Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: logitec
avatar Kasutajast logitec

HV kasutaja
liitunud:  09.01.2005
viimane külastus:  12.06.2026 12:45:39
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  703
[0.01% kõigist / 0.09 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja logitec sõnumeid
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt logitec
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: logitec
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 92% 49 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 6% 3 häält
Sinu arvamus kasutajast [ logitec ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006



sõnumpostitatud: 13.06.2025 09:33:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik. Soovitan!
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zwky
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2013



sõnumpostitatud: 20.10.2024 22:01:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Maksis kohe ära! Korras.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2022 21:52:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostsin klapid, diil kena ja kiire
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.04.2022 22:27:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostsin kõrvaklapid, kõik sujus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2021 07:55:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Kõik sujus meeldivalt.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.06.2021 06:56:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Positiivne lauaarvuti tehing.
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1513 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1017
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenn
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.05.2021 20:17:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Müüs klaviatuuri. Tõi veel ise ära. Kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kovanaama
HV Guru
Kovanaama

liitunud: 28.10.2014



sõnumpostitatud: 12.04.2021 12:25:30    postituse pealkiri: A+ vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostsin iPad, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riotks
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2021 15:30:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostis tip top monitori.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anv
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2020



sõnumpostitatud: 08.04.2021 20:25:44    postituse pealkiri: ostsin monitori vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Kiire ja asjalik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qsta386
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2021 22:12:37    postituse pealkiri: Monitor vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Tehing turbo kiire ja viisakas. Tänud
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eesti L6vi
HV kasutaja
Eesti L6vi

liitunud: 08.09.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.09.2020 15:07:42    postituse pealkiri: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=784520&highli vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostsin kõlarid, kõik ok!
_________________
Väikeste vigade puhul pigista silm parem kinni, sest sul endal on suuremaid vigu.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2020 21:42:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Sai klapid ostetud, kõik vinksvonks thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.03.2020 21:55:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.10.2019 17:30:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Kaup koos thumbs_up.gif
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.10.2019 23:26:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

thumbs_up.gif 5++ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Realist
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.06.2019 11:09:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Kiire diil, kõik ok.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.11.2018 22:48:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Kiire ja korralik diil icon_smile.gif soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.07.2016 11:26:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostsin IPadi, väga rahul kõigega!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smaug50
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2014



sõnumpostitatud: 22.02.2016 18:08:43    postituse pealkiri: SSD vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Negatiivne

mõttetu mees! Nädal aega lubab saata, tuua Tartusse, siis jälle saata ja siis leiutab, et keegi võttis kallimalt ära!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2016 12:11:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Kõik tip-tip thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-z
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2005



sõnumpostitatud: 20.01.2016 17:15:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
0M
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2005



sõnumpostitatud: 12.10.2015 13:49:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostsin telefoni, kõik täpselt nii nagu kirjelduses. Tehing kiire ja korralik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.10.2015 20:32:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Sai müüdud laadija, kõik thumbs_up.gif
_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.09.2015 13:01:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostsin jalatsid, ok!
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
littlejacob
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.09.2014 10:11:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Müüs telefoni, kõik ok
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klausmaria
Kreisi kasutaja
klausmaria

liitunud: 15.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.09.2014 14:53:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Sain hunniku kraami, kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ALS
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2013



sõnumpostitatud: 15.11.2013 01:56:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostis telefoni, kõik tiptop thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2013 14:49:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Neutraalne

Panen neutraalse hinnagu, kuidagi poolik suhtumine teie poolt.
Kuna kaup on olemas, teed pakkumise siis mõistlik oleks anda müüjale aega reageerida.

Mitte, et ajad siin mulli.
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.11.2013 14:30:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Vahetasin tahvli telefoni vastu, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.07.2013 12:05:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Tegin tema vennaga kaupa. Kõik väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel^
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006



sõnumpostitatud: 26.03.2013 22:49:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostsin nutifööni, käes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.03.2013 20:25:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostsin arvuti, kõik ok!
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.03.2013 00:17:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostis mu lumia ära. Mina rahul. Igati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2013 20:06:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Äri tehtud, kõik sujus nagu kokku lepitud oli. thumbs_up.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xvc
HV Guru
Xvc

liitunud: 26.02.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.10.2012 14:04:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Minu poolt kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 646
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.04.2011 18:04:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Negatiivne

... ja nüüd kribas see troll mulle ka negatiivse, nagu oleks mina valesti käitunud...

Kuidas see ütlus oli haiguse kohta, mida parandab vaid haud?
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.04.2011 07:16:03    postituse pealkiri: Re: ostsin mälu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Negatiivne

pringi kirjutas:
jnt kirjutas:
Tegin teemasse pakkumise ja natukese aja pärast oli mul privaatsõnum. Tundus, et läeb diiliks, kuid asi lõppes sellega, et ta oli mulle saatnud 2 kirja, mina seevastu talle 5 või enam. Kirju loeb, aga ei vasta.

Ei soovita. Mine tea, millal otsustab sinuga lambist mitte suhelda. Võimalik, et müüs kauba väljaspool teemat maha, kuigi meil juba diil käis samas ka jätmata mulle võimalust üle pakkuda.

Igast otsast negatiivne.


Kaup müüdi maha teemas ja minule, kuna pakkusin OK. Siit ei olnud sul enam midagi üle pakkuda.

Kõik sujus ilusti ning sain asja ülejärgmisel päeval kätte.

Antud kasutaja ei käi ilmselgelt oma sõnumeid iga päev lugemaks, nagu kõik eeldaks.


Mida sa ajad? Tüüp loeb sõnumeid, kuid ei kirjuta vastu. (siiani pole kirjutanud) Samuti tüüp saatis ise minule sõnumi, et teeme diili, kuigi nagu näha, tal polnudki enam kaupa. Õpi lugema, mida tsiteerid.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006



sõnumpostitatud: 12.04.2011 23:35:43    postituse pealkiri: ostsin mälu vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

jnt kirjutas:
Tegin teemasse pakkumise ja natukese aja pärast oli mul privaatsõnum. Tundus, et läeb diiliks, kuid asi lõppes sellega, et ta oli mulle saatnud 2 kirja, mina seevastu talle 5 või enam. Kirju loeb, aga ei vasta.

Ei soovita. Mine tea, millal otsustab sinuga lambist mitte suhelda. Võimalik, et müüs kauba väljaspool teemat maha, kuigi meil juba diil käis samas ka jätmata mulle võimalust üle pakkuda.

Igast otsast negatiivne.


Kaup müüdi maha teemas ja minule, kuna pakkusin OK. Siit ei olnud sul enam midagi üle pakkuda.

Kõik sujus ilusti ning sain asja ülejärgmisel päeval kätte.

Antud kasutaja ei käi ilmselgelt oma sõnumeid iga päev lugemaks, nagu kõik eeldaks.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.04.2011 21:59:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Negatiivne

Tegin teemasse pakkumise ja natukese aja pärast oli mul privaatsõnum. Tundus, et läeb diiliks, kuid asi lõppes sellega, et ta oli mulle saatnud 2 kirja, mina seevastu talle 5 või enam. Kirju loeb, aga ei vasta.

Ei soovita. Mine tea, millal otsustab sinuga lambist mitte suhelda. Võimalik, et müüs kauba väljaspool teemat maha, kuigi meil juba diil käis samas ka jätmata mulle võimalust üle pakkuda.

Igast otsast negatiivne.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raceboy
HV veteran
Raceboy

liitunud: 26.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.04.2011 09:45:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Negatiivne

Kuigi meil oli kokkulepe tehinguks (pidin ostma paar vidinat T60 jaoks) ja tehing pidi teoks saama siis kui mees tuleb tartusse (kolm päeva kokkuleppe saavutamisest hiljem), teatas mees päev enne, et diil jääb ära, kuna ta saab kellelegi rohkem asju korraga müüdud. Lahe, et kokkulepped nii lihtsalt kaovad, liiati et ma ei pakkunud asjade eest mingit võileivahinda.

Minu kogemus igatahes antud tegelasega vägagi negatiivne, kuna jõudsin ühe teise diili juba ära öelda ja jama enam kui küllaga.
_________________
http://www.facebook.com/vemsporsche
www.vems.ee
www.porsche-foorum.org/foorum
Kommentaarid: 319 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
multizync
HV kasutaja
multizync

liitunud: 23.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.03.2011 13:11:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostsin klaviatuuri ja touchpadi, kruvisin külge ja kõik töötas korralikult..thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2010 18:16:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Venis mis ta venis aga asja sai. thumbs_up.gif
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crossfire
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.11.2010 20:01:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

sai telefon ostetud, korralik tehing icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chimeira1
HV kasutaja
chimeira1

liitunud: 18.09.2008



sõnumpostitatud: 28.10.2010 18:43:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

ostisn mängu, sai posti teel majandatud, kiire ja korralik tehing
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.07.2010 13:58:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Väga aus ärimees thumbs_up.gif

Soovitan soojalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.05.2010 21:11:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chiff
HV kasutaja
chiff

liitunud: 01.07.2003



sõnumpostitatud: 24.02.2010 19:31:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

ostsin talt tomtomi, kaup vastas kirjeldusele, tehing korrektne! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markotm
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2009



sõnumpostitatud: 02.12.2009 23:03:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostis 2 mängu. Maksis isegi rohkem kui küsisin icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005



sõnumpostitatud: 16.11.2009 17:37:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne

Ostis mängu. Kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

logitec arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 43 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 2% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.