|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Lenovo Y700 anomaalia dedicated videokaardiga :: Sülearvutid |
Bastardo
vastuseid: 3
vaadatud: 3758
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 09.03.2017 14:01:24 pealkiri: Lenovo Y700 anomaalia dedicated videokaardiga |
Jap...ma ise hakkasin kah kahtlustama, et asi võib olla selles, et ARMAst lihtsalt ei käi mingi nipiga masina jõud üle.
Teiste, vähemnõudlike mängudega, pole probleemi olnud.
Mis tähendab, ... |
teema: Lenovo Y700 anomaalia dedicated videokaardiga :: Sülearvutid |
Bastardo
vastuseid: 3
vaadatud: 3758
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 12.02.2017 01:19:27 pealkiri: Lenovo Y700 anomaalia dedicated videokaardiga :: Sülearvutid |
Tere
Mul kuri kahtlus, et mingites situatsioonides ei saa mu raal aru, et tal on sees GeForce GTX 960M ning kasutab selle asemel intergeeritud videokaarti.
Näiteks ARMA III es kui panna auto set ... |
teema: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu |
Bastardo
vastuseid: 11
vaadatud: 4387
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.03.2013 17:58:15 pealkiri: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu |
Kõik kombes, sain draivud peale ja kõik näib toimivat.
Tänud kaasaleamise ja abi eest  |
teema: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu |
Bastardo
vastuseid: 11
vaadatud: 4387
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.03.2013 16:37:44 pealkiri: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu |
OK, selge suur tänu. Katsun 3650 arvutiga sõbraks teha. See mälutüüpide otsimine AIDAst ei lähe mul just lobedalt
Hetkel, ilma draiveriteta ta Dead Spacet käima jooksutada ei suutnud, sama ... |
teema: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu |
Bastardo
vastuseid: 11
vaadatud: 4387
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.03.2013 16:02:16 pealkiri: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu |
OK, väga lahe. Aga kas see on loll küsimus: Kumb kaart parem on, kas jahutusrauaga 7600 või ventilaatori ja HD väljundiga 3650? Hind on mõlemal 15 eurtsi  |
teema: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu |
Bastardo
vastuseid: 11
vaadatud: 4387
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.03.2013 15:51:48 pealkiri: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu |
Kas poleks ülilihtne kauplusest endast seda küsida? Mis "videviku" kauplus see on mis jagab katsetamiseks tundmatuid kaarte?
No ei tasu nii halvasti arvata kohe. Pärnust Digi Stepist ostsin. Ka ... |
teema: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu |
Bastardo
vastuseid: 11
vaadatud: 4387
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.03.2013 15:27:30 pealkiri: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu |
Tere
Sain kauplusest katsetamiseks kaks videokaarti. Üks tundub olevat sama mis mul enne oli Radeon 7600 GT. selel tunneb aruvit ära. Aga kui teise sisse panen, ei leia ta driverieid ning device ... |
teema: Pilt ei lähe monitori |
Bastardo
vastuseid: 7
vaadatud: 3201
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.03.2013 15:23:26 pealkiri: Pilt ei lähe monitori |
Tegin Clear CMOSi ära. Algul ei andnud mingit effekti aga kui arvuti oli mingi kümme minutit käianud, siis üheltmaalt võttis pildi ette. Nüüd käivitub kohe
Aitäh!! |
teema: Pilt ei lähe monitori |
Bastardo
vastuseid: 7
vaadatud: 3201
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.03.2013 11:42:35 pealkiri: Pilt ei lähe monitori |
Clear cmos?
Seda pole proovinud. Ei tea mis see ongi aga googeldasin ja vvaatasin, et õpetusi on. Proovin. |
teema: Pilt ei lähe monitori |
Bastardo
vastuseid: 7
vaadatud: 3201
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.03.2013 01:40:06 pealkiri: Pilt ei lähe monitori |
| Ok, mul endal tekkis kah korra idee, et äkki toitekas ei toida ära. See kah igavene vana. Samas proovsin nii LCD kui tavalise CRT monitoriga (neil vist on energiatarbimisvahe) ja tulemsues vahet pol ... |
teema: Pilt ei lähe monitori |
Bastardo
vastuseid: 7
vaadatud: 3201
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.03.2013 00:09:27 pealkiri: Pilt ei lähe monitori |
Tere
Otsustasin oma kolm aastat seisnud lauaarvuti ellu äratada. Seisma jäi ta ilmselt videokaardi jama tõttu. Nimelt keset mängimist viskas pildi äkki rohelisi ruudukesi täis ja tegi arvutil ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Bastardo
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.01.2013 20:12:24 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
klaveri eemaldamist ja tagasipanekut oled ilmselt juba proovinud?...oli see viga kohe ostes v6i tekkis millalgi?...mille tagaj2rjel?...
Ma avastasin selle umbes nädal või mõned päevad peale ost ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Bastardo
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.01.2013 19:55:00 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Nõndaks, proovisin Ubuntuga, täpselt sama jama. Osad tähed ilmuvad, osad mitte. See vist peseb windowsi süüst puhtaks. Aga ei välista ilmselt vigase klaveridraiveri võimalust. Sest minuarust en ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Bastardo
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.01.2013 02:15:23 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Katsun kohe teise klaveriga kah aga praegu tõmbasin endale mingi keyboardi testimise proge mis registreerib klahjvivajutuse. Selle järgi igatahes töötavad mõlemad shiftid.
EDIT: Pagan, kolika ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Bastardo
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.01.2013 01:31:17 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Kustutasin driveri ära ja windows installis selle endale uuesti. Muutust see, et nüüd saab shiftiga suuri tähti valikuliselt.
Paremat Sifti all hoides muutuvad suureks: TYÜÕÄHGZXCVBNM.
Vas ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Bastardo
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875
|
foorum: Microsoft postitatud: 07.01.2013 21:05:08 pealkiri: HP pavilion g7ga windows 7 ei lase teha suurtähti |
Aitab. Ligi aasta olen seda kannatanud.
Probleem selline, et ma ei saa sift klahviga suuri tähti teha. Kusjuures ei tööta kumbki sift klahv. Mõnikord, lause alguses saan aga sedagi mitte alati. ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
Bastardo
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157328
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 13.09.2012 18:19:17 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Lihtne.
http://www.upload.ee/image/2672753/desk.jpg |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
Bastardo
vastuseid: 3677
vaadatud: 887258
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.05.2011 00:09:47 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
| Nojah, ma midagi sellist üritasingi. Või noh sellest mõttest ajendatuna tegutsesin, sest see ereroheline ja säbruline taust mattis auto enda alla. Aga võib olla jah, see must-valge, pole kõige p ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
Bastardo
vastuseid: 3677
vaadatud: 887258
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.05.2011 00:01:26 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Elu nagu Ameerikas.
http://static3.nagi.ee/i/p/736/40/18410171d891f4_l.jpg
Veits räpakalt tehtud töötlus. Aga idee kui selline? Kulunud...ilmselt jah. |
teema: Portreefotograafia |
Bastardo
vastuseid: 1581
vaadatud: 451099
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.05.2011 19:03:32 pealkiri: Portreefotograafia |
ANA
http://static3.nagi.ee/i/p/732/86/183216992ae394_l.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Bastardo
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.03.2011 13:31:40 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Üks foto praegu väga aktuaalsel teemal:
http://www.arbuarkel.com/~sulev/up/Pildid/Tuum_v.JPG
Jämesoolikas?
Kõhuviirus on praegu vist popp teema - ise just toibusin sellest. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Bastardo
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.02.2011 20:32:27 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Tänan!
Ajalooline hetk, esimene minu pilt mis positiivset kriitikat saanud
Mitte, et varasemad oleks negatiivset saanud, ei pigem konstruktiivset, mis on samuti teretulnud. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Bastardo
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.02.2011 19:45:32 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Kevad
http://static3.nagi.ee/i/p/711/76/177941371c7030_l.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Bastardo
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.02.2011 02:01:27 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Elu
http://static3.nagi.ee/i/p/711/20/1778023392e6b2_l.jpg |
teema: Portreefotograafia |
Bastardo
vastuseid: 1581
vaadatud: 451099
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.02.2011 11:36:53 pealkiri: Portreefotograafia |
Minion
http://static3.nagi.ee/i/p/705/43/17635983b8b7c3_l.jpg
Mai tea, äkki ma ei suuda lihtsalt objektiivselt hinnata....
Mustvalgelt meeldiks mulle rohkem.. aga siis pead veidi mängima ... |
teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid |
Bastardo
vastuseid: 537
vaadatud: 195957
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 12.02.2011 18:05:06 pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte |
| Minu jaoks sai see telefon nüüd tubli annuse lisaväärtust juurde. Tänu Albite readerile mis on igati korralik soft e-raamatute lugemiseks. http://albite.vlexofree.com/reader. Amazon Kindle jääb ... |
teema: Fotokoolitused, väljasõidud, workshopid |
Bastardo
vastuseid: 147
vaadatud: 194779
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.02.2011 17:51:43 pealkiri: Fotokoolitused, väljasõidud, workshopid |
| Kas lausest, et sõpru saab tasuta kutsuda, tuleb teha järeldus, et koolituspäev on tasuline? Kui nii, siis kui palju see maksab? |
teema: Portreefotograafia |
Bastardo
vastuseid: 1581
vaadatud: 451099
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.02.2011 10:13:28 pealkiri: Portreefotograafia |
Minion
Mai tea, äkki ma ei suuda lihtsalt objektiivselt hinnata....
Oioi, oioioioi, mis selle nahatooniga nüüd juhtunud on? Kui üritada sellest fopaast mööda vaadata siis on täitsa t ... |
teema: Portreefotograafia |
Bastardo
vastuseid: 1581
vaadatud: 451099
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.02.2011 01:14:16 pealkiri: Portreefotograafia |
Minion
http://static3.nagi.ee/i/p/705/43/17635983b8b7c3_l.jpg
Mai tea, äkki ma ei suuda lihtsalt objektiivselt hinnata....  |
teema: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine |
Bastardo
vastuseid: 457
vaadatud: 135630
|
foorum: Fotograafia postitatud: 02.02.2011 22:24:59 pealkiri: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine |
Ega kellelgi mulle National Geographicu Small Backpacki pakkuda ole? Kasutatud isend kõlbaks heasti. Uue letihind käib üle jõu.
Edit:
Nevermind, pakkumiste puudumisel pidin ikka uue os ... |
teema: Browseripõhised mängud |
Bastardo
vastuseid: 392
vaadatud: 492495
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.01.2011 20:14:00 pealkiri: Browseripõhised mängud |
Üks asjalikumaid mida mänginud olen:
Meine front.
http://www.meinefront.de/?lang=en-US |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Bastardo
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.01.2011 18:34:03 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Mida rohkem vaatan, seda enam hakkab meeldima. Võimalik, et teil pole aega nii kaua vaadata
Tuled öös
http://static3.nagi.ee/i/p/698/4/174512218596af_l.jpg |
teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid |
Bastardo
vastuseid: 537
vaadatud: 195957
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 19.12.2010 18:10:39 pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte |
Mine õue ja oota mõned minutid  |
teema: erinevad fototöötluse alased küsimused |
Bastardo
vastuseid: 297
vaadatud: 109915
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.12.2010 20:29:52 pealkiri: erinevad fototöötluse alased küsimused |
kõik kohad teevad 10x15mõõtu by default.
, Kindlasti pead jälgima, et foto trükitiheduseks oleks 300 punkti tolli kohta (dpi 300), kui fail seda ei kannata siis võimalikult suur väärtus
... |
teema: erinevad fototöötluse alased küsimused |
Bastardo
vastuseid: 297
vaadatud: 109915
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.12.2010 11:12:37 pealkiri: erinevad fototöötluse alased küsimused |
| Ai kurja...ma croppisin juba kõik (150 pilti) 10X15 formaati. |
teema: erinevad fototöötluse alased küsimused |
Bastardo
vastuseid: 297
vaadatud: 109915
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.12.2010 17:10:36 pealkiri: erinevad fototöötluse alased küsimused |
Aaa...ma ei croppinud vaid muutsin image sizet. Selles ilmselt oligi asi?
P.S tänud linkide eest. |
teema: erinevad fototöötluse alased küsimused |
Bastardo
vastuseid: 297
vaadatud: 109915
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.12.2010 15:39:41 pealkiri: erinevad fototöötluse alased küsimused |
Aitäh
A see tüüpformaat mida laborites tehakse on 10X15?
Ok, ma muutsin photoshopis pildi suuruse 10X 15 nks. Ja midagi kaduma ei läinud. Aga kui originaalfoto oli 4,5 mega siis ümberlõiga ... |
teema: erinevad fototöötluse alased küsimused |
Bastardo
vastuseid: 297
vaadatud: 109915
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.12.2010 15:13:14 pealkiri: erinevad fototöötluse alased küsimused |
Antagu mulle andeks kui sellest juba on juttu olnud ja ma olen kindel, et on, aga...
Mis formaati peaks pildid lõikama (nt: photosohpis), et paberile ilmutada lastes ei tekitataks sinna valgeid ä ... |
teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid |
Bastardo
vastuseid: 537
vaadatud: 195957
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 10.12.2010 20:32:01 pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte |
| Võta telefoni klahvilukk maha. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Bastardo
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.10.2010 13:42:07 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Mis te sellest arvate?
http://static3.nagi.ee/i/p/670/81/16770421a822e8_l.jpg
Viimased päikesekiired enne pika talve algust. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Bastardo
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318
|
foorum: Fotograafia postitatud: 28.09.2010 00:14:40 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Liha
http://static3.nagi.ee/i/p/666/26/166566316169db_l.jpg |
teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid |
Bastardo
vastuseid: 537
vaadatud: 195957
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 24.08.2010 13:12:14 pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte |
| Mul selline jama, et kui telefon heliseb, siis kostub heli esimesed kaks-kolm sekundit jube vaikselt. Seejärel hakkab täis heliga mängima. Nii, et see ei ole selline sujuv valjenev helin. Kas teil ... |
teema: Õpetage loll telefoni GPSi kasutama |
Bastardo
vastuseid: 12
vaadatud: 2492
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.08.2010 10:30:32 pealkiri: Õpetage loll telefoni GPSi kasutama |
Tänud vastamast. Eks ma katsetan edasi. Eile ei õnenstunud veel tööle saada aga lasen We-Traveli koos eesti mapiga peale, vaatab, mis siis teeb.
Aga äkki oskab keegi sama talefoni omanik selgi ... |
teema: Õpetage loll telefoni GPSi kasutama |
Bastardo
vastuseid: 12
vaadatud: 2492
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.08.2010 16:18:00 pealkiri: Õpetage loll telefoni GPSi kasutama |
| Seega - ma ei pea mingeid gepsu seadeid näppima? Avan lihtsalt google mapsi või GMapsi ja ootan? |
teema: Õpetage loll telefoni GPSi kasutama |
Bastardo
vastuseid: 12
vaadatud: 2492
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.08.2010 15:17:34 pealkiri: Õpetage loll telefoni GPSi kasutama |
Kas keegi Samsung Monte omanik või muidu taibukas ja tubli inimene võiks mulle selgeks teha kuidas nimetatud telefonil gepsu kasutada.
Kui ma valin seaded->telefoni seaded->GPS-positsioon-& ... |
teema: Portreefotograafia |
Bastardo
vastuseid: 1581
vaadatud: 451099
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.07.2010 00:52:54 pealkiri: Portreefotograafia |
Ma tahtsin ainult küsida, et kas see on mingi HDR teema, et värvid nii ebareaalsed on?
HDR ei ole. Kasutasin lihtsalt efekti mõttes üht photoshopi actionit  |
teema: Portreefotograafia |
Bastardo
vastuseid: 1581
vaadatud: 451099
|
foorum: Fotograafia postitatud: 06.07.2010 11:49:45 pealkiri: Portreefotograafia |
, poiss on liiga varjus. Idee on hea .
Aitäh! Julgen sellest järeldada, et teen edusamme. Väikseid küll kuid siiski  |
teema: Portreefotograafia |
Bastardo
vastuseid: 1581
vaadatud: 451099
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.07.2010 10:21:19 pealkiri: Portreefotograafia |
Sõjapõgenikud
http://static3.nagi.ee/i/p/624/26/15606729e78517_l.jpg |
teema: Portreefotograafia |
Bastardo
vastuseid: 1581
vaadatud: 451099
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.03.2010 23:48:19 pealkiri: Portreefotograafia |
Ehh...
http://static3.nagi.ee/i/p/581/59/1453977986efce_l.jpg
Vanad sõbrad
http://static3.nagi.ee/i/p/581/59/14539773b87529_l.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Bastardo
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.03.2010 10:55:15 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
kahtlane objekt liiga kastis ja sensor vastu valgust? lumi ka hall
Selge. Aitäh. Katsun areneda. Tegelt kah, ilma irooniata. A see, et ma kusagilt lugesin, et kui on pildistatud ühte domineerivat ... |
| |