|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: vaikne hääl |
Asassin
vastuseid: 11
vaadatud: 2867
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 24.07.2003 01:00:32 pealkiri: vaikne hääl |
| Mul on mõnede filmidega ka sama jama ja veel hullem on see, et kui heli tugevust suurendada, siis filmi heli tugevneb minimaalselt, mõnikord tuleb tugevus peaaegu põhja keerata, et normaalne oleks ... |
teema: Kõvaketta häving?!?!?!? |
Asassin
vastuseid: 18
vaadatud: 4149
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 10.07.2003 21:10:53 pealkiri: Kõvaketta häving?!?!?!? |
Mul kah ketas pooleldi p*rses, koliseb ja vahest ei taha ka üles tulla, siis tuleb teda naca raputada(mitte väga kõvasti nii parajalt, et kettad paika läheks) ja on jälle nagu uus 8) olen pä ... |
teema: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid. |
Asassin
vastuseid: 28
vaadatud: 5653
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.07.2003 18:56:48 pealkiri: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid. |
| Kui aega saan, siis proovin maalt mõne vanema külmiku koju vedada ja sellega naca mängida/katsetada, r22 eriti kallis ei ole, mingi 300.- vms, aga uued kompressorid on mängimiseks naca kallid, ca ... |
teema: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid. |
Asassin
vastuseid: 28
vaadatud: 5653
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.07.2003 13:09:13 pealkiri: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid. |
| Pole täitsa kindel aga ära keelati vist r11 ja r12, aga [url=http://www.phase-change.com/articles/beginners_101/image018.jpg]freoone on väga erinevaid ja [url=http://www.phase-change.com/articles/be ... |
teema: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid. |
Asassin
vastuseid: 28
vaadatud: 5653
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.07.2003 12:48:38 pealkiri: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid. |
| 1 astmelise süsteemiga on võimalik saavutada ~ -40° kasutades näiteks r22, kui aga raha ja tahtmist jätkub, siis võib ehitada ka 2 või isegi 3 astmelise cascade süsteemi, esimene aste oleks näiteks r22 ... |
teema: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid. |
Asassin
vastuseid: 28
vaadatud: 5653
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.07.2003 12:22:13 pealkiri: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid. |
Phase-change jahutus toimib samamoodi nagu külmkapp, on olemas 2 varianti
1. direct die, evaporator(ei tea eesti keelset sõna) on asetatud otse prose peale, vapochill ja prometeia on ka direct die ... |
teema: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid. |
Asassin
vastuseid: 28
vaadatud: 5653
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.07.2003 12:08:18 pealkiri: Protsessorid 2-3 aasta pärast ja nende soojusprobleemid. |
KosMa, kui vesijahutusest ei piisa, siis võib ju ka phase-change jahutuse ehitada  |
teema: Temperatuuri andurid??? |
Asassin
vastuseid: 11
vaadatud: 3275
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.07.2003 09:49:04 pealkiri: Temperatuuri andurid??? |
Prose tempi andur on ju prose sees.
Aga vendile võid tahhomeetri küll panna ja "kella" paned esipaneelile, väga kõva mod oleks ju  |
teema: CD+dremmel |
Asassin
vastuseid: 19
vaadatud: 6519
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 26.06.2003 22:55:08 pealkiri: CD+dremmel |
12k pöörde juures ei juhtu kõige sitemagi toorikuga midagi, verbatimi oma purunes alles peaaegu max pööretel(33k)  |
teema: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud? |
Asassin
vastuseid: 281
vaadatud: 55572
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.06.2003 20:06:28 pealkiri: kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud? |
Vaatan siin teie numbreid ja WTF kuidas saab niipalju arvuti taga aega raisata?(ei mõtle neid kes töötavad arvutiga), minu rekord arvuti taga on 11h, siis kui sai kunagi sõpradega ööläbi esc ... |
teema: CD+dremmel |
Asassin
vastuseid: 19
vaadatud: 6519
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 22.06.2003 09:45:45 pealkiri: CD+dremmel |
Ja kui cd vähe tugevamalt kinnitada(nii et ocast ära ei lenda) ja kiirus põhja keerata, siis lendab plaat tsentrifugaaljõu vms. tõttu tükkideks(vähemalt minu 3eequne toorik läks ) tglt nii s ... |
teema: Miks küll arvutitootjad käituvad nii ... |
Asassin
vastuseid: 14
vaadatud: 3272
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.06.2003 13:09:52 pealkiri: Miks küll arvutitootjad käituvad nii ... |
| Njaa... veel hullem on me arvates tglt see, et 120mm on kõige suuremad arvutivendid mida toodetakse, võiks olla näiteks 160mm vendid kah. 120mm vente saab korpuse küljes rakendada aint ees all ja fullt ... |
teema: ventika müra |
Asassin
vastuseid: 3
vaadatud: 2139
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.06.2003 11:06:05 pealkiri: ventika müra |
| naca õli vahele ja peaks vaiksemaks minema. |
teema: CD+dremmel |
Asassin
vastuseid: 19
vaadatud: 6519
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 17.06.2003 16:36:18 pealkiri: CD+dremmel |
Toppisin ka 1 cd pulli pärast minidrelli otsa , lendas ilge lätakaga vastu seina purux ja nüüd tuba sodi täis  |
teema: klokkimine teatud programmiga |
Asassin
vastuseid: 8
vaadatud: 2430
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.06.2003 16:10:29 pealkiri: klokkimine teatud programmiga |
GPU jaox kasutan Power Stripi, aga jutt käis vist siiski CPUst  |
teema: klokkimine teatud programmiga |
Asassin
vastuseid: 8
vaadatud: 2430
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.06.2003 13:16:11 pealkiri: klokkimine teatud programmiga |
| Mingi Easy Tune vms |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.06.2003 19:59:13 pealkiri: Vesijahutus |
Toatemperatuurist allapoole tekib kondens.
Päris paar kraadi alla toatempi ei teki, see oleneb õhu niiskusest tglt. |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.06.2003 18:00:52 pealkiri: Vesijahutus |
| Kui tahad - kraadideni jahutada, siis tuleb sul block ja prose väliskeskonnast isoleerida kondensaadi vältimiseks, vaata naca www.phase-change.com ringi, seal on üsna täpsed juhendid kuidas välti ... |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.06.2003 17:55:05 pealkiri: Vesijahutus |
Njah, minu enda tehtud blockil, mille ma just sahtlipõhjast leidsin kui ühte CDd otsima hakkasin on kah umbes selline kanal, ainult naca rohkem keskel koos, see ei olnud küll nii efektiivne ja i ... |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.06.2003 15:09:26 pealkiri: Vesijahutus |
Mul on pump>block>paak>radikas>pump
Põhi võiks olla 1-2mm, kanali ristlõike pindala peaks S-blocki puhul olema enam vähem võrdne vooliku ristlõike S'ga, kaas võiks ikka blocki küljes ... |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.06.2003 14:24:55 pealkiri: Vesijahutus |
| Vase sisse freesitud block on ikka efektiivsem ja see plekitükkide tinutamine on sitax vastik. |
teema: Kogemused Barton 2500+ga? |
Asassin
vastuseid: 28
vaadatud: 5834
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.06.2003 13:19:43 pealkiri: Kogemused Barton 2500+ga? |
Viga pole 400W vaid toiteplokis.Nimega 300W toitekas on alati parem kui nimeta 400W.
Selle 400watise nimi oli vb q-tec  |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.06.2003 22:37:10 pealkiri: Vesijahutus |
See asi oli,vist flow-o-matic vms, tahaks ka sellist ja kui aega saan, siis proovin ventika pöörete andurit kasutades sellise valmis ehitada.
Dolby, kas need temperatuurid jäid sul ka sellisex? |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.06.2003 22:24:14 pealkiri: Vesijahutus |
Aga kus te siis olite kui esimene blockide tegemine käis  |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.06.2003 20:04:13 pealkiri: Vesijahutus |
aga mitte hinnaga 250 .Mingi 500-600 müüs kiil147 neid vist.
Need vist koos kaanega. |
teema: Oomipood |
Asassin
vastuseid: 89
vaadatud: 58498
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.06.2003 17:07:29 pealkiri: Oomipood |
| Värvikoodi kalkulaator on tevalo lehel olemas, mina olen siiamaani soovitud suurusega takistid alati kätte saanud ja ilmselt sai müüja ylost lihtsalt vähe valesti aru. |
teema: Oomipood |
Asassin
vastuseid: 89
vaadatud: 58498
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.06.2003 16:51:04 pealkiri: Oomipood |
palun kontrollida kaup enne poest lahkumist!!!
Tester kaasa võtta vää??? neid värvikoode ei viitsi ju pähe õppima ka hakata  |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.06.2003 16:35:50 pealkiri: Vesijahutus |
Assasin ja RvD, kust ploki sellise hinnaga saite?
Nu ja kiil147 töö |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.06.2003 15:37:08 pealkiri: Vesijahutus |
Ei noh seda muidugi, et ega aint voolikutega prose läbi nüüd ei kärssa, aga radikas on kõvasti efektiivsem/ilusam/väiksem kui mingi voolikupundar  |
teema: Kuda saab XP 1700+ kordajad lahti? |
Asassin
vastuseid: 36
vaadatud: 5510
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.06.2003 12:31:47 pealkiri: Kuda saab XP 1700+ kordajad lahti? |
see menüü kus muidu on CPU/PCB view võta sealt socket view  |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.06.2003 12:14:11 pealkiri: Vesijahutus |
Nagu siin kasutajad juba märkinud on, piisavalt pika vooliku korral pole radikat vajagi
 |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.06.2003 11:10:05 pealkiri: Vesijahutus |
ülejäänud jubinad (voolikud, põlved, tihendid, voolikukinnitused jne.): ~50
Millised põlved need on? ja kust ostsid? ma tahaks selliseid väikseid aga pole veel leidnud  |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.06.2003 10:16:24 pealkiri: Vesijahutus |
Mul läks umbes nii:
radikas: 100.-
blocki vasest osa+tihend: 250
pump: 350.-
15mm plex: 25
6mm plex paagi jaoks: tasuta
tüüsid, voolikud, klambrid, poldid, mutrid jne: u 150.- |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.06.2003 22:04:12 pealkiri: Vesijahutus |
Kas vesijahutus ons siis ikka nii palju parem, kui palju see ka maksab, heast õhkjahutusest
Tulemus oleneb põhiliselt radika suurusest ja blocki efektiivsusest, mul on 190x220mm radika ja Nu te ... |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.06.2003 20:22:48 pealkiri: Vesijahutus |
| Kui valmis vesijahutust tahate osta/tellida, siis vaadake enne [url=http://www.overclockers.com/articles373/]seda ka. |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.06.2003 13:24:57 pealkiri: Vesijahutus |
Nu aga milline sinu oma ka välja näeb ja kas ta ka korpusesse ära mahtus.
Vabalt mahub ära(fulltower). |
teema: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? |
Asassin
vastuseid: 262
vaadatud: 60735
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.06.2003 15:13:38 pealkiri: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? |
Siin teemas rääkisid kõik ju oma surnud ketastest, korralikest nagu eriti ei räägitud vms seepärast said ka kõige levinumad kettad kõige halvema tulemuse. Selline diagramm tuleks teha n ... |
teema: Vesijahutus |
Asassin
vastuseid: 56
vaadatud: 10033
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.06.2003 15:07:35 pealkiri: Vesijahutus |
Kui rahaga midagi teha ple siis võib ju osta aga 260USD +transport vesijahutuse eest , mul läks kogu kupatus mingi 1k ja pealegi ise teha on palju lõbusam  |
teema: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? |
Asassin
vastuseid: 262
vaadatud: 60735
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.06.2003 14:51:04 pealkiri: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? |
http://www.hot.ee/profit/score.jpg
See on jama IBM on vb jah "võitja" aga maxtor, WD ja seagate on lihtsalt levinud kettad ja sellest halb tulemus, see tabel diagramm ei anna küll olulist i ... |
teema: Kuda saab XP 1700+ kordajad lahti? |
Asassin
vastuseid: 36
vaadatud: 5510
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.06.2003 23:49:56 pealkiri: Kuda saab XP 1700+ kordajad lahti? |
No vb su emaplaat ei oska tbredi kordajaid avada ise ple GA7-VAd näppida saand, niiet kindlalt ei tea. |
teema: Kuda saab XP 1700+ kordajad lahti? |
Asassin
vastuseid: 36
vaadatud: 5510
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.06.2003 23:38:02 pealkiri: Kuda saab XP 1700+ kordajad lahti? |
| Kui jutt ikka tbredist, siis sellel on kordajad lahti, muuta peaks saama biosest sealt samast kus fsb'dgi, kui emaplaat seda toetab. |
teema: Klokkimine jälle... |
Asassin
vastuseid: 35
vaadatud: 4657
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.06.2003 23:06:22 pealkiri: Klokkimine jälle... |
| No minu emaplaadi manualis on näiteks öeldud mis on mis |
teema: Klokkimine jälle... |
Asassin
vastuseid: 35
vaadatud: 4657
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.06.2003 23:04:15 pealkiri: Klokkimine jälle... |
| RTFM |
teema: Klokkimine jälle... |
Asassin
vastuseid: 35
vaadatud: 4657
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.06.2003 22:54:49 pealkiri: Klokkimine jälle... |
vanasti oli kuskil siin üks sticky klokkimise kohta aga näe praegu ei leidnud
oleks su kõigepealt seda lugema saatnud
Ise (clockimise)maailma avastada on ju ka tore  |
teema: Klokkimine jälle... |
Asassin
vastuseid: 35
vaadatud: 4657
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.06.2003 22:39:24 pealkiri: Klokkimine jälle... |
nu ma panin siis 180 peale ja mingeid muresi siiani pole....
a huvitav mis siis saab, kui panen fsb 250 peale
Vaevalt, et su emaplaat niipalju tõsta laseb. |
teema: Klokkimine jälle... |
Asassin
vastuseid: 35
vaadatud: 4657
|
foorum: Protsessorid postitatud: 08.06.2003 21:56:56 pealkiri: Klokkimine jälle... |
| FSB tõstmine ei tohiks midagi kärssama panna, pinge tõstmisega peab vähe ettevaatlikum olema. |
teema: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? |
Asassin
vastuseid: 262
vaadatud: 60735
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.06.2003 20:22:22 pealkiri: Mis vindid kõige kiiremini surevad? statistikat? |
Nii, suur suvi ees, varsti täieneb see kõvaketaste suremise teema kindlasti jõudsalt.
Aga muidu soovitaks inimestel natuke mõelda oma kõvaketaste jahutuse peale, ega üleliigne jahutus paha kah ... |
teema: Vent hiire sisse |
Asassin
vastuseid: 70
vaadatud: 18061
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 08.06.2003 17:04:11 pealkiri: Vent hiire sisse |
Sain gnd ja +5 asukohad teada, vaatasin kust punane led(optiline hiir) toite saab  |
teema: Vent hiire sisse |
Asassin
vastuseid: 70
vaadatud: 18061
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 08.06.2003 15:46:23 pealkiri: Vent hiire sisse |
| Kust ma firewheel ledi jaoks hiire sees toidet saan? |
teema: Bytehouse |
Asassin
vastuseid: 60
vaadatud: 27251
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.06.2003 11:36:55 pealkiri: Bytehouse |
päris odavad hinnad seal on
Jaa, aga näiteks sellise koosluse(avalehel olev komplekt) mõttekuses kahtlen ma sügavalt
AXP 3000+
geforce 4 mx440se
256MB ddram
 |
| |