Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: siimp
avatar Kasutajast siimp

Kreisi kasutaja
liitunud:  08.05.2002
postitusi:  1750
[0.03% kõigist / 0.20 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja siimp sõnumeid
huvid:  porsche
kontakt siimp
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: siimp
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 54 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ siimp ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
chazz
Code Monkey
chazz

liitunud: 15.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.12.2024 11:46:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Kiire positiivne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Starlike
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2024 20:52:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Ostis läpaka, kõik sujus korrektselt ja tõhusalt. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hki
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.06.2023 00:33:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Ostis mälu. Sujuv tehing.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tags
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2013



sõnumpostitatud: 14.02.2015 00:03:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Kiire ja korralik tehing. Positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2014 19:16:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Sai "õun" müüdud.
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kent999
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2010



sõnumpostitatud: 01.06.2011 12:34:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

5+, soovitan.
edu
_________________
Pigem lükkan Chryslerit kui sõidan BMWga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stamp
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2006



sõnumpostitatud: 22.02.2011 20:33:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Müüsin video kõik tiptop thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.07.2010 00:37:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Sai üks videokaart müüdud. Kiire ja korrektne ostja.Kandis raha kontole, panin kauba teele thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006



sõnumpostitatud: 27.05.2010 17:34:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Müüsin monitori, kõik sujus, 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insekas
HV Guru
insekas

liitunud: 12.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.03.2010 23:55:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

sai siis kah üks väike tehing tehtud ... köik OK ... thumbs_up.gif
_________________
Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null
Kommentaarid: 558 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 468
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ripspeed
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2010 16:06:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Ostis maki. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
evils
Kreisi kasutaja
evils

liitunud: 06.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.02.2010 19:58:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Sai müüdud printer. Tehing kiire ja korrektne.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.01.2010 14:53:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Tuli, nägi, ostis. Soovitan! thumbs_up.gif icon_cool.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
azog
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2006



sõnumpostitatud: 17.11.2009 02:29:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Päris korralik ostja. Kõik toimis nagu kokkulepitud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.09.2009 13:41:35    postituse pealkiri: korralik müüa vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Igati positiivne ärikogemus olemas...

Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZepeX2
HV vaatleja
ZepeX2

liitunud: 11.09.2008



sõnumpostitatud: 01.09.2009 22:24:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Ostsin ruuteri, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_noname_
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.08.2009 20:35:34    postituse pealkiri: Kõik sujuvalt ja korrektselt. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

thumbs_up.gif Usaldusväärne inimene.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AigarP
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2007



sõnumpostitatud: 28.04.2009 18:54:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Ostsin toiteka, kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 16.04.2009 18:05:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Ostis lauaraali osasid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.11.2008 22:39:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Tal hea,mul hea!
Ostis sati tüüneri,kõik mõnna! thumbs_up.gif
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi701
HV kasutaja
taavi701

liitunud: 26.05.2005



sõnumpostitatud: 05.10.2008 22:36:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Hea kiire äri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2008 15:45:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Aus ostja, soovitan!
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003



sõnumpostitatud: 26.08.2008 18:28:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Ostis HDD. Kõik sujus icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005



sõnumpostitatud: 05.10.2007 07:36:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Ostsin internetti.
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vai
HV kasutaja
Vai

liitunud: 11.06.2002



sõnumpostitatud: 27.07.2007 00:23:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

everything is OK , Nice contact, fast payment - simply perfect ; )
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.06.2007 20:18:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Diil sai tehtud icon_smile.gif Kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martunja
HV kasutaja
martunja

liitunud: 10.09.2003



sõnumpostitatud: 13.06.2007 09:58:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.06.2007 16:44:18    postituse pealkiri: 15" LCD monitor BENQ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Helistas ja tuli kauba järgi... ilusa neiuga icon_wink.gif
igati positiivne inimene thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002



sõnumpostitatud: 29.05.2007 18:16:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: puudub

jah, raha isegi kanti üle icon_biggrin.gif
kaup sobis.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.05.2007 17:53:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

müüsin hiljuti midagi, äkki oli see numbrimääraja icon_redface.gif
raha kanti ka üle vist... icon_redface.gif
järelikult olen rahul ja panen positiivse icon_biggrin.gif
täpselt ei mäleta icon_rolleyes.gif
loodan et kaubasoetaja on ka rahul icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozzipov
HV veteran
ozzipov

liitunud: 14.04.2004



sõnumpostitatud: 14.02.2007 20:43:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Tegime diili läbi ühe mõlemale tundmatu inimese. 8) Seetõttu venis veidi. Siimu poolt kõik korrektne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nikeatz
HV kasutaja
nikeatz

liitunud: 22.02.2005



sõnumpostitatud: 02.02.2007 01:26:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Äge vend on, kandis 4000.- ennem üle.
thumbs_up.gif OK vend


(omamees) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.01.2007 12:42:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Ostis prose ja kandis kiiresti raha üle ka thumbs_up.gif Soovitan julgelt!
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driver95
HV vaatleja
driver95

liitunud: 06.05.2005



sõnumpostitatud: 24.11.2006 21:25:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

PlayStation 2 vastab kirjeldusele. Äri sujus icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
_________________
driver95-e ehk driv4r'i YouTube'i kanal
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
uhmer
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.08.2005 21:28:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Kiire äritehing sujus libedalt ja kaubaga ka rahul. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.07.2005 18:02:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

ostis mult siis scsi värgi ära ... beer_yum.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alpine
HV veteran

liitunud: 27.01.2003



sõnumpostitatud: 13.07.2005 14:26:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Hea äri sai aetud saatis raha ka nagu lubas. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002



sõnumpostitatud: 01.01.2005 19:10:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: puudub

HotPop kirjutas:
Tegime väikese diili > raha mulle, staff talle. icon_exclaim.gif
Kõik oli thumbs_up.gif , või peaaegu OKei!
Ühesõnaga: aus vend! icon_biggrin.gif


noh, tglt mul nats häbi selle jamapärast.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004



sõnumpostitatud: 01.01.2005 18:03:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Tegime väikese diili > raha mulle, staff talle. icon_exclaim.gif
Kõik oli thumbs_up.gif , või peaaegu OKei!
Ühesõnaga: aus vend! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simso
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2002



sõnumpostitatud: 01.10.2004 09:20:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

sujus, ostsin telefoni
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finch
HV Guru
finch

liitunud: 13.12.2002



sõnumpostitatud: 02.09.2004 12:13:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Korduvalt biznezit teinud, kõik sujunud korralikult 8)
igati thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif dude icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
finch
HV Guru
finch

liitunud: 13.12.2002



sõnumpostitatud: 24.08.2004 18:16:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Ostsin ühe telefonijunni, kõik paistab töötavat.
Seega positiivne icon_biggrin.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



sõnumpostitatud: 23.08.2004 14:12:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

laenas digikat! väga positiivne kogemus, tasub usaldada. suured-suured tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 12.06.2004 11:08:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Kõik ok!
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurimees
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2002



sõnumpostitatud: 20.05.2004 15:53:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

kap käes, ise rahul ja hea olla! 8)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003



sõnumpostitatud: 08.05.2004 22:11:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lunatic
HV kasutaja
lunatic

liitunud: 24.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.04.2004 21:41:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

Hea diil oli, sain kauba lausa oma kodulinnast kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
much
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2002



sõnumpostitatud: 27.03.2004 10:15:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

igati positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.03.2004 15:23:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Neutraalne

Minu puhul siis veniv kogemus icon_sad.gif Seni pole tehingut veel toimunud, kuigi paar korda lubatud.
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaupsk3
Kreisi kasutaja
Kaupsk3

liitunud: 04.11.2003



sõnumpostitatud: 13.03.2004 14:28:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ siimp ]: Positiivne

tsitaat:
vsjo normalno thumbs_up.gif icon_wink.gif

_________________
Kleebised autodele, sülearvutitele jms.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

siimp arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 75 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.