Avaleht
otsing leidis 1068 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Bumer

vastuseid: 2442
vaadatud: 495909

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 19.05.2022 07:55:18   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0

Vana PCIe kaablit ei soovita kasutada. Pinout võib olla erinev. Sul veab, et lihtsalt sisse ei lülitanud. Halvemal juhul oleks sinist suitsu ja sädemeid näinud. Väljundites pole probleemi.

T ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Bumer

vastuseid: 2442
vaadatud: 495909

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 18.05.2022 22:40:40   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Tere,

pole küll päris õige teema kuna jupid juba olemas, aga küsin ikkagi. Nimelt on CM V850 SFX toide ja Asus ROG Strix 3080 O10G V2, millel 3x8pin toide. Asus ütleb et peaks kasutama kolme e ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Bumer

vastuseid: 2442
vaadatud: 495909

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 27.03.2022 23:22:37   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
,
Eks ole eluaeg siin mängud pigem 30 ja 60 fps vahel olnud kuna pole nii võimekas süsteem olnud, seega võiks vahelduseks väheke rohkem olla. Peab netist muidugi natuke vaatama mis FPS'iga jooks ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Bumer

vastuseid: 2442
vaadatud: 495909

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 27.03.2022 16:01:32   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Tere,

oleks soov uus arvuti mängimiseks kokku panna. Eelmine juba uunikum ehk jääb ilmselt vähemalt 6-7 aasta tagusesse aega. Põhimõtteliselt ainult peamiselt võidusõidumängude mängimisek ...
  teema: Kommenteerimine: wex
Bumer

vastuseid: 123
vaadatud: 39609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.07.2019 19:52:14   pealkiri: Kommenteerimine: wex
Äri kiire ja korralik. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: kqpahv
Bumer

vastuseid: 268
vaadatud: 46788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2016 17:22:49   pealkiri: Kommenteerimine: kqpahv
Samuti üks kiire ja korrektne kohvitehing tehtud.
  teema: Paypal & eBay üldteema
Bumer

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874768

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 06.12.2015 14:35:21   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Bumer

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958514

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.07.2015 15:17:44   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Ei tea palju nädalavahetus segas, aga viimati kui tellisin nädala sees Lätist, pandi üks päev teele ja järgmine päev juba tõi Omniva selle koju kätte Kuressaares. Seega olenevalt olukordadest ...
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Bumer

vastuseid: 3099
vaadatud: 980774

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.11.2014 18:11:03   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Kui nad reklaamivad ennast, kui 24/7 teenus
Kus nad seda reklaamivad? Kodulehel kirjas, et pakke saad postitada ja välja võtta 24 tundi päevas ja täpselt nii see ka on.
  teema: iRacing
Bumer

vastuseid: 80
vaadatud: 30708

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.11.2014 08:36:08   pealkiri: iRacing
Need ettevõtted, kes nii teevad on minuarust ilged piixud... mis krdi pärast ma ei mõista, kui selline valik siis lihtsalt öelge mitte ärge sunniviisiliselt pange seda peale.. ilmselt kuskil ta s ...
  teema: iRacing
Bumer

vastuseid: 80
vaadatud: 30708

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.11.2014 22:32:02   pealkiri: iRacing
<b>piix</b> küll, peale seda 5$ 3 kuud ja kordagi mängimata pandi mulle 25€ auto renewal peale ja raha läinud.
Vaatab kas saab paypali kaudu tagasi rsk... <b>piixu</b> ka ...
  teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Bumer

vastuseid: 3170
vaadatud: 718244

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.11.2014 01:19:32   pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
930 ainus viga see, et ei ole Glance screeni. Tea kas kunagi tuleb.
  teema: Assetto Corsa
Bumer

vastuseid: 443
vaadatud: 156535

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.10.2014 18:33:00   pealkiri: Assetto Corsa
  teema: Teleka pilt must-valge
Bumer

vastuseid: 10
vaadatud: 6168

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 12.08.2014 12:55:48   pealkiri: Teleka pilt must-valge
Antud juhul võib küll tõesti olla probleem ka digiboxis, aga endal oli ka kunagi üks küllaltki kallis SCART kaabel. Polnud ka pikka aega probleemi kui mingil hetkel samuti pilt must-valge. Mingil ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Bumer

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958514

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.07.2014 12:58:49   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Eks paljud võivad küll kiruda siin küll, aga üldjuhul on päris normaalne. Võrdlen praegu mitte küll samu teenuseid, aga Vilniusest 16.07 teele pandud pakk juba täna hommikul Kuressaares. Smarp ...
  teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Bumer

vastuseid: 3170
vaadatud: 718244

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.07.2014 16:03:43   pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
925'le peaks olema Cyan olemas eestis aga ei leia telefon seda.

Vaevalt, et on Eestis... Seda uuendust ei jagata kõigile korraga. Küll lähipäevil saad kätte.

On on, vend lasi endal eile pea ...
  teema: Kommenteerimine: Ultrraz
Bumer

vastuseid: 250
vaadatud: 137474

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.07.2014 21:11:50   pealkiri: Kommenteerimine: Ultrraz
Abistas läpakale uue emaplaadi saamisel. thumbs_up.gif
  teema: Assetto Corsa
Bumer

vastuseid: 443
vaadatud: 156535

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2014 19:33:36   pealkiri: Assetto Corsa
Oskab keegi öelda kuidas roolil "input lag"-ist lahti saada. Rooliks vanahea DFP

Mille järgi sa arvad, et just roolil on input lag? Kui vaatad ainult sõidu ajal rooli animatsiooni järgi, võib ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Bumer

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958514

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.07.2014 20:41:28   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu

viimane kord vaadati mind sellise näoga, et mida helli sa lammas näpid pakki, anna ennem allkiri thumbs_up.gif

Ju mõtlevad, et paned pakiga plehku ja hiljem ütled, et pole saanud või ütlesid algul ke ...
  teema: Telefonile uus keel
Bumer

vastuseid: 3
vaadatud: 2033

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.07.2014 20:13:44   pealkiri: Telefonile uus keel
On võimalik ka ise teha.
  teema: LG LCD teleriga mure (pilt virvendab imelikult)
Bumer

vastuseid: 5
vaadatud: 5266

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.06.2014 13:54:33   pealkiri: LG LCD teleriga mure (pilt virvendab imelikult)
Kas telekat vaadates ka nii teeb? See tundub rohkem arvuti videokaardi või kaabli vms viga olevat.
  teema: Live For Speed S2
Bumer

vastuseid: 1292
vaadatud: 257115

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.06.2014 20:46:10   pealkiri: Live For Speed S2
Kuidagi minimaalsed on need muutused ikka.

Peamine töö käib ikka S3 kallal, seega ei olegi mõtet S2 uuendada, sest muidu ei saaks S3 tulla.
  teema: Spin Tires
Bumer

vastuseid: 353
vaadatud: 112903

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.06.2014 21:24:46   pealkiri: Spin Tires
Üllatavalt väike. 3D mudelid tänapäeval muidu suht mahukad. Mängus on MP ? icon_eek.gif

Jah, kuni 4 inimest peaks olema.
  teema: Spin Tires
Bumer

vastuseid: 353
vaadatud: 112903

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.06.2014 10:21:06   pealkiri: Spin Tires
, Firma on juba 1a vana.

Ju siis uus firma lihtsalt tehtud või midagi. Krediidiinfo lehel näitab asutatud 16.04.2014.
  teema: Spin Tires
Bumer

vastuseid: 353
vaadatud: 112903

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.06.2014 16:31:05   pealkiri: Spin Tires
Mina võtsin Videogamersist endale: http://videogamers.eu/E-pood/Steam_mangud/SpinTiresFull
Teistes kohtades on umbes 22€, nii et see päris hea pakkumine.

Tea kui turvaline ka on. Ettevõtte va ...
  teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Bumer

vastuseid: 3170
vaadatud: 718244

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.04.2014 11:00:44   pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
, töökaaslasel on siis developer mode aktiveeritud ja tema naisel mitte (loogiline). Mittedeveloperid saavad paari kuu jooksul.

OK. Kuna ise veel WinPhone ei oma, siis ei tea kuidas sel asjad on. ...
  teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Bumer

vastuseid: 3170
vaadatud: 718244

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.04.2014 21:28:04   pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
On kuskil mingi leht ka kust saab näha millal mingi telefon 8.1 võiks saada? Vend tahaks teada millal tema 925'le tulla võiks. Arvasin, et jutt rohkem suvest, aga töökaaslase 720 juba üllatuslik ...
  teema: [PS3] Gran Turismo 6
Bumer

vastuseid: 362
vaadatud: 121528

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.04.2014 15:54:07   pealkiri: [PS3] Gran Turismo 6
, PS3 puldil pole ühtegi pesa kõrvaklappide jaoks. Tänapäeval on selline juhtmeta ühendamise võimalus olemas nagu Bluetooth.
  teema: Samsung Eesti tootefoorum
Bumer

vastuseid: 1378
vaadatud: 494444

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.04.2014 19:00:47   pealkiri: Samsung Eesti tootefoorum
, ilmselt ei vahetata... see ei ole mitte niivõrd defekt, kui pigem tehnoloogiline iseära... mis muidugi ei vähenda selle häirivust icon_confused.gif

Huvitaval kombel samas hinnaklassis Philipsi 46" 3d teler ...
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Bumer

vastuseid: 2588
vaadatud: 683234

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.03.2014 14:49:00   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
saaks siis kas või 16'ega mängida, enamasti tuian üksi ringi ja kui saabki paar mängu mingi 10'nekesti teha on haruldane nähtus.
konsoolis ja netis asi ei tohiks olla, korralikult ümber suunat ...
  teema: [PS3] Gran Turismo 6
Bumer

vastuseid: 362
vaadatud: 121528

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.03.2014 17:43:43   pealkiri: [PS3] Gran Turismo 6
GT5 pidi ka see course maker olemas olema, sõbral see mäng olemas, aga pole küll tähele seda pannud, vb uuendamata... ei tea kas sellega saab äkki ise selle midfieldi raja teha?

Ei. GT5's anna ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Bumer

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915128

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.02.2014 16:30:21   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Küsimus PS Plusi suhtes, kui ostan nt digitaalselt mängu sealt, kas seda saab selle kasutaja pealt mitu inimest tõmmata? Minu arust nii need digitaalsete mängude äritsejad teevad või mis... icon_smile.gif
...
  teema: [PS3/PS4] The Last of Us
Bumer

vastuseid: 236
vaadatud: 97521

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.02.2014 13:43:08   pealkiri: [PS3/PS4] The Last of Us
Kui see jätab sama hea mulje, kui põhimäng, siis tuleb vist ikka osta ja see 15 € hind alla neelata.

Kas mõttekam ei oleks kohe 20€ eest season pass osta? Kas see ei peaks nii praegust kui j ...
  teema: Sony uus tipptelefon jõudis Euroopas esimesena müüki Eestis
Bumer

vastuseid: 19
vaadatud: 8555

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 31.01.2014 15:17:26   pealkiri: Sony uus tipptelefon jõudis Euroopas esimesena müüki Eestis
Huvitav et GSMArena andmetel jõudis esimesena müüki Rootsis, mitte Eestis ja seda juba nädal aega tagasi. http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z1_compact_on_sale_sweden-news-7653.php
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Bumer

vastuseid: 2588
vaadatud: 683234

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.01.2014 09:57:10   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Miks kõik seda golfiväljakut kibelevad üldse ostma? Mis see annab? Peale selle teadmise, et omate golfiväljakut. icon_rolleyes.gif

Saab trophy lahti ja saad iga kuu raha.

No selle pärast nüüd küll ...
  teema: NOKIA N9
Bumer

vastuseid: 1040
vaadatud: 323114

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.01.2014 12:01:53   pealkiri: NOKIA N9
Minu N9-ga on võimatu vähegi kärerikkamas kohas rääkida, lihtsalt ei kuule kõnet. Kas keegi oskab aidata, et kuidas saaks heli kõvemaks, kui on üldse võimalik?

N9'l ongi väga vaikne kuula ...
  teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Bumer

vastuseid: 3170
vaadatud: 718244

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.01.2014 21:16:27   pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Mis teema sellega on, et WP8 klaviatuuril puudub Ö täht? Ja topib lambist ise numbritele helistades +44 suunakoodi ette, kui pole +372 numbril ees.

Kui O'd all hoiad, sealt peaksid ikka Ö saama.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Bumer

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.01.2014 20:34:40   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
samas PS+ pealt peaks sony hetkel hästi teenima
Mind huvitab tegelikult kuidas PS+ teenusega üldse väga suurt kasumit teenitakse. Teenus maksab ju mingi 50€ aasta. Samas selle aja jooksul saad j ...
  teema: NOKIA N9
Bumer

vastuseid: 1040
vaadatud: 323114

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.01.2014 08:40:10   pealkiri: NOKIA N9
Siit ka küsimus, kas keegi viitsiks näit. paari õlle eest homme telefoni tühjaks ja eesti keelseks teha?
Eesti keelseks tegemisega vaevalt keegi hakkama saab, sest ei usu, et keegi on selle ära ...
  teema: Assetto Corsa
Bumer

vastuseid: 443
vaadatud: 156535

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.01.2014 22:23:11   pealkiri: Assetto Corsa
Ma sõidan siduri ja H-shifteriga ka veel lisaks, enamus aega pidurdusmaal ainult üks käsi roolil, päris keeruline minu jaoks.

Täpselt sama seis, sain ise ka ajaks 1:54.300. Labade ja sidurita ...
  teema: Assetto Corsa
Bumer

vastuseid: 443
vaadatud: 156535

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.01.2014 22:11:45   pealkiri: Assetto Corsa
F40 kaalu võtsin siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Ferrari_F40 1100kg

Abarth 500 http://www.media.chrysler.com/dcxms/assets/specs/12_Fiat500Abarth_Specs.pdf 1141 kg

Tasub siiski vaadata rohk ...
  teema: Assetto Corsa
Bumer

vastuseid: 443
vaadatud: 156535

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.01.2014 20:23:22   pealkiri: Assetto Corsa
Ja üldse, miks ei peakski pool tonni kergem võistlusfiat 500 kurvides kiirem olema, kui 80ndate hüperauto tänavarehvidel, mis on ehitatud rohkem sirgekiiruseks?

Nende kaalu erinevus on ~40 kg
...
  teema: Assetto Corsa
Bumer

vastuseid: 443
vaadatud: 156535

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.01.2014 16:56:11   pealkiri: Assetto Corsa
Sõitsin täna Ferrari F40-ga kah Imolas, ajaks 1:54.364.

Las ma arvan: S3 ja slicks(90s).
  teema: Assetto Corsa
Bumer

vastuseid: 443
vaadatud: 156535

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.01.2014 19:32:22   pealkiri: Assetto Corsa
btw, ma võtsin kohe esimese asjana kõikvõimalikud abid mängus maha. Sa võid ju abid küll maha võtta, aga mängu on sisse ikka kodeeritud nii, et klaveri või puldi kasutajatel on asja lihtsusta ...
  teema: Assetto Corsa
Bumer

vastuseid: 443
vaadatud: 156535

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.01.2014 15:33:08   pealkiri: Assetto Corsa
, eks igaühel jah oma arvamus. Suurem osa antud mängu mängijatest peab seda parimaks autosimulaatoriks. Ka näiteks neil mingi kohalik võidusõitja on kommenteerinud (küll ülejuhitavuse kohta, a ...
  teema: [X1] Xbox ONE arutelu
Bumer

vastuseid: 3045
vaadatud: 902690

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.01.2014 19:34:32   pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu
Tegelikuses peaks hoopis microsofti tarbijakaitsesse andma, sest eraisikuna filmi ostes ei hoiatatud mind selle eest, et filmi eest saab küll maksta, aga vaadata seda ei saa. Veel vähem kehtib 2 nä ...
  teema: Assetto Corsa
Bumer

vastuseid: 443
vaadatud: 156535

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2014 01:11:46   pealkiri: Assetto Corsa
see mingi "jõnksutamine" esimsese käiguga, kui isegi kiirus juba 40 thumbs_down.gif

Kui see mingi algaja autojuhi moodi jõnksutamine, tuleks sidurile natuke surnud tsooni lisada.
  teema: Assetto Corsa
Bumer

vastuseid: 443
vaadatud: 156535

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.12.2013 12:59:54   pealkiri: Assetto Corsa
Kui ralli pool ka tuleb siis ostan (b)Nende endi poolt mitte.
Stefano ütles oma twitteris:
I'll the support for loose surfaces, 4x4 and navigation and leave it to modders.
  teema: Assetto Corsa
Bumer

vastuseid: 443
vaadatud: 156535

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.12.2013 12:18:11   pealkiri: Assetto Corsa
The incredible LaFerrari will be officially included in Assetto Corsa 1.0 as free upgrade content for all!

Lisaks veel muidugi järgmine aasta septembris tulev tasuline DLC, mis sisaldab laserskann ...
  teema: PlayStation 4 vs. Xbox One
Bumer

vastuseid: 471
vaadatud: 196861

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.12.2013 19:45:33   pealkiri: PlayStation 4 vs. Xbox One
http://www.vgchartz.com/ Seal vähe teised numbrid

No seal ei ole ju uuemaid andmeid ka kui umbes 7.detsember.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.