|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Autos digitv vaatamine |
33
vastuseid: 9
vaadatud: 5479
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.06.2010 19:45:12 pealkiri: Autos digitv vaatamine |
| Ostad emase scardi pesa (oomipoest näiteks) ja lased mõnel spetsialistil vaadata mismoodi see ühendus tulema peaks ja joota sinna külge mis otsad vaja on. |
teema: Kommenteerimine: Degwees |
33
vastuseid: 110
vaadatud: 31759
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.07.2007 23:10:25 pealkiri: Kommenteerimine: Degwees |
| Ei pea kaubast kinni |
teema: Kommenteerimine: incognito |
33
vastuseid: 61
vaadatud: 21445
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.02.2007 18:31:20 pealkiri: Kommenteerimine: incognito |
Positiivne ja abivalmis inimene, oli meeldiv  |
teema: Kommenteerimine: ziim911 |
33
vastuseid: 66
vaadatud: 18954
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2007 12:27:02 pealkiri: Kommenteerimine: ziim911 |
 |
teema: Kommenteerimine: excalibur |
33
vastuseid: 315
vaadatud: 104316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2007 14:29:54 pealkiri: Kommenteerimine: excalibur |
| Kahjuks selle mehega tehtud kokkulepped ei kehti. |
teema: Kommenteerimine: pentu |
33
vastuseid: 26
vaadatud: 7943
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2006 23:04:22 pealkiri: Kommenteerimine: pentu |
Ostsin toitekad, proovinud veel pole aga olen äriga rahul  |
teema: Kommenteerimine: bigmarx |
33
vastuseid: 484
vaadatud: 102149
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2006 17:56:58 pealkiri: Kommenteerimine: bigmarx |
Korralik äri  |
teema: Kommenteerimine: tsiklimees |
33
vastuseid: 56
vaadatud: 15516
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2006 13:02:43 pealkiri: Kommenteerimine: tsiklimees |
Sai ka kaupa tehtud  |
teema: Kommenteerimine: aix17 |
33
vastuseid: 415
vaadatud: 108411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2006 10:25:14 pealkiri: Kommenteerimine: aix17 |
Ostetud emaplaat  |
teema: Kommenteerimine: Vidget |
33
vastuseid: 147
vaadatud: 67643
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2006 21:47:13 pealkiri: Kommenteerimine: Vidget |
Ostetud modem ja asi hea  |
teema: Kommenteerimine: wiidik |
33
vastuseid: 76
vaadatud: 25930
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2006 20:39:44 pealkiri: Kommenteerimine: wiidik |
Ostsin monitori ,asi sujus  |
teema: HDD'ga pole võimalik kontakti astuda ?? |
33
vastuseid: 9
vaadatud: 2552
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 02.02.2006 12:42:20 pealkiri: HDD'ga pole võimalik kontakti astuda ?? |
| Vaata device manageris äkki on ide kontrollerites mõni device disabletud |
teema: Kommenteerimine: porsas |
33
vastuseid: 14
vaadatud: 6636
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2006 02:05:03 pealkiri: Kommenteerimine: porsas |
Müüs video  |
teema: Kommenteerimine: eerik |
33
vastuseid: 25
vaadatud: 6007
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2006 13:39:06 pealkiri: Kommenteerimine: eerik |
Kaup tehtud ja asi jonksus  |
teema: Kommenteerimine: kutsa99 |
33
vastuseid: 171
vaadatud: 58437
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2005 22:48:33 pealkiri: Kommenteerimine: kutsa99 |
| kaup oli koos aga jäi ära kuna mees ei tea mida ta räägib ja ei vastuta enda sõnade eest. |
teema: Kommenteerimine: bestgamer |
33
vastuseid: 51
vaadatud: 15649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2005 18:07:44 pealkiri: Kommenteerimine: bestgamer |
Korralik kaupmees  |
teema: Kommenteerimine: otsija |
33
vastuseid: 127
vaadatud: 47805
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2005 18:06:24 pealkiri: Kommenteerimine: otsija |
Sai kaup kokku lepitud ja kõik oli OK.  |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.11.2005 23:37:10 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Minu pakkumine oli parim 11.58 ja ka 12.00, oled rahul ? Kui sa arvad et 12.00 ei sobi siis on minu pakkumine ikkagi parim. |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.11.2005 23:28:38 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Minu pakkumine oligi parim ,kuna see oli parim pakkumine mis jäi kellaaja 12.00 sisse mis oli ka ühtlasi pakkumise lõpukellaaeg. |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.11.2005 23:24:07 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Loogiline on see kes selleks kellaks parema pakkumise teeb see on võidumees. Kui sinu pakkumine oleks parim siis nii ta on ,mismoodi teisiti veel peaks olema ? |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.11.2005 23:21:41 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Miks sa arvad et suur probleem ? Kas pealkiri näitab seda ? Mind lihtsalt hakkas huvitama HV-laste suhtumine sellisesse jurasse, tegelen nn.uurimustööga enda tarbeks. |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.11.2005 23:17:07 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Loe ülavaltpoolt selle väikese ülepakkumise kohta, seletasin lahti selle, samas oli ka minu pakkumise samm esimesena suurim selles teemas, äris on omad strateegiad. Mis kellade sünkrooni puutub ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.11.2005 22:54:25 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| 12.00 parim pakkumine, suht mõistetav ju. Müüja pani kellaaja ette, aksepteeris tulemusi niikaua kui parem pakkumine tuli ja siis enam ei aksepteerinud. Simple. Teema kinni ära, ei ole motivatsioo ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.11.2005 22:36:25 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Antud kellaaeg oli kogu selle kompoti algidu. Oli kellaaja eiramine ja siis oma sõnade söömine. Kellaaeg on fakt mida kahjuks ei saa ümber lükata aga kui keegi ikkagi suudab mulle selgeks teha et ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.11.2005 22:08:35 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Hilton ,Sinu seisukohast sain ma juba Sinu eelnevate postituste järgi aru, aga ära unusta et see on Sinu vaatevinkel mis ei pea ühtima kõigi teiste kasutajate omaga. Issanda loomaaed on kirju. Ja ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.11.2005 19:47:06 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
Ma küll ei näinud, et kuskil sekundid kirjas olid, pigem jäi mulje et müüja tahab umbes lõunaks asja korda saada.
Mitte et ma arvaks, et sa oma arvamust muudad. Arguing on the internet is like ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.11.2005 16:11:54 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Sorry on alati aksepteeritav minu poolt, antud foorumis on müüja õigus öelda et ta ei müü enam ja isegi põhjendada pole vaja miks ei müü. Aga antud juhul ei olnud sorryt ega midagi vaid liht ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.11.2005 14:51:01 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Mis surumise jutt, kui kell oli kukkunud helistasin talle ja teavitasin teda et seisuga kl.12.00 olin mina parim pakkuja ja leppisime kaubas kokku (meil oli vastavalt juba eelmine päev kokku lepitud ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.11.2005 13:40:47 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Asi polnud ainult kellaajas vaid ka telefonitsi oli müüjaga kokku lepitud ja kaup oli ju koos, lugege enne kogu lugu läbi kui midagi arvama hakata, kui seda ei viitsi teha siis pole vaja siin sõna ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 06.11.2005 12:51:24 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Mõni tõmbleb mõni ei tõmble, mõni laseb endale pähe istuda ja nohiseb omaette, mõni ütleb ka oma arvamuse välja. Inimesed on erinevad Vidget. |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 05.11.2005 13:04:57 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Mismoodi kellaaeg ei oma tähtsust kui see oli ju ette antud ? Antud teemas tõstsin pakkumise 1100.- pealt 1300.- peale koheselt kuigi oleks võinud jupitada 25.- kaupa, see väikene pakkumine oli te ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 05.11.2005 00:31:37 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Ma ei hala ja ei hakka ka negatiivset panema vaid teen omad järeldused, aga kui te ise lepite kellegagi telefoni teel kokku ja see kajastub ka siin saidil ja ikkagi oma otsust muudetakse on see nõm ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.11.2005 17:53:54 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Kui kellaaeg oli ette antud siis see kas kehtib või mitte ja see sõltub sellest kas müüja on õige mees või lihtsalt sõnadeloopija kes ei pea konkreetseid asju millekski, aja pikendamiseks ei ol ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.11.2005 17:14:15 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Olen osalenud paljudel oksjonitel(antud oksjonit võib ainult nimepärast selleks kutsuda) ja võin väita, et kellaaeg mängib väga suurt rolli, haamer kukub täpsel ajal ja siis on asi läbi. Hetke ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.11.2005 14:41:14 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
 |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.11.2005 14:29:35 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Kahjuks tuleb seda tõdeda |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.11.2005 14:27:48 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Jutt oli ju konkreetselt oksjonist mis pidi lõpema konkreetsel ajal. |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.11.2005 14:24:10 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
|
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.11.2005 14:20:10 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Keegi pole tünga teinud, materiaalset kahju pole. Mind lihtsalt huvitab HV-laste suhtumine ja arusaam äriasjadest. Müüjale helistasin loomulikult ja leppisime kokku et kaup koos. Tema muidugi taga ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.11.2005 14:15:47 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| Kogu äri seisneb osapoolte kokkuleppes. Kui üks osapool paneb oma tingimused ja annab veksli siis peab ta ka seda täitma, mitte jooksma sinna kuhupoole tuul puhub. Sellised soolapuhujad siis ei saa ... |
teema: Tahaks arvamusi selllele teemale |
33
vastuseid: 64
vaadatud: 12818
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.11.2005 13:39:55 pealkiri: Tahaks arvamusi selllele teemale |
| https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2327595#2327595 |
teema: Kommenteerimine: karla99 |
33
vastuseid: 0
vaadatud: 507
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2005 00:06:14 pealkiri: Kommenteerimine: karla99 |
| Oli mis oli aga asja sai, seega positiivne |
teema: Kommenteerimine: project |
33
vastuseid: 91
vaadatud: 49029
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2005 18:58:29 pealkiri: Kommenteerimine: project |
Meeldiv oli äri ajada  |
teema: Kommenteerimine: mys |
33
vastuseid: 26
vaadatud: 11797
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2005 09:56:26 pealkiri: Kommenteerimine: mys |
Kõik sujus nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: Alpine |
33
vastuseid: 120
vaadatud: 53285
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2005 21:32:39 pealkiri: Kommenteerimine: Alpine |
Tehtud äri rohkem kui mitu korda ja kõik on kulgend kenasti  |
teema: Kommenteerimine: Jerry32 |
33
vastuseid: 134
vaadatud: 169339
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2005 16:24:07 pealkiri: Kommenteerimine: Jerry32 |
Kõik sujus nagu pidi  |
teema: Kommenteerimine: evils |
33
vastuseid: 148
vaadatud: 42126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2005 12:39:10 pealkiri: Kommenteerimine: evils |
Korralik äri, nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: Harley |
33
vastuseid: 108
vaadatud: 40904
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2005 09:09:12 pealkiri: Kommenteerimine: Harley |
Oli meeldiv äri teha  |
teema: Kommenteerimine: Viilutaja |
33
vastuseid: 225
vaadatud: 86236
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2004 22:20:31 pealkiri: Kommenteerimine: Viilutaja |
Äri oli nagu olema peab,konkreetne ja kiire  |
teema: Videokaart keeras monitori nahka |
33
vastuseid: 30
vaadatud: 5594
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.03.2004 15:37:24 pealkiri: Videokaart keeras monitori nahka |
| Väidab et pole keerand hertse et kõi oli default |
| |