|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Ei võta pilti ette |
NoHacker
vastuseid: 11
vaadatud: 2749
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 07.09.2014 20:18:52 pealkiri: Ei võta pilti ette |
| Tee BIOS-ele restart, mul on olnud juhus, kus uus emaplaat ei hakanud korralikult tööle, ekraanil samuti must pilt, klaviatuur ja hiir ei töötanud, aga arvutil vool sees. Pärast restarti oli kõi ... |
teema: Mehaanilised klaviatuurid |
NoHacker
vastuseid: 79
vaadatud: 55493
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 07.09.2014 19:00:02 pealkiri: Mehaanilised klaviatuurid |
| Kas kuskil Saaremaal on sellist poodi kah, kus saaks proovida erinevaid lülitite tüüpe. Plaan on omale osta mehaaniline klaviatuur, kuid kuna ma ei ole neid kunagi kasutanud, siis ma ei tea, kas na ... |
teema: Uue arvuti hädad |
NoHacker
vastuseid: 16
vaadatud: 4434
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 07.09.2014 18:53:26 pealkiri: Uue arvuti hädad |
| Mul oli selline viga AsRock emaplaadiga. Arvasin, et oli toite viga, aga tegelikult tuli lihtsalt BIOS-ele teha restart, peale seda asjad laabusid. |
teema: Kas teleka pilti annab s-video või composite video kaudu arvutisse tuua |
hackerboy
vastuseid: 7
vaadatud: 1937
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.06.2004 18:36:44 pealkiri: Kas teleka pilti annab s-video või composite video kaudu arvutisse tuua |
muidu mul arvuti telekaga yhendatud(hea filme vaadata)...ja praegu in-i... peale lylitatud...aga ytleme et mul pole vivo värk ja lylitan out-i peale saab kaart laxu või?  |
teema: Kas teleka pilti annab s-video või composite video kaudu arvutisse tuua |
hackerboy
vastuseid: 7
vaadatud: 1937
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.06.2004 18:29:40 pealkiri: Kas teleka pilti annab s-video või composite video kaudu arvutisse tuua |
| kaart on muidu gainward gf4 pro/600 8x mx440... |
teema: Kas teleka pilti annab s-video või composite video kaudu arvutisse tuua |
hackerboy
vastuseid: 7
vaadatud: 1937
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.06.2004 18:16:43 pealkiri: Kas teleka pilti annab s-video või composite video kaudu arvutisse tuua |
olen selle koha pealt võhik ja soovix teada  |
| |
|
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg |
|