Avaleht
otsing leidis 42 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Lenovo Ideapad 520 HDMI ei tööta :: Sülearvuti ekraanid
Automation

vastuseid: 4
vaadatud: 2658

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 08.10.2019 23:53:05   pealkiri: Lenovo Ideapad 520 HDMI ei tööta
Win+P või F10 peal oleva ekraanide konfigureerimise nupu vajutamisel ei ole ühtegi valikut võimalik aktiveerida. Graafikakaardi tarkvara ei suuda tuvastada, et midagi kaabli otsas oleks. Ühesõnag ...
  teema: Lenovo Ideapad 520 HDMI ei tööta :: Sülearvuti ekraanid
Automation

vastuseid: 4
vaadatud: 2658

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 08.10.2019 23:12:13   pealkiri: Lenovo Ideapad 520 HDMI ei tööta :: Sülearvuti ekraanid
Vanainimene juba ja närv läheb päris korralikult krussi, kui juba kaks õhtut pandud nimetatud probleemi peale. Arvuti ise uus ca. kuu tagasi ostetud. Kodus mujal töötavad kolm kaablit ära proov ...
  teema: Kommenteerimine: Tux
Automation

vastuseid: 31
vaadatud: 12713

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2013 23:09:53   pealkiri: Soovitan
Ostsin vindi ja võin vaid soovitada. Edu!
  teema: Kommenteerimine: hallik
Automation

vastuseid: 0
vaadatud: 203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2012 12:29:06   pealkiri: Kommenteerimine: hallik
Kaup ostetud. Tip-top!
  teema: Veest ja grafeenist tulevikuaku saab laetud sekunditega
Automation

vastuseid: 28
vaadatud: 7117

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 20.07.2011 14:04:44   pealkiri: Veest ja grafeenist tulevikuaku saab laetud sekunditega
Eks sellised kiirlaadmised, mis on seotud väga järskude voolutõugetega, nõuavad mingi täiesti uue elektrivõrkude süsteemi tekkimist, et selliseid laadimisvõrke välja suudetaks kannatada. Laad ...
  teema: Kommenteerimine: lkraav
Automation

vastuseid: 137
vaadatud: 39170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2011 22:48:20   pealkiri: Kommenteerimine: lkraav
Ostsin Kiss DP600 meediapleieri. Väga kiirelt oli pakk kohal ja olen väga rahul. Soovitan!
  teema: Monopoly City Streets
Automation

vastuseid: 70
vaadatud: 16458

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.12.2009 07:43:42   pealkiri: Monopoly City Streets
Vast üritavad nüüd pühadehooajal kõvasti lauamänge müüa ja siis vast uuest aastast võib asi uuesti (tasulisena?) startida. Viimaste mängu toimimispäevade ajal esitati mingi küsimustik, et ...
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
Automation

vastuseid: 1841
vaadatud: 264969

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2009 15:39:10   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Hea, kui inimesel on profiilis telefoninumber - kiire kõne ja poole tunniga kaup ja raha omanikku vahetanud! icon_smile.gif
  teema: Monopoly City Streets
Automation

vastuseid: 70
vaadatud: 16458

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2009 13:41:20   pealkiri: Monopoly City Streets
Iga mees ikka enda eest ise.

Edit!
See edetabelite värk "local" ja "national" on suht omaette nähtus. Kaks inimest, kellele olen seda mängu promonud, on arvestuses sees ja samas tundub nagu mä ...
  teema: Monopoly City Streets
Automation

vastuseid: 70
vaadatud: 16458

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2009 13:58:54   pealkiri: Monopoly City Streets
Hakkasin täna vaatama, et kes kuram on sellise pisikese tänavajupi ostnud ja tulemus:
http://web.zone.ee/kolmvaala/MCSSCAN.JPG?2

Netis otsingut tehes leidsin ka selle [url=http://bestcheater.wor ...
  teema: Kommenteerimine: dox
Automation

vastuseid: 7
vaadatud: 2189

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2009 19:09:23   pealkiri: Kommenteerimine: dox
Aitäh! icon_smile.gif
  teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Automation

vastuseid: 4373
vaadatud: 1030936

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.01.2009 00:17:37   pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info
Hoiatuseks siis.

Samsung HD753LJ (750GB)

Ostsin novembri alul ja ju siis taustinfot otsides ei kaevanud netis korralikult.. icon_sad.gif

Kasutan konkreetset ketast masinas ainult TV saadete salvestam ...
  teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit
Automation

vastuseid: 93
vaadatud: 45257

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 12.04.2008 13:40:03   pealkiri: Otsitakse Eesti vanimat arvutit
, ja kuidas nad seda tõestavad, et see arvuti ei ole püsivas kasutuses? icon_biggrin.gif Ma arvan, et silmas on peetud ikka seda, et arvuti töötaks.

Loogiliselt asjale lähenedes võiks see arvuti juhtida/m ...
  teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit
Automation

vastuseid: 93
vaadatud: 45257

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 12.04.2008 11:39:01   pealkiri: Otsitakse Eesti vanimat arvutit
Lugesin tingimused veelkord hoolega läbi ja enamusel meist on vist kahe silma vahele jäänud:

"Ainsateks eeltingimusteks on arvuti kasutuses olemine ning võimalus sellega teksti salvestada. "
...
  teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit
Automation

vastuseid: 93
vaadatud: 45257

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 11.04.2008 07:57:52   pealkiri: Otsitakse Eesti vanimat arvutit
kas läpakad lähevad ka PCdna arvesse?
mul mingi lahe toshiba 3000 vms
Tõenäoliselt T3100, oranzi plasmadisplayga 286, toodeti alates 86 vist. Liiga uus.
  teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit
Automation

vastuseid: 93
vaadatud: 45257

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 10.04.2008 21:49:34   pealkiri: Otsitakse Eesti vanimat arvutit
Usun, et pakkuda pole mõtet:
- x86/x88
- VIC20 ega C64 arvutit
- ZX spectrumi (Z80 prose) ega Z81 arvutit
Rääkimata MSX põhistest vms. (vaadake enne wikist)
Võimalikud võitjad on Apple II, ...
  teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit
Automation

vastuseid: 93
vaadatud: 45257

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 09.04.2008 14:51:22   pealkiri: Otsitakse Eesti vanimat arvutit
Kui ML arvuti ja prose järgi, siis peaks see mingi 286 olema, kuna neid nad rubla aja lõpus kindlasti müüsid. Tõravere mehed müüsid rubla lõpul mingi moment taalade eest ka uusi 086/088 masina ...
  teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit
Automation

vastuseid: 93
vaadatud: 45257

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 09.04.2008 14:23:31   pealkiri: Otsitakse Eesti vanimat arvutit
Endal täiesti töökorras 1981 aastast pärinev [url=http://www.old-computers.com/museum/computer.asp?c=630]Mikromikko 1
Samas üritasin oma tagasihoidlikku kogusse saada kunagi 78 aastast pärinev ...
  teema: Kommenteerimine: Rix
Automation

vastuseid: 41
vaadatud: 20610

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2008 13:00:53   pealkiri: Kommenteerimine: Rix
Sai kitarr ostetud icon_smile.gif
  teema: Printerid
Automation

vastuseid: 22
vaadatud: 16651

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.02.2008 17:28:37   pealkiri: Re: PowerBook G4 ei leia printerit üles
hmm.. võrguprinterid on mul mac alati ise üles leidnud.
hetkel üks kyocera võrguprinter, maci puhul 'generic postscript printer' driverit kasutades pole probleeme olnud.

aga muidu printeritest ...
  teema: Printerid
Automation

vastuseid: 22
vaadatud: 16651

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.02.2008 12:27:50   pealkiri: PowerBook G4 ei leia printerit üles
Vaja siis üle sisevõrgu Canon MF4690PL järgi saada. Olen katsetanud kodukal olevaid draivereid (1.6 ja vanemad versioonid) Tulemuseks - installib ära, teeb restardi aga printer setup utility ei le ...
  teema: Kommenteerimine: renx
Automation

vastuseid: 18
vaadatud: 7831

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2007 01:00:35   pealkiri: Kommenteerimine: renx
Aitäh! icon_smile.gif
  teema: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player :: Divx mängijad
Automation

vastuseid: 384
vaadatud: 112454

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 22.05.2007 11:13:33   pealkiri: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player
1. Seadme müügitulemused (müügitulud) jäid oodatust väiksemaks.
2. Eelmisest punktist lähtuvalt kannatab tootearendus ja garantii.
3. Järeldus - liialt kallis projekt, et euroopas arendada/t ...
  teema: Laserteler kuulutab hukku plasmatelekale
Automation

vastuseid: 111
vaadatud: 51812

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 07.04.2007 04:12:52   pealkiri: Laserteler kuulutab hukku plasmatelekale
Võimalik, et peagi tulakse välja vandenõuteooriatega a la: "kuna firmad on pannud LCD ja Plasma arenduse peale ilge papi hakkama, siis tuleb see raha enne tagasi teenida, kui uus asi tootmisse/kasu ...
  teema: Kommenteerimine: homeros
Automation

vastuseid: 24
vaadatud: 2588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2007 20:14:55   pealkiri: Kommenteerimine: homeros
Panin kauba kinni ja jõudsin alles kaks päeva pärast lubatut rahaga kohale icon_redface.gif
Kup ka bro! Suured tänud!
  teema: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player :: Divx mängijad
Automation

vastuseid: 384
vaadatud: 112454

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 28.01.2007 05:10:24   pealkiri: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player
Mis manuaali, Enter pole eestikeelset mulle ju andnud icon_evil.gif . Ja kuigi nad seda Kissi mudelit aastakese müünud juba, pole neil selle tõlget olemaski.

OT: Mingi aeg sai leiba teenitud koduelektr ...
  teema: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player :: Divx mängijad
Automation

vastuseid: 384
vaadatud: 112454

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 25.12.2006 06:22:53   pealkiri: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player
disain mulle ei meeldi millegipärast meenutab väga 80ndate videomakki

Endale just see meeldib icon_smile.gif
Selline küsimus tekkis, et kuidas tal selle "üle-wifi" programmi vaatamisega on? Seda just sii ...
  teema: Kommenteerimine: matu21
Automation

vastuseid: 1392
vaadatud: 226270

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.11.2006 17:25:34   pealkiri: Bro!
Rahul!
  teema: Laserteler kuulutab hukku plasmatelekale
Automation

vastuseid: 111
vaadatud: 51812

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 12.10.2006 13:10:56   pealkiri: Laserteler kuulutab hukku plasmatelekale
P6him6tteliselt:
- 2007 dets e. aasta p2rast USAs myygil
- Pooleteise-kahe aasta p2rast meil myygil
- Kolme-nelja aasta jooksul tekivad nn. odavamad "Hiinakad"
- Kui asjast asja saab ja ta ka m2r ...
  teema: Vanad coverid/lood kodumaalt
Automation

vastuseid: 4
vaadatud: 4836

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 16.02.2006 15:06:14   pealkiri: Vanad coverid/lood kodumaalt
Kuidas lahendada selline küsimus, et ma tahaks oma fonoteeki saada vanu covereid/lugusid, mis kunagi on raadioeetrist kõlanud aga, mida pole ametlikult välja antud...

Näiteks:
Tarmo Udras, Udr ...
  teema: Kommenteerimine: emmennpee
Automation

vastuseid: 508
vaadatud: 114785

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2005 21:34:14   pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee
Nõustus veel hilja õhtus kauba üle andma icon_smile.gif Bro!
  teema: Kommenteerimine: Team
Automation

vastuseid: 17
vaadatud: 7268

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2005 23:17:35   pealkiri: Kommenteerimine: Team
Kõik toimus ja toimis nagu lubatud icon_smile.gif 5+
  teema: Mis juhtub kui panna nt 60Hz monitor 100Hz?
Automation

vastuseid: 69
vaadatud: 8933

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.08.2004 14:12:12   pealkiri: Mis juhtub kui panna nt 60Hz monitor 100Hz?
Üldiselt põleb molu varem või hiljem maha, kui teda ettenähtust kõrgemate hertzide peal jooksutada. Endal kogemused selles vallas vastupidavusega:
Compaq 1024 14" molu - neli kuud 800x600@100Hz ...
  teema: kas Intel Celeron 2.7 GHz saab hakkama DivX 5 formaadis lindistamisega
Automation

vastuseid: 16
vaadatud: 2452

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.03.2004 14:52:16   pealkiri: kas Intel Celeron 2.7 GHz saab hakkama DivX 5 formaadis lindistamisega
http://www.digit-life.com/articles2/intelamdcpuroundupvideo/

proovi reklaamist mööda saada ja seal peaks olema peris kenad võrdlustabelid, mis mida suudab. Pöörake tähelepanu Xvid-i pakkimine ...
  teema: arhiiv DVD-le
Automation

vastuseid: 8
vaadatud: 2067

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.11.2003 22:04:06   pealkiri: arhiiv DVD-le
kirjutasid äkki liiga suure kiirusega? (vt. toorikule märgitud max kiirust)
  teema: Kommenteerimine: zx
Automation

vastuseid: 143
vaadatud: 38515

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2003 11:47:49   pealkiri: Kommenteerimine: zx
Väga hea ja aus müüja. Kirjeldas müüdava kraami (mobo+prose+toiteksa) kõiki plusse ja miinuseid ning pärast helistas veel üle, hoiatamaks et plaat vits clockitud hetkel. Bro!
  teema: cd-rom jamab - ei loe plaati
Automation

vastuseid: 29
vaadatud: 7621

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.03.2003 16:03:09   pealkiri: cd-rom jamab - ei loe plaati
[/quote]
Puhastusplaadist on vaid siis kasu kui teda algusest peale regulaarselt kasutada, näiteks kord nädalas. Kui seda reeglit ei täida, siis ise süüdi, mitte ei maksa kurta, et puhastusplaat ...
  teema: cd-rom jamab - ei loe plaati
Automation

vastuseid: 29
vaadatud: 7621

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.03.2003 14:17:17   pealkiri: cd-rom jamab - ei loe plaati
>nüüd on oopis segane panen voolu taha peksab lahti ja kinni ja bios ei tunnista seda ka (kas see on siis täitas pees vää)

On võimalus, et kuskil mingi andur, mis plaadisahtli asendit tsek ...
  teema: cd-rom jamab - ei loe plaati
Automation

vastuseid: 29
vaadatud: 7621

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.03.2003 13:02:03   pealkiri: cd-rom jamab - ei loe plaati


CD romi puhastamiseks on olemas ka oma plaat, millel on harjad küljes, paned sisse ja ise puhastab ära ega ole vaja midagi lahti kiskuda. Mulle anti see plaat kaasa, kui arvuti ostsin.
See on s ...
  teema: BIOS väljasuremisohus
Automation

vastuseid: 53
vaadatud: 23232

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 07.03.2003 12:14:07   pealkiri: BIOS väljasuremisohus
krt, mäletan seda pulli oma ürgaegse ibm-i arvutiga - sellel oli midagi efi-sarnast ja biosi ei olnud ning see üles ütles... igaljuhul suhtun sellese väga skeptiliselt.
Tegemist oli siis arvat ...
  teema: Krdi. Benq (Acer) toorikud
Automation

vastuseid: 8
vaadatud: 1870

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.03.2003 12:48:08   pealkiri: Krdi. Benq (Acer) toorikud
Seda, et Benq mingi arvestatv asi oleks, ei hakka üldse kommenteerimagi. Irw...
No nii! Nutt&hala! Odavat ja head asja on harva ning selle leidmine enamasti juhus.
Töökaaslane käis toorikuid ...
  teema: cd-rom jamab - ei loe plaati
Automation

vastuseid: 29
vaadatud: 7621

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.03.2003 12:41:04   pealkiri: cd-rom jamab - ei loe plaati
CD-de lugemise/mittelugemine.
Kõige tähtsam punkt! Punkt 1: CD ROM on ikkagi täppisappastraat ja loetav rada plaadil... Noh mitte just eriti lai icon_smile.gif Lugeja kasutamise ja kulumisega võivad ette tu ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.