Avaleht
otsing leidis 33 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: datura
Audrix

vastuseid: 23
vaadatud: 5914

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2013 22:54:16   pealkiri: Kommentaar
Ostsin mälu, saabus kiiresti ja töötab nagu peab.
  teema: Kommenteerimine: ardo1992
Audrix

vastuseid: 12
vaadatud: 5693

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2013 01:02:08   pealkiri: Kommenteerimine: ardo1992
Sai sülearvuti ostetud, kaup aus. Soovitan ning samas varuda ka veidi kannatust.
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Audrix

vastuseid: 416
vaadatud: 128805

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 20.08.2012 17:03:01   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Seemneks
  teema: Kommenteerimine: itimees
Audrix

vastuseid: 93
vaadatud: 29198

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2011 23:37:11   pealkiri: Kommenteerimine: itimees
Mälud käes ja läksid tööle ilusti.
  teema: Kommenteerimine: lkraav
Audrix

vastuseid: 137
vaadatud: 39170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2007 11:34:38   pealkiri: Kommenteerimine: lkraav
Sai laptopile mälu ostetud, asjaajamine ja kaup korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: StuffMaster
Audrix

vastuseid: 58
vaadatud: 20346

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2006 16:24:57   pealkiri: Kommenteerimine: StuffMaster
Sai mälu ostetud. Kätte sain kähku ja asi korralik.
  teema: Kommenteerimine: kutsa99
Audrix

vastuseid: 171
vaadatud: 58438

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.05.2006 23:05:08   pealkiri: Kommenteerimine: kutsa99
kaks korda pidin sõitma küll, aga nüüd olen rahulolev lappari omanik icon_smile.gif.
võib usaldada.
  teema: Kommenteerimine: aks
Audrix

vastuseid: 129
vaadatud: 47257

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.03.2005 22:00:00   pealkiri: Kommenteerimine: aks
norm mees, müüs mulle korraliku toiteka thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: westswamp
Audrix

vastuseid: 66
vaadatud: 34338

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2005 13:12:53   pealkiri: Kommenteerimine: westswamp
müük sujus ludinal.
  teema: Kommenteerimine: Inspektor
Audrix

vastuseid: 93
vaadatud: 29418

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2005 23:17:12   pealkiri: Kommenteerimine: Inspektor
Õigel ajal õiges kohas õige kaubaga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: WagaBond
Audrix

vastuseid: 37
vaadatud: 11037

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2005 18:50:59   pealkiri: Kommenteerimine: WagaBond
Sai digifotokas Cannon A60 ostetud. Mingeid vigu pole ilmnenud. Kõik sujus ladusalt, kohal oli enne mind 8) thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: croco
Audrix

vastuseid: 26
vaadatud: 9501

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.01.2005 21:12:41   pealkiri: Kommenteerimine: croco
Õigel ajal õiges kohas õige kaubaga icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: ajuNolk
Audrix

vastuseid: 124
vaadatud: 53817

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2005 20:11:24   pealkiri: Kommenteerimine: ajuNolk
thumbs_up.gif Kaup vastas täpselt kirjeldatule ja asjaajamine thumbs_up.gif
  teema: Kõlaritest ja igalt poolt tuleb koguaeg krabinat.
Audrix

vastuseid: 7
vaadatud: 2651

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.01.2005 18:44:53   pealkiri: Kõlaritest ja igalt poolt tuleb koguaeg krabinat.
ühenda hdd lahti ja pane<POWER> kuula mis toimub. Saad teada kas on kõvakettast tingitud müra.
  teema: Kommenteerimine: kpihus
Audrix

vastuseid: 25
vaadatud: 17705

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2004 22:07:08   pealkiri: Kommenteerimine: kpihus
pärast mõningast tagaajamist sain mehe koos tal müügis oleva võrgukaartiga kätte 8) ja asi töötab nagu peab. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: eldorado
Audrix

vastuseid: 147
vaadatud: 56974

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2004 21:22:25   pealkiri: Kommenteerimine: eldorado
kõvaketta ostmiskogemus igatahes thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: renux
Audrix

vastuseid: 24
vaadatud: 8917

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2004 21:12:19   pealkiri: Kommenteerimine: renux
tema vana video st. minu uus pealab hästi. Tehing sujus. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Sassis
Audrix

vastuseid: 8
vaadatud: 3249

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2004 21:07:33   pealkiri: Kommenteerimine: Sassis
ise tõi oma molu minu koju, asi mu arust töötab icon_lol.gif norm. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: JaanMatti
Audrix

vastuseid: 19
vaadatud: 10320

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2004 21:02:29   pealkiri: Kommenteerimine: JaanMatti
ostsin, CD-keerutaja. Rebib küll thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: raamat
Audrix

vastuseid: 358
vaadatud: 91649

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2004 20:54:41   pealkiri: Kommenteerimine: raamat
Asjalik, vastutulelik müügimees. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: commer
Audrix

vastuseid: 927
vaadatud: 257731

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2004 23:44:35   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Müüs mulle mälu. Asjaajamine 5 nagu ka kaup. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dx626
Audrix

vastuseid: 190
vaadatud: 63369

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2004 18:53:47   pealkiri: Kommenteerimine: dx626
Kiire ja asjalik mees. Minult soe soovitus.
  teema: Kommenteerimine: Linnapea
Audrix

vastuseid: 67
vaadatud: 28423

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.11.2004 18:45:48   pealkiri: Kommenteerimine: Linnapea
Ostsin siis mälu tema käest. Asi käis pangaülekande ja Eesti posti vahendusel. Kõik sujus thumbs_up.gif ja kaup vastas kirjeldatule. Ostke julgelt!
  teema: Kommenteerimine: rehv
Audrix

vastuseid: 302
vaadatud: 66588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2004 23:19:26   pealkiri: Kommenteerimine: rehv
8) muhe müügimees. Videokaarti ostmine laabus sujuvalt thumbs_up.gif Kaup Ok
  teema: LCD väliste toiteplokkide väljundpinged?
Audrix

vastuseid: 1
vaadatud: 1196

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.11.2004 19:02:43   pealkiri: LCD väliste toiteplokkide väljundpinged?
beer_yum.gif
  teema: LCD väliste toiteplokkide väljundpinged?
Audrix

vastuseid: 1
vaadatud: 1196

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.11.2004 17:56:35   pealkiri: LCD väliste toiteplokkide väljundpinged?
Kellel on käepärast ja kes viitsib vaadata, võiks siia kribada LCD monitori välise toiteploki väljundpinge...(V) ja voolutugevuse...(A)
Näiteks AOC 15" LM-500 korpusesisese toiteka väljundping ...
  teema: Kommenteerimine: suurpealik
Audrix

vastuseid: 226
vaadatud: 94959

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.10.2004 21:10:06   pealkiri: Kommenteerimine: suurpealik
Kaup toodi kenasti koju kätte, garantiikaart isegi kaasas thumbs_up.gif Soovitan soojalt
  teema: Kommenteerimine: Pimp
Audrix

vastuseid: 48
vaadatud: 15966

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.10.2004 22:29:24   pealkiri: Kommenteerimine: Pimp
proseäri läks thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: reimers66
Audrix

vastuseid: 64
vaadatud: 28310

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2004 22:54:57   pealkiri: Kommenteerimine: reimers66
sai toaantenn ostetud, mis näitab igast asendist icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: {..Rw..}
Audrix

vastuseid: 49
vaadatud: 21063

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2004 23:28:11   pealkiri: Kommenteerimine: {..Rw..}
Ostsin Maxtor´i Hdd 40G. 1 ide pin oli veidike sisse vajunud, kuid pintsetid ja näpitsad aitasid hädast välja icon_biggrin.gif. Siiani töötanud tõrgeteta. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sepp
Audrix

vastuseid: 10
vaadatud: 4454

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2004 23:15:27   pealkiri: Kommenteerimine: sepp
Õieti tegin, et talt prose ostsin. Toodi koju kätte ja kärab siiani thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: serz_s
Audrix

vastuseid: 169
vaadatud: 31591

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2004 23:09:45   pealkiri: Kommenteerimine: serz_s
Ostsin Segate Hdd 40G, ketas thumbs_up.gif nagu ka asjaajamine
  teema: Kommenteerimine: rastix
Audrix

vastuseid: 87
vaadatud: 28420

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2004 03:40:05   pealkiri: Kommenteerimine: rastix
Väga hea kõvaketta sain sama hea hinnaga. : )
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.