|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: » M: Vaatlustoru/pikksilm - YUKON 20x50x50 WA :: Vaatetorud |
Asgate
vastuseid: 5
vaadatud: 578
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 26.06.2026 00:19:56 pealkiri: Vaatlustoru/pikksilm - YUKON 20x50x50 WA |
 |
teema: » M: Vaatlustoru/pikksilm - YUKON 20x50x50 WA :: Vaatetorud |
Asgate
vastuseid: 5
vaadatud: 578
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 21.06.2026 23:21:38 pealkiri: Vaatlustoru/pikksilm - YUKON 20x50x50 WA |
 |
teema: YUKON - Vaatlustoru/pikksilm :: Optilised seadmed |
Asgate
vastuseid: 2
vaadatud: 418
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 19.06.2026 08:36:44 pealkiri: YUKON - Vaatlustoru/pikksilm |
OK!
EDIT: 2026.06.19 - teema lukku/sulgeda! |
teema: » M: Vaatlustoru/pikksilm - YUKON 20x50x50 WA :: Vaatetorud |
Asgate
vastuseid: 5
vaadatud: 578
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 17.06.2026 11:16:18 pealkiri: » M: Vaatlustoru/pikksilm - YUKON 20x50x50 WA :: Vaatetorud |
Tere,
AH: 55.- + Post!
https://drive.google.com/drive/folders/1Uqc1-1HIYPBsy0berrAVKluZl9XMc3e4?usp=sharing
https://www.upload.ee/image/19432486/ukssilm.jpg |
teema: YUKON - Vaatlustoru/pikksilm :: Optilised seadmed |
Asgate
vastuseid: 2
vaadatud: 418
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.06.2026 10:33:23 pealkiri: YUKON - Vaatlustoru/pikksilm :: Optilised seadmed |
Tere,
YUKON 20x50x50 WA
Mis hinnaga midagi sellist müüa saaks?
https://www.upload.ee/image/19432486/ukssilm.jpg
Veel pilte tootest:
https://drive.google.com/drive/folders/1Uqc1-1HIYPBsy0b ... |
teema: Kommenteerimine: sick1 |
Asgate
vastuseid: 174
vaadatud: 263227
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2026 20:22:07 pealkiri: Kommenteerimine: sick1 |
| Müüsin seisma jäänud Akasa korpuse. Tehing ja kommunikatsioon sujus kõik hästi! Teine kordki! |
teema: wPrime- multithreaded bencmark |
Asgate
vastuseid: 260
vaadatud: 85276
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.07.2024 17:17:19 pealkiri: wPrime- multithreaded bencmark |
https://www.upload.ee/thumb/16890285/wPrime_32M_2.149.jpg
Ryzen 5 7600X @ 5600
DDR5 (2x16GB) EXPOII @ 6000 CL36
32M: 2.1s |
teema: 3DMark CPU Profile skoorid |
Asgate
vastuseid: 24
vaadatud: 13414
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.07.2024 17:04:37 pealkiri: 3DMark CPU Profile skoorid |
Ryzen 5 7600X @ 5500
http://www.3dmark.com/cpu/2026294
Max threads 7519.0
16 threads 7453.0
8 threads 6137.0
4 threads 4322.0
2 threads 2174.0
1 thread 1109.0 |
teema: HV SuperPi 1M Challenge |
Asgate
vastuseid: 3712
vaadatud: 697873
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.07.2024 17:01:14 pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge |
Ryzen 5 7600X @ 5700
DDR5 (2x16GB) EXPOII @ 6000 CL36
1M: 6.051 |
teema: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
Asgate
vastuseid: 12390
vaadatud: 2236836
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.09.2017 18:44:27 pealkiri: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
Tänasega on alguse saanud Star Trek: Discoveryaeglane ja uimane tempo, sünge. ja mingi TOS-eelne klingonite eellugu on ainult hardcore fännidele. naispeaosaline on ka selline nišivärk rohkem.
K ... |
teema: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
Asgate
vastuseid: 12390
vaadatud: 2236836
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.09.2017 13:01:01 pealkiri: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
Tänasega on alguse saanud Star Trek: Discovery, Netflixis ka täitsa olemas ! |
teema: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
Asgate
vastuseid: 12390
vaadatud: 2236836
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.02.2017 19:45:59 pealkiri: TV-seriaalide teema NB! Kasutage vastamisel vajadusel spoilertage! |
[url=http://www.imdb.com/title/tt2661044/?ref_=ttep_ep_tt]The 100 4 hooaeg 1 osa saadaval ja kohe ka Netflixis olemas!  |
teema: Kommenteerimine: liiv |
Asgate
vastuseid: 626
vaadatud: 158295
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2016 18:25:41 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
Sai uus kaart soetatud. Kõik ok.  |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Asgate
vastuseid: 6386
vaadatud: 1254289
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.07.2016 12:57:42 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
AMD Radeon Software Crimson Edition 16.7.2 Release Notes
http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/Radeon-Software-Crimson-Edition-16.7.2-Release-Notes.aspx |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Asgate
vastuseid: 23208
vaadatud: 5779096
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.07.2016 18:06:56 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| , Jah sama teema, laupäev 02.07 ei ole järelvaadatav! |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Asgate
vastuseid: 6386
vaadatud: 1254289
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.06.2016 23:20:21 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Mis uut driverit sul pakkuda on?
EDIT: 29.06
AMD Radeon Software Crimson Edition 16.6.2 Release Notes
http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMD-Radeon-Software-Crimson-Edition-16.6. ... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Asgate
vastuseid: 6386
vaadatud: 1254289
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.06.2016 17:46:53 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
AMD Radeon Software Crimson Edition 16.6.1 Release Notes
http://support.amd.com/en-us/kb-articles/pages/amd-radeon-software-crimson-edition-16.6.1-release-notes.aspx |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
Asgate
vastuseid: 2614
vaadatud: 690110
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.06.2016 10:33:48 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
| 200 eurine AMD kaart saavutas miskit mida 500+ eurine nvidia kaart ei suuda - mitte toppida see õudne fossiilne kruvimeeste DVI pesa. Tulevad kenasti 3 DP ja 1 HDMI pesa järjestikuses reas.mul teise ... |
teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
Asgate
vastuseid: 2614
vaadatud: 690110
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.06.2016 13:23:36 pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu |
Sellise pikema jahutuse puhul häirib ka toitepistik, mis nüüd asub keset kaarti  |
teema: sinu graafikakaartide ajalugu |
Asgate
vastuseid: 2063
vaadatud: 597040
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.06.2016 13:18:26 pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu |
Peamised kaardid:
1. ATI 9600 Pro
2. ATI 1900 XT 256MB GDDR3
3. Nvidia Geforce 8800 GTS 320 MB
4. ATI HD 3870 512 MB
5. ATI HD 4870X2 1024 MB
6. AMD HD 6970 2048 MB
7. AMD HD 7970 3072 MB
8. ... |
teema: Sinu arvuti emaplaadi(te) ajalugu |
Asgate
vastuseid: 192
vaadatud: 107059
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.06.2016 12:34:23 pealkiri: Sinu arvuti emaplaadi(te) ajalugu |
1. Abit AS8-V
2. Asus P5WDH Deluxe
3. Gigabyte P35 DS4
4. Asus P5Q Deluxe
5. Asus Rampage Extreme 2x
6. Asus P6X58D Premium
7. Asus P8P67 Deluxe |
teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
Asgate
vastuseid: 1328
vaadatud: 430171
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.06.2016 12:25:58 pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
1. Intel P4 530
2. Intel C2D E6600
3. Intel C2Q Q6700
4. Intel C2D E8400
5. Intel C2D E8600
6. Intel C2Q Q9650
7. Intel Core i7 930
8. Intel Core i7 2600K |
teema: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
Asgate
vastuseid: 4206
vaadatud: 1049269
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.06.2016 20:52:51 pealkiri: nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) |
Alles juulis? Oeh, vast ikka saab varem ka!
link ::[url=https://www.youtube.com/watch?v=IevrJgHhM5U] Asus GTX1080 Strix Review |
teema: Kommenteerimine: caramis |
Asgate
vastuseid: 172
vaadatud: 55060
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2016 06:45:48 pealkiri: Kommenteerimine: caramis |
Ostis minu poolt pakutud videokaardi ära.  |
teema: Kommenteerimine: Flab |
Asgate
vastuseid: 991
vaadatud: 151526
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2016 09:08:51 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
Kõik läks sujuvalt, tip tip.  |
teema: Grand Theft Auto V |
Asgate
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816759
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.04.2015 10:00:55 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| Kui on juba üks R9 290x kasutusel ja ei annagi GTA5 seadeid kõiki põhja keerata, siis kas tasub teine selline kaart juurde osta, või on uus GTX Titan X niivõrd palju võimsam, et peaks pigem seda ... |
teema: Grand Theft Auto V |
Asgate
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816759
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.04.2015 08:18:05 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Probleeme plaadi pealt installides ei täheldanud. Installi aeg oli aga pikk, 7 DL DVD (ligi 2h) ja 5 GB RSC update mis kestis 4-5h.
FPS on kõrge, enamasti üle 60 vsync piiri, 1x R9 290 graafika ... |
teema: Grand Theft Auto V |
Asgate
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816759
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.04.2015 23:20:43 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Krt, ostsin ka läbi steami, kasutasin ära selle steamist saada oleva cd'key, et social clubis see ära aktiveerida.
Aga krt, kui eraldi social club käivitub, küsib uuesti mu käest cd'keyd ja s ... |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Asgate
vastuseid: 3379
vaadatud: 984683
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.11.2014 21:54:44 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Ei näe et Avastil oleks web scani logi kuskil, ei ole selline IT spets et ka üles leida selliseid peidetuid logisid.
Leidsin avasti settingutest koha (Web Shield) kus on exclusion list. Lisades sin ... |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Asgate
vastuseid: 3379
vaadatud: 984683
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.11.2014 20:58:43 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
| See link ei tööta siis kui avast sees on, kui avast disable panna kohe laadib ära! |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Asgate
vastuseid: 3379
vaadatud: 984683
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.11.2014 20:30:28 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
| Kas kellelgi on ka selline probleem kus "Avast" viirusutõrje blokeerib ID kaardiga Elisa iseteenindusse minna? St iseteeninduse all vajutad nuppu "ID Kaart" aga midagi ei toimu! (Läbi panga ID kaart ... |
teema: PCSTO |
Asgate
vastuseid: 183
vaadatud: 161898
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.09.2014 17:17:56 pealkiri: PCSTO |
Sai ka esimese proovi sealt ostu näol tehtud. Kolmap tellitud täna sain smartpostist kätte.
Kodulehel ilusti tellimuse staatus rea kaupa välja toodud!  |
teema: DVI juhe arvuti ja monitori vahele |
Asgate
vastuseid: 6
vaadatud: 3446
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.07.2014 19:43:07 pealkiri: DVI juhe arvuti ja monitori vahele |
Ise otsides vaata, et üks oleks isane (DVI Male) ja teine emane (DVI Female)
Kindel? Minu arust on otsad ühesugused. |
teema: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
Asgate
vastuseid: 3918
vaadatud: 660483
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.05.2014 21:00:08 pealkiri: nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema |
G-Sync is Dead. VESA Adds Adaptive-Sync to DisplayPort Standard
[url=http://www.techpowerup.com/200741/g-sync-is-dead-vesa-adds-adaptive-sync-to-displayport-standard.html]Link |
teema: Grand Theft Auto IV |
Asgate
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583901
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.02.2014 15:39:38 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
|
teema: Grand Theft Auto IV |
Asgate
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583901
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2014 22:44:11 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Kui tahad mitu käsku kasutada siis iga käsk uuel real! |
teema: Grand Theft Auto IV |
Asgate
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583901
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2014 22:33:18 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Tee notepadiga fail commandline.txt pane see käsk sinna sisse (ilma tühikuta) ja salvesta ta mängu kausta kus se launcer oligi! |
teema: Grand Theft Auto IV |
Asgate
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583901
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2014 22:15:43 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Proovi ainult -norestrictions. |
teema: Grand Theft Auto IV |
Asgate
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583901
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2014 22:08:20 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Ei usu et mälumaht käske mõjutab nii. |
teema: SimCity (5) |
Asgate
vastuseid: 525
vaadatud: 144534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.01.2014 12:56:27 pealkiri: SimCity (5) |
| Kui see on juba Simcity 5 siis CITIES OF TOMORROW jaoks on vaja millist "baasmängu" et ta tööle hakkaks? |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Asgate
vastuseid: 23208
vaadatud: 5779096
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.12.2013 14:29:54 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
, Rääkides veel Conax CI moodulist siis, kui tahad ajamasinat, videolaenutust jts teenuseid kasutada siis peab ikka Starboxi kasutama?
Teleka sees olev riistvara, ka uued nutiTV, ilmselt ei sobi, ... |
teema: Arvuti ühendamine vanema televiisoriga |
Asgate
vastuseid: 21
vaadatud: 7699
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.12.2013 00:57:34 pealkiri: Arvuti ühendamine vanema televiisoriga |
Ikkagist vaata mis su video kaardist välja tuleb, milline DVI (DVI-I, DVI-D ?)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fb/DVI_Connector_Types.svg/277px-DVI_Connector_Types.svg.png |
teema: Arvuti ühendamine vanema televiisoriga |
Asgate
vastuseid: 21
vaadatud: 7699
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.12.2013 23:38:23 pealkiri: Arvuti ühendamine vanema televiisoriga |
Milline DVI ots su videokaardil on?
http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Visual_Interface |
teema: AMD Southern Islands aka HD 7000 teema |
Asgate
vastuseid: 2801
vaadatud: 509570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.10.2013 18:50:37 pealkiri: AMD Southern Islands aka HD 7000 teema |
1.256 jah Tahiti stock volt.
Kindel ? Mul näitab 1.175V afterburneriga! |
teema: AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid |
Asgate
vastuseid: 3126
vaadatud: 541147
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.10.2013 14:18:33 pealkiri: AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid |
Nope. PCIe 2.0 x16 ei jää kindlasti piduriks.
Ülevaated veel tulevad aga kuna uutel kaartidel on CF liiklus läbi PCI-E siis 2 ja enam kaartidel tuli teatud perfi kadu?
Alles hiljuti oli keegi ... |
teema: AMD Southern Islands aka HD 7000 teema |
Asgate
vastuseid: 2801
vaadatud: 509570
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.10.2013 13:15:38 pealkiri: AMD Southern Islands aka HD 7000 teema |
| Kas viimane driveri install toimus edakalt, punast risti ei tekkinud kuhugi? |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
Asgate
vastuseid: 8676
vaadatud: 1621198
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.10.2013 10:00:47 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
Sellest on omajagu aega möödas. Kuid üks surnud E8400 on mul küll olemas.
OC-st ma ei loobu sellepärast, kuid nüüd tean mingit piiri pidada.
Liiga enesekindlaks ei tasu jah minna, eriti ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
Asgate
vastuseid: 8676
vaadatud: 1621198
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.10.2013 21:31:03 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
| Q6600 aja prosed sellised romud et need kannatasid igasugust kolkimist, uuema gen prosedel lähevad ...nm väiksemaks ja pinged mida nad taluvad! |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
Asgate
vastuseid: 8676
vaadatud: 1621198
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.10.2013 21:11:07 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
| Tõestus on see, et sul ühel suvalisel peaval hakkab arvuti stabiilsusega anomaalijaid tekkima! |
teema: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
Asgate
vastuseid: 7715
vaadatud: 1431962
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 06.10.2013 17:17:01 pealkiri: Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? |
, Kas otsid midagi sellist,
http://www.tomshardware.com/reviews/80-plus-platinum-power-supply-efficiency,3327-3.html
http://media.bestofmicro.com/,V-N-351059-3.png
Kas see pilt on parem?
http: ... |
| |