|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: indre329 |
zapi
vastuseid: 750
vaadatud: 304523
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2021 05:40:56 pealkiri: Kommenteerimine: indre329 |
Kõik hästi ! |
teema: Kommenteerimine: susi |
zapi
vastuseid: 262
vaadatud: 49859
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.05.2021 20:01:50 pealkiri: Kommenteerimine: susi |
| Kõik korras ! |
teema: Google Latitude´i peetakse kasutajate turvalisusele liiga ohtlikuks |
zapi
vastuseid: 21
vaadatud: 7700
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 13.02.2009 19:58:18 pealkiri: Google Latitude´i peetakse kasutajate turvalisusele liiga ohtlikuks |
Jube kõva probleem küll kui keegi teada saab kus sa oled.
Oh, osa sõpru juba kasutavad ja möllame kaardil ringi
http://www.upload.ee/image/13794/latitude.jpg
Oot-oot aga miks näod spetsi ... |
teema: Ecolines.net-il tõsine turvaprobleem |
zapi
vastuseid: 6
vaadatud: 3904
|
foorum: Turvalisus postitatud: 29.01.2009 08:03:28 pealkiri: Ecolines.net-il tõsine turvaprobleem |
| Sain siis vastuse, mis tundus oluliselt mõistlikum kui oleks oodanud(ametlikus stiilis jne),milles lubati 5 päeva jooksul asi ära parandada. Häkkima ei hakka, ei oskagi seda, küll aga kindlasti v ... |
teema: Ecolines.net-il tõsine turvaprobleem |
zapi
vastuseid: 6
vaadatud: 3904
|
foorum: Turvalisus postitatud: 27.01.2009 19:43:07 pealkiri: Ecolines.net-il tõsine turvaprobleem |
Jah olen, hetkel pole veel vastust.
Lihtsalt ma kardan, et see viga on natuke liiga ilmselge, et antud juhul tegeleks süsteemiga kompetentsed isikud ning vastuseks tuleb kindlasti midagi ähvardavat ... |
teema: Ecolines.net-il tõsine turvaprobleem |
zapi
vastuseid: 6
vaadatud: 3904
|
foorum: Turvalisus postitatud: 27.01.2009 11:50:20 pealkiri: Ecolines.net-il tõsine turvaprobleem |
| Oli soov lõpuks oma kaua aega tagasi ostetud Ecolines-i piletid välja trükkida. Et neid jälle näha, tuleb nende veebilehel vastavasse vormi sisestada piletiostul saadud pileti id ning turvakood. ... |
teema: USA teadlased ja IBM ehitasid uue superarvuti |
zapi
vastuseid: 65
vaadatud: 22156
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.06.2008 01:14:58 pealkiri: USA teadlased ja IBM ehitasid uue superarvuti |
|
teema: Kommenteerimine: striker13 |
zapi
vastuseid: 94
vaadatud: 39098
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2007 17:04:08 pealkiri: Kommenteerimine: striker13 |
hv väline äri sujus hästi  |
teema: Saarlase laadima pandud mobiil plahvatas. |
zapi
vastuseid: 27
vaadatud: 18085
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 03.10.2007 01:13:48 pealkiri: Saarlase laadima pandud mobiil plahvatas. |
No jah. Ennem kui ei tea täpselt mis akuga tegu on ei saa milleski kindel olla. Aga mis nokia selle india loo kohta kommenteeris? Vähe usutav ,et nokia süü oma peale võtab(kui ei ole juba võ ... |
teema: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701) |
zapi
vastuseid: 115
vaadatud: 71832
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 22.08.2007 00:48:35 pealkiri: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701) |
tegelikult on seal siiski kirjas, et septembris (ehk esimesel müügikuul) tuleb neid niipalju müüki.
Ja kuna 2008 tahetakse neid toota 3-5 miljonit, siis lihtsalt jääb neid see aasta kõvasti pu ... |
teema: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701) |
zapi
vastuseid: 115
vaadatud: 71832
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 07.08.2007 01:25:55 pealkiri: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701) |
See on selle jaoks, et nad on heatahtlikud inimesed ja maksvad suure arendusraha firmadele kinni, et sa saaks omale soodsa hinnaga modernse arvuti osta või siis ka seda 600mhz nii lõdvalt omada, s ... |
teema: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701) |
zapi
vastuseid: 115
vaadatud: 71832
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 03.08.2007 17:34:56 pealkiri: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701) |
# Weight: 2lbs
# Dimensions: 8.9 in x 6.5 in x 0.82 in - 1.37 in (width x depth x thickness)
mõõdud siis eesti keelde panduna:
kaal:907g
mõõdud: 22,6*16,5*2-3,4 cm
nii, et asi ei ole mitt ... |
teema: Kommenteerimine: Kvarts |
zapi
vastuseid: 56
vaadatud: 15233
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.07.2007 02:19:29 pealkiri: Kommenteerimine: Kvarts |
| Sai uus kõvaketas hea hinnaga ostetud. |
teema: Ravolink |
zapi
vastuseid: 69
vaadatud: 52819
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.07.2007 11:58:16 pealkiri: Ravolink |
Ise sealt kah ostnud, natuke küll teise asja, kui algul ostma läksin,sest seda sal polnud enam.
Aga-aga, sai arvatud,et aadresist piisab et koht üles leida,kuid kus sa sellega. Ainuke kiri, et sea ... |
teema: Kommenteerimine: Smoff |
zapi
vastuseid: 286
vaadatud: 61795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2007 15:38:50 pealkiri: Kommenteerimine: Smoff |
Kingiks huvitavaid vanu hiiri  |
teema: Kommenteerimine: Raceboy |
zapi
vastuseid: 318
vaadatud: 75495
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2007 15:53:09 pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy |
Korralik äri...loodame ainult et kõik ikka korras kah oleks...  |
teema: Skype saab valedetektori |
zapi
vastuseid: 17
vaadatud: 9686
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 19.12.2006 01:04:10 pealkiri: Skype saab valedetektori |
| brainiack või mis see saade on,seal eelmine kord prooviti arvuti hääle analüüsi programme mis stressilevelit määravad ja ka otseselt külge kinnitatavaid elektroonilisi odavaid vahendeid ja tõ ... |
teema: Telia TV |
zapi
vastuseid: 59368
vaadatud: 14177542
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.12.2006 00:46:02 pealkiri: Telia TV |
Mis teie arvamused sellest uuest pakkumisest on ,kus ruuter ja digibox tasuta antakse,kui kolme aastase liitumise teed (väidetud väärtus 3880kr,mis teeb 104kr kuus kolme aasta peale)...
Endal on t ... |
teema: Kommenteerimine: mpls |
zapi
vastuseid: 141
vaadatud: 36532
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2006 17:10:46 pealkiri: Kommenteerimine: mpls |
Ostis bluetoothi hands-free...kõik korras...  |
teema: Kommenteerimine: pejbox |
zapi
vastuseid: 77
vaadatud: 25705
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2006 16:36:36 pealkiri: Kommenteerimine: pejbox |
Sai vahetatud oma pda tema pda-telefoni-sülearvuti vastu... asjad töötavad nagu peavad ja muidu samuti rahul vahetusega...  |
teema: Kommenteerimine: DreadDog |
zapi
vastuseid: 65
vaadatud: 25471
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2006 19:17:24 pealkiri: Kommenteerimine: DreadDog |
Andis tasuta asju ja hiire kogule juurde...kõik oli korralik ja positiivne  |
teema: sinu graafikakaartide ajalugu |
zapi
vastuseid: 2063
vaadatud: 596829
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.04.2006 20:11:10 pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu |
teadmata 0,5/1mb(p1 133-ga)
integreeritud Sis kuni 64mb mälust (duron 750-ga)
Ati Radeon Hercules 8500le agp*4 64mb (vigaseks läinud mälude pärast hiljem madalamate clockidega)
Nvidia Leadtek 5 ... |
teema: Dr.Peep |
zapi
vastuseid: 1499
vaadatud: 304642
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.04.2006 21:13:18 pealkiri: Dr.Peep |
| Sain minagi oma tellitud videokaardi kohta selguse... vahepeal kadus asi nimekirjadest jälle ja korduvalt,hind muutus 40kr kallimaks, nüüd on tagasi ja laost väljumise kuupäevaks on muutunud 15.m ... |
teema: Dr.Peep |
zapi
vastuseid: 1499
vaadatud: 304642
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 13.04.2006 00:57:55 pealkiri: Dr.Peep |
Mina pahandaks natuke nende nimekirjas olevate "tellimisel" kaupade pärast...Nende detailid ja üldine nimekiri muutub nii kuidas juhtub ja seda paar korda päevas...
Kaks korda olen tellinud ja mõ ... |
teema: Kommenteerimine: webalizer |
zapi
vastuseid: 33
vaadatud: 12385
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2006 00:08:59 pealkiri: Kommenteerimine: webalizer |
Sai endale jälle hiiri kogusse juurde muretsetud...seekord sai nende hulgas omandatud isegi üks natuke kauem otsitu...  |
teema: Kommenteerimine: RvN |
zapi
vastuseid: 42
vaadatud: 11484
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2006 00:45:03 pealkiri: Kommenteerimine: RvN |
Sai lõpuks ostetud beestingu kinkekaart ka realiseeritud... kõik korras... |
teema: Kommenteerimine: m0nit |
zapi
vastuseid: 6
vaadatud: 3814
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2006 10:47:41 pealkiri: Kommenteerimine: m0nit |
Ostsin kinkekaardi...beesting on pullikaka,midagi pole kohal ning seega alles uue nädala algul,kui ikka tellitu kohale saabuma peaks, saab testida ostetu töökorda ... muidu äri  |
teema: Kommenteerimine: dreamx |
zapi
vastuseid: 373
vaadatud: 140022
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2006 00:32:00 pealkiri: Kommenteerimine: dreamx |
Sai mäng postiga saadetud...raha on kah üle tulnud,sai nüüd alles vaadatud ...  |
teema: Kommenteerimine: FPSrulez |
zapi
vastuseid: 14
vaadatud: 6180
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2006 00:27:01 pealkiri: Kommenteerimine: FPSrulez |
Ostis sc754-ja emaplaadi...äri oli konkreetne ja väga korralik...  |
teema: Kommenteerimine: zoomski |
zapi
vastuseid: 80
vaadatud: 48608
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2006 21:25:09 pealkiri: Kommenteerimine: zoomski |
 |
teema: Kommenteerimine: Kraaper |
zapi
vastuseid: 22
vaadatud: 8713
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2006 21:24:32 pealkiri: Kommenteerimine: Kraaper |
Ostis vist simm mälusid...  |
teema: Kommenteerimine: soodent |
zapi
vastuseid: 821
vaadatud: 220421
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2006 17:34:38 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
Pakkumiste äraütlemiste tõttu venima jäänud ärile tuli väga kiire lõpp...Ostis 3200+ prose...  |
teema: Kommenteerimine: aix17 |
zapi
vastuseid: 415
vaadatud: 108412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2006 11:44:51 pealkiri: Kommenteerimine: aix17 |
Sai postkontoris häält tegemas käidud ja saan minagi nüüd rõõmustada heast hiirevahetusest, mx1000-st .... |
teema: Kommenteerimine: madisxxx |
zapi
vastuseid: 108
vaadatud: 24551
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2006 11:39:22 pealkiri: Kommenteerimine: madisxxx |
üks nendest paljudest ostis videokaardi...kõik oli enam-vähem korras, minu tänaval on neid ringe väga palju,nii et täitsa loomulik on nendesse ära kaduda...  |
teema: Kommenteerimine: slyzie |
zapi
vastuseid: 33
vaadatud: 10198
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2006 14:03:21 pealkiri: Kommenteerimine: slyzie |
| Ostis x700 videokaardi, äri korralik... |
teema: Kommenteerimine: xtr |
zapi
vastuseid: 329
vaadatud: 97138
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2006 23:50:26 pealkiri: Kommenteerimine: xtr |
| Sai amd64 prose ostetud, kaup korralik (isegi jahutus/mingi termopasta kaasa pandud) ja soovitult pakitud... kuigi kokkusaamisajaga oli raskusi ,üldiselt väga hea äritehing... |
teema: Kommenteerimine: ivar80 |
zapi
vastuseid: 39
vaadatud: 16405
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2006 18:01:30 pealkiri: Kommenteerimine: ivar80 |
Ostis xp2500+ prose, kandis raha ette ja kõik muidu korras...  |
teema: Kommenteerimine: Linnapea |
zapi
vastuseid: 67
vaadatud: 28423
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2006 17:59:25 pealkiri: Kommenteerimine: Linnapea |
| Ostis mx510 hiire, loodetavalt kõik laabus korralikult... |
teema: Kommenteerimine: jaanus88 |
zapi
vastuseid: 23
vaadatud: 8907
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2006 17:57:54 pealkiri: Kommenteerimine: jaanus88 |
Sai Nf7-s emaplaat müüdud, loodetavalt kõik ikka töötas...  |
teema: sinu graafikakaartide ajalugu |
zapi
vastuseid: 2063
vaadatud: 596829
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 04.03.2006 17:48:02 pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu |
teadmata 0,5/1mb(p1 133-ga)
integreeritud Sis kuni 64mb mälust (duron 750-ga)
Ati Radeon Hercules 8500le agp*4 64mb (vigaseks läinud mälude pärast hiljem madalamate clockidega)
Nvidia Leadtek 5 ... |
teema: Kommenteerimine: soldat |
zapi
vastuseid: 15
vaadatud: 6762
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2006 21:29:14 pealkiri: Kommenteerimine: soldat |
Korralik , kiire äritehing... Sai soetatud 1gb sd mälukaart  |
teema: Kommenteerimine: Backspace |
zapi
vastuseid: 0
vaadatud: 306
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2006 00:16:15 pealkiri: Kommenteerimine: Backspace |
| Ca kahe nädala jooksul pole raha ülekantud müüdud sc370 prose eest .... |
teema: Kommenteerimine: rewer |
zapi
vastuseid: 1309
vaadatud: 272757
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2006 20:28:29 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
| Sai asju vahetatud, "vigane" asi isegi töötab mõnevõrra,kuigi tavatult aeglaselt... |
teema: Kommenteerimine: zercs |
zapi
vastuseid: 95
vaadatud: 18482
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2006 01:38:32 pealkiri: Kommenteerimine: zercs |
Sai üks videokaart müüdud... Kõik korras...  |
teema: Kommenteerimine: emty |
zapi
vastuseid: 458
vaadatud: 85526
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2006 13:14:03 pealkiri: Kommenteerimine: emty |
| Ahah,vaatasin privad üle ja oli ikka minupoolt algul arvatud 30kr summaks... Aga asjad on tegelikult rohkem väärt,kui ka selle 5-e lisakrooniga hind,nii et pole probleemi... Äri korralik muidu... ... |
teema: Kommenteerimine: aksel85 |
zapi
vastuseid: 0
vaadatud: 290
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2006 03:45:48 pealkiri: Kommenteerimine: aksel85 |
ostis 6,4gb hdd  |
teema: Kommenteerimine: xm |
zapi
vastuseid: 4
vaadatud: 2679
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2006 03:43:16 pealkiri: Kommenteerimine: xm |
ostis ühe videokaardi  |
teema: Kommenteerimine: weeder |
zapi
vastuseid: 68
vaadatud: 22745
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2006 23:32:12 pealkiri: Kommenteerimine: weeder |
 |
teema: Kommenteerimine: zapi |
zapi
vastuseid: 128
vaadatud: 38497
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2006 10:50:47 pealkiri: Kommenteerimine: zapi |
sain endale korraliku kasti, ainus probleem et nagu ei saanudki seda kõvaketast tööle, proovisin formati ja kõike
Nagu ps-is lahenduseotsimise käigus vast selgub on viga setingutes,teises sinu a ... |
teema: Kommenteerimine: HPTA374 |
zapi
vastuseid: 184
vaadatud: 108128
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2006 16:11:44 pealkiri: Kommenteerimine: HPTA374 |
Tehing ,ei saanud algsest naljast või norimisest aru ,mis muutis ebalevaks kogu ülejäänud tehingu. Ei läinud ju liiga palju aega väljatulekuga.
Saadud hiirte(mida rohkem kui kokkulepitudgi ... |
| |