Avaleht
otsing leidis 1531 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Androidi rakendused
2 trini

vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.05.2015 21:19:49   pealkiri: Androidi rakendused
Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaj ...
  teema: Elisa mobiilne internet
2 trini

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.02.2015 22:05:02   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Kas Elisa blokeerib Skypes failide saatmist? Sugulasel Elisa mobiilne nett ja annab teate "foto pole saadaval" kui proovib midagi saata v. proovin mina talle saata pilte. Teiste kontaktidega probleeme ...
  teema: Elisa mobiilne internet
2 trini

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 23.01.2015 01:54:58   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Siis ikka mingi draiverite kala. Proovi seda äki http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&ie=Latin2&langpair=auto|en&rurl=translate.google.com&tbb=1&u= ...
  teema: Elisa mobiilne internet
2 trini

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 23.01.2015 01:31:52   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Mobile Partneril seal kuskil seadete all peab olema valik NDIS või Dial Up, sealt NDIS pannes ikka ei tööta? Ja seda softi pole ju tegelikult üldse tarvis, vähemalt 7-ga saab kella juures ikoonil ...
  teema: Elisa mobiilne internet
2 trini

vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.01.2015 16:57:47   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Nüüd tee arvutis pulga tarkvarale uninstall ja lase see uus versioon arvutisse ka peale.
Kui aus olla, siis ma olen ka seda trikki juba teinud icon_biggrin.gif
Lisaks ma ei näe võrguühendustes Elisa internet ...
  teema: Androidi rakendused
2 trini

vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.10.2014 01:05:18   pealkiri: Androidi rakendused
Täna hakkas Google play errorit andma: Viga serverist teabe toomisel. (DF-SA-01)
Proovisin ära kustutada ja uuesti paigaldada aga ei midagi. On ideid. Tel. on rooditud ka ja võib ehk selles asi ol ...
  teema: iOS rakendused
2 trini

vastuseid: 102
vaadatud: 100798

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.08.2014 12:14:14   pealkiri: iOS rakendused
Sellel ei ole siiski real feel tempi, jään AccuWeather juurde esialgu.
Trippimas mööda euroopat ja ei taha kulutada liigselt aega softi proovimisele icon_wink.gif
  teema: iOS rakendused
2 trini

vastuseid: 102
vaadatud: 100798

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 01.08.2014 12:34:28   pealkiri: iOS rakendused
Dark Sky iOS 7'le ,a mul 6 ,niiet seda kahjuks proovida ei saanud. Yahoo Weather'il tuleb ekraani näppida, et feels like tempi näha, mul telefon dokis ja tahaks lihtsalt enne välja minekut pilgu pe ...
  teema: iOS rakendused
2 trini

vastuseid: 102
vaadatud: 100798

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.07.2014 23:52:10   pealkiri: iOS rakendused
Keegi oskab soovitada ilmateadet, mis full screenil näitaks feels like tempi? "Feels Like" ,mida kasutasin on hakanud aiateibaid näitama. Ei viitsi hakata massiliselt kõiki ilma appe läbi ka proov ...
  teema: Miks on vaja pidevalt nutitelefoni näppida?
2 trini

vastuseid: 28
vaadatud: 8304

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 16.02.2014 21:07:25   pealkiri: Miks on vaja pidevalt nutitelefoni näppida?
monkey.gif
  teema: Androidi rakendused
2 trini

vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.02.2014 22:49:30   pealkiri: Androidi rakendused
Igaljuhul tuleb odavam saata sms selle äpiga, kui skype kasutada.
  teema: Androidi rakendused
2 trini

vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.02.2014 21:57:09   pealkiri: Androidi rakendused
monkey.gif
  teema: Androidi rakendused
2 trini

vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.02.2014 21:14:19   pealkiri: Androidi rakendused
no arvutist ma saan tasuta saata, küsingi kas on mingi töötav androidi äpp, minul on neti ühendus telefonis vastuvõtjal pole...
http://www.afreesms.com/freesms/
https://play.google.com/store/a ...
  teema: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid
2 trini

vastuseid: 19
vaadatud: 9044

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 13.02.2014 16:54:37   pealkiri: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid
monkey.gif
  teema: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid
2 trini

vastuseid: 19
vaadatud: 9044

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 12.02.2014 21:38:01   pealkiri: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid
Pole ju mõtet neid SIM-e sinna sisse toppida mitmeid, kui telefonis on ainult single GSM module ja korraga saad ikka ainult ühelt kaardilt kõnesid vastu võtta.
  teema: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid
2 trini

vastuseid: 19
vaadatud: 9044

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 12.02.2014 20:09:17   pealkiri: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid
, seal pole ju 3G-d.
Sobib rohkem mitme riigi kaardi kasutamiseks mu meelest selline telefon, et roamingus paned kohaliku kaardi ka lisaks. Oli kunagi 2 SIM-iga telefon ja sellega oli selline proble ...
  teema: Mobiilis interneti kiirus 1 Mbps: kas see on piisav?
2 trini

vastuseid: 11
vaadatud: 7648

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.02.2014 02:37:40   pealkiri: Mobiilis interneti kiirus 1 Mbps: kas see on piisav?
Kui skype kõnesid teha ei kavatse või voip'i kasutada, pilte üles laadida, siis on piisav. Ja alati saab ju hiljem parema paketi tellida, kui sellest väheks jääb.
  teema: Nokia 515 USB Modem
2 trini

vastuseid: 7
vaadatud: 4608

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.01.2014 14:49:41   pealkiri: Nokia 515 USB Modem
AT+CGDCONT=9,"IP","internet.tele2.ee" peab olema modemi seadetes.

selle 9 asemel võib olla midagi muud, kui see on ainus apn telefonis, siis 1 vast. samuti võib lõpus olla hoopis data.tele2.ee , ...
  teema: Nokia 515 USB Modem
2 trini

vastuseid: 7
vaadatud: 4608

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.01.2014 18:53:02   pealkiri: Nokia 515 USB Modem
SE kaabel (ega samsa kaabel) nokiale ei sobi, vähemalt minu telefonide omad, vastupidi, st nokia kaabel SE-le küll.
  teema: uus laser-hiir liigub halvasti
2 trini

vastuseid: 13
vaadatud: 4181

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 20.01.2014 14:28:17   pealkiri: uus laser-hiir liigub halvasti
no matis küll viga nüüd ei ole, ikka hiires. mul laserhiir (orochi) oli aastaid lihtsalt laua peal ilma mingi matita, kuigi ka matt tuli hiirega kaasa, aga polnud mingit mõtet seda matti kasutada, ...
  teema: Viber või Skype – kumb on parem? (lisatud küsitlus)
2 trini

vastuseid: 54
vaadatud: 35200

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 16.01.2014 15:46:00   pealkiri: Viber või Skype – kumb on parem? (lisatud küsitlus)
edit: nvm, lillatäpp
  teema: Viber või Skype – kumb on parem? (lisatud küsitlus)
2 trini

vastuseid: 54
vaadatud: 35200

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 15.01.2014 19:35:42   pealkiri: Viber või Skype – kumb on parem? (lisatud küsitlus)
Viberit ei kasuta keegi mu sõpradest, installisin prooviks ja leidis 1 inimese ainult ,kes kasutab icon_biggrin.gif
  teema: Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast
2 trini

vastuseid: 36
vaadatud: 13253

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 12.01.2014 06:03:59   pealkiri: Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast
monkey.gif
  teema: Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast
2 trini

vastuseid: 36
vaadatud: 13253

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 11.01.2014 23:19:15   pealkiri: Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast
monkey.gif
  teema: Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast
2 trini

vastuseid: 36
vaadatud: 13253

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 11.01.2014 22:37:56   pealkiri: Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast
monkey.gif
  teema: Androidi rakendused
2 trini

vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.01.2014 22:11:12   pealkiri: Androidi rakendused
Keegi oskab soovitada mõnda rakendust, millega saaks emuleerida kõrvaklappide "next track" nuppu ning seadistada see näiteks volüümi nupu alla?
Just oleks vajalik, et kui näiteks hoida volüüm ...
  teema: Windows 8.1 vs Elisa mint
2 trini

vastuseid: 17
vaadatud: 5634

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 25.12.2013 22:13:28   pealkiri: Windows 8.1 vs Elisa mint
Aga seal teises läpakas on ka draiverid tootja lehelt installitud? Windows default driveritega on tihtipeale igasugu jamad... Mul ka jagatud usb netipulgast nett, aga mul win7 ja kõik toimib 5+, saa ...
  teema: Windows 8.1 vs Elisa mint
2 trini

vastuseid: 17
vaadatud: 5634

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 25.12.2013 15:35:29   pealkiri: Windows 8.1 vs Elisa mint
Draiverid on ikka installitud eraldi läpaka tootja lehelt, mitte ei kasuta Win8 default draivereid?
  teema: Windows 8.1 vs Elisa mint
2 trini

vastuseid: 17
vaadatud: 5634

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 25.12.2013 14:20:41   pealkiri: Windows 8.1 vs Elisa mint
Mis wifi kaart sul on? Äkki ei toetagi siis hotspot'i?
  teema: Windows 8.1 vs Elisa mint
2 trini

vastuseid: 17
vaadatud: 5634

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 25.12.2013 04:37:06   pealkiri: Windows 8.1 vs Elisa mint
Mul on windows 7, ei tea kuidas 8-l see asi käib. Aga kõigepealt jooksutad seda 1. shortcut'i mis tegid (EnableHostednetwork), et oleks virtuaalne kaart näha network connections all, siis "open net ...
  teema: iPhone
2 trini

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.12.2013 18:55:57   pealkiri: iPhone
monkey.gif
  teema: iPhone
2 trini

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.12.2013 18:35:46   pealkiri: iPhone
monkey.gif
  teema: iPhone
2 trini

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.12.2013 18:20:42   pealkiri: iPhone
monkey.gif
  teema: iPhone
2 trini

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.12.2013 17:52:09   pealkiri: iPhone
monkey.gif
  teema: iPhone
2 trini

vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.12.2013 15:35:05   pealkiri: iPhone
Mul on ka kile peal ,sest kui telefonile tuleb kriim, on telefon minu jaoks vigane ja ma ei kasutaks seda enam. Aga no eks on igasugu inimesi, mõni on isegi katkise ekraaniga telefoni nõus ostma kel ...
  teema: Mobiilne nett arvutis ja kõnede suunamine
2 trini

vastuseid: 4
vaadatud: 1509

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.12.2013 22:14:45   pealkiri: Mobiilne nett arvutis ja kõnede suunamine
  teema: Mobiilne nett arvutis ja kõnede suunamine
2 trini

vastuseid: 4
vaadatud: 1509

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.12.2013 21:50:50   pealkiri: Mobiilne nett arvutis ja kõnede suunamine
Eraldi softi pole vaja, selleks on teenuskoodid. Näiteks ** 21 * (telefoninumber) # HELISTAMISKLAHV suunab kohe kõik kõned, **67* (telefoninumber) # HELISTAMISKLAHV suunab siis, kui nr on kinni (ku ...
  teema: NSA jälgib mobiiltelefonide asukohti kogu maailmas
2 trini

vastuseid: 23
vaadatud: 8085

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 05.12.2013 18:27:44   pealkiri: NSA jälgib mobiiltelefonide asukohti kogu maailmas
hahaa, ma lülitan ka eesti numbri peale kõne tegemist kohe välja, et keegi mulle ise helistama ei hakkaks, sest pean ju maksma välismaal vastuvõetud kõne eest. Olen nüüd kahtlane vist... icon_eek.gif
  teema: Androidi rakendused
2 trini

vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.12.2013 16:10:16   pealkiri: Androidi rakendused
Seal on valik "all channels" kohe aktiivne, siis pole vaja midagi käsitsi vist sisestada. Proovisin ja mul tuli kohe sms mõni hetk peale aktiveerimist. Aga jah, tüütu värk, kui just huvi pärast ...
  teema: DV6000 ahju
2 trini

vastuseid: 14
vaadatud: 4591

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 03.12.2013 17:34:13   pealkiri: DV6000 ahju
Pane ise ahju, mina naisterahvana sain sellega hakkama, pole raske ju... paar aastat töötanud läpakas peale ahju nüüd. Esimest korda lasin liiga vähe, kuna polnud varem teinud ja siis ei julgenu ...
  teema: Androidi rakendused
2 trini

vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.12.2013 17:28:50   pealkiri: Androidi rakendused
messaging (sms app ava) - settings - Cell broadcast (CB) settings
  teema: Windows 8.1 vs Elisa mint
2 trini

vastuseid: 17
vaadatud: 5634

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.11.2013 22:20:56   pealkiri: Windows 8.1 vs Elisa mint
Mine C:\Windows\System32 ja otsi sealt netsh.exe fail üles. Tee 4 shortcut'i sellest desktopile, nimetades need näiteks EnableHostednetwork, DisableHostednetwork, StartNetwork ja StopNetwork.
Nüü ...
  teema: Delfi hoiatab, kui su arvutis on pahavara
2 trini

vastuseid: 43
vaadatud: 18021

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 21.11.2013 16:23:20   pealkiri: Delfi hoiatab, kui su arvutis on pahavara
monkey.gif
  teema: Ülekoormatud CPU
2 trini

vastuseid: 8
vaadatud: 5449

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 12.11.2013 15:51:16   pealkiri: Ülekoormatud CPU
Parem klikk svchost.exe peal ja "go to services" ,vaata mis services seda svchost'i kasutavad. Mul põhjustas läpakal Superfetch sellist hangumist, peale seda kui kinni keerasin, on rahu majas ja ven ...
  teema: Hiire patarei kasutusaja pikendamine
2 trini

vastuseid: 6
vaadatud: 2572

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 10.11.2013 03:43:43   pealkiri: Hiire patarei kasutusaja pikendamine
Võib ka osta akud sisse tavaliste patareide asemele. Millised patareid seal on? Kas AA või AAA? Võibolla tasuks hoopis parem hiir osta, jäi silma kuskil netipoes hiir, millel väidetavalt peaksid ...
  teema: Arvutil puudub heli!!!
2 trini

vastuseid: 7
vaadatud: 6893

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.11.2013 12:46:33   pealkiri: Arvutil puudub heli!!!
Seal mixeri all saabki eraldi igal programmil heli disabled panna, chrome teed lahti, siis mixer lahti ja crome ikooni all oleval heli ikoonil vaata, et ei oleks punane rist peal. Ma sai aru, et sa kl ...
  teema: Arvutil puudub heli!!!
2 trini

vastuseid: 7
vaadatud: 6893

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.11.2013 04:24:57   pealkiri: Arvutil puudub heli!!!
Mis OS? Muidu 7-ga kui kella kõrval seal heli ikoonil klikkida vasaku hiireklahviga ja valida "mixer" ,siis sealt saab eraldi heli enableda/disableda, äki on sealt kinni keeratud? Teed chrome lahti ...
  teema: Androidi rakendused
2 trini

vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.11.2013 20:26:23   pealkiri: Androidi rakendused


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflow

Light Flow vähemalt "touchkey-led" nupud hoiab põlemas seni, kuni tõesti oled vastamata kõnede logi lahti ...
  teema: Androidi rakendused
2 trini

vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.11.2013 19:56:49   pealkiri: Androidi rakendused
Lock screen'ist räägid? Siis peab ju telefoni juurde minema ja seda vaatama, võibolla ma olen aiast basseinist tulnud korraks aint kööki juua võtma ja käed on märjad ja ei hakka ju niisama iga ...
  teema: Androidi rakendused
2 trini

vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.11.2013 17:31:02   pealkiri: Androidi rakendused
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomatox.missedmessageflasher&hl=en
ok, tundub päris hea ja just see mida olen tükk aega ostinud.
Lisaküsimus, et kas seda kuidagi nii ei saa ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 29, 30, 31  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.