|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Küsimused video resodest ja kvaliteedist üldse. |
Bozz
vastuseid: 21
vaadatud: 4959
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 10.11.2005 00:38:51 pealkiri: Küsimused video resodest ja kvaliteedist üldse. |
1. materjali saab ka dv-na plaadile põletada - ruumi võtab aga edasisi kadusid pole...
2. Adobe Premiere Elements on OK hinnaga ja OK kvaliteedi/kasutamismugavusega - oman häid kogemusi
3. mis pu ... |
teema: Philipsi DVD-mängijal on kehvad...(.avi) subtiitrid! |
Bozz
vastuseid: 34
vaadatud: 11628
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.10.2005 11:59:43 pealkiri: Philipsi DVD-mängijal on kehvad...(.avi) subtiitrid! |
igal real on ju kirjas, mis aparaadi firm ta on (630 642 737)...???
630 632 ja 642 peaks sama rauaga olema aga pole 100% kindel |
teema: Philipsi DVD-mängijal on kehvad...(.avi) subtiitrid! |
Bozz
vastuseid: 34
vaadatud: 11628
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 23.08.2005 14:16:40 pealkiri: Philipsi DVD-mängijal on kehvad...(.avi) subtiitrid! |
http://huffyk.hollosite.com/
philipsi enda firm teeb totra teise riba riba alla, kui tekst ainult üherealine on?!? |
teema: s-video to TV |
Bozz
vastuseid: 3
vaadatud: 1442
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.06.2005 13:34:02 pealkiri: s-video to TV |
imelik video sul, kust tuleb digiaudio välja... kas see on dvd-vhs-combo või dvd-salvesti äkki hoopis?
anyways on sul targem teleka sisend korda teha - ega see nüüd nii kallis ka pole.
teine ... |
teema: line-in line-out -iks? |
Bozz
vastuseid: 16
vaadatud: 3392
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.04.2005 19:05:11 pealkiri: line-in line-out -iks? |
osta uued kõlarid pigem (sellised, kus on phone auk). või lase arvuti heliväljund muusikakeskusesse ja sinna ühenda ka klapid.
sellest soundikast otse ei saa sa mingil juhul klappide jaoks sobi ... |
teema: line-in line-out -iks? |
Bozz
vastuseid: 16
vaadatud: 3392
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 14.04.2005 17:42:01 pealkiri: line-in line-out -iks? |
| 1. su helikaardi väljundvõimsus on kõrvaklappide jaoks liiga väike. paremat tulemust sa ei saagi sellisel kujul. pane klapid speakerite külge, kui seal phone auk muidugi on. siis saad klapid kora ... |
teema: millist dvdplayerit kasutada? |
Bozz
vastuseid: 13
vaadatud: 3961
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 28.03.2005 22:19:45 pealkiri: millist dvdplayerit kasutada? |
zoomplayer on konkurentsitult parim nii algajale kui spetsile - tõsi DVD-mode on ainult tasulisel pro variandil ;)mis temas nii head on?
'
no aga tsekka siis üle. igat vidinat saad ise näppida (t ... |
teema: millist dvdplayerit kasutada? |
Bozz
vastuseid: 13
vaadatud: 3961
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 28.03.2005 18:15:13 pealkiri: millist dvdplayerit kasutada? |
zoomplayer on konkurentsitult parim nii algajale kui spetsile - tõsi DVD-mode on ainult tasulisel pro variandil  |
teema: Dvd kopeerimis kaitse |
Bozz
vastuseid: 6
vaadatud: 2356
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 27.03.2005 00:33:53 pealkiri: Dvd kopeerimis kaitse |
| lisa oma video lõppu tühja ruumi (must pilt) ja riku füüsiliselt plaadi pinda nii, et vigastus jääb tühja video peale (lõpp peab terveks jääma - indeks). mängija loeb indeksi faili lõpust ... |
teema: Dvd kopeerimis kaitse |
Bozz
vastuseid: 6
vaadatud: 2356
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 26.03.2005 00:52:55 pealkiri: Dvd kopeerimis kaitse |
kaks pointi mõtlemiseks:
1. seade, kuhu sa oma plaadi sisse surud, peab toetama sinu koopiakaitsesüsteemi ja seega peab kaitse olema massiliselt kasutuses (kõikides pleierites kasutuses).
2. koop ... |
teema: Hea nõu vajaka... |
Bozz
vastuseid: 5
vaadatud: 2738
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 08.02.2005 12:24:27 pealkiri: Hea nõu vajaka... |
| faili suurus? avidel on mingid piirangud suuruse osas... |
teema: Philipsi DVD-mängijal on kehvad...(.avi) subtiitrid! |
Bozz
vastuseid: 34
vaadatud: 11628
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 20.01.2005 18:06:55 pealkiri: Philipsi DVD-mängijal on kehvad...(.avi) subtiitrid! |
http://huffyk.hollosite.com
valge suur subbar outline'iga - väga cool. cyrillic on vigane aga seda polegi ju vaja |
teema: digivideo DVDle õpetage lollikest |
Bozz
vastuseid: 53
vaadatud: 15368
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.01.2005 18:10:57 pealkiri: digivideo DVDle õpetage lollikest |
k-saloonis on VIA chipiga kaart + kaabel + Ulead mingi vanema versiooni soft 195 eeku
windooza soft võimaldab ainult wmv faile teha (loe: saast) |
teema: LCD mida näitab 12m/S |
Bozz
vastuseid: 28
vaadatud: 6301
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.01.2005 01:46:39 pealkiri: LCD mida näitab 12m/S |
jänes:
njah... meil siin euroopas ei kasutata vist 30/60 tv sagedusi aga ega seegi asja olemust muuda. veel, kui tv standard (pal) on 50Hz, siis ega ntsc toega teler rohkem saa näidata
stepzter: ... |
teema: Video ja subtiitrid üheks failiks |
Bozz
vastuseid: 7
vaadatud: 3008
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.01.2005 18:54:03 pealkiri: Video ja subtiitrid üheks failiks |
| saab tõesti virtualdub filtritega jamades ja filmi ümberkodeerides subbarid samasse faili. kuid on olema matroska formaat, kuhu saab mitu subbarit sisse kirjutada ning filmi vaadates valida kas ja m ... |
teema: koduklapid ja dj klapid |
Bozz
vastuseid: 3
vaadatud: 1464
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.01.2005 18:45:54 pealkiri: koduklapid ja dj klapid |
| su uutel klappidel on äkki takistus väiksem ja koormab soundika väljundi maha? proovi läbi võimendi... |
teema: jälle need kõrvaklapid |
Bozz
vastuseid: 15
vaadatud: 3434
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.01.2005 18:41:44 pealkiri: jälle need kõrvaklapid |
| äkki digital audio extraction puhul ei tulegi häält cd klapiaugust? |
teema: Sony teleka pult |
Bozz
vastuseid: 4
vaadatud: 2967
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.01.2005 18:31:14 pealkiri: Sony teleka pult |
| ei soovitaks asjatundmatul ise torkida aga põhimõtteliselt saab seda teleka service-menüüst teha (selleks tuleb muidugi osata sinna menüüsse siseneda) |
teema: LCD mida näitab 12m/S |
Bozz
vastuseid: 28
vaadatud: 6301
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.01.2005 15:03:52 pealkiri: LCD mida näitab 12m/S |
Filmides on hoopis motion blur, ja kiirelt liikudes on üksikud kaadrid väga udused.
Kui vaadata telekast filmi 25 fps ja videot 50 fps (eesti seriaalid või uudised) siis on ikka suur vahe pildi su ... |
teema: LCD mida näitab 12m/S |
Bozz
vastuseid: 28
vaadatud: 6301
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.01.2005 19:26:30 pealkiri: LCD mida näitab 12m/S |
| See 12ms näitab aega, mis kulub piksli heleduse muutmisest minimaalsest heledusest maksimaalseni ja tagasi. Kusjuures aega ei mõõdeta 0% ja 100% pealt, vaid 10% ja 90% pealt. See arv ei ütle mida ... |
teema: LCD mida näitab 12m/S |
Bozz
vastuseid: 28
vaadatud: 6301
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.01.2005 18:27:02 pealkiri: LCD mida näitab 12m/S |
| tuleb välja, et 12ms'ile leitakse päris palju tähendusi. otse loomulikult on tegu järjekordse reklaamitrikiga ning et sellest aru saada, kulub vähemalt 12ms. Tegu on ilmselt jälle midagi a la 0. ... |
teema: SB Live 5.1 Digital |
Bozz
vastuseid: 48
vaadatud: 8467
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.01.2005 16:31:38 pealkiri: SB Live 5.1 Digital |
|
teema: LCD mida näitab 12m/S |
Bozz
vastuseid: 28
vaadatud: 6301
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.12.2004 18:45:21 pealkiri: LCD mida näitab 12m/S |
| tuleb välja, et 12ms'ile leitakse päris palju tähendusi. otse loomulikult on tegu järjekordse reklaamitrikiga ning et sellest aru saada, kulub vähemalt 12ms. Tegu on ilmselt jälle midagi a la 0. ... |
teema: TV-sisendi kvaliteedi küsimus Scart->S-Video->RCA |
Bozz
vastuseid: 3
vaadatud: 1617
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.12.2004 18:35:53 pealkiri: TV-sisendi kvaliteedi küsimus Scart->S-Video->RCA |
scardist tuleb välja RGB, mitte s-video (vist oli nii)
osad scardid kül võimaldavad sisenevat s-video signaali, kuid siis tuleb see menüüdest lubada |
teema: videokaardi TV-out kvaliteet |
Bozz
vastuseid: 23
vaadatud: 4114
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 17.12.2004 16:19:57 pealkiri: videokaardi TV-out kvaliteet |
http://tvtool.info/english/tvchips_e.htm
korralik erinevade chipside ülevaade
Hea link, sain hea uudise et mul on Conexanti tv out chip
mis firma toodetud video on? ja mis chip täpsemalt? |
teema: videokaardi TV-out kvaliteet |
Bozz
vastuseid: 23
vaadatud: 4114
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 16.12.2004 16:06:04 pealkiri: videokaardi TV-out kvaliteet |
http://tvtool.info/english/tvchips_e.htm
korralik erinevade chipside ülevaade
Olen lugenud - info piirdub ainult vanemate nVidiaga kaartidega. On ju ka elu väljaspool nVidia maailma... |
teema: videokaardi TV-out kvaliteet |
Bozz
vastuseid: 23
vaadatud: 4114
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 14.12.2004 19:21:42 pealkiri: videokaardi TV-out kvaliteet |
Niisiis... teemaks tv-out pildikvaliteet.
Olen kasutanud ja näppinud mitmeid videokaarte, millel omast arust on olnud hea teravuse ja värvidega pilt (seda loomulikult s-video kaudu) ja mida aeg eda ... |
teema: tv-out muudab pilti |
Bozz
vastuseid: 5
vaadatud: 1477
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.12.2004 18:54:31 pealkiri: tv-out muudab pilti |
| kas teleka sisend on ka composite peal? mõlemal pillil peab sama olema |
teema: [Kõik korras]Kuidas divx-i mängijale saaks subtiitrid? |
Bozz
vastuseid: 5
vaadatud: 2919
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.12.2004 18:37:49 pealkiri: [Kõik korras]Kuidas divx-i mängijale saaks subtiitrid? |
ehk ütled ka mis mängijaga tegu on
ega siin hiromantluse foorum pole  |
teema: Philipsi DVD-mängijal on kehvad...(.avi) subtiitrid! |
Bozz
vastuseid: 34
vaadatud: 11628
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.12.2004 19:06:26 pealkiri: Philipsi DVD-mängijal on kehvad...(.avi) subtiitrid! |
Ja tõepoolest töötab
Huvitav miks selline gigant nagu seda on Philips, ei tee asju lõpuni???!!!
Ikka on mingit häkkerit vaja, kel villand saab ja suurte poiste töö ära teeb
aga tul ... |
teema: Probleem video capturega |
Bozz
vastuseid: 4
vaadatud: 1211
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.11.2004 16:24:57 pealkiri: Probleem video capturega |
| op süsteem on jama. proovi directx üle installida. kindlam on siiski win_xp hankida |
teema: Millises codecis viga? |
Bozz
vastuseid: 19
vaadatud: 3111
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.10.2004 18:11:02 pealkiri: Millises codecis viga? |
kui nii, siis väheneb variantide arv tublisti...
eeldan, et arvuti enda pilt on ok, kuna selle üle sa ei kurda (või saan ma valesti aru?). seega võiks viga otsida overlay häälestustest. reseti ... |
teema: Millises codecis viga? |
Bozz
vastuseid: 19
vaadatud: 3111
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.10.2004 13:53:37 pealkiri: Millises codecis viga? |
Öeldi ju, et vaata GSpotiga, millega film pakitud on...
Kas ainult see film kalab, või on teistega sama? Võib ju olla, et film on jamalt kodeeritud ning asi polegi codecites.
ise kasutan juba pik ... |
teema: TV-out jama |
Bozz
vastuseid: 2
vaadatud: 831
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.10.2004 18:16:14 pealkiri: TV-out jama |
| sa vaata "diplay properties/settings" alt, et teise monitori juures poleks "extend my windows desktop..." ees linnukest. |
teema: Sati kaart õhtal? |
Bozz
vastuseid: 6
vaadatud: 2469
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.08.2004 15:39:10 pealkiri: Sati kaart õhtal? |
kas sul töötab vaatamisproge ka sel ajal kui kinni jookseb?
kas jookseb taustal mingi satikaardi proge?
kas saab äkki mingi cache täis? disable mõttetud asjad...
mis proget muide kasutad vaata ... |
teema: Abi vaja tuvastamisega |
Bozz
vastuseid: 13
vaadatud: 2727
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.07.2004 10:14:36 pealkiri: Abi vaja tuvastamisega |
| doom3 oli muidugi muigege suunurgas kirjutatud aga mul on siiski raskus säärasele kaardile otstarbe väljamõtlemisega... tööalaseks kasutamiseks on tavaliselt siiski "veidi" värskem riistvara ag ... |
teema: Abi vaja tuvastamisega |
Bozz
vastuseid: 13
vaadatud: 2727
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.07.2004 22:17:58 pealkiri: Abi vaja tuvastamisega |
mälu järgi oli ilma lisakivideta 512kb ja lisadega 1Mb.
asi kõlbab ainult käsureal toimetamiseks...
jutt või asi ...
mida sa siis sellega teeks? doom3???  |
teema: Abi vaja tuvastamisega |
Bozz
vastuseid: 13
vaadatud: 2727
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.07.2004 18:34:32 pealkiri: Abi vaja tuvastamisega |
mälu järgi oli ilma lisakivideta 512kb ja lisadega 1Mb.
asi kõlbab ainult käsureal toimetamiseks... |
teema: Arvuti ja muusikakeskuse ühendamisel pinin... |
Bozz
vastuseid: 14
vaadatud: 4296
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.06.2004 13:11:08 pealkiri: Arvuti ja muusikakeskuse ühendamisel pinin... |
kaabeltv'st tuleb nii kõva särts lihtsalt ja maandused on ei tea kus tehtud...
arvuti ja keskuse vahelisele audio kaabli soontele võib proovida näit 4.7mikrosed elektrolüütkondekad vahele pan ... |
teema: Arvuti ja muusikakeskuse ühendamisel pinin... |
Bozz
vastuseid: 14
vaadatud: 4296
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 25.06.2004 12:51:01 pealkiri: Arvuti ja muusikakeskuse ühendamisel pinin... |
tõmba antennijuhe korraks välja - kas kaob ära??? mul isiklik kogemus, kus kaabeltv signaal häiris arvuti tööd.
kvaliteetsete juhtmetega läks asi küll paremaks aga probleemist päris lahti ei ... |
teema: Probleem videokaardiga |
Bozz
vastuseid: 24
vaadatud: 3777
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.03.2004 19:04:22 pealkiri: Probleem videokaardiga |
no nüüd hakkad juba õigetel radadel juba käima.
sain ma õieti aru, et sa cat-uninstallerit oled juba kasutanud?
kas oled näiteks aida32'ga vaadanud, mis reiimis (pci või agp) su video töö ... |
teema: Philips DVD-737 S-VHS väljund? |
Bozz
vastuseid: 12
vaadatud: 3200
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.03.2004 10:56:13 pealkiri: Philips DVD-737 S-VHS väljund? |
jutt kisub juba mölaks...
viitaks uuesti lõigule, kus pakkusin, et probleem on sul seadmetes. ega 100Hz pildilaotus ju tv-süsteemi ei muuda.
pesunöör pole scart kah oma olemuselt mitte kuigi vi ... |
teema: Philips DVD-737 S-VHS väljund? |
Bozz
vastuseid: 12
vaadatud: 3200
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.03.2004 00:19:33 pealkiri: Philips DVD-737 S-VHS väljund? |
to: suur13
olin jah veidi terminites sassis - jutt tõepoolest tegelikult s-videost, kuigi see asja sisu ei muuda. pealegi on svhs makkidel üldjuhul s-video liidesed (siit ka segadus)
to: pealuu
... |
teema: Philips DVD-737 S-VHS väljund? |
Bozz
vastuseid: 12
vaadatud: 3200
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.03.2004 20:59:20 pealkiri: Philips DVD-737 S-VHS väljund? |
pole sellist küll kogenud... võibolla on tegu olnud vigaste pesade või kaabliga.
aga kui sul on muud kogemused, siis anna tuld. äkki viitad kuskile, kus õpetatakse scart'ist svhs'i välja imema. ... |
teema: Philips DVD-737 S-VHS väljund? |
Bozz
vastuseid: 12
vaadatud: 3200
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.03.2004 18:13:15 pealkiri: Philips DVD-737 S-VHS väljund? |
scart on standard.
scart ühenduste kaudu on võimalik edastadaja vastuvõtta rgb-d ja vastuvõtta svhs'i (võibolla ka saata - pole kindel). svhs on lisatud scart definitsiooni suht hiljuti samas, k ... |
teema: Probleem videokaardiga |
Bozz
vastuseid: 24
vaadatud: 3777
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.03.2004 02:09:23 pealkiri: Probleem videokaardiga |
| nagu öeldud, peaks kaart sul pea kõigega mängeldes hakkama saama - ega sellest kõvemaid palju pole. samas, kui sa seda korralikult tööle ei saa, siis ei jää ju muud üle kui settinguid lihtsam ... |
teema: Probleem videokaardiga |
Bozz
vastuseid: 24
vaadatud: 3777
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.03.2004 00:13:03 pealkiri: Probleem videokaardiga |
ega ma ka pime ega oma arusaamise järgi kuigi napakas pole, et su kirjatükkidest aru saa...
ise valisin spetsiaalselt inteli stuffi, et asi probleemideta toimiks - ja toimibki.
lugesin sinu vanem ... |
teema: Probleem videokaardiga |
Bozz
vastuseid: 24
vaadatud: 3777
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.03.2004 19:59:13 pealkiri: Probleem videokaardiga |
mängid sa ikka hardware mode'is ja kas videol on lisatoide küljes??? Sinu konf peaks ju kõike, kui kulda, jooksutama...
mul on endal Inteli PEBP2 emme ja 2.4GHz prose + club3d radeon 9100 ning pol ... |
teema: Philips DVD-737 S-VHS väljund? |
Bozz
vastuseid: 12
vaadatud: 3200
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.03.2004 19:48:52 pealkiri: Philips DVD-737 S-VHS väljund? |
svhs-i ilu seisneb selles, et heledus ja värvid edastatakse eraldi - need ei häiri niiviisi teineteist ja lõplik pilt telekas on parem (teravam).
scart edastab samuti heledust ja värve eraldi, ku ... |
teema: Kus remonditakse videokaameraid/makke ? |
Bozz
vastuseid: 6
vaadatud: 1656
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.03.2004 20:28:59 pealkiri: Kus remonditakse videokaameraid/makke ? |
| speleta, simson |
| |