|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Apple tõstis järsult süle- ja tahvelarvutite hindu |
BA79
vastuseid: 11
vaadatud: 622
|
foorum: Hinnad postitatud: 27.06.2026 15:05:32 pealkiri: Apple tõstis järsult süle- ja tahvelarvutite hindu |
| , Airpodsid tunduvad olevat Apple toodete kasutajate seas populaarsed. Kui küsida Google'lt, millised nööpkõrvaklapid on maailmas kõige populaarsemad, siis globaalsest vaatest toob esile Airpods ... |
teema: Telia TV |
BA79
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176151
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.06.2026 01:53:05 pealkiri: Telia TV |
| Ja kui selgub, et kahjustus on kasutajapoolsest väärkasutusest tekkinud, siis ka tehnik tuleb ja viib minema, paigaldab lahkelt uue asemele- keegi ei küsi ega uuri, mis täpsemalt üüriseadmega ju ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
BA79
vastuseid: 3975
vaadatud: 1287563
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.06.2026 01:42:30 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Nagu ikka ei saa sellest üle ega ümber, et 5G pole igal pool lahendus!  |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
BA79
vastuseid: 3975
vaadatud: 1287563
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.06.2026 23:31:02 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
| , Eestis on 10G erakliendile üldiselt kättesaamatu. Alustuseks oleks hea kõigile soovijatele 1GBit/s optikat pakkuda. Siis vaatab edasi. Me teame, et tehniliselt on olemas juba valmidus 2,5G Ethern ... |
teema: Apple tõstis järsult süle- ja tahvelarvutite hindu |
BA79
vastuseid: 11
vaadatud: 622
|
foorum: Hinnad postitatud: 26.06.2026 20:45:10 pealkiri: Apple tõstis järsult süle- ja tahvelarvutite hindu |
| , Järelturul olevate isendite hind sõltub ennekõike seisukorrast aga arvata on, et mida uuem prose/kiip/suurem mälu ja andmekandja ning parem seisukord, seda suurem on tõenäosus, et hind tõuseb ... |
teema: Telia TV |
BA79
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176151
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.06.2026 19:32:40 pealkiri: Telia TV |
Saab aga on tülikas. Mulle ka ei meeldi rentida, lihtsalt sel põhjusel, et seade pole minu oma ja kui midagi juhtub, mis garantii alla ei lähe siis tuleb oma kulude ja kirjadega välja maksta.
Ai ... |
teema: Apple tõstis järsult süle- ja tahvelarvutite hindu |
BA79
vastuseid: 11
vaadatud: 622
|
foorum: Hinnad postitatud: 26.06.2026 19:27:33 pealkiri: Apple tõstis järsult süle- ja tahvelarvutite hindu |
| Kaldun arvama, et varem või hiljem tõstetakse ka telefonide hindu (seda kusjuures brändiüleselt). Saame näha jälle tavapäraselt neljakohalise hinnalipikuga baastelefone nii nagu 90-ndate keskpa ... |
teema: Telia TV |
BA79
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176151
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.06.2026 15:09:18 pealkiri: Telia TV |
ERR kirjutab, et Telia vähendab telekanalite arvu, jättes hinna samaks. Ehk siis boks rendil, vähendatakse teenuse sisu ja seega lisandväärtus kukub kolinal.
https://www.err.ee/1610064049/teli ... |
teema: iPhone |
BA79
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745299
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 25.06.2026 19:42:46 pealkiri: iPhone |
| , Ma jälle kardan, et objektiivi klaas või läbipaistvast plastist kate ei ole nii kriimukindel. Ma aegajalt puhastan kaamera objektiivi ja välklampi LED ekraani puhastusvahendiga: pihustan ja püh ... |
teema: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
BA79
vastuseid: 141
vaadatud: 14708
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 25.06.2026 19:10:46 pealkiri: Arvuteid ja nutiseadmed ootab juba lähiajal ees korralik hinnahüpe |
Müük jääb seisma siis. Kasutatakse vanemat mudelit niikaua kui selle aku välja veab ja toimib.
EDIT: ERR vahendab sama uudist eesti keeles:
https://www.err.ee/1610063137/apple-tostis-jarsult-su ... |
teema: iPhone |
BA79
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745299
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 25.06.2026 18:54:02 pealkiri: iPhone |
, Selles mõttes nõus, et ilma kaitseta tundub telefon nagu portselanist kallihinnaline suveniir olevat- jumala eest, et maha ei kukuks . Ilma ümbriseta on ebamugav ka, telefon on vägagi harjum ... |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
BA79
vastuseid: 7856
vaadatud: 1644271
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 25.06.2026 15:56:47 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| , Bitcoinidest saab väga hästi ilma jääda. Võib nt juhtuda, et kui saata formaadilt õigele, kuid mitte-eksisteerivale aadressile, siis lukustub see BTC sellele aadressile jäädavalt (vähemal ... |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
BA79
vastuseid: 7856
vaadatud: 1644271
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 25.06.2026 15:33:10 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| Eks jah sellest on tõesti kahju, et teatud grupi ühiskonnaliikmete pärast kõik teised kannatavad. Kõik ei tee vabatahtlikku rahakülvi lennukilt petturitele, aga pangad kruvivad nüüd meetmed v ... |
teema: iPhone |
BA79
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745299
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 25.06.2026 15:23:05 pealkiri: iPhone |
| Mul telefon tavaliste kaarditaskutega kaante vahel. Usun, et kaaned on kukkumisest tekkida võivaid kahjusid juba mitmeid kordi ära hoidnud, sest kukkumist on telefon saanud nii taskust ca meetri kõ ... |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
BA79
vastuseid: 7856
vaadatud: 1644271
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 25.06.2026 15:05:57 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| , Põhimõtteliselt on vahe lihtsalt selles, et pangaarvet saab külmutada, pangaarvel olevat finantsvara arestida, krüptoplatvoirmi kontot saab ka muidugi külmutada, aga riistvaralist rahakotti ei ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
BA79
vastuseid: 3975
vaadatud: 1287563
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.06.2026 21:46:25 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Jalgadega hääletamine suures mahus saab toimuda ainult juhul, kui konkurent mõne kampaaniaga üritab turuosa teiste arvelt laiendada a' la Starlink oma megasooduskampaaniaga lühiajaliselt.
Küsim ... |
teema: Itella Smartpost teema |
BA79
vastuseid: 225
vaadatud: 96738
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.06.2026 19:15:46 pealkiri: Itella Smartpost teema |
| SMS/E-mail peab tulema Smartposti nime alt. Kui kuller saadab sellise sõnumi siis minu jaoks oleks see küll häirekell. Kulleri asi on pakiautomaati panna ja kui ei tööta, andku oma tööandjale t ... |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
BA79
vastuseid: 7856
vaadatud: 1644271
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 20.06.2026 22:55:34 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| , BTC ei ole võrdne BCH'ga. On odav ja ilmselt ei saavuta kunagi sama taset, mis BTC'l on. |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
BA79
vastuseid: 7856
vaadatud: 1644271
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 20.06.2026 19:36:14 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| , BTC puhul on muudatusi juba tehtud. 2021 võeti kasutusele Taproot ja 2017 SegWit. Tulevikuperspektiivis on võimalik kvantresistentse krüptograafia kasutuselevõtt. Seejures spekuleeritakse selle ... |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
BA79
vastuseid: 7856
vaadatud: 1644271
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 20.06.2026 15:24:50 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| , Mnjah. BTC puhul tegelikult mängib rolli psühholoogia: Bullish vs Bearish. Seda on ju näha kuidas kõige agaramad bitcoinerid redditis iga väiksema liikumise peale reageerivad ja nutulaulu kirju ... |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
BA79
vastuseid: 7856
vaadatud: 1644271
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 20.06.2026 01:36:46 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
| Ma olen ka seda meelt, et kui krüptoraha on tehniliselt võttes binaarkujul masinkood, st "programmeeritav" siis saab muuta nii kogust kui ka väärtust. Sellegipoolest on sularahapõhine finantssüs ... |
teema: Massiline õngitsus- ja väljapressimiskirjade ja kõnede laine Eestis |
BA79
vastuseid: 662
vaadatud: 147854
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 18.06.2026 21:21:22 pealkiri: Massiline õngitsus- ja väljapressimiskirjade ja kõnede laine Eestis |
| , Täitsa reaalne oht. Näiteks riistvaraliste krüptorahakottide tootjad ka hoiatavad, et ei tasu googeldada tootjat kuna nii võib sattuda võltsveebilehele, kust laed ka alla ja paigaldad võltsäp ... |
teema: Tehisintellekti (AI) teema |
BA79
vastuseid: 1526
vaadatud: 188387
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.06.2026 18:43:56 pealkiri: Tehisintellekti (AI) teema |
|
teema: Telia Koduinternet |
BA79
vastuseid: 23979
vaadatud: 5699410
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.06.2026 20:01:37 pealkiri: Telia Koduinternet |
| , Jutt sai alguse sellest, et internetiühenduse teenuse sulgemisega kaob voIP võimalus ja teenuspakkuja poolt antud number läheb sulgemisele. Edasine arutelu siis sellest, kuidas seda edasi kasuta ... |
teema: Telia Koduinternet |
BA79
vastuseid: 23979
vaadatud: 5699410
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.06.2026 18:40:25 pealkiri: Telia Koduinternet |
, Mobiilside puhul ilmselt on ainus lahendus, kui operaatorid mastide võrku laiendavad /parandavad või siis ühinevad (nt Telia ja Tele2 panevad leivad ühte kappi ).
Kui kahest teenuspakkujas ... |
teema: Telia Koduinternet |
BA79
vastuseid: 23979
vaadatud: 5699410
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.06.2026 16:36:39 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Laias laastus ju tegelikult juba on kõik sidepidamistehnoloogiad eri seadmetes kasutuses nagu mainisid. Milleks siis dubleerida? SIP tahab haldamist ehk äppi või vähemasti kasutajakontot ja sissel ... |
teema: Telia Koduinternet |
BA79
vastuseid: 23979
vaadatud: 5699410
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.06.2026 16:01:35 pealkiri: Telia Koduinternet |
, Adapter lihtsustab muidugi kasutamist, aga see on individuaalne ja vajaduspõhine. Mul endal pole VoIP'ga midagi teha ja nii kallist vidinat endale tolmu koguma ei ostaks.
Kahjuks ei asenda min ... |
teema: Telia Koduinternet |
BA79
vastuseid: 23979
vaadatud: 5699410
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.06.2026 15:42:30 pealkiri: Telia Koduinternet |
| , Nojah, Telia puhul arusaadav, et üks üks/kaks ruuterit mitme erineva tehnoloogia jaoks kuna nad pakuvad nii vase kui ka optika peal. Ma tahtsin lihtsalt öelda, et igal ruuteril ei ole seda pesa, ... |
teema: Konsoolid vs PC |
BA79
vastuseid: 6486
vaadatud: 856072
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.06.2026 14:42:56 pealkiri: Konsoolid vs PC |
| , OT, aga põhimõtteliselt käib ka mängimise kohta. Üldiselt näiteks mina isiklikult pole kusagil kus olen kokku puutunud mingi töö/või õppearvutiga, loginud kuskile eraelulistesse keskkondad ... |
teema: Telia Koduinternet |
BA79
vastuseid: 23979
vaadatud: 5699410
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.06.2026 14:30:19 pealkiri: Telia Koduinternet |
,
Ilmselt xDSL ruuterite puhul RJ11 pesa ei kao niipea. Kaob siis, kui xDSL ammendub lõplikult, et vase peal enam enamik ISP'sid üle maailma teenust ei paku-siis pole eriti mõtet seda pesa lisada ... |
teema: Telia Koduinternet |
BA79
vastuseid: 23979
vaadatud: 5699410
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.06.2026 12:00:37 pealkiri: Telia Koduinternet |
, Telial peaks ka vanad lauaka numbrid mis veel on aktiivsed, olema VoIP peal.
Mulle vahest tuleb teateid meilile sissehelistamiskatsetest, aga kuna reaalselt ei kasuta, siis tiksub niisama. Siiani ... |
teema: Konsoolid vs PC |
BA79
vastuseid: 6486
vaadatud: 856072
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.06.2026 11:53:30 pealkiri: Konsoolid vs PC |
| OK sõltub tööandjast, aga mina isiklikult seda ei teeks ega lubaks IT turbejuhina. Olgu tööiseloom milline tahes, kindel ei on parem, kui pärast kahetseda, sest keeldumine tähendab ennetamist j ... |
teema: Konsoolid vs PC |
BA79
vastuseid: 6486
vaadatud: 856072
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.06.2026 11:47:37 pealkiri: Konsoolid vs PC |
, Vabakutseline professionaal, kes vabal ajal nt harrastab mängimist saab valida mida installib ja kuidas kasutamist reguleerib oma masinas (omal vastutusel).
Asutuses väga ei kujuta ette. IT-Turb ... |
teema: Konsoolid vs PC |
BA79
vastuseid: 6486
vaadatud: 856072
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.06.2026 11:29:46 pealkiri: Konsoolid vs PC |
, Kui ma omale uut sülerit vaatasin, samuti a la' 3 aastat tagasi (mitte küll mängimiseks), siis piiratud eelarve tingimustes sain tehasekonfiga 8GB DDR4 mälu.
Jõudsin upgradeda 24GB peale aga ... |
teema: Telia Koduinternet |
BA79
vastuseid: 23979
vaadatud: 5699410
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.06.2026 10:15:01 pealkiri: Telia Koduinternet |
, VoIP peal on võimalik kasutada, aga kui teenuspakkuja enam ei müü, siis peab mõne teise VoIP teenuspakkuja valima, ent pole garanteeritud, et saad selle numbriga edasi kasutada.
VoIP suurim mi ... |
teema: Telia Koduinternet |
BA79
vastuseid: 23979
vaadatud: 5699410
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.06.2026 01:14:49 pealkiri: Telia Koduinternet |
| , Olen kodustes tingimustes saanud kasutada Inteno DG301A wifit sedasi, et wifi signaal tuleb läbi kahe korruse keldrikorrusele, kusjuures keldri ja esimese korruse vahel on raudbetoonist lagi. Signa ... |
teema: Telia TV |
BA79
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176151
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.06.2026 22:17:34 pealkiri: Telia TV |
| , Meediaserveri või -kliendi rollis ilmselt veel saaks hakkama kui midagi muud koormavat paralleelselt sellega ei tee. |
teema: Telia TV |
BA79
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176151
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.06.2026 22:04:39 pealkiri: Telia TV |
Sa tõsimeeli kasutad ühte arvutit 15-20a?
Vanem Lenovo G500 on mul aastast 2014. Siiani töötab. Kasutan YT ja veebisurfamise jaoks + Jellyfin. Sõbrale andsin ühe ITShopi lauaka Win7 opsüsteem ... |
teema: Telia TV |
BA79
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176151
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.06.2026 20:04:55 pealkiri: Telia TV |
, OK jah, aga laias laastus on see plastprügi ja elektroonikaromude tootmine. Arvuti ostad ühe korra ja kui seda hästi hoiad, kestab ka 15-20 aastat ilma probleemideta.
OK ühel hetkel ammendu ... |
teema: Telia TV |
BA79
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176151
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.06.2026 19:48:24 pealkiri: Telia TV |
| , Kui AndroidTV või kasvõi LG WebOS ühel hetkel tunnistatakse aegunuks, et ei vasta teenuse pakkumiseks nõuatavale tasemele, siis langeb nimekirjast välja ja kõik. Teatud piirini saab vana versi ... |
teema: Telia TV |
BA79
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176151
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.06.2026 19:32:17 pealkiri: Telia TV |
Ma TV'd klassikalisel kujul ei kasuta sest peamised meelelahutuskanalid on Youtube ja ERR Jupiter. Mõlemad on kasutatavad nii telekast kui arvutist.
Ehk siis põhimõtteliselt jääb vaid kaasa tu ... |
teema: Tehisintellekti (AI) teema |
BA79
vastuseid: 1526
vaadatud: 188387
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 10.06.2026 03:15:37 pealkiri: Tehisintellekti (AI) teema |
| Kui tehisintellekti peab koguaeg õpetama ehk instrueerima siis tegemist pole ikkagi intellektiga. Intellektuaalsust saab muidugi mõõta mitmel viisil aga üheks tunnuseks on isemõtlemisvõime ja i ... |
teema: Transpordiamet kiitis heaks Tesla juhiabisüsteemi Hollandi tüübikinnituse |
BA79
vastuseid: 16
vaadatud: 1989
|
foorum: Varia postitatud: 09.06.2026 23:36:41 pealkiri: Transpordiamet kiitis heaks Tesla juhiabisüsteemi Hollandi tüübikinnituse |
, Tootjatel on tegelikult raske leida kuldset keskteed. Iseenesest peaks n.ö isejuhtimise omadus olema hea müügiargument, aga samas ei taha tootja ka väga vastutada, kui midagi juhtub.
Paljudel k ... |
teema: Windows 11 |
BA79
vastuseid: 4791
vaadatud: 801496
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.06.2026 09:49:30 pealkiri: Windows 11 |
| Kas W10'ga sellist asja ei või juhtuda, et ID kaardi tarkvara toe kadumine muudab selle kasutamise W10 peal komplitseerituks? Teatud määral muidugi saab vanemat ID kaardirakenduse versiooni kasutad ... |
teema: Windows 11 |
BA79
vastuseid: 4791
vaadatud: 801496
|
foorum: Microsoft postitatud: 07.06.2026 21:02:55 pealkiri: Windows 11 |
| , Pisipehme ka tegelikult ei vastuta. OK turvapaigad ja uuendused ning "vigade parandused" laseb välja, aga tegelikkuses on ka Windowsi litsentsilepingus kirjas, et tarkvara on kasutatav "AS IS" ehk ... |
teema: iPhone |
BA79
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745299
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.06.2026 04:52:56 pealkiri: iPhone |
| Ütleme nii, et teatud mõttes sõltub kõik konkreetsest olukorrast- Kas osta uus või vahetada mitte-originaalse varuosaga vahetamist vajav komponent. Ilmselgelt nt kui telefonil on emaplaat tuksis, ... |
teema: Windows 11 |
BA79
vastuseid: 4791
vaadatud: 801496
|
foorum: Microsoft postitatud: 06.06.2026 19:52:59 pealkiri: Windows 11 |
| , Ma väldin Edge't niipalju kui võimalik, aga päris ilma ei saa, sest mingil müstilisel põhjusel, kui vaja ID-kaardiga toimetada, siis Edge toimib, aga FF mitte. Ehk siis kui häda käes, pean E ... |
teema: iPhone |
BA79
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745299
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 06.06.2026 19:46:53 pealkiri: iPhone |
| , Rahalises mõttes toetan su mõttekäiku täielikult. Mina ka üritan kasutada tehnikat põhimõttel, et kuni "kasuliku eluea või ressursside ammendumiseni". Niisama uut uue mudelinumbri pärast o ... |
teema: iPhone |
BA79
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745299
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 06.06.2026 19:31:24 pealkiri: iPhone |
OK, sõltub siiski sellest, kui suur on "hüpe" ehk mõne vanema mudeli puhul võib vahe olla päris suur, sest osa iPhonedest enam iOS 26-st uuemat opsüsteemi ei saa.
Lisaks veel kiibistiku ja pro ... |
teema: Windows 11 |
BA79
vastuseid: 4791
vaadatud: 801496
|
foorum: Microsoft postitatud: 06.06.2026 16:54:02 pealkiri: Windows 11 |
Vahet pole, Kasutajatel on õnneks veel võimalus valida, mida kõrvale installivad. Probleem tekiks näiteks, kui pisipehme ei lubaks enam ühtegi konkurendi brauserit installida.
Vaat see oleks pa ... |
| |