Avaleht
otsing leidis 215 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Skype üldteema
Anthrax

vastuseid: 6915
vaadatud: 1489760

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 16.09.2014 11:55:46   pealkiri: Skype üldteema
Leidsin puhtjuhuslikult soovist sama seadme.
Täpselt see, mida ma otsisin. Seab seadistada ka nii, et kõned võetakse automaatselt vastu, seega peab vanaema ainult aparaati sisse suutma lülitada. ...
  teema: Google Chrome üldteema
Anthrax

vastuseid: 3235
vaadatud: 795224

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 16.09.2014 11:54:59   pealkiri: Google Chrome üldteema
Ei leidnud netist infot oma probleemi kohta.
Nimelt vahel kui saadan chrome alla stardi ribale ja uuesti sealt selle avan, kuvatakse vaid ülemine vasak nurk aknast. Stardi ribal chrome ikoonil klõb ...
  teema: Laotarkvara
Anthrax

vastuseid: 8
vaadatud: 9978

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.05.2014 20:44:07   pealkiri: Laotarkvara
Kuna Gazelle on suht probleemne süsteem, siis jääb ka see välja. GnuCash on tõesti rohkem raamatupidamisprogramm, seega otsin endiselt tarkvara.
Olen nõus ka natuke maksma normaalse asja eest. ...
  teema: Laotarkvara
Anthrax

vastuseid: 8
vaadatud: 9978

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.04.2014 23:41:00   pealkiri: Laotarkvara
Otsin väikesele ettevõttele tasuta lao/kassa tarkvara, mis jookseks Maci peal.
Ettevõte on väike ja tehniguid on vähe, kuid oluline on asja juures, et oleks võimalik elementaarselt ladu hallata ...
  teema: Verbatim SSD aeglane
Anthrax

vastuseid: 11
vaadatud: 8657

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.10.2013 13:56:55   pealkiri: Verbatim SSD aeglane
Tänud abi eest kõigile.
Arvuti töötab normaalsel kiirusel nüüd. Lasin peale 64-bit windowsi ja endiselt kõik hästi.
Graafika probleemi lõpetas BIOSi flash.
beer_yum.gif
  teema: Verbatim SSD aeglane
Anthrax

vastuseid: 11
vaadatud: 8657

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.10.2013 21:18:12   pealkiri: Verbatim SSD aeglane
Tundub, et läks paremaks. Üle kirjutamine jäi tegemata, kuna ei saanud sellega lihtsalt hakkama. Installin kõik driverid jms ka ära, siis on täpsemalt näha.
Benchmark igastahes selline.

PS: ...
  teema: Verbatim SSD aeglane
Anthrax

vastuseid: 11
vaadatud: 8657

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.10.2013 13:51:12   pealkiri: Verbatim SSD aeglane
Tänud kaasa mõtlemast.
Tempid korras ja prose tundub, et jookseb.
Sata mode on AHCI.
http://static2.nagi.ee/i/p/918/33/229582639fc761_l.jpg

Üritan uue softi peale lasta, ehk saab paremaks. Mi ...
  teema: Verbatim SSD aeglane
Anthrax

vastuseid: 11
vaadatud: 8657

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.10.2013 12:30:52   pealkiri: Verbatim SSD aeglane
Mainin veel ära, et kuna mul puudub SSD kettaga igasugune kogemus, siis on see kiirus VÄGA aeglane ka tavalise HDD-ga võrreldes.
Suvalise videoklipi avamine võtab aega ~1min. Seejuures on RAM kas ...
  teema: Verbatim SSD aeglane
Anthrax

vastuseid: 11
vaadatud: 8657

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.10.2013 00:13:38   pealkiri: Verbatim SSD aeglane
Pole teemaga väga kursis aga kas arvuti tootmisaja kohane hdd oleks siis kiirem?
  teema: Verbatim SSD aeglane
Anthrax

vastuseid: 11
vaadatud: 8657

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.10.2013 23:16:10   pealkiri: Verbatim SSD aeglane
Loodan, et ei pane väga puusse diagnoosiga.
Nimelt on arvuti kohati megaaeglane. Veebis niisama surfata on okei aga suvaliste programmide install ja jooksutamine võtab palju kauem aega, kui peaks. ...
  teema: Kommenteerimine: Dumbledore
Anthrax

vastuseid: 82
vaadatud: 30537

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2013 10:24:32   pealkiri: Kommenteerimine: Dumbledore
Ostsin sülearvuti. Diil oli ladus.
  teema: Skype üldteema
Anthrax

vastuseid: 6915
vaadatud: 1489760

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 15.08.2012 00:44:26   pealkiri: Skype üldteema
Asuse vidin tundub olema umbes ideaalne.
Kas sellist masinat Eestist saab ka osta/näppida?
  teema: Skype üldteema
Anthrax

vastuseid: 6915
vaadatud: 1489760

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 14.08.2012 15:35:04   pealkiri: Vanaema Skype'i
Pealkiri ilmselt tundub veits jabur aga täpselt selline on minu soov.
Vanaema - 80+ aastat vana, kes pole elus hiirt käes hoidnud ja pole õrna aimugi, mida interveeb endast kujutab oleks vaja saad ...
  teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid
Anthrax

vastuseid: 1314
vaadatud: 526939

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.12.2008 15:15:14   pealkiri: HP Pavilion remonditeema
funktsiooni nupu all ei ole. On täiesti eraldiseisev nupp, mis muljumisele ei reageeri.
Biosis ei näe wifi adapteri kohta mittemidagi. Kas see wifi moodul on sülearvutitel erealdiseisev ja äravõ ...
  teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid
Anthrax

vastuseid: 1314
vaadatud: 526939

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.12.2008 02:47:22   pealkiri: WIFI kadunud
Tegemist HP Compaq nc6220 sülearvutiga.
Ükspäev pärast transportimist, kui uuesti arvuti käima panin, oli wirelessi ikoon kadunud.
Võimalik, et transportimise käigus kukkus koos kotiga ca 30c ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
Anthrax

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157190

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.11.2006 16:58:07   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
http://www.zone.ee/henxxx/wall.jpg
Taustapilt otsitud deviantartist minimalistic kategooriast
Theme on XP silver
Üleval on stardocki objectdock
Selline siis minu desktop tööjuures.
  teema: Kommenteerimine: ttt
Anthrax

vastuseid: 214
vaadatud: 118437

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2006 23:09:22   pealkiri: Kommenteerimine: ttt
Töötab küll!
  teema: Siemens CF62
Anthrax

vastuseid: 95
vaadatud: 24333

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.05.2006 14:04:28   pealkiri: Siemens CF62
Selline probleem, et ei saa seda telefoni kuidagi värisema. Sada korda kõik menüüd läbi käinud jne. Telefon ei olnd enne minu kasutuses ja eelmine omanik ei kasutanud seda funktsiooni kordagi, k ...
  teema: Kommenteerimine: meelis63
Anthrax

vastuseid: 335
vaadatud: 73240

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2005 20:33:03   pealkiri: Kommenteerimine: meelis63
Väga usaldusväärne ja sõbralik. Tehing läks väikeste viperustega, mis said lahendatud väga positiivselt. thumbs_up.gif
  teema: www.ekool.ee
Anthrax

vastuseid: 182
vaadatud: 54199

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 04.11.2005 11:02:46   pealkiri: www.ekool.ee

No ma usun et paberilehe kuhu koduseid ülesandeid kirjutada leiaks igaüks icon_rolleyes.gif. Pealegi on sul telefon ja sa saaksid teistele helistada. See on küll loll vabandus et ei saanud näiteks arvestus ...
  teema: Skype üldteema
Anthrax

vastuseid: 6915
vaadatud: 1489760

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 23.10.2005 23:50:46   pealkiri: Skype üldteema
Justnimelt icon_lol.gif
tänan tähelepanu eest beer_yum.gif
  teema: Skype üldteema
Anthrax

vastuseid: 6915
vaadatud: 1489760

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 23.10.2005 23:17:25   pealkiri: Skype üldteema
Tegin uue maili aadressi @gmail.com. Ei saa sellega sisse. Veateateks annab, et mailiaadressi pole olemas või on username või password vale. Kõik peaks tegelikkuses nigu korras olema. icon_rolleyes.gif
  teema: www.ekool.ee
Anthrax

vastuseid: 182
vaadatud: 54199

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 20.10.2005 21:23:28   pealkiri: www.ekool.ee
Kui ma tahan enne kella 10-t magama minna ja jõuan koju 5-ks, mismoodi ma siis oma koduseid ülesandeid näen? Kuna E-kool peaks kaotama päeviku süsteemi, siis pole mul kuskile üles kirjutatud. Ka ...
  teema: Kommenteerimine: Virtuoso
Anthrax

vastuseid: 169
vaadatud: 33373

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.10.2005 12:06:16   pealkiri: Kommenteerimine: Virtuoso
Jätjekordne positiivne thumbs_up.gif
  teema: Google Earth
Anthrax

vastuseid: 72
vaadatud: 21872

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 09.08.2005 13:24:04   pealkiri: Google Earth
Kui te tahate kangesti et iga 5min tagant uuendaks, sis näiteks talveajal peate päriskaua üleval olema, et näha teisel pool maakera sõpra icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
  teema: FlatOut
Anthrax

vastuseid: 573
vaadatud: 86485

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.08.2005 23:33:23   pealkiri: FlatOut
Probleem...
Installisin ära aga vahetult peale flatouti loadimise pilti viskab mängust välja.
  teema: Mafia
Anthrax

vastuseid: 741
vaadatud: 174027

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.08.2005 14:42:59   pealkiri: Mafia
Kas peale extreme free ride'i on veel midagi?
  teema: Buffer Underrun Error
Anthrax

vastuseid: 19
vaadatud: 3186

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 29.07.2005 21:21:30   pealkiri: Buffer Underrun Error
uskuge või mitte aga verbatimile tegid ära 3.50 maksvad toorikud.
asi töötab.
Tõmba proge, mis näitab tooriku tõelist tootjat. Vaatamise ajal ära püsti seisa.
äkki tooks paar näidet vas ...
  teema: Buffer Underrun Error
Anthrax

vastuseid: 19
vaadatud: 3186

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.07.2005 15:37:50   pealkiri: Buffer Underrun Error
mis siis juhtub, kui kiirust vähendad?
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
Anthrax

vastuseid: 6723
vaadatud: 1211035

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.07.2005 19:27:06   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
Ma olen ummikus.. missioon, kus tuleb sukelduda. Aga ta ei lase mind missioonile, kuna mul pole piisavalt skilli.. mismoodi seda treenida saab? Lihtsalt hüppan lambist vette ja hakkan harjutama?
  teema: Digitaalne klaviatuur
Anthrax

vastuseid: 120
vaadatud: 41812

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 15.07.2005 12:28:06   pealkiri: Digitaalne klaviatuur
Pääris spets icon_eek.gif
  teema: Ei saa pilti TV-sse
Anthrax

vastuseid: 13
vaadatud: 2052

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.07.2005 11:47:52   pealkiri: Ei saa pilti TV-sse
tom1245, vat asi selles ,et av pealt mulle enne ikka videomaki pealt fime vaadatud ja sis pidi scannima selle pildi asukoha,vat ei tea kas arvuti puhul ka see nii on,proovigu enne videomakiga ja kui v ...
  teema: Ei saa pilti TV-sse
Anthrax

vastuseid: 13
vaadatud: 2052

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.07.2005 21:25:54   pealkiri: Ei saa pilti TV-sse
Kaabel on väga korralik varjestatud spets videosignaali jaoks. Oomipoest ostsin.
  teema: Ei saa pilti TV-sse
Anthrax

vastuseid: 13
vaadatud: 2052

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.07.2005 11:00:29   pealkiri: Ei saa pilti TV-sse
Peaks küll, aga ei teki mittemidagi.

Edid:probleem on siiani lahendamata. Kas viga võib olla videokaardi TV-outis? Kas seda on võimalik kuidagi kontrollida?
  teema: Ei saa pilti TV-sse
Anthrax

vastuseid: 13
vaadatud: 2052

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.07.2005 20:15:05   pealkiri: Ei saa pilti TV-sse
Kui teen Force, siis lubab küll.
  teema: Ei saa pilti TV-sse
Anthrax

vastuseid: 13
vaadatud: 2052

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.07.2005 20:10:16   pealkiri: Ei saa pilti TV-sse
Vaata display tabsi alt Troubleshoot'i

Seal pane linnuke selle force'i kohta

Mul ka millegipärast 5.6ga enam ei näidanud, muidu töötas ilusti

Automaatselt ta mul aru ei saa, et on ühenda ...
  teema: Ei saa pilti TV-sse
Anthrax

vastuseid: 13
vaadatud: 2052

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.07.2005 19:49:57   pealkiri: Ei saa pilti TV-sse
Kõigi rahustamiseks MA KASUTASIN OTSINGUT.
Kaart on Sapphire Radeon 9600pro, millel on 9-pin S-Video väljund. Ostsin omale 9pin S-Video ülemineku RCA-le ja 10m RCA video juhet. Telekaks on mõni a ...
  teema: Kommenteerimine: svennson
Anthrax

vastuseid: 43
vaadatud: 14099

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2005 19:41:41   pealkiri: Kommenteerimine: svennson
müüsin emaplaadi... kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: olavi
Anthrax

vastuseid: 192
vaadatud: 34655

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.06.2005 17:57:17   pealkiri: Kommenteerimine: olavi
Igati korralik thumbs_up.gif
  teema: Fotovõistlus V28: Oldschool
Anthrax

vastuseid: 87
vaadatud: 28070

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.05.2005 15:08:12   pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool
Kuikaua aega annab, 27. kaasa arvatud, või mitte?
Kolimistest tulnud probleemide tõttu teen ettepaneku 27.05.2005 kella 23.59-ni. beer_yum.gif
  teema: Fotovõistlus V28: Oldschool
Anthrax

vastuseid: 87
vaadatud: 28070

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 20.05.2005 21:53:42   pealkiri: Fotovõistlus V28: Oldschool
Seekord on au minul avada järjekordne fotovõistlus.
Minu vaimusilmas peaksid pildid tulema Retro stiilis... olgu misiganes asjad, alates ketsidest, lõpetades punaste-valgetäpiliste kuivainetopsid ...
  teema: [suletud] Fotovõistlus V27: Linnatuled
Anthrax

vastuseid: 79
vaadatud: 25759

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 20.05.2005 14:16:11   pealkiri: Fotovõistlus V27: Linnatuled
Kui ma sain õigesti aru, siis on minul see au teha uus teema 8)
Eile õhtul tuli paar ideed- "Mõte" või "Oldschool"

"Oldschool" võib põhjustada pisut kesise osavõtu.
"Mõte" on suhtelise ...
  teema: [suletud] Fotovõistlus V27: Linnatuled
Anthrax

vastuseid: 79
vaadatud: 25759

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.05.2005 15:47:10   pealkiri: Fotovõistlus V27: Linnatuled
sild.jpg
toonid on kuidagi väga mahedad ja selge jõevesi teeb asja heaks thumbs_up.gif
  teema: Fotovõistlus V26: Kiirus
Anthrax

vastuseid: 46
vaadatud: 13956

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.05.2005 00:10:37   pealkiri: Fotovõistlus V26: Kiirus
thumbs_up.gif
võtan ka asja uuesti käsile... lähen teen ka paar klõpsakat icon_razz.gif
  teema: Fotovõistlus V26: Kiirus
Anthrax

vastuseid: 46
vaadatud: 13956

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.05.2005 22:08:24   pealkiri: Fotovõistlus V26: Kiirus
http://fotovoistlus.trsm.pri.ee/albums/userpics/10028/maantee.jpg

thumbs_up.gif
  teema: Klipid arvutisse USB kaudu
Anthrax

vastuseid: 3
vaadatud: 1479

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 11.04.2005 21:58:25   pealkiri: Klipid arvutisse USB kaudu
On digitaalne videokaamera Panasonic NV-65DS. Sellest oleks tarvis saada videoklipid võimalikult hea kvaliteediga arvutisse USB kaudu, Firewire puudumise tõttu.

windows moviemakeriga tuli kena s ...
  teema: Kommenteerimine: v2hja
Anthrax

vastuseid: 73
vaadatud: 39375

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2005 21:58:51   pealkiri: Kommenteerimine: v2hja
icon_eek.gif
  teema: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE
Anthrax

vastuseid: 52
vaadatud: 17650

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.03.2005 21:47:43   pealkiri: Fotovõistlus V20: Minek HINDAMINE
fotov6istlusV20_minek.jpg
  teema: Fotovõistlus V18 : Hindamine
Anthrax

vastuseid: 77
vaadatud: 24506

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.02.2005 18:39:41   pealkiri: Fotovõistlus V18 : Hindamine
HARRI
  teema: Fotovõistlus V17 : Hindamine
Anthrax

vastuseid: 59
vaadatud: 19021

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 29.01.2005 19:36:08   pealkiri: Fotovõistlus V17 : Hindamine
Konturo
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.