Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: zeppelin
avatar Kasutajast zeppelin

Kreisi kasutaja
liitunud:  13.01.2002
viimane külastus:  17.12.2023 19:35:32
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1829
[0.03% kõigist / 0.20 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja zeppelin sõnumeid
huvid:  muusika, elektroonika, arvutid
arvuti:  Lenovo Thinkpad T420 - i5-2520m, 6gb ram, 1tb hdd, 128gb ssd
kontakt zeppelin
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: zeppelin
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 117 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ zeppelin ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
pundar
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2015 19:50:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Ostis posti teel digiboksi. Kiire ja aus tehing. Väga soovitan temaga äri ajada.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2014 14:19:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Ostis läpaka, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.06.2013 21:25:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Tänu talle paar uut CPU-d mu kogus, suured tänud thumbs_up.gif
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erx
Kreisi kasutaja
erx

liitunud: 29.12.2001



sõnumpostitatud: 05.04.2013 15:51:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Ostis mu vana IBM-i ära. Kiire tehing!
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svenman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2012 15:24:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.10.2012 22:12:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

ostis videokaardi. tuli asjale ise järele, maksis kohe. soovitan! icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fortran
HV kasutaja
Fortran

liitunud: 19.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2012 17:09:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Tehing kulges igati hästi. Soovitan müüjat kui ausat ja korrektset inimest!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anaruson
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2010



sõnumpostitatud: 23.09.2012 12:50:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Ostis graafikakaardi, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.05.2012 18:50:29    postituse pealkiri: Belkin WiFi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Ostis WiFi-kaardi icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.05.2012 20:55:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Ostis HDD thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hahalolest
HV kasutaja
hahalolest

liitunud: 28.01.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.04.2012 20:17:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Müüsin toiteploki, hea ostja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.03.2012 01:00:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Sai ostetud laadijapesa läptopile. Mees sõnast härga sarvest.
Teinekordki!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skazisesto
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2012 19:44:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Ostis midi laviatuuri. Raha maksis ette, kaup posti teel. Meeldiv tehing. Soovitan !
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gunn271
HV veteran
gunn271

liitunud: 30.01.2011



sõnumpostitatud: 27.02.2012 23:24:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Kiire ja kindel tehing ,aus ja kindel ostja !!Minu soovitused thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
(y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karukas
HV veteran
karukas

liitunud: 31.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2012 09:37:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Täitsa muhe sell thumbs_up.gif Tuli kohale ja viis vajamineva minema.
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004



sõnumpostitatud: 10.08.2011 15:15:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Müüsin arvutustehnikat. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009



sõnumpostitatud: 16.05.2011 23:03:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

tegi pakkumise ja sai kiirelt kauba kätte
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.05.2011 17:38:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Minu teele pandud kauba tagasiside thumbs_up.gif Kiire ostja icon_smile.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006



sõnumpostitatud: 05.04.2011 22:00:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksenoonE
HV kasutaja
ksenoonE

liitunud: 15.03.2008



sõnumpostitatud: 04.02.2011 20:02:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Diil tehtud, kõik kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HeyJIM
HV kasutaja
HeyJIM

liitunud: 11.06.2009



sõnumpostitatud: 14.09.2010 19:56:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Kõik Tip-Top thumbs_up.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2010 18:40:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Ostis AGP video! Korralik klient! Soovitan thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MrAndu
HV kasutaja
MrAndu

liitunud: 26.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2010 16:13:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus, sai kaupa tehtud posti teel, maksis raha ette, kõik sujus superhästi.
_________________
Ma pole mingi spetsialist kuigi võiks ju olla...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozzipov
HV veteran
ozzipov

liitunud: 14.04.2004



sõnumpostitatud: 25.12.2009 20:41:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Positiivne äri posti teel!
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2009 18:40:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Viis rikkega teleri minema.

Tänud igatahes.

Puudub aeg endal sellega tegeleda.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taic
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003



sõnumpostitatud: 17.11.2009 00:02:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Ostsin mälupulga äri kiire korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



sõnumpostitatud: 08.11.2009 01:08:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Ostis telefoni. Väga meeldiv tehing.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina777
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2009 12:18:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

abistas vabatahtlikult äritehingul. tubli mees!
_________________
O sancta simplicitas.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.08.2009 22:57:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

ostis läpaka mälud, raha kandis ette ja väikesesse hilinemisse suhtus ka väga mõistlikult. niiet igati positiivne thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.08.2009 09:09:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Ostis wifi kaardi, raha kandis ette. Äri korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
estownya
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2007



sõnumpostitatud: 17.07.2009 15:24:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Sai korra helistatud ja oli öösel nõus äri ajama icon_biggrin.gif
Kõik OK!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitpl
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2006



sõnumpostitatud: 16.06.2009 01:35:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Ostsin 4GB malupulga.

Kiirus(Cargobuss) - thumbs_up.gif
Pakkend - thumbs_up.gif
Malupulk - thumbs_up.gif

Supper. Soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.06.2009 18:34:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Müüs imepisikese mälupulga, rõõm aga oli sellest imesuur icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yarmx
Kreisi kasutaja
yarmx

liitunud: 18.08.2007



sõnumpostitatud: 10.06.2009 20:30:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Ostsin helikaardi. Kauba saatis ette, maksin hiljem.
Etteheiteid ei ole!
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HCL
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2006



sõnumpostitatud: 30.05.2009 21:49:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Sai äri tehtud, kõik oli nii nagu peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.05.2009 16:17:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Sai üks FM modulaator ostetud.
Kaup vastas kirjeldusele
Soovitan.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ERIKCO
HV kasutaja
ERIKCO

liitunud: 24.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.05.2009 20:09:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Korralik kasutaja.
Kõik ok.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004



sõnumpostitatud: 30.04.2009 22:00:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Sain KÕU komplekti, ootas kaua, saatis kiiresti icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhvn
Kreisi kasutaja
muhvn

liitunud: 28.10.2002



sõnumpostitatud: 14.12.2008 14:42:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Tuli sa ja sai ostis rehvid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lynxfelinae
HV veteran

liitunud: 07.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2008 23:35:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

21 - 25.08.2008 ostsin Broadcom PCI-Express mini WiFi kaardi. Mina Kandsin raha üle, tema pani asja posti.
Kommentaarid: 257 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
positive
HV vaatleja
positive

liitunud: 01.01.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2008 19:17:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Tehing käis kähku ja kaup jõudis kiiresti ja turvaliselt kohale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krysto
HV kasutaja


liitunud: 04.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.03.2008 13:25:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

tema sai raha ja mina sain wifi kaardi,kõik ok(Y) soovitan
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2008 14:25:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

kaup tehtud, loodan et töötab nagu peab. Korralik tehing thumbs_up.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gallardo
HV kasutaja
gallardo

liitunud: 22.09.2005



sõnumpostitatud: 02.02.2008 20:37:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Tuli kaubale järgi ja kõik OK.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2007 18:56:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

ostis kõvaketta... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.10.2007 13:12:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

ostsin postiga Autostereo-kassettmakk Panasonic thumbs_up.gif
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.10.2007 14:23:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Müüs ühe vanemat tüüpi,aga mulle väga vajaliku prose.Tehing oli posti teel ja asjad kulgesid enam kui laitmatult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderT
HV kasutaja
SanderT

liitunud: 25.07.2007



sõnumpostitatud: 27.09.2007 18:23:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Igati positiivne kogemus, ostis telefoni, samal õhtul äri tehtud, tuli ise järgi kah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrikp
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.08.2007 23:24:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

sai ostetud helikaart - kaup korralik ja kiire
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bantid
HV veteran
bantid

liitunud: 07.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.08.2007 10:40:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zeppelin ]: Positiivne

Soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Kasutatud arvutivaruosade e-pood www.arvutiromula.ee
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
1/3

zeppelin arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 105 häält
Neutraalne: 2% 2 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.