|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Lenovo Ideapad 520 HDMI ei tööta :: Sülearvuti ekraanid |
Automation
vastuseid: 4
vaadatud: 2658
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 08.10.2019 23:53:05 pealkiri: Lenovo Ideapad 520 HDMI ei tööta |
| Win+P või F10 peal oleva ekraanide konfigureerimise nupu vajutamisel ei ole ühtegi valikut võimalik aktiveerida. Graafikakaardi tarkvara ei suuda tuvastada, et midagi kaabli otsas oleks. Ühesõnag ... |
teema: Lenovo Ideapad 520 HDMI ei tööta :: Sülearvuti ekraanid |
Automation
vastuseid: 4
vaadatud: 2658
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 08.10.2019 23:12:13 pealkiri: Lenovo Ideapad 520 HDMI ei tööta :: Sülearvuti ekraanid |
| Vanainimene juba ja närv läheb päris korralikult krussi, kui juba kaks õhtut pandud nimetatud probleemi peale. Arvuti ise uus ca. kuu tagasi ostetud. Kodus mujal töötavad kolm kaablit ära proov ... |
teema: Kommenteerimine: Tux |
Automation
vastuseid: 31
vaadatud: 12713
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2013 23:09:53 pealkiri: Soovitan |
| Ostsin vindi ja võin vaid soovitada. Edu! |
teema: Kommenteerimine: hallik |
Automation
vastuseid: 0
vaadatud: 203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2012 12:29:06 pealkiri: Kommenteerimine: hallik |
| Kaup ostetud. Tip-top! |
teema: Veest ja grafeenist tulevikuaku saab laetud sekunditega |
Automation
vastuseid: 28
vaadatud: 7117
|
foorum: Varia postitatud: 20.07.2011 14:04:44 pealkiri: Veest ja grafeenist tulevikuaku saab laetud sekunditega |
| Eks sellised kiirlaadmised, mis on seotud väga järskude voolutõugetega, nõuavad mingi täiesti uue elektrivõrkude süsteemi tekkimist, et selliseid laadimisvõrke välja suudetaks kannatada. Laad ... |
teema: Kommenteerimine: lkraav |
Automation
vastuseid: 137
vaadatud: 39170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2011 22:48:20 pealkiri: Kommenteerimine: lkraav |
| Ostsin Kiss DP600 meediapleieri. Väga kiirelt oli pakk kohal ja olen väga rahul. Soovitan! |
teema: Monopoly City Streets |
Automation
vastuseid: 70
vaadatud: 16458
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2009 07:43:42 pealkiri: Monopoly City Streets |
| Vast üritavad nüüd pühadehooajal kõvasti lauamänge müüa ja siis vast uuest aastast võib asi uuesti (tasulisena?) startida. Viimaste mängu toimimispäevade ajal esitati mingi küsimustik, et ... |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
Automation
vastuseid: 1841
vaadatud: 264969
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2009 15:39:10 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Hea, kui inimesel on profiilis telefoninumber - kiire kõne ja poole tunniga kaup ja raha omanikku vahetanud!  |
teema: Monopoly City Streets |
Automation
vastuseid: 70
vaadatud: 16458
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2009 13:41:20 pealkiri: Monopoly City Streets |
Iga mees ikka enda eest ise.
Edit!
See edetabelite värk "local" ja "national" on suht omaette nähtus. Kaks inimest, kellele olen seda mängu promonud, on arvestuses sees ja samas tundub nagu mä ... |
teema: Monopoly City Streets |
Automation
vastuseid: 70
vaadatud: 16458
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2009 13:58:54 pealkiri: Monopoly City Streets |
Hakkasin täna vaatama, et kes kuram on sellise pisikese tänavajupi ostnud ja tulemus:
http://web.zone.ee/kolmvaala/MCSSCAN.JPG?2
Netis otsingut tehes leidsin ka selle [url=http://bestcheater.wor ... |
teema: Kommenteerimine: dox |
Automation
vastuseid: 7
vaadatud: 2189
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2009 19:09:23 pealkiri: Kommenteerimine: dox |
Aitäh!  |
teema: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Automation
vastuseid: 4373
vaadatud: 1030936
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.01.2009 00:17:37 pealkiri: KÕVAKETTAD (HDD) - Statistika, Võrdlus, Testid, Soovitused, Info |
Hoiatuseks siis.
Samsung HD753LJ (750GB)
Ostsin novembri alul ja ju siis taustinfot otsides ei kaevanud netis korralikult..
Kasutan konkreetset ketast masinas ainult TV saadete salvestam ... |
teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit |
Automation
vastuseid: 93
vaadatud: 45257
|
foorum: Pressiteated postitatud: 12.04.2008 13:40:03 pealkiri: Otsitakse Eesti vanimat arvutit |
, ja kuidas nad seda tõestavad, et see arvuti ei ole püsivas kasutuses? Ma arvan, et silmas on peetud ikka seda, et arvuti töötaks.
Loogiliselt asjale lähenedes võiks see arvuti juhtida/m ... |
teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit |
Automation
vastuseid: 93
vaadatud: 45257
|
foorum: Pressiteated postitatud: 12.04.2008 11:39:01 pealkiri: Otsitakse Eesti vanimat arvutit |
Lugesin tingimused veelkord hoolega läbi ja enamusel meist on vist kahe silma vahele jäänud:
"Ainsateks eeltingimusteks on arvuti kasutuses olemine ning võimalus sellega teksti salvestada. "
... |
teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit |
Automation
vastuseid: 93
vaadatud: 45257
|
foorum: Pressiteated postitatud: 11.04.2008 07:57:52 pealkiri: Otsitakse Eesti vanimat arvutit |
kas läpakad lähevad ka PCdna arvesse?
mul mingi lahe toshiba 3000 vms
Tõenäoliselt T3100, oranzi plasmadisplayga 286, toodeti alates 86 vist. Liiga uus. |
teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit |
Automation
vastuseid: 93
vaadatud: 45257
|
foorum: Pressiteated postitatud: 10.04.2008 21:49:34 pealkiri: Otsitakse Eesti vanimat arvutit |
Usun, et pakkuda pole mõtet:
- x86/x88
- VIC20 ega C64 arvutit
- ZX spectrumi (Z80 prose) ega Z81 arvutit
Rääkimata MSX põhistest vms. (vaadake enne wikist)
Võimalikud võitjad on Apple II, ... |
teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit |
Automation
vastuseid: 93
vaadatud: 45257
|
foorum: Pressiteated postitatud: 09.04.2008 14:51:22 pealkiri: Otsitakse Eesti vanimat arvutit |
| Kui ML arvuti ja prose järgi, siis peaks see mingi 286 olema, kuna neid nad rubla aja lõpus kindlasti müüsid. Tõravere mehed müüsid rubla lõpul mingi moment taalade eest ka uusi 086/088 masina ... |
teema: Otsitakse Eesti vanimat arvutit |
Automation
vastuseid: 93
vaadatud: 45257
|
foorum: Pressiteated postitatud: 09.04.2008 14:23:31 pealkiri: Otsitakse Eesti vanimat arvutit |
Endal täiesti töökorras 1981 aastast pärinev [url=http://www.old-computers.com/museum/computer.asp?c=630]Mikromikko 1
Samas üritasin oma tagasihoidlikku kogusse saada kunagi 78 aastast pärinev ... |
teema: Kommenteerimine: Rix |
Automation
vastuseid: 41
vaadatud: 20610
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2008 13:00:53 pealkiri: Kommenteerimine: Rix |
Sai kitarr ostetud  |
teema: Printerid |
Automation
vastuseid: 22
vaadatud: 16651
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.02.2008 17:28:37 pealkiri: Re: PowerBook G4 ei leia printerit üles |
hmm.. võrguprinterid on mul mac alati ise üles leidnud.
hetkel üks kyocera võrguprinter, maci puhul 'generic postscript printer' driverit kasutades pole probleeme olnud.
aga muidu printeritest ... |
teema: Printerid |
Automation
vastuseid: 22
vaadatud: 16651
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.02.2008 12:27:50 pealkiri: PowerBook G4 ei leia printerit üles |
| Vaja siis üle sisevõrgu Canon MF4690PL järgi saada. Olen katsetanud kodukal olevaid draivereid (1.6 ja vanemad versioonid) Tulemuseks - installib ära, teeb restardi aga printer setup utility ei le ... |
teema: Kommenteerimine: renx |
Automation
vastuseid: 18
vaadatud: 7831
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.10.2007 01:00:35 pealkiri: Kommenteerimine: renx |
Aitäh!  |
teema: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player :: Divx mängijad |
Automation
vastuseid: 384
vaadatud: 112454
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 22.05.2007 11:13:33 pealkiri: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player |
1. Seadme müügitulemused (müügitulud) jäid oodatust väiksemaks.
2. Eelmisest punktist lähtuvalt kannatab tootearendus ja garantii.
3. Järeldus - liialt kallis projekt, et euroopas arendada/t ... |
teema: Laserteler kuulutab hukku plasmatelekale |
Automation
vastuseid: 111
vaadatud: 51812
|
foorum: Riistvara postitatud: 07.04.2007 04:12:52 pealkiri: Laserteler kuulutab hukku plasmatelekale |
| Võimalik, et peagi tulakse välja vandenõuteooriatega a la: "kuna firmad on pannud LCD ja Plasma arenduse peale ilge papi hakkama, siis tuleb see raha enne tagasi teenida, kui uus asi tootmisse/kasu ... |
teema: Kommenteerimine: homeros |
Automation
vastuseid: 24
vaadatud: 2588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2007 20:14:55 pealkiri: Kommenteerimine: homeros |
Panin kauba kinni ja jõudsin alles kaks päeva pärast lubatut rahaga kohale
Kup ka bro! Suured tänud! |
teema: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player :: Divx mängijad |
Automation
vastuseid: 384
vaadatud: 112454
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 28.01.2007 05:10:24 pealkiri: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player |
Mis manuaali, Enter pole eestikeelset mulle ju andnud . Ja kuigi nad seda Kissi mudelit aastakese müünud juba, pole neil selle tõlget olemaski.
OT: Mingi aeg sai leiba teenitud koduelektr ... |
teema: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player :: Divx mängijad |
Automation
vastuseid: 384
vaadatud: 112454
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 25.12.2006 06:22:53 pealkiri: Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player |
disain mulle ei meeldi millegipärast meenutab väga 80ndate videomakki
Endale just see meeldib
Selline küsimus tekkis, et kuidas tal selle "üle-wifi" programmi vaatamisega on? Seda just sii ... |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
Automation
vastuseid: 1392
vaadatud: 226270
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2006 17:25:34 pealkiri: Bro! |
| Rahul! |
teema: Laserteler kuulutab hukku plasmatelekale |
Automation
vastuseid: 111
vaadatud: 51812
|
foorum: Riistvara postitatud: 12.10.2006 13:10:56 pealkiri: Laserteler kuulutab hukku plasmatelekale |
P6him6tteliselt:
- 2007 dets e. aasta p2rast USAs myygil
- Pooleteise-kahe aasta p2rast meil myygil
- Kolme-nelja aasta jooksul tekivad nn. odavamad "Hiinakad"
- Kui asjast asja saab ja ta ka m2r ... |
teema: Vanad coverid/lood kodumaalt |
Automation
vastuseid: 4
vaadatud: 4836
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 16.02.2006 15:06:14 pealkiri: Vanad coverid/lood kodumaalt |
Kuidas lahendada selline küsimus, et ma tahaks oma fonoteeki saada vanu covereid/lugusid, mis kunagi on raadioeetrist kõlanud aga, mida pole ametlikult välja antud...
Näiteks:
Tarmo Udras, Udr ... |
teema: Kommenteerimine: emmennpee |
Automation
vastuseid: 508
vaadatud: 114785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2005 21:34:14 pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee |
Nõustus veel hilja õhtus kauba üle andma Bro! |
teema: Kommenteerimine: Team |
Automation
vastuseid: 17
vaadatud: 7268
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2005 23:17:35 pealkiri: Kommenteerimine: Team |
Kõik toimus ja toimis nagu lubatud 5+ |
teema: Mis juhtub kui panna nt 60Hz monitor 100Hz? |
Automation
vastuseid: 69
vaadatud: 8933
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.08.2004 14:12:12 pealkiri: Mis juhtub kui panna nt 60Hz monitor 100Hz? |
Üldiselt põleb molu varem või hiljem maha, kui teda ettenähtust kõrgemate hertzide peal jooksutada. Endal kogemused selles vallas vastupidavusega:
Compaq 1024 14" molu - neli kuud 800x600@100Hz ... |
teema: kas Intel Celeron 2.7 GHz saab hakkama DivX 5 formaadis lindistamisega |
Automation
vastuseid: 16
vaadatud: 2452
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.03.2004 14:52:16 pealkiri: kas Intel Celeron 2.7 GHz saab hakkama DivX 5 formaadis lindistamisega |
http://www.digit-life.com/articles2/intelamdcpuroundupvideo/
proovi reklaamist mööda saada ja seal peaks olema peris kenad võrdlustabelid, mis mida suudab. Pöörake tähelepanu Xvid-i pakkimine ... |
teema: arhiiv DVD-le |
Automation
vastuseid: 8
vaadatud: 2067
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 30.11.2003 22:04:06 pealkiri: arhiiv DVD-le |
| kirjutasid äkki liiga suure kiirusega? (vt. toorikule märgitud max kiirust) |
teema: Kommenteerimine: zx |
Automation
vastuseid: 143
vaadatud: 38515
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2003 11:47:49 pealkiri: Kommenteerimine: zx |
| Väga hea ja aus müüja. Kirjeldas müüdava kraami (mobo+prose+toiteksa) kõiki plusse ja miinuseid ning pärast helistas veel üle, hoiatamaks et plaat vits clockitud hetkel. Bro! |
teema: cd-rom jamab - ei loe plaati |
Automation
vastuseid: 29
vaadatud: 7621
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.03.2003 16:03:09 pealkiri: cd-rom jamab - ei loe plaati |
[/quote]
Puhastusplaadist on vaid siis kasu kui teda algusest peale regulaarselt kasutada, näiteks kord nädalas. Kui seda reeglit ei täida, siis ise süüdi, mitte ei maksa kurta, et puhastusplaat ... |
teema: cd-rom jamab - ei loe plaati |
Automation
vastuseid: 29
vaadatud: 7621
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.03.2003 14:17:17 pealkiri: cd-rom jamab - ei loe plaati |
>nüüd on oopis segane panen voolu taha peksab lahti ja kinni ja bios ei tunnista seda ka (kas see on siis täitas pees vää)
On võimalus, et kuskil mingi andur, mis plaadisahtli asendit tsek ... |
teema: cd-rom jamab - ei loe plaati |
Automation
vastuseid: 29
vaadatud: 7621
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.03.2003 13:02:03 pealkiri: cd-rom jamab - ei loe plaati |
CD romi puhastamiseks on olemas ka oma plaat, millel on harjad küljes, paned sisse ja ise puhastab ära ega ole vaja midagi lahti kiskuda. Mulle anti see plaat kaasa, kui arvuti ostsin.
See on s ... |
teema: BIOS väljasuremisohus |
Automation
vastuseid: 53
vaadatud: 23232
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 07.03.2003 12:14:07 pealkiri: BIOS väljasuremisohus |
krt, mäletan seda pulli oma ürgaegse ibm-i arvutiga - sellel oli midagi efi-sarnast ja biosi ei olnud ning see üles ütles... igaljuhul suhtun sellese väga skeptiliselt.
Tegemist oli siis arvat ... |
teema: Krdi. Benq (Acer) toorikud |
Automation
vastuseid: 8
vaadatud: 1870
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.03.2003 12:48:08 pealkiri: Krdi. Benq (Acer) toorikud |
Seda, et Benq mingi arvestatv asi oleks, ei hakka üldse kommenteerimagi. Irw...
No nii! Nutt&hala! Odavat ja head asja on harva ning selle leidmine enamasti juhus.
Töökaaslane käis toorikuid ... |
teema: cd-rom jamab - ei loe plaati |
Automation
vastuseid: 29
vaadatud: 7621
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.03.2003 12:41:04 pealkiri: cd-rom jamab - ei loe plaati |
CD-de lugemise/mittelugemine.
Kõige tähtsam punkt! Punkt 1: CD ROM on ikkagi täppisappastraat ja loetav rada plaadil... Noh mitte just eriti lai Lugeja kasutamise ja kulumisega võivad ette tu ... |
| |