Avaleht
otsing leidis 122 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: indre329
zapi

vastuseid: 750
vaadatud: 304523

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2021 05:40:56   pealkiri: Kommenteerimine: indre329
Kõik hästi icon_smile.gif !
  teema: Kommenteerimine: susi
zapi

vastuseid: 262
vaadatud: 49859

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2021 20:01:50   pealkiri: Kommenteerimine: susi
Kõik korras !
  teema: Google Latitude´i peetakse kasutajate turvalisusele liiga ohtlikuks
zapi

vastuseid: 21
vaadatud: 7700

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 13.02.2009 19:58:18   pealkiri: Google Latitude´i peetakse kasutajate turvalisusele liiga ohtlikuks
Jube kõva probleem küll kui keegi teada saab kus sa oled.
Oh, osa sõpru juba kasutavad ja möllame kaardil ringi thumbs_up.gif

http://www.upload.ee/image/13794/latitude.jpg
Oot-oot aga miks näod spetsi ...
  teema: Ecolines.net-il tõsine turvaprobleem
zapi

vastuseid: 6
vaadatud: 3904

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 29.01.2009 08:03:28   pealkiri: Ecolines.net-il tõsine turvaprobleem
Sain siis vastuse, mis tundus oluliselt mõistlikum kui oleks oodanud(ametlikus stiilis jne),milles lubati 5 päeva jooksul asi ära parandada. Häkkima ei hakka, ei oskagi seda, küll aga kindlasti v ...
  teema: Ecolines.net-il tõsine turvaprobleem
zapi

vastuseid: 6
vaadatud: 3904

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 27.01.2009 19:43:07   pealkiri: Ecolines.net-il tõsine turvaprobleem
Jah olen, hetkel pole veel vastust.
Lihtsalt ma kardan, et see viga on natuke liiga ilmselge, et antud juhul tegeleks süsteemiga kompetentsed isikud ning vastuseks tuleb kindlasti midagi ähvardavat ...
  teema: Ecolines.net-il tõsine turvaprobleem
zapi

vastuseid: 6
vaadatud: 3904

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 27.01.2009 11:50:20   pealkiri: Ecolines.net-il tõsine turvaprobleem
Oli soov lõpuks oma kaua aega tagasi ostetud Ecolines-i piletid välja trükkida. Et neid jälle näha, tuleb nende veebilehel vastavasse vormi sisestada piletiostul saadud pileti id ning turvakood. ...
  teema: USA teadlased ja IBM ehitasid uue superarvuti
zapi

vastuseid: 65
vaadatud: 22156

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 11.06.2008 01:14:58   pealkiri: USA teadlased ja IBM ehitasid uue superarvuti
  teema: Kommenteerimine: striker13
zapi

vastuseid: 94
vaadatud: 39098

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.10.2007 17:04:08   pealkiri: Kommenteerimine: striker13
hv väline äri sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Saarlase laadima pandud mobiil plahvatas.
zapi

vastuseid: 27
vaadatud: 18085

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 03.10.2007 01:13:48   pealkiri: Saarlase laadima pandud mobiil plahvatas.


No jah. Ennem kui ei tea täpselt mis akuga tegu on ei saa milleski kindel olla. Aga mis nokia selle india loo kohta kommenteeris? Vähe usutav ,et nokia süü oma peale võtab(kui ei ole juba võ ...
  teema: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701)
zapi

vastuseid: 115
vaadatud: 71832

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 22.08.2007 00:48:35   pealkiri: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701)
tegelikult on seal siiski kirjas, et septembris (ehk esimesel müügikuul) tuleb neid niipalju müüki.
Ja kuna 2008 tahetakse neid toota 3-5 miljonit, siis lihtsalt jääb neid see aasta kõvasti pu ...
  teema: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701)
zapi

vastuseid: 115
vaadatud: 71832

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 07.08.2007 01:25:55   pealkiri: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701)

See on selle jaoks, et nad on heatahtlikud inimesed ja maksvad suure arendusraha firmadele kinni, et sa saaks omale soodsa hinnaga modernse arvuti osta või siis ka seda 600mhz nii lõdvalt omada, s ...
  teema: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701)
zapi

vastuseid: 115
vaadatud: 71832

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 03.08.2007 17:34:56   pealkiri: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701)
# Weight: 2lbs
# Dimensions: 8.9 in x 6.5 in x 0.82 in - 1.37 in (width x depth x thickness)

mõõdud siis eesti keelde panduna:
kaal:907g
mõõdud: 22,6*16,5*2-3,4 cm

nii, et asi ei ole mitt ...
  teema: Kommenteerimine: Kvarts
zapi

vastuseid: 56
vaadatud: 15233

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2007 02:19:29   pealkiri: Kommenteerimine: Kvarts
Sai uus kõvaketas hea hinnaga ostetud.
  teema: Ravolink
zapi

vastuseid: 69
vaadatud: 52819

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.07.2007 11:58:16   pealkiri: Ravolink
Ise sealt kah ostnud, natuke küll teise asja, kui algul ostma läksin,sest seda sal polnud enam.
Aga-aga, sai arvatud,et aadresist piisab et koht üles leida,kuid kus sa sellega. Ainuke kiri, et sea ...
  teema: Kommenteerimine: Smoff
zapi

vastuseid: 286
vaadatud: 61795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2007 15:38:50   pealkiri: Kommenteerimine: Smoff
Kingiks huvitavaid vanu hiiri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Raceboy
zapi

vastuseid: 318
vaadatud: 75495

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2007 15:53:09   pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy
Korralik äri...loodame ainult et kõik ikka korras kah oleks... thumbs_up.gif
  teema: Skype saab valedetektori
zapi

vastuseid: 17
vaadatud: 9686

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 19.12.2006 01:04:10   pealkiri: Skype saab valedetektori
brainiack või mis see saade on,seal eelmine kord prooviti arvuti hääle analüüsi programme mis stressilevelit määravad ja ka otseselt külge kinnitatavaid elektroonilisi odavaid vahendeid ja tõ ...
  teema: Telia TV
zapi

vastuseid: 59368
vaadatud: 14177542

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 03.12.2006 00:46:02   pealkiri: Telia TV
Mis teie arvamused sellest uuest pakkumisest on ,kus ruuter ja digibox tasuta antakse,kui kolme aastase liitumise teed (väidetud väärtus 3880kr,mis teeb 104kr kuus kolme aasta peale)...
Endal on t ...
  teema: Kommenteerimine: mpls
zapi

vastuseid: 141
vaadatud: 36532

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2006 17:10:46   pealkiri: Kommenteerimine: mpls
Ostis bluetoothi hands-free...kõik korras... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pejbox
zapi

vastuseid: 77
vaadatud: 25705

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2006 16:36:36   pealkiri: Kommenteerimine: pejbox
Sai vahetatud oma pda tema pda-telefoni-sülearvuti vastu... asjad töötavad nagu peavad ja muidu samuti rahul vahetusega... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: DreadDog
zapi

vastuseid: 65
vaadatud: 25471

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2006 19:17:24   pealkiri: Kommenteerimine: DreadDog
Andis tasuta asju ja hiire kogule juurde...kõik oli korralik ja positiivne thumbs_up.gif
  teema: sinu graafikakaartide ajalugu
zapi

vastuseid: 2063
vaadatud: 596829

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.04.2006 20:11:10   pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu
teadmata 0,5/1mb(p1 133-ga)
integreeritud Sis kuni 64mb mälust (duron 750-ga)
Ati Radeon Hercules 8500le agp*4 64mb (vigaseks läinud mälude pärast hiljem madalamate clockidega)
Nvidia Leadtek 5 ...
  teema: Dr.Peep
zapi

vastuseid: 1499
vaadatud: 304642

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.04.2006 21:13:18   pealkiri: Dr.Peep
Sain minagi oma tellitud videokaardi kohta selguse... vahepeal kadus asi nimekirjadest jälle ja korduvalt,hind muutus 40kr kallimaks, nüüd on tagasi ja laost väljumise kuupäevaks on muutunud 15.m ...
  teema: Dr.Peep
zapi

vastuseid: 1499
vaadatud: 304642

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.04.2006 00:57:55   pealkiri: Dr.Peep
Mina pahandaks natuke nende nimekirjas olevate "tellimisel" kaupade pärast...Nende detailid ja üldine nimekiri muutub nii kuidas juhtub ja seda paar korda päevas...
Kaks korda olen tellinud ja mõ ...
  teema: Kommenteerimine: webalizer
zapi

vastuseid: 33
vaadatud: 12385

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2006 00:08:59   pealkiri: Kommenteerimine: webalizer
Sai endale jälle hiiri kogusse juurde muretsetud...seekord sai nende hulgas omandatud isegi üks natuke kauem otsitu... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: RvN
zapi

vastuseid: 42
vaadatud: 11484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2006 00:45:03   pealkiri: Kommenteerimine: RvN
Sai lõpuks ostetud beestingu kinkekaart ka realiseeritud... kõik korras...thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: m0nit
zapi

vastuseid: 6
vaadatud: 3814

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2006 10:47:41   pealkiri: Kommenteerimine: m0nit
Ostsin kinkekaardi...beesting on pullikaka,midagi pole kohal ning seega alles uue nädala algul,kui ikka tellitu kohale saabuma peaks, saab testida ostetu töökorda icon_neutral.gif ... muidu äri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dreamx
zapi

vastuseid: 373
vaadatud: 140022

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2006 00:32:00   pealkiri: Kommenteerimine: dreamx
Sai mäng postiga saadetud...raha on kah üle tulnud,sai nüüd alles vaadatud icon_redface.gif ... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: FPSrulez
zapi

vastuseid: 14
vaadatud: 6180

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2006 00:27:01   pealkiri: Kommenteerimine: FPSrulez
Ostis sc754-ja emaplaadi...äri oli konkreetne ja väga korralik... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zoomski
zapi

vastuseid: 80
vaadatud: 48608

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2006 21:25:09   pealkiri: Kommenteerimine: zoomski
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kraaper
zapi

vastuseid: 22
vaadatud: 8713

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2006 21:24:32   pealkiri: Kommenteerimine: Kraaper
Ostis vist simm mälusid... icon_redface.gif
  teema: Kommenteerimine: soodent
zapi

vastuseid: 821
vaadatud: 220421

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2006 17:34:38   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
Pakkumiste äraütlemiste tõttu venima jäänud ärile tuli väga kiire lõpp...Ostis 3200+ prose... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aix17
zapi

vastuseid: 415
vaadatud: 108412

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2006 11:44:51   pealkiri: Kommenteerimine: aix17
Sai postkontoris häält tegemas käidud ja saan minagi nüüd rõõmustada heast hiirevahetusest, mx1000-st icon_razz.gif ....
  teema: Kommenteerimine: madisxxx
zapi

vastuseid: 108
vaadatud: 24551

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2006 11:39:22   pealkiri: Kommenteerimine: madisxxx
üks nendest paljudest ostis videokaardi...kõik oli enam-vähem korras, minu tänaval on neid ringe väga palju,nii et täitsa loomulik on nendesse ära kaduda... icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: slyzie
zapi

vastuseid: 33
vaadatud: 10198

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2006 14:03:21   pealkiri: Kommenteerimine: slyzie
Ostis x700 videokaardi, äri korralik...
  teema: Kommenteerimine: xtr
zapi

vastuseid: 329
vaadatud: 97138

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2006 23:50:26   pealkiri: Kommenteerimine: xtr
Sai amd64 prose ostetud, kaup korralik (isegi jahutus/mingi termopasta kaasa pandud) ja soovitult pakitud... kuigi kokkusaamisajaga oli raskusi ,üldiselt väga hea äritehing...
  teema: Kommenteerimine: ivar80
zapi

vastuseid: 39
vaadatud: 16405

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2006 18:01:30   pealkiri: Kommenteerimine: ivar80
Ostis xp2500+ prose, kandis raha ette ja kõik muidu korras... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Linnapea
zapi

vastuseid: 67
vaadatud: 28423

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2006 17:59:25   pealkiri: Kommenteerimine: Linnapea
Ostis mx510 hiire, loodetavalt kõik laabus korralikult...
  teema: Kommenteerimine: jaanus88
zapi

vastuseid: 23
vaadatud: 8907

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2006 17:57:54   pealkiri: Kommenteerimine: jaanus88
Sai Nf7-s emaplaat müüdud, loodetavalt kõik ikka töötas... thumbs_up.gif
  teema: sinu graafikakaartide ajalugu
zapi

vastuseid: 2063
vaadatud: 596829

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 04.03.2006 17:48:02   pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu
teadmata 0,5/1mb(p1 133-ga)
integreeritud Sis kuni 64mb mälust (duron 750-ga)
Ati Radeon Hercules 8500le agp*4 64mb (vigaseks läinud mälude pärast hiljem madalamate clockidega)
Nvidia Leadtek 5 ...
  teema: Kommenteerimine: soldat
zapi

vastuseid: 15
vaadatud: 6762

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2006 21:29:14   pealkiri: Kommenteerimine: soldat
Korralik , kiire äritehing... Sai soetatud 1gb sd mälukaart thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Backspace
zapi

vastuseid: 0
vaadatud: 306

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2006 00:16:15   pealkiri: Kommenteerimine: Backspace
Ca kahe nädala jooksul pole raha ülekantud müüdud sc370 prose eest ....
  teema: Kommenteerimine: rewer
zapi

vastuseid: 1309
vaadatud: 272757

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2006 20:28:29   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Sai asju vahetatud, "vigane" asi isegi töötab mõnevõrra,kuigi tavatult aeglaselt...
  teema: Kommenteerimine: zercs
zapi

vastuseid: 95
vaadatud: 18482

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2006 01:38:32   pealkiri: Kommenteerimine: zercs
Sai üks videokaart müüdud... Kõik korras... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: emty
zapi

vastuseid: 458
vaadatud: 85526

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2006 13:14:03   pealkiri: Kommenteerimine: emty
Ahah,vaatasin privad üle ja oli ikka minupoolt algul arvatud 30kr summaks... Aga asjad on tegelikult rohkem väärt,kui ka selle 5-e lisakrooniga hind,nii et pole probleemi... Äri korralik muidu... ...
  teema: Kommenteerimine: aksel85
zapi

vastuseid: 0
vaadatud: 290

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2006 03:45:48   pealkiri: Kommenteerimine: aksel85
ostis 6,4gb hdd thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: xm
zapi

vastuseid: 4
vaadatud: 2679

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2006 03:43:16   pealkiri: Kommenteerimine: xm
ostis ühe videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: weeder
zapi

vastuseid: 68
vaadatud: 22745

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2006 23:32:12   pealkiri: Kommenteerimine: weeder
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zapi
zapi

vastuseid: 128
vaadatud: 38497

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2006 10:50:47   pealkiri: Kommenteerimine: zapi
sain endale korraliku kasti, ainus probleem et nagu ei saanudki seda kõvaketast tööle, proovisin formati ja kõike
Nagu ps-is lahenduseotsimise käigus vast selgub on viga setingutes,teises sinu a ...
  teema: Kommenteerimine: HPTA374
zapi

vastuseid: 184
vaadatud: 108128

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2006 16:11:44   pealkiri: Kommenteerimine: HPTA374
Tehing ,ei saanud algsest naljast või norimisest aru icon_neutral.gif ,mis muutis ebalevaks kogu ülejäänud tehingu. Ei läinud ju liiga palju aega väljatulekuga.
Saadud hiirte(mida rohkem kui kokkulepitudgi ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.