|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Androidi rakendused |
2 trini
vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.05.2015 21:19:49 pealkiri: Androidi rakendused |
Kas oskab keegi soovitada rakendust millega ma saan telefonist kontaktid, sõnumid ja pildid kätte, ning kopeerida need teisse telefoni?
Nimelt telefonil touch katki, näppida ei saa, aga oleks vaj ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
2 trini
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.02.2015 22:05:02 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Kas Elisa blokeerib Skypes failide saatmist? Sugulasel Elisa mobiilne nett ja annab teate "foto pole saadaval" kui proovib midagi saata v. proovin mina talle saata pilte. Teiste kontaktidega probleeme ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
2 trini
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.01.2015 01:54:58 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Siis ikka mingi draiverite kala. Proovi seda äki http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&ie=Latin2&langpair=auto|en&rurl=translate.google.com&tbb=1&u= ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
2 trini
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.01.2015 01:31:52 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Mobile Partneril seal kuskil seadete all peab olema valik NDIS või Dial Up, sealt NDIS pannes ikka ei tööta? Ja seda softi pole ju tegelikult üldse tarvis, vähemalt 7-ga saab kella juures ikoonil ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
2 trini
vastuseid: 11802
vaadatud: 2682290
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.01.2015 16:57:47 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Nüüd tee arvutis pulga tarkvarale uninstall ja lase see uus versioon arvutisse ka peale.
Kui aus olla, siis ma olen ka seda trikki juba teinud
Lisaks ma ei näe võrguühendustes Elisa internet ... |
teema: Androidi rakendused |
2 trini
vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.10.2014 01:05:18 pealkiri: Androidi rakendused |
Täna hakkas Google play errorit andma: Viga serverist teabe toomisel. (DF-SA-01)
Proovisin ära kustutada ja uuesti paigaldada aga ei midagi. On ideid. Tel. on rooditud ka ja võib ehk selles asi ol ... |
teema: iOS rakendused |
2 trini
vastuseid: 102
vaadatud: 100798
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.08.2014 12:14:14 pealkiri: iOS rakendused |
Sellel ei ole siiski real feel tempi, jään AccuWeather juurde esialgu.
Trippimas mööda euroopat ja ei taha kulutada liigselt aega softi proovimisele  |
teema: iOS rakendused |
2 trini
vastuseid: 102
vaadatud: 100798
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.08.2014 12:34:28 pealkiri: iOS rakendused |
| Dark Sky iOS 7'le ,a mul 6 ,niiet seda kahjuks proovida ei saanud. Yahoo Weather'il tuleb ekraani näppida, et feels like tempi näha, mul telefon dokis ja tahaks lihtsalt enne välja minekut pilgu pe ... |
teema: iOS rakendused |
2 trini
vastuseid: 102
vaadatud: 100798
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.07.2014 23:52:10 pealkiri: iOS rakendused |
| Keegi oskab soovitada ilmateadet, mis full screenil näitaks feels like tempi? "Feels Like" ,mida kasutasin on hakanud aiateibaid näitama. Ei viitsi hakata massiliselt kõiki ilma appe läbi ka proov ... |
teema: Miks on vaja pidevalt nutitelefoni näppida? |
2 trini
vastuseid: 28
vaadatud: 8304
|
foorum: Varia postitatud: 16.02.2014 21:07:25 pealkiri: Miks on vaja pidevalt nutitelefoni näppida? |
 |
teema: Androidi rakendused |
2 trini
vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.02.2014 22:49:30 pealkiri: Androidi rakendused |
| Igaljuhul tuleb odavam saata sms selle äpiga, kui skype kasutada. |
teema: Androidi rakendused |
2 trini
vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.02.2014 21:57:09 pealkiri: Androidi rakendused |
 |
teema: Androidi rakendused |
2 trini
vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.02.2014 21:14:19 pealkiri: Androidi rakendused |
no arvutist ma saan tasuta saata, küsingi kas on mingi töötav androidi äpp, minul on neti ühendus telefonis vastuvõtjal pole...
http://www.afreesms.com/freesms/
https://play.google.com/store/a ... |
teema: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid |
2 trini
vastuseid: 19
vaadatud: 9044
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 13.02.2014 16:54:37 pealkiri: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid |
 |
teema: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid |
2 trini
vastuseid: 19
vaadatud: 9044
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 12.02.2014 21:38:01 pealkiri: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid |
| Pole ju mõtet neid SIM-e sinna sisse toppida mitmeid, kui telefonis on ainult single GSM module ja korraga saad ikka ainult ühelt kaardilt kõnesid vastu võtta. |
teema: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid |
2 trini
vastuseid: 19
vaadatud: 9044
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 12.02.2014 20:09:17 pealkiri: Samsung ja LG toovad turule kolme SIM-kaardi pesaga telefonid |
, seal pole ju 3G-d.
Sobib rohkem mitme riigi kaardi kasutamiseks mu meelest selline telefon, et roamingus paned kohaliku kaardi ka lisaks. Oli kunagi 2 SIM-iga telefon ja sellega oli selline proble ... |
teema: Mobiilis interneti kiirus 1 Mbps: kas see on piisav? |
2 trini
vastuseid: 11
vaadatud: 7648
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.02.2014 02:37:40 pealkiri: Mobiilis interneti kiirus 1 Mbps: kas see on piisav? |
| Kui skype kõnesid teha ei kavatse või voip'i kasutada, pilte üles laadida, siis on piisav. Ja alati saab ju hiljem parema paketi tellida, kui sellest väheks jääb. |
teema: Nokia 515 USB Modem |
2 trini
vastuseid: 7
vaadatud: 4608
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.01.2014 14:49:41 pealkiri: Nokia 515 USB Modem |
AT+CGDCONT=9,"IP","internet.tele2.ee" peab olema modemi seadetes.
selle 9 asemel võib olla midagi muud, kui see on ainus apn telefonis, siis 1 vast. samuti võib lõpus olla hoopis data.tele2.ee , ... |
teema: Nokia 515 USB Modem |
2 trini
vastuseid: 7
vaadatud: 4608
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.01.2014 18:53:02 pealkiri: Nokia 515 USB Modem |
| SE kaabel (ega samsa kaabel) nokiale ei sobi, vähemalt minu telefonide omad, vastupidi, st nokia kaabel SE-le küll. |
teema: uus laser-hiir liigub halvasti |
2 trini
vastuseid: 13
vaadatud: 4181
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 20.01.2014 14:28:17 pealkiri: uus laser-hiir liigub halvasti |
| no matis küll viga nüüd ei ole, ikka hiires. mul laserhiir (orochi) oli aastaid lihtsalt laua peal ilma mingi matita, kuigi ka matt tuli hiirega kaasa, aga polnud mingit mõtet seda matti kasutada, ... |
teema: Viber või Skype – kumb on parem? (lisatud küsitlus) |
2 trini
vastuseid: 54
vaadatud: 35200
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 16.01.2014 15:46:00 pealkiri: Viber või Skype – kumb on parem? (lisatud küsitlus) |
| edit: nvm, lillatäpp |
teema: Viber või Skype – kumb on parem? (lisatud küsitlus) |
2 trini
vastuseid: 54
vaadatud: 35200
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 15.01.2014 19:35:42 pealkiri: Viber või Skype – kumb on parem? (lisatud küsitlus) |
Viberit ei kasuta keegi mu sõpradest, installisin prooviks ja leidis 1 inimese ainult ,kes kasutab  |
teema: Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast |
2 trini
vastuseid: 36
vaadatud: 13253
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 12.01.2014 06:03:59 pealkiri: Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast |
 |
teema: Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast |
2 trini
vastuseid: 36
vaadatud: 13253
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.01.2014 23:19:15 pealkiri: Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast |
 |
teema: Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast |
2 trini
vastuseid: 36
vaadatud: 13253
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.01.2014 22:37:56 pealkiri: Gmaili uuendus tekitab kartusi privaatsuse pärast |
 |
teema: Androidi rakendused |
2 trini
vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.01.2014 22:11:12 pealkiri: Androidi rakendused |
Keegi oskab soovitada mõnda rakendust, millega saaks emuleerida kõrvaklappide "next track" nuppu ning seadistada see näiteks volüümi nupu alla?
Just oleks vajalik, et kui näiteks hoida volüüm ... |
teema: Windows 8.1 vs Elisa mint |
2 trini
vastuseid: 17
vaadatud: 5634
|
foorum: Tarkvara postitatud: 25.12.2013 22:13:28 pealkiri: Windows 8.1 vs Elisa mint |
| Aga seal teises läpakas on ka draiverid tootja lehelt installitud? Windows default driveritega on tihtipeale igasugu jamad... Mul ka jagatud usb netipulgast nett, aga mul win7 ja kõik toimib 5+, saa ... |
teema: Windows 8.1 vs Elisa mint |
2 trini
vastuseid: 17
vaadatud: 5634
|
foorum: Tarkvara postitatud: 25.12.2013 15:35:29 pealkiri: Windows 8.1 vs Elisa mint |
| Draiverid on ikka installitud eraldi läpaka tootja lehelt, mitte ei kasuta Win8 default draivereid? |
teema: Windows 8.1 vs Elisa mint |
2 trini
vastuseid: 17
vaadatud: 5634
|
foorum: Tarkvara postitatud: 25.12.2013 14:20:41 pealkiri: Windows 8.1 vs Elisa mint |
| Mis wifi kaart sul on? Äkki ei toetagi siis hotspot'i? |
teema: Windows 8.1 vs Elisa mint |
2 trini
vastuseid: 17
vaadatud: 5634
|
foorum: Tarkvara postitatud: 25.12.2013 04:37:06 pealkiri: Windows 8.1 vs Elisa mint |
| Mul on windows 7, ei tea kuidas 8-l see asi käib. Aga kõigepealt jooksutad seda 1. shortcut'i mis tegid (EnableHostednetwork), et oleks virtuaalne kaart näha network connections all, siis "open net ... |
teema: iPhone |
2 trini
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.12.2013 18:55:57 pealkiri: iPhone |
 |
teema: iPhone |
2 trini
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.12.2013 18:35:46 pealkiri: iPhone |
 |
teema: iPhone |
2 trini
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.12.2013 18:20:42 pealkiri: iPhone |
 |
teema: iPhone |
2 trini
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.12.2013 17:52:09 pealkiri: iPhone |
 |
teema: iPhone |
2 trini
vastuseid: 22002
vaadatud: 4749029
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.12.2013 15:35:05 pealkiri: iPhone |
| Mul on ka kile peal ,sest kui telefonile tuleb kriim, on telefon minu jaoks vigane ja ma ei kasutaks seda enam. Aga no eks on igasugu inimesi, mõni on isegi katkise ekraaniga telefoni nõus ostma kel ... |
teema: Mobiilne nett arvutis ja kõnede suunamine |
2 trini
vastuseid: 4
vaadatud: 1509
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.12.2013 22:14:45 pealkiri: Mobiilne nett arvutis ja kõnede suunamine |
|
teema: Mobiilne nett arvutis ja kõnede suunamine |
2 trini
vastuseid: 4
vaadatud: 1509
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.12.2013 21:50:50 pealkiri: Mobiilne nett arvutis ja kõnede suunamine |
| Eraldi softi pole vaja, selleks on teenuskoodid. Näiteks ** 21 * (telefoninumber) # HELISTAMISKLAHV suunab kohe kõik kõned, **67* (telefoninumber) # HELISTAMISKLAHV suunab siis, kui nr on kinni (ku ... |
teema: NSA jälgib mobiiltelefonide asukohti kogu maailmas |
2 trini
vastuseid: 23
vaadatud: 8085
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 05.12.2013 18:27:44 pealkiri: NSA jälgib mobiiltelefonide asukohti kogu maailmas |
hahaa, ma lülitan ka eesti numbri peale kõne tegemist kohe välja, et keegi mulle ise helistama ei hakkaks, sest pean ju maksma välismaal vastuvõetud kõne eest. Olen nüüd kahtlane vist...  |
teema: Androidi rakendused |
2 trini
vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.12.2013 16:10:16 pealkiri: Androidi rakendused |
| Seal on valik "all channels" kohe aktiivne, siis pole vaja midagi käsitsi vist sisestada. Proovisin ja mul tuli kohe sms mõni hetk peale aktiveerimist. Aga jah, tüütu värk, kui just huvi pärast ... |
teema: DV6000 ahju |
2 trini
vastuseid: 14
vaadatud: 4591
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 03.12.2013 17:34:13 pealkiri: DV6000 ahju |
| Pane ise ahju, mina naisterahvana sain sellega hakkama, pole raske ju... paar aastat töötanud läpakas peale ahju nüüd. Esimest korda lasin liiga vähe, kuna polnud varem teinud ja siis ei julgenu ... |
teema: Androidi rakendused |
2 trini
vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.12.2013 17:28:50 pealkiri: Androidi rakendused |
| messaging (sms app ava) - settings - Cell broadcast (CB) settings |
teema: Windows 8.1 vs Elisa mint |
2 trini
vastuseid: 17
vaadatud: 5634
|
foorum: Tarkvara postitatud: 28.11.2013 22:20:56 pealkiri: Windows 8.1 vs Elisa mint |
Mine C:\Windows\System32 ja otsi sealt netsh.exe fail üles. Tee 4 shortcut'i sellest desktopile, nimetades need näiteks EnableHostednetwork, DisableHostednetwork, StartNetwork ja StopNetwork.
Nüü ... |
teema: Delfi hoiatab, kui su arvutis on pahavara |
2 trini
vastuseid: 43
vaadatud: 18021
|
foorum: Varia postitatud: 21.11.2013 16:23:20 pealkiri: Delfi hoiatab, kui su arvutis on pahavara |
 |
teema: Ülekoormatud CPU |
2 trini
vastuseid: 8
vaadatud: 5449
|
foorum: Tarkvara postitatud: 12.11.2013 15:51:16 pealkiri: Ülekoormatud CPU |
| Parem klikk svchost.exe peal ja "go to services" ,vaata mis services seda svchost'i kasutavad. Mul põhjustas läpakal Superfetch sellist hangumist, peale seda kui kinni keerasin, on rahu majas ja ven ... |
teema: Hiire patarei kasutusaja pikendamine |
2 trini
vastuseid: 6
vaadatud: 2572
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 10.11.2013 03:43:43 pealkiri: Hiire patarei kasutusaja pikendamine |
| Võib ka osta akud sisse tavaliste patareide asemele. Millised patareid seal on? Kas AA või AAA? Võibolla tasuks hoopis parem hiir osta, jäi silma kuskil netipoes hiir, millel väidetavalt peaksid ... |
teema: Arvutil puudub heli!!! |
2 trini
vastuseid: 7
vaadatud: 6893
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.11.2013 12:46:33 pealkiri: Arvutil puudub heli!!! |
| Seal mixeri all saabki eraldi igal programmil heli disabled panna, chrome teed lahti, siis mixer lahti ja crome ikooni all oleval heli ikoonil vaata, et ei oleks punane rist peal. Ma sai aru, et sa kl ... |
teema: Arvutil puudub heli!!! |
2 trini
vastuseid: 7
vaadatud: 6893
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.11.2013 04:24:57 pealkiri: Arvutil puudub heli!!! |
| Mis OS? Muidu 7-ga kui kella kõrval seal heli ikoonil klikkida vasaku hiireklahviga ja valida "mixer" ,siis sealt saab eraldi heli enableda/disableda, äki on sealt kinni keeratud? Teed chrome lahti ... |
teema: Androidi rakendused |
2 trini
vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.11.2013 20:26:23 pealkiri: Androidi rakendused |
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rageconsulting.android.lightflow
Light Flow vähemalt "touchkey-led" nupud hoiab põlemas seni, kuni tõesti oled vastamata kõnede logi lahti ... |
teema: Androidi rakendused |
2 trini
vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.11.2013 19:56:49 pealkiri: Androidi rakendused |
| Lock screen'ist räägid? Siis peab ju telefoni juurde minema ja seda vaatama, võibolla ma olen aiast basseinist tulnud korraks aint kööki juua võtma ja käed on märjad ja ei hakka ju niisama iga ... |
teema: Androidi rakendused |
2 trini
vastuseid: 6171
vaadatud: 1391039
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.11.2013 17:31:02 pealkiri: Androidi rakendused |
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomatox.missedmessageflasher&hl=en
ok, tundub päris hea ja just see mida olen tükk aega ostinud.
Lisaküsimus, et kas seda kuidagi nii ei saa ... |
| |