Avaleht
otsing leidis 125 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: vaikne hääl
Asassin

vastuseid: 11
vaadatud: 2867

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 24.07.2003 01:00:32   pealkiri: vaikne hääl
Mul on mõnede filmidega ka sama jama ja veel hullem on see, et kui heli tugevust suurendada, siis filmi heli tugevneb minimaalselt, mõnikord tuleb tugevus peaaegu põhja keerata, et normaalne oleks ...
  teema: Kõvaketta häving?!?!?!?
Asassin

vastuseid: 18
vaadatud: 4149

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 10.07.2003 21:10:53   pealkiri: Kõvaketta häving?!?!?!?
Mul kah ketas pooleldi p*rses, koliseb ja vahest ei taha ka üles tulla, siis tuleb teda naca raputada(mitte väga kõvasti icon_smile.gif nii parajalt, et kettad paika läheks) ja on jälle nagu uus 8) olen pä ...
  teema: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid.
Asassin

vastuseid: 28
vaadatud: 5653

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.07.2003 18:56:48   pealkiri: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid.
Kui aega saan, siis proovin maalt mõne vanema külmiku koju vedada ja sellega naca mängida/katsetada, r22 eriti kallis ei ole, mingi 300.- vms, aga uued kompressorid on mängimiseks naca kallid, ca ...
  teema: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid.
Asassin

vastuseid: 28
vaadatud: 5653

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.07.2003 13:09:13   pealkiri: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid.
Pole täitsa kindel aga ära keelati vist r11 ja r12, aga [url=http://www.phase-change.com/articles/beginners_101/image018.jpg]freoone on väga erinevaid ja [url=http://www.phase-change.com/articles/be ...
  teema: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid.
Asassin

vastuseid: 28
vaadatud: 5653

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.07.2003 12:48:38   pealkiri: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid.
1 astmelise süsteemiga on võimalik saavutada ~ -40° kasutades näiteks r22, kui aga raha ja tahtmist jätkub, siis võib ehitada ka 2 või isegi 3 astmelise cascade süsteemi, esimene aste oleks näiteks r22 ...
  teema: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid.
Asassin

vastuseid: 28
vaadatud: 5653

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.07.2003 12:22:13   pealkiri: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid.
Phase-change jahutus toimib samamoodi nagu külmkapp, on olemas 2 varianti
1. direct die, evaporator(ei tea eesti keelset sõna) on asetatud otse prose peale, vapochill ja prometeia on ka direct die ...
  teema: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid.
Asassin

vastuseid: 28
vaadatud: 5653

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.07.2003 12:08:18   pealkiri: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid.
KosMa, kui vesijahutusest ei piisa, siis võib ju ka phase-change jahutuse ehitada thumbs_up.gif
  teema: Temperatuuri andurid???
Asassin

vastuseid: 11
vaadatud: 3275

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.07.2003 09:49:04   pealkiri: Temperatuuri andurid???
Prose tempi andur on ju prose sees.
Aga vendile võid tahhomeetri küll panna ja "kella" paned esipaneelile, väga kõva mod oleks ju thumbs_up.gif icon_lol.gif
  teema: CD+dremmel
Asassin

vastuseid: 19
vaadatud: 6519

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 26.06.2003 22:55:08   pealkiri: CD+dremmel
12k pöörde juures ei juhtu kõige sitemagi toorikuga midagi, verbatimi oma purunes alles peaaegu max pööretel(33k) icon_wink.gif
  teema: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud?
Asassin

vastuseid: 281
vaadatud: 55571

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.06.2003 20:06:28   pealkiri: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud?
Vaatan siin teie numbreid ja WTF icon_eek.gif kuidas saab niipalju arvuti taga aega raisata?(ei mõtle neid kes töötavad arvutiga), minu rekord arvuti taga on 11h, siis kui sai kunagi sõpradega ööläbi esc ...
  teema: CD+dremmel
Asassin

vastuseid: 19
vaadatud: 6519

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 22.06.2003 09:45:45   pealkiri: CD+dremmel
Ja kui cd vähe tugevamalt kinnitada(nii et ocast ära ei lenda) ja kiirus põhja keerata, siis lendab plaat tsentrifugaaljõu vms. tõttu tükkideks(vähemalt minu 3eequne toorik läks icon_biggrin.gif ) tglt nii s ...
  teema: Miks küll arvutitootjad käituvad nii ...
Asassin

vastuseid: 14
vaadatud: 3272

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.06.2003 13:09:52   pealkiri: Miks küll arvutitootjad käituvad nii ...
Njaa... veel hullem on me arvates tglt see, et 120mm on kõige suuremad arvutivendid mida toodetakse, võiks olla näiteks 160mm vendid kah. 120mm vente saab korpuse küljes rakendada aint ees all ja fullt ...
  teema: ventika müra
Asassin

vastuseid: 3
vaadatud: 2139

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.06.2003 11:06:05   pealkiri: ventika müra
naca õli vahele ja peaks vaiksemaks minema.
  teema: CD+dremmel
Asassin

vastuseid: 19
vaadatud: 6519

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 17.06.2003 16:36:18   pealkiri: CD+dremmel
Toppisin ka 1 cd pulli pärast minidrelli otsa icon_biggrin.gif, lendas ilge lätakaga vastu seina purux ja nüüd tuba sodi täis icon_sad.gif
  teema: klokkimine teatud programmiga
Asassin

vastuseid: 8
vaadatud: 2430

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.06.2003 16:10:29   pealkiri: klokkimine teatud programmiga
GPU jaox kasutan Power Stripi, aga jutt käis vist siiski CPUst icon_biggrin.gif
  teema: klokkimine teatud programmiga
Asassin

vastuseid: 8
vaadatud: 2430

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.06.2003 13:16:11   pealkiri: klokkimine teatud programmiga
Mingi Easy Tune vms
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.06.2003 19:59:13   pealkiri: Vesijahutus
Toatemperatuurist allapoole tekib kondens.
Päris paar kraadi alla toatempi ei teki, see oleneb õhu niiskusest tglt.
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.06.2003 18:00:52   pealkiri: Vesijahutus
Kui tahad - kraadideni jahutada, siis tuleb sul block ja prose väliskeskonnast isoleerida kondensaadi vältimiseks, vaata naca www.phase-change.com ringi, seal on üsna täpsed juhendid kuidas välti ...
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.06.2003 17:55:05   pealkiri: Vesijahutus
Njah, minu enda tehtud blockil, mille ma just sahtlipõhjast leidsin kui ühte CDd otsima hakkasin icon_biggrin.gif on kah umbes selline kanal, ainult naca rohkem keskel koos, see ei olnud küll nii efektiivne ja i ...
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.06.2003 15:09:26   pealkiri: Vesijahutus
Mul on pump>block>paak>radikas>pump
Põhi võiks olla 1-2mm, kanali ristlõike pindala peaks S-blocki puhul olema enam vähem võrdne vooliku ristlõike S'ga, kaas võiks ikka blocki küljes ...
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.06.2003 14:24:55   pealkiri: Vesijahutus
Vase sisse freesitud block on ikka efektiivsem ja see plekitükkide tinutamine on sitax vastik.
  teema: Kogemused Barton 2500+ga?
Asassin

vastuseid: 28
vaadatud: 5834

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.06.2003 13:19:43   pealkiri: Kogemused Barton 2500+ga?
Viga pole 400W vaid toiteplokis.Nimega 300W toitekas on alati parem kui nimeta 400W.
Selle 400watise nimi oli vb q-tec icon_wink.gif
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.06.2003 22:37:10   pealkiri: Vesijahutus
See asi oli,vist flow-o-matic vms, tahaks ka sellist ja kui aega saan, siis proovin ventika pöörete andurit kasutades sellise valmis ehitada.
Dolby, kas need temperatuurid jäid sul ka sellisex?
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.06.2003 22:24:14   pealkiri: Vesijahutus
Aga kus te siis olite kui esimene blockide tegemine käis icon_biggrin.gif
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.06.2003 20:04:13   pealkiri: Vesijahutus
aga mitte hinnaga 250 icon_confused.gif .Mingi 500-600 müüs kiil147 neid vist.
Need vist koos kaanega.
  teema: Oomipood
Asassin

vastuseid: 89
vaadatud: 58488

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.06.2003 17:07:29   pealkiri: Oomipood
Värvikoodi kalkulaator on tevalo lehel olemas, mina olen siiamaani soovitud suurusega takistid alati kätte saanud ja ilmselt sai müüja ylost lihtsalt vähe valesti aru.
  teema: Oomipood
Asassin

vastuseid: 89
vaadatud: 58488

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.06.2003 16:51:04   pealkiri: Oomipood
palun kontrollida kaup enne poest lahkumist!!!
Tester kaasa võtta vää??? neid värvikoode ei viitsi ju pähe õppima ka hakata icon_rolleyes.gif
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.06.2003 16:35:50   pealkiri: Vesijahutus
Assasin ja RvD, kust ploki sellise hinnaga saite?
Nu ja kiil147 töö
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.06.2003 15:37:08   pealkiri: Vesijahutus
icon_lol.gif

Ei noh seda muidugi, et ega aint voolikutega prose läbi nüüd ei kärssa, aga radikas on kõvasti efektiivsem/ilusam/väiksem kui mingi voolikupundar icon_wink.gif
  teema: Kuda saab XP 1700+ kordajad lahti?
Asassin

vastuseid: 36
vaadatud: 5510

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.06.2003 12:31:47   pealkiri: Kuda saab XP 1700+ kordajad lahti?
see menüü kus muidu on CPU/PCB view võta sealt socket view icon_wink.gif
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.06.2003 12:14:11   pealkiri: Vesijahutus
Nagu siin kasutajad juba märkinud on, piisavalt pika vooliku korral pole radikat vajagi thumbs_up.gif
icon_lol.gif
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.06.2003 11:10:05   pealkiri: Vesijahutus
ülejäänud jubinad (voolikud, põlved, tihendid, voolikukinnitused jne.): ~50
Millised põlved need on? ja kust ostsid? ma tahaks selliseid väikseid aga pole veel leidnud icon_sad.gif
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.06.2003 10:16:24   pealkiri: Vesijahutus
Mul läks umbes nii:
radikas: 100.-
blocki vasest osa+tihend: 250
pump: 350.-
15mm plex: 25
6mm plex paagi jaoks: tasuta icon_biggrin.gif
tüüsid, voolikud, klambrid, poldid, mutrid jne: u 150.-
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.06.2003 22:04:12   pealkiri: Vesijahutus
Kas vesijahutus ons siis ikka nii palju parem, kui palju see ka maksab, heast õhkjahutusest icon_question.gif
Tulemus oleneb põhiliselt radika suurusest ja blocki efektiivsusest, mul on 190x220mm radika ja Nu te ...
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.06.2003 20:22:48   pealkiri: Vesijahutus
Kui valmis vesijahutust tahate osta/tellida, siis vaadake enne [url=http://www.overclockers.com/articles373/]seda ka.
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.06.2003 13:24:57   pealkiri: Vesijahutus
Nu aga milline sinu oma ka välja näeb ja kas ta ka korpusesse ära mahtus. icon_razz.gif
Vabalt mahub ära(fulltower).
  teema: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat?
Asassin

vastuseid: 262
vaadatud: 60735

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.06.2003 15:13:38   pealkiri: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat?
Siin teemas rääkisid kõik ju oma surnud ketastest, korralikest nagu eriti ei räägitud vms icon_wink.gif seepärast said ka kõige levinumad kettad kõige halvema tulemuse. Selline diagramm tuleks teha n ...
  teema: Vesijahutus
Asassin

vastuseid: 56
vaadatud: 10033

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.06.2003 15:07:35   pealkiri: Vesijahutus
Kui rahaga midagi teha ple siis võib ju osta aga 260USD icon_eek.gif +transport vesijahutuse eest icon_eek.gif , mul läks kogu kupatus mingi 1k ja pealegi ise teha on palju lõbusam icon_biggrin.gif
  teema: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat?
Asassin

vastuseid: 262
vaadatud: 60735

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.06.2003 14:51:04   pealkiri: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat?
http://www.hot.ee/profit/score.jpg
See on jama thumbs_down.gif thumbs_down.gif IBM on vb jah "võitja" aga maxtor, WD ja seagate on lihtsalt levinud kettad ja sellest halb tulemus, see tabel diagramm ei anna küll olulist i ...
  teema: Kuda saab XP 1700+ kordajad lahti?
Asassin

vastuseid: 36
vaadatud: 5510

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.06.2003 23:49:56   pealkiri: Kuda saab XP 1700+ kordajad lahti?
No vb su emaplaat ei oska tbredi kordajaid avada icon_rolleyes.gif ise ple GA7-VAd näppida saand, niiet kindlalt ei tea.
  teema: Kuda saab XP 1700+ kordajad lahti?
Asassin

vastuseid: 36
vaadatud: 5510

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.06.2003 23:38:02   pealkiri: Kuda saab XP 1700+ kordajad lahti?
Kui jutt ikka tbredist, siis sellel on kordajad lahti, muuta peaks saama biosest sealt samast kus fsb'dgi, kui emaplaat seda toetab.
  teema: Klokkimine jälle...
Asassin

vastuseid: 35
vaadatud: 4657

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.06.2003 23:06:22   pealkiri: Klokkimine jälle...
No minu emaplaadi manualis on näiteks öeldud mis on mis
  teema: Klokkimine jälle...
Asassin

vastuseid: 35
vaadatud: 4657

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.06.2003 23:04:15   pealkiri: Klokkimine jälle...
RTFM
  teema: Klokkimine jälle...
Asassin

vastuseid: 35
vaadatud: 4657

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.06.2003 22:54:49   pealkiri: Klokkimine jälle...
vanasti oli kuskil siin üks sticky klokkimise kohta aga näe praegu ei leidnud
oleks su kõigepealt seda lugema saatnud
Ise (clockimise)maailma avastada on ju ka tore icon_biggrin.gif
  teema: Klokkimine jälle...
Asassin

vastuseid: 35
vaadatud: 4657

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.06.2003 22:39:24   pealkiri: Klokkimine jälle...
nu ma panin siis 180 peale ja mingeid muresi siiani pole....
a huvitav mis siis saab, kui panen fsb 250 peale icon_biggrin.gif
Vaevalt, et su emaplaat niipalju tõsta laseb.
  teema: Klokkimine jälle...
Asassin

vastuseid: 35
vaadatud: 4657

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 08.06.2003 21:56:56   pealkiri: Klokkimine jälle...
FSB tõstmine ei tohiks midagi kärssama panna, pinge tõstmisega peab vähe ettevaatlikum olema.
  teema: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat?
Asassin

vastuseid: 262
vaadatud: 60735

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.06.2003 20:22:22   pealkiri: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat?
Nii, suur suvi ees, varsti täieneb see kõvaketaste suremise teema kindlasti jõudsalt.
Aga muidu soovitaks inimestel natuke mõelda oma kõvaketaste jahutuse peale, ega üleliigne jahutus paha kah ...
  teema: Vent hiire sisse
Asassin

vastuseid: 70
vaadatud: 18059

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.06.2003 17:04:11   pealkiri: Vent hiire sisse
Sain gnd ja +5 asukohad teada, vaatasin kust punane led(optiline hiir) toite saab icon_idea.gif
  teema: Vent hiire sisse
Asassin

vastuseid: 70
vaadatud: 18059

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 08.06.2003 15:46:23   pealkiri: Vent hiire sisse
Kust ma firewheel ledi jaoks hiire sees toidet saan?
  teema: Bytehouse
Asassin

vastuseid: 60
vaadatud: 27251

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.06.2003 11:36:55   pealkiri: Bytehouse
päris odavad hinnad seal on
Jaa, aga näiteks sellise koosluse(avalehel olev komplekt) mõttekuses kahtlen ma sügavalt
AXP 3000+
geforce 4 mx440se
256MB ddram
icon_rolleyes.gif
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.