Avaleht
otsing leidis 103 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Autos digitv vaatamine
33

vastuseid: 9
vaadatud: 5479

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.06.2010 19:45:12   pealkiri: Autos digitv vaatamine
Ostad emase scardi pesa (oomipoest näiteks) ja lased mõnel spetsialistil vaadata mismoodi see ühendus tulema peaks ja joota sinna külge mis otsad vaja on.
  teema: Kommenteerimine: Degwees
33

vastuseid: 110
vaadatud: 31759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.07.2007 23:10:25   pealkiri: Kommenteerimine: Degwees
Ei pea kaubast kinni
  teema: Kommenteerimine: incognito
33

vastuseid: 61
vaadatud: 21445

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.02.2007 18:31:20   pealkiri: Kommenteerimine: incognito
Positiivne ja abivalmis inimene, oli meeldiv thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ziim911
33

vastuseid: 66
vaadatud: 18954

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2007 12:27:02   pealkiri: Kommenteerimine: ziim911
thumbs_up.gif icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: excalibur
33

vastuseid: 315
vaadatud: 104316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2007 14:29:54   pealkiri: Kommenteerimine: excalibur
Kahjuks selle mehega tehtud kokkulepped ei kehti.
  teema: Kommenteerimine: pentu
33

vastuseid: 26
vaadatud: 7943

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2006 23:04:22   pealkiri: Kommenteerimine: pentu
Ostsin toitekad, proovinud veel pole aga olen äriga rahul icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: bigmarx
33

vastuseid: 484
vaadatud: 102149

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2006 17:56:58   pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx
Korralik äri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tsiklimees
33

vastuseid: 56
vaadatud: 15516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2006 13:02:43   pealkiri: Kommenteerimine: tsiklimees
Sai ka kaupa tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aix17
33

vastuseid: 415
vaadatud: 108411

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2006 10:25:14   pealkiri: Kommenteerimine: aix17
Ostetud emaplaat thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vidget
33

vastuseid: 147
vaadatud: 67643

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2006 21:47:13   pealkiri: Kommenteerimine: Vidget
Ostetud modem ja asi hea beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: wiidik
33

vastuseid: 76
vaadatud: 25930

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2006 20:39:44   pealkiri: Kommenteerimine: wiidik
Ostsin monitori ,asi sujus beer_yum.gif
  teema: HDD'ga pole võimalik kontakti astuda ??
33

vastuseid: 9
vaadatud: 2552

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 02.02.2006 12:42:20   pealkiri: HDD'ga pole võimalik kontakti astuda ??
Vaata device manageris äkki on ide kontrollerites mõni device disabletud
  teema: Kommenteerimine: porsas
33

vastuseid: 14
vaadatud: 6636

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2006 02:05:03   pealkiri: Kommenteerimine: porsas
Müüs video thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: eerik
33

vastuseid: 25
vaadatud: 6007

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2006 13:39:06   pealkiri: Kommenteerimine: eerik
Kaup tehtud ja asi jonksus beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: kutsa99
33

vastuseid: 171
vaadatud: 58437

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2005 22:48:33   pealkiri: Kommenteerimine: kutsa99
kaup oli koos aga jäi ära kuna mees ei tea mida ta räägib ja ei vastuta enda sõnade eest.
  teema: Kommenteerimine: bestgamer
33

vastuseid: 51
vaadatud: 15649

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2005 18:07:44   pealkiri: Kommenteerimine: bestgamer
Korralik kaupmees thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: otsija
33

vastuseid: 127
vaadatud: 47805

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2005 18:06:24   pealkiri: Kommenteerimine: otsija
Sai kaup kokku lepitud ja kõik oli OK. thumbs_up.gif
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.11.2005 23:37:10   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Minu pakkumine oli parim 11.58 ja ka 12.00, oled rahul ? Kui sa arvad et 12.00 ei sobi siis on minu pakkumine ikkagi parim.
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.11.2005 23:28:38   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Minu pakkumine oligi parim ,kuna see oli parim pakkumine mis jäi kellaaja 12.00 sisse mis oli ka ühtlasi pakkumise lõpukellaaeg.
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.11.2005 23:24:07   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Loogiline on see kes selleks kellaks parema pakkumise teeb see on võidumees. Kui sinu pakkumine oleks parim siis nii ta on ,mismoodi teisiti veel peaks olema ?
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.11.2005 23:21:41   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Miks sa arvad et suur probleem ? Kas pealkiri näitab seda ? Mind lihtsalt hakkas huvitama HV-laste suhtumine sellisesse jurasse, tegelen nn.uurimustööga enda tarbeks.
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.11.2005 23:17:07   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Loe ülavaltpoolt selle väikese ülepakkumise kohta, seletasin lahti selle, samas oli ka minu pakkumise samm esimesena suurim selles teemas, äris on omad strateegiad. Mis kellade sünkrooni puutub ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.11.2005 22:54:25   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
12.00 parim pakkumine, suht mõistetav ju. Müüja pani kellaaja ette, aksepteeris tulemusi niikaua kui parem pakkumine tuli ja siis enam ei aksepteerinud. Simple. Teema kinni ära, ei ole motivatsioo ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.11.2005 22:36:25   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Antud kellaaeg oli kogu selle kompoti algidu. Oli kellaaja eiramine ja siis oma sõnade söömine. Kellaaeg on fakt mida kahjuks ei saa ümber lükata aga kui keegi ikkagi suudab mulle selgeks teha et ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.11.2005 22:08:35   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Hilton ,Sinu seisukohast sain ma juba Sinu eelnevate postituste järgi aru, aga ära unusta et see on Sinu vaatevinkel mis ei pea ühtima kõigi teiste kasutajate omaga. Issanda loomaaed on kirju. Ja ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.11.2005 19:47:06   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Ma küll ei näinud, et kuskil sekundid kirjas olid, pigem jäi mulje et müüja tahab umbes lõunaks asja korda saada.
Mitte et ma arvaks, et sa oma arvamust muudad. Arguing on the internet is like ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.11.2005 16:11:54   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Sorry on alati aksepteeritav minu poolt, antud foorumis on müüja õigus öelda et ta ei müü enam ja isegi põhjendada pole vaja miks ei müü. Aga antud juhul ei olnud sorryt ega midagi vaid liht ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.11.2005 14:51:01   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Mis surumise jutt, kui kell oli kukkunud helistasin talle ja teavitasin teda et seisuga kl.12.00 olin mina parim pakkuja ja leppisime kaubas kokku (meil oli vastavalt juba eelmine päev kokku lepitud ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.11.2005 13:40:47   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Asi polnud ainult kellaajas vaid ka telefonitsi oli müüjaga kokku lepitud ja kaup oli ju koos, lugege enne kogu lugu läbi kui midagi arvama hakata, kui seda ei viitsi teha siis pole vaja siin sõna ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.11.2005 12:51:24   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Mõni tõmbleb mõni ei tõmble, mõni laseb endale pähe istuda ja nohiseb omaette, mõni ütleb ka oma arvamuse välja. Inimesed on erinevad Vidget.
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 05.11.2005 13:04:57   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Mismoodi kellaaeg ei oma tähtsust kui see oli ju ette antud ? Antud teemas tõstsin pakkumise 1100.- pealt 1300.- peale koheselt kuigi oleks võinud jupitada 25.- kaupa, see väikene pakkumine oli te ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 05.11.2005 00:31:37   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Ma ei hala ja ei hakka ka negatiivset panema vaid teen omad järeldused, aga kui te ise lepite kellegagi telefoni teel kokku ja see kajastub ka siin saidil ja ikkagi oma otsust muudetakse on see nõm ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.11.2005 17:53:54   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Kui kellaaeg oli ette antud siis see kas kehtib või mitte ja see sõltub sellest kas müüja on õige mees või lihtsalt sõnadeloopija kes ei pea konkreetseid asju millekski, aja pikendamiseks ei ol ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.11.2005 17:14:15   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Olen osalenud paljudel oksjonitel(antud oksjonit võib ainult nimepärast selleks kutsuda) ja võin väita, et kellaaeg mängib väga suurt rolli, haamer kukub täpsel ajal ja siis on asi läbi. Hetke ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.11.2005 14:41:14   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
thumbs_up.gif
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.11.2005 14:29:35   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Kahjuks tuleb seda tõdeda
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.11.2005 14:27:48   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Jutt oli ju konkreetselt oksjonist mis pidi lõpema konkreetsel ajal.
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.11.2005 14:24:10   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.11.2005 14:20:10   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Keegi pole tünga teinud, materiaalset kahju pole. Mind lihtsalt huvitab HV-laste suhtumine ja arusaam äriasjadest. Müüjale helistasin loomulikult ja leppisime kokku et kaup koos. Tema muidugi taga ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.11.2005 14:15:47   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
Kogu äri seisneb osapoolte kokkuleppes. Kui üks osapool paneb oma tingimused ja annab veksli siis peab ta ka seda täitma, mitte jooksma sinna kuhupoole tuul puhub. Sellised soolapuhujad siis ei saa ...
  teema: Tahaks arvamusi selllele teemale
33

vastuseid: 64
vaadatud: 12818

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.11.2005 13:39:55   pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2327595#2327595
  teema: Kommenteerimine: karla99
33

vastuseid: 0
vaadatud: 507

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2005 00:06:14   pealkiri: Kommenteerimine: karla99
Oli mis oli aga asja sai, seega positiivne
  teema: Kommenteerimine: project
33

vastuseid: 91
vaadatud: 49029

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2005 18:58:29   pealkiri: Kommenteerimine: project
Meeldiv oli äri ajada thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mys
33

vastuseid: 26
vaadatud: 11797

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2005 09:56:26   pealkiri: Kommenteerimine: mys
Kõik sujus nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Alpine
33

vastuseid: 120
vaadatud: 53285

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2005 21:32:39   pealkiri: Kommenteerimine: Alpine
Tehtud äri rohkem kui mitu korda ja kõik on kulgend kenasti beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Jerry32
33

vastuseid: 134
vaadatud: 169339

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2005 16:24:07   pealkiri: Kommenteerimine: Jerry32
Kõik sujus nagu pidi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: evils
33

vastuseid: 148
vaadatud: 42126

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2005 12:39:10   pealkiri: Kommenteerimine: evils
Korralik äri, nagu peab beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Harley
33

vastuseid: 108
vaadatud: 40904

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2005 09:09:12   pealkiri: Kommenteerimine: Harley
Oli meeldiv äri teha thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Viilutaja
33

vastuseid: 225
vaadatud: 86236

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2004 22:20:31   pealkiri: Kommenteerimine: Viilutaja
Äri oli nagu olema peab,konkreetne ja kiire thumbs_up.gif
  teema: Videokaart keeras monitori nahka
33

vastuseid: 30
vaadatud: 5594

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.03.2004 15:37:24   pealkiri: Videokaart keeras monitori nahka
Väidab et pole keerand hertse et kõi oli default
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.