Avaleht
otsing leidis 316 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Winman
ala

vastuseid: 1518
vaadatud: 194505

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2022 20:52:46   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Väike tehing- mõistlik müüja!
  teema: OnePlus 7/7 Pro/7T
alo

vastuseid: 324
vaadatud: 111817

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.10.2021 09:29:09   pealkiri: OnePlus 7/7 Pro/7T

Negatiivse poole pealt - MobiilID ei tööta kui VoLTE/VoWIFI sisse lülitatud.. - annab "Ühenduse viga, kas proovida uuesti?"
On keegi veel sellist viga näinud?

sama siin ka.

Umbes 2 aast ...
  teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema
alx

vastuseid: 1296
vaadatud: 383888

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.10.2021 12:24:41   pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema
Soov on panna Home3 sati taldrik detsimeetriantenni asemele. Kas keegi oskab öelda, kas olemasolev kaabel sobib SATile- kaabli peal kiri "TESATEK AL113 COAXIAL CABLE".
  teema: Kommenteerimine: veldur
ALi

vastuseid: 89
vaadatud: 27356

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2020 09:06:19   pealkiri: Kommenteerimine: veldur
Sain paari DVD kirjutaja võrra rikkamaks, aitäh!
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Alz

vastuseid: 23208
vaadatud: 5767647

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.03.2019 18:29:09   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kas kellelgi on juhtumisi mõni Starbox seade (koaksiaali otsa) seisma jäänud? Võiksin mõistliku hinna eest ära osta.
Tahan teise füüsilise seadmega proovida, minu vana teeb igapäevaselt mitu ...
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
ALi

vastuseid: 1512
vaadatud: 188837

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2018 12:21:46   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Müüs igati kobeda retro-läpaka, kauba ja asja-ajamisega väga rahul.
  teema: Sõidujagamisest saab ametlik ühistranspordiliik
Alz

vastuseid: 5
vaadatud: 4203

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 05.12.2016 22:36:19   pealkiri: Sõidujagamisest saab ametlik ühistranspordiliik
Kui tavaline ühistransport, siis võib sõidujagamist tehes rahulikult bussirajal sõita, kas mitte?
  teema: Kommenteerimine: MX1
alx

vastuseid: 13
vaadatud: 4055

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2016 21:40:50   pealkiri: Kommenteerimine: MX1
Peale raha ülekandmist pani kauba väga kiiresti teele.
  teema: Telerite üldteema
all

vastuseid: 19211
vaadatud: 4904222

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.02.2016 22:56:32   pealkiri: Telerite üldteema
Kas keegi oskaks vihjata kuskohast leiaks Samsungi TV mudeli koodis olevate viimaste tähtede kohta käivat infot?
Mul jäi silma selline teler - http://www.expert.fi/Tuotteet/Kuva/Taulutelevisiot/S ...
  teema: Kommenteerimine: roostevaba
Alz

vastuseid: 172
vaadatud: 49536

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.07.2015 00:14:25   pealkiri: Kommenteerimine: roostevaba
Soovitan, kaup ja tarne nagu lubatud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: alexander_77
Alz

vastuseid: 147
vaadatud: 31627

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2015 13:34:13   pealkiri: Kommenteerimine: alexander_77
Ostsin Sony objektiivikaamera QX10. Kaup täpselt nagu kirjeldatud, igati korrektne ja meeldiv ostuprotsess. Soovitan! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: badboss
ALi

vastuseid: 16
vaadatud: 2100

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2015 17:52:46   pealkiri: Kommenteerimine: badboss
Ostsin läpaka protsessori, täitsa töötab ja tehing sai ka kiirelt läbi viidud.
  teema: Kommenteerimine: radist87
ALi

vastuseid: 64
vaadatud: 32652

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2015 22:47:22   pealkiri: Kommenteerimine: radist87
Ostis ühed AKG kõrvaklapid, tehing käis kiirelt ja korrektselt. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: tarts21
ALS

vastuseid: 121
vaadatud: 28251

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2014 13:09:06   pealkiri: Kommenteerimine: tarts21
Sai üks telefon müüdud, asjaajamine kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kuri orav
ALS

vastuseid: 4
vaadatud: 3611

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2014 22:57:34   pealkiri: Kommenteerimine: kuri orav
Müüsin mängu thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: logitec
ALS

vastuseid: 55
vaadatud: 17147

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.11.2013 01:56:15   pealkiri: Kommenteerimine: logitec
Ostis telefoni, kõik tiptop thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wfiles
ALS

vastuseid: 610
vaadatud: 118483

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.10.2013 10:45:40   pealkiri: Kommenteerimine: wfiles
sai üks jupp müüdud, väga hea thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank :: Toiteallikad
Alz

vastuseid: 67
vaadatud: 78057

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 30.05.2013 20:46:09   pealkiri: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank
Kas testijal ja ka kommenterijatel kes vähemalt 10 000 mAh akupanka omavad oleks võimalik testida kuipalju suurema mahuga tahvilit suudavad laadida?
Ostsin ise HV foorumist 30EUR-iga odava hiinaka ...
  teema: DotA 2
alu

vastuseid: 1792
vaadatud: 399746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.12.2012 18:03:20   pealkiri: DotA 2
Keegi soovib dota 2 invite?
  teema: Kommenteerimine: feliks05
alu

vastuseid: 522
vaadatud: 102404

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.09.2012 23:53:18   pealkiri: Kommenteerimine: feliks05
Ostsin autovõimu. Soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: diplomitöö küsitlus ( seotud outsource'imise e. tööjõu väljarendiga )
all

vastuseid: 0
vaadatud: 1101

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.04.2012 17:06:11   pealkiri: diplomitöö küsitlus ( seotud outsource'imise e. tööjõu väljarendiga )
Tere!
Kuna siin käib palju IT'ga seotud inimesi, siis paluti edastada ühe tudengi palve.

Hetkel kirjutatakse lõputööd, mis uurib Eesti IT-firmade töötajate rahulolu outsource'imise suhtes. ...
  teema: Kommenteerimine: Zebra
alu

vastuseid: 20
vaadatud: 8433

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2012 19:46:17   pealkiri: Possitiivne
soovitan!!!
  teema: Elisa mobiilne internet
alx

vastuseid: 11802
vaadatud: 2677515

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.12.2011 16:24:50   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Tartumaal Rannu masti otsas pole juba vähemalt kuu aega sisuliselt üldse netti. Tuleb hetkeks ja kaob siis mõne sekundi pärast (ei tea kas õnnestubki seda postitust üles laadida). Klienditeenind ...
  teema: Kommenteerimine: Winman
ALi

vastuseid: 1518
vaadatud: 194505

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2011 23:22:38   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostis sülearvuti aku, tehing kiire ja korrektne.
  teema: Kommenteerimine: arnis
alx

vastuseid: 119
vaadatud: 43076

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2011 20:01:10   pealkiri: Kommenteerimine: arnis
Ostsin mehelt projektori. Aus kaup thumbs_up.gif
  teema: Sketchupist dwg kättesaamine
all

vastuseid: 8
vaadatud: 4013

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 23.09.2011 16:28:21   pealkiri: Sketchupist dwg kättesaamine
http://www.google.com/support/forum/p/sketchup/thread?tid=22537fe168ed2eb0&hl=en ?
Tuhat-ja-tuline! Kuidas ma ise seda teemat ei suutnud leida? icon_smile.gif
Tundub, et tegemist suhtkoht sellesama probleem ...
  teema: Sketchupist dwg kättesaamine
all

vastuseid: 8
vaadatud: 4013

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 23.09.2011 16:04:19   pealkiri: Sketchupist dwg kättesaamine
google otsing ei anna mingeid vastuseid?
Võibolla ma ei oska antud juhul kasutada õigeid võtmesõnasid, kuid siiamaani ma ei ole leidnud sellele probleemile lahendust. On vaid ohtralt nuttu ja hal ...
  teema: Sketchupist dwg kättesaamine
all

vastuseid: 8
vaadatud: 4013

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 23.09.2011 15:10:26   pealkiri: Sketchupist dwg kättesaamine
Hei,

Oskab keegi ehk kommenteerida või soovitusi anda järgneval teemal.

Tegin Sketchupis valmis ühe suure riiuli joonise ja nüüd tahaksin selle elemendid CNC pingis lasta välja lõigata. K ...
  teema: Kommenteerimine: lux
ALi

vastuseid: 37
vaadatud: 11893

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2011 13:00:16   pealkiri: Kommenteerimine: lux
Ühe igati meeldiva ärikogemuse võrra rikkam. thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: Koss Porta Pro :: Kõrvaklapid
ALi

vastuseid: 130
vaadatud: 85988

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 29.08.2011 19:22:31   pealkiri: Ülevaade: Koss Porta Pro
Mul ka uusi švamme vaja, eestist saab neid kuskilt?

On keegi kusagil Tartus (või Tallinnas) neid švamme näinud?Vähemalt mõni aasta tagasi oli neid Expert'i tehnikapoodides saada (ise ostsin P ...
  teema: Kommenteerimine: dohc-48v12
ALi

vastuseid: 111
vaadatud: 41843

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2011 08:23:10   pealkiri: Kommenteerimine: dohc-48v12
Kaup sulle, raha mulle. Igati positiivne äri oli icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: miku08
ALi

vastuseid: 2
vaadatud: 1078

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2011 15:09:36   pealkiri: Kommenteerimine: miku08
Ostsin sülearvuti CD-RW/DVD seadme, tehing kiire ja kaup korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: veixv
Alz

vastuseid: 377
vaadatud: 50785

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2011 13:42:45   pealkiri: Kommenteerimine: veixv
Väga meeldiv ostja, vastab kiirelt, otsustab kiirelt jne. Soovitan! icon_biggrin.gif
  teema: O: Seagate 250GB SATA
Alr

vastuseid: 0
vaadatud: 1019

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 21.05.2011 09:43:32   pealkiri: O: Seagate 250GB SATA
Ostan Seagate Barracuda 250GB SATA kõvaketta. (3,5" tolline)
Model: 8T3250823A

Oskab keegi soovitada kuskohast saab sellist vana kõvaketast osta, kuna tõenäoliselt seda enam ammu ei toodeta?
...
  teema: Kõvaketta probleem.
ala

vastuseid: 7
vaadatud: 2117

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 23.04.2011 21:52:40   pealkiri: Re: ketas ei tule külge
Peaks üle vaatama ka Master/Slave pistiku selle ide ketta küljes, kui on valesti (nt dvd rom ja ketas on mõlemad master) siis bios ei pruugi leida seda ketast. Kuna pöörded võtab üles siis toit ...
  teema: USB seadmega kõvakettalt kopeerib nii aeglaselt
ala

vastuseid: 5
vaadatud: 1809

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 22.04.2011 03:35:50   pealkiri: kõvaketas aeglane
Minu teela ütleb, et driveri viga kui ketas kopeerib ja loeb aeglaselt. Näiteks test op süsteemi (PartPe) alt bootides tavaliselt kopeerib kiirusega u 8x kiiremini. Uus HDD driver vaja leida.
  teema: Arvuti justkui ei tunne enam ketast ära
ala

vastuseid: 6
vaadatud: 2417

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 22.04.2011 03:16:21   pealkiri: fat32 andmed kaotsi läinud
Abiks takvara GetDataBack for fat32, voilaa u 2-3h higistamist ja andmed copytud teisele kettale kui masinas siin teise ketta ühendamiseks ja ketas ise ok (tõenäosus saada kätte 90% andmetest või ...
  teema: Kõvaketta jama
ala

vastuseid: 16
vaadatud: 3058

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 22.04.2011 03:09:20   pealkiri: sinine ekraan
Kui safe mode ei saa ehk vigast driverit removida ei saa siis lõhnab uue op süsteemi installi järgi. Teinekord abiks backup enne igasuguste katsetuste tegemist ehk nt Norton Ghost (image).
  teema: Kõvaketta probleem.
ala

vastuseid: 7
vaadatud: 2117

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 22.04.2011 03:00:59   pealkiri: ketas ei tule külge
Peaks üle vaatama ka Master/Slave pistiku selle ide ketta küljes, kui on valesti (nt dvd rom ja ketas on mõlemad master) siis bios ei pruugi leida seda ketast. Kuna pöörded võtab üles siis toit ...
  teema: Kõvaketta tühjendamine
ala

vastuseid: 17
vaadatud: 6482

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 22.04.2011 02:53:48   pealkiri: wipe
Ei süübinud küll teemasse aga pealkirja järgi sooviti HDD andmed lugematuks muuta, abimees wipe dos:
http://www.freedownloadscenter.com/Best/free-wipe-dos.html
Vabavarana on saadaval tarkvara, m ...
  teema: Mis järjekorras ühele HDD-le: boot, win98, win2k, winxp, win2kserver, linux, data
ala

vastuseid: 36
vaadatud: 7484

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 22.04.2011 02:20:17   pealkiri: Mis järjekorras ühele HDD-le: boot, win98, win2k, winxp, win2kserver, linux, data
Partatsioonidel olev op süsteemide järjekord peaks piisavalt töökõlbulik olema. Buudin iga järgneva op süsteemi bootfailiga op süsteeme peale installides. Iseasi kas WIN2KServer loeb ja teeb u ...
  teema: Videofailid nähtavaks nii et neid ei saaks kopeerida?
ala

vastuseid: 7
vaadatud: 2497

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 22.04.2011 01:01:07   pealkiri: Videofailid nähtavaks nii et neid ei saaks kopeerida?
Tegelikult ei ole kopeerimise takistamiseks mitte midagi teha.. Viimase võimalusena võib kasutaja kas või videokaamera monitori ette panna icon_biggrin.gif

Kui tahad et videofaile ülilihtsalt kopeerida ei sa ...
  teema: Videofailid nähtavaks nii et neid ei saaks kopeerida?
ala

vastuseid: 7
vaadatud: 2497

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 03.04.2011 01:17:56   pealkiri: Videofailid nähtavaks nii et neid ei saaks kopeerida?
  teema: Videofailid nähtavaks nii et neid ei saaks kopeerida?
ala

vastuseid: 7
vaadatud: 2497

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 03.04.2011 00:20:17   pealkiri: Videofailid nähtavaks nii et neid ei saaks kopeerida?
Üle võrguühenduse jagatud erinevad videofailid oleks vaja teha vaadatavaks näiteks kasutaja arvutis oleva VLC playeriga nii et kasutaja ei saaks videofaili oma arvutisse salvestada/kopeerida. Kas ...
  teema: Elisa mobiilne internet
alx

vastuseid: 11802
vaadatud: 2677515

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.01.2011 11:58:07   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Keegi veel siin Rannu (Tartumaa) masti küljes on? Kiirus on muidu pidevalt 2-4 Mb/alla, 1-2 Mb/üles olnud. Nüüd mingi 5 päeva ei tee Speedtesti lehtegi lahti.
  teema: Kommenteerimine: etike89
ALi

vastuseid: 292
vaadatud: 49987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2010 21:04:14   pealkiri: Kommenteerimine: etike89
Äri käis kiirelt ja korrektselt thumbs_up.gif
  teema: Elisa mobiilne internet
alx

vastuseid: 11802
vaadatud: 2677515

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.10.2010 21:55:31   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Ka minul siin Tartumaal viimased päevad nett pekkis. Speedtest näitab endiselt head kiirust, aga lehed laevad poolikult, ei saa ühendust jne.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
all

vastuseid: 23208
vaadatud: 5767647

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.10.2010 23:13:41   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Ära siis vaka all hoia.
Saatsin meili. Täiesti tõsiselt hakkab see jama juba ära tüütama.
Paar päeva sai juba rõõmus olla, et lõpuks ometi on asi korda saanud.
Miks küll E-lõvi oma fi ...
  teema: Elisa mobiilne internet
alu

vastuseid: 11802
vaadatud: 2677515

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.09.2010 02:08:27   pealkiri: Elisa mobiilne internet
http://www.speedtest.net/result/970928420.png
  teema: Eesti Energia "KÕU"
alx

vastuseid: 9503
vaadatud: 1973774

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 23.09.2010 15:12:13   pealkiri: Eesti Energia "KÕU"
vaata hoolega: Televõrgul ei ole rating sama mis sel pildil icon_biggrin.gif

Saan aru jah, lihtsalt ütlen et saab ka ilma fotoshopita.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.