Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: react
avatar Kasutajast react

Kreisi kasutaja
liitunud:  02.10.2003
viimane külastus:  14.11.2024 14:51:29
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1748
[0.03% kõigist / 0.21 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja react sõnumeid
www:  http://www.kaarna.ee
amet:  fotograaf
kontakt react
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: react
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 66 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ react ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
veltsz
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.12.2013 19:08:34    postituse pealkiri: Re: e4200 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

undead kirjutas:
meeldiv ja aus klient, soovitan! thumbs_up.gif icon_cool.gif

Ostsin läpaka, kõik oli nii nagu peab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2013 14:19:54    postituse pealkiri: Re: e4200 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

meeldiv ja aus klient, soovitan! thumbs_up.gif icon_cool.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.10.2012 17:47:07    postituse pealkiri: e4200 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Müüsin oma ruuteri, millest pidin kahjuks loobuma, kuna ühendus on kaabliga :/

Kiire ja konkreetne tehing!
_________________
[b:205a21b7b6]HinnaVaatluses on häbiväärne foorumikultuur(itus) moderatsiooni poolt soodustatud! HÄBI![/b:205a21b7b6]
Krüptodesse: Coinbase (LHV-st kohe) & Binance.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008



sõnumpostitatud: 06.10.2011 15:24:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Müüsin kodukino, kõik laabus kenasti. Soovitan! icon_smile.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.06.2011 23:12:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

0stis juppe läpakale. thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarts21
Kreisi kasutaja
tarts21

liitunud: 29.03.2004



sõnumpostitatud: 18.06.2011 10:24:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

ostsin telefoni kaubaga igati rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gunn271
HV veteran
gunn271

liitunud: 30.01.2011



sõnumpostitatud: 11.06.2011 12:09:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

ostis läpaka ekraani äri sujus kenasti ja kiirelt käest kätte tehing
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
(y)remondin arvuteid läpakaid ja samas ka müüa sülearvutite juppe ,ekraane.laadijaid , mälud, prosed jne..:::küsige ehk leidub miskit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
durdae
HV kasutaja
durdae

liitunud: 09.01.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2011 06:43:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

käest-kätte tehing.
soovitan.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.07.2010 22:01:01    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Ostis prose,igati aus inimene thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
Telefonide ost/müük/remont
Müüa väga palju low budget arvuteid originaal win10proga
Lisaks on müüa 120gb ssd-sid
Küsi julgelt
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.07.2010 23:14:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Ostsin natuke vanakraami. Tõi lausa ise kohale. Igati positiivne jooma.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreP
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2008



sõnumpostitatud: 02.03.2010 04:36:12    postituse pealkiri: Wacom vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Ostsin digilaua Wacom Graphire 3-e, kõik läks ladusalt ja kaup jõudis kiiresti kohale, soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.02.2010 01:13:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Ostsin 24" Dell 2407WFP monitori, tõi koju ära.

Soovitan thumbs_up.gif
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2009 18:11:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Korralik ärimees mõistva suhtumisega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.12.2009 19:51:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

kaup vastas kirjeldusele, igaljuhul soovitan
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.09.2009 19:13:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

kiire diil, kõik korras. soovitan icon_wink.gif
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.06.2009 18:44:25    postituse pealkiri: Hey vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Wifi pulk ostetud ,d-lingi oma

äri kiire ja korralik.
_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martinr112
HV kasutaja
martinr112

liitunud: 15.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.05.2009 13:27:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Wifi kaart ostetud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.05.2009 13:28:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Sai üks diil tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.04.2009 15:54:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

tegime kaupa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003



sõnumpostitatud: 16.04.2009 18:34:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

sai ostetud korralik printer, tänud thumbs_up.gif










müriseb aint natuke... icon_redface.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.04.2009 22:03:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

ostsin skanneri, cargo tõi kohale
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.04.2009 01:42:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Kõik nagu kokku lepitud thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 425 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 349
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.03.2009 14:05:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Kiire diil ja ei mingit nurisemist.
Soovitan icon_smile.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.03.2009 14:21:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

thumbs_up.gif kõik läks hästi
teinekordki thumbs_up.gif
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr.yakow
Kreisi kasutaja
dr.yakow

liitunud: 21.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.02.2009 22:43:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

kiire ja konkreetne tegija. hea 2rikogemus. soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RagnarKahr
HV veteran
RagnarKahr

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2009 23:40:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

igati 5+ diil
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 220
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhvn
Kreisi kasutaja
muhvn

liitunud: 28.10.2002



sõnumpostitatud: 11.02.2009 01:16:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Helistasin ja 30 minuti pärast oli kaart käes. Nii on lausa lust asju osta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.02.2009 18:13:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Tegime kaupa, kokkulepped pidasid ilusti paika ja kõik sujus meeldivalt ning kiiresti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.12.2008 00:58:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

ostsin stiilse läpaka ja kaup oli isegi prem, kui kirjelduses! väga aus ja kiire äri!
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006



sõnumpostitatud: 17.09.2008 19:07:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Ostsin Telefoni, kõik korras, võib äri teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 378 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2008 21:15:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Müüs korraliku monitori hea hinnaga. Väga hästi asi hoitud peaks mainima icon_exclaim.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wazzza
HV kasutaja
wazzza

liitunud: 30.11.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.08.2008 14:54:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Teleri soetamine kulges ladusalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrt213
HV kasutaja
mrt213

liitunud: 20.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2008 23:34:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Sai ostetud telefon, kõik nii nagu peab 8)
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004



sõnumpostitatud: 06.08.2008 08:51:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Positiivne tehing. thumbs_up.gif Soovitaks soojalt. =)
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauninho
Kreisi kasutaja
rauninho

liitunud: 28.08.2006



sõnumpostitatud: 04.08.2008 14:40:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

väga kiire tehing, tegi meele rõõmsaks kohe! icon_smile.gif

soovitan thumbs_up.gif icon_wink.gif
_________________
HV positiivne! icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.08.2008 17:16:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

sai ostetud klaviatuur ja hiir kõik tõõtas nii nagu peab ,tuli ise veel mu maja juurde ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immu
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2007



sõnumpostitatud: 02.07.2008 15:45:57    postituse pealkiri: Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Pisike seebikas sai ostetud, kaup korralik ja äri kiire thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavv
HV vaatleja
tavv

liitunud: 17.01.2008



sõnumpostitatud: 10.06.2008 18:08:58    postituse pealkiri: positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Sai ostetud videokaart, kaup korralik. Soovitan!!!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
esskaa
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.06.2008 00:58:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

müüsin jupi, raha sain, kõik rahul.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.05.2008 20:24:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Kõik sujus hoolimata väikesele venimisele thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iccce
HV kasutaja


liitunud: 07.09.2004



sõnumpostitatud: 04.05.2008 17:21:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

sümpaatne tüüp, äri sujus nii nagu pidi

positiivne(y)
_________________
ostan
Vanu telekamängu kassette, 8 bit nes ja 16 bit snes
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2008 16:23:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Ostsin P3 komplekti. Arvuti toodi uhke autoga koju kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kirst
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2005



sõnumpostitatud: 03.10.2007 18:05:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Ostsin mälu, pani asjad isegi reede õhtul posti. Väga spets. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riic
HV vaatleja
Riic

liitunud: 29.08.2003



sõnumpostitatud: 01.10.2007 09:38:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Ostis mälu...asjalik vend;)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim2
HV veteran
Siim2

liitunud: 02.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.09.2007 11:46:51    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

sai läpaka ketas ostetud, töötab naqu kellavärk 8)
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 232
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roolik
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2007



sõnumpostitatud: 15.09.2007 00:31:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Sai monitor ostetud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zercs
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2004



sõnumpostitatud: 08.09.2007 10:23:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

Asjalik inimene kellega saab väga edukalt kaupa teha! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaif
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2007 15:44:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

sai monitor ostetud, kaubaga rahul. soovitan!
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
art16ur
HV kasutaja
art16ur

liitunud: 31.10.2004



sõnumpostitatud: 14.05.2007 07:14:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

ostsin mp3,kõik sujus probleemivabalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redbull888
HV Guru

liitunud: 21.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.05.2007 12:23:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ react ]: Positiivne

ostsin telefoni thumbs_up.gif
_________________
M:Lenovo X13 Yoga-200€,Fujitsu U939-150€,Lenovo T14 I7/16/256gb-275€
Mänguriarvuti I3-10105F,Nvidia Geforce GTX 1650 4Gb,Ram 16Gb,128Gb Ssd,1TB Hdd,
Windows 11Pro -250€.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

react arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 54 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.