Avaleht
otsing leidis 36 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: kavinsky
AMD_Friik

vastuseid: 17
vaadatud: 6814

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2018 10:19:04   pealkiri: Kommenteerimine: kavinsky
Müüsin arvutidetailid, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
AMD_Friik

vastuseid: 1903
vaadatud: 322900

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.02.2018 22:56:30   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostis kasti, kiire diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cl0ne
AMD_Friik

vastuseid: 103
vaadatud: 28073

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2017 21:06:10   pealkiri: Kommenteerimine: cl0ne
Ostis GPU thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Sants5
AMD_Friik

vastuseid: 220
vaadatud: 98702

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2017 17:14:42   pealkiri: Kommenteerimine: Sants5
Ostis videokaardi, kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
AMD_Friik

vastuseid: 2614
vaadatud: 689968

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.09.2016 12:20:28   pealkiri: AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu
AA ikka 8x peal?
gtx 1060 OC mode-s nõksa üle 1700, ei taha eriti uskuda et 480 nii palju paremat score-i teeb.
  teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
AMD_Friik

vastuseid: 3170
vaadatud: 718845

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.06.2015 18:37:42   pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Miks kaob 830-nel hääl ära mõnikord, ainuld vibra töötab. Aitab ainult restart

edit: ainult teatised, nt muusika on.

Täpselt sama jama 930-l peale viimast uuendust. Äratuskell ka siis t ...
  teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
AMD_Friik

vastuseid: 3170
vaadatud: 718845

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.12.2014 01:09:27   pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
930-l ka nüüd denim peal icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: RagnarKahr
AMD_Friik

vastuseid: 263
vaadatud: 61759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2014 22:49:53   pealkiri: Kommenteerimine: RagnarKahr
Ostis telefoni thumbs_up.gif
  teema: Archeage
AMD_Friik

vastuseid: 470
vaadatud: 114291

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.09.2014 15:52:46   pealkiri: Archeage
Nad võiks enne mõned tava serverid juurde teha, järjekord igas servus üle 3k :S
Hetkel tiksun 2k juures icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Diair
AMD_Friik

vastuseid: 7
vaadatud: 2130

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2014 15:39:07   pealkiri: Kommenteerimine: Diair
Ostis toiteploki, kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Marxy
AMD_Friik

vastuseid: 3
vaadatud: 1628

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.07.2014 13:27:07   pealkiri: Kommenteerimine: Marxy
Ostis PS3-e, kóik sujus.
  teema: Euro Truck Simulator 2
AMD_Friik

vastuseid: 4132
vaadatud: 961953

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.06.2014 16:28:24   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
multiplayerit uue kasutajaga ei olegi võimalik mängida? Juhutõid pole saadaval :S
  teema: World of Tanks
AMD_Friik

vastuseid: 29102
vaadatud: 5673321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.04.2014 14:00:43   pealkiri: World of Tanks
Mul nüüd hakkas välja viskama. Isegi kui tagasi mängu kohe läksin, siis viskas kohe uuesti välja.
Mul eile sama asi, mängu tagasi ei saanudki. Eelnevalt olime eduseisus, aga tuli kaotus.
  teema: Battlefield 4
AMD_Friik

vastuseid: 12693
vaadatud: 2089451

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.04.2014 18:47:34   pealkiri: Battlefield 4
ei näe põhjust
  teema: Battlefield 4
AMD_Friik

vastuseid: 12693
vaadatud: 2089451

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.04.2014 16:39:35   pealkiri: Battlefield 4
Sai proovitud üle pika aja jälle bf4, vahepeal 2 dlc välja tulnud. Aga mäng sama **** nagu enne. Seni kahetsetuim ost ever.
  teema: Rust
AMD_Friik

vastuseid: 1170
vaadatud: 323252

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.04.2014 10:33:44   pealkiri: Rust
vaevalt
  teema: World of Tanks
AMD_Friik

vastuseid: 29102
vaadatud: 5673321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2014 23:17:40   pealkiri: World of Tanks
Sai ace tankerit korratud.
[url=http://www.upload.ee/image/3944676/shot_001.jpg]
  teema: Banished
AMD_Friik

vastuseid: 98
vaadatud: 35630

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.03.2014 16:01:01   pealkiri: Banished
Millesse nad siis surid, health liiga madal?
Kui oli konkreetne haigus siis selleks haigla.
Viimaselt pildilt vaadates sul 35 katkise tööriistaga tegelast, töö tegemiseks kulub ju poole rohkem a ...
  teema: Rust
AMD_Friik

vastuseid: 1170
vaadatud: 323252

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.02.2014 21:58:46   pealkiri: Rust
Suur ahvatlus isegi seda proovida. Kas toitu seal kasvatada ei saa st. farmeriks hakata?
  teema: World of Tanks
AMD_Friik

vastuseid: 29102
vaadatud: 5673321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.12.2013 13:39:45   pealkiri: World of Tanks
Aga jah, T25/2 on ikkagi suht hernepüss ja suurema tieri tanki vastu suht midast ei tee.
Peale tasuta premi on igasugune mänguisu kadunud.
  teema: World of Tanks
AMD_Friik

vastuseid: 29102
vaadatud: 5673321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.12.2013 21:25:57   pealkiri: World of Tanks
Krt, millal nad selle korda teevad, et iga tier tankiga saaks ikka kõike map-e mängida. Tier 6-9 ja 4 mappi terve päev, ajab veidi närvi. Uut map-i polegi veel näinud.
  teema: World of Tanks
AMD_Friik

vastuseid: 29102
vaadatud: 5673321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.12.2013 14:14:20   pealkiri: World of Tanks
Mul samuti mõnes mapis fps kukub 13 peale. Muidu 90 kanti. :O
  teema: Battlefield 4
AMD_Friik

vastuseid: 12693
vaadatud: 2089451

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.10.2013 20:39:10   pealkiri: Battlefield 4
Hea lugeda, täpselt sama nagu iga Betaga.
Mäng tuleb testimiseks avalikkuse ette ja peab töötama nagu release.

Aga äkki peaks, kui mäng ilmselt juba on hetkel kullas? Kuna tegu on samaaegse ...
  teema: Battlefield 4
AMD_Friik

vastuseid: 12693
vaadatud: 2089451

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.10.2013 12:48:02   pealkiri: Battlefield 4
Mulle samuti meeldib icon_razz.gif
  teema: World of Tanks
AMD_Friik

vastuseid: 29102
vaadatud: 5673321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.08.2013 22:54:36   pealkiri: World of Tanks
omalgi hd6850 tahtis põlema minna, nvidiaga siukest jama pole.
  teema: Euro Truck Simulator 2
AMD_Friik

vastuseid: 4132
vaadatud: 961953

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.07.2013 19:01:59   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Kas kunagi läbipaistvatest keelumärkidest läbi ka sõita saab?
  teema: World of Tanks
AMD_Friik

vastuseid: 29102
vaadatud: 5673321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.07.2013 19:00:30   pealkiri: World of Tanks
J1mbo crosshairi saab tööle, kui tõsta res_mods alt 0.8.6 versiooni GUI/flash folder uude 0.8.7 folderisse. Pagana piin oli mängida selle ametliku pimeda sihikuga.
Tegin nii... optionis ilusti ol ...
  teema: World of Tanks
AMD_Friik

vastuseid: 29102
vaadatud: 5673321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.07.2013 18:10:25   pealkiri: World of Tanks
J1mbo crosshairi saab tööle, kui tõsta res_mods alt 0.8.6 versiooni GUI/flash folder uude 0.8.7 folderisse. Pagana piin oli mängida selle ametliku pimeda sihikuga.
Tegin nii... optionis ilusti ol ...
  teema: World of Tanks
AMD_Friik

vastuseid: 29102
vaadatud: 5673321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.07.2013 10:16:12   pealkiri: World of Tanks
, sõidad madalate tieridega ainult?
Tanke on tierist 5-8, tieridest sõltub mapi valik?
  teema: World of Tanks
AMD_Friik

vastuseid: 29102
vaadatud: 5673321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.07.2013 03:43:33   pealkiri: World of Tanks
Ma ei tea kas ma olen ainus kel mängudes aint 4-5 erinevat map-i, täiesti ära tüütab :S
  teema: Market Glory
AMD_Friik

vastuseid: 5
vaadatud: 3563

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.07.2013 11:43:49   pealkiri: Market Glory
Sai ka ära regatud eile, algus on veits igav, sest suht midagi pole teha kui just kulda ei osta. Muidu tundub lahe olevat thumbs_up.gif
  teema: World of Tanks
AMD_Friik

vastuseid: 29102
vaadatud: 5673321

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2013 15:18:37   pealkiri: World of Tanks
Mäng on endiselt sama igav icon_biggrin.gif
  teema: World of Warships
AMD_Friik

vastuseid: 290
vaadatud: 106437

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.06.2013 19:35:38   pealkiri: World of Warships
Tundub lahe icon_razz.gif
  teema: The Witcher 2
AMD_Friik

vastuseid: 1250
vaadatud: 208017

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.06.2013 21:48:34   pealkiri: The Witcher 2
Võtsin W2 ligi, pakkumine super hetkel Steamis icon_razz.gif
  teema: Kommenteerimine: Mindfreak
AMD_Friik

vastuseid: 32
vaadatud: 11034

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2013 18:35:55   pealkiri: Kommenteerimine: Mindfreak
Ostsin telefoni, kõik thumbs_up.gif
  teema: Cities In Motion 2
AMD_Friik

vastuseid: 10
vaadatud: 4227

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.04.2013 12:20:56   pealkiri: Cities In Motion 2
Must have it! icon_cool.gif
E: Mäng olemas ja väga rahul mänguga, kõva edasiminek võrreldes esimese osaga. icon_razz1.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.