|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Matkajalatsivaatlus :: Riided, jalatsid & aksessuaarid |
C4ines
vastuseid: 71
vaadatud: 25520
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 02.06.2023 15:10:06 pealkiri: Matkajalatsivaatlus |
| Soovitan samuti Samelin M77. Korraliku sokiga koos ei higista ja ega ei teki juustukat. |
teema: Kommenteerimine: IBOX4REAL |
C4ines
vastuseid: 75
vaadatud: 22352
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2023 14:41:01 pealkiri: videokaart |
| Müüs videokaardi. |
teema: Kommenteerimine: 726337 |
C4ines
vastuseid: 19
vaadatud: 5402
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2022 18:38:27 pealkiri: Kommenteerimine: 726337 |
| Tehing kulges kiirelt ja muretult. |
teema: Kommenteerimine: Anre |
C4ines
vastuseid: 25
vaadatud: 6240
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2021 21:37:09 pealkiri: Kommenteerimine: Anre |
| Müüsin graafikakaardi ja tehing sujus probleemideta. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Maxstpau |
C4ines
vastuseid: 106
vaadatud: 26397
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2020 12:49:34 pealkiri: Kommenteerimine: Maxstpau |
| Ostis VR seti. Tehing kiire ja probleemivaba. |
teema: Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
C4ines
vastuseid: 5913
vaadatud: 1245441
|
foorum: Parem HV postitatud: 14.12.2019 11:50:52 pealkiri: Teema -:Kustutada.:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Linux & UNIX
Teema : Kustutada.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Linux & UNIX"->" "
Ei soovi oma nime ja eelnevat hariduskäiku leid google kaudu. PALUN TEEMA KUSTADA!!! |
teema: Kommenteerimine: madmanmud |
C4ines
vastuseid: 219
vaadatud: 40455
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2018 18:42:08 pealkiri: Kommenteerimine: madmanmud |
Tehing kiire ja korralik. Kandsin raha ette ja samal päeval asi postis. Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: Rahakassa |
C4ines
vastuseid: 28
vaadatud: 5963
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.09.2018 13:13:24 pealkiri: Kommenteerimine: Rahakassa |
| Kiire tehing ja korralik kaup mõistliku hinnaga. |
teema: Kommenteerimine: traks |
C4ines
vastuseid: 336
vaadatud: 81507
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.04.2018 14:24:52 pealkiri: Kommenteerimine: traks |
| Müüsin videokaardi. Tehing kiire ja korralik. |
teema: AMD Vega seeria arutelu |
C4ines
vastuseid: 2565
vaadatud: 563001
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.08.2017 14:06:26 pealkiri: AMD Vega seeria arutelu |
Sai tellitud Vega 56 PowerColor'ilt 446.72 Euro eest koos kohaletoimetamisega, vaatab kas kohale ka jõuab. Eeldatavasti 19 sept. jõuab.
Plaan testida hobikorras kaevuri ametit ja ka mingilmääral ... |
teema: Albion Online |
C4ines
vastuseid: 58
vaadatud: 37145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.01.2015 20:53:06 pealkiri: Albion Online |
| See on jah koos Epic Founder pack'iga ehk 49,95 dollarit. |
teema: Shards Online |
C4ines
vastuseid: 0
vaadatud: 1076
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2014 15:30:37 pealkiri: Shards Online |
http://www.shardsonline.com/
Väidetavalt peaks olema tegu Ultima Online ja Neverwinter Nights hübriidiga. Tundub tulevat täitsa äge, kuigi asi on veel üsna alguses.
Kickstarter: https://www.k ... |
teema: Albion Online |
C4ines
vastuseid: 58
vaadatud: 37145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2014 13:32:53 pealkiri: Albion Online |
| Ootan samuti tasuta prooviversiooni ära. |
teema: Albion Online |
C4ines
vastuseid: 58
vaadatud: 37145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.12.2014 10:48:45 pealkiri: Albion Online |
Keegi plaanib veel seda mängima hakata muidu?
Teine suht samasugune aga vast veel algelisemas seisus on Shards Online veel. |
teema: Albion Online |
C4ines
vastuseid: 58
vaadatud: 37145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2014 16:51:15 pealkiri: Albion Online |
| Väidetavalt ei pidanud P2W tulema aga eks aeg näitab... |
teema: Albion Online |
C4ines
vastuseid: 58
vaadatud: 37145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2014 12:09:15 pealkiri: Albion Online |
Väga hea tundub tulevat see mäng. Meenutab Ultima Online. Kui nad suudavad kõik tööle saada korralikult, mida lubavad, siis kindlasti tasub mängida.
Ostan Founders Pack varsti ära. |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
C4ines
vastuseid: 329
vaadatud: 52462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2014 16:24:14 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
| Ülimalt positiivne. Olen juba mitu akut ostnud ja tagasiside on alati kiire ja adekvaatne. |
teema: Elite: Dangerous |
C4ines
vastuseid: 443
vaadatud: 131373
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2014 16:06:07 pealkiri: Elite: Dangerous |
| Sõbrale sai kingitud sünnipäevaks, vaatan tema pealt, kuidas on ja siis ostan endale ka. |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
C4ines
vastuseid: 7774
vaadatud: 1478294
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2014 11:34:34 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Tuletaks ennast ka meelde:
Sooviks liituda.
Profiil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198101177727/ |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
C4ines
vastuseid: 7774
vaadatud: 1478294
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.09.2014 14:27:17 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Sooviks liituda.
E: profiil ka http://steamcommunity.com/profiles/76561198101177727/ |
teema: Kommenteerimine: Arn |
C4ines
vastuseid: 5
vaadatud: 2990
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2012 23:02:53 pealkiri: Kommenteerimine: Arn |
| Osts ketta. Kõik tip-top. |
teema: Vaata, milline näeb välja Microsofti uus logo |
C4ines
vastuseid: 39
vaadatud: 8687
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 24.08.2012 13:00:29 pealkiri: Vaata, milline näeb välja Microsofti uus logo |
Tundub, et Microsoft viib kõik oma kujunduses "Modern" stiili...
Tegelikult ei olegi vaja igasugust virr-varri ja ägedaid eriefekte imho.  |
teema: MacBook |
C4ines
vastuseid: 1902
vaadatud: 507289
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.12.2011 15:47:34 pealkiri: MacBook |
| Sain juba abi. |
teema: Kommenteerimine: digweed |
C4ines
vastuseid: 674
vaadatud: 190249
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2011 11:06:49 pealkiri: Kommenteerimine: digweed |
Aitas ühe vanema MacBook'iga hädast välja.
Kiire ja korralik töö mõistliku hinnaga. Soovitan! |
teema: MacBook |
C4ines
vastuseid: 1902
vaadatud: 507289
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.11.2011 21:20:07 pealkiri: Vanem MacBook White ja katkine kõvaketas. |
Tere,
*Andmed: 1,83/2x256/60/Combo:WHITE
*Kõik peale laadija ja Macbook enda kadunud.
Kui lahti teen on ees ainult vilkuv kaust koos küsimärgiga.
Võtsin siis ketta välja ja Oli alles ainu ... |
teema: Kommenteerimine: un3v3n |
C4ines
vastuseid: 343
vaadatud: 69283
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2011 21:42:50 pealkiri: Kommenteerimine: un3v3n |
Ostsin läpaka.
Tõi kohale.
Kõik viis pluss! |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
C4ines
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273022
|
foorum: Microsoft postitatud: 16.10.2010 18:46:03 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Kas keegi on kokku puutunud sellise probleemiga, et RDP serverisse läheb tööle aga mingi minuti pärast viskab kirja, et stopped working ja kõik? Teistest arvutitest toimib, W7 arvuti ga tekib ain ... |
teema: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine |
C4ines
vastuseid: 9
vaadatud: 2492
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.10.2010 16:12:01 pealkiri: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine |
Alla andmine pole suht optsioon need elulise tähtsusega videod...
Kätte ei saa esmaspäevaks siis lähevad andmetaastusse... |
teema: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine |
C4ines
vastuseid: 9
vaadatud: 2492
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.10.2010 14:01:06 pealkiri: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine |
Soovitage siis mõnda tarka programmi...
Äkki on mingi programm mis suudab neid katkiseid videofaile parandada? |
teema: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine |
C4ines
vastuseid: 9
vaadatud: 2492
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.10.2010 21:58:58 pealkiri: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine |
Nii sellega sain failid kätte aga ei mängi mitte mingil moel mitte millegagi
Millega neid .mp4 faile repairida äkki? |
teema: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine |
C4ines
vastuseid: 9
vaadatud: 2492
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.10.2010 19:14:28 pealkiri: SSD kaardilt .mp4 faili kätte saamine |
Jäi üks .mp4 video suurusega umbes 1,5 Gb SSD kaardile ja omanik formattis kaardi ära(peale pole jõudnud midagi kirjutada)
Olen proovinud igasuguseid programme:
ImgRescue
FileScavanger
jne...
... |
teema: Kommenteerimine: dohc-48v12 |
C4ines
vastuseid: 111
vaadatud: 41852
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2010 18:44:03 pealkiri: Kommenteerimine: dohc-48v12 |
Kiire ja aus ostja.
Sai arvutikasti minult ja mina raha vastu.
Kõik tipp-topp!  |
teema: Elisa mobiilne internet |
C4ines
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.09.2010 19:02:04 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Mustika Klickis oli vapsee mahupiiranguga Mint reklaam üleval ja tuttav jättis sellepärast ostmata
Sul tuttav läheb R-Kioskisse Ekspressi ostma ja kui väljas on Õhtulehe esikaane reklaam, ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
C4ines
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.09.2010 12:40:56 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Mustika Klickis oli vapsee mahupiiranguga Mint reklaam üleval ja tuttav jättis sellepärast ostmata  |
teema: Waiting for automatic adjustment.... |
C4ines
vastuseid: 4
vaadatud: 1114
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.08.2010 09:15:53 pealkiri: Waiting for automatic adjustment.... |
| Näpi ja mudi seda nuppu sis või midagi. Aga kui on elektroonika otseselt lolliks läinud siis ei oska aidata. |
teema: Waiting for automatic adjustment.... |
C4ines
vastuseid: 4
vaadatud: 1114
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.08.2010 21:41:00 pealkiri: Waiting for automatic adjustment.... |
Katku ja korrigeeri arvuti ja monitori vahelist kaablit parem  |
teema: Desktopi Screenshotid II |
C4ines
vastuseid: 4129
vaadatud: 1158486
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.07.2010 15:32:14 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Miks kasutad ingliskeelset klaviatuuripaigutust?  |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
C4ines
vastuseid: 18678
vaadatud: 3273022
|
foorum: Microsoft postitatud: 14.07.2010 16:46:24 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Kui kõik on õigesti paigaldatud(driverid jne) ID-kaardi toe jaoks ning peale sertifikaadi aknale OK panemist viskab, et ühendust pole, siis mis võib valesti olla?
DigiDoc ja ID-util töötab.
32 ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
C4ines
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.07.2010 21:48:59 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
http://www.speedtest.net/result/875443308.png
Pole paha
Väänas siis. |
teema: Elisa mobiilne internet |
C4ines
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.07.2010 23:34:38 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Sama küsimus siis, et nagu:
Wait, what?!?
E: Sellesmõttes, et Ping muutus küll ~200 pealt ~50
E2: Aga siis mul pole ju mõtet Strongi pidada, kui ma ~0,5-1 Mbit/s kätte saan ainult? : ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
C4ines
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.07.2010 19:15:24 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Ostsin E160E asemel E1752 aga nüüd langesid hoopis kiirused:
http://www.speedtest.net/result/867861784.png |
teema: Eesti Energia "KÕU" |
C4ines
vastuseid: 9503
vaadatud: 1975623
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.07.2010 18:35:22 pealkiri: Eesti Energia "KÕU" |
| Mis sul pensionäride vastu on? Mõte iseenesest oleks kuldaväärt aga vaevalt vanamemm/taadike ise seda kasutaks. |
teema: Imelik probleem peale uue arvuti käivitamist |
C4ines
vastuseid: 3
vaadatud: 1519
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 30.06.2010 19:19:45 pealkiri: Imelik probleem peale uue arvuti käivitamist |
| Memtest86 üle lasta mälud ja kui ma ei eksi siis mälud on vigased. |
teema: Elisa mobiilne internet |
C4ines
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.06.2010 00:28:06 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Võtame selle vinge Elisa reklaamigi näiteks, "mint". Stagna ajal oli kalevi piparmündi näts VAU seni kuni tuli "jenkki" seega ootame midagi uut.
Samas reklaamis vaatasid noored enne minti üsna t ... |
teema: Kas monitori viga - üks "pilt" kumab teisest läbi.?! |
C4ines
vastuseid: 7
vaadatud: 1850
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.06.2010 22:27:31 pealkiri: Kas monitori viga - üks "pilt" kumab teisest läbi.?! |
| deaguss leidub monitori omaenda seadistuspaneelis. e nenddest nuppudest, mis ekraani all vms. kohas on. |
teema: Kas monitori viga - üks "pilt" kumab teisest läbi.?! |
C4ines
vastuseid: 7
vaadatud: 1850
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.06.2010 20:42:47 pealkiri: Kas monitori viga - üks "pilt" kumab teisest läbi.?! |
Pole midagi arutada, vaheta monitor välja.
Ise oleks panustanud läbipaistvusseadete peale aga viimane postitus ütleb kõik.
Üks mõte veel: Proovi monitor deaguss'ida |
teema: Elisa mobiilne internet |
C4ines
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.06.2010 20:38:50 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Vaevalt see siinsest whinemisest tingitud on...
E: Ise eriline torrenti rebija pole aga proovides tuli stabiilselt 500-700 kb/s
E2: Mitte, et ma eriline Elisa promoja oleks, kuna kõneteenustega o ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
C4ines
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.06.2010 20:26:23 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Aga, miks sa siis siin foorums kurdad, seleta Elisaga. |
teema: Elisa mobiilne internet |
C4ines
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.06.2010 20:10:11 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
, mis sul on see pulk taguotsas siis, et ei levi? Või on kelllegil teisel sama probleem sinu piirkonnas? |
teema: Elisa mobiilne internet |
C4ines
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681829
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.06.2010 19:30:39 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Ise kasutan Väänas suvilas seda ja teenus on suurepärane
Big UP for Elisa minupoolt  |
| |