Avaleht
otsing leidis 524 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Lenovo Y700 anomaalia dedicated videokaardiga :: Sülearvutid
Bastardo

vastuseid: 3
vaadatud: 3758

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 09.03.2017 14:01:24   pealkiri: Lenovo Y700 anomaalia dedicated videokaardiga
Jap...ma ise hakkasin kah kahtlustama, et asi võib olla selles, et ARMAst lihtsalt ei käi mingi nipiga masina jõud üle.
Teiste, vähemnõudlike mängudega, pole probleemi olnud.
Mis tähendab, ...
  teema: Lenovo Y700 anomaalia dedicated videokaardiga :: Sülearvutid
Bastardo

vastuseid: 3
vaadatud: 3758

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 12.02.2017 01:19:27   pealkiri: Lenovo Y700 anomaalia dedicated videokaardiga :: Sülearvutid
Tere

Mul kuri kahtlus, et mingites situatsioonides ei saa mu raal aru, et tal on sees GeForce GTX 960M ning kasutab selle asemel intergeeritud videokaarti.
Näiteks ARMA III es kui panna auto set ...
  teema: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu
Bastardo

vastuseid: 11
vaadatud: 4387

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.03.2013 17:58:15   pealkiri: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu
Kõik kombes, sain draivud peale ja kõik näib toimivat.
Tänud kaasaleamise ja abi eest icon_smile.gif
  teema: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu
Bastardo

vastuseid: 11
vaadatud: 4387

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.03.2013 16:37:44   pealkiri: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu
OK, selge suur tänu. Katsun 3650 arvutiga sõbraks teha. See mälutüüpide otsimine AIDAst ei lähe mul just lobedalt icon_smile.gif
Hetkel, ilma draiveriteta ta Dead Spacet käima jooksutada ei suutnud, sama ...
  teema: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu
Bastardo

vastuseid: 11
vaadatud: 4387

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.03.2013 16:02:16   pealkiri: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu
OK, väga lahe. Aga kas see on loll küsimus: Kumb kaart parem on, kas jahutusrauaga 7600 või ventilaatori ja HD väljundiga 3650? Hind on mõlemal 15 eurtsi icon_smile.gif
  teema: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu
Bastardo

vastuseid: 11
vaadatud: 4387

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.03.2013 15:51:48   pealkiri: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu
Kas poleks ülilihtne kauplusest endast seda küsida? Mis "videviku" kauplus see on mis jagab katsetamiseks tundmatuid kaarte?

No ei tasu nii halvasti arvata kohe. Pärnust Digi Stepist ostsin. Ka ...
  teema: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu
Bastardo

vastuseid: 11
vaadatud: 4387

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.03.2013 15:27:30   pealkiri: K: kuidas aru saada, mis videokaardiga tegu
Tere

Sain kauplusest katsetamiseks kaks videokaarti. Üks tundub olevat sama mis mul enne oli Radeon 7600 GT. selel tunneb aruvit ära. Aga kui teise sisse panen, ei leia ta driverieid ning device ...
  teema: Pilt ei lähe monitori
Bastardo

vastuseid: 7
vaadatud: 3201

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.03.2013 15:23:26   pealkiri: Pilt ei lähe monitori
Tegin Clear CMOSi ära. Algul ei andnud mingit effekti aga kui arvuti oli mingi kümme minutit käianud, siis üheltmaalt võttis pildi ette. Nüüd käivitub kohe
Aitäh!!
  teema: Pilt ei lähe monitori
Bastardo

vastuseid: 7
vaadatud: 3201

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.03.2013 11:42:35   pealkiri: Pilt ei lähe monitori
Clear cmos?

Seda pole proovinud. Ei tea mis see ongi aga googeldasin ja vvaatasin, et õpetusi on. Proovin.
  teema: Pilt ei lähe monitori
Bastardo

vastuseid: 7
vaadatud: 3201

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.03.2013 01:40:06   pealkiri: Pilt ei lähe monitori
Ok, mul endal tekkis kah korra idee, et äkki toitekas ei toida ära. See kah igavene vana. Samas proovsin nii LCD kui tavalise CRT monitoriga (neil vist on energiatarbimisvahe) ja tulemsues vahet pol ...
  teema: Pilt ei lähe monitori
Bastardo

vastuseid: 7
vaadatud: 3201

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.03.2013 00:09:27   pealkiri: Pilt ei lähe monitori
Tere

Otsustasin oma kolm aastat seisnud lauaarvuti ellu äratada. Seisma jäi ta ilmselt videokaardi jama tõttu. Nimelt keset mängimist viskas pildi äkki rohelisi ruudukesi täis ja tegi arvutil ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Bastardo

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 08.01.2013 20:12:24   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
klaveri eemaldamist ja tagasipanekut oled ilmselt juba proovinud?...oli see viga kohe ostes v6i tekkis millalgi?...mille tagaj2rjel?...

Ma avastasin selle umbes nädal või mõned päevad peale ost ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Bastardo

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 08.01.2013 19:55:00   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Nõndaks, proovisin Ubuntuga, täpselt sama jama. Osad tähed ilmuvad, osad mitte. See vist peseb windowsi süüst puhtaks. Aga ei välista ilmselt vigase klaveridraiveri võimalust. Sest minuarust en ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Bastardo

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 08.01.2013 02:15:23   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Katsun kohe teise klaveriga kah aga praegu tõmbasin endale mingi keyboardi testimise proge mis registreerib klahjvivajutuse. Selle järgi igatahes töötavad mõlemad shiftid.

EDIT: Pagan, kolika ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Bastardo

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 08.01.2013 01:31:17   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Kustutasin driveri ära ja windows installis selle endale uuesti. Muutust see, et nüüd saab shiftiga suuri tähti valikuliselt.
Paremat Sifti all hoides muutuvad suureks: TYÜÕÄHGZXCVBNM.

Vas ...
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Bastardo

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 07.01.2013 21:05:08   pealkiri: HP pavilion g7ga windows 7 ei lase teha suurtähti
Aitab. Ligi aasta olen seda kannatanud.
Probleem selline, et ma ei saa sift klahviga suuri tähti teha. Kusjuures ei tööta kumbki sift klahv. Mõnikord, lause alguses saan aga sedagi mitte alati. ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
Bastardo

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157328

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 13.09.2012 18:19:17   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Lihtne.
http://www.upload.ee/image/2672753/desk.jpg
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Bastardo

vastuseid: 3677
vaadatud: 887258

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.05.2011 00:09:47   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Nojah, ma midagi sellist üritasingi. Või noh sellest mõttest ajendatuna tegutsesin, sest see ereroheline ja säbruline taust mattis auto enda alla. Aga võib olla jah, see must-valge, pole kõige p ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Bastardo

vastuseid: 3677
vaadatud: 887258

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.05.2011 00:01:26   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Elu nagu Ameerikas.


http://static3.nagi.ee/i/p/736/40/18410171d891f4_l.jpg

Veits räpakalt tehtud töötlus. Aga idee kui selline? Kulunud...ilmselt jah.
  teema: Portreefotograafia
Bastardo

vastuseid: 1581
vaadatud: 451099

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.05.2011 19:03:32   pealkiri: Portreefotograafia
ANA
http://static3.nagi.ee/i/p/732/86/183216992ae394_l.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Bastardo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.03.2011 13:31:40   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Üks foto praegu väga aktuaalsel teemal:
http://www.arbuarkel.com/~sulev/up/Pildid/Tuum_v.JPG

Jämesoolikas?

Kõhuviirus on praegu vist popp teema - ise just toibusin sellest.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Bastardo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.02.2011 20:32:27   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Tänan!
Ajalooline hetk, esimene minu pilt mis positiivset kriitikat saanud icon_smile.gif
Mitte, et varasemad oleks negatiivset saanud, ei pigem konstruktiivset, mis on samuti teretulnud.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Bastardo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.02.2011 19:45:32   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Kevad
http://static3.nagi.ee/i/p/711/76/177941371c7030_l.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Bastardo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 27.02.2011 02:01:27   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Elu
http://static3.nagi.ee/i/p/711/20/1778023392e6b2_l.jpg
  teema: Portreefotograafia
Bastardo

vastuseid: 1581
vaadatud: 451099

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 15.02.2011 11:36:53   pealkiri: Portreefotograafia
Minion
http://static3.nagi.ee/i/p/705/43/17635983b8b7c3_l.jpg

Mai tea, äkki ma ei suuda lihtsalt objektiivselt hinnata.... icon_rolleyes.gif
Mustvalgelt meeldiks mulle rohkem.. aga siis pead veidi mängima ...
  teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid
Bastardo

vastuseid: 537
vaadatud: 195957

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 12.02.2011 18:05:06   pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte
Minu jaoks sai see telefon nüüd tubli annuse lisaväärtust juurde. Tänu Albite readerile mis on igati korralik soft e-raamatute lugemiseks. http://albite.vlexofree.com/reader. Amazon Kindle jääb ...
  teema: Fotokoolitused, väljasõidud, workshopid
Bastardo

vastuseid: 147
vaadatud: 194779

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.02.2011 17:51:43   pealkiri: Fotokoolitused, väljasõidud, workshopid
Kas lausest, et sõpru saab tasuta kutsuda, tuleb teha järeldus, et koolituspäev on tasuline? Kui nii, siis kui palju see maksab?
  teema: Portreefotograafia
Bastardo

vastuseid: 1581
vaadatud: 451099

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.02.2011 10:13:28   pealkiri: Portreefotograafia
Minion

Mai tea, äkki ma ei suuda lihtsalt objektiivselt hinnata.... icon_rolleyes.gif
Oioi, oioioioi, mis selle nahatooniga nüüd juhtunud on? Kui üritada sellest fopaast mööda vaadata siis on täitsa t ...
  teema: Portreefotograafia
Bastardo

vastuseid: 1581
vaadatud: 451099

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.02.2011 01:14:16   pealkiri: Portreefotograafia
Minion
http://static3.nagi.ee/i/p/705/43/17635983b8b7c3_l.jpg

Mai tea, äkki ma ei suuda lihtsalt objektiivselt hinnata.... icon_rolleyes.gif
  teema: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine
Bastardo

vastuseid: 457
vaadatud: 135630

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 02.02.2011 22:24:59   pealkiri: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine
Ega kellelgi mulle National Geographicu Small Backpacki pakkuda ole? Kasutatud isend kõlbaks heasti. Uue letihind käib üle jõu. icon_rolleyes.gif

Edit:
Nevermind, pakkumiste puudumisel pidin ikka uue os ...
  teema: Browseripõhised mängud
Bastardo

vastuseid: 392
vaadatud: 492495

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.01.2011 20:14:00   pealkiri: Browseripõhised mängud
Üks asjalikumaid mida mänginud olen:

Meine front.

http://www.meinefront.de/?lang=en-US
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Bastardo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.01.2011 18:34:03   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Mida rohkem vaatan, seda enam hakkab meeldima. Võimalik, et teil pole aega nii kaua vaadata icon_smile.gif

Tuled öös
http://static3.nagi.ee/i/p/698/4/174512218596af_l.jpg
  teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid
Bastardo

vastuseid: 537
vaadatud: 195957

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 19.12.2010 18:10:39   pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte
Mine õue ja oota mõned minutid icon_wink.gif
  teema: erinevad fototöötluse alased küsimused
Bastardo

vastuseid: 297
vaadatud: 109915

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.12.2010 20:29:52   pealkiri: erinevad fototöötluse alased küsimused
kõik kohad teevad 10x15mõõtu by default.

, Kindlasti pead jälgima, et foto trükitiheduseks oleks 300 punkti tolli kohta (dpi 300), kui fail seda ei kannata siis võimalikult suur väärtus
...
  teema: erinevad fototöötluse alased küsimused
Bastardo

vastuseid: 297
vaadatud: 109915

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.12.2010 11:12:37   pealkiri: erinevad fototöötluse alased küsimused
Ai kurja...ma croppisin juba kõik (150 pilti) 10X15 formaati.
  teema: erinevad fototöötluse alased küsimused
Bastardo

vastuseid: 297
vaadatud: 109915

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.12.2010 17:10:36   pealkiri: erinevad fototöötluse alased küsimused
Aaa...ma ei croppinud vaid muutsin image sizet. Selles ilmselt oligi asi?

P.S tänud linkide eest.
  teema: erinevad fototöötluse alased küsimused
Bastardo

vastuseid: 297
vaadatud: 109915

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.12.2010 15:39:41   pealkiri: erinevad fototöötluse alased küsimused
Aitäh

A see tüüpformaat mida laborites tehakse on 10X15?

Ok, ma muutsin photoshopis pildi suuruse 10X 15 nks. Ja midagi kaduma ei läinud. Aga kui originaalfoto oli 4,5 mega siis ümberlõiga ...
  teema: erinevad fototöötluse alased küsimused
Bastardo

vastuseid: 297
vaadatud: 109915

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.12.2010 15:13:14   pealkiri: erinevad fototöötluse alased küsimused
Antagu mulle andeks kui sellest juba on juttu olnud ja ma olen kindel, et on, aga...

Mis formaati peaks pildid lõikama (nt: photosohpis), et paberile ilmutada lastes ei tekitataks sinna valgeid ä ...
  teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid
Bastardo

vastuseid: 537
vaadatud: 195957

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 10.12.2010 20:32:01   pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte
Võta telefoni klahvilukk maha.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Bastardo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.10.2010 13:42:07   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Mis te sellest arvate?
http://static3.nagi.ee/i/p/670/81/16770421a822e8_l.jpg
Viimased päikesekiired enne pika talve algust.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Bastardo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 28.09.2010 00:14:40   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Liha
http://static3.nagi.ee/i/p/666/26/166566316169db_l.jpg
  teema: Ülevaade : Samsung S5620 Monte :: Mobiiltelefonid
Bastardo

vastuseid: 537
vaadatud: 195957

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 24.08.2010 13:12:14   pealkiri: Ülevaade : Samsung S5620 Monte
Mul selline jama, et kui telefon heliseb, siis kostub heli esimesed kaks-kolm sekundit jube vaikselt. Seejärel hakkab täis heliga mängima. Nii, et see ei ole selline sujuv valjenev helin. Kas teil ...
  teema: Õpetage loll telefoni GPSi kasutama
Bastardo

vastuseid: 12
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.08.2010 10:30:32   pealkiri: Õpetage loll telefoni GPSi kasutama
Tänud vastamast. Eks ma katsetan edasi. Eile ei õnenstunud veel tööle saada aga lasen We-Traveli koos eesti mapiga peale, vaatab, mis siis teeb.

Aga äkki oskab keegi sama talefoni omanik selgi ...
  teema: Õpetage loll telefoni GPSi kasutama
Bastardo

vastuseid: 12
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.08.2010 16:18:00   pealkiri: Õpetage loll telefoni GPSi kasutama
Seega - ma ei pea mingeid gepsu seadeid näppima? Avan lihtsalt google mapsi või GMapsi ja ootan?
  teema: Õpetage loll telefoni GPSi kasutama
Bastardo

vastuseid: 12
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.08.2010 15:17:34   pealkiri: Õpetage loll telefoni GPSi kasutama
Kas keegi Samsung Monte omanik või muidu taibukas ja tubli inimene võiks mulle selgeks teha kuidas nimetatud telefonil gepsu kasutada.

Kui ma valin seaded->telefoni seaded->GPS-positsioon-& ...
  teema: Portreefotograafia
Bastardo

vastuseid: 1581
vaadatud: 451099

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.07.2010 00:52:54   pealkiri: Portreefotograafia
Ma tahtsin ainult küsida, et kas see on mingi HDR teema, et värvid nii ebareaalsed on?

HDR ei ole. Kasutasin lihtsalt efekti mõttes üht photoshopi actionit icon_redface.gif
  teema: Portreefotograafia
Bastardo

vastuseid: 1581
vaadatud: 451099

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 06.07.2010 11:49:45   pealkiri: Portreefotograafia
, poiss on liiga varjus. Idee on hea thumbs_up.gif.

Aitäh! Julgen sellest järeldada, et teen edusamme. Väikseid küll kuid siiski icon_smile.gif
  teema: Portreefotograafia
Bastardo

vastuseid: 1581
vaadatud: 451099

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.07.2010 10:21:19   pealkiri: Portreefotograafia
Sõjapõgenikud

http://static3.nagi.ee/i/p/624/26/15606729e78517_l.jpg
  teema: Portreefotograafia
Bastardo

vastuseid: 1581
vaadatud: 451099

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 27.03.2010 23:48:19   pealkiri: Portreefotograafia
Ehh...

http://static3.nagi.ee/i/p/581/59/1453977986efce_l.jpg

Vanad sõbrad

http://static3.nagi.ee/i/p/581/59/14539773b87529_l.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Bastardo

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215318

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.03.2010 10:55:15   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
kahtlane objekt liiga kastis ja sensor vastu valgust? lumi ka hall

Selge. Aitäh. Katsun areneda. Tegelt kah, ilma irooniata. A see, et ma kusagilt lugesin, et kui on pildistatud ühte domineerivat ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.