Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: rambler
avatar Kasutajast rambler

Kreisi kasutaja
liitunud:  07.01.2005
viimane külastus:  11.07.2018 21:54:09
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1078
[0.02% kõigist / 0.14 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja rambler sõnumeid
kontakt rambler
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: rambler
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 91% 39 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 7% 3 häält
Sinu arvamus kasutajast [ rambler ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.07.2018 19:11:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Väga tore inimene. Läksin asja ostma ning lõpuks puhusime mitu tundi juttu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2016 20:37:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Kiire diil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kodek
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.05.2016 23:03:01    postituse pealkiri: SSD vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Müüsin Samsung SSD 850 evo 500gb ketta. Tehing kiire ja korralik. 5+
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRUAndu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2014 02:09:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Sai soetatud Dell Latitude E7240, kõik tundub OK. Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.11.2014 20:15:43    postituse pealkiri: dellläps vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

positiivne süleri müüja, hea kaup hea hinnaga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.09.2013 17:54:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Neutraalne

Märgin endale ära, et edaspidi eemale hoida.
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.11.2012 00:59:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Soetasin ettemaksuga rüperaali! Aus müüja! thumbs_up.gif
Kingitus oli ka huvitav icon_cool.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.11.2012 12:29:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

ostsin läpaka, mõnus müüja, igati kiire tehing ja kiire postiteenus + väike kink kasutaja poolt = thumbs_up.gif
_________________
www.asicom.ee
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fifa
HV kasutaja
fifa

liitunud: 06.03.2005



sõnumpostitatud: 01.03.2012 20:20:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Ostsin telefoni thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005



sõnumpostitatud: 24.11.2011 12:31:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Õnnestunud müük/vahetus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.06.2011 18:00:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koduk2ija
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2009



sõnumpostitatud: 12.06.2010 22:54:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

kiire ja korralik tehing
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2010 23:25:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Kiire ja korralik ostja/vahetaja. Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R75
HV kasutaja
R75

liitunud: 01.05.2002



sõnumpostitatud: 01.02.2010 18:45:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Ostsin 3G mini pci-e kaart. Koik OK. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2010 14:00:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

vahetasime mänge, tuli ise järele. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2010 10:49:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Väga positiivne mees,müüsin enda teadmata rikkega kaupa ja mees ei kurjustanud! thumbs_up.gif
Raha tagasi ja asjad korras!
PS:Mul käis see HDD väljavõtmine boxist alla 1 minuti icon_eek.gif
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kummipart
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2008



sõnumpostitatud: 17.12.2009 00:39:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Tehing sujus kiiresti,ostja usaldusväärne ning ajaliselt täpne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuuMaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.05.2009 20:32:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Sai väike äri tehtud, kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.05.2009 21:21:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Ostsin arvuti, igati viis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pilves
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2003



sõnumpostitatud: 22.04.2009 18:08:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SideWinder
HV kasutaja
SideWinder

liitunud: 14.01.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.07.2008 11:27:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Äri sujus väga hästi. Eraldi väärib veel mainimist kuti väga lahe 8) auto.
_________________
Võib elu palju pakkuda, kui suudad p***et lakkuda!!! (R. Raigna)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.04.2008 00:12:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Müüsin videokaardi - kõik nagu kokku lepitud
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.03.2008 23:25:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Natuke hiljaks jäi aga tehing oli korralik. Raha käest kätte. Asjalik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.11.2007 19:18:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Sujuv thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.11.2007 14:17:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Tegime kaupa. Kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxMan
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2004



sõnumpostitatud: 10.07.2007 21:16:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

sai "lustipulk"(rumblepad2)ostetud, tehing kiire ja kaup korralik, soovitan beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mpls
HV veteran
mpls

liitunud: 09.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.06.2007 20:10:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Positiivne ärikogemus thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Distance
HV kasutaja
-Distance

liitunud: 14.05.2006



sõnumpostitatud: 27.06.2007 20:42:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Ostis jahutuse isegi ei vaadanud toote üle

usaldus väärne ostja

minu poolsed soovitused thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marec
HV kasutaja
Marec

liitunud: 06.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.06.2007 16:37:31    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Tehing oli kiire ja korralik! Soovitan!
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.06.2007 12:20:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

sai pihuarvuti ostetud... igati positiivne kogemus icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.05.2007 20:20:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EleCTriC1
HV vaatleja
EleCTriC1

liitunud: 01.11.2002



sõnumpostitatud: 14.05.2007 08:55:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Negatiivne

Võitsin tema oksjoni, leppisime kokku et pyhapäeval teeme tehingu, helistasin laupäeval yle, mees ütles et oli telefoni mahamüünud (käisin selleks ka tallinnas tartust)...

Tema ütles et keegi tartust tuli ja ostis... icon_evil.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiro
HV veteran
kiro

liitunud: 23.06.2004



sõnumpostitatud: 07.02.2007 13:32:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

kõik laabus ilusti icon_smile.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.01.2007 16:53:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Sõnapidaja mees-soovitan! thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RLst
HV kasutaja
RLst

liitunud: 29.03.2004



sõnumpostitatud: 14.01.2007 10:27:03    postituse pealkiri: Kommenteerimine: rambler vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Kõik toimis kiirelt ja korralikult!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001



sõnumpostitatud: 14.12.2006 14:56:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

tegime äri, kõik läks hästi thumbs_up.gif
_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.11.2006 00:07:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Negatiivne

risustab teiste müügiteemasi ning teeb kaupa maha.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kristo06
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2005



sõnumpostitatud: 16.07.2006 19:42:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

tehing kiire ja korralik!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrtmagi
Kreisi kasutaja


liitunud: 02.04.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2006 14:55:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Olin ostja. Saime kokkuleppele. OK.
_________________
Lugupidamisega,
mrtmagi
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattias
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.11.2005 21:28:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Ostsin iPodi, väga vastutulelik ja positiivne müüja. Soovitan! icon_wink.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2005 17:25:09    postituse pealkiri: ipod vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Negatiivne

Kahtlane tegelane icon_confused.gif
Pani müügiteemas kellaaja paika millal teema lukku läheb ja asi selleks kellaks parimale pakkujale läheb, kuid siis kui helistasin kodanikule, et kokku leppida üleandmiskoht jne öeldi, et teise kasutajaga juba varem ära lubatud. (kuigi tema pakkumine oli madalam kui minu) Haledaks vabanduseks oli et kasutaja kellega sai kokku lepitud tuleb spetsiaalselt sellepärast Tallinna, suur asi küll icon_mad.gif
Nii need asjad ei käi icon_evil.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
düst
HV vaatleja
düst

liitunud: 17.08.2005



sõnumpostitatud: 17.08.2005 15:18:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

kaup sai tehtud icon_wink.gif asjalik vend thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jannes
HV Guru
Jannes

liitunud: 28.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2005 11:53:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

iPod vahetas omanikku, tehing kiire ja korralik!
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raines
Kreisi kasutaja
Raines

liitunud: 29.06.2005



sõnumpostitatud: 23.07.2005 20:58:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

usaldatav vend - mobiili äri sai tehtud thumbs_up.gif soovitan icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiro
HV veteran
kiro

liitunud: 23.06.2004



sõnumpostitatud: 30.05.2005 10:53:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

tehing kiire. soovitan 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002



sõnumpostitatud: 21.03.2005 18:55:24    postituse pealkiri: Kommenteerimine: rambler vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ rambler ]: Positiivne

Mobiilse telefoni ostu-müügi tehing sai sooritatud õigeaegselt.
_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

rambler arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 20 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.