pealkiri: Kommenteerimine: traks
Müüsin videokaardi. Tehing kiire ja korralik.
  teema: AMD Vega seeria arutelu
C4ines

vastuseid: 2565
vaadatud: 563001

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.08.2017 14:06:26   pealkiri: AMD Vega seeria arutelu
Sai tellitud Vega 56 PowerColor'ilt 446.72 Euro eest koos kohaletoimetamisega, vaatab kas kohale ka jõuab. Eeldatavasti 19 sept. jõuab.
Plaan testida hobikorras kaevuri ametit ja ka mingilmääral ...
  teema: Albion Online
C4ines

vastuseid: 58
vaadatud: 37145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.01.2015 20:53:06   pealkiri: Albion Online
See on jah koos Epic Founder pack'iga ehk 49,95 dollarit.
  teema: Shards Online
C4ines

vastuseid: 0
vaadatud: 1076

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2014 15:30:37   pealkiri: Shards Online
http://www.shardsonline.com/

Väidetavalt peaks olema tegu Ultima Online ja Neverwinter Nights hübriidiga. Tundub tulevat täitsa äge, kuigi asi on veel üsna alguses.
Kickstarter: https://www.k ...
  teema: Albion Online
C4ines

vastuseid: 58
vaadatud: 37145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2014 13:32:53   pealkiri: Albion Online
Ootan samuti tasuta prooviversiooni ära.
  teema: Albion Online
C4ines

vastuseid: 58
vaadatud: 37145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.12.2014 10:48:45   pealkiri: Albion Online
Keegi plaanib veel seda mängima hakata muidu?
Teine suht samasugune aga vast veel algelisemas seisus on Shards Online veel.
  teema: Albion Online
C4ines

vastuseid: 58
vaadatud: 37145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2014 16:51:15   pealkiri: Albion Online
Väidetavalt ei pidanud P2W tulema aga eks aeg näitab...
  teema: Albion Online
C4ines

vastuseid: 58
vaadatud: 37145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2014 12:09:15   pealkiri: Albion Online
Väga hea tundub tulevat see mäng. Meenutab Ultima Online. Kui nad suudavad kõik tööle saada korralikult, mida lubavad, siis kindlasti tasub mängida.
Ostan Founders Pack varsti ära.
  teema: Kommenteerimine: tiit26
C4ines

vastuseid: 329
vaadatud: 52462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2014 16:24:14   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
Ülimalt positiivne. Olen juba mitu akut ostnud ja tagasiside on alati kiire ja adekvaatne.
  teema: Elite: Dangerous
C4ines

vastuseid: 443
vaadatud: 131373

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.11.2014 16:06:07   pealkiri: Elite: Dangerous
Sõbrale sai kingitud sünnipäevaks, vaatan tema pealt, kuidas on ja siis ostan endale ka.
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
C4ines

vastuseid: 7774
vaadatud: 1478294

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2014 11:34:34   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Tuletaks ennast ka meelde:
Sooviks liituda.
Profiil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198101177727/
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
C4ines

vastuseid: 7774
vaadatud: 1478294

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.09.2014 14:27:17   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Sooviks liituda.

E: profiil ka http://steamcommunity.com/profiles/76561198101177727/
  teema: Kommenteerimine: Arn
C4ines

vastuseid: 5
vaadatud: 2990

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2012 23:02:53   pealkiri: Kommenteerimine: Arn
Osts ketta. Kõik tip-top.
  teema: Vaata, milline näeb välja Microsofti uus logo
C4ines

vastuseid: 39
vaadatud: 8687

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 24.08.2012 13:00:29   pealkiri: Vaata, milline näeb välja Microsofti uus logo
Tundub, et Microsoft viib kõik oma kujunduses "Modern" stiili...
Tegelikult ei olegi vaja igasugust virr-varri ja ägedaid eriefekte imho. thumbs_up.gif
  teema: MacBook
C4ines

vastuseid: 1902
vaadatud: 507289

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.12.2011 15:47:34   pealkiri: MacBook
Sain juba abi.
  teema: Kommenteerimine: digweed
C4ines

vastuseid: 674
vaadatud: 190249

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2011 11:06:49   pealkiri: Kommenteerimine: digweed
Aitas ühe vanema MacBook'iga hädast välja.
Kiire ja korralik töö mõistliku hinnaga. Soovitan!
  teema: MacBook
C4ines

vastuseid: 1902
vaadatud: 507289

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.11.2011 21:20:07   pealkiri: Vanem MacBook White ja katkine kõvaketas.
Tere,

*Andmed: 1,83/2x256/60/Combo:WHITE
*Kõik peale laadija ja Macbook enda kadunud.

Kui lahti teen on ees ainult vilkuv kaust koos küsimärgiga.
Võtsin siis ketta välja ja Oli alles ainu ...
  teema: Kommenteerimine: un3v3n
C4ines

vastuseid: 343
vaadatud: 69283

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2011 21:42:50   pealkiri: Kommenteerimine: un3v3n
Ostsin läpaka.
Tõi kohale.
Kõik viis pluss!
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
C4ines

vastuseid: 18678
vaadatud: 3273022

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 16.10.2010 18:46:03   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Kas keegi on kokku puutunud sellise probleemiga, et RDP serverisse läheb tööle aga mingi minuti pärast viskab kirja, et stopped working ja kõik? Teistest arvutitest toimib, W7 arvuti ga tekib ain ...
  teema: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine
C4ines

vastuseid: 9
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.10.2010 16:12:01   pealkiri: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine
Alla andmine pole suht optsioon need elulise tähtsusega videod... icon_sad.gif
Kätte ei saa esmaspäevaks siis lähevad andmetaastusse...
  teema: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine
C4ines

vastuseid: 9
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.10.2010 14:01:06   pealkiri: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine
Soovitage siis mõnda tarka programmi...
Äkki on mingi programm mis suudab neid katkiseid videofaile parandada?
  teema: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine
C4ines

vastuseid: 9
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.10.2010 21:58:58   pealkiri: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine
Nii sellega sain failid kätte aga ei mängi mitte mingil moel mitte millegagi icon_sad.gif
Millega neid .mp4 faile repairida äkki?
  teema: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine
C4ines

vastuseid: 9
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.10.2010 19:14:28   pealkiri: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine
Jäi üks .mp4 video suurusega umbes 1,5 Gb SSD kaardile ja omanik formattis kaardi ära(peale pole jõudnud midagi kirjutada)
Olen proovinud igasuguseid programme:
ImgRescue
FileScavanger
jne... ...
  teema: Kommenteerimine: dohc-48v12
C4ines

vastuseid: 111
vaadatud: 41852

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2010 18:44:03   pealkiri: Kommenteerimine: dohc-48v12
Kiire ja aus ostja.
Sai arvutikasti minult ja mina raha vastu.

Kõik tipp-topp! icon_smile.gif
  teema: Elisa mobiilne internet
C4ines

vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.09.2010 19:02:04   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Mustika Klickis oli vapsee mahupiiranguga Mint reklaam üleval ja tuttav jättis sellepärast ostmata icon_lol.gif
Sul tuttav läheb R-Kioskisse Ekspressi ostma ja kui väljas on Õhtulehe esikaane reklaam, ...
  teema: Elisa mobiilne internet
C4ines

vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.09.2010 12:40:56   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Mustika Klickis oli vapsee mahupiiranguga Mint reklaam üleval ja tuttav jättis sellepärast ostmata icon_lol.gif
  teema: Waiting for automatic adjustment....
C4ines

vastuseid: 4
vaadatud: 1114

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.08.2010 09:15:53   pealkiri: Waiting for automatic adjustment....
Näpi ja mudi seda nuppu sis või midagi. Aga kui on elektroonika otseselt lolliks läinud siis ei oska aidata.
  teema: Waiting for automatic adjustment....
C4ines

vastuseid: 4
vaadatud: 1114

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.08.2010 21:41:00   pealkiri: Waiting for automatic adjustment....
Katku ja korrigeeri arvuti ja monitori vahelist kaablit parem icon_wink.gif
  teema: Desktopi Screenshotid II
C4ines

vastuseid: 4129
vaadatud: 1158486

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.07.2010 15:32:14   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Miks kasutad ingliskeelset klaviatuuripaigutust? icon_rolleyes.gif
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
C4ines

vastuseid: 18678
vaadatud: 3273022

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 14.07.2010 16:46:24   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Kui kõik on õigesti paigaldatud(driverid jne) ID-kaardi toe jaoks ning peale sertifikaadi aknale OK panemist viskab, et ühendust pole, siis mis võib valesti olla?
DigiDoc ja ID-util töötab.
32 ...
  teema: Elisa mobiilne internet
C4ines

vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.07.2010 21:48:59   pealkiri: Elisa mobiilne internet
http://www.speedtest.net/result/875443308.png

Pole paha icon_razz.gif
Väänas siis.
  teema: Elisa mobiilne internet
C4ines

vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.07.2010 23:34:38   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Sama küsimus siis, et nagu:
Wait, what?!? icon_neutral.gif

E: Sellesmõttes, et Ping muutus küll ~200 pealt ~50 thumbs_up.gif
E2: Aga siis mul pole ju mõtet Strongi pidada, kui ma ~0,5-1 Mbit/s kätte saan ainult? : ...
  teema: Elisa mobiilne internet
C4ines

vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.07.2010 19:15:24   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Ostsin E160E asemel E1752 aga nüüd langesid hoopis kiirused:
http://www.speedtest.net/result/867861784.png
  teema: Eesti Energia "KÕU"
C4ines

vastuseid: 9503
vaadatud: 1975623

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.07.2010 18:35:22   pealkiri: Eesti Energia "KÕU"
Mis sul pensionäride vastu on? Mõte iseenesest oleks kuldaväärt aga vaevalt vanamemm/taadike ise seda kasutaks.
  teema: Imelik probleem peale uue arvuti käivitamist
C4ines

vastuseid: 3
vaadatud: 1519

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 30.06.2010 19:19:45   pealkiri: Imelik probleem peale uue arvuti käivitamist
Memtest86 üle lasta mälud ja kui ma ei eksi siis mälud on vigased.
  teema: Elisa mobiilne internet
C4ines

vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.06.2010 00:28:06   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Võtame selle vinge Elisa reklaamigi näiteks, "mint". Stagna ajal oli kalevi piparmündi näts VAU seni kuni tuli "jenkki" seega ootame midagi uut.
Samas reklaamis vaatasid noored enne minti üsna t ...
  teema: Kas monitori viga - üks "pilt" kumab teisest läbi.?!
C4ines

vastuseid: 7
vaadatud: 1850

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.06.2010 22:27:31   pealkiri: Kas monitori viga - üks "pilt" kumab teisest läbi.?!
deaguss leidub monitori omaenda seadistuspaneelis. e nenddest nuppudest, mis ekraani all vms. kohas on.
  teema: Kas monitori viga - üks "pilt" kumab teisest läbi.?!
C4ines

vastuseid: 7
vaadatud: 1850

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.06.2010 20:42:47   pealkiri: Kas monitori viga - üks "pilt" kumab teisest läbi.?!
Pole midagi arutada, vaheta monitor välja.
Ise oleks panustanud läbipaistvusseadete peale aga viimane postitus ütleb kõik.
Üks mõte veel: Proovi monitor deaguss'ida
  teema: Elisa mobiilne internet
C4ines

vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.06.2010 20:38:50   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Vaevalt see siinsest whinemisest tingitud on...

E: Ise eriline torrenti rebija pole aga proovides tuli stabiilselt 500-700 kb/s
E2: Mitte, et ma eriline Elisa promoja oleks, kuna kõneteenustega o ...
  teema: Elisa mobiilne internet
C4ines

vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.06.2010 20:26:23   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Aga, miks sa siis siin foorums kurdad, seleta Elisaga.
  teema: Elisa mobiilne internet
C4ines

vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.06.2010 20:10:11   pealkiri: Elisa mobiilne internet
, mis sul on see pulk taguotsas siis, et ei levi? icon_lol.gif Või on kelllegil teisel sama probleem sinu piirkonnas?
  teema: Elisa mobiilne internet
C4ines

vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.06.2010 19:30:39   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Ise kasutan Väänas suvilas seda ja teenus on suurepärane thumbs_up.gif
Big UP for Elisa minupoolt icon_smile.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.