|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: K: BNC-st signaal LCD-sse |
Beanladen
vastuseid: 0
vaadatud: 1081
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.10.2006 10:53:28 pealkiri: K: BNC-st signaal LCD-sse |
Vaja oleks BNC otsast videosignaal otse LCD molusse võimalikult väheste kulude ja seadmetega.
ideed? |
teema: LCD TV & Monitor |
Beanladen
vastuseid: 11
vaadatud: 3345
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.10.2005 21:43:00 pealkiri: LCD TV & Monitor |
See digital viitab HDMI pistikule, DVI-d pole. Võib-olla leidub DVI-HDMI üleminek (ise pole näinud)?
Käisin Euronics poes demomas seda 20" 25ms ja ühte 23" 16ms Philipsit, kõrval oli neil vee ... |
teema: LCD TV & Monitor |
Beanladen
vastuseid: 11
vaadatud: 3345
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.10.2005 02:14:06 pealkiri: Re: LCD TV & Monitor |
Otsitav asi, kuid natuke erinev, siin odavam
Sellel reso 640x480 - monitoriks ei kõlba.
ATF on korralik pood, olen sealt arvuti jagu või rohkemgi juppe ostnud ning ühe korra garantiidki tarvit ... |
teema: LCD TV & Monitor |
Beanladen
vastuseid: 11
vaadatud: 3345
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.10.2005 22:19:02 pealkiri: Re: LCD TV & Monitor |
Sama raha eest võta parem see
27" on liiga suur, max 23" laiekraani puhul kuna kasutuses oleks 70% monitorina ja 30% TV-na.
Otsitav asi, kuid natuke erinev, siin odavam http://www.atf.ee/shop/ ... |
teema: LCD TV & Monitor |
Beanladen
vastuseid: 11
vaadatud: 3345
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.10.2005 20:41:39 pealkiri: Re: LCD TV & Monitor |
| Sama raha eest võta parem see http://www.atf.ee/shop/index.php?productID=2038 |
teema: CD tootmine 3xCD-RW + 512DDRAM +300w toide abil ????? |
Beanladen
vastuseid: 16
vaadatud: 3260
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.12.2004 12:27:48 pealkiri: CD tootmine 3xCD-RW + 512DDRAM +300w toide abil ????? |
aaa, miks see teema protsessorite all on?
See vähe toite teema ju...
Mind huvitaks ka mis sellest tootmisest siis lõpuks sai? |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
Beanladen
vastuseid: 6741
vaadatud: 1006748
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.12.2004 00:44:13 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
Eriti hea kino on muidugi see, et emaplaat viskab ette selliseid "error koode" mida manualis pole
Mul oli sama keis kui asju kokku panin, ei läinud kohe üles, kuid veateate nr oli selline mida ... |
teema: Laserlõikus |
Beanladen
vastuseid: 113
vaadatud: 85184
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 26.12.2004 02:57:45 pealkiri: Laserlõikus |
millega saab teha seda CAD joonist
Tee parem Corel Draw'ga. |
teema: Laserlõikus |
Beanladen
vastuseid: 113
vaadatud: 85184
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 25.12.2004 12:45:13 pealkiri: Laserlõikus |
vendiauku saad ka koduste vahenditega teha.
või no mõne tuttava töökojas.
Laserile ikka midagi põnevamat.
vendi augu grilli asemel teed kohe plekki, (vendi ette) mingi oma kujundi, nime vm ... |
teema: Laserlõikus |
Beanladen
vastuseid: 113
vaadatud: 85184
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 23.12.2004 15:41:58 pealkiri: Laserlõikus |
Palju siis näiteks üks 80x80 vendi auk maksaks ?
Saada jah joonis ja küsi järele. Ma arvan et suht vähe maksab.
Kui juba lased siis soovitaks igasugu kujundeid ja vigureid sisse joonistada ... |
teema: NV40 aka FX6800 seeria |
Beanladen
vastuseid: 2861
vaadatud: 360334
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.12.2004 13:07:19 pealkiri: NV40 aka FX6800 seeria |
mul mängudes norm, aga imelk see kui panen AA,AF peale fps jääb samaks kui ilma nendeta
nfsu2 af16 aa8s max qualiti 800*600 jookseb väga kenasti ~40-30 fpsi, aga kui af ja aa mahavõtan ... |
teema: uue prose küsimus |
Beanladen
vastuseid: 17
vaadatud: 3700
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.12.2004 12:50:29 pealkiri: Re: uue prose küsimus |
| Osta parem soc939 3000+ Windchester 2300.- ja lükka see 2,5GHz peale, way parem lahendus. |
teema: uue prose küsimus |
Beanladen
vastuseid: 17
vaadatud: 3700
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.12.2004 12:47:32 pealkiri: Re: uue prose küsimus |
Niisiis tahtisn hakata arvutit uuendama aga vahepeal pole silmad kõrvad lahti hoinud ja nüüd ongi küsimusi rohkem kui 1 Niisiis
CPU AMD Athlon 64 3400+ 2,2Ghz/512kB, FSB 800MHz, Soc. 754, Box ... |
teema: Laserlõikus |
Beanladen
vastuseid: 113
vaadatud: 85184
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 23.12.2004 12:40:14 pealkiri: Laserlõikus |
| Selle Laserstuudio koha pealt oskan öelda, et hinda arvestatakse laseri tööminuti järgi. Oli seen nüüd 60.- vms. Aga kokkuvõttes suht soodne asi kui vaadata lõpptulemust, sest lõikeservad jä ... |
teema: Laserlõikus |
Beanladen
vastuseid: 113
vaadatud: 85184
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 22.12.2004 10:23:03 pealkiri: Laserlõikus |
Paneks siia kõik Eesti laserlõikajate kontaktid case-modijatele.
Teen otsa lahti
[url=http://www.laserstuudio.ee]Laserstuudio (pleksiklaasi, plasti, puidu jne lõikus; väga koht)
[url ... |
teema: P4 3,0 GHz vs Amd 64 3000+ |
Beanladen
vastuseid: 29
vaadatud: 4637
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.12.2004 16:01:31 pealkiri: P4 3,0 GHz vs Amd 64 3000+ |
| Amd64 jahedam=vaiksem |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
Beanladen
vastuseid: 6741
vaadatud: 1006748
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.12.2004 15:35:37 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
pigem mõtles ta full loadi tempi
Sellel on peal ju Cool'n'Quite, mis tõmbab kiiruse 800MHz (vms) peale
kui täit võimsust pole vaja (ala internet vms).
Nii kui karmi rakenduse tööle paned, l ... |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
Beanladen
vastuseid: 6741
vaadatud: 1006748
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.12.2004 15:13:27 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
idles on prosetemp ~35 kraadi ja full loadis (burnk7) 57-58 kraadi, toatemp 23 kraadi
Peabki olema nii madal, sest nii jahe ta ongi  |
teema: Dr.Peep |
Beanladen
vastuseid: 1499
vaadatud: 304781
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.12.2004 13:46:57 pealkiri: Dr.Peep |
| Ma ostaks terve lao tühjaks 0. krooniga, pliiz. |
teema: 3DMark05 |
Beanladen
vastuseid: 237
vaadatud: 29256
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.09.2004 09:07:23 pealkiri: 3DMark05 |
| Pealkirja võik nüüd muuta ära: 3dmark05 |
teema: 3DMark05 |
Beanladen
vastuseid: 237
vaadatud: 29256
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.09.2004 23:51:45 pealkiri: 3DMark05 |
natuke infi:
3Dmark 05 scores revealed
WE HAVE SOME numbers that we would like to share with you before Futuremark finally introduces this long awaited test.
With current drivers, Nvidia will ... |
teema: 3DMark05 |
Beanladen
vastuseid: 237
vaadatud: 29256
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.09.2004 20:24:12 pealkiri: 3DMark05 |
| 19 tundi veel siis ootamist... |
teema: 3DMark05 |
Beanladen
vastuseid: 237
vaadatud: 29256
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.09.2004 12:09:07 pealkiri: 3DMark05 |
wow, nüüd on O asemel juba W
Ja mide see siis tähendab? |
teema: LCD-monitori TFT? |
Beanladen
vastuseid: 5
vaadatud: 1791
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.09.2004 19:17:42 pealkiri: Re: LCD-monitori TFT? |
eksid rängalt
TFT tähendab hoopis seda, et neil on iga piksli jaoks eraldi transistor, mis kiirendab LCD tööd.
Ehk ta on ikkagi LCD.
Short for thin film transistor, a type of LCD flat-panel ... |
teema: LCD-monitori TFT? |
Beanladen
vastuseid: 5
vaadatud: 1791
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.09.2004 15:08:19 pealkiri: Re: LCD-monitori TFT? |
Ehk keegi valgustaks mind, et miks osadel LCD monitoridel on TFT juures.
Millised erinevused on tavalisel LCD`l ja TFT LCD`l.
Ette tänades.
Üks ja sama asi tegelt, LCD-LiquidCrystalDisplay
... |
teema: TFT monitor paneb silmad valutama |
Beanladen
vastuseid: 44
vaadatud: 8612
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.09.2004 09:04:54 pealkiri: TFT monitor paneb silmad valutama |
Ma kolisin ka CRT tagant LCD peale ja ei kahetse.
Mis ma ikka ennast elektromagnetlainetega reostan. |
teema: TFT monitor paneb silmad valutama |
Beanladen
vastuseid: 44
vaadatud: 8612
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.09.2004 16:32:41 pealkiri: TFT monitor paneb silmad valutama |
Ei hakanud uut teemat tegema.
Sama mure siin, nagu teema algatajal. Tööjuurde osteti uued TFTd (Viewsonic VX715) ja pandi "vanade" arvutite taha, millel DVI väljundit ei ole. Uusimad draiverid ... |
teema: TFT monitor paneb silmad valutama |
Beanladen
vastuseid: 44
vaadatud: 8612
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.09.2004 16:28:08 pealkiri: TFT monitor paneb silmad valutama |
Ei hakanud uut teemat tegema.
Sama mure siin, nagu teema algatajal. Tööjuurde osteti uued TFTd (Viewsonic VX715) ja pandi "vanade" arvutite taha, millel DVI väljundit ei ole. Uusimad draiverid ... |
teema: Radeon X800 |
Beanladen
vastuseid: 6239
vaadatud: 787630
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.08.2004 15:40:00 pealkiri: Radeon X800 |
irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa
ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT...
Tundub tüüpiline ati turundusnipp, lased mõne partii pro-si XT raua ... |
teema: Radeon X800 |
Beanladen
vastuseid: 6239
vaadatud: 787630
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.08.2004 14:35:36 pealkiri: Radeon X800 |
irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa
ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT...
Tundub tüüpiline ati turundusnipp, lased mõne partii pro-si XT raua ... |
teema: Soft Quadro !? |
Beanladen
vastuseid: 29
vaadatud: 4333
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.08.2004 11:07:27 pealkiri: Re: Soft Quadro !?!?!?!?!?!? |
Mitmes kohas on "räägitud," et on võimalik panna näiteks multimeediakaart GF 4 jne tööle Quadro'na, kas see on võimalik?
Endal siin GF FX 5700 Ultra 128bit 128MB jne ja tahan selle panna mingit m ... |
teema: Club 3D RADEON 9600 XT 128MB vs 256MB |
Beanladen
vastuseid: 12
vaadatud: 2702
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.08.2004 15:48:34 pealkiri: Club 3D RADEON 9600 XT 128MB vs 256MB |
Ja kui viitsid, vaata ka mälude pealt mis ns mälud on?
Siis oskab edasi soovitusi anda. |
teema: DOOM III & Resurrection of Evil |
Beanladen
vastuseid: 2520
vaadatud: 388888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2004 12:43:33 pealkiri: DOOM III & Resurrection of Evil |
display properties -advanced - displays - monitor - refresh overrides (Seda kõike siis catalystide puhul e Ati kaardid)
hmm, mul siukest asja seal nagu pole. Seal aint monitor type ja monitor sett ... |
teema: DOOM III & Resurrection of Evil |
Beanladen
vastuseid: 2520
vaadatud: 388888
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2004 12:21:19 pealkiri: DOOM III & Resurrection of Evil |
Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja
Palun aidake
Kas ei saanud niimoodi et wini all desktopil paned korra sama reso, värvid ja Hz mida tahad mängus kasutada ja paned apply, ... |
teema: 3DMark05 |
Beanladen
vastuseid: 237
vaadatud: 29256
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.08.2004 14:54:20 pealkiri: 3DMark05 |
Keegi ei oska öelda kust saaks neid pilte vaadata, paistab et üle neti on kõik maha tõmmatud.
Keegi äkki tõmbas arvutisse? |
teema: Hyundai L70S |
Beanladen
vastuseid: 16
vaadatud: 4652
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.07.2004 00:27:14 pealkiri: Hyundai L70S |
Mul ka Q17.
Ma täitsa rahul, kõik mängud saan mängitud.
Ei taha enam kunagi kineskoopi koju. |
teema: HV automaatne login |
Beanladen
vastuseid: 18
vaadatud: 2445
|
foorum: Parem HV postitatud: 20.07.2004 00:35:49 pealkiri: HV automaatne login |
Luba siis pirukad...
Ei aita mul ka see... |
teema: HV automaatne login |
Beanladen
vastuseid: 18
vaadatud: 2445
|
foorum: Parem HV postitatud: 19.07.2004 10:04:57 pealkiri: HV automaatne login |
Tools -> Internet Options -> Privacy
Sealt pane Mediumi peale.
Oli Medium High, panin Mediumi peale, midagi ei muutunud. |
teema: HV automaatne login |
Beanladen
vastuseid: 18
vaadatud: 2445
|
foorum: Parem HV postitatud: 19.07.2004 09:47:52 pealkiri: HV automaatne login |
Küpsised brauseril lubatud ikka?
Kunagi oli sama jama, sai korda, aga nüüd on 2 nädalat see probleem.
Ausalt öeldes ei mäleta kust seda vaadata sai. |
teema: HV automaatne login |
Beanladen
vastuseid: 18
vaadatud: 2445
|
foorum: Parem HV postitatud: 19.07.2004 09:42:10 pealkiri: HV automaatne login |
Probleem järgmine:
Ei tööta automaatne login HV all, lisaks ei tööta sama asi ka teistel lehtedel (näiteks MSN all läheb küll inbox'i kuid kirju ei saa vaadata kuna nõuab uuesti login'it, ni ... |
teema: Plasmaekraanide buum? |
Beanladen
vastuseid: 12
vaadatud: 2963
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.07.2004 10:55:52 pealkiri: Plasmaekraanide buum? |
Kas uued plasmad on oma jahutuse korda saanud - aasta tagasi ostetud paneeli jahutus undas nigu metsaline?
No ja räägi kuidas siis pilt on peale 1a. Kas siis udusem vms... (Ise hästi ei usu seda ... |
teema: Videokaart agp 4x |
Beanladen
vastuseid: 6
vaadatud: 1782
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.07.2004 09:03:57 pealkiri: Videokaart agp 4x |
Pane peale VIA 4-in1driverid vähemalt minul oli nii.
Mul ei aidand ka see, kui toide jääb nõrgaks siis ei venita välja 4x. |
teema: Plasmaekraanide buum? |
Beanladen
vastuseid: 12
vaadatud: 2963
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.07.2004 20:22:43 pealkiri: Re: Plasmaekraanide buum? |
http://www.theinquirer.net/?article=15955
Selle artikli järgi tuleb tehas mis ületab hetkel aasta tootmise. Pooleteise aasta pärast on siis plasmaekraan kõigile taskukohane?
Ma olen ju ... |
teema: NV40 aka FX6800 seeria |
Beanladen
vastuseid: 2861
vaadatud: 360334
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.07.2004 09:48:54 pealkiri: NV40 aka FX6800 seeria |
mnjaa... see oleks päris hea ost
kuid, eks näha kuidas see ATI'de modimine läheb
Siiani vist ati modimised hästi läinud, kõik dr peebu kaardid vivo-d mis 1,6 mäluga ja XT kiibiga + ... |
teema: Radeon X800 |
Beanladen
vastuseid: 6239
vaadatud: 787630
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.07.2004 09:44:14 pealkiri: Radeon X800 |
Antud kontekstis võib rahaliseks raskuseks pidada pigem 7k mitte üle olemist. Enamusel kellel see 7k oleks isegi suurema raskusteta olemas on hoopis teised prioriteedid selle kulutamiseks.
Tahtsi ... |
teema: Radeon X800 |
Beanladen
vastuseid: 6239
vaadatud: 787630
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.07.2004 00:18:25 pealkiri: Radeon X800 |
Tore et siiakanti on ka neid "õigeid" kaarte satub, selle raha eest ikka hetkel täismäng.
Nüüd peaks ootama mõne karmima mängu ka ära...
Tahan kaaaaaa.... |
teema: Radeon X800 |
Beanladen
vastuseid: 6239
vaadatud: 787630
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.06.2004 13:50:50 pealkiri: Radeon X800 |
Näedsa siis, paned 2 kaarti kõrvuti ja 100% boosti.
Tahaks näha seda venda kes 2xHigh-end kaarti ostab...  |
teema: Radeon X800 |
Beanladen
vastuseid: 6239
vaadatud: 787630
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.06.2004 12:46:44 pealkiri: Radeon X800 |
|
teema: flat monitoril kaks horisontaalset triipu |
Beanladen
vastuseid: 7
vaadatud: 1563
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.06.2004 10:40:22 pealkiri: flat monitoril kaks horisontaalset triipu |
tuleb nii välja jah. et trinitron tehnoloogia on see triibu värk
Kasuta otsingut ka, seda trinitroni triipu küsib iga natukene aja tagant keegi. |
teema: Mure radeoniga |
Beanladen
vastuseid: 16
vaadatud: 3056
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.05.2004 15:43:16 pealkiri: Mure radeoniga |
Ei oska midagi tarka välja pakkuda enam.
Kui tarbimine ära jätta, kaob ka pirin... |
| |