|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Rain25 |
Ak_47
vastuseid: 8
vaadatud: 4988
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2024 18:21:40 pealkiri: Kommenteerimine: Rain25 |
Ostsin läpaka. Kandsin raha ette, saatis arvuti. Kõik korras  |
teema: Kommenteerimine: kusti85 |
Ak_47
vastuseid: 219
vaadatud: 51596
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2023 10:37:34 pealkiri: Kommenteerimine: kusti85 |
| Andsin raha, sain arvuti. |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
Ak_47
vastuseid: 476
vaadatud: 66660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2021 11:30:36 pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees |
Tehing kiire ja probleemivaba.
Tore inimene. |
teema: Kütusehindade vaatlus |
Ak_47
vastuseid: 17715
vaadatud: 2107561
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.12.2020 17:23:44 pealkiri: Kütusehindade vaatlus |
Krooningus raudselt veel odavam  |
teema: Elektrihindade vaatlus |
Ak_47
vastuseid: 9856
vaadatud: 1019333
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.12.2020 22:24:33 pealkiri: Elektrihindade vaatlus |
https://majandus24.postimees.ee/7132299/tuumareaktori-seisak-toob-kuue-aasta-korgeima-elektrihinna
Kas varahommik on 7ni?  |
teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? |
Ak_47
vastuseid: 1904
vaadatud: 589349
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 01.09.2020 13:42:43 pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? |
mida sa täpselt tahad? sul on mast täis seal. lihtne. edussonidel algas kool ka nüüd veel lisaks. kas see " tehnik" selle " termosega" mida masti peale lukku panna saab, testid?
võtad poest d ... |
teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? |
Ak_47
vastuseid: 1904
vaadatud: 589349
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 01.09.2020 11:09:43 pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? |
Ei teadnud,kas kirjutada koduinterneti teemasse,aga oleks vaja tehnikut väliruuteriga testimaks internetikiirust:
Elisa sai ainult alla 11, üles 17 väliruuteriga. Tehnik käis ja vangutas pead. ... |
teema: Snuuker |
Ak_47
vastuseid: 689
vaadatud: 123910
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 16.08.2020 22:12:21 pealkiri: Snuuker |
Õnnitlused Ronnile. Loodetavasti üritab 7nda ka saada. Oleksin peaaegu öelnud,et pingutab, aga selles osas enam nii kindel ei ole  |
teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
Ak_47
vastuseid: 25135
vaadatud: 2711307
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.07.2020 18:19:11 pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) |
Sellist lugu on raske lugeda. Tekitab kadedust, et lollidelt võetakse viimanegi krõbisev nii kergelt...
edit: Sest mina ei oska. Vähemalt praegu. |
teema: Kütusehindade vaatlus |
Ak_47
vastuseid: 17715
vaadatud: 2107561
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.02.2020 14:53:18 pealkiri: Kütusehindade vaatlus |
eelmine esmasp. sai 98t vist oli 1,33ga circle k-st. Nüüd 40L otsa saanud - kas on täna mõtet minna kuskile tankima pealinnas  |
teema: Kommenteerimine: terminator |
Ak_47
vastuseid: 493
vaadatud: 157288
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2020 10:34:34 pealkiri: Kommenteerimine: terminator |
Müüsin ruuterid ja digiboksid. Rahad mulle, boksid ja ruuterid talle  |
teema: 55" TV vaatamiskaugus |
Ak_47
vastuseid: 25
vaadatud: 7274
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.02.2020 11:00:38 pealkiri: 55" TV vaatamiskaugus |
| 55" 4k oled ja istusin 1m-1.5m, kasutasin pc monitorina. Mulle sobis. |
teema: Jõusaal |
Ak_47
vastuseid: 6799
vaadatud: 1434047
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.01.2020 23:04:20 pealkiri: Jõusaal |
Mul selline küsimus jõusaali rahvale.
Aastalõpul kingiti mulle "RedBull 400" pääse (
stairmasterit tee aja ja mahu peale. Siis raskusvestiga koguaeg distantsi ajaliselt parandades. Lisaks ül ... |
teema: Kommenteerimine: jalkpall |
Ak_47
vastuseid: 586
vaadatud: 130040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2019 18:13:54 pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall |
Kiire tehing . Kõik korras. |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
Ak_47
vastuseid: 1512
vaadatud: 188886
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2019 18:13:01 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
Andsin arvuti, sain raha. Kõik ok  |
teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Ak_47
vastuseid: 9535
vaadatud: 1716000
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 07.05.2019 16:30:50 pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Nonii, jäänud on sõelale 3 ratast, mille vahel valin. Ootaks AHV-de arvamust:
Jätaks hinnad teisejärguliseks, siis millise valiksid ja miks ?
Minul oleks võrdluses scott vs merida 400. Erk ... |
teema: 1a.ee OÜ |
Ak_47
vastuseid: 1256
vaadatud: 644987
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.04.2019 15:03:54 pealkiri: 1a.ee OÜ |
Tellisin 30.03 , eeldatav kättesaamine 10.04, kohale tuli 05.04  |
teema: World of Warcraft |
Ak_47
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449625
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.04.2019 20:13:59 pealkiri: World of Warcraft |
| Et alustasin lich kingiga, siis on plaan esialgu proovida classicut kuskil roleplay serveris ja mitte minna min-max teed. St trippida/seigelda ringi ilma õpetusteta. Leida mingi hetk ka suurem kommuu ... |
teema: Jõusaal |
Ak_47
vastuseid: 6799
vaadatud: 1434047
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.03.2019 12:16:40 pealkiri: Jõusaal |
https://www.bodylab24.de/gasp/training-belt-70209?sqr=belt
Gaspi tõstevöö üsna hea hinnaga. Ise sain 45€ kätte. Igal pool mujal on hind ~90€ ligidal.
Et pilt on seal nii emane, siis kas v ... |
teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Ak_47
vastuseid: 9535
vaadatud: 1716000
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.03.2019 11:07:15 pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Elukaaslasel linnas kulgemiseks ~200 ringis naistekat vaja - mille poole vaadata?
Valikuga siin puusse ei pane või on väga raske panna. Kõik variandid on antud hinnaklassis terasraamidel ja basi ... |
teema: Sporditeema |
Ak_47
vastuseid: 2703
vaadatud: 437015
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 09.03.2019 13:01:23 pealkiri: Sporditeema |
Et kõik rahvasportlased peaksid ka kursis olema selle ajuvabalt pika dopinguainete nimekirjaga?
Üldjuhend 45. TARTU MARATONI JUHEND
30. Tartu Maratonil osalejad peavad lugu puhtast ja aus ... |
teema: Sporditeema |
Ak_47
vastuseid: 2703
vaadatud: 437015
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.03.2019 21:26:45 pealkiri: Sporditeema |
Aga kas just sotsis polnud probleeme nende proovidega? Osad kadunud, osad valede nimedega jne?
mingi artikkel oli, kus dopinguproovi kapslit sai vabalt vahepeal avada ilma et mingit märki jääks.
... |
teema: Sporditeema |
Ak_47
vastuseid: 2703
vaadatud: 437015
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.03.2019 11:04:09 pealkiri: Sporditeema |
Kui 90ndatel oleks internet ja sotsiaalmeedia olnud ka nii levinud, siis Veerpalu ja Mae ei olekski lastud olümpiale medalite eest võitlema Koguaeg oleks olnud tugitoolisportlastel ja meedia ... |
teema: Samsung Galaxy S10 eelmüük ületab eelmise tippmudeli oma kahekordselt |
Ak_47
vastuseid: 12
vaadatud: 5000
|
foorum: Pressiteated postitatud: 04.03.2019 22:25:39 pealkiri: Samsung Galaxy S10 eelmüük ületab eelmise tippmudeli oma kahekordselt |
Müstika, paneme 100 rutsi hinnale otsa ja teeme ekraani sisse augu ning inimesed jooskevad murdu
Sel aastal sai rohkem tuludekki tagasi  |
teema: Sporditeema |
Ak_47
vastuseid: 2703
vaadatud: 437015
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.03.2019 15:13:11 pealkiri: Sporditeema |
Muudes riikides sellist asja naljalt ei näe spordis. Seal ikka pigem nii, et riik paneb õla alla dopingutarvitamises. Meil iga hinna eest üritatakse Veerpalu ja Shmiguni mustata.
Materdatakse ... |
teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
Ak_47
vastuseid: 32994
vaadatud: 6140203
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 23.02.2019 13:23:54 pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema |
ikkagi nädala sündmus.
Konnatiigi värk |
teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Ak_47
vastuseid: 9535
vaadatud: 1716000
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 23.02.2019 10:49:00 pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
, sarkasm või päris soovitus?
, terve talve olen pidevalt Motip-i ketiõliga määrinud. ja iga tööpäev sõidan - s!ttagi kaob!
kett 10, vändad 20. Eeldades, et vahendid on olemas ja ise va ... |
teema: Riigi andmed on nüüd kergesti kättesaadavad |
Ak_47
vastuseid: 11
vaadatud: 3148
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 05.12.2018 12:33:48 pealkiri: Riigi andmed on nüüd kergesti kättesaadavad |
taksojuhid narvas peavad eesti keelt rääkima aga majandus-ja kommunikatsioonimisteeriumile "opendata" on okei veebiadre, mõnus hüpokraatide riik
Väljamaakeelset URLi ei mõista oma veebil ... |
teema: Esmaspäevast kaob EL-is tarbijate diskrimineerimine geoblokeeringuga |
Ak_47
vastuseid: 22
vaadatud: 7558
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 03.12.2018 22:55:33 pealkiri: Esmaspäevast kaob EL-is tarbijate diskrimineerimine geoblokeeringuga |
Proovisin BBC Radio 4 ja toimib. Umbes kuu aega tagasi oli ees teade, et olete geoblokeeritud.
Bbc 5 live töötab mul koguaeg eestis. Peale laiv ülekannete  |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Ak_47
vastuseid: 4132
vaadatud: 961838
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2018 22:06:08 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| natuke pettunud tallinnas. Russalka kuju on küll kena,aga vana lennujaam,vanad trammid rikuvad selle immersioni minu jaoks. Narva mnt-d väga hästi ühest striimist ei mäleta, aga uus-sadama juures ... |
teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Ak_47
vastuseid: 9535
vaadatud: 1716000
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 15.11.2018 17:43:55 pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Eks peab hakkama seal sõiduteed kasutama, kui piisavalt paljud ratturid nii teevad, siis tulevikus ehk mõeldakse ka ratturite infra läbi.
Ei tea kas tasuks enne 3 aastat oodata ja siis massiga p ... |
teema: Hinnavaatlus avas Apple toodete ostu-müügifoorumi |
Ak_47
vastuseid: 22
vaadatud: 18556
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 07.11.2018 20:00:25 pealkiri: Hinnavaatlus avas Apple toodete ostu-müügifoorumi |
, laiem tuntus, lihtsus, eeldatavasti rohkem kuulutusi.
Mis saab suurema valiku vastu olla?
kas see on seotud ka sellega, et applespot pani uksed kinni ja ei leidnud omale järglast ostu ... |
teema: Diablo 2 [Resurrected] |
Ak_47
vastuseid: 1496
vaadatud: 330574
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2018 19:49:23 pealkiri: Diablo 2 [Resurrected] |
| chris metzen ja michael morhaime jõudsid õigel ajal actvision titanicult maha minna |
teema: Diablo: Immortal |
Ak_47
vastuseid: 9
vaadatud: 3885
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.11.2018 13:47:54 pealkiri: Diablo: Immortal |
| Pigem enamus on pettunud, et suur korporatsioon (vanasti blizzard north,siis blizzard entertainment, nüüd activision blizzard?) ei suuda kommuuni ootustele vastata. Väidavad, et hoolivad fännidest ... |
teema: Diablo: Immortal |
Ak_47
vastuseid: 9
vaadatud: 3885
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.11.2018 00:35:34 pealkiri: Diablo: Immortal |
|
teema: Heade hindade teema |
Ak_47
vastuseid: 4893
vaadatud: 1272081
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2018 20:51:37 pealkiri: Heade hindade teema |
https://www.humblebundle.com/games/wb-games-classics-bundle
Vaadates selle bundle trailereid, siis on see kordus aastast 2014?  |
teema: Top 3 alla 400€ telefoni oktoobris - Videoülevaade :: Mobiiltelefonid |
Ak_47
vastuseid: 22
vaadatud: 7291
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 19.10.2018 22:42:03 pealkiri: Top 3 alla 400€ telefoni oktoobris - Videoülevaade |
Ostsin endale paar aastat tagasi OnePlus 3t 399ga, kui see launchiti nende kodulehel. Siiamaani töötab teravalt.
Küll aga nüüd on new kid from the block pannud inimesi kulmu kergitama ja nagu ... |
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
Ak_47
vastuseid: 4532
vaadatud: 955475
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.10.2018 13:38:41 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2 |
64gb ram tavalisel kasutajal. I hear you  |
teema: Kommenteerimine: armaani |
Ak_47
vastuseid: 151
vaadatud: 33956
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2018 18:44:59 pealkiri: HDD |
Ostsin 6TB HDD. Hommikul kirjutasin ja sama päeva lõunal sain kätte.
Tehing kiire - kaup korralik.  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Ak_47
vastuseid: 1903
vaadatud: 322900
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2018 19:38:33 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
ostsin mälu,toiteploki,kasti,jahuti. Tehing kiire, kaup korralik  |
teema: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
Ak_47
vastuseid: 2785
vaadatud: 503938
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.09.2018 19:56:47 pealkiri: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
Annetage HDTanelile kaardi taha ja teeb ülevaate...simpel
las küsib danske pangalt |
teema: iPhone |
Ak_47
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748921
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 12.09.2018 21:57:19 pealkiri: iPhone |
Kui neil on al. 1250st, siis meil on al. 1350 või 1450st . Vaesemad, mitte väiksema sissetuleku pärast, vaid suurema hinna pärast. |
teema: Samsung toob septembrikuus müügile 8K suurtelerid |
Ak_47
vastuseid: 11
vaadatud: 4910
|
foorum: Pressiteated postitatud: 03.09.2018 15:02:13 pealkiri: Samsung toob septembrikuus müügile 8K suurtelerid |
Huvitav oleks teada, kui palju eeltööd teeb keskmine telekaostja. Heal juhul küsib tehnikahuvilise tuttava arvamust? Ja neid küsijaid on ka pigem vähe...
Minnakse poodi ja müüja pakub sell ... |
teema: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
Ak_47
vastuseid: 2785
vaadatud: 503938
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.08.2018 19:39:42 pealkiri: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
| Kui rtx kaardid on 12nm tehnoloogiaga, siis kas nvidia või amd ei plaani 2019 mitte 7nm kaartidega välja tulla ja nendel on kordades rohkem gddr6 mälu ja pauerit, kui praegustel rambivalguses kaart ... |
teema: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
Ak_47
vastuseid: 2785
vaadatud: 503938
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.08.2018 00:05:21 pealkiri: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
Proovisin Evga-st pre orderida...no ei õnnestu...Maksma hakkad siis jääbki lõudima.
Eu omast ikka? Ma sain küll sealt kätte ära, proovi veel
2080 ja 2080ti laseb ostukorvi lisada, aga ... |
teema: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
Ak_47
vastuseid: 2785
vaadatud: 503938
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.08.2018 21:16:46 pealkiri: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116) |
| just mõtlesingi uuendada graafikakaarti (vana on aastast kiviaeg). Tundub, et 2070 on täitsa mõistlik upgrade. |
teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Ak_47
vastuseid: 9535
vaadatud: 1716000
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.08.2018 13:21:50 pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Ühekäigulisel saaks ju ka pakiraam olla, eks? St ma ei taha kellegi otsust kahtluse alla panna või usku kuulutada, lihtsalt uurin.
No ei tea.. mõte, et singlile või fixile pakiraam laduda pane ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Ak_47
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685630
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 16.08.2018 15:14:03 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
LED-iga, ehk siis taustvalgustuse korral polegi mingit "musta" olemas. On ainult "tumehall".
Lisaks sellele paistab LED-taustvalgus tegelikult kogu aeg ka "läbi".
Ise sama jama ees, et järgmie ... |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Ak_47
vastuseid: 10301
vaadatud: 2685630
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.08.2018 17:30:00 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
| Kuidas 2017/18 led televiisoritel selle mustaga on. Ei loe välja, kes neid review'sid kirjutavad - kas hullud fanaatikud või tavalised elanikud meite ühiskonnast. Küll ütlevad, et on must ei ole ... |
teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Ak_47
vastuseid: 9535
vaadatud: 1716000
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 29.05.2018 21:04:57 pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] |
Siin vahepeal oli käis läbi, aga nüüd omades hipiratast, siis võiks hipstertuled ka rattale külge panna. Kas neid bike balls'e müüakse eestis ka või saab ainult välismaalt?
https://www. ... |
| |