|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: TELE2 Püsiühendus (Fiiberkaabel) |
react
vastuseid: 309
vaadatud: 105161
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.11.2021 16:11:21 pealkiri: TELE2 Püsiühendus (Fiiberkaabel) |
Oot, kas ma sain õigesti aru, et Tele2 ei luba ruuteri admini minna? Et ma ei saa isegi wifi võrke confida või DHCP aadresse määrata?
Hetke seisus täpselt nii. Tegelen asjaga hetkel. W ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
react
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773671
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.11.2021 13:52:00 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Tõsi. AV1 tõesti puudu. Arvestades, et viimane shield tuli välja 2019 siis võiks uus box olla kohe ukse taga aga samas tundub, et nvidial käed jalad tööd täis autodele kiipide tootmisega..
... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
react
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773671
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.11.2021 14:54:41 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Philipsi AndroidTv peal töötab perfektselt. Pole vist üle kuu aja ühtegi jama olnud.
Siit aga küsimus, et tahaks ühte androidTV boxi juurde osta, et Elisa ja Go3 rakendust maal ja külas kasut ... |
teema: Apollo TV toob vaatajani uue põlvkonna teleteenuse ja 20 000 tundi sisu |
react
vastuseid: 134
vaadatud: 74484
|
foorum: Varia postitatud: 14.11.2021 11:22:19 pealkiri: Apollo TV toob vaatajani uue põlvkonna teleteenuse ja 20 000 tundi sisu |
| Kui uudis välja tuli olin positiivselt meelestatud ja ootasin mingit head alternatiivi Teliale. Pidin esimene päev pettuma ja mis vist kõige kurvem, et pool aastat hiljem on seis sama. Tegin neile ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
react
vastuseid: 23208
vaadatud: 5773671
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.11.2021 10:59:20 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Hetkel tundub, et Sony Android TV peal nii umbes 3-4 päeva tagant tuleb teha äpile jõuga restart, muidu teatab, et kanalid on vaja tellida (uut sisselogimist samas ei nõua).
Muus osas töötab, ... |
teema: 3D printerid |
react
vastuseid: 2239
vaadatud: 710468
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 13.11.2021 23:44:29 pealkiri: 3D printerid |
Ma ei eta kas õige koht küsimiseks aga kas keegi teab mõnda kohta kuskohast saab 3D prindifaile?
Oleks vaja teha paar maketiehitust ja sinna oleks vaja mõnda huvitavat vanaaegset majamudelit.
... |
teema: TELE2 Püsiühendus (Fiiberkaabel) |
react
vastuseid: 309
vaadatud: 105161
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.11.2021 15:50:17 pealkiri: TELE2 Püsiühendus (Fiiberkaabel) |
...aga põhi küsimus on see, et mismoodi ma porte suunan siis kui mikrotikile ligipääsu pole.
Tegelikult on asi lihtne - ruuteri peal on kleepekas, kus on kirjas üks telefoni number. Helistad s ... |
teema: TELE2 Püsiühendus (Fiiberkaabel) |
react
vastuseid: 309
vaadatud: 105161
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.11.2021 01:30:54 pealkiri: TELE2 Püsiühendus (Fiiberkaabel) |
| Kasutan kontoris Tele2 püsiühendust. Hind muidugi oluliselt parem kui Telial. Siiani ühenduse osas mingeid kaebusi ei ole. Proovisin alguses 4G peal asja ära ajada aga ei olnud siiski väga kasuta ... |
teema: Kommenteerimine: IffikaS |
react
vastuseid: 159
vaadatud: 87778
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2021 20:46:25 pealkiri: Kommenteerimine: IffikaS |
| Väga abivalmis inimene. Aitas hädast välja 3D printeri varuosaga. |
teema: 3D printerid |
react
vastuseid: 2239
vaadatud: 710468
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 27.10.2021 20:43:27 pealkiri: Re: E3D hotendi küttekeha. 12V 40W. |
Vaata PS.
Suured tänud härrale. Päästis päeva. |
teema: 3D printerid |
react
vastuseid: 2239
vaadatud: 710468
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 26.10.2021 10:41:35 pealkiri: 3D printerid |
| Kas kellelgi on pakkuda või teab kust saada kiiremas korras 3D prineri varuosasid. Vaja on küttekeha hotendile. Tegu prusa printeriga, sobib ka E3D hotendi küttekeha. 12V 40W. Tellitud on aga jõua ... |
teema: Telia TV |
react
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176638
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.04.2018 19:20:26 pealkiri: Telia TV |
Kas TP-Link AC1200 ruuteriga saab ka iptv tööle? Oskab keegi juhendada?
Screenshoti panin kaasa, ei oska sinna midagi kirjutada. |
teema: Võrgukettale puudub ligipääs peale seda kui arvuti magama on jäänud |
react
vastuseid: 2
vaadatud: 2260
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.03.2018 14:23:13 pealkiri: Võrgukettale puudub ligipääs peale seda kui arvuti magama on jäänud |
| DHCP jagab IP'd aga on samad koguaeg, peale restarti kui ka sleepi on sama ip käes koguaeg. |
teema: Võrgukettale puudub ligipääs peale seda kui arvuti magama on jäänud |
react
vastuseid: 2
vaadatud: 2260
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.03.2018 10:18:18 pealkiri: Võrgukettale puudub ligipääs peale seda kui arvuti magama on jäänud |
Tere,
pealkiri ütleb suhteliselt ära milles probleem aga kirjeldan tausta veidi. Võrgus on mitmeid arvuteid, kõigil jookseb windows 10 viimaste uuendustega. Võrgukettaks on Synology NAS samuti ... |
teema: Kommenteerimine: Andre999 |
react
vastuseid: 0
vaadatud: 198
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2013 00:09:08 pealkiri: Kommenteerimine: Andre999 |
| Siiani kõige halvem kogemus HV's. Kes tahab närve ja aega säästa siis soovitan mitte tegeleda selle kasutajaga. Süüdistab petmises kui 8h pärast raha laekumist kaup teel pole, väidab et müü ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
react
vastuseid: 11802
vaadatud: 2680164
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.07.2011 18:13:38 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
mul oli Tele2 võrgus netipulk, vahetasin siis selle elisa vastu ning isegi see ei rahuldanud vajadust seega läksin üle EMTile:P
Mis Elisa paketilt üle läksid EMT'le. Ja mis EMT paketi võts ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
react
vastuseid: 11802
vaadatud: 2680164
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.07.2011 21:30:16 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Kas ma olen ainuke kellel on Tartus light paketiga probleeme? Kunagi ammu oli taskuwifi ruuteriga see sama light pakett - mingi hetk lihtsalt loob kinni. Midagi ei toimu, levi nagu oleks aga lehti är ... |
teema: Eesti Energia "KÕU" |
react
vastuseid: 9503
vaadatud: 1975291
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.07.2011 23:15:13 pealkiri: Eesti Energia "KÕU" |
Mul ka mingi jama D450 seadmega. Nii kui vooluvõrku ühendan, hakkavad Power, Signal ja Connect teatud intervalliga vilkuma. Põlevad ja umbes iga 2s tagant kõik korraga vilguvad.
Lani kaudu saa ... |
teema: Elion |
react
vastuseid: 5863
vaadatud: 1296221
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.03.2011 12:08:53 pealkiri: Elion |
| Äkki keegi jagab siin veits teemat. Firmal on 2 ühendust erinevate aadressite peal. (majad on kõrvuti kuid cat'i vedada ei saanud enam). Niisis on mõlemas kohas äri 2.0 ühendus. Samad SpeedTouch ... |
teema: Thomson TG789vn ja VPN |
react
vastuseid: 5
vaadatud: 4563
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.03.2011 19:30:28 pealkiri: Thomson TG789vn ja VPN |
| Just |
teema: Thomson TG789vn ja VPN |
react
vastuseid: 5
vaadatud: 4563
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.03.2011 14:03:52 pealkiri: Thomson TG789vn ja VPN |
nat maplist käsuga peaks ridu näitama jah
kui ei näita siis proovi telneti kaudu lisada, see graafiline liides on thomsoni seadmetel palju peavalu valmistanud.
Ülejäänud suunamised on olemas ... |
teema: Thomson TG789vn ja VPN |
react
vastuseid: 5
vaadatud: 4563
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.03.2011 00:40:20 pealkiri: Thomson TG789vn ja VPN |
| Firmas on meil üks VPN server. Varem oli ajast ja arust ISDN ühendus ja ISDN modemiga ei olnud mingeid probleeme. Nüüd vahetasime ühenduse välja ja asemele tuli see Thomsoni mudel. Probleemiks o ... |
teema: Elion |
react
vastuseid: 5863
vaadatud: 1296221
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.11.2010 15:41:51 pealkiri: Elion |
Kindel et kella 8'ni? Minumeelest automaatvastaja ütles mulle 11'ni. Helistasin küll ärikliendi numbrile või siis suunatakse see otse erakliendi numbrile peale 8't ?
Kui nii siis jah andestatav ... |
teema: Elion |
react
vastuseid: 5863
vaadatud: 1296221
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.11.2010 14:38:46 pealkiri: Elion |
| Njh, toega on nüd nats kehvem jah. Tegin ühel õhtul firma serverile tarkvaravahetust. Olin ip'd kuskile ära kaotanud jälle. Kõik ilus tore, helistan tehnilisele toele, jagas ip'd mulle. Aga võt ... |
teema: Automaatne PDF'i salvestamine |
react
vastuseid: 3
vaadatud: 1988
|
foorum: Tarkvara postitatud: 22.11.2010 22:00:10 pealkiri: Automaatne PDF'i salvestamine |
Ideaalne oleks kui sellele scriptile saaks külge sellise nö. watch folderi funktsiooni. Et nii ku uus fail kaustas on, nii kohe rakendub skript. Praegu ta lihtsalt kontrollib iga minuti tagant.
... |
teema: Automaatne PDF'i salvestamine |
react
vastuseid: 3
vaadatud: 1988
|
foorum: Tarkvara postitatud: 22.11.2010 09:42:09 pealkiri: Automaatne PDF'i salvestamine |
| Olukord siis selline, et on üks loll kontorikombain mis oskab arvuti abil skännida vaid bmp failiks näiteks my documentsi salvestada või siis erinevate programmidega äsja skännitud faili avada. ... |
teema: iPhone |
react
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745603
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 21.11.2010 04:37:47 pealkiri: iPhone |
iPhone 4 on 3GS-ist tunduvalt parema ekraaniga (ega otseselt ilma ei jää millestki, aga see retina ekraan on ikka päris vinge)...
Sinu jutule lisan veel niipalju, et uus ekraan jätab sõrmejäl ... |
teema: Kommenteerimine: taaniellin |
react
vastuseid: 161
vaadatud: 44652
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.07.2010 21:55:04 pealkiri: Kommenteerimine: taaniellin |
Ostsin prose. Saatis postiga, õigel ajal kohal ning töökorras.  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
react
vastuseid: 1841
vaadatud: 264967
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2010 17:00:23 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
| Ostis paar jubinat. Kõik sujus ja mingeid probleeme ei olnud. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
react
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 23.03.2010 10:27:57 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Nini, 12.12.2009 postitatud pakk jõudis täna (18.03.2010) minu postkasti.
, , mina täidan ise. See väga triviaalne tegevus kahjuks ei ole.
Ma soovitan teile lasta esimene pakk ikkagi Eesti Po ... |
teema: Windows SBS 2008 ja kliendipoolne backup |
react
vastuseid: 4
vaadatud: 2468
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 23.03.2010 10:19:12 pealkiri: Windows SBS 2008 ja kliendipoolne backup |
Tänud asjalike soovituste eest. Mingi lahenduse leian kindlasit endale siit. Eks ma siis harin ennast veel  |
teema: Windows SBS 2008 ja kliendipoolne backup |
react
vastuseid: 4
vaadatud: 2468
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 22.03.2010 03:47:40 pealkiri: Windows SBS 2008 ja kliendipoolne backup |
| Kas ja kuidas oleks võimalik server 2008'ga kliendipoolne backup lahendada? Soov on selline, et klientide failidest tehakse perioodiliselt backup serverisse. Backupe oleks vaja 3'st arvutist. Googeld ... |
teema: Roaming profiili tegemine tavaliseks |
react
vastuseid: 1
vaadatud: 1383
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 17.03.2010 01:48:56 pealkiri: Roaming profiili tegemine tavaliseks |
| Kuna võrgus tulevad väiksed ümberkorraldused ja muuhulgas serveri soft läheb linuxi pealt windosile üle, siis tekkis ka vajadus lõpetada roaming profiilid. Probleem selles, et kuna mõne kasutaj ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
react
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 17.03.2010 01:19:50 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Kas keegi on ise ka neid tolli dokumente täitnud? Hetkel mitu pakki tulemas Hong Kongist mis peaksid suhteliselt kindlalt tollimaksu alla minema, ei taha postile iga paki eest 100.- loovutada. Kunagi ... |
teema: Kommenteerimine: AndreP |
react
vastuseid: 9
vaadatud: 3395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2010 12:43:04 pealkiri: Kommenteerimine: AndreP |
Müüsin digilaua, raha kandis ette ja mingeid porbleeme ei olnud  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
react
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 20.02.2010 13:29:08 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Pole midagi ammu tellinud ja jube ikka mis vahepeal toimunud on. Viimaseid pakke ootasin konkreetselt kuuaega. HK pärit. Ja täna pidin ennast välja vihastama kui sain kirja tollilt, et teie pakk on ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
react
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.02.2010 02:23:05 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Pole midagi ammu tellinud ja jube ikka mis vahepeal toimunud on. Viimaseid pakke ootasin konkreetselt kuuaega. HK pärit. Ja täna pidin ennast välja vihastama kui sain kirja tollilt, et teie pakk on ... |
teema: KÕVAKETASTE OSTUABI :: Kõvakettad |
react
vastuseid: 1048
vaadatud: 477402
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 20.12.2009 19:08:46 pealkiri: KÕVAKETASTE OSTUABI |
| tere ja jõudu. läpparil ketas kahiseb ebameeldivalt, vaja vist välja vahetada. kumb on vaiksem ketas nendest uutest trendidest, kas seagate või wd, või kumba soovitate? plaanin mingit 250 gb kiir ... |
teema: Machinarium |
react
vastuseid: 16
vaadatud: 3994
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.11.2009 20:54:01 pealkiri: Machinarium |
| Kusjuures see lauamäng läks mull üllatavalt kergelt, sõps kelle käest mängu sain too ütles ka et mingi tund aega juba mängib aga ei ole ära teinud ikkagi. Mingi paari korraga sain vist hakkam ... |
teema: Machinarium |
react
vastuseid: 16
vaadatud: 3994
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.11.2009 16:45:56 pealkiri: Machinarium |
Lõpetasin kah just mängu. Mulle väga meeldis, selline rahulik ja nuputamine. Graafika oli tegelt väga äss ja muusika oli kah tasemel tõesti.
Võiks pikem olla jah. Keegi mingit sarnast mäng ... |
teema: Telia TV |
react
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176638
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.11.2009 02:02:54 pealkiri: Telia TV |
| Plaan hetke ruuter välja vahetada. Praegu on ST 546 + Buffalo WHR-HP-G54. Kumba siis eelistada, kas Thomson TG784 või Zyxel P660HW-D1? VoIP'i ei kasuta, ja see USB port, noh mul suhteliselt savi kas ... |
teema: Kommenteerimine: renxner |
react
vastuseid: 41
vaadatud: 10056
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2009 01:39:32 pealkiri: Kommenteerimine: renxner |
Ostsin mälu. Maksin raha ette ja saatis ilusti postiga mulle  |
teema: Telia TV |
react
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176638
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.11.2009 22:19:10 pealkiri: Telia TV |
| , antud confi kasutasin uusima softiga (7.4.3.2 vist !?) default boxi peal, millesse suutsin selle põhja all oleva koodiga sisse logida. Tegin full reseti, siis elioni default IPTC conf peale ja siis ... |
teema: Telia TV |
react
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176638
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.11.2009 18:08:49 pealkiri: Telia TV |
| , antud confi kasutasin uusima softiga (7.4.3.2 vist !?) default boxi peal, millesse suutsin selle põhja all oleva koodiga sisse logida. Tegin full reseti, siis elioni default IPTC conf peale ja siis ... |
teema: Telia TV |
react
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176638
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.11.2009 13:41:56 pealkiri: Telia TV |
Mul on kodus ST546 ruuter kõige uuema softiga (oli vist 7.4 midagi). Algseadistuses oli ta PPPOE peal, selle viskasin vastavate käskudega välja, et saaks DHCP kaudu IP.
Lisaks sellele on mul ko ... |
teema: Telia TV |
react
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176638
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 03.11.2009 13:10:42 pealkiri: Telia TV |
Selle peale sain alguses sellised vasted:
{Administrator}=>eth flush
Some ETH interfaces are still in use. Interfaces that are in use cannot be deleted.
{Administrator} ... |
teema: Telia TV |
react
vastuseid: 59366
vaadatud: 14176638
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.11.2009 16:47:42 pealkiri: Telia TV |
Mul on kodus ST546 ruuter kõige uuema softiga (oli vist 7.4 midagi). Algseadistuses oli ta PPPOE peal, selle viskasin vastavate käskudega välja, et saaks DHCP kaudu IP.
Lisaks sellele on mul ko ... |
teema: HDR'i pildistamine (programmid,õpetused,jutud,näited,parimad tööd jne) |
react
vastuseid: 608
vaadatud: 217799
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.09.2009 00:27:06 pealkiri: HDR'i pildistamine (programmid,õpetused,jutud,näited,parimad tööd jne) |
| Minu esimene HDR katsetus siis. Ei oska öelda kui hästi või halvasti nüüd välja kukkus, ise arvan et pole päris see:P. See kollane tänavavalgustus rikkus värvid ka ära, mulle see kollane ül ... |
teema: iPhone |
react
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745603
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 11.07.2009 01:46:51 pealkiri: iPhone |
Parem osta mõni jootejaam kus temperatuuri saad ka sättida. Kui kasutad rohkem kui paar korda siis tasub kindlasti ära.
Aga see 15W on suht piisav ma arvan. Sinna palju pole vaja. Peene otsaga o ... |
teema: iPhone |
react
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745603
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 10.07.2009 23:22:45 pealkiri: iPhone |
| Et mis mõttes kui võimsa? Jootekolb nagu jootekolb ikka, oma 380 kraadi võiks ju olla et tina sulataks. Terava tipuga lihtsalt. Seal on mingi liimi möks peal eelnevalt, selle pead maha kakkuma aga ... |
| |