|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Kassmees |
Batukhan
vastuseid: 58
vaadatud: 41200
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2019 10:10:43 pealkiri: Kommenteerimine: Kassmees |
| Kiire postitus. Kõik korras |
teema: Gauss - järeltulija Flame ja Stuxneti pahavaravõrgustikele |
Batukhan
vastuseid: 4
vaadatud: 2709
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 11.08.2012 13:32:44 pealkiri: Gauss - järeltulija Flame ja Stuxneti pahavaravõrgustikele |
| Eks me elame huvitavas ajajärgus. Ma arvan, et need Flame,Stuxnet ja nüüd Gauss pole enam mingite kriminaalide/häkkerite poolt kokku klopsitud viirused, vaid juba erinevate riikide eriteenistuste ... |
teema: Minecraft |
Batukhan
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.08.2012 14:03:23 pealkiri: Minecraft |
, on see nii hull?
Ei, ma ei tea, küsisin ka üldsuse arvamust.
Mulle sobib igatpidi. Isegi praegune variant töötab minu arust, kus üldse reegleid pole. Inimesed on üldiselt mõistlikud ja ei r ... |
teema: Minecraft |
Batukhan
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.08.2012 12:46:06 pealkiri: Minecraft |
, pigem reegel paika, et veest välja jäävat osa ei tohi quarrydega lõhkuda?
Siis kõrbesse maja teha ei saaks? Sellisel juhul quarry maa alla? Kas see on parem, kui maa pealt tundub kõik korras, ... |
teema: Minecraft |
Batukhan
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.08.2012 11:46:34 pealkiri: Minecraft |
Kaalun veel mõtet kas teha eraldi kaart kevandamiseks kus quarry-d oleks lubatud, et säästa maailmaid kus Majad asuvad.
Kui ma saaks kaevandada kuskil eraldi maailmas, kus millegagi arvestama ei ... |
teema: Minecraft |
Batukhan
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.08.2012 17:46:24 pealkiri: Minecraft |
A muide, millal siis uuendus tulema peaks? Peaks juba pakkima hakkama?
EDIT:
arvake ära kus ma praegu olen?
https://dl.dropbox.com/u/17167855/kusmaolen.jpg |
teema: Minecraft |
Batukhan
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.08.2012 14:33:16 pealkiri: Minecraft |
Aah, just olin lõpetanud enda netheri quarry, kui hakkasin minema magama ja seda postitust lugesin
Ei aga tegelikult väga tore. Uues maailmas saab teha palju asju uuesti ja õigesti.
Muide, u ... |
teema: Microsoft kinnitas ametlikult oma tahvelarvuti turule tulemise aja |
Batukhan
vastuseid: 28
vaadatud: 6203
|
foorum: Riistvara postitatud: 31.07.2012 21:04:02 pealkiri: Microsoft kinnitas ametlikult oma tahvelarvuti turule tulemise aja |
Normaalselt off-topicusse läks teil see vestlus. Selle teema 22st postitusest 5-6 on teemakohased
Ise ootan suure põnevusega W8't ja Surface'it. Kõik tehnoloogiahuvilised on lapsest saati unist ... |
teema: Minecraft |
Batukhan
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.07.2012 19:47:50 pealkiri: Minecraft |
Anna bloki kordinaadid (ja nimetus) mille peab eemaldama.
+34, +2437, kõrgusel 49, on Furnace 61
(+38, +2440) on korda tehtud.
Kas oskad öelda, milles viga oli? Äkki saan järgmine kord ä ... |
teema: Minecraft |
Batukhan
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.07.2012 16:01:18 pealkiri: Minecraft |
| Mingi jama on. Kui ma enda kodus olen (+38, +2440), siis server hakkab jubedalt läägima, ja ka teistel mängijatel. Mingi masin on äkki crashind vms? Ei tea kaua see kestab, aga seda on varemgi oln ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Batukhan
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.07.2012 08:28:04 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Jah, tõsi ta on. L4D2 mod Deathcraft. Videodelt paistab väga lõbus. Peaks proovima |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Batukhan
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.07.2012 01:17:31 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Ok, midagi ajakohast
https://dl.dropbox.com/u/17167855/x3.jpg |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Batukhan
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.07.2012 12:03:50 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
http://www.upload.ee/thumb/2542735/Untitled.jpg
Gothic 1? |
teema: Küsimus suurele ringile (tõlke abi) |
Batukhan
vastuseid: 13
vaadatud: 13983
|
foorum: Keelefoorum postitatud: 12.07.2012 16:02:29 pealkiri: Küsimus suurele ringile (tõlke abi) |
Aga siis olekski teine variant "masin"
Arvan, et ikka vägistan keelt ja läheb mehha aga aitähh
Kas näiteks Facebookis Eesti Ulmeühingu lehelt ei võiks küsida? Seal on koos palju nii huvili ... |
teema: Küsimus suurele ringile (tõlke abi) |
Batukhan
vastuseid: 13
vaadatud: 13983
|
foorum: Keelefoorum postitatud: 12.07.2012 14:18:10 pealkiri: Küsimus suurele ringile (tõlke abi) |
Mehha on juba keele vägistamine.
Robot.
Ei ole tegelikult. Selliselt eestistatakse sõnu koguaeg. "Kompuuter", "masin", "tsikkel", misiganes. Kõik nad on ju samamoodi tulnud.
Aga jah, niimoodi ... |
teema: Küsimus suurele ringile (tõlke abi) |
Batukhan
vastuseid: 13
vaadatud: 13983
|
foorum: Keelefoorum postitatud: 12.07.2012 13:45:05 pealkiri: Küsimus suurele ringile (tõlke abi) |
| jah, mõtlesin isegi "mehha" peale. Kas sa oled seda kuskil eestikeelses ulmekirjanduses ka kohanud? |
teema: Küsimus suurele ringile (tõlke abi) |
Batukhan
vastuseid: 13
vaadatud: 13983
|
foorum: Keelefoorum postitatud: 12.07.2012 11:12:35 pealkiri: Küsimus suurele ringile (tõlke abi) |
| Jah, aga kahjuks ei saa sellist lahtiseletavat terminit kasutada. Peaks olema sama lihtne kui "mech" või "mecha" |
teema: Küsimus suurele ringile (tõlke abi) |
Batukhan
vastuseid: 13
vaadatud: 13983
|
foorum: Keelefoorum postitatud: 12.07.2012 10:55:11 pealkiri: Küsimus suurele ringile (tõlke abi) |
Tere,
Kuidas te tõlgiksite eesti keelde sõna "mech" või "mecha"?
http://en.wikipedia.org/wiki/Mecha
Saan aru, et see on umbes samasugune sõna nagu "orc", lihtsalt mingi Ameerika kultuuriruu ... |
teema: Minecraft |
Batukhan
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.07.2012 16:35:36 pealkiri: Minecraft |
ja annetajate "Hall of Fame": http://minekraft.eu/donate.php
Annetajaid 40. Kui igaüks paneks vähemalt 2,5€, saaks 100 kokku.
Nojah aga annetajad on juba andnud raha, suuremosa 3 euri kuid ma ... |
teema: Minecraft |
Batukhan
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.07.2012 12:44:32 pealkiri: Minecraft |
ja annetajate "Hall of Fame": http://minekraft.eu/donate.php
Annetajaid 40. Kui igaüks paneks vähemalt 2,5€, saaks 100 kokku. |
teema: Minecraft |
Batukhan
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.06.2012 11:28:02 pealkiri: Minecraft |
Haha, jah, reede ka, kasutage võimalust ära
(ei tglt ma ei ole rahaboss) |
teema: Minecraft |
Batukhan
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.06.2012 10:58:18 pealkiri: Minecraft |
Hetkel käivad läbirääkimised uue hosteriga
Kas teil on ka finantse juurde vaja? Mitte et ma tahaks raha igas suunas loopida, aga kui kolimisel tekivad mingid kulud, mille katmisel on teil abi vaj ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Batukhan
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.06.2012 13:34:44 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Robot Arena?
Robot Arena 2, jep. Liiga lihtne vist  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Batukhan
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.06.2012 10:47:53 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Ja tuleb uus:
http://dl.dropbox.com/u/17167855/Untitled.jpg |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Batukhan
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.06.2012 13:57:56 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Uus pilt:
http://www.upload.ee/image/2353460/yle-aisa.jpg
Overboard! |
teema: EMT emafirma maksustab internetikõned |
Batukhan
vastuseid: 14
vaadatud: 5270
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 23.04.2012 21:25:17 pealkiri: EMT emafirma maksustab internetikõned |
| Idioodikari. Sama mis plaadifirmadega. Tehnoloogia muutub, käige ajaga kaasas, mitte ärge hoidke kramplikult eilsest kinni! Mõelge enda ärimudel läbi internetiajastu võtmes mitte ärge lihtsalt ... |
teema: Kiire internet peaks mõne aastaga jõudma ka Eesti kaugeimasse nurka |
Batukhan
vastuseid: 152
vaadatud: 39758
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 16.04.2012 14:27:19 pealkiri: Kiire internet peaks mõne aastaga jõudma ka Eesti kaugeimasse nurka |
| Muidugi pole kodu kasutajal 100mbit vaja aga praegune tehnoloogia on ju DSL ja wireless lahendustel, esimesel on üleslaadimine meeletult jama ja ping kõrge, teisel ping kõrge ja üldine stabiilsus ... |
teema: Kiire internet peaks mõne aastaga jõudma ka Eesti kaugeimasse nurka |
Batukhan
vastuseid: 152
vaadatud: 39758
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 16.04.2012 11:47:09 pealkiri: Kiire internet peaks mõne aastaga jõudma ka Eesti kaugeimasse nurka |
| Ma ei taha praegu konkreetsete juhtumite troubleshootingut tegema hakata või rääkida sellest mis on teoorias võimalik. Teoorias on võimalik et kõik arvutimängud on paarisaja megabaidi suurused ... |
teema: Kiire internet peaks mõne aastaga jõudma ka Eesti kaugeimasse nurka |
Batukhan
vastuseid: 152
vaadatud: 39758
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 16.04.2012 11:18:44 pealkiri: Kiire internet peaks mõne aastaga jõudma ka Eesti kaugeimasse nurka |
Mida te 100 netiga peale hakkate. Varsti pole mõtet sellist netti kasutada. Vahite torrentites???. Miks muidu seda vaja. Server kodus on muidugi teine teema.
Varsti kui ohtlikuks igasugune tõmbamin ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Batukhan
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.04.2012 10:30:15 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
, oota ikka enne kui eelmine ära vastatakse
Sorry, ei lugenud reegleid  |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Batukhan
vastuseid: 15521
vaadatud: 2554700
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.04.2012 01:39:04 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Ok, proovin ka mängust osa võtta
http://dl.dropbox.com/u/17167855/game1.jpg |
teema: Facebook määrab, kas sa saad tööle või jäädki mõne lolluse tõttu tööandjate uksi kulutama |
Batukhan
vastuseid: 51
vaadatud: 11997
|
foorum: Varia postitatud: 02.04.2012 09:54:19 pealkiri: Facebook määrab, kas sa saad tööle või jäädki mõne lolluse tõttu tööandjate uksi kulutama |
| Noh, kui hiljuti kustutasin facebooki sõbralistist ammuse klassivenna, kuna ta profiililt leidsin pildi, millel jooksis öösel palja ülakehaga kruusateel, käes helkur-post, siis kindlasti sarnase ... |
teema: Minecraft |
Batukhan
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.03.2012 11:33:38 pealkiri: Minecraft |
Tere,
Mõtlesin ka siis HV serverit proovida, aga kahjuks ei saa õpetuse järgi tööle. SpoutCraft klient ei uuenda ennast. Originaal Minecraft kliendiga saan sisse, aga SpoutCraft ütleb "Outdated ... |
teema: USA internetiteenusepakkujad hakkavad netiliiklust jälgima 12. juulist |
Batukhan
vastuseid: 31
vaadatud: 10769
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 17.03.2012 05:39:02 pealkiri: USA internetiteenusepakkujad hakkavad netiliiklust jälgima 12. juulist |
Torrentiga allalaaditavat faili ei ole ju võimalik analüüsida. Need andmed tulevad 100-st erikohast, nad ei saa kodeeritud andmeid tuvastada. Kui see oleks striim, siis küll.
Kas eksin? |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
Batukhan
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313930
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.03.2012 15:28:23 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| Ok, enne kui peale panete, teadke, et Flash Player on kaotatud. |
teema: Kommenteerimine: commer |
Batukhan
vastuseid: 927
vaadatud: 257731
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2012 21:50:33 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
| ostis mälud. komplikatsioone ei tekkinud |
teema: Torrent mänguga? |
Batukhan
vastuseid: 18
vaadatud: 4541
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.03.2012 15:12:48 pealkiri: Torrent mänguga? |
|
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
Batukhan
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313930
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.03.2012 02:02:09 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
Äkki saad mõne lingi panna kus sellest räägitakse ,et firmware updatega "pink spotist" lahti saadi? Ma ei ole kahjuks sellist kohta leidnud Xda-foorumist..selles teemas seal on 200lk juttu ja vi ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
Batukhan
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313930
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.03.2012 00:28:40 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| Kas see pink spot kaamera firmware update'iga ära ei lähe? Mul ei jätnud kaamera välgu valgust pildile, timing oli paigast ära. Samsung App Store'ist tõmmatud firmware update parandas selle ära ... |
teema: Kommenteerimine: joined |
Batukhan
vastuseid: 0
vaadatud: 175
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.02.2012 14:24:43 pealkiri: Kommenteerimine: joined |
| Ostis kõvaketta. Saatis rahad üle kiirelt ning probleemideta! |
teema: Kommenteerimine: audi-äss |
Batukhan
vastuseid: 228
vaadatud: 49143
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.02.2012 14:23:08 pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss |
| Müüsin protsessori ja toiteploki. Saatsin postiga, rahad tulid kiirelt üle ja probleeme ei olnud |
teema: Cisco vaidlustas kohtus Skype'i müügitehingu |
Batukhan
vastuseid: 4
vaadatud: 1878
|
foorum: Varia postitatud: 16.02.2012 22:19:25 pealkiri: Cisco vaidlustas kohtus Skype'i müügitehingu |
Hahaha! Cisco ajab konkurentsiõiglust taga? Aasta nali
Seda siis firmalt, kes omab põhimõtteliselt ülemaailmset monopoli võrguseadmetes ning kiusab kohtuasjadega taga eraisikuid, kes julgevad ... |
teema: TTÜ keelas loengutes arvutite ja nutitelefonide kasutamise |
Batukhan
vastuseid: 73
vaadatud: 16655
|
foorum: Varia postitatud: 02.02.2012 14:49:30 pealkiri: TTÜ keelas loengutes arvutite ja nutitelefonide kasutamise |
| Distsipliin teeks kindlasti õppetööd efektiivsemaks, kuid tänapäeval on see ju keelatud. Ülikoolides on ju kõik nii vaba, aine läbimiseks antakse sulle ülesanded, materjalid, ja tähtaeg ühe ... |
teema: Kommenteerimine: Batukhan |
Batukhan
vastuseid: 6
vaadatud: 3309
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2011 12:42:31 pealkiri: Re: :Negatiivne |
Sai ostetud emaplaat Asrock 4CoreDual-SATA2 mis ei võtnud pilti ette.
Sai proovitud erinevaid kombinatsioone .
mälud(keahte erinevat),
prosed(P4 630 ja p4 650 mõlemad mõlemad prosed töötasi ... |
teema: LG esitles tulevikutehnoloogiaga telefonidispleid |
Batukhan
vastuseid: 37
vaadatud: 9867
|
foorum: Pressiteated postitatud: 26.10.2011 16:44:31 pealkiri: LG esitles tulevikutehnoloogiaga telefonidispleid |
SEE on tulevikutehnoloogiaga displei: http://nextbigfuture.com/2011/10/toshiba-develops-498-pixels-per-inch.html
Võrdluseks, see LG uus displei on 327ppi |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
Batukhan
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313930
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.10.2011 15:11:54 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
paistab, et leidsin akuprobleemidele lahenduse.
https://market.android.com/details?id=com.latedroid.juicedefender&feature=search_result
hommikuks laadisin täis ja praeguseks 91% alles
K ... |
teema: LG toob peatselt Eestis müügile järgmise põlvkonna 3D-teleri |
Batukhan
vastuseid: 36
vaadatud: 9363
|
foorum: Pressiteated postitatud: 15.10.2011 14:33:00 pealkiri: LG toob peatselt Eestis müügile järgmise põlvkonna 3D-teleri |
| Sama hologramm displei mis "tahanteada" näitas, refresh rate 2 sekundit: http://www.nytimes.com/2010/12/05/business/05novel.html?adxnnl=1&ref=business&adxnnlx=1318677014-bE5Gru3kjKBlSqyuLIEmg ... |
teema: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab Elisa (INTERVJUU ON LÕPPENUD) |
Batukhan
vastuseid: 115
vaadatud: 32942
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.10.2011 00:10:19 pealkiri: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab Elisa (INTERVJUU ON LÕPPENUD) |
Kuidas tuleb Elisa toime kliendibaasi kiire kasvuga? Sageli kurdetakse foorumites võrgu koormatuse üle, seega kas infrastruktuuri agressiivsem väljaehitamine on Elisas aktuaalne teema?
iPhone - te ... |
teema: Printer prindib segast teksti ja ei lõpeta printimist. |
Batukhan
vastuseid: 9
vaadatud: 2867
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.09.2011 13:58:41 pealkiri: Printer prindib segast teksti ja ei lõpeta printimist. |
Kui mujalt veebilehelt tuleb ilusti, on ilmselt viga teie poesüsteemis. Äkki peale browseri update'i tõlgendatakse teie poesüsteemi teistmoodi?
See poesüsteemi printimine käib arvatavasti nii: ... |
teema: Kommenteerimine: m6mm |
Batukhan
vastuseid: 34
vaadatud: 12976
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2011 13:23:13 pealkiri: Kommenteerimine: m6mm |
Ostsin videokaardi. Hea lihtne diil.
Algul arvasin, et sain katkise videokaardi, kahtlustasin. Hiljem sain teada, et probleem hoopis minu emaplaadiga ühilduvuses. Sorry |
| |