| autor |
sõnum |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
postitatud: 13.06.2025 09:33:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwky
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2013
|
postitatud: 20.10.2024 22:01:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArnoldT
HV kasutaja
liitunud: 19.11.2010
|
postitatud: 06.08.2022 21:52:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
| Ostsin klapid, diil kena ja kiire |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArnoldT
HV kasutaja
liitunud: 19.11.2010
|
postitatud: 01.04.2022 22:27:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
| Ostsin kõrvaklapid, kõik sujus. |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
postitatud: 09.09.2021 07:55:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 17.06.2021 06:56:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Positiivne lauaarvuti tehing. _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1513 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1017 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lenn
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2011
|
postitatud: 10.05.2021 20:17:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Müüs klaviatuuri. Tõi veel ise ära. Kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kovanaama
HV Guru

liitunud: 28.10.2014
|
postitatud: 12.04.2021 12:25:30 postituse pealkiri: A+ |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Ostsin iPad, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riotks
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2010
|
postitatud: 09.04.2021 15:30:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anv
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2020
|
postitatud: 08.04.2021 20:25:44 postituse pealkiri: ostsin monitori |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Kiire ja asjalik  |
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qsta386
HV kasutaja
liitunud: 19.03.2012
|
postitatud: 04.04.2021 22:12:37 postituse pealkiri: Monitor |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
| Tehing turbo kiire ja viisakas. Tänud |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eesti L6vi
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2012
|
postitatud: 07.09.2020 15:07:42 postituse pealkiri: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=784520&highli |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Ostsin kõlarid, kõik ok! _________________ Väikeste vigade puhul pigista silm parem kinni, sest sul endal on suuremaid vigu. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
postitatud: 09.04.2020 21:42:28 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Sai klapid ostetud, kõik vinksvonks  |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AWsander
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2015
|
postitatud: 30.03.2020 21:55:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik  |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
postitatud: 27.10.2019 17:30:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Kaup koos  |
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZeD
HV Guru
liitunud: 21.07.2006
|
postitatud: 21.10.2019 23:26:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
5++  |
|
|
| Kommentaarid: 872 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
628 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Realist
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2001
|
postitatud: 10.06.2019 11:09:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
postitatud: 27.11.2018 22:48:30 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Kiire ja korralik diil soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
don
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
postitatud: 18.07.2016 11:26:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
| Ostsin IPadi, väga rahul kõigega! |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smaug50
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2014
|
postitatud: 22.02.2016 18:08:43 postituse pealkiri: SSD |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Negatiivne |
|
| mõttetu mees! Nädal aega lubab saata, tuua Tartusse, siis jälle saata ja siis leiutab, et keegi võttis kallimalt ära! |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
postitatud: 05.02.2016 12:11:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Kõik tip-tip  |
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X-z
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2005
|
postitatud: 20.01.2016 17:15:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
 _________________ Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära! |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
0M
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2005
|
postitatud: 12.10.2015 13:49:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni, kõik täpselt nii nagu kirjelduses. Tehing kiire ja korralik.  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prozer
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2008
|
postitatud: 01.10.2015 20:32:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Sai müüdud laadija, kõik  _________________ Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus. |
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
postitatud: 29.09.2015 13:01:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
littlejacob
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2009
|
postitatud: 19.09.2014 10:11:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klausmaria
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2008
|
postitatud: 16.09.2014 14:53:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Sain hunniku kraami, kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ALS
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2013
|
postitatud: 15.11.2013 01:56:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Ostis telefoni, kõik tiptop  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Samurai_Jack
HV Guru

liitunud: 21.06.2007
|
postitatud: 14.11.2013 14:49:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Neutraalne |
|
Panen neutraalse hinnagu, kuidagi poolik suhtumine teie poolt.
Kuna kaup on olemas, teed pakkumise siis mõistlik oleks anda müüjale aega reageerida.
Mitte, et ajad siin mulli. _________________ MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest. |
|
|
| Kommentaarid: 488 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FEAR007
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
postitatud: 14.11.2013 14:30:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Vahetasin tahvli telefoni vastu, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
postitatud: 08.07.2013 12:05:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Tegin tema vennaga kaupa. Kõik väga  |
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel^
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
postitatud: 26.03.2013 22:49:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfx
HV veteran
liitunud: 20.10.2003
|
postitatud: 22.03.2013 20:25:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
postitatud: 15.03.2013 00:17:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Ostis mu lumia ära. Mina rahul. Igati  |
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
postitatud: 28.02.2013 20:06:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Äri tehtud, kõik sujus nagu kokku lepitud oli.  _________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xvc
HV Guru

liitunud: 26.02.2011
|
postitatud: 08.10.2012 14:04:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Minu poolt kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
646 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
postitatud: 14.04.2011 18:04:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Negatiivne |
|
... ja nüüd kribas see troll mulle ka negatiivse, nagu oleks mina valesti käitunud...
Kuidas see ütlus oli haiguse kohta, mida parandab vaid haud? _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
postitatud: 13.04.2011 07:16:03 postituse pealkiri: Re: ostsin mälu |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Negatiivne |
|
| pringi kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
Tegin teemasse pakkumise ja natukese aja pärast oli mul privaatsõnum. Tundus, et läeb diiliks, kuid asi lõppes sellega, et ta oli mulle saatnud 2 kirja, mina seevastu talle 5 või enam. Kirju loeb, aga ei vasta.
Ei soovita. Mine tea, millal otsustab sinuga lambist mitte suhelda. Võimalik, et müüs kauba väljaspool teemat maha, kuigi meil juba diil käis samas ka jätmata mulle võimalust üle pakkuda.
Igast otsast negatiivne. |
Kaup müüdi maha teemas ja minule, kuna pakkusin OK. Siit ei olnud sul enam midagi üle pakkuda.
Kõik sujus ilusti ning sain asja ülejärgmisel päeval kätte.
Antud kasutaja ei käi ilmselgelt oma sõnumeid iga päev lugemaks, nagu kõik eeldaks. |
Mida sa ajad? Tüüp loeb sõnumeid, kuid ei kirjuta vastu. (siiani pole kirjutanud) Samuti tüüp saatis ise minule sõnumi, et teeme diili, kuigi nagu näha, tal polnudki enam kaupa. Õpi lugema, mida tsiteerid. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pringi
HV veteran

liitunud: 08.06.2006
|
postitatud: 12.04.2011 23:35:43 postituse pealkiri: ostsin mälu |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
| jnt kirjutas: |
Tegin teemasse pakkumise ja natukese aja pärast oli mul privaatsõnum. Tundus, et läeb diiliks, kuid asi lõppes sellega, et ta oli mulle saatnud 2 kirja, mina seevastu talle 5 või enam. Kirju loeb, aga ei vasta.
Ei soovita. Mine tea, millal otsustab sinuga lambist mitte suhelda. Võimalik, et müüs kauba väljaspool teemat maha, kuigi meil juba diil käis samas ka jätmata mulle võimalust üle pakkuda.
Igast otsast negatiivne. |
Kaup müüdi maha teemas ja minule, kuna pakkusin OK. Siit ei olnud sul enam midagi üle pakkuda.
Kõik sujus ilusti ning sain asja ülejärgmisel päeval kätte.
Antud kasutaja ei käi ilmselgelt oma sõnumeid iga päev lugemaks, nagu kõik eeldaks. |
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
postitatud: 11.04.2011 21:59:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Negatiivne |
|
Tegin teemasse pakkumise ja natukese aja pärast oli mul privaatsõnum. Tundus, et läeb diiliks, kuid asi lõppes sellega, et ta oli mulle saatnud 2 kirja, mina seevastu talle 5 või enam. Kirju loeb, aga ei vasta.
Ei soovita. Mine tea, millal otsustab sinuga lambist mitte suhelda. Võimalik, et müüs kauba väljaspool teemat maha, kuigi meil juba diil käis samas ka jätmata mulle võimalust üle pakkuda.
Igast otsast negatiivne. _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raceboy
HV veteran

liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 03.04.2011 09:45:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Negatiivne |
|
Kuigi meil oli kokkulepe tehinguks (pidin ostma paar vidinat T60 jaoks) ja tehing pidi teoks saama siis kui mees tuleb tartusse (kolm päeva kokkuleppe saavutamisest hiljem), teatas mees päev enne, et diil jääb ära, kuna ta saab kellelegi rohkem asju korraga müüdud. Lahe, et kokkulepped nii lihtsalt kaovad, liiati et ma ei pakkunud asjade eest mingit võileivahinda.
Minu kogemus igatahes antud tegelasega vägagi negatiivne, kuna jõudsin ühe teise diili juba ära öelda ja jama enam kui küllaga. _________________ http://www.facebook.com/vemsporsche
www.vems.ee
www.porsche-foorum.org/foorum |
|
|
| Kommentaarid: 319 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
multizync
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2005
|
postitatud: 31.03.2011 13:11:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Ostsin klaviatuuri ja touchpadi, kruvisin külge ja kõik töötas korralikult.. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
postitatud: 10.12.2010 18:16:10 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Venis mis ta venis aga asja sai.  _________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crossfire
HV kasutaja
liitunud: 03.07.2004
|
postitatud: 11.11.2010 20:01:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
sai telefon ostetud, korralik tehing  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chimeira1
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2008
|
postitatud: 28.10.2010 18:43:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
| ostisn mängu, sai posti teel majandatud, kiire ja korralik tehing |
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
postitatud: 24.07.2010 13:58:09 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Väga aus ärimees
Soovitan soojalt  |
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 06.05.2010 21:11:34 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chiff
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2003
|
postitatud: 24.02.2010 19:31:43 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
ostsin talt tomtomi, kaup vastas kirjeldusele, tehing korrektne!  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markotm
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2009
|
postitatud: 02.12.2009 23:03:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Ostis 2 mängu. Maksis isegi rohkem kui küsisin  |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
postitatud: 16.11.2009 17:37:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ logitec ]: Positiivne |
|
Ostis mängu. Kõik korras  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|