Avaleht
otsing leidis 373 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Rain25
Ak_47

vastuseid: 8
vaadatud: 4988

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2024 18:21:40   pealkiri: Kommenteerimine: Rain25
Ostsin läpaka. Kandsin raha ette, saatis arvuti. Kõik korras thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kusti85
Ak_47

vastuseid: 219
vaadatud: 51596

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2023 10:37:34   pealkiri: Kommenteerimine: kusti85
Andsin raha, sain arvuti.
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
Ak_47

vastuseid: 476
vaadatud: 66660

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2021 11:30:36   pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees
Tehing kiire ja probleemivaba.
Tore inimene.
  teema: Kütusehindade vaatlus
Ak_47

vastuseid: 17715
vaadatud: 2107561

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.12.2020 17:23:44   pealkiri: Kütusehindade vaatlus
Krooningus raudselt veel odavam thumbs_up.gif
  teema: Elektrihindade vaatlus
Ak_47

vastuseid: 9856
vaadatud: 1019333

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 13.12.2020 22:24:33   pealkiri: Elektrihindade vaatlus
https://majandus24.postimees.ee/7132299/tuumareaktori-seisak-toob-kuue-aasta-korgeima-elektrihinna

Kas varahommik on 7ni? monkey.gif
  teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
Ak_47

vastuseid: 1904
vaadatud: 589349

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.09.2020 13:42:43   pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
mida sa täpselt tahad? sul on mast täis seal. lihtne. edussonidel algas kool ka nüüd veel lisaks. kas see " tehnik" selle " termosega" mida masti peale lukku panna saab, testid?

võtad poest d ...
  teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
Ak_47

vastuseid: 1904
vaadatud: 589349

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.09.2020 11:09:43   pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab?
Ei teadnud,kas kirjutada koduinterneti teemasse,aga oleks vaja tehnikut väliruuteriga testimaks internetikiirust:

Elisa sai ainult alla 11, üles 17 väliruuteriga. Tehnik käis ja vangutas pead. ...
  teema: Snuuker
Ak_47

vastuseid: 689
vaadatud: 123910

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.08.2020 22:12:21   pealkiri: Snuuker
Õnnitlused Ronnile. Loodetavasti üritab 7nda ka saada. Oleksin peaaegu öelnud,et pingutab, aga selles osas enam nii kindel ei ole icon_lol.gif
  teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
Ak_47

vastuseid: 25135
vaadatud: 2711307

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.07.2020 18:19:11   pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
Sellist lugu on raske lugeda. Tekitab kadedust, et lollidelt võetakse viimanegi krõbisev nii kergelt...
edit: Sest mina ei oska. Vähemalt praegu.
  teema: Kütusehindade vaatlus
Ak_47

vastuseid: 17715
vaadatud: 2107561

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.02.2020 14:53:18   pealkiri: Kütusehindade vaatlus
eelmine esmasp. sai 98t vist oli 1,33ga circle k-st. Nüüd 40L otsa saanud - kas on täna mõtet minna kuskile tankima pealinnas icon_question.gif
  teema: Kommenteerimine: terminator
Ak_47

vastuseid: 493
vaadatud: 157288

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2020 10:34:34   pealkiri: Kommenteerimine: terminator
Müüsin ruuterid ja digiboksid. Rahad mulle, boksid ja ruuterid talle thumbs_up.gif
  teema: 55" TV vaatamiskaugus
Ak_47

vastuseid: 25
vaadatud: 7274

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.02.2020 11:00:38   pealkiri: 55" TV vaatamiskaugus
55" 4k oled ja istusin 1m-1.5m, kasutasin pc monitorina. Mulle sobis.
  teema: Jõusaal
Ak_47

vastuseid: 6799
vaadatud: 1434047

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 18.01.2020 23:04:20   pealkiri: Jõusaal
Mul selline küsimus jõusaali rahvale.
Aastalõpul kingiti mulle "RedBull 400" pääse (

stairmasterit tee aja ja mahu peale. Siis raskusvestiga koguaeg distantsi ajaliselt parandades. Lisaks ül ...
  teema: Kommenteerimine: jalkpall
Ak_47

vastuseid: 586
vaadatud: 130040

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2019 18:13:54   pealkiri: Kommenteerimine: jalkpall
Kiire tehing thumbs_up.gif . Kõik korras.
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
Ak_47

vastuseid: 1512
vaadatud: 188886

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2019 18:13:01   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Andsin arvuti, sain raha. Kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Ak_47

vastuseid: 9535
vaadatud: 1716000

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.05.2019 16:30:50   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Nonii, jäänud on sõelale 3 ratast, mille vahel valin. Ootaks AHV-de arvamust:

Jätaks hinnad teisejärguliseks, siis millise valiksid ja miks ?

Minul oleks võrdluses scott vs merida 400. Erk ...
  teema: 1a.ee OÜ
Ak_47

vastuseid: 1256
vaadatud: 644987

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.04.2019 15:03:54   pealkiri: 1a.ee OÜ
Tellisin 30.03 , eeldatav kättesaamine 10.04, kohale tuli 05.04 thumbs_up.gif
  teema: World of Warcraft
Ak_47

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449625

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.04.2019 20:13:59   pealkiri: World of Warcraft
Et alustasin lich kingiga, siis on plaan esialgu proovida classicut kuskil roleplay serveris ja mitte minna min-max teed. St trippida/seigelda ringi ilma õpetusteta. Leida mingi hetk ka suurem kommuu ...
  teema: Jõusaal
Ak_47

vastuseid: 6799
vaadatud: 1434047

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.03.2019 12:16:40   pealkiri: Jõusaal
https://www.bodylab24.de/gasp/training-belt-70209?sqr=belt
Gaspi tõstevöö üsna hea hinnaga. Ise sain 45€ kätte. Igal pool mujal on hind ~90€ ligidal.

Et pilt on seal nii emane, siis kas v ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Ak_47

vastuseid: 9535
vaadatud: 1716000

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 18.03.2019 11:07:15   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Elukaaslasel linnas kulgemiseks ~200 ringis naistekat vaja - mille poole vaadata?

Valikuga siin puusse ei pane või on väga raske panna. Kõik variandid on antud hinnaklassis terasraamidel ja basi ...
  teema: Sporditeema
Ak_47

vastuseid: 2703
vaadatud: 437015

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 09.03.2019 13:01:23   pealkiri: Sporditeema
Et kõik rahvasportlased peaksid ka kursis olema selle ajuvabalt pika dopinguainete nimekirjaga? icon_lol.gif

Üldjuhend 45. TARTU MARATONI JUHEND
30. Tartu Maratonil osalejad peavad lugu puhtast ja aus ...
  teema: Sporditeema
Ak_47

vastuseid: 2703
vaadatud: 437015

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.03.2019 21:26:45   pealkiri: Sporditeema
Aga kas just sotsis polnud probleeme nende proovidega? Osad kadunud, osad valede nimedega jne?
mingi artikkel oli, kus dopinguproovi kapslit sai vabalt vahepeal avada ilma et mingit märki jääks.
...
  teema: Sporditeema
Ak_47

vastuseid: 2703
vaadatud: 437015

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 05.03.2019 11:04:09   pealkiri: Sporditeema
Kui 90ndatel oleks internet ja sotsiaalmeedia olnud ka nii levinud, siis Veerpalu ja Mae ei olekski lastud olümpiale medalite eest võitlema icon_rolleyes.gif Koguaeg oleks olnud tugitoolisportlastel ja meedia ...
  teema: Samsung Galaxy S10 eelmüük ületab eelmise tippmudeli oma kahekordselt
Ak_47

vastuseid: 12
vaadatud: 5000

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 04.03.2019 22:25:39   pealkiri: Samsung Galaxy S10 eelmüük ületab eelmise tippmudeli oma kahekordselt
Müstika, paneme 100 rutsi hinnale otsa ja teeme ekraani sisse augu ning inimesed jooskevad murdu icon_biggrin.gif

Sel aastal sai rohkem tuludekki tagasi icon_rolleyes.gif
  teema: Sporditeema
Ak_47

vastuseid: 2703
vaadatud: 437015

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.03.2019 15:13:11   pealkiri: Sporditeema
Muudes riikides sellist asja naljalt ei näe spordis. Seal ikka pigem nii, et riik paneb õla alla dopingutarvitamises. Meil iga hinna eest üritatakse Veerpalu ja Shmiguni mustata.


Materdatakse ...
  teema: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
Ak_47

vastuseid: 32994
vaadatud: 6140203

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 23.02.2019 13:23:54   pealkiri: Naljad elust enesest ja elukunstnike teema
ikkagi nädala sündmus.

Konnatiigi värk
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Ak_47

vastuseid: 9535
vaadatud: 1716000

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 23.02.2019 10:49:00   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
, sarkasm või päris soovitus?
, terve talve olen pidevalt Motip-i ketiõliga määrinud. ja iga tööpäev sõidan - s!ttagi kaob!

kett 10, vändad 20. Eeldades, et vahendid on olemas ja ise va ...
  teema: Riigi andmed on nüüd kergesti kättesaadavad
Ak_47

vastuseid: 11
vaadatud: 3148

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 05.12.2018 12:33:48   pealkiri: Riigi andmed on nüüd kergesti kättesaadavad
taksojuhid narvas peavad eesti keelt rääkima aga majandus-ja kommunikatsioonimisteeriumile "opendata" on okei veebiadre, mõnus hüpokraatide riik thumbs_up.gif

Väljamaakeelset URLi ei mõista oma veebil ...
  teema: Esmaspäevast kaob EL-is tarbijate diskrimineerimine geoblokeeringuga
Ak_47

vastuseid: 22
vaadatud: 7558

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 03.12.2018 22:55:33   pealkiri: Esmaspäevast kaob EL-is tarbijate diskrimineerimine geoblokeeringuga
Proovisin BBC Radio 4 ja toimib. Umbes kuu aega tagasi oli ees teade, et olete geoblokeeritud. thumbs_up.gif

Bbc 5 live töötab mul koguaeg eestis. Peale laiv ülekannete icon_sad.gif
  teema: Euro Truck Simulator 2
Ak_47

vastuseid: 4132
vaadatud: 961838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.11.2018 22:06:08   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
natuke pettunud tallinnas. Russalka kuju on küll kena,aga vana lennujaam,vanad trammid rikuvad selle immersioni minu jaoks. Narva mnt-d väga hästi ühest striimist ei mäleta, aga uus-sadama juures ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Ak_47

vastuseid: 9535
vaadatud: 1716000

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 15.11.2018 17:43:55   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Eks peab hakkama seal sõiduteed kasutama, kui piisavalt paljud ratturid nii teevad, siis tulevikus ehk mõeldakse ka ratturite infra läbi.

Ei tea kas tasuks enne 3 aastat oodata ja siis massiga p ...
  teema: Hinnavaatlus avas Apple toodete ostu-müügifoorumi
Ak_47

vastuseid: 22
vaadatud: 18556

sõnumfoorum: Hinnavaatluse uudised   postitatud: 07.11.2018 20:00:25   pealkiri: Hinnavaatlus avas Apple toodete ostu-müügifoorumi
, laiem tuntus, lihtsus, eeldatavasti rohkem kuulutusi. thumbs_up.gif
Mis saab suurema valiku vastu olla? icon_smile.gif


kas see on seotud ka sellega, et applespot pani uksed kinni ja ei leidnud omale järglast ostu ...
  teema: Diablo 2 [Resurrected]
Ak_47

vastuseid: 1496
vaadatud: 330574

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2018 19:49:23   pealkiri: Diablo 2 [Resurrected]
chris metzen ja michael morhaime jõudsid õigel ajal actvision titanicult maha minna
  teema: Diablo: Immortal
Ak_47

vastuseid: 9
vaadatud: 3885

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.11.2018 13:47:54   pealkiri: Diablo: Immortal
Pigem enamus on pettunud, et suur korporatsioon (vanasti blizzard north,siis blizzard entertainment, nüüd activision blizzard?) ei suuda kommuuni ootustele vastata. Väidavad, et hoolivad fännidest ...
  teema: Diablo: Immortal
Ak_47

vastuseid: 9
vaadatud: 3885

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.11.2018 00:35:34   pealkiri: Diablo: Immortal
  teema: Heade hindade teema
Ak_47

vastuseid: 4893
vaadatud: 1272081

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2018 20:51:37   pealkiri: Heade hindade teema
https://www.humblebundle.com/games/wb-games-classics-bundle

Vaadates selle bundle trailereid, siis on see kordus aastast 2014? thumbs_down.gif
  teema: Top 3 alla 400€ telefoni oktoobris - Videoülevaade :: Mobiiltelefonid
Ak_47

vastuseid: 22
vaadatud: 7291

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 19.10.2018 22:42:03   pealkiri: Top 3 alla 400€ telefoni oktoobris - Videoülevaade
Ostsin endale paar aastat tagasi OnePlus 3t 399ga, kui see launchiti nende kodulehel. Siiamaani töötab teravalt.

Küll aga nüüd on new kid from the block pannud inimesi kulmu kergitama ja nagu ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
Ak_47

vastuseid: 4532
vaadatud: 955475

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.10.2018 13:38:41   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu vol2
64gb ram tavalisel kasutajal. I hear you beer_yum.gif icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: armaani
Ak_47

vastuseid: 151
vaadatud: 33956

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2018 18:44:59   pealkiri: HDD
Ostsin 6TB HDD. Hommikul kirjutasin ja sama päeva lõunal sain kätte.
Tehing kiire - kaup korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Ak_47

vastuseid: 1903
vaadatud: 322900

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2018 19:38:33   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
ostsin mälu,toiteploki,kasti,jahuti. Tehing kiire, kaup korralik thumbs_up.gif
  teema: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116)
Ak_47

vastuseid: 2785
vaadatud: 503938

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.09.2018 19:56:47   pealkiri: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116)
Annetage HDTanelile kaardi taha ja teeb ülevaate...simpel thumbs_up.gif

las küsib danske pangalt
  teema: iPhone
Ak_47

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748921

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 12.09.2018 21:57:19   pealkiri: iPhone
Kui neil on al. 1250st, siis meil on al. 1350 või 1450st icon_lol.gif . Vaesemad, mitte väiksema sissetuleku pärast, vaid suurema hinna pärast.
  teema: Samsung toob septembrikuus müügile 8K suurtelerid
Ak_47

vastuseid: 11
vaadatud: 4910

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 03.09.2018 15:02:13   pealkiri: Samsung toob septembrikuus müügile 8K suurtelerid


Huvitav oleks teada, kui palju eeltööd teeb keskmine telekaostja. Heal juhul küsib tehnikahuvilise tuttava arvamust? Ja neid küsijaid on ka pigem vähe...
Minnakse poodi ja müüja pakub sell ...
  teema: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116)
Ak_47

vastuseid: 2785
vaadatud: 503938

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.08.2018 19:39:42   pealkiri: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116)
Kui rtx kaardid on 12nm tehnoloogiaga, siis kas nvidia või amd ei plaani 2019 mitte 7nm kaartidega välja tulla ja nendel on kordades rohkem gddr6 mälu ja pauerit, kui praegustel rambivalguses kaart ...
  teema: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116)
Ak_47

vastuseid: 2785
vaadatud: 503938

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.08.2018 00:05:21   pealkiri: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116)
Proovisin Evga-st pre orderida...no ei õnnestu...Maksma hakkad siis jääbki lõudima.

Eu omast ikka? Ma sain küll sealt kätte ära, proovi veel icon_biggrin.gif

2080 ja 2080ti laseb ostukorvi lisada, aga ...
  teema: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116)
Ak_47

vastuseid: 2785
vaadatud: 503938

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.08.2018 21:16:46   pealkiri: nVidia Turing (TU102/TU104/TU106/TU116)
just mõtlesingi uuendada graafikakaarti (vana on aastast kiviaeg). Tundub, et 2070 on täitsa mõistlik upgrade.
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Ak_47

vastuseid: 9535
vaadatud: 1716000

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.08.2018 13:21:50   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Ühekäigulisel saaks ju ka pakiraam olla, eks? St ma ei taha kellegi otsust kahtluse alla panna või usku kuulutada, lihtsalt uurin.

No ei tea.. mõte, et singlile või fixile pakiraam laduda pane ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Ak_47

vastuseid: 10301
vaadatud: 2685630

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.08.2018 15:14:03   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)

LED-iga, ehk siis taustvalgustuse korral polegi mingit "musta" olemas. On ainult "tumehall".
Lisaks sellele paistab LED-taustvalgus tegelikult kogu aeg ka "läbi".

Ise sama jama ees, et järgmie ...
  teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Ak_47

vastuseid: 10301
vaadatud: 2685630

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.08.2018 17:30:00   pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?)
Kuidas 2017/18 led televiisoritel selle mustaga on. Ei loe välja, kes neid review'sid kirjutavad - kas hullud fanaatikud või tavalised elanikud meite ühiskonnast. Küll ütlevad, et on must ei ole ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Ak_47

vastuseid: 9535
vaadatud: 1716000

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.05.2018 21:04:57   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Siin vahepeal oli käis läbi, aga nüüd omades hipiratast, siis võiks hipstertuled ka rattale külge panna. Kas neid bike balls'e müüakse eestis ka või saab ainult välismaalt?


https://www. ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.