Avaleht
otsing leidis 339 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: K: BNC-st signaal LCD-sse
Beanladen

vastuseid: 0
vaadatud: 1081

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.10.2006 10:53:28   pealkiri: K: BNC-st signaal LCD-sse
Vaja oleks BNC otsast videosignaal otse LCD molusse võimalikult väheste kulude ja seadmetega.
ideed?
  teema: LCD TV & Monitor
Beanladen

vastuseid: 11
vaadatud: 3345

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.10.2005 21:43:00   pealkiri: LCD TV & Monitor
See digital viitab HDMI pistikule, DVI-d pole. Võib-olla leidub DVI-HDMI üleminek (ise pole näinud)?

Käisin Euronics poes demomas seda 20" 25ms ja ühte 23" 16ms Philipsit, kõrval oli neil vee ...
  teema: LCD TV & Monitor
Beanladen

vastuseid: 11
vaadatud: 3345

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.10.2005 02:14:06   pealkiri: Re: LCD TV & Monitor
Otsitav asi, kuid natuke erinev, siin odavam

Sellel reso 640x480 - monitoriks ei kõlba.
ATF on korralik pood, olen sealt arvuti jagu või rohkemgi juppe ostnud ning ühe korra garantiidki tarvit ...
  teema: LCD TV & Monitor
Beanladen

vastuseid: 11
vaadatud: 3345

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.10.2005 22:19:02   pealkiri: Re: LCD TV & Monitor
Sama raha eest võta parem see

27" on liiga suur, max 23" laiekraani puhul kuna kasutuses oleks 70% monitorina ja 30% TV-na.

Otsitav asi, kuid natuke erinev, siin odavam http://www.atf.ee/shop/ ...
  teema: LCD TV & Monitor
Beanladen

vastuseid: 11
vaadatud: 3345

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.10.2005 20:41:39   pealkiri: Re: LCD TV & Monitor
Sama raha eest võta parem see http://www.atf.ee/shop/index.php?productID=2038
  teema: CD tootmine 3xCD-RW + 512DDRAM +300w toide abil ?????
Beanladen

vastuseid: 16
vaadatud: 3260

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.12.2004 12:27:48   pealkiri: CD tootmine 3xCD-RW + 512DDRAM +300w toide abil ?????
aaa, miks see teema protsessorite all on?
See vähe toite teema ju...

Mind huvitaks ka mis sellest tootmisest siis lõpuks sai?
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
Beanladen

vastuseid: 6741
vaadatud: 1006748

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.12.2004 00:44:13   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
Eriti hea kino on muidugi see, et emaplaat viskab ette selliseid "error koode" mida manualis pole icon_biggrin.gif

Mul oli sama keis kui asju kokku panin, ei läinud kohe üles, kuid veateate nr oli selline mida ...
  teema: Laserlõikus
Beanladen

vastuseid: 113
vaadatud: 85184

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 26.12.2004 02:57:45   pealkiri: Laserlõikus
millega saab teha seda CAD joonist icon_rolleyes.gif

Tee parem Corel Draw'ga.
  teema: Laserlõikus
Beanladen

vastuseid: 113
vaadatud: 85184

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 25.12.2004 12:45:13   pealkiri: Laserlõikus
vendiauku saad ka koduste vahenditega teha.
või no mõne tuttava töökojas.


Laserile ikka midagi põnevamat.
vendi augu grilli asemel teed kohe plekki, (vendi ette) mingi oma kujundi, nime vm ...
  teema: Laserlõikus
Beanladen

vastuseid: 113
vaadatud: 85184

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 23.12.2004 15:41:58   pealkiri: Laserlõikus
Palju siis näiteks üks 80x80 vendi auk maksaks ? icon_smile.gif

Saada jah joonis ja küsi järele. Ma arvan et suht vähe maksab.
Kui juba lased siis soovitaks igasugu kujundeid ja vigureid sisse joonistada ...
  teema: NV40 aka FX6800 seeria
Beanladen

vastuseid: 2861
vaadatud: 360334

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.12.2004 13:07:19   pealkiri: NV40 aka FX6800 seeria
mul mängudes norm, aga imelk see kui panen AA,AF peale fps jääb samaks kui ilma nendeta icon_rolleyes.gif
nfsu2 af16 aa8s max qualiti 800*600 jookseb väga kenasti ~40-30 fpsi, aga kui af ja aa mahavõtan ...
  teema: uue prose küsimus
Beanladen

vastuseid: 17
vaadatud: 3700

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.12.2004 12:50:29   pealkiri: Re: uue prose küsimus
Osta parem soc939 3000+ Windchester 2300.- ja lükka see 2,5GHz peale, way parem lahendus.
  teema: uue prose küsimus
Beanladen

vastuseid: 17
vaadatud: 3700

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.12.2004 12:47:32   pealkiri: Re: uue prose küsimus
Niisiis tahtisn hakata arvutit uuendama aga vahepeal pole silmad kõrvad lahti hoinud ja nüüd ongi küsimusi rohkem kui 1 icon_smile.gif Niisiis
CPU AMD Athlon 64 3400+ 2,2Ghz/512kB, FSB 800MHz, Soc. 754, Box ...
  teema: Laserlõikus
Beanladen

vastuseid: 113
vaadatud: 85184

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 23.12.2004 12:40:14   pealkiri: Laserlõikus
Selle Laserstuudio koha pealt oskan öelda, et hinda arvestatakse laseri tööminuti järgi. Oli seen nüüd 60.- vms. Aga kokkuvõttes suht soodne asi kui vaadata lõpptulemust, sest lõikeservad jä ...
  teema: Laserlõikus
Beanladen

vastuseid: 113
vaadatud: 85184

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 22.12.2004 10:23:03   pealkiri: Laserlõikus
Paneks siia kõik Eesti laserlõikajate kontaktid case-modijatele.
Teen otsa lahti

[url=http://www.laserstuudio.ee]Laserstuudio (pleksiklaasi, plasti, puidu jne lõikus; väga thumbs_up.gif koht)

[url ...
  teema: P4 3,0 GHz vs Amd 64 3000+
Beanladen

vastuseid: 29
vaadatud: 4637

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.12.2004 16:01:31   pealkiri: P4 3,0 GHz vs Amd 64 3000+
Amd64 jahedam=vaiksem
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
Beanladen

vastuseid: 6741
vaadatud: 1006748

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.12.2004 15:35:37   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
pigem mõtles ta full loadi tempi

Sellel on peal ju Cool'n'Quite, mis tõmbab kiiruse 800MHz (vms) peale
kui täit võimsust pole vaja (ala internet vms).
Nii kui karmi rakenduse tööle paned, l ...
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
Beanladen

vastuseid: 6741
vaadatud: 1006748

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.12.2004 15:13:27   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
idles on prosetemp ~35 kraadi ja full loadis (burnk7) 57-58 kraadi, toatemp 23 kraadi

Peabki olema nii madal, sest nii jahe ta ongi icon_smile.gif
  teema: Dr.Peep
Beanladen

vastuseid: 1499
vaadatud: 304781

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.12.2004 13:46:57   pealkiri: Dr.Peep
Ma ostaks terve lao tühjaks 0. krooniga, pliiz.
  teema: 3DMark05
Beanladen

vastuseid: 237
vaadatud: 29256

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.09.2004 09:07:23   pealkiri: 3DMark05
Pealkirja võik nüüd muuta ära: 3dmark05
  teema: 3DMark05
Beanladen

vastuseid: 237
vaadatud: 29256

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.09.2004 23:51:45   pealkiri: 3DMark05
natuke infi:

3Dmark 05 scores revealed

WE HAVE SOME numbers that we would like to share with you before Futuremark finally introduces this long awaited test.
With current drivers, Nvidia will ...
  teema: 3DMark05
Beanladen

vastuseid: 237
vaadatud: 29256

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.09.2004 20:24:12   pealkiri: 3DMark05
19 tundi veel siis ootamist...
  teema: 3DMark05
Beanladen

vastuseid: 237
vaadatud: 29256

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.09.2004 12:09:07   pealkiri: 3DMark05
wow, nüüd on O asemel juba W icon_smile.gif

Ja mide see siis tähendab?
  teema: LCD-monitori TFT?
Beanladen

vastuseid: 5
vaadatud: 1791

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.09.2004 19:17:42   pealkiri: Re: LCD-monitori TFT?
eksid rängalt
TFT tähendab hoopis seda, et neil on iga piksli jaoks eraldi transistor, mis kiirendab LCD tööd.

Ehk ta on ikkagi LCD.

Short for thin film transistor, a type of LCD flat-panel ...
  teema: LCD-monitori TFT?
Beanladen

vastuseid: 5
vaadatud: 1791

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.09.2004 15:08:19   pealkiri: Re: LCD-monitori TFT?
Ehk keegi valgustaks mind, et miks osadel LCD monitoridel on TFT juures.
Millised erinevused on tavalisel LCD`l ja TFT LCD`l.

Ette tänades.

Üks ja sama asi tegelt, LCD-LiquidCrystalDisplay
...
  teema: TFT monitor paneb silmad valutama
Beanladen

vastuseid: 44
vaadatud: 8612

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.09.2004 09:04:54   pealkiri: TFT monitor paneb silmad valutama
Ma kolisin ka CRT tagant LCD peale ja ei kahetse.
Mis ma ikka ennast elektromagnetlainetega reostan.
  teema: TFT monitor paneb silmad valutama
Beanladen

vastuseid: 44
vaadatud: 8612

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.09.2004 16:32:41   pealkiri: TFT monitor paneb silmad valutama
Ei hakanud uut teemat tegema.

Sama mure siin, nagu teema algatajal. Tööjuurde osteti uued TFTd (Viewsonic VX715) ja pandi "vanade" arvutite taha, millel DVI väljundit ei ole. Uusimad draiverid ...
  teema: TFT monitor paneb silmad valutama
Beanladen

vastuseid: 44
vaadatud: 8612

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.09.2004 16:28:08   pealkiri: TFT monitor paneb silmad valutama
Ei hakanud uut teemat tegema.

Sama mure siin, nagu teema algatajal. Tööjuurde osteti uued TFTd (Viewsonic VX715) ja pandi "vanade" arvutite taha, millel DVI väljundit ei ole. Uusimad draiverid ...
  teema: Radeon X800
Beanladen

vastuseid: 6239
vaadatud: 787630

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.08.2004 15:40:00   pealkiri: Radeon X800
irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa
ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT...

Tundub tüüpiline ati turundusnipp, lased mõne partii pro-si XT raua ...
  teema: Radeon X800
Beanladen

vastuseid: 6239
vaadatud: 787630

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.08.2004 14:35:36   pealkiri: Radeon X800
irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa
ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT...

Tundub tüüpiline ati turundusnipp, lased mõne partii pro-si XT raua ...
  teema: Soft Quadro !?
Beanladen

vastuseid: 29
vaadatud: 4333

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.08.2004 11:07:27   pealkiri: Re: Soft Quadro !?!?!?!?!?!?
Mitmes kohas on "räägitud," et on võimalik panna näiteks multimeediakaart GF 4 jne tööle Quadro'na, kas see on võimalik?

Endal siin GF FX 5700 Ultra 128bit 128MB jne ja tahan selle panna mingit m ...
  teema: Club 3D RADEON 9600 XT 128MB vs 256MB
Beanladen

vastuseid: 12
vaadatud: 2702

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.08.2004 15:48:34   pealkiri: Club 3D RADEON 9600 XT 128MB vs 256MB
Ja kui viitsid, vaata ka mälude pealt mis ns mälud on?
Siis oskab edasi soovitusi anda.
  teema: DOOM III & Resurrection of Evil
Beanladen

vastuseid: 2520
vaadatud: 388888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2004 12:43:33   pealkiri: DOOM III & Resurrection of Evil
display properties -advanced - displays - monitor - refresh overrides (Seda kõike siis catalystide puhul e Ati kaardid)

hmm, mul siukest asja seal nagu pole. Seal aint monitor type ja monitor sett ...
  teema: DOOM III & Resurrection of Evil
Beanladen

vastuseid: 2520
vaadatud: 388888

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.08.2004 12:21:19   pealkiri: DOOM III & Resurrection of Evil
Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja icon_sad.gif
Palun aidake

Kas ei saanud niimoodi et wini all desktopil paned korra sama reso, värvid ja Hz mida tahad mängus kasutada ja paned apply, ...
  teema: 3DMark05
Beanladen

vastuseid: 237
vaadatud: 29256

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.08.2004 14:54:20   pealkiri: 3DMark05
Keegi ei oska öelda kust saaks neid pilte vaadata, paistab et üle neti on kõik maha tõmmatud. icon_neutral.gif
Keegi äkki tõmbas arvutisse?
  teema: Hyundai L70S
Beanladen

vastuseid: 16
vaadatud: 4652

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.07.2004 00:27:14   pealkiri: Hyundai L70S
Mul ka Q17.
Ma täitsa rahul, kõik mängud saan mängitud.
Ei taha enam kunagi kineskoopi koju.
  teema: HV automaatne login
Beanladen

vastuseid: 18
vaadatud: 2445

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 20.07.2004 00:35:49   pealkiri: HV automaatne login
Luba siis pirukad... icon_razz1.gif

Ei aita mul ka see...
  teema: HV automaatne login
Beanladen

vastuseid: 18
vaadatud: 2445

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 19.07.2004 10:04:57   pealkiri: HV automaatne login
Tools -> Internet Options -> Privacy

Sealt pane Mediumi peale.

Oli Medium High, panin Mediumi peale, midagi ei muutunud.
  teema: HV automaatne login
Beanladen

vastuseid: 18
vaadatud: 2445

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 19.07.2004 09:47:52   pealkiri: HV automaatne login
Küpsised brauseril lubatud ikka?

Kunagi oli sama jama, sai korda, aga nüüd on 2 nädalat see probleem.
Ausalt öeldes ei mäleta kust seda vaadata sai.
  teema: HV automaatne login
Beanladen

vastuseid: 18
vaadatud: 2445

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 19.07.2004 09:42:10   pealkiri: HV automaatne login
Probleem järgmine:
Ei tööta automaatne login HV all, lisaks ei tööta sama asi ka teistel lehtedel (näiteks MSN all läheb küll inbox'i kuid kirju ei saa vaadata kuna nõuab uuesti login'it, ni ...
  teema: Plasmaekraanide buum?
Beanladen

vastuseid: 12
vaadatud: 2963

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.07.2004 10:55:52   pealkiri: Plasmaekraanide buum?
Kas uued plasmad on oma jahutuse korda saanud - aasta tagasi ostetud paneeli jahutus undas nigu metsaline?

No ja räägi kuidas siis pilt on peale 1a. Kas siis udusem vms... (Ise hästi ei usu seda ...
  teema: Videokaart agp 4x
Beanladen

vastuseid: 6
vaadatud: 1782

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.07.2004 09:03:57   pealkiri: Videokaart agp 4x
Pane peale VIA 4-in1driverid vähemalt minul oli nii.

Mul ei aidand ka see, kui toide jääb nõrgaks siis ei venita välja 4x.
  teema: Plasmaekraanide buum?
Beanladen

vastuseid: 12
vaadatud: 2963

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.07.2004 20:22:43   pealkiri: Re: Plasmaekraanide buum?
http://www.theinquirer.net/?article=15955

Selle artikli järgi tuleb tehas mis ületab hetkel aasta tootmise. Pooleteise aasta pärast on siis plasmaekraan kõigile taskukohane?

icon_razz1.gif Ma olen ju ...
  teema: NV40 aka FX6800 seeria
Beanladen

vastuseid: 2861
vaadatud: 360334

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.07.2004 09:48:54   pealkiri: NV40 aka FX6800 seeria
mnjaa... see oleks päris hea ost thumbs_up.gif
kuid, eks näha kuidas see ATI'de modimine läheb icon_wink.gif

Siiani vist ati modimised hästi läinud, kõik dr peebu kaardid vivo-d mis 1,6 mäluga ja XT kiibiga + ...
  teema: Radeon X800
Beanladen

vastuseid: 6239
vaadatud: 787630

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.07.2004 09:44:14   pealkiri: Radeon X800
Antud kontekstis võib rahaliseks raskuseks pidada pigem 7k mitte üle olemist. Enamusel kellel see 7k oleks isegi suurema raskusteta olemas on hoopis teised prioriteedid selle kulutamiseks.

Tahtsi ...
  teema: Radeon X800
Beanladen

vastuseid: 6239
vaadatud: 787630

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.07.2004 00:18:25   pealkiri: Radeon X800
Tore et siiakanti on ka neid "õigeid" kaarte satub, selle raha eest ikka hetkel täismäng.
Nüüd peaks ootama mõne karmima mängu ka ära...
icon_razz1.gif Tahan kaaaaaa....
  teema: Radeon X800
Beanladen

vastuseid: 6239
vaadatud: 787630

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.06.2004 13:50:50   pealkiri: Radeon X800
Näedsa siis, paned 2 kaarti kõrvuti ja 100% boosti.
Tahaks näha seda venda kes 2xHigh-end kaarti ostab... icon_rolleyes.gif
  teema: Radeon X800
Beanladen

vastuseid: 6239
vaadatud: 787630

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.06.2004 12:46:44   pealkiri: Radeon X800
  teema: flat monitoril kaks horisontaalset triipu
Beanladen

vastuseid: 7
vaadatud: 1563

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.06.2004 10:40:22   pealkiri: flat monitoril kaks horisontaalset triipu
tuleb nii välja jah. et trinitron tehnoloogia on see triibu värk



Kasuta otsingut ka, seda trinitroni triipu küsib iga natukene aja tagant keegi.
  teema: Mure radeoniga
Beanladen

vastuseid: 16
vaadatud: 3056

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.05.2004 15:43:16   pealkiri: Mure radeoniga
Ei oska midagi tarka välja pakkuda enam.

Kui beer_yum.gif tarbimine ära jätta, kaob ka pirin...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.