Avaleht
otsing leidis 1301 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: » M: Vaatlustoru/pikksilm - YUKON 20x50x50 WA :: Vaatetorud
Asgate

vastuseid: 5
vaadatud: 578

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 26.06.2026 00:19:56   pealkiri: Vaatlustoru/pikksilm - YUKON 20x50x50 WA
thumbs_up.gif
  teema: » M: Vaatlustoru/pikksilm - YUKON 20x50x50 WA :: Vaatetorud
Asgate

vastuseid: 5
vaadatud: 578

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 21.06.2026 23:21:38   pealkiri: Vaatlustoru/pikksilm - YUKON 20x50x50 WA
thumbs_up.gif
  teema: YUKON - Vaatlustoru/pikksilm :: Optilised seadmed
Asgate

vastuseid: 2
vaadatud: 418

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 19.06.2026 08:36:44   pealkiri: YUKON - Vaatlustoru/pikksilm
OK!

EDIT: 2026.06.19 - teema lukku/sulgeda!
  teema: » M: Vaatlustoru/pikksilm - YUKON 20x50x50 WA :: Vaatetorud
Asgate

vastuseid: 5
vaadatud: 578

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 17.06.2026 11:16:18   pealkiri: » M: Vaatlustoru/pikksilm - YUKON 20x50x50 WA :: Vaatetorud
Tere,

AH: 55.- + Post!

https://drive.google.com/drive/folders/1Uqc1-1HIYPBsy0berrAVKluZl9XMc3e4?usp=sharing

https://www.upload.ee/image/19432486/ukssilm.jpg
  teema: YUKON - Vaatlustoru/pikksilm :: Optilised seadmed
Asgate

vastuseid: 2
vaadatud: 418

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.06.2026 10:33:23   pealkiri: YUKON - Vaatlustoru/pikksilm :: Optilised seadmed
Tere,

YUKON 20x50x50 WA

Mis hinnaga midagi sellist müüa saaks?
https://www.upload.ee/image/19432486/ukssilm.jpg

Veel pilte tootest:
https://drive.google.com/drive/folders/1Uqc1-1HIYPBsy0b ...
  teema: Kommenteerimine: sick1
Asgate

vastuseid: 174
vaadatud: 263227

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2026 20:22:07   pealkiri: Kommenteerimine: sick1
Müüsin seisma jäänud Akasa korpuse. Tehing ja kommunikatsioon sujus kõik hästi! Teine kordki!
  teema: wPrime- multithreaded bencmark
Asgate

vastuseid: 260
vaadatud: 85276

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.07.2024 17:17:19   pealkiri: wPrime- multithreaded bencmark
https://www.upload.ee/thumb/16890285/wPrime_32M_2.149.jpg

Ryzen 5 7600X @ 5600
DDR5 (2x16GB) EXPOII @ 6000 CL36
32M: 2.1s
  teema: 3DMark CPU Profile skoorid
Asgate

vastuseid: 24
vaadatud: 13414

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.07.2024 17:04:37   pealkiri: 3DMark CPU Profile skoorid
Ryzen 5 7600X @ 5500

http://www.3dmark.com/cpu/2026294
Max threads 7519.0
16 threads 7453.0
8 threads 6137.0
4 threads 4322.0
2 threads 2174.0
1 thread 1109.0
  teema: HV SuperPi 1M Challenge
Asgate

vastuseid: 3712
vaadatud: 697873

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.07.2024 17:01:14   pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge
Ryzen 5 7600X @ 5700
DDR5 (2x16GB) EXPOII @ 6000 CL36
1M: 6.051
  teema: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage!
Asgate

vastuseid: 12390
vaadatud: 2236836

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.09.2017 18:44:27   pealkiri: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage!
Tänasega on alguse saanud Star Trek: Discoveryaeglane ja uimane tempo, sünge. ja mingi TOS-eelne klingonite eellugu on ainult hardcore fännidele. naispeaosaline on ka selline nišivärk rohkem.
K ...
  teema: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage!
Asgate

vastuseid: 12390
vaadatud: 2236836

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.09.2017 13:01:01   pealkiri: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage!
Tänasega on alguse saanud Star Trek: Discovery, Netflixis ka täitsa olemas thumbs_up.gif !
  teema: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage!
Asgate

vastuseid: 12390
vaadatud: 2236836

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.02.2017 19:45:59   pealkiri: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage!
[url=http://www.imdb.com/title/tt2661044/?ref_=ttep_ep_tt]The 100 4 hooaeg 1 osa saadaval ja kohe ka Netflixis olemas! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: liiv
Asgate

vastuseid: 626
vaadatud: 158295

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2016 18:25:41   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Sai uus kaart soetatud. Kõik ok. thumbs_up.gif
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Asgate

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254289

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.07.2016 12:57:42   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
AMD Radeon Software Crimson Edition 16.7.2 Release Notes

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/Radeon-Software-Crimson-Edition-16.7.2-Release-Notes.aspx
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Asgate

vastuseid: 23208
vaadatud: 5779096

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.07.2016 18:06:56   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
, Jah sama teema, laupäev 02.07 ei ole järelvaadatav!
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Asgate

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254289

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.06.2016 23:20:21   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Mis uut driverit sul pakkuda on? icon_biggrin.gif

EDIT: 29.06
AMD Radeon Software Crimson Edition 16.6.2 Release Notes

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMD-Radeon-Software-Crimson-Edition-16.6. ...
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Asgate

vastuseid: 6386
vaadatud: 1254289

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.06.2016 17:46:53   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
AMD Radeon Software Crimson Edition 16.6.1 Release Notes

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/pages/amd-radeon-software-crimson-edition-16.6.1-release-notes.aspx
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Asgate

vastuseid: 2614
vaadatud: 690110

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.06.2016 10:33:48   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
200 eurine AMD kaart saavutas miskit mida 500+ eurine nvidia kaart ei suuda - mitte toppida see õudne fossiilne kruvimeeste DVI pesa. Tulevad kenasti 3 DP ja 1 HDMI pesa järjestikuses reas.mul teise ...
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Asgate

vastuseid: 2614
vaadatud: 690110

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.06.2016 13:23:36   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
Sellise pikema jahutuse puhul häirib ka toitepistik, mis nüüd asub keset kaarti icon_confused.gif
  teema: sinu graafikakaartide ajalugu
Asgate

vastuseid: 2063
vaadatud: 597040

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.06.2016 13:18:26   pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu
Peamised kaardid:

1. ATI 9600 Pro
2. ATI 1900 XT 256MB GDDR3
3. Nvidia Geforce 8800 GTS 320 MB
4. ATI HD 3870 512 MB
5. ATI HD 4870X2 1024 MB
6. AMD HD 6970 2048 MB
7. AMD HD 7970 3072 MB
8. ...
  teema: Sinu arvuti emaplaadi(te) ajalugu
Asgate

vastuseid: 192
vaadatud: 107059

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.06.2016 12:34:23   pealkiri: Sinu arvuti emaplaadi(te) ajalugu
1. Abit AS8-V
2. Asus P5WDH Deluxe
3. Gigabyte P35 DS4
4. Asus P5Q Deluxe
5. Asus Rampage Extreme 2x

6. Asus P6X58D Premium
7. Asus P8P67 Deluxe
  teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
Asgate

vastuseid: 1328
vaadatud: 430171

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.06.2016 12:25:58   pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu

1. Intel P4 530
2. Intel C2D E6600
3. Intel C2Q Q6700
4. Intel C2D E8400
5. Intel C2D E8600
6. Intel C2Q Q9650
7. Intel Core i7 930

8. Intel Core i7 2600K
  teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
Asgate

vastuseid: 4206
vaadatud: 1049269

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.06.2016 20:52:51   pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108)
Alles juulis? Oeh, vast ikka saab varem ka!

link ::[url=https://www.youtube.com/watch?v=IevrJgHhM5U] Asus GTX1080 Strix Review
  teema: Kommenteerimine: caramis
Asgate

vastuseid: 172
vaadatud: 55060

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.06.2016 06:45:48   pealkiri: Kommenteerimine: caramis
Ostis minu poolt pakutud videokaardi ära. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Flab
Asgate

vastuseid: 991
vaadatud: 151526

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2016 09:08:51   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Kõik läks sujuvalt, tip tip. thumbs_up.gif
  teema: Grand Theft Auto V
Asgate

vastuseid: 7738
vaadatud: 1816759

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.04.2015 10:00:55   pealkiri: Grand Theft Auto V
Kui on juba üks R9 290x kasutusel ja ei annagi GTA5 seadeid kõiki põhja keerata, siis kas tasub teine selline kaart juurde osta, või on uus GTX Titan X niivõrd palju võimsam, et peaks pigem seda ...
  teema: Grand Theft Auto V
Asgate

vastuseid: 7738
vaadatud: 1816759

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.04.2015 08:18:05   pealkiri: Grand Theft Auto V
Probleeme plaadi pealt installides ei täheldanud. Installi aeg oli aga pikk, 7 DL DVD (ligi 2h) ja 5 GB RSC update mis kestis 4-5h.

FPS on kõrge, enamasti üle 60 vsync piiri, 1x R9 290 graafika ...
  teema: Grand Theft Auto V
Asgate

vastuseid: 7738
vaadatud: 1816759

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2015 23:20:43   pealkiri: Grand Theft Auto V
Krt, ostsin ka läbi steami, kasutasin ära selle steamist saada oleva cd'key, et social clubis see ära aktiveerida.

Aga krt, kui eraldi social club käivitub, küsib uuesti mu käest cd'keyd ja s ...
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Asgate

vastuseid: 3379
vaadatud: 984683

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.11.2014 21:54:44   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Ei näe et Avastil oleks web scani logi kuskil, ei ole selline IT spets et ka üles leida selliseid peidetuid logisid.
Leidsin avasti settingutest koha (Web Shield) kus on exclusion list. Lisades sin ...
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Asgate

vastuseid: 3379
vaadatud: 984683

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.11.2014 20:58:43   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
See link ei tööta siis kui avast sees on, kui avast disable panna kohe laadib ära!
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Asgate

vastuseid: 3379
vaadatud: 984683

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.11.2014 20:30:28   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Kas kellelgi on ka selline probleem kus "Avast" viirusutõrje blokeerib ID kaardiga Elisa iseteenindusse minna? St iseteeninduse all vajutad nuppu "ID Kaart" aga midagi ei toimu! (Läbi panga ID kaart ...
  teema: PCSTO
Asgate

vastuseid: 183
vaadatud: 161898

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.09.2014 17:17:56   pealkiri: PCSTO
Sai ka esimese proovi sealt ostu näol tehtud. Kolmap tellitud täna sain smartpostist kätte.
Kodulehel ilusti tellimuse staatus rea kaupa välja toodud! thumbs_up.gif
  teema: DVI juhe arvuti ja monitori vahele
Asgate

vastuseid: 6
vaadatud: 3446

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.07.2014 19:43:07   pealkiri: DVI juhe arvuti ja monitori vahele
Ise otsides vaata, et üks oleks isane (DVI Male) ja teine emane (DVI Female)

Kindel? Minu arust on otsad ühesugused.
  teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
Asgate

vastuseid: 3918
vaadatud: 660483

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.05.2014 21:00:08   pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema
G-Sync is Dead. VESA Adds Adaptive-Sync to DisplayPort Standard

[url=http://www.techpowerup.com/200741/g-sync-is-dead-vesa-adds-adaptive-sync-to-displayport-standard.html]Link
  teema: Grand Theft Auto IV
Asgate

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583901

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.02.2014 15:39:38   pealkiri: Grand Theft Auto IV
  teema: Grand Theft Auto IV
Asgate

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583901

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.02.2014 22:44:11   pealkiri: Grand Theft Auto IV


Kui tahad mitu käsku kasutada siis iga käsk uuel real!
  teema: Grand Theft Auto IV
Asgate

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583901

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.02.2014 22:33:18   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Tee notepadiga fail commandline.txt pane see käsk sinna sisse (ilma tühikuta) ja salvesta ta mängu kausta kus se launcer oligi!
  teema: Grand Theft Auto IV
Asgate

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583901

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.02.2014 22:15:43   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Proovi ainult -norestrictions.
  teema: Grand Theft Auto IV
Asgate

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583901

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.02.2014 22:08:20   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Ei usu et mälumaht käske mõjutab nii.
  teema: SimCity (5)
Asgate

vastuseid: 525
vaadatud: 144534

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.01.2014 12:56:27   pealkiri: SimCity (5)
Kui see on juba Simcity 5 siis CITIES OF TOMORROW jaoks on vaja millist "baasmängu" et ta tööle hakkaks?
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Asgate

vastuseid: 23208
vaadatud: 5779096

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.12.2013 14:29:54   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
, Rääkides veel Conax CI moodulist siis, kui tahad ajamasinat, videolaenutust jts teenuseid kasutada siis peab ikka Starboxi kasutama?
Teleka sees olev riistvara, ka uued nutiTV, ilmselt ei sobi, ...
  teema: Arvuti ühendamine vanema televiisoriga
Asgate

vastuseid: 21
vaadatud: 7699

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.12.2013 00:57:34   pealkiri: Arvuti ühendamine vanema televiisoriga
Ikkagist vaata mis su video kaardist välja tuleb, milline DVI (DVI-I, DVI-D ?)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fb/DVI_Connector_Types.svg/277px-DVI_Connector_Types.svg.png
  teema: Arvuti ühendamine vanema televiisoriga
Asgate

vastuseid: 21
vaadatud: 7699

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.12.2013 23:38:23   pealkiri: Arvuti ühendamine vanema televiisoriga
Milline DVI ots su videokaardil on?

http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Visual_Interface
  teema: AMD Southern Islands aka HD 7000 teema
Asgate

vastuseid: 2801
vaadatud: 509570

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.10.2013 18:50:37   pealkiri: AMD Southern Islands aka HD 7000 teema
1.256 jah Tahiti stock volt.

Kindel ? Mul näitab 1.175V afterburneriga!
  teema: AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid
Asgate

vastuseid: 3126
vaadatud: 541147

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.10.2013 14:18:33   pealkiri: AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid
Nope. PCIe 2.0 x16 ei jää kindlasti piduriks.

Ülevaated veel tulevad aga kuna uutel kaartidel on CF liiklus läbi PCI-E siis 2 ja enam kaartidel tuli teatud perfi kadu?
Alles hiljuti oli keegi ...
  teema: AMD Southern Islands aka HD 7000 teema
Asgate

vastuseid: 2801
vaadatud: 509570

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.10.2013 13:15:38   pealkiri: AMD Southern Islands aka HD 7000 teema
Kas viimane driveri install toimus edakalt, punast risti ei tekkinud kuhugi?
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Asgate

vastuseid: 8676
vaadatud: 1621198

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.10.2013 10:00:47   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Sellest on omajagu aega möödas. Kuid üks surnud E8400 on mul küll olemas. icon_smile.gif

OC-st ma ei loobu sellepärast, kuid nüüd tean mingit piiri pidada.
Liiga enesekindlaks ei tasu jah minna, eriti ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Asgate

vastuseid: 8676
vaadatud: 1621198

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.10.2013 21:31:03   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Q6600 aja prosed sellised romud et need kannatasid igasugust kolkimist, uuema gen prosedel lähevad ...nm väiksemaks ja pinged mida nad taluvad!
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Asgate

vastuseid: 8676
vaadatud: 1621198

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.10.2013 21:11:07   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Tõestus on see, et sul ühel suvalisel peaval hakkab arvuti stabiilsusega anomaalijaid tekkima!
  teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
Asgate

vastuseid: 7715
vaadatud: 1431962

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 06.10.2013 17:17:01   pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ?
, Kas otsid midagi sellist,
http://www.tomshardware.com/reviews/80-plus-platinum-power-supply-efficiency,3327-3.html

http://media.bestofmicro.com/,V-N-351059-3.png

Kas see pilt on parem?
http: ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.