|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: datura |
Audrix
vastuseid: 23
vaadatud: 5914
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2013 22:54:16 pealkiri: Kommentaar |
| Ostsin mälu, saabus kiiresti ja töötab nagu peab. |
teema: Kommenteerimine: ardo1992 |
Audrix
vastuseid: 12
vaadatud: 5693
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2013 01:02:08 pealkiri: Kommenteerimine: ardo1992 |
| Sai sülearvuti ostetud, kaup aus. Soovitan ning samas varuda ka veidi kannatust. |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
Audrix
vastuseid: 416
vaadatud: 128805
|
foorum: HV üritused postitatud: 20.08.2012 17:03:01 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
| Seemneks |
teema: Kommenteerimine: itimees |
Audrix
vastuseid: 93
vaadatud: 29198
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2011 23:37:11 pealkiri: Kommenteerimine: itimees |
| Mälud käes ja läksid tööle ilusti. |
teema: Kommenteerimine: lkraav |
Audrix
vastuseid: 137
vaadatud: 39170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2007 11:34:38 pealkiri: Kommenteerimine: lkraav |
Sai laptopile mälu ostetud, asjaajamine ja kaup korralik  |
teema: Kommenteerimine: StuffMaster |
Audrix
vastuseid: 58
vaadatud: 20346
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2006 16:24:57 pealkiri: Kommenteerimine: StuffMaster |
| Sai mälu ostetud. Kätte sain kähku ja asi korralik. |
teema: Kommenteerimine: kutsa99 |
Audrix
vastuseid: 171
vaadatud: 58438
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2006 23:05:08 pealkiri: Kommenteerimine: kutsa99 |
kaks korda pidin sõitma küll, aga nüüd olen rahulolev lappari omanik .
võib usaldada. |
teema: Kommenteerimine: aks |
Audrix
vastuseid: 129
vaadatud: 47257
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2005 22:00:00 pealkiri: Kommenteerimine: aks |
norm mees, müüs mulle korraliku toiteka  |
teema: Kommenteerimine: westswamp |
Audrix
vastuseid: 66
vaadatud: 34338
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2005 13:12:53 pealkiri: Kommenteerimine: westswamp |
| müük sujus ludinal. |
teema: Kommenteerimine: Inspektor |
Audrix
vastuseid: 93
vaadatud: 29418
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2005 23:17:12 pealkiri: Kommenteerimine: Inspektor |
Õigel ajal õiges kohas õige kaubaga  |
teema: Kommenteerimine: WagaBond |
Audrix
vastuseid: 37
vaadatud: 11037
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2005 18:50:59 pealkiri: Kommenteerimine: WagaBond |
Sai digifotokas Cannon A60 ostetud. Mingeid vigu pole ilmnenud. Kõik sujus ladusalt, kohal oli enne mind 8)  |
teema: Kommenteerimine: croco |
Audrix
vastuseid: 26
vaadatud: 9501
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2005 21:12:41 pealkiri: Kommenteerimine: croco |
Õigel ajal õiges kohas õige kaubaga  |
teema: Kommenteerimine: ajuNolk |
Audrix
vastuseid: 124
vaadatud: 53817
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2005 20:11:24 pealkiri: Kommenteerimine: ajuNolk |
Kaup vastas täpselt kirjeldatule ja asjaajamine  |
teema: Kõlaritest ja igalt poolt tuleb koguaeg krabinat. |
Audrix
vastuseid: 7
vaadatud: 2651
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.01.2005 18:44:53 pealkiri: Kõlaritest ja igalt poolt tuleb koguaeg krabinat. |
| ühenda hdd lahti ja pane<POWER> kuula mis toimub. Saad teada kas on kõvakettast tingitud müra. |
teema: Kommenteerimine: kpihus |
Audrix
vastuseid: 25
vaadatud: 17705
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2004 22:07:08 pealkiri: Kommenteerimine: kpihus |
pärast mõningast tagaajamist sain mehe koos tal müügis oleva võrgukaartiga kätte 8) ja asi töötab nagu peab.  |
teema: Kommenteerimine: eldorado |
Audrix
vastuseid: 147
vaadatud: 56974
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2004 21:22:25 pealkiri: Kommenteerimine: eldorado |
kõvaketta ostmiskogemus igatahes  |
teema: Kommenteerimine: renux |
Audrix
vastuseid: 24
vaadatud: 8917
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2004 21:12:19 pealkiri: Kommenteerimine: renux |
tema vana video st. minu uus pealab hästi. Tehing sujus.  |
teema: Kommenteerimine: Sassis |
Audrix
vastuseid: 8
vaadatud: 3249
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2004 21:07:33 pealkiri: Kommenteerimine: Sassis |
ise tõi oma molu minu koju, asi mu arust töötab norm.  |
teema: Kommenteerimine: JaanMatti |
Audrix
vastuseid: 19
vaadatud: 10320
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2004 21:02:29 pealkiri: Kommenteerimine: JaanMatti |
ostsin, CD-keerutaja. Rebib küll  |
teema: Kommenteerimine: raamat |
Audrix
vastuseid: 358
vaadatud: 91649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2004 20:54:41 pealkiri: Kommenteerimine: raamat |
Asjalik, vastutulelik müügimees.  |
teema: Kommenteerimine: commer |
Audrix
vastuseid: 927
vaadatud: 257731
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2004 23:44:35 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
Müüs mulle mälu. Asjaajamine 5 nagu ka kaup.  |
teema: Kommenteerimine: dx626 |
Audrix
vastuseid: 190
vaadatud: 63369
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2004 18:53:47 pealkiri: Kommenteerimine: dx626 |
| Kiire ja asjalik mees. Minult soe soovitus. |
teema: Kommenteerimine: Linnapea |
Audrix
vastuseid: 67
vaadatud: 28423
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2004 18:45:48 pealkiri: Kommenteerimine: Linnapea |
Ostsin siis mälu tema käest. Asi käis pangaülekande ja Eesti posti vahendusel. Kõik sujus ja kaup vastas kirjeldatule. Ostke julgelt! |
teema: Kommenteerimine: rehv |
Audrix
vastuseid: 302
vaadatud: 66588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2004 23:19:26 pealkiri: Kommenteerimine: rehv |
8) muhe müügimees. Videokaarti ostmine laabus sujuvalt Kaup Ok |
teema: LCD väliste toiteplokkide väljundpinged? |
Audrix
vastuseid: 1
vaadatud: 1196
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.11.2004 19:02:43 pealkiri: LCD väliste toiteplokkide väljundpinged? |
 |
teema: LCD väliste toiteplokkide väljundpinged? |
Audrix
vastuseid: 1
vaadatud: 1196
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.11.2004 17:56:35 pealkiri: LCD väliste toiteplokkide väljundpinged? |
Kellel on käepärast ja kes viitsib vaadata, võiks siia kribada LCD monitori välise toiteploki väljundpinge...(V) ja voolutugevuse...(A)
Näiteks AOC 15" LM-500 korpusesisese toiteka väljundping ... |
teema: Kommenteerimine: suurpealik |
Audrix
vastuseid: 226
vaadatud: 94959
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.10.2004 21:10:06 pealkiri: Kommenteerimine: suurpealik |
Kaup toodi kenasti koju kätte, garantiikaart isegi kaasas Soovitan soojalt |
teema: Kommenteerimine: Pimp |
Audrix
vastuseid: 48
vaadatud: 15966
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.10.2004 22:29:24 pealkiri: Kommenteerimine: Pimp |
proseäri läks  |
teema: Kommenteerimine: reimers66 |
Audrix
vastuseid: 64
vaadatud: 28310
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.10.2004 22:54:57 pealkiri: Kommenteerimine: reimers66 |
sai toaantenn ostetud, mis näitab igast asendist  |
teema: Kommenteerimine: {..Rw..} |
Audrix
vastuseid: 49
vaadatud: 21063
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2004 23:28:11 pealkiri: Kommenteerimine: {..Rw..} |
Ostsin Maxtor´i Hdd 40G. 1 ide pin oli veidike sisse vajunud, kuid pintsetid ja näpitsad aitasid hädast välja . Siiani töötanud tõrgeteta.  |
teema: Kommenteerimine: sepp |
Audrix
vastuseid: 10
vaadatud: 4454
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2004 23:15:27 pealkiri: Kommenteerimine: sepp |
Õieti tegin, et talt prose ostsin. Toodi koju kätte ja kärab siiani  |
teema: Kommenteerimine: serz_s |
Audrix
vastuseid: 169
vaadatud: 31591
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2004 23:09:45 pealkiri: Kommenteerimine: serz_s |
Ostsin Segate Hdd 40G, ketas nagu ka asjaajamine |
teema: Kommenteerimine: rastix |
Audrix
vastuseid: 87
vaadatud: 28420
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2004 03:40:05 pealkiri: Kommenteerimine: rastix |
| Väga hea kõvaketta sain sama hea hinnaga. : ) |
| |