|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 8gb graafika näitab specy s 4gb |
8413
vastuseid: 2
vaadatud: 1882
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.08.2023 11:52:43 pealkiri: 8gb graafika näitab specy s 4gb |
Millest sõltub ja millise programmiga näeb üldse adekvaatset ja usutavat arvuti riistvara infot
Graafika kaart 8gb gtx1070 aga näitab 4gb sena
Kas see kui vähem näitab tähendab et tööd teeb ... |
teema: 1600x900 vs 1366x768 lcd vahetus :: Sülearvuti ekraanid |
8413
vastuseid: 1
vaadatud: 1857
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 22.08.2022 13:40:32 pealkiri: 1600x900 vs 1366x768 lcd vahetus :: Sülearvuti ekraanid |
kuidas ja mis tarkvaraga saab vahetada sülearvutil seda native resolutsiooni.
dell latitude süleril on 1600x900 resoga lcd paneel aga on vaja õpetada kasutama 1366x768
lihtsalt külge ühendades ... |
teema: Miks ei toimi mälud õigesti, 4gb näitab 2 |
8413
vastuseid: 13
vaadatud: 3219
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 11.04.2021 21:33:08 pealkiri: Miks ei toimi mälud õigesti, 4gb näitab 2 |
Ühel mälul selline kiri
kvr800d2n5k2/4g
Ja see kit 2 kirje kh
Google näitab 4gb ja sealt uskusingi, et sain 4 GB mälud |
teema: Miks ei toimi mälud õigesti, 4gb näitab 2 |
8413
vastuseid: 13
vaadatud: 3219
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 11.04.2021 21:12:11 pealkiri: Miks ei toimi mälud õigesti, 4gb näitab 2 |
1x4GB näitab 2GB? Ja 2x4GB näitab 4GB?
Kas seda näitab BIOS või Windows?
The Desktop Board supports the dual or single channel memory configurations defined
below.
• Four 240-pin Double ... |
teema: Miks ei toimi mälud õigesti, 4gb näitab 2 |
8413
vastuseid: 13
vaadatud: 3219
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 11.04.2021 17:09:39 pealkiri: Miks ei toimi mälud õigesti, 4gb näitab 2 |
b. moodulitest üks on " kit of2".
On selline tähis, mis tähendab? |
teema: Miks ei toimi mälud õigesti, 4gb näitab 2 |
8413
vastuseid: 13
vaadatud: 3219
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 11.04.2021 14:48:54 pealkiri: Miks ei toimi mälud õigesti, 4gb näitab 2 |
Kas int. graafikaga, äkki kasutab videokaardi jaoks.
Sellel plaadil puudub graafika, peab olema eraldi kaart |
teema: Miks ei toimi mälud õigesti, 4gb näitab 2 |
8413
vastuseid: 13
vaadatud: 3219
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 11.04.2021 14:13:31 pealkiri: Miks ei toimi mälud õigesti, 4gb näitab 2 |
Emaplaat Intel dp43tf
Ja mälud on Kingston 4gb
Mis on valesti või mis teen valesti
Kui panen ühe mälu siis näitab poole vähem ja kui panen 2 pulka siis näitab ka poole vähem
Kas Emaplaat ... |
teema: dell latitude e6420 probleem |
8413
vastuseid: 10
vaadatud: 4065
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 08.04.2021 11:35:10 pealkiri: dell latitude e6420 probleem |
Mingeid edasiminekuid toimunud vahepeal?
ma ütleks, et jaa on olnud arengut.
vahetasin mälud 10600 pealt 12800 peale ja uuendasin biosi, vahetasin ka bios battery ja hetkel masin toimetab stabii ... |
teema: Tahvelarvuti ei toimi korralikult |
8413
vastuseid: 5
vaadatud: 13762
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 18.03.2021 20:15:47 pealkiri: Tahvelarvuti ei toimi korralikult |
paistab et seade siiki omadega nii pu¤si keeratud, et ükski kombinatsioon ei too esile muud kui seadme logo. vahel näitab ka aku laadimist ei rohkemat
nupp vol + ja vol - on toimivad kuna näiteks ... |
teema: Tahvelarvuti ei toimi korralikult |
8413
vastuseid: 5
vaadatud: 13762
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 18.03.2021 14:20:18 pealkiri: Tahvelarvuti ei toimi korralikult |
leidisn nn kodulehe kus saab alla laadida tarkvara ja selle peale ajamise tarkvara. kaasas on ka õpetus kuid justkui ei klapi(mis pointi on teha õpetus kui ei klapi)
Seal tekitab küsimust see osa, ... |
teema: Tahvelarvuti ei toimi korralikult |
8413
vastuseid: 5
vaadatud: 13762
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 18.03.2021 12:07:13 pealkiri: Tahvelarvuti ei toimi korralikult |
Tahvelarvuti modecom freetab 1017 ei lähe boot logo st edasi.
Samuti ei saa siseneda sellesse menüüsse kus android lubaks tehase seaded taastada.
Netist leitud õpetused näitavad ka selle kohta ... |
teema: Dell 1320c printeriga probleem |
8413
vastuseid: 4
vaadatud: 1300
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 11.03.2021 13:44:54 pealkiri: Dell 1320c printeriga probleem |
| Millest see oleneb või on, et tuntud tootja seadmeid peab nii jamama ja igasugu võtteid proovima? |
teema: Dell 1320c printeriga probleem |
8413
vastuseid: 4
vaadatud: 1300
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 10.03.2021 20:18:23 pealkiri: Dell 1320c printeriga probleem |
Soov oli kasutusele võtta dell printer 1320c aga tuleb välja, et see polegi nii lihtne.
printer justkui ühendub(usb pistik arvutile pannes ja ära võttes arvutis kuulda ühenduse heli)
Seadmehal ... |
teema: dell latitude e6420 probleem |
8413
vastuseid: 10
vaadatud: 4065
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 22.12.2020 22:37:47 pealkiri: dell latitude e6420 probleem |
...
Saab ikka: https://superuser.com/questions/879545/how-can-i-update-bios-without-battery
Aitäh, selle bios-ga sain nüüd tänu sellele maha,
katsetan edasi kuidas masin käitub nüüd kh
... |
teema: dell latitude e6420 probleem |
8413
vastuseid: 10
vaadatud: 4065
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 22.12.2020 19:59:53 pealkiri: dell latitude e6420 probleem |
BIOS uuendada, driverid Delli kodulehelt peale.
mnjaa, ei saa kahjuks teha ütleb, et aku kohustuslik kuid mul pole veel akut.
või saab ilma win ka bios uuendada? |
teema: dell latitude e6420 probleem |
8413
vastuseid: 10
vaadatud: 4065
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 22.12.2020 17:32:52 pealkiri: dell latitude e6420 probleem |
sai selline arvuti kokku pandud eraldi saadud osadest ja nüüd on veidi probleeme.
arvutil i5 2520m protsessor(oli sees)
mälu 4Gb pc1333
hdd ssd Kingston 512Gb
arvutil, id ja mälukaardilugeja, ... |
teema: 3G ruuter TP Link MR3220, netipulga ja IP kaamera sidumine |
8413
vastuseid: 13
vaadatud: 13993
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.01.2017 12:49:50 pealkiri: 3G ruuter TP Link MR3220, netipulga ja IP kaamera sidumine |
| Mul sama asi jändamisel, lugesin algusest ja näen ka pilte ruuteri seadetest jne aga kõige tähtsamat pole ära seletatud. Et kui tahan muuta ruuteri dhcp siis kuidas käituda veakoodide puhul. Nä ... |
teema: ERR arhiivi striimi salvestamine arvutisse RTMPDump abil |
8413
vastuseid: 104
vaadatud: 158980
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 14.11.2016 00:43:13 pealkiri: kuidas siit tänapäeval video saada |
http://tv3play.tv3.ee/sisu/me-armastame-eestit
mis toimiv lahendus aitaks selle saate endale ka salvestada(vaid see üks saade kuna oleme publikus) |
teema: dell inspiron 1501 ja win 7 |
8413
vastuseid: 1
vaadatud: 1041
|
foorum: Tarkvara postitatud: 04.02.2016 18:37:43 pealkiri: dell inspiron 1501 ja win 7 |
tere
palun abi. nimelt ei suuda leida draiverit dell inspiron 1501 ssülearvuti graafikale ja seda win7 tarkvarale
kasutan win7 32 bit versiooni
graafika peaks sel olema ati xpress 1150 |
teema: Tahvelarvutiga helistamine :: Tahvelarvutid |
8413
vastuseid: 6
vaadatud: 6884
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.03.2012 21:46:21 pealkiri: Tahvelarvutiga helistamine |
| ok, aitäh vastamast aga kas näiteks sms saab saata ja vastu võtta kasutades siis seda sim võrku |
teema: Tahvelarvutiga helistamine :: Tahvelarvutid |
8413
vastuseid: 6
vaadatud: 6884
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.03.2012 00:52:19 pealkiri: Tahvelarvutiga helistamine :: Tahvelarvutid |
Tere
Mis tarkvara kasutada, et saaks android tarkvaral põhineval Samsung tahvelarvutil kasutada nn helistamise funktsiooni ja loomulikult seda läbi sisse paigaldatud sim kaardi?
See tähendab, et ... |
teema: Kommenteerimine: kalaluu |
8413
vastuseid: 17
vaadatud: 7055
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2011 23:17:08 pealkiri: mälu |
| positiivne ja kiire tehing ja mälu ka toimib |
teema: Ford Racing 3 |
8413
vastuseid: 3
vaadatud: 2468
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.03.2009 20:48:36 pealkiri: Ford Racing 3 |
kuidas panna see sama mäng külalis konto all ka toimima kui on installitud juba samasse arvutisse kuid õigusi omava konto all
nimelt arvutisse sai külalis konto lubatud siis kui mäng juba sisse ... |
teema: USB probleem |
8413
vastuseid: 9
vaadatud: 3601
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 25.07.2008 18:18:31 pealkiri: USB probleem |
..Siis puudub sul sel kõvakettal <b>ketta sektsioon</b> ja tal ei olegi midagi sulle näidata.
Disk management alt saad vaadata, kas ketas tunti ära ja mis seal peal toimub ja vajadusel ... |
teema: USB probleem |
8413
vastuseid: 9
vaadatud: 3601
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 25.07.2008 07:42:26 pealkiri: USB probleem |
Mul tekkis selline probleem usb pessa torgatava seadmega, et tunneb ära näitab et kõik ok kuid ei ole kusagil näha.
nimelt siis HDD ide->usb seade käitub nii.
üks samsung kõvaketas käit ... |
teema: Emaplaadi bios uuendamine ja rahulolu |
8413
vastuseid: 4
vaadatud: 1921
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 24.07.2008 20:08:57 pealkiri: Emaplaadi bios uuendamine ja rahulolu |
nu tänud, bios sai siis nüüd uuendatud ja kusjuures külma südamega, ütleme nii, et vedas
floppy ei töötanud seega läksin riskile
upsi ei oma samuti
Aga et midagi nüüd paremaks läks ei ... |
teema: Emaplaadi bios uuendamine ja rahulolu |
8413
vastuseid: 4
vaadatud: 1921
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 24.07.2008 18:26:55 pealkiri: Emaplaadi bios uuendamine ja rahulolu |
| MSI enda Live Update oskab kontrollida, et milline BIOS-i tüüp. Ja kui on uuem BIOS pakkuda, siis tirib Live Update selle faili ka Su arvutisse. Siis paned selle Win-i all jooksma ning ootad, et mil ... |
teema: Emaplaadi bios uuendamine ja rahulolu |
8413
vastuseid: 4
vaadatud: 1921
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 24.07.2008 18:20:15 pealkiri: Emaplaadi bios uuendamine ja rahulolu |
Kas keegi omab MSI emaplaati millel on kleeps 848p Neo-v
Kas keegi on uuendanud sellel plaadil bios´i? paluks linki kindlast töötavast uuendusest.
Kas oled üldse selle plaadiga rahul. |
teema: Kommenteerimine: al_z |
8413
vastuseid: 9
vaadatud: 4618
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2007 07:43:49 pealkiri: raal |
positiivne kirja sest tehing sai tehtud.(posti teel)
 |
teema: Kommenteerimine: ykskaks |
8413
vastuseid: 5
vaadatud: 3138
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2007 11:32:19 pealkiri: ketas |
Positiivne kirjas kuna müüdav ketas saabus minuni.
 |
teema: Probleem Desknote Läppari heliga |
8413
vastuseid: 3
vaadatud: 1468
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 09.06.2007 21:48:24 pealkiri: desknote video probleem |
Ei ole küll heliga probleem kuid probleem on desknotega ikka!
Uus desknote sülearvuti(b660), cd driveritega kaasas, ostetud WinXp pro,
Pärast formatC-d ei saa ATI graafika drivereid/softi pe ... |
teema: Kommenteerimine: meelis63 |
8413
vastuseid: 335
vaadatud: 73253
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.06.2007 16:55:25 pealkiri: Lisan positiivse |
Alati on tal olnud pakkuda lahendus.
 |
teema: Kommenteerimine: mätas |
8413
vastuseid: 62
vaadatud: 16033
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2007 18:09:01 pealkiri: prose ostis |
| Väga konkreetne ostja |
teema: Kommenteerimine: Prederik |
8413
vastuseid: 149
vaadatud: 41983
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2007 17:53:48 pealkiri: ostsin prose |
| Usaldusväärne, saatis asja ilusti pakituna |
teema: Kommenteerimine: ilman |
8413
vastuseid: 349
vaadatud: 87247
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2007 17:50:48 pealkiri: Mina ostsin |
Tuli vastu mulle sobivasse kohta. Tehing sujus.  |
teema: Kommenteerimine: ch123 |
8413
vastuseid: 9
vaadatud: 6415
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2007 17:51:24 pealkiri: Kommenteerimine: ch123 |
Tehing sujus korralikult, posti teel ja maksin raha ette  |
teema: Prose kiirus 1.83GHz - 987MHz peale |
8413
vastuseid: 17
vaadatud: 4693
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.03.2007 11:29:04 pealkiri: Prose kiirus 1.83GHz - 987MHz peale |
, ... monitooringuprogrammid, cpu-z, everest, etc jätavad petliku mulje, et üleminek on aeglane kuna nad ei uuenda näitu piisavalt kiirelt.
jah nii ta on. vaadake parem seda osa neist programmide ... |
teema: abi vaja 865PERL |
8413
vastuseid: 4
vaadatud: 1637
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.03.2007 20:36:24 pealkiri: abi vaja 865PERL |
minul on ka intel 865perl emaplaat
Peal oli 2,4GHz 512/800fsb HT prose
Sain proovimiseks 3,06GHz 512/533fsb prose
Aga probleem on selles, et näitab 1,6GHz sena
Mida saan teha et asi õigeks saada ... |
teema: Op.sys läpakale, millel ei ole CDd |
8413
vastuseid: 97
vaadatud: 18990
|
foorum: Tarkvara postitatud: 19.02.2007 16:55:45 pealkiri: Re: krt, sain veel ühe peetis win-ga rondi |
Nüüd siis 2 probleemset uunikumi ja mõlemad peaks käima saama:
...kui laseks W2k plaadi mälupulgale ja USB bootimis järjekorras esimeseks, kas nii õnnestuks?
proovisin xp ja ei toimi boot fai ... |
teema: Op.sys läpakale, millel ei ole CDd |
8413
vastuseid: 97
vaadatud: 18990
|
foorum: Tarkvara postitatud: 10.02.2007 12:16:53 pealkiri: Op.sys läpakale, millel ei ole CDd |
Kuna mul omal sarnane tegu plaanis ja masin ka ainult HDD-ga(puudub nii flopy kui cd)
Siis tekkis mõte/idee, kas toimib on teema omaette
Plaan siis selline:
HDD IDE juhtmele joota pikendus(na ... |
teema: K: Kas saaks panna logitechi supaka ka autosse? |
8413
vastuseid: 4
vaadatud: 1823
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 20.03.2006 16:25:50 pealkiri: K: Kas saaks panna logitechi supaka ka autosse? |
Saab panna küll kui on see 12v töötav aga sinna vaja ka filtrit
Vähe teise mudeliga tegime ise ka proovi ja hakkas siristama tuure andes
vaja toitesse filtrit ja head maandust |
| |