|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: M: Jõusaali varustus (bumper kettad + kangipukk) :: Trenažöörid ja treeningvahendid |
logitec
vastuseid: 6
vaadatud: 1098
|
foorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus postitatud: 26.05.2026 14:50:25 pealkiri: Jõusaali varustus (bumper kettad + kangipukk) |
Tere
Aga kangi ei ole müügiks? |
teema: Samsung Galaxy S21 seeria arutelu |
logitec
vastuseid: 524
vaadatud: 150915
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.04.2022 14:12:32 pealkiri: Samsung Galaxy S21 seeria arutelu |
| Sai soetatud S21FE. Liikusin s10e pealt ja ausalt öeldes ei oska halba öelda. Kasutan küll 60hz reziimis, kuna aku kestab paremini. |
teema: Kommenteerimine: ArnoldT |
logitec
vastuseid: 32
vaadatud: 8673
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2022 14:55:19 pealkiri: Kommenteerimine: ArnoldT |
| Tehing sujus kiirelt! Soovitan |
teema: Kommenteerimine: heiki07 |
logitec
vastuseid: 7
vaadatud: 2093
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2021 09:13:06 pealkiri: Positiivne |
| Ostis kauba ja tasus ettemaksega. Positiivne kogemus |
teema: Kommenteerimine: henzx |
logitec
vastuseid: 14
vaadatud: 7453
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2021 09:54:01 pealkiri: Xbox Series S |
| Ostis Xboxi ja tuli ise järele! Kõik super! |
teema: Kommenteerimine: GGertK |
logitec
vastuseid: 217
vaadatud: 36309
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2021 16:40:29 pealkiri: Ostis monitori |
| KOstis mointori kiire tehing! |
teema: Kommenteerimine: Flab |
logitec
vastuseid: 991
vaadatud: 151521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2021 16:39:28 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
| Ostis arvuti! |
teema: Kommenteerimine: anv |
logitec
vastuseid: 42
vaadatud: 7148
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2021 07:30:00 pealkiri: Kommenteerimine: anv |
| Soovitan |
teema: Kommenteerimine: qsta386 |
logitec
vastuseid: 41
vaadatud: 7053
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2021 18:28:30 pealkiri: Monitor |
Ostis monitori  |
teema: Kommenteerimine: Netfish |
logitec
vastuseid: 98
vaadatud: 26952
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2021 18:27:28 pealkiri: JBL |
Kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: riotks |
logitec
vastuseid: 80
vaadatud: 19040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2021 18:25:57 pealkiri: Monitor |
Ostsin monitori. Toodi kohale  |
teema: Kommenteerimine: armaani |
logitec
vastuseid: 151
vaadatud: 33955
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.05.2020 16:19:42 pealkiri: Kommenteerimine: armaani |
Ostsin mälud. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: amachie |
logitec
vastuseid: 33
vaadatud: 27760
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2020 03:08:54 pealkiri: Kommenteerimine: amachie |
Kiire tehing!  |
teema: Kommenteerimine: AWsander |
logitec
vastuseid: 26
vaadatud: 9301
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2020 09:15:07 pealkiri: Kommenteerimine: AWsander |
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Realist |
logitec
vastuseid: 68
vaadatud: 26006
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2020 21:01:52 pealkiri: Kommenteerimine: Realist |
Kõik sujus hästi Soovitan |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
logitec
vastuseid: 871
vaadatud: 158104
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2020 21:00:59 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Rutz |
logitec
vastuseid: 409
vaadatud: 137543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2020 21:00:00 pealkiri: Kommenteerimine: Rutz |
soovitan  |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
logitec
vastuseid: 871
vaadatud: 158104
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.10.2019 13:08:26 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
| Ostsin läpaka. Kõik super - kiire ja konkreetne. |
teema: Telia langetab erinevate nutiseadmete hinda kuni mitusada eurot |
logitec
vastuseid: 30
vaadatud: 12156
|
foorum: Pressiteated postitatud: 10.10.2019 12:18:02 pealkiri: Telia langetab erinevate nutiseadmete hinda kuni mitusada eurot |
| Ise käisin 8ndal kella 13 ajal Roccas ja sain S10e kätte. Sellel ajal oli neid laos veel küll. Samal ajal kõrval kassas ostis inimene 2 S10e korraga. |
teema: OnePlus 6/6T |
logitec
vastuseid: 460
vaadatud: 168957
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.12.2018 19:21:47 pealkiri: OnePlus 6/6T |
Tänud - firefoxiga toimib ilusti.
Siiski imelik, et teiste veebilehitsejatega ei toimi. Loodan, et uuendustega viga parandatakse. |
teema: OnePlus 6/6T |
logitec
vastuseid: 460
vaadatud: 168957
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.12.2018 12:14:24 pealkiri: OnePlus 6/6T |
Natuke komplitseeritum küsimus, ehk on kellelgi kogemus milles võib asi olla-
OP6 peal ei mängi Chrome ega Samsung Internt browserites ERR Player - vajutan play, siis korraks on heli ja liigub ... |
teema: Kommenteerimine: kakukeo |
logitec
vastuseid: 237
vaadatud: 61528
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2018 22:19:02 pealkiri: Ostis telefoni |
Kõik super  |
teema: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
logitec
vastuseid: 266
vaadatud: 130785
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.02.2017 14:03:47 pealkiri: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
Võibolla, et mul oli vigane nexus 6p sest reaalselt screen on time oli sõltuvalt kasutusest 3-4h. Aku koha pealt Nexus 6p kindlasti vastu ei saa.
Puhta droidiga võrreldes kindlasti piiratum, kuid ... |
teema: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
logitec
vastuseid: 266
vaadatud: 130785
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.02.2017 11:47:53 pealkiri: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
| Peale paaripäevast a5 2017 kasutamist olen väga rahul telefoniga. Eelnevalt kasutasin iphone 6s ja nexus 6p. Peab ütlema, et A5 meeldib nendest rohkem ja seda just tarkvara pärast. Touchwiz on muu ... |
teema: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
logitec
vastuseid: 266
vaadatud: 130785
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.02.2017 12:56:10 pealkiri: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema |
Tere.
Küsimus kas Teil oli A5 2017 mudelill kaasas karbis ka USB C to micro usb adapter? |
teema: MacBook Pro |
logitec
vastuseid: 2092
vaadatud: 675804
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.11.2016 17:06:11 pealkiri: MacBook Pro |
Kui ostad eraisikuna arvuti, siis saad esitada peale aasta möödumist pretesiooni Euronicsile ja nemad peavad probleemi lahendama. See ei ole sama mis Apple ametlik garantii.
Soovitan kindlasti osta ... |
teema: Eestis saab nüüd äppe testida automaatselt ja oma arvuti tagant lahkumata |
logitec
vastuseid: 4
vaadatud: 3238
|
foorum: Pressiteated postitatud: 29.09.2016 12:50:36 pealkiri: Eestis saab nüüd äppe testida automaatselt ja oma arvuti tagant lahkumata |
Tere!
Iseenesest ei erine Äpilabori automaattestimine ülalnimetatud välismaistest alternatiivitest. Äpilabor on esimene automaattestimise võimalus Eestis. Lisaks on arendajatel/testijatel vaja ... |
teema: iPhone |
logitec
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744944
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 19.07.2016 17:10:57 pealkiri: iPhone |
| Kuidas kogemused 6s sõrmejälje lugejaga. Paar kuud vana 6s ja algselt toimis Touch ID perfektselt siis nüüd tuleb tihti ette, et isegi 3 korraga ei saa telefoni avatud. Olen proovinud sõrmejälje ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
logitec
vastuseid: 17702
vaadatud: 3875403
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.05.2016 17:39:40 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Oleks vaja abi rahvusvahelise müügiga. Palun võtta ühendust PSi teel, siis saan teemat lähemalt kirjeldada. Aitäh! |
teema: Windows 10 üldteema |
logitec
vastuseid: 13876
vaadatud: 3016659
|
foorum: Microsoft postitatud: 02.03.2016 16:33:32 pealkiri: Windows 10 üldteema |
| Windows 10 otsinguga on viimasel ajal esinenud probleeme. Nimelt otsides midagi tuleb üles refreshi märk ja ''These results may be incomplete''. Buildisin uuesti indexi, kuid sellest ei olnud kasu j ... |
teema: Inteno DG301 ruuter |
logitec
vastuseid: 2964
vaadatud: 1252153
|
foorum: Riistvara postitatud: 22.01.2016 12:43:11 pealkiri: Inteno DG301 ruuter |
| On kellelgi kogemusi inteno ruuteri ja chromecastiga? Mis seadeid oleks vaja ruuteril muuta, et toimiks korrektselt? Aktiveerisin UPnP, kuid siiski ei suuda chromecast korrektselt pilti edastada ja ha ... |
teema: MacBook Pro |
logitec
vastuseid: 2092
vaadatud: 675804
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.01.2016 17:06:08 pealkiri: MacBook Pro |
| Ei ole abi kahjuks, kuna arvuti ostsin ettevõtte nimele. |
teema: MacBook Pro |
logitec
vastuseid: 2092
vaadatud: 675804
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.01.2016 16:27:24 pealkiri: MacBook Pro |
|
teema: MacBook Pro |
logitec
vastuseid: 2092
vaadatud: 675804
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.01.2016 14:07:44 pealkiri: MacBook Pro |
| Ikkagi on emaplaat omadega õhtal. Väga absurdne, et poolteist aasta vana arvuti annab heast peast otsad. Emaplaadi vahetus maksab 520 eurot. Hetkel arvan, et ei hakka seda investeeringut tegema ja l ... |
teema: MacBook Pro |
logitec
vastuseid: 2092
vaadatud: 675804
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.12.2015 12:37:33 pealkiri: MacBook Pro |
Tere.
Ehk oskab keegi aidata, nimelt ei võta late 2013 Macbook Pro Retina enam pilti ette. Hommikul kasutasin ja panin lihtsalt kaane kinni ja sleepi. Nüüd enam pilti ette ei võta. Olen proo ... |
teema: Oneplus X |
logitec
vastuseid: 221
vaadatud: 108980
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.12.2015 21:12:31 pealkiri: Oneplus X |
| Väga imelik! Minul ei olnud ühtegi sellist probleemi. |
teema: Oneplus X |
logitec
vastuseid: 221
vaadatud: 108980
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.12.2015 10:53:27 pealkiri: Oneplus X |
| Siis peaks ehk kontakteeruma Oneplusiga otse |
teema: Oneplus X |
logitec
vastuseid: 221
vaadatud: 108980
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.12.2015 22:39:27 pealkiri: Oneplus X |
| Minult ei nõutud arvet! |
teema: Oneplus X |
logitec
vastuseid: 221
vaadatud: 108980
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.12.2015 19:32:57 pealkiri: Oneplus X |
| mobiil-id toimib. |
teema: Oneplus X |
logitec
vastuseid: 221
vaadatud: 108980
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.12.2015 13:53:40 pealkiri: Oneplus X |
| Uuendasin ära. Seni pole probleeme esinenud! |
teema: Oneplus X |
logitec
vastuseid: 221
vaadatud: 108980
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.11.2015 12:01:21 pealkiri: Oneplus X |
| Kes see üldse eesti keelt kasutab nutitelefonis? Eestikeelsed menüüd on ikka tõsine nuhtlus! |
teema: Oneplus X |
logitec
vastuseid: 221
vaadatud: 108980
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.11.2015 12:17:15 pealkiri: Oneplus X |
| Algselt oli peal tehases paigaldatud kile. Tellisin lisaks oneplusi ametliku tempered glass. Arvan, et ei ole seda valjaminekut väärt ja võib jätta esialgu tehases paigaldatud kile. |
teema: Oneplus X |
logitec
vastuseid: 221
vaadatud: 108980
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.11.2015 11:25:13 pealkiri: Oneplus X |
| Aku peab vastu üle keskmise. Eile hommikul võtsin laadimast ja praeguseks hetkeks 45% alles. Vahelduva eduga 4G sees ja kerge chrome kasutus. Lisaks mõned pildid tehtud. Kui 4G koguaeg sees, siis p ... |
teema: Oneplus X |
logitec
vastuseid: 221
vaadatud: 108980
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.11.2015 14:16:06 pealkiri: Oneplus X |
| Kaamera on keskmine. Pimedas ei ole kõige parem. |
teema: Oneplus X |
logitec
vastuseid: 221
vaadatud: 108980
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.11.2015 16:22:47 pealkiri: Oneplus X |
Ekraanil on kile peal. Ilma kaasasoleva korpuseta mine seda ei kasutaks. UI on sujuv ja hetkel mingeid suuri buge ei ole esinenud.
Kaamera tundub ka täitsa viisakas. Vähemalt siis, kui on piisavalt ... |
teema: Oneplus X |
logitec
vastuseid: 221
vaadatud: 108980
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.11.2015 14:19:08 pealkiri: Oneplus X |
| Täna hommikul sain telefoni kätte. Esmamulje on väga hea! |
teema: Oneplus X |
logitec
vastuseid: 221
vaadatud: 108980
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.11.2015 12:21:21 pealkiri: Oneplus X |
Sai ka ära tellitud. Eks näeb kas tegelikkuses ka nii tore kui pildil  |
teema: Kommenteerimine: 0M |
logitec
vastuseid: 0
vaadatud: 917
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2015 15:07:31 pealkiri: Kommenteerimine: 0M |
Kõik sujus  |
teema: Wileyfox Storm ja Swift |
logitec
vastuseid: 1
vaadatud: 3151
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.10.2015 15:02:21 pealkiri: Wileyfox Storm ja Swift |
Sai endale siis huvipärast tellitud Wileyfox Storm telefon. Telefon on loodud Briti startup ettevõtte poolt ja kasutab Cyanogen OSi.
Tegin siia ka teema Wileyfox telefonide kohta.
Wileyfox Swift ... |
teema: Microsoft Lumia telefonide üldteema |
logitec
vastuseid: 634
vaadatud: 239935
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.10.2015 21:33:14 pealkiri: Microsoft Lumia telefonide üldteema |
| Tunduvad väga paljulubavad seadmed olevat!! Kui vahepeal oli mõte Windows Phone hüljata ja tagasi Androidi peale siirduda, siis nüüd kaldun ikkagi WP poole! |
| |