|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Synology arutelu |
Butcher
vastuseid: 2891
vaadatud: 776990
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 28.03.2015 14:36:25 pealkiri: Synology arutelu |
| Kui paljud kasutavad Surveillance Stationit ja kuidas on kogemused reaalse videoesitusega selle veebiliidesest? Seda just näiteks DS215j puhul. Mul selle küljes kaks 3MP kaamerat. Salvestus ise toim ... |
teema: Raspberry Pi - 25$ arvuti |
Butcher
vastuseid: 1492
vaadatud: 565671
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 25.02.2015 13:59:57 pealkiri: Raspberry Pi - 25$ arvuti |
Kas sinna saab panna suvalisi andureid näiteks http://energiakeskus24.ee/10991/ temp andur ja lisaks veel mingi relee/lüliti küttekeha juhtimiseks.
RPI GPIO on siiski ainult digitaalne ja näidatu ... |
teema: Raspberry Pi - 25$ arvuti |
Butcher
vastuseid: 1492
vaadatud: 565671
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 19.02.2015 23:45:23 pealkiri: Raspberry Pi - 25$ arvuti |
Kas kellelgi siin on kogemusi selle GPIO ühendusega ka?
Kas sinna saab panna suvalisi andureid näiteks http://energiakeskus24.ee/10991/ temp andur ja lisaks veel mingi relee/lüliti küttekeha ju ... |
teema: Raspberry Pi - 25$ arvuti |
Butcher
vastuseid: 1492
vaadatud: 565671
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 18.02.2015 20:43:41 pealkiri: Raspberry Pi - 25$ arvuti |
, Pi puhul on komplektis ainult arvuti, kõik muu tuleb kaasa osta.
Pi ise töötab teleri 500mA USB pesast edukalt, vajadus suuremast voolutrarbest tuleb koos lisaseadmetega, mis Pi külge käivad.
... |
teema: Synology arutelu |
Butcher
vastuseid: 2891
vaadatud: 776990
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 16.02.2015 00:51:58 pealkiri: Synology arutelu |
10 kaameraga saab hakkama DS215j :: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Serverid+ja+lisaseadmed/515027/
See on pea poole odavam kui DS214play. Koos litsentsidega ~470€. Mõtle ho ... |
teema: Synology arutelu |
Butcher
vastuseid: 2891
vaadatud: 776990
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 16.02.2015 00:12:11 pealkiri: Synology arutelu |
Tahaksin osta Synology NAS'i ip-kaameraid salvestama. Kas see on üldse hea mõte või on nn päris NVR'id selles osas ikka paremad?
Idee oli lihtsalt selles, et mul on vaja jooksutada pisikest lao ... |
teema: Synology arutelu |
Butcher
vastuseid: 2891
vaadatud: 776990
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 15.02.2015 15:35:13 pealkiri: Synology arutelu |
Tahaksin osta Synology NAS'i ip-kaameraid salvestama. Kas see on üldse hea mõte või on nn päris NVR'id selles osas ikka paremad?
Idee oli lihtsalt selles, et mul on vaja jooksutada pisikest lao ... |
teema: Telerite üldteema |
Butcher
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907679
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.02.2015 11:12:05 pealkiri: Telerite üldteema |
Clear Motion Rate (ekraan 200Hz+ taustavalgus 200Hz+ pilditöötlus 200Hz= kokku 600Hz)
http://www.lcd-compare.com/images/pages/39/fluidite-indice-samsung-cmr.jpg
näiteks Samsung UE55HU7500 o ... |
teema: Telerite üldteema |
Butcher
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907679
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.02.2015 00:51:31 pealkiri: Telerite üldteema |
Oskab keegi seletada täpsemalt kas see Clear Motion Rate vms on lineaarses sõltuvuses PWM taustvalgustusega või neid liikumise kaadreid joonistatakse kuidagi teistmoodi.
Näiteks
Sa tahad te ... |
teema: Telerite üldteema |
Butcher
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907679
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.02.2015 00:24:22 pealkiri: Telerite üldteema |
Oskab keegi seletada täpsemalt kas see Clear Motion Rate vms on lineaarses sõltuvuses PWM taustvalgustusega või neid liikumise kaadreid joonistatakse kuidagi teistmoodi.
Näiteks [url=https://ww ... |
teema: Telerite üldteema |
Butcher
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907679
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.01.2015 21:33:48 pealkiri: Telerite üldteema |
| Sai siis viera 640E lahti pakitud ning nüüd teeb uuendusi. Kõik enam vähem ainuke pettumus oli et 3d Prille pole kaasas. Nüüd kohe küsimus, et kas 3d prillid peavad ikka panasonicu omad olem ... |
teema: Tesla S akuvahetusjaam avatakse järgmisel nädalal |
Butcher
vastuseid: 93
vaadatud: 32900
|
foorum: Varia postitatud: 20.12.2014 16:44:40 pealkiri: Tesla S akuvahetusjaam avatakse järgmisel nädalal |
|
teema: Ülevaade: Apex Glacier portable DAC/AMP :: 9511 |
Butcher
vastuseid: 5
vaadatud: 7335
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 29.11.2014 12:00:32 pealkiri: Ülevaade: Apex Glacier portable DAC/AMP |
| Arvuti taga oleks selline asi nagu väline helikaart? |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
Butcher
vastuseid: 7715
vaadatud: 1431127
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 12.08.2014 10:41:47 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
Kas 450W piisaks r9 280x Asus directCU TOP, i5 3550 @stock, 4 gb ddr3 ja 2 korpuse vendikat?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Toiteallikad/451555/
Tasub usaldada? Või olen l ... |
teema: Sony Xperia ZR |
Butcher
vastuseid: 187
vaadatud: 67067
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.08.2014 21:25:04 pealkiri: Sony Xperia ZR |
|
teema: SSD versus HDD |
Butcher
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419786
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.07.2014 17:40:03 pealkiri: SSD versus HDD |
suurema tõenäousega on süüdi miski pile of shit toide mitte ssd
Alla plantium seeria on kõik pile of shit siis jah?
Toitekas on muidu Seasonic G-550 http://www.seasonicusa.com/G-series-450- ... |
teema: SSD versus HDD |
Butcher
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419786
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.07.2014 09:04:07 pealkiri: SSD versus HDD |
| http://www.upload.ee/thumb/4180991/IMG_1491.JPGhttp://www.upload.ee/thumb/4180993/IMG_1487.JPG |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.07.2014 23:05:53 pealkiri: Battlefield 4 |
| Peale viimast patchi hakkas mul ka asi pange panema, enne seda töötas tõesti nagu siidi. |
teema: Sony Xperia ZR |
Butcher
vastuseid: 187
vaadatud: 67067
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.06.2014 12:21:07 pealkiri: Sony Xperia ZR |
| Eile pakkus stock rommiga ZR ilma pc companionita süsteemi uuendust, peale update näitab versiooniks android 4.4.2 |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
Butcher
vastuseid: 4451
vaadatud: 1178062
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.05.2014 13:14:39 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
| http://e24.postimees.ee/2784544/soda-nagu-videomang-norra-sojavagi-kasutab-oculus-rifti |
teema: Diablo III |
Butcher
vastuseid: 14750
vaadatud: 2541342
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.03.2014 12:53:36 pealkiri: Diablo III |
On mul õigus kui ütlen, et kõige mõistlikum on geari farmida täpselt sellise raskusastme peal kus eliidid surevad esimese burstiga ja ei pea CD või mana laadimist uuesti ootama hakkama?
Isiklik ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Butcher
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417473
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.03.2014 22:55:30 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Enne ostmist veenduge et see Benq XL2411T oleks Flicker-free P/N: 9H.L9SLB.DBE |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.02.2014 00:42:24 pealkiri: Battlefield 4 |
| Vaatad server listi, ohh, 25 pingine server, normalna! Joinid - vajutad tabi - ja mis vastu vaatab: Pingid : 85, 74, 140, 167, 89, 94, mõni üksik 40-50 se pingiga. Nurga tagant jooksed välja, kukud ... |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.02.2014 12:17:26 pealkiri: Battlefield 4 |
, On seesuguseid juhtumeid Eestist pärit kuulda olnud ka?
Kust mujalt siis sellised kraabitavad koodid müüki jõuavad ?
bitcoini kaevandajad müüvad bf4 koode, mitte klienditeenindajad. |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.02.2014 10:48:10 pealkiri: Battlefield 4 |
HV serverile Second Assault mapid peale? - Jah/ei
Ikka jah, CR ka. |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2014 10:07:53 pealkiri: Battlefield 4 |
| , Miks sellise nö probleemi peale silm kinni pigistada? Eriti veel, kui vähemalt mina tunnen 10-20 vs 50 pingiga serverites tunduvalt vahet. Ega see väga normaalne pole ju, kui nüüd järsku isegi ... |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.02.2014 22:33:58 pealkiri: Battlefield 4 |
parm, Siin 120Hz ja ei ole mingeid probleeme. Millised on sinu probleemid?
Sain 120hz peal ka soundloop crashi (Hainan Resortis) |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.02.2014 14:18:32 pealkiri: Battlefield 4 |
Miks hea sound tähtis on?
According to a 1986 U.S. Navy study, the average F-14 fighter pilot reacted to a simple visual stimulus in an average of 223 ms. And it might not seem correct, but human ... |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.02.2014 12:16:03 pealkiri: Battlefield 4 |
Paistab, et mantle annab perfi juurde ainult AMD prosedele hoopis.
Mul tekkisid ka mantlega sutterid ja fps dropid ja asi lõppes "BF4 has stopped working" teatega.
intel i5 ja amd 280x |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.02.2014 23:02:29 pealkiri: Battlefield 4 |
Ma ei saanud ka fpsi juurde win 8.1ga, ainuke asi mis juurde tekkis oli dx error  |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.02.2014 02:20:39 pealkiri: Battlefield 4 |
|
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2014 01:03:39 pealkiri: Battlefield 4 |
Kas normaalne kui mängus tegelased kaovad ujudes vees ära? või saab veeall ka ujuda?
vee all saab panna paadile c4 ka kui tahad. |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.01.2014 23:54:03 pealkiri: Battlefield 4 |
Peale viimast patchi on fps selline 15...50
http://www.upload.ee/image/3858924/bf4lag.jpg
IP v6 kinni keeramine ei aidanud.
Test ranges ja tühjas sereveris on fps ilusti 120hz piirajas, serveri ... |
teema: Linnar Viik: piraatlus on hääbuv eluvorm |
Butcher
vastuseid: 44
vaadatud: 11449
|
foorum: Varia postitatud: 15.01.2014 11:32:56 pealkiri: Linnar Viik: piraatlus on hääbuv eluvorm |
| Sorry, Netflix is not available in your country yet. |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.01.2014 00:03:47 pealkiri: Battlefield 4 |
Kas keegi "vertical sync on" ka mängib? Kuigi fps mul üle 100jne. panen selle peale, läheb 60, aga mäng muutub julmalt sujuvaks.
vsync tekitab mul ka hiirele üsna rämeda viivituse sisse, pool ... |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.01.2014 02:40:12 pealkiri: Battlefield 4 |
Win 8.1 siis
http://www.upload.ee/thumb/3820423/Untitled.png
Mõned korrad kokku ka joost 1 päevaga
Lisaks on helid väga imelikud, plahvatused on üle võimendatud jne |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.01.2014 01:09:42 pealkiri: Battlefield 4 |
Tegin vähe katseid test ranges.
Win8 ei andud mitte üks fps juurde võrreldes win7ga minul. Aga piiraja tõepoolest nagu kasutaja renekas mainis mõjutavad cpu ja gpu loadi kõvasti.
Mõõtsin end ... |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.01.2014 12:13:57 pealkiri: Battlefield 4 |
Siis mõni imestab et miks on masin nii koormatud ja fps dropid tekivad, muidugi tekivad kui sa pigistad sealt viimast piiska välja mida sa tegelikult ei näe ega vaja ei ole.
Kõige huvitavam o ... |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
Butcher
vastuseid: 4451
vaadatud: 1178062
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.01.2014 11:51:09 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
| Silma peaks niisutama ikka silma pilgutamine, mitte keerutamine silma koopas. Ära kuivab sarvkest mitte lääts. Mängimisega ja lugemisega on see teema, et inimene kipub silmapilgutamise "ära unust ... |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.01.2014 12:24:35 pealkiri: Battlefield 4 |
Ei saa mina aru sinusugustest. No milleks on sul vaja seda mängu low peal jooksutada? Endal pmst sama klassi jupid arvutis ja mängu väljatulekust saadik kõik settingud sujuvalt põhjas jooksutan ... |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.01.2014 01:25:41 pealkiri: Battlefield 4 |
Dave mis windows sul on ? kui 7 on, siis on räägitud siin teemas et see mäng pidi Windows 8-ga hästi jooksma... saad paar fps-i juurde ehk ja AMD kaartidega pidi veel paremini jooksma vist ... |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.01.2014 23:19:03 pealkiri: Battlefield 4 |
Parm, kuidas nii hea fps-i saad?
Ps. Oleks seda teadnud, et see monitor nii hea hinnaga, poleks 27tollist samsungi võtnud 60hz
Astusin täpselt sama ämbrisse , nüüd vedeleb 27" samsung voodi a ... |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.01.2014 17:24:57 pealkiri: Battlefield 4 |
Mina sellist mängu mängida ei suudaks igatahes.
Sellest on muidugi siin juba juttu olnud, et vastase näo/relva suunda võiks vähemalt õieti näidata. Muus osas on nagu kõigile võrdsed ti ... |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.12.2013 21:07:32 pealkiri: Battlefield 4 |
30aastane jääb harilikult alla 10aastasele.
krt sellepärast ma olengi tavaliselt kõige viimane  |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2013 13:39:26 pealkiri: Battlefield 4 |
Dave20, ilu on vaataja silmas
peale patchi, minul fps-is muutusi ei ole. Minul mäng on sujuv ja vastased kukuvad kui network smoothingi pean nüüd 50%.
Mul nüüd mängul küll nasend ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Butcher
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417473
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.12.2013 16:20:33 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
, mis häda ja mis moluga sul on?
põhjas taustvalgusega pole tarkvaraliselt pildi tumedamaks tegemisest eriti kasu enamasti sest tumedad toonid on juba omajagu <b>piixus</b>.
http://w ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Butcher
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417473
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.12.2013 14:32:20 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Kas keegi on proovinud oma led valgustusega monitori kuidagi talutavaks muuta?
Mingi variant pidi olema selline, et taustvalgus keerata põhja siis peaksid led pirnid järjest põlema ja pwm lülitus ... |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2013 10:59:48 pealkiri: Battlefield 4 |
| Kõik mu maised hädad lõpetas format c ja clean install win7 + uusimad driverid. Mäng töötab nagu muiste, pole mingit "stop working" ega "dissconnected" vms veateadet enam kohanud. Ma ei tea kas ... |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2013 11:43:10 pealkiri: Battlefield 4 |
| Kas peale igat restarti peabki origini äppi uuesti sisselogima, kuigi linnuke on pandud "remember me" kasti? |
teema: Battlefield 4 |
Butcher
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2013 11:20:22 pealkiri: Battlefield 4 |
| [url=http://www.pcgamer.com/2013/12/04/dice-halts-development-of-all-future-projects-as-it-shifts-focus-to-battlefield-4-issues/]DICE halts development of all future projects as it shifts focus to Bat ... |
| |