|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Skype üldteema |
Anthrax
vastuseid: 6915
vaadatud: 1489760
|
foorum: Microsoft postitatud: 16.09.2014 11:55:46 pealkiri: Skype üldteema |
Leidsin puhtjuhuslikult soovist sama seadme.
Täpselt see, mida ma otsisin. Seab seadistada ka nii, et kõned võetakse automaatselt vastu, seega peab vanaema ainult aparaati sisse suutma lülitada. ... |
teema: Google Chrome üldteema |
Anthrax
vastuseid: 3235
vaadatud: 795224
|
foorum: Tarkvara postitatud: 16.09.2014 11:54:59 pealkiri: Google Chrome üldteema |
Ei leidnud netist infot oma probleemi kohta.
Nimelt vahel kui saadan chrome alla stardi ribale ja uuesti sealt selle avan, kuvatakse vaid ülemine vasak nurk aknast. Stardi ribal chrome ikoonil klõb ... |
teema: Laotarkvara |
Anthrax
vastuseid: 8
vaadatud: 9978
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.05.2014 20:44:07 pealkiri: Laotarkvara |
Kuna Gazelle on suht probleemne süsteem, siis jääb ka see välja. GnuCash on tõesti rohkem raamatupidamisprogramm, seega otsin endiselt tarkvara.
Olen nõus ka natuke maksma normaalse asja eest. ... |
teema: Laotarkvara |
Anthrax
vastuseid: 8
vaadatud: 9978
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.04.2014 23:41:00 pealkiri: Laotarkvara |
Otsin väikesele ettevõttele tasuta lao/kassa tarkvara, mis jookseks Maci peal.
Ettevõte on väike ja tehniguid on vähe, kuid oluline on asja juures, et oleks võimalik elementaarselt ladu hallata ... |
teema: Verbatim SSD aeglane |
Anthrax
vastuseid: 11
vaadatud: 8657
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 28.10.2013 13:56:55 pealkiri: Verbatim SSD aeglane |
Tänud abi eest kõigile.
Arvuti töötab normaalsel kiirusel nüüd. Lasin peale 64-bit windowsi ja endiselt kõik hästi.
Graafika probleemi lõpetas BIOSi flash.
 |
teema: Verbatim SSD aeglane |
Anthrax
vastuseid: 11
vaadatud: 8657
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.10.2013 21:18:12 pealkiri: Verbatim SSD aeglane |
Tundub, et läks paremaks. Üle kirjutamine jäi tegemata, kuna ei saanud sellega lihtsalt hakkama. Installin kõik driverid jms ka ära, siis on täpsemalt näha.
Benchmark igastahes selline.
PS: ... |
teema: Verbatim SSD aeglane |
Anthrax
vastuseid: 11
vaadatud: 8657
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.10.2013 13:51:12 pealkiri: Verbatim SSD aeglane |
Tänud kaasa mõtlemast.
Tempid korras ja prose tundub, et jookseb.
Sata mode on AHCI.
http://static2.nagi.ee/i/p/918/33/229582639fc761_l.jpg
Üritan uue softi peale lasta, ehk saab paremaks. Mi ... |
teema: Verbatim SSD aeglane |
Anthrax
vastuseid: 11
vaadatud: 8657
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.10.2013 12:30:52 pealkiri: Verbatim SSD aeglane |
Mainin veel ära, et kuna mul puudub SSD kettaga igasugune kogemus, siis on see kiirus VÄGA aeglane ka tavalise HDD-ga võrreldes.
Suvalise videoklipi avamine võtab aega ~1min. Seejuures on RAM kas ... |
teema: Verbatim SSD aeglane |
Anthrax
vastuseid: 11
vaadatud: 8657
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.10.2013 00:13:38 pealkiri: Verbatim SSD aeglane |
| Pole teemaga väga kursis aga kas arvuti tootmisaja kohane hdd oleks siis kiirem? |
teema: Verbatim SSD aeglane |
Anthrax
vastuseid: 11
vaadatud: 8657
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.10.2013 23:16:10 pealkiri: Verbatim SSD aeglane |
Loodan, et ei pane väga puusse diagnoosiga.
Nimelt on arvuti kohati megaaeglane. Veebis niisama surfata on okei aga suvaliste programmide install ja jooksutamine võtab palju kauem aega, kui peaks. ... |
teema: Kommenteerimine: Dumbledore |
Anthrax
vastuseid: 82
vaadatud: 30537
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2013 10:24:32 pealkiri: Kommenteerimine: Dumbledore |
| Ostsin sülearvuti. Diil oli ladus. |
teema: Skype üldteema |
Anthrax
vastuseid: 6915
vaadatud: 1489760
|
foorum: Microsoft postitatud: 15.08.2012 00:44:26 pealkiri: Skype üldteema |
Asuse vidin tundub olema umbes ideaalne.
Kas sellist masinat Eestist saab ka osta/näppida? |
teema: Skype üldteema |
Anthrax
vastuseid: 6915
vaadatud: 1489760
|
foorum: Microsoft postitatud: 14.08.2012 15:35:04 pealkiri: Vanaema Skype'i |
Pealkiri ilmselt tundub veits jabur aga täpselt selline on minu soov.
Vanaema - 80+ aastat vana, kes pole elus hiirt käes hoidnud ja pole õrna aimugi, mida interveeb endast kujutab oleks vaja saad ... |
teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid |
Anthrax
vastuseid: 1314
vaadatud: 526939
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 15.12.2008 15:15:14 pealkiri: HP Pavilion remonditeema |
funktsiooni nupu all ei ole. On täiesti eraldiseisev nupp, mis muljumisele ei reageeri.
Biosis ei näe wifi adapteri kohta mittemidagi. Kas see wifi moodul on sülearvutitel erealdiseisev ja äravõ ... |
teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid |
Anthrax
vastuseid: 1314
vaadatud: 526939
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 15.12.2008 02:47:22 pealkiri: WIFI kadunud |
Tegemist HP Compaq nc6220 sülearvutiga.
Ükspäev pärast transportimist, kui uuesti arvuti käima panin, oli wirelessi ikoon kadunud.
Võimalik, et transportimise käigus kukkus koos kotiga ca 30c ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
Anthrax
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157190
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.11.2006 16:58:07 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
http://www.zone.ee/henxxx/wall.jpg
Taustapilt otsitud deviantartist minimalistic kategooriast
Theme on XP silver
Üleval on stardocki objectdock
Selline siis minu desktop tööjuures. |
teema: Kommenteerimine: ttt |
Anthrax
vastuseid: 214
vaadatud: 118437
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2006 23:09:22 pealkiri: Kommenteerimine: ttt |
| Töötab küll! |
teema: Siemens CF62 |
Anthrax
vastuseid: 95
vaadatud: 24333
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.05.2006 14:04:28 pealkiri: Siemens CF62 |
| Selline probleem, et ei saa seda telefoni kuidagi värisema. Sada korda kõik menüüd läbi käinud jne. Telefon ei olnd enne minu kasutuses ja eelmine omanik ei kasutanud seda funktsiooni kordagi, k ... |
teema: Kommenteerimine: meelis63 |
Anthrax
vastuseid: 335
vaadatud: 73240
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2005 20:33:03 pealkiri: Kommenteerimine: meelis63 |
Väga usaldusväärne ja sõbralik. Tehing läks väikeste viperustega, mis said lahendatud väga positiivselt.  |
teema: www.ekool.ee |
Anthrax
vastuseid: 182
vaadatud: 54199
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 04.11.2005 11:02:46 pealkiri: www.ekool.ee |
No ma usun et paberilehe kuhu koduseid ülesandeid kirjutada leiaks igaüks . Pealegi on sul telefon ja sa saaksid teistele helistada. See on küll loll vabandus et ei saanud näiteks arvestus ... |
teema: Skype üldteema |
Anthrax
vastuseid: 6915
vaadatud: 1489760
|
foorum: Microsoft postitatud: 23.10.2005 23:50:46 pealkiri: Skype üldteema |
Justnimelt
tänan tähelepanu eest  |
teema: Skype üldteema |
Anthrax
vastuseid: 6915
vaadatud: 1489760
|
foorum: Microsoft postitatud: 23.10.2005 23:17:25 pealkiri: Skype üldteema |
Tegin uue maili aadressi @gmail.com. Ei saa sellega sisse. Veateateks annab, et mailiaadressi pole olemas või on username või password vale. Kõik peaks tegelikkuses nigu korras olema.  |
teema: www.ekool.ee |
Anthrax
vastuseid: 182
vaadatud: 54199
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 20.10.2005 21:23:28 pealkiri: www.ekool.ee |
| Kui ma tahan enne kella 10-t magama minna ja jõuan koju 5-ks, mismoodi ma siis oma koduseid ülesandeid näen? Kuna E-kool peaks kaotama päeviku süsteemi, siis pole mul kuskile üles kirjutatud. Ka ... |
teema: Kommenteerimine: Virtuoso |
Anthrax
vastuseid: 169
vaadatud: 33373
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.10.2005 12:06:16 pealkiri: Kommenteerimine: Virtuoso |
Jätjekordne positiivne  |
teema: Google Earth |
Anthrax
vastuseid: 72
vaadatud: 21872
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 09.08.2005 13:24:04 pealkiri: Google Earth |
Kui te tahate kangesti et iga 5min tagant uuendaks, sis näiteks talveajal peate päriskaua üleval olema, et näha teisel pool maakera sõpra  |
teema: FlatOut |
Anthrax
vastuseid: 573
vaadatud: 86485
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.08.2005 23:33:23 pealkiri: FlatOut |
Probleem...
Installisin ära aga vahetult peale flatouti loadimise pilti viskab mängust välja. |
teema: Mafia |
Anthrax
vastuseid: 741
vaadatud: 174027
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.08.2005 14:42:59 pealkiri: Mafia |
| Kas peale extreme free ride'i on veel midagi? |
teema: Buffer Underrun Error |
Anthrax
vastuseid: 19
vaadatud: 3186
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 29.07.2005 21:21:30 pealkiri: Buffer Underrun Error |
uskuge või mitte aga verbatimile tegid ära 3.50 maksvad toorikud.
asi töötab.
Tõmba proge, mis näitab tooriku tõelist tootjat. Vaatamise ajal ära püsti seisa.
äkki tooks paar näidet vas ... |
teema: Buffer Underrun Error |
Anthrax
vastuseid: 19
vaadatud: 3186
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 28.07.2005 15:37:50 pealkiri: Buffer Underrun Error |
| mis siis juhtub, kui kiirust vähendad? |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
Anthrax
vastuseid: 6723
vaadatud: 1211035
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.07.2005 19:27:06 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
| Ma olen ummikus.. missioon, kus tuleb sukelduda. Aga ta ei lase mind missioonile, kuna mul pole piisavalt skilli.. mismoodi seda treenida saab? Lihtsalt hüppan lambist vette ja hakkan harjutama? |
teema: Digitaalne klaviatuur |
Anthrax
vastuseid: 120
vaadatud: 41812
|
foorum: Riistvara postitatud: 15.07.2005 12:28:06 pealkiri: Digitaalne klaviatuur |
Pääris spets  |
teema: Ei saa pilti TV-sse |
Anthrax
vastuseid: 13
vaadatud: 2052
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.07.2005 11:47:52 pealkiri: Ei saa pilti TV-sse |
| tom1245, vat asi selles ,et av pealt mulle enne ikka videomaki pealt fime vaadatud ja sis pidi scannima selle pildi asukoha,vat ei tea kas arvuti puhul ka see nii on,proovigu enne videomakiga ja kui v ... |
teema: Ei saa pilti TV-sse |
Anthrax
vastuseid: 13
vaadatud: 2052
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.07.2005 21:25:54 pealkiri: Ei saa pilti TV-sse |
| Kaabel on väga korralik varjestatud spets videosignaali jaoks. Oomipoest ostsin. |
teema: Ei saa pilti TV-sse |
Anthrax
vastuseid: 13
vaadatud: 2052
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.07.2005 11:00:29 pealkiri: Ei saa pilti TV-sse |
Peaks küll, aga ei teki mittemidagi.
Edid:probleem on siiani lahendamata. Kas viga võib olla videokaardi TV-outis? Kas seda on võimalik kuidagi kontrollida? |
teema: Ei saa pilti TV-sse |
Anthrax
vastuseid: 13
vaadatud: 2052
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.07.2005 20:15:05 pealkiri: Ei saa pilti TV-sse |
| Kui teen Force, siis lubab küll. |
teema: Ei saa pilti TV-sse |
Anthrax
vastuseid: 13
vaadatud: 2052
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.07.2005 20:10:16 pealkiri: Ei saa pilti TV-sse |
Vaata display tabsi alt Troubleshoot'i
Seal pane linnuke selle force'i kohta
Mul ka millegipärast 5.6ga enam ei näidanud, muidu töötas ilusti
Automaatselt ta mul aru ei saa, et on ühenda ... |
teema: Ei saa pilti TV-sse |
Anthrax
vastuseid: 13
vaadatud: 2052
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.07.2005 19:49:57 pealkiri: Ei saa pilti TV-sse |
Kõigi rahustamiseks MA KASUTASIN OTSINGUT.
Kaart on Sapphire Radeon 9600pro, millel on 9-pin S-Video väljund. Ostsin omale 9pin S-Video ülemineku RCA-le ja 10m RCA video juhet. Telekaks on mõni a ... |
teema: Kommenteerimine: svennson |
Anthrax
vastuseid: 43
vaadatud: 14099
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2005 19:41:41 pealkiri: Kommenteerimine: svennson |
müüsin emaplaadi... kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: olavi |
Anthrax
vastuseid: 192
vaadatud: 34655
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2005 17:57:17 pealkiri: Kommenteerimine: olavi |
Igati korralik  |
teema: Fotovõistlus V28: Oldschool |
Anthrax
vastuseid: 87
vaadatud: 28070
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.05.2005 15:08:12 pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool |
Kuikaua aega annab, 27. kaasa arvatud, või mitte?
Kolimistest tulnud probleemide tõttu teen ettepaneku 27.05.2005 kella 23.59-ni.  |
teema: Fotovõistlus V28: Oldschool |
Anthrax
vastuseid: 87
vaadatud: 28070
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.05.2005 21:53:42 pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool |
Seekord on au minul avada järjekordne fotovõistlus.
Minu vaimusilmas peaksid pildid tulema Retro stiilis... olgu misiganes asjad, alates ketsidest, lõpetades punaste-valgetäpiliste kuivainetopsid ... |
teema: [suletud] Fotovõistlus V27: Linnatuled |
Anthrax
vastuseid: 79
vaadatud: 25759
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.05.2005 14:16:11 pealkiri: Fotovõistlus V27: Linnatuled |
Kui ma sain õigesti aru, siis on minul see au teha uus teema 8)
Eile õhtul tuli paar ideed- "Mõte" või "Oldschool"
"Oldschool" võib põhjustada pisut kesise osavõtu.
"Mõte" on suhtelise ... |
teema: [suletud] Fotovõistlus V27: Linnatuled |
Anthrax
vastuseid: 79
vaadatud: 25759
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.05.2005 15:47:10 pealkiri: Fotovõistlus V27: Linnatuled |
sild.jpg
toonid on kuidagi väga mahedad ja selge jõevesi teeb asja heaks  |
teema: Fotovõistlus V26: Kiirus |
Anthrax
vastuseid: 46
vaadatud: 13956
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.05.2005 00:10:37 pealkiri: Fotovõistlus V26: Kiirus |
võtan ka asja uuesti käsile... lähen teen ka paar klõpsakat  |
teema: Fotovõistlus V26: Kiirus |
Anthrax
vastuseid: 46
vaadatud: 13956
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.05.2005 22:08:24 pealkiri: Fotovõistlus V26: Kiirus |
http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10028/maantee.jpg
 |
teema: Klipid arvutisse USB kaudu |
Anthrax
vastuseid: 3
vaadatud: 1479
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.04.2005 21:58:25 pealkiri: Klipid arvutisse USB kaudu |
On digitaalne videokaamera Panasonic NV-65DS. Sellest oleks tarvis saada videoklipid võimalikult hea kvaliteediga arvutisse USB kaudu, Firewire puudumise tõttu.
windows moviemakeriga tuli kena s ... |
teema: Kommenteerimine: v2hja |
Anthrax
vastuseid: 73
vaadatud: 39375
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2005 21:58:51 pealkiri: Kommenteerimine: v2hja |
 |
teema: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE |
Anthrax
vastuseid: 52
vaadatud: 17650
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.03.2005 21:47:43 pealkiri: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE |
| fotov6istlusV20_minek.jpg |
teema: Fotovõistlus V18 : Hindamine |
Anthrax
vastuseid: 77
vaadatud: 24506
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.02.2005 18:39:41 pealkiri: Fotovõistlus V18 : Hindamine |
| HARRI |
teema: Fotovõistlus V17 : Hindamine |
Anthrax
vastuseid: 59
vaadatud: 19021
|
foorum: Fotograafia postitatud: 29.01.2005 19:36:08 pealkiri: Fotovõistlus V17 : Hindamine |
| Konturo |
| |