|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Winman |
ala
vastuseid: 1518
vaadatud: 194505
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2022 20:52:46 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
| Väike tehing- mõistlik müüja! |
teema: OnePlus 7/7 Pro/7T |
alo
vastuseid: 324
vaadatud: 111817
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.10.2021 09:29:09 pealkiri: OnePlus 7/7 Pro/7T |
Negatiivse poole pealt - MobiilID ei tööta kui VoLTE/VoWIFI sisse lülitatud.. - annab "Ühenduse viga, kas proovida uuesti?"
On keegi veel sellist viga näinud?
sama siin ka.
Umbes 2 aast ... |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
alx
vastuseid: 1296
vaadatud: 383888
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.10.2021 12:24:41 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
| Soov on panna Home3 sati taldrik detsimeetriantenni asemele. Kas keegi oskab öelda, kas olemasolev kaabel sobib SATile- kaabli peal kiri "TESATEK AL113 COAXIAL CABLE". |
teema: Kommenteerimine: veldur |
ALi
vastuseid: 89
vaadatud: 27356
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2020 09:06:19 pealkiri: Kommenteerimine: veldur |
| Sain paari DVD kirjutaja võrra rikkamaks, aitäh! |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Alz
vastuseid: 23208
vaadatud: 5767647
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.03.2019 18:29:09 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Kas kellelgi on juhtumisi mõni Starbox seade (koaksiaali otsa) seisma jäänud? Võiksin mõistliku hinna eest ära osta.
Tahan teise füüsilise seadmega proovida, minu vana teeb igapäevaselt mitu ... |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
ALi
vastuseid: 1512
vaadatud: 188837
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2018 12:21:46 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
| Müüs igati kobeda retro-läpaka, kauba ja asja-ajamisega väga rahul. |
teema: Sõidujagamisest saab ametlik ühistranspordiliik |
Alz
vastuseid: 5
vaadatud: 4203
|
foorum: Varia postitatud: 05.12.2016 22:36:19 pealkiri: Sõidujagamisest saab ametlik ühistranspordiliik |
| Kui tavaline ühistransport, siis võib sõidujagamist tehes rahulikult bussirajal sõita, kas mitte? |
teema: Kommenteerimine: MX1 |
alx
vastuseid: 13
vaadatud: 4055
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2016 21:40:50 pealkiri: Kommenteerimine: MX1 |
| Peale raha ülekandmist pani kauba väga kiiresti teele. |
teema: Telerite üldteema |
all
vastuseid: 19211
vaadatud: 4904222
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.02.2016 22:56:32 pealkiri: Telerite üldteema |
Kas keegi oskaks vihjata kuskohast leiaks Samsungi TV mudeli koodis olevate viimaste tähtede kohta käivat infot?
Mul jäi silma selline teler - http://www.expert.fi/Tuotteet/Kuva/Taulutelevisiot/S ... |
teema: Kommenteerimine: roostevaba |
Alz
vastuseid: 172
vaadatud: 49536
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.07.2015 00:14:25 pealkiri: Kommenteerimine: roostevaba |
Soovitan, kaup ja tarne nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: alexander_77 |
Alz
vastuseid: 147
vaadatud: 31627
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2015 13:34:13 pealkiri: Kommenteerimine: alexander_77 |
Ostsin Sony objektiivikaamera QX10. Kaup täpselt nagu kirjeldatud, igati korrektne ja meeldiv ostuprotsess. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: badboss |
ALi
vastuseid: 16
vaadatud: 2100
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2015 17:52:46 pealkiri: Kommenteerimine: badboss |
| Ostsin läpaka protsessori, täitsa töötab ja tehing sai ka kiirelt läbi viidud. |
teema: Kommenteerimine: radist87 |
ALi
vastuseid: 64
vaadatud: 32652
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2015 22:47:22 pealkiri: Kommenteerimine: radist87 |
Ostis ühed AKG kõrvaklapid, tehing käis kiirelt ja korrektselt.  |
teema: Kommenteerimine: tarts21 |
ALS
vastuseid: 121
vaadatud: 28251
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.05.2014 13:09:06 pealkiri: Kommenteerimine: tarts21 |
Sai üks telefon müüdud, asjaajamine kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: kuri orav |
ALS
vastuseid: 4
vaadatud: 3611
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2014 22:57:34 pealkiri: Kommenteerimine: kuri orav |
Müüsin mängu  |
teema: Kommenteerimine: logitec |
ALS
vastuseid: 55
vaadatud: 17147
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2013 01:56:15 pealkiri: Kommenteerimine: logitec |
Ostis telefoni, kõik tiptop  |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
ALS
vastuseid: 610
vaadatud: 118483
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2013 10:45:40 pealkiri: Kommenteerimine: wfiles |
sai üks jupp müüdud, väga hea  |
teema: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank :: Toiteallikad |
Alz
vastuseid: 67
vaadatud: 78057
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 30.05.2013 20:46:09 pealkiri: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank |
Kas testijal ja ka kommenterijatel kes vähemalt 10 000 mAh akupanka omavad oleks võimalik testida kuipalju suurema mahuga tahvilit suudavad laadida?
Ostsin ise HV foorumist 30EUR-iga odava hiinaka ... |
teema: DotA 2 |
alu
vastuseid: 1792
vaadatud: 399746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2012 18:03:20 pealkiri: DotA 2 |
| Keegi soovib dota 2 invite? |
teema: Kommenteerimine: feliks05 |
alu
vastuseid: 522
vaadatud: 102404
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.09.2012 23:53:18 pealkiri: Kommenteerimine: feliks05 |
Ostsin autovõimu. Soovitan soojalt  |
teema: diplomitöö küsitlus ( seotud outsource'imise e. tööjõu väljarendiga ) |
all
vastuseid: 0
vaadatud: 1101
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.04.2012 17:06:11 pealkiri: diplomitöö küsitlus ( seotud outsource'imise e. tööjõu väljarendiga ) |
Tere!
Kuna siin käib palju IT'ga seotud inimesi, siis paluti edastada ühe tudengi palve.
Hetkel kirjutatakse lõputööd, mis uurib Eesti IT-firmade töötajate rahulolu outsource'imise suhtes. ... |
teema: Kommenteerimine: Zebra |
alu
vastuseid: 20
vaadatud: 8433
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2012 19:46:17 pealkiri: Possitiivne |
| soovitan!!! |
teema: Elisa mobiilne internet |
alx
vastuseid: 11802
vaadatud: 2677515
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.12.2011 16:24:50 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Tartumaal Rannu masti otsas pole juba vähemalt kuu aega sisuliselt üldse netti. Tuleb hetkeks ja kaob siis mõne sekundi pärast (ei tea kas õnnestubki seda postitust üles laadida). Klienditeenind ... |
teema: Kommenteerimine: Winman |
ALi
vastuseid: 1518
vaadatud: 194505
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2011 23:22:38 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
| Ostis sülearvuti aku, tehing kiire ja korrektne. |
teema: Kommenteerimine: arnis |
alx
vastuseid: 119
vaadatud: 43076
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2011 20:01:10 pealkiri: Kommenteerimine: arnis |
Ostsin mehelt projektori. Aus kaup  |
teema: Sketchupist dwg kättesaamine |
all
vastuseid: 8
vaadatud: 4013
|
foorum: Kujundamine postitatud: 23.09.2011 16:28:21 pealkiri: Sketchupist dwg kättesaamine |
http://www.google.com/support/forum/p/sketchup/thread?tid=22537fe168ed2eb0&hl=en ?
Tuhat-ja-tuline! Kuidas ma ise seda teemat ei suutnud leida?
Tundub, et tegemist suhtkoht sellesama probleem ... |
teema: Sketchupist dwg kättesaamine |
all
vastuseid: 8
vaadatud: 4013
|
foorum: Kujundamine postitatud: 23.09.2011 16:04:19 pealkiri: Sketchupist dwg kättesaamine |
google otsing ei anna mingeid vastuseid?
Võibolla ma ei oska antud juhul kasutada õigeid võtmesõnasid, kuid siiamaani ma ei ole leidnud sellele probleemile lahendust. On vaid ohtralt nuttu ja hal ... |
teema: Sketchupist dwg kättesaamine |
all
vastuseid: 8
vaadatud: 4013
|
foorum: Kujundamine postitatud: 23.09.2011 15:10:26 pealkiri: Sketchupist dwg kättesaamine |
Hei,
Oskab keegi ehk kommenteerida või soovitusi anda järgneval teemal.
Tegin Sketchupis valmis ühe suure riiuli joonise ja nüüd tahaksin selle elemendid CNC pingis lasta välja lõigata. K ... |
teema: Kommenteerimine: lux |
ALi
vastuseid: 37
vaadatud: 11893
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2011 13:00:16 pealkiri: Kommenteerimine: lux |
Ühe igati meeldiva ärikogemuse võrra rikkam.  |
teema: Ülevaade: Koss Porta Pro :: Kõrvaklapid |
ALi
vastuseid: 130
vaadatud: 85988
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 29.08.2011 19:22:31 pealkiri: Ülevaade: Koss Porta Pro |
Mul ka uusi švamme vaja, eestist saab neid kuskilt?
On keegi kusagil Tartus (või Tallinnas) neid švamme näinud?Vähemalt mõni aasta tagasi oli neid Expert'i tehnikapoodides saada (ise ostsin P ... |
teema: Kommenteerimine: dohc-48v12 |
ALi
vastuseid: 111
vaadatud: 41843
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2011 08:23:10 pealkiri: Kommenteerimine: dohc-48v12 |
Kaup sulle, raha mulle. Igati positiivne äri oli  |
teema: Kommenteerimine: miku08 |
ALi
vastuseid: 2
vaadatud: 1078
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2011 15:09:36 pealkiri: Kommenteerimine: miku08 |
Ostsin sülearvuti CD-RW/DVD seadme, tehing kiire ja kaup korralik  |
teema: Kommenteerimine: veixv |
Alz
vastuseid: 377
vaadatud: 50785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2011 13:42:45 pealkiri: Kommenteerimine: veixv |
Väga meeldiv ostja, vastab kiirelt, otsustab kiirelt jne. Soovitan!  |
teema: O: Seagate 250GB SATA |
Alr
vastuseid: 0
vaadatud: 1019
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 21.05.2011 09:43:32 pealkiri: O: Seagate 250GB SATA |
Ostan Seagate Barracuda 250GB SATA kõvaketta. (3,5" tolline)
Model: 8T3250823A
Oskab keegi soovitada kuskohast saab sellist vana kõvaketast osta, kuna tõenäoliselt seda enam ammu ei toodeta?
... |
teema: Kõvaketta probleem. |
ala
vastuseid: 7
vaadatud: 2117
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 23.04.2011 21:52:40 pealkiri: Re: ketas ei tule külge |
| Peaks üle vaatama ka Master/Slave pistiku selle ide ketta küljes, kui on valesti (nt dvd rom ja ketas on mõlemad master) siis bios ei pruugi leida seda ketast. Kuna pöörded võtab üles siis toit ... |
teema: USB seadmega kõvakettalt kopeerib nii aeglaselt |
ala
vastuseid: 5
vaadatud: 1809
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.04.2011 03:35:50 pealkiri: kõvaketas aeglane |
| Minu teela ütleb, et driveri viga kui ketas kopeerib ja loeb aeglaselt. Näiteks test op süsteemi (PartPe) alt bootides tavaliselt kopeerib kiirusega u 8x kiiremini. Uus HDD driver vaja leida. |
teema: Arvuti justkui ei tunne enam ketast ära |
ala
vastuseid: 6
vaadatud: 2417
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.04.2011 03:16:21 pealkiri: fat32 andmed kaotsi läinud |
| Abiks takvara GetDataBack for fat32, voilaa u 2-3h higistamist ja andmed copytud teisele kettale kui masinas siin teise ketta ühendamiseks ja ketas ise ok (tõenäosus saada kätte 90% andmetest või ... |
teema: Kõvaketta jama |
ala
vastuseid: 16
vaadatud: 3058
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.04.2011 03:09:20 pealkiri: sinine ekraan |
| Kui safe mode ei saa ehk vigast driverit removida ei saa siis lõhnab uue op süsteemi installi järgi. Teinekord abiks backup enne igasuguste katsetuste tegemist ehk nt Norton Ghost (image). |
teema: Kõvaketta probleem. |
ala
vastuseid: 7
vaadatud: 2117
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.04.2011 03:00:59 pealkiri: ketas ei tule külge |
| Peaks üle vaatama ka Master/Slave pistiku selle ide ketta küljes, kui on valesti (nt dvd rom ja ketas on mõlemad master) siis bios ei pruugi leida seda ketast. Kuna pöörded võtab üles siis toit ... |
teema: Kõvaketta tühjendamine |
ala
vastuseid: 17
vaadatud: 6482
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.04.2011 02:53:48 pealkiri: wipe |
Ei süübinud küll teemasse aga pealkirja järgi sooviti HDD andmed lugematuks muuta, abimees wipe dos:
http://www.freedownloadscenter.com/Best/free-wipe-dos.html
Vabavarana on saadaval tarkvara, m ... |
teema: Mis järjekorras ühele HDD-le: boot, win98, win2k, winxp, win2kserver, linux, data |
ala
vastuseid: 36
vaadatud: 7484
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.04.2011 02:20:17 pealkiri: Mis järjekorras ühele HDD-le: boot, win98, win2k, winxp, win2kserver, linux, data |
| Partatsioonidel olev op süsteemide järjekord peaks piisavalt töökõlbulik olema. Buudin iga järgneva op süsteemi bootfailiga op süsteeme peale installides. Iseasi kas WIN2KServer loeb ja teeb u ... |
teema: Videofailid nähtavaks nii et neid ei saaks kopeerida? |
ala
vastuseid: 7
vaadatud: 2497
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 22.04.2011 01:01:07 pealkiri: Videofailid nähtavaks nii et neid ei saaks kopeerida? |
Tegelikult ei ole kopeerimise takistamiseks mitte midagi teha.. Viimase võimalusena võib kasutaja kas või videokaamera monitori ette panna
Kui tahad et videofaile ülilihtsalt kopeerida ei sa ... |
teema: Videofailid nähtavaks nii et neid ei saaks kopeerida? |
ala
vastuseid: 7
vaadatud: 2497
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 03.04.2011 01:17:56 pealkiri: Videofailid nähtavaks nii et neid ei saaks kopeerida? |
|
teema: Videofailid nähtavaks nii et neid ei saaks kopeerida? |
ala
vastuseid: 7
vaadatud: 2497
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 03.04.2011 00:20:17 pealkiri: Videofailid nähtavaks nii et neid ei saaks kopeerida? |
| Üle võrguühenduse jagatud erinevad videofailid oleks vaja teha vaadatavaks näiteks kasutaja arvutis oleva VLC playeriga nii et kasutaja ei saaks videofaili oma arvutisse salvestada/kopeerida. Kas ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
alx
vastuseid: 11802
vaadatud: 2677515
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.01.2011 11:58:07 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Keegi veel siin Rannu (Tartumaa) masti küljes on? Kiirus on muidu pidevalt 2-4 Mb/alla, 1-2 Mb/üles olnud. Nüüd mingi 5 päeva ei tee Speedtesti lehtegi lahti. |
teema: Kommenteerimine: etike89 |
ALi
vastuseid: 292
vaadatud: 49987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2010 21:04:14 pealkiri: Kommenteerimine: etike89 |
Äri käis kiirelt ja korrektselt  |
teema: Elisa mobiilne internet |
alx
vastuseid: 11802
vaadatud: 2677515
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.10.2010 21:55:31 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Ka minul siin Tartumaal viimased päevad nett pekkis. Speedtest näitab endiselt head kiirust, aga lehed laevad poolikult, ei saa ühendust jne. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
all
vastuseid: 23208
vaadatud: 5767647
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.10.2010 23:13:41 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Ära siis vaka all hoia.
Saatsin meili. Täiesti tõsiselt hakkab see jama juba ära tüütama.
Paar päeva sai juba rõõmus olla, et lõpuks ometi on asi korda saanud.
Miks küll E-lõvi oma fi ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
alu
vastuseid: 11802
vaadatud: 2677515
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.09.2010 02:08:27 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| http://www.speedtest.net/result/970928420.png |
teema: Eesti Energia "KÕU" |
alx
vastuseid: 9503
vaadatud: 1973774
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.09.2010 15:12:13 pealkiri: Eesti Energia "KÕU" |
vaata hoolega: Televõrgul ei ole rating sama mis sel pildil
Saan aru jah, lihtsalt ütlen et saab ka ilma fotoshopita. |
| |