Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: zapi
avatar Kasutajast zapi

Kreisi kasutaja
liitunud:  21.05.2003
viimane külastus:  22.07.2021 01:12:26
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1093
[0.02% kõigist / 0.13 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja zapi sõnumeid
arvuti:  Amd Athlon64 sc 754 2800+
1gb Kingston pc3200 cl3
Aopen 7600gt
Asus K8N4-E
60gb ata+160gb Sata(vigane?)
Win Xp
Elion
Hiir: Mx1000 +Razer eXactmat
17" lg 795ft plus flat 1024*768@100hz

Fujitsu-Siemens LIFEBOOK S5582
mPIII @800 MHz
256 MB PC100
20 GB Fujitsu HDD
Hitachi DVD-ROM
ATI Rage Mobility 8MB
Logitech m-raf95

Celeron 600mhz
192 mb
Ati Xpert98 rage agp 8mb
14,3gb
Win Xp
Hiir: Logitech Mx500
17" nec 750+ flat 1024*768@100hz

ja väga paljude arvutite ulatused osi...


Ja üle veel 200 hiire/ca xx+ erinevat hiiremudelit...
Siin tekstifailis on enamvähem kõigi hetkel (01.01.07) olevate arvutihiirte nimekiri hiire-mudelite kaupa... Paljusid korduvaid hiiri pole sinna kantud...
kontakt zapi
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: zapi
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 114 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ zapi ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.06.2021 12:40:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Ostis ühe vana sülearvuti thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2008 17:44:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

müüs mulle elutähtsa ide so serial ata 150 controlleri thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006



sõnumpostitatud: 10.01.2008 18:44:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.10.2007 21:16:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Tegime väikse ärikese, raha tuli kohe üle!
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferru
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2007 01:20:15    postituse pealkiri: video vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

ostsin odava video
töötas 8)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.02.2007 23:25:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

kõik kiirelt ja kenasti
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raceboy
HV veteran
Raceboy

liitunud: 26.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.01.2007 10:30:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Ostsin haruldase koosluse ja minu vaatevinklist läks äri positiivselt!
Loodan paari päeva jooksul teise RIMM pulga saada, siis loodan pildi ette saada icon_wink.gif
_________________
http://www.facebook.com/vemsporsche
www.vems.ee
www.porsche-foorum.org/foorum
Kommentaarid: 319 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006



sõnumpostitatud: 16.11.2006 20:51:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

andis lahkelt prosesid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mpls
HV veteran
mpls

liitunud: 09.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.11.2006 14:45:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Positiivne kogemus! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.10.2006 19:48:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

ostsin gps-i

töötab küll
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pejbox
HV kasutaja
pejbox

liitunud: 10.03.2004



sõnumpostitatud: 23.09.2006 11:51:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

minu arust sujus k6ik kenasti icon_biggrin.gif olen vahetusega v2ga rahul thumbs_up.gif
_________________
it's nice to be important, but it's more important to be nice.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.09.2006 19:31:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

No andsin jah, niisama vana kraami ära. Aga paganahea ja väga külm beer_yum.gif on icon_wink.gif
Tegelikult andsin veidi rohkem kraami ära kui plaanis oli, aga ei kahetse kah.
Loomulikult soovitan
_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kryger
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2003



sõnumpostitatud: 25.04.2006 15:18:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Halba pole öelda. Kõik norm
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webalizer
HV kasutaja
webalizer

liitunud: 02.01.2004



sõnumpostitatud: 12.04.2006 16:27:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Õigel ajal õiges kohas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.04.2006 07:30:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

saatsin läbi ühe kasutaja talle 3 uunikum hiirt icon_smile.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2006 19:04:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Temaga on meeldiv asju ajada thumbs_up.gif
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rossa
HV Guru

liitunud: 13.02.2004



sõnumpostitatud: 07.04.2006 08:51:39    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: zapi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Ostsin arvutikorpuse. OK.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0nit
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2004



sõnumpostitatud: 25.03.2006 23:18:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

kiire ja täpne, nagu vaja icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2006 22:04:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Soetasin pela posti-teel väga meeldiv tehing thumbs_up.gif
Tanx beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FPSrulez
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



sõnumpostitatud: 22.03.2006 20:21:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Ostsin emaplaadi
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kraaper
HV kasutaja

liitunud: 14.05.2005



sõnumpostitatud: 21.03.2006 20:42:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Äri käis, kuis peab. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002



sõnumpostitatud: 21.03.2006 20:12:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Müüs protsessori.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.03.2006 19:36:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Mees kokkulepitud ajal kokkulepitud kaubaga kokkulepitud kohas.
See polegi tänapäeval nii väga tavaline! icon_smile.gif
thumbs_up.gif
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003



sõnumpostitatud: 21.03.2006 13:38:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

sain kiirelt ja piisava koguse mitte just kõige levinumat mälu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sanaa
HV vaatleja
Sanaa

liitunud: 27.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.03.2006 10:37:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

ostsin mälu, väga kiire ja tubli!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2006 04:09:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

sai ostetud videokaart ja väga rahul kaubaga thumbs_up.gif
positiivne äri
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.03.2006 16:06:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

vahetasime kalleid närilisi 8)
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slyzie
HV kasutaja
slyzie

liitunud: 22.12.2005



sõnumpostitatud: 15.03.2006 11:16:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

müüs video, kaup korralik icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2006 22:37:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

kuigi mul läksid laupäeva omiku tõttu ajad ja kohad veidike sassi... icon_razz1.gif sai prose müüdud ja raha saadud icon_biggrin.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004



sõnumpostitatud: 06.03.2006 21:24:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Sai prose ja jahutus ostetud temalt. Kõik toimis probleemideta - raha talle, prose mulle icon_lol.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004



sõnumpostitatud: 05.03.2006 22:01:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

kõik laabus, kaup korralik.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus88
HV kasutaja
jaanus88

liitunud: 06.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2006 18:55:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Täitsa hea ja kiire icon_biggrin.gif
Soovitan kõigile.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003



sõnumpostitatud: 02.03.2006 15:00:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Müüs mälud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2006 17:41:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Sai paar rotti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.02.2006 22:57:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

väike vahetus oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2006 17:44:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

paar ibm skäsi kettaid
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhkel
HV kasutaja
Muhkel

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2006 23:20:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Vana Raud vahetas omanikke, kõik ok!, muljed positiivsed thumbs_up.gif
_________________
Kurda kõigile oma rasket saatust... ning sa näed enda ümber ainult rõõmsaid inimesi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zercs
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2004



sõnumpostitatud: 01.02.2006 20:01:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

saime toredalt kaubale. meeldiv äripartner.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002



sõnumpostitatud: 31.01.2006 00:38:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Sai veel kord äri tehtud, positiivne.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.01.2006 13:05:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

minu viivituse t6ttu pidi ootama, aga 2ritegemise kiirusega sai kaotatu tagasi tehtud...tuli, n2gi, ostis...soovitan...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weeder
Kreisi kasutaja
weeder

liitunud: 24.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.01.2006 21:08:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Normaalne ärimees. Kõik korras ja äri tehtud(y)
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zapi
Kreisi kasutaja
zapi

liitunud: 21.05.2003



sõnumpostitatud: 18.01.2006 10:50:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: puudub

piraat262 kirjutas:
sain endale korraliku kasti, ainus probleem et nagu ei saanudki seda kõvaketast tööle, proovisin formati ja kõike

Nagu ps-is lahenduseotsimise käigus vast selgub on viga setingutes,teises sinu arvutis asi ju funktsioneeris korralikult...ehk,et küll ka see probleem saab lõpuks lahendatud...
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2006 22:06:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

ei jäänd hiljaks sugugi icon_razz.gif sain väga rariteeteetse dual socket-5 mainboardi
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.01.2006 21:12:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

sain endale korraliku kasti, ainus probleem et nagu ei saanudki seda kõvaketast tööle, proovisin formati ja kõike

edit:vend proovis ka ja ei funka, sain 6gb kõvaketta sõbralt ja seal juba windoosa peal:D
igati positiivne, sain asjad kätte ja äri sujus


viimati muutis piraat262 19.01.2006 11:56:55, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2006 19:23:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Temaga on asjaajamine operatiivne thumbs_up.gif
_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
summer
HV veteran

liitunud: 07.08.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2006 14:11:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

sai mälu ostetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y_S
HV kasutaja
Y_S

liitunud: 04.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2006 10:11:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Kõik korras beer_yum.gif thumbs_up.gif
_________________
O: vanemaid soundikaarte ISA siinile
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002



sõnumpostitatud: 31.12.2005 02:50:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ala
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004



sõnumpostitatud: 30.12.2005 17:29:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: Positiivne

Alguses tahtsin, et müüb mulle "öösel" vanakooli juppe icon_biggrin.gif . Tehing toimus igati korrektselt siiski päevasel ajal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zapi
Kreisi kasutaja
zapi

liitunud: 21.05.2003



sõnumpostitatud: 29.12.2005 22:56:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ zapi ]: puudub

...

viimati muutis zapi 30.12.2005 22:32:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
1/3

zapi arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 80 häält
Neutraalne: 2% 2 häält
Negatiivne: 4% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.