|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! :: Kodu- ja köögitehnika |
Boot
vastuseid: 433
vaadatud: 228824
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 02.02.2022 19:46:29 pealkiri: Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! |
| Uhh, mõtlesin pikalt, kas viitsin ikka oma Baltesti saagat meelde tuletama ja kirja panema hakata aga kuna siin ollakse Baltestiga suures osas rahul (ja ise otsustasin nende kasuks siinse positiivse ... |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
Boot
vastuseid: 1343
vaadatud: 359567
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 18.03.2021 10:41:18 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
| 3 kuud tagasi ostetud LG külmik GBP32DSKZN. Juba esimesest päevast lärmab minu jaoks täiesti vastuvõetamatult kõvasti. Valisin just seetõttu, et LG uued pesumasinad on meeldivalt vaiksed ja eel ... |
teema: Kommenteerimine: yerba |
Boot
vastuseid: 1223
vaadatud: 187408
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2018 12:52:07 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Ostsin 1070ti, kõik sujus kenasti!  |
teema: Kommenteerimine: Xtream |
Boot
vastuseid: 175
vaadatud: 38012
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2017 11:22:21 pealkiri: Kommenteerimine: Xtream |
5+  |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Boot
vastuseid: 10301
vaadatud: 2683914
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.04.2017 12:09:10 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Mis WebOSi täpsem tarkvaraversioon on?
04.05.45 |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Boot
vastuseid: 10301
vaadatud: 2683914
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.04.2017 11:30:58 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
, kas sul TeliaTV jaoks on ikka Inteno ruuter? Alla selle ruuteri ei saagi LGl toda äppi tööle. Tegu on Telia pahatahtliku piiranguga, kuna varasemalt sobis ka Thomsoni ruuter.
Ei ole, mul on enda ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Boot
vastuseid: 10301
vaadatud: 2683914
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.04.2017 11:03:47 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Ma jõudsin ka poolteist nädalat tagasi järeldusele, et 65" B6 ei lange kunagi 2.5K peale ja 3.2K ma telku eest välja käima pole nõus ja tellisin Galadorist 910V ära. Järgmine päev oli asi jub ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Boot
vastuseid: 10301
vaadatud: 2683914
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.04.2017 17:54:46 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
anubise nimetatud HD on 720p, mis ei jagu täpselt, ja see on ka ekraanilt näha kuigipalju. Samas, see ei jagu ka tavalise FHD ekraani jaoks täpselt, nii et probleem ei suurene tegelikult.
720p o ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Boot
vastuseid: 10301
vaadatud: 2683914
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.03.2017 19:28:11 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Minu 42" Pana plasma on aastast ~2006-2007 (täpselt ei mäleta aga 2008 käis igatahes garantiiremondis ja siis vahetati paneel välja), seega kindlalt üle 10a juba vana
Tuleb lihtsalt piisavalt ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Boot
vastuseid: 10301
vaadatud: 2683914
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.03.2017 18:14:14 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Tahad B6 ära osta?
Kui suur? |
teema: Telerite üldteema |
Boot
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909574
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.02.2017 20:27:24 pealkiri: Telerite üldteema |
On see reaalne, et üks müüb asja 100€ odavamalt kui teised...
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/730590/
ei ole, nad müüvad hoopis midagi muud. Kui sa poe lingi lah ... |
teema: Telerite üldteema |
Boot
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909574
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.02.2017 23:28:53 pealkiri: Telerite üldteema |
| Kui vaja ikka omal nahal proovida siis osta e-poest ja las kuller toob kohale. Saad 14 päeva "proovida" et kas ikka on piisavalt hea asi. Lihtsalt ära kilesid eemalda ja sõrmejälgi maha jäta, las ... |
teema: Telerite üldteema |
Boot
vastuseid: 19211
vaadatud: 4909574
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.01.2017 22:32:20 pealkiri: Telerite üldteema |
Ostsin nädalake tagasi tööle 70" Samsungi 70KU6072.
Ausalt öeldes jätab pildi kvaliteet täiesti "meh" mulje aga suurus oli oluline, seetõttu jäi kvaliteet tahaplaanile ja ega mingi Powerpoint ... |
teema: Telia internet + digitv & TP-LINK TL-WR741ND V4 (dd-wrt) |
Boot
vastuseid: 39
vaadatud: 33642
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.05.2016 00:17:17 pealkiri: Telia internet + digitv & TP-LINK TL-WR741ND V4 (dd-wrt) |
Oeh, ma ei leia 741 tabelit.. igastahes 841, mis on riistalt sama tegin nii:
Mul on WAN eth1; LAN eth0. Tagged ja untagged CPU peal koos ei tööta.
Kõik edasine menetletud GUI's:
Kuldaväär ... |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.09.2015 22:14:03 pealkiri: LG G2 |
| Kõik sama mudeli isendid ei pruugi olla samaväärsed, mul endal näiteks G2 GPS sakkis peale 1.5a kasutamist sajaga (ei mäleta täpselt, kas uuena ka), näiteks pilvise ilmaga ei suutnud vahel iseg ... |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.06.2015 19:35:24 pealkiri: LG G2 |
| ikka full |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.06.2015 16:37:47 pealkiri: LG G2 |
| Oskab keegi öelda, kust leida (Eestist) mõistliku hinnaga valget tagakaant G2-le? Kahtlus on, et mitmekordse lahti-kokku legotamisega on GPS antenn viga saanud. MTTC pakutav 48€ on üsna idiootne. ... |
teema: LGA775->LGA771 modifikatsioon Xeoni protsessorite jooksutamiseks (Ehk "vaese mehe Core2Quad") |
Boot
vastuseid: 98
vaadatud: 107404
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.04.2015 20:44:35 pealkiri: LGA775->LGA771 modifikatsioon Xeoni protsessorite jooksutamiseks (Ehk "vaese mehe Core2Quad") |
No see läks nüüd küll kiirelt...
Kell 2 sisestasin googlesse "socket 775 xeon" vms, sain poolkogemata teada, et S771 xeone annab S775 emaplaadile panna adapteriga
Natuke hiljem tuli meelde, et m ... |
teema: LGA775->LGA771 modifikatsioon Xeoni protsessorite jooksutamiseks (Ehk "vaese mehe Core2Quad") |
Boot
vastuseid: 98
vaadatud: 107404
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.04.2015 14:15:34 pealkiri: LGA775->LGA771 modifikatsioon Xeoni protsessorite jooksutamiseks (Ehk "vaese mehe Core2Quad") |
| ega kellelgi adapterit üle pole? |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.04.2015 14:59:30 pealkiri: LG G2 |
Eks ikka ühe korra peaks varundama.
Samas on see varundamine suht mõttetu, kuna taastada seda enam Lollipopi peal ei saa. |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.03.2015 17:25:40 pealkiri: LG G2 |
| Ega kellelgi pole G2-e pisut katkist või muidu koledat tagakaant üle? GPS antenni osa võiks terve olla (eest vaadates paremal ülanurgas). |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.01.2015 22:44:39 pealkiri: LG G2 |
Viimased ca kuu aega on GPS-i kasutamine olnud suht võimatu, on kellelgi samu probleeme esinenud või ainult minu isendi vead? Kas on võimalik, et GPS antenni ühendus kehvake vms?
Sümptomid: auto ... |
teema: Kommenteerimine: smurfar |
Boot
vastuseid: 118
vaadatud: 29237
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2014 22:47:41 pealkiri: Kommenteerimine: smurfar |
| Äri sujus väga kenasti, soovitan! |
teema: Microlab kõlarid |
Boot
vastuseid: 993
vaadatud: 421527
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 20.11.2014 21:58:11 pealkiri: Microlab kõlarid |
Microlab FC-330 - keegi neist midagi oskab kosta?
Endal on need aastaid kasutuses olnud ja probleeme pole esinenud. Heli kvaliteet (arvestades hinnaklassi) on hea, kuigi arvestada tuleb, et sobivad ... |
teema: Sony Ericsson Xperia ray |
Boot
vastuseid: 520
vaadatud: 129352
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.06.2014 17:01:01 pealkiri: Sony Ericsson Xperia ray |
http://www.androidizer.com/how-to-install-kitkat-4-4-2-on-sony-xperia-ray/
Äkki keegi huvitub sellest.
Proovitud, ja isegi kahtlaselt hästi jookseb
Panin selle paar päeva tagasi prooviks pe ... |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.05.2014 11:02:15 pealkiri: LG G2 |
| Mul on määratud 1 alla vasakule ja 1 alla paremale avamine. Samas kui vajutan "ruudu" sees üles vasakule ja üles paremale, siis avab samuti. Õige järjekord peab olema, aga mitte õige koht sekto ... |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.05.2014 12:16:02 pealkiri: LG G2 |
knock code töötab päris hästi  |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.04.2014 14:58:37 pealkiri: LG G2 |
| Miks kukkumist ei talu? Minu oma on pea 4 kuu jooksul enam kui 10 korda põrkepalli mänginud ning siiamaani on 1 tükkis ning ei nigise iga nagise kuskilt rohkem kui ostu järgselt. Samas oleneb ka p ... |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.03.2014 23:48:45 pealkiri: LG G2 |
Mina väitsin vastupidist jah. Enne oli nii, et kottpimedas kriiskas ikka valgus näkku, kuigi oli automaatne (100% ja automaatne). Nüüd on sama valik tehtud, aga valges on 100% ja pimedas toas on ... |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.03.2014 22:40:20 pealkiri: LG G2 |
njah, kahju, et peale Kitkati installi jäid 2 mind kõige rohkemat häirinud probleemi samaks (eesti klaveril pole täpitähti ja kontakte ei saa vaikimisi gmaili salvestada).
Lisaks tekkis veel pro ... |
teema: Kommenteerimine: 00bandiit0 |
Boot
vastuseid: 104
vaadatud: 30580
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2014 11:39:39 pealkiri: Kommenteerimine: 00bandiit0 |
Vahetas mu LG G2-l ekraani ära, soovitan!  |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.03.2014 16:49:14 pealkiri: LG G2 |
Vend palub abi. Kus kohas saab Tallinnas soodsalt telefoni ekraani ära vahetada?
Update. Panen siia ka info. Mati Mobiiliäri vahetas ekraani ära. Maksma läks 140€.
Kaua seal see aega võttis? ... |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.01.2014 00:56:51 pealkiri: LG G2 |
, pilt selge
Lihtsalt huvi pärast küsin, et iga päev lisad uusi kontakte, et see valiku tegemine nii vastumeelne on? Ei nori ega midagi sellist, ära seda arva!
Ei lisa aga kui lisada harva ... |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.01.2014 22:05:37 pealkiri: LG G2 |
Ma pean vist ennast kordama...
Mul on valitud, et ta näitaks AINULT google konto kontakte.
Kui ma hakkan uut kontakti lisama, siis ta tahab ALATI lisada kontakti telefoni enda mällu, mitte googl ... |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.01.2014 20:52:06 pealkiri: LG G2 |
Ise ju kirjutasid:
et näitaks ainult google konto kontakte.
Mis see asjasse puutub? See on osa lausest, mille sa oled kontekstist välja rebinud
Salvestamiseks ongi default telefon ja s ... |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.01.2014 18:03:09 pealkiri: LG G2 |
| kes rääkis kuvamisest? |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.01.2014 14:47:45 pealkiri: LG G2 |
telefoni kontaktidest puhtaks -> telefonis endas pole ühtegi kontakti? või mis?
Mul on hetkel nii, et telefonis on 0 kontakti, kõik on google kontol ja settingutest on määratud, et näitaks a ... |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.01.2014 01:36:40 pealkiri: LG G2 |
googeldada oskan isegi
ei toimi... |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.01.2014 17:22:39 pealkiri: LG G2 |
oeh, hakkavad LG softi idiootsused lõpuks välja kooruma... seni oli päris hea tunne veel
Uue kontakti salvestamisel salvestab vaikimisi telefoni, mitte google accoundile, paistab, et seda kuskilt ... |
teema: LG G2 |
Boot
vastuseid: 1191
vaadatud: 321460
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.01.2014 14:38:41 pealkiri: LG G2 |
Sai ka nädalavahetusel G2 kasutajate ridadesse astutud, seni täitsa rahul
Kas teil on ka eesti klaviatuur ilma täpitähtedeta? Soome omal on nende täpikud igatahes olemas aga eesti oma on iden ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Boot
vastuseid: 11385
vaadatud: 2178775
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 21.12.2013 23:11:34 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Täielik OT, sorri:
Aga nüüd on nii, et ma teen vahelduseks pausi ja lähen poodi.
Kui tuleb blokk, palun mulle PS
- Kui on orphan, siis pakun lohutuseks tallinnas õlut. Nt tommi grillis - pole ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Boot
vastuseid: 11385
vaadatud: 2178775
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 13.12.2013 10:14:02 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
Kui üks r280x geneb ~800 khash/s siis tasuvus on olematu? Nagu ma aru saan on hetkel raskusaste 908,350,862 ning 0,8 Mhash/s ei teeni s*****i!?
http://www.bitcoinx.com/profit/
viimasel ajal on si ... |
teema: Krüptorahade tehniline arutelu |
Boot
vastuseid: 11385
vaadatud: 2178775
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.12.2013 12:52:06 pealkiri: Krüptorahade tehniline arutelu |
hahahh, Krugmani artikli kommentaarides oli väärt link:
http://web.archive.org/web/19980610100009/www.redherring.com/mag/issue55/economics.html
*The growth of the Internet will slow drastically, a ... |
teema: World of Tanks |
Boot
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669231
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.04.2013 16:35:31 pealkiri: World of Tanks |
Milline neist on parim hõbeda sissetooja?Jagdtiger,T29,T32 või M103.Arvestades muidugi seda mis alles jääb peale lahingut täisvarustamisest.
Premiumkontoga räägime, eks.
Ma pakuks, et IG ... |
teema: World of Tanks |
Boot
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669231
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.01.2013 19:02:45 pealkiri: World of Tanks |
Küll mõnel on ikka viitsimist ühte lahingut uurida, lausa 2 editit
Aga mis kasu mul oleks olnud vaenlaste avastamisest? Keegi neid lasta nagunii poleks saanud ja arvata, et randomis keegi selle ... |
teema: World of Tanks |
Boot
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669231
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.01.2013 18:06:46 pealkiri: World of Tanks |
| Ja mina vaatan, et sulle meeldib 0 info põhjal sulle sobilikke järeldusi teha. Map oli Abbey, kus igasugune spottimine on praktiliselt võimatu. |
teema: World of Tanks |
Boot
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669231
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.01.2013 17:51:55 pealkiri: World of Tanks |
Tegin täna hiina lightiga väikse 2 kilomeetrise baasi kõrval kämpamise, et käppijatele nende koht kätte näidata:
http://orionis.net/~boot/wot/shot_1369.jpg |
teema: World of Tanks |
Boot
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669231
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.01.2013 12:30:44 pealkiri: World of Tanks |
Boot: ma räägin alati ilma premmita xp'st. Stati lehel näitab ka ilma premmita xp.
Nojah, minu ringkonnas räägitakse ALATI premmiga xp-st, sest teatud tasemest alates pole võimalik seda mäng ... |
teema: World of Tanks |
Boot
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669231
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.01.2013 12:21:12 pealkiri: World of Tanks |
Vipu & co: kõigepealt leppige kokku, kas räägite premmiga expist või ilma premmita expist.
Vahe on kohe 1.5x.
Vipu võttis alguses aluseks ilma premmita expi, teised tunduvad rääkima premm ... |
teema: World of Tanks |
Boot
vastuseid: 29102
vaadatud: 5669231
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.01.2013 16:17:19 pealkiri: World of Tanks |
tegelt on see lausa 445m meetrit:
http://wiki.worldoftanks.com/Battle_Mechanics#Maximum_Spotting_Range
Aga on kasulik küll, kui sul on see üle 445m, sest igal tankil on oma camo väärtus ja kui s ... |
| |