Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: ARC Raiders
Azatris

vastuseid: 39
vaadatud: 7972

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.04.2026 23:00:43   pealkiri: ARC Raiders
Alustasin ka, parem hilja kui mitte kunagi
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Azatris

vastuseid: 1391
vaadatud: 717473

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 21.01.2026 01:31:33   pealkiri: Mugav tool
Kas kellelgi on kokkupuudet https://offeco.nl/ saidiga. Tunduvad suhteliselt okeid hinnad ja üks väheseid refurbished toolide müüjaid euroopas.
Tagasiside mõttes tundub netis olevat siuke nii ja ...
  teema: Path of Exile II
Azatris

vastuseid: 274
vaadatud: 48392

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.12.2025 21:41:46   pealkiri: Path of Exile II
Mõtlesin, et kas mängida D4, aga siis leidsin, et milleks maksta kui mul on PoE2 viimased seasonidki avastamata. Nii et lõpuks läksin monki teedpidi ja täitsa tore. Tundub, et PoE2 ei saa ikka va ...
  teema: Kommenteerimine: Amdfan
Azatris

vastuseid: 361
vaadatud: 78204

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2025 00:45:53   pealkiri: Kommenteerimine: Amdfan
Müüsin kõvaketta thumbs_up.gif
  teema: Millised kõrvaklapid?
Azatris

vastuseid: 5662
vaadatud: 1515598

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.11.2025 16:32:10   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Kuhu saaks muidu viia mu DT 1990 Pro-d, et neile väikest hooldust teha? Muidu kõik perfektne, aga mingi rattle tuli sisse konkreetsetel low bass frequencitel.
  teema: Kommenteerimine: commer
Azatris

vastuseid: 927
vaadatud: 257730

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2025 16:20:22   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Väga sujuv ja täpselt nii nagu kirjeldatud
  teema: Kommenteerimine: serxx
Azatris

vastuseid: 160
vaadatud: 47102

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2025 16:16:55   pealkiri: Kommenteerimine: serxx
Ostsin ka mini PC temalt, kõik läks sujuvalt, sh kaasa antud SSD ja ram thumbs_up.gif
  teema: iPhone
Azatris

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748366

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.10.2025 14:21:53   pealkiri: iPhone
https://www.upload.ee/thumb/18700551/1.jpghttps://www.upload.ee/thumb/18700552/2.jpghttps://www.upload.ee/thumb/18700553/3.jpg

Üleminek oli 13 Pro Max Pealt 17 Pro Max peale
sinine värv väga me ...
  teema: iPhone
Azatris

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748366

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.10.2025 10:28:46   pealkiri: iPhone
Olles nüüd nädal aega kasutanud 17 Pro Maxi, võin öelda, et suurim muutus on ikkagi Always-On display. Niivõrd teistmoodi ikka see, et ekraan pole kunagi pime.
  teema: iPhone
Azatris

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748366

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.10.2025 17:15:31   pealkiri: iPhone
Ma tahtsin tasuta Apple Arcade'i nagu eelmine kord sain, aga seda ei pakutud.
  teema: iPhone
Azatris

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748366

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.10.2025 14:10:47   pealkiri: iPhone
, huvitav, et kõlarid paremad on, sest see ei tulnud mitte kuskil reviewdes välja, aga see oluline mu jaoks küll

mulle tuli teatis C&C-lt, et 17PM 256GB sinine kohal kolmapäeval, aga olin r ...
  teema: iPhone
Azatris

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748366

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 22.09.2025 18:13:09   pealkiri: iPhone
Arvestades kui kehv see alumiiniumi anodiseerimine vms on see aasta, siis oleks ka tegelikult läinud hõbedase peale. Samas aga istub ta nii kui nii mul koguaeg ümbrise sees, nii et tumesinisel natu ...
  teema: iPhone
Azatris

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748366

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 21.09.2025 13:06:25   pealkiri: iPhone
Tellisin ise C&C-st eelmine reede 14:59 2x iphone 17 pro max. Kell 15:00 oli presale ametlik kellaaeg. Täna käisin uurimas poes et kuna oodata võiks, kohalik teenindaja ütles, et neile tuli ei ...
  teema: iPhone
Azatris

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748366

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 18.09.2025 11:07:06   pealkiri: iPhone
iOS 26-ga 3rd party klaviatuurid on kõik täiega bugged out, nii Google keyboard kui ka Microsofti SwiftKey keyboard
  teema: iPhone
Azatris

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748366

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 11.09.2025 13:41:00   pealkiri: iPhone
Kui poest uuena ostad, siis hinnavahe on piisavalt väike või olematu, eriti kui värsket mudelit ostad. Seega ma ise ostaks pigem suuremast butiigist, hiljem lihtsam asju ajada kui vaja. Ametliku es ...
  teema: iPhone
Azatris

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748366

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 11.09.2025 12:38:31   pealkiri: iPhone
Mis teema nende poodidega oligi ostmiseks -> kas peaks vaatama mõnda väiksemat poodi, kellele Apple tarnib neid? Isegi ei teagi neid poode eriti. Mobipunkt on nüüd liiga populaarne juba, eks? C ...
  teema: iPhone
Azatris

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748366

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 10.09.2025 10:14:23   pealkiri: iPhone
Värvid kahjuks üldse ei meeldi, aga kavatsen uuendada 13 Pro Max pealt 17 Pro Max peale.

Muutused minu kasutuses:
1) Peaks olema 15-st alates paremad kõlarid
2) Dynamic island funktsionaalsus ...
  teema: iPhone
Azatris

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748366

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 27.07.2025 00:13:10   pealkiri: iPhone
Enam ka ei tee viga, et backupita Beta peale lasta. Ei meeldi see SmartID aeglusus üldse.

iPhone 13 Pro Max
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Azatris

vastuseid: 1391
vaadatud: 717473

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 13.07.2025 14:31:13   pealkiri: Mugav tool
Mõtlesin küll seda DXracerit osta, aga paraku tuli isegi välja, et Aatriumis oli üksainus tool, mis oli mu jaoks mugav, ja hea hinna pärast ostsin selle ka ära. Algul pisut harjumatu, ja siiamaa ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Azatris

vastuseid: 1391
vaadatud: 717473

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 13.07.2025 12:19:56   pealkiri: Mugav tool
Mõtlesin küll seda DXracerit osta, aga paraku tuli isegi välja, et Aatriumis oli üksainus tool, mis oli mu jaoks mugav, ja hea hinna pärast ostsin selle ka ära. Algul pisut harjumatu, ja siiamaa ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Azatris

vastuseid: 1391
vaadatud: 717473

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 29.06.2025 22:29:21   pealkiri: Mugav tool
, ei tea kuidas peale vaadates neid asju näed, aga jaa, mõttes küll minna kohapeale ka. Lihtsalt enda kogemus on näitanud, et need Jyski- ja Aatriumilaadsed toolid on üldiselt pääääris kehva ...
  teema: Mugav tool :: IT ergonoomika
Azatris

vastuseid: 1391
vaadatud: 717473

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 28.06.2025 23:20:20   pealkiri: Mugav tool
Olen päris pikk (200) ja otsisin konkreetselt normaalset tooli, mis oleks pikk ja sügav. Alustasin tavalisematest kontoritoolidest. Otsisin tegelikult midagi pehmet ja mugavat nagu need klassikalise ...
  teema: Kommenteerimine: Mikkoun
Azatris

vastuseid: 0
vaadatud: 35

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2025 18:54:00   pealkiri: Kommenteerimine: Mikkoun
Ostis videokaardi, kõik max professionaalne ja usaldusväärne tema puhul.
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Azatris

vastuseid: 1815
vaadatud: 257878

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.02.2025 20:52:20   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Edward Snowden slams Nvidia's RTX 50-series 'F-tier value,' whistleblows on lackluster VRAM capacity

RTX 40 ja 50 seeria kaardid on disainitud mänguritele.

Kui Nvidia paneks sinna rohkem mälu ...
  teema: Satisfactory
Azatris

vastuseid: 23
vaadatud: 8747

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2025 15:26:12   pealkiri: Satisfactory
Keegi VR modi on proovinud?
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Azatris

vastuseid: 1815
vaadatud: 257878

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.01.2025 15:15:11   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Tundub, et too 1450 maksev isend ATs oli 5080 16G VENTUS 3X OC PLUS, ja 1200 maksev on RTX 5080 16G VENTUS 3X OC.

Mille eest üle maksad: ilmselt ongi cash grab taktika mingis mõttes. Overclockil ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Azatris

vastuseid: 1815
vaadatud: 257878

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.01.2025 12:28:04   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
tegelikkuses on need üksikud ostjad eestis nähtavasti mingid suht üksikud väga hea palgalised it ja mõne muu valdkonna spetsialistid

No olen, aga mõtlen ise pigem niimoodi, et kui see on tük ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Azatris

vastuseid: 1815
vaadatud: 257878

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.01.2025 20:48:59   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
, miks? Et kui mõned mudelid on halvad või et mingid probleemid liiga suured?
Ostsin ära, aga vaatab, selle saab veel tagastada ka 14 päeva jooksul kuni karbist välja ei võta. Vähemalt tean si ...
  teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Azatris

vastuseid: 1815
vaadatud: 257878

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.01.2025 19:57:48   pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207)
Pole varem videokaarte selliselt taga ajanud, nii et kas on mingi üleüldine no-bullshit viis ka kuidagi 5080 kätte saada, nt see Asus Prime? Nt oodates mõned nädalad?
  teema: Diablo IV
Azatris

vastuseid: 869
vaadatud: 175327

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.02.2024 14:56:28   pealkiri: Diablo IV
Positiivsest tundub mul endgame palju rohkem teha kui season 1. Esimest korda teen ka sorcereri ja päris põnev on. Kindel on see, et mängus on rohkem elu kui esimeses hooajas.
Negatiivsest kuna ni ...
  teema: Diablo IV
Azatris

vastuseid: 869
vaadatud: 175327

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.02.2024 12:50:26   pealkiri: Diablo IV
, kust tead? icon_biggrin.gif

Mõte selles, et parimad muutused kanduvad üle kõikidesse järgmistesse seasonitesse ka. Aga ajutine content on see mis muutub.
Ma juba praegu näen palju quality of life muudatu ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Azatris

vastuseid: 2442
vaadatud: 497083

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 02.02.2024 12:45:01   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
, alist saab kindlasti, tootekoodi /mudelinri saad vendi alt.
Tuleb välja, et saab jaa, aga kõigi tarneaeg on 2 kuud. Veits hull on, aga leidsin seniks hea vahelahenduse panna GPU fan curve'id sell ...
  teema: Diablo IV
Azatris

vastuseid: 869
vaadatud: 175327

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.02.2024 22:25:55   pealkiri: Diablo IV
Mu strateegia on jätta iga üks season vahele. Season 2 jätsin vahele, külastan nüüd season 3-e. Eks ta natuke igav ole, ehk jätaks nüüd kaks vahele peale seda...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Azatris

vastuseid: 2442
vaadatud: 497083

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 01.02.2024 21:51:06   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Teadagi ventikad vahepeal lihtsalt ütlevad üles, või muutuvad imelikuks. Mul juhtus nii GPU ühe ventikaga kahest (EVGA RTX 3060 XC GAMING) - nimelt iga kord kui 0 RPM pealt liigub üles siis käib ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Azatris

vastuseid: 2442
vaadatud: 497083

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 10.01.2024 17:00:01   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
, mis sorti mängimine on? Seal võib olla mitu teekonda, üks kus graafikaart polegi nii tähtsal kohal praegu aga saab uuendada tulevikus normaalsemaks komplektiks. Või siis selline kus see graafik ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Azatris

vastuseid: 2442
vaadatud: 497083

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 07.01.2024 07:41:06   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
, tänud info eest. Hetkel see 30 eurot nüüd väga vahet polegi, et hakata asju tühistama. Pigem oli fookus üleüldises väärtuses raha eest ja et asjad, mida osta on stabiilsed ja teenivad häst ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Azatris

vastuseid: 2442
vaadatud: 497083

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.01.2024 10:22:54   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
, ainult CPU cooler tuli Amazon.de: 39,88 ese ja kokku 53,41
Mobo pidi võtma Arvutitargast (võtsin lõpuks V2 mitte V1 versiooni sellest mobost), sest mujal ei olnud. Ja kõik muu frog.ee.
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Azatris

vastuseid: 2442
vaadatud: 497083

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 05.01.2024 07:48:23   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Kõik tellitud, aitäh veelkord kõigile beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Azatris

vastuseid: 2442
vaadatud: 497083

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 04.01.2024 13:34:55   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
, oh, tänud. Ma ise väga allergiline igasuguste selliste mürade suhtes, nii et soovitusi palun!
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Azatris

vastuseid: 2442
vaadatud: 497083

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 04.01.2024 10:01:53   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Kui juba tavalise õhkjahuti valisid, siis oma hinna eest üks parim on Thermalright Phantom SPIRIT SE. Osta saab näiteks amazon.de-st https://www.amazon.de/dp/B0BTY6ML7S/?coliid=I2K88C3LSXUSCR&c ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Azatris

vastuseid: 2442
vaadatud: 497083

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 04.01.2024 06:13:54   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Sellel kastil pole USB C porti juhin tähelepanu igaks juhuks.
Hea point! Ei tea tegelikult kas see mingisugust rolli mängib pikas pildis (nice to have), aga see paneb rohkem CPU: CPU Cooler: Mothe ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Azatris

vastuseid: 2442
vaadatud: 497083

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 03.01.2024 09:34:57   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
, tänud, säästsid 150 eurot! thumbs_up.gif

Monitoride osas: Pikalt olen ise ootanud 32'' 4K high refresh rate KVM switchiga monitori, nii et seal väga valikuid ei olegi. OLED oleks tore, aga pole võim ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Azatris

vastuseid: 2442
vaadatud: 497083

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 03.01.2024 07:52:52   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
AIO on siis rohkem esteetika jaoks?
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Azatris

vastuseid: 2442
vaadatud: 497083

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 03.01.2024 06:08:00   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Heia! Panen uut arvutit kokku https://pcpartpicker.com/list/m2jwDZ

Vanast arvutist päästan RTX 3060 ja Samsung 980 Pro.

CPU: CPU Cooler: Motherboard: Memory: Storage: Video Card: Case: Power S ...
  teema: Windows 11
Azatris

vastuseid: 4791
vaadatud: 802856

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 25.08.2022 00:48:47   pealkiri: Windows 11
Toimib jah. icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Windows 11
Azatris

vastuseid: 4791
vaadatud: 802856

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 21.08.2022 22:59:07   pealkiri: Windows 11
Sain nüüd aru, et ma olen Beta channelis ja ma arvan, et võib Insiderist lihtsalt lahkuda. Loodan, et nad ei reverti Windows 10 peale siis, sest enne oli ainult läbi beta võimalik üldse 11 saada ...
  teema: Windows 11
Azatris

vastuseid: 4791
vaadatud: 802856

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 20.08.2022 16:59:42   pealkiri: Windows 11
Lisan mõtte, et muidu armastan W11, aga iga uuendusega läheb Explorer üha bugisemaks ja aeglasemaks. icon_biggrin.gif Ootan, millal jõuan teiselt poolt välja sellest tunnelist. Aga vaikselt hakkan juba süüdi ...
  teema: Windows 11
Azatris

vastuseid: 4791
vaadatud: 802856

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 03.06.2022 13:40:17   pealkiri: Windows 11
Kellelgi veel pärast igat suuremat update'i audio driverid lähevad nässu ja peab troubleshooterit käivitama, mispärast driverite ülekirjutamine toimib?
  teema: Valgustivaatlus
Azatris

vastuseid: 1591
vaadatud: 529328

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.03.2022 17:56:56   pealkiri: Valgustivaatlus
Kas kuskil CRI 95+ GU10 2700K ja 3000K pirne müügil on?

Enda korteri jaoks ostsin paar aastat tagasi V-TAC-i omad, mis on idekad, aga ma enam neid ei leia kuskil müügist.
  teema: Satisfactory
Azatris

vastuseid: 23
vaadatud: 8747

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.02.2022 15:41:27   pealkiri: Satisfactory
Meeldib ka. Üllatavalt satisfactory
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.