Avaleht
otsing leidis 98 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: M: Jõusaali varustus (bumper kettad + kangipukk) :: Trenažöörid ja treeningvahendid‎
logitec

vastuseid: 6
vaadatud: 1098

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 26.05.2026 14:50:25   pealkiri: Jõusaali varustus (bumper kettad + kangipukk)
Tere
Aga kangi ei ole müügiks?
  teema: Samsung Galaxy S21 seeria arutelu
logitec

vastuseid: 524
vaadatud: 150915

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.04.2022 14:12:32   pealkiri: Samsung Galaxy S21 seeria arutelu
Sai soetatud S21FE. Liikusin s10e pealt ja ausalt öeldes ei oska halba öelda. Kasutan küll 60hz reziimis, kuna aku kestab paremini.
  teema: Kommenteerimine: ArnoldT
logitec

vastuseid: 32
vaadatud: 8673

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2022 14:55:19   pealkiri: Kommenteerimine: ArnoldT
Tehing sujus kiirelt! Soovitan
  teema: Kommenteerimine: heiki07
logitec

vastuseid: 7
vaadatud: 2093

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2021 09:13:06   pealkiri: Positiivne
Ostis kauba ja tasus ettemaksega. Positiivne kogemus
  teema: Kommenteerimine: henzx
logitec

vastuseid: 14
vaadatud: 7453

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2021 09:54:01   pealkiri: Xbox Series S
Ostis Xboxi ja tuli ise järele! Kõik super!
  teema: Kommenteerimine: GGertK
logitec

vastuseid: 217
vaadatud: 36309

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2021 16:40:29   pealkiri: Ostis monitori
KOstis mointori kiire tehing!
  teema: Kommenteerimine: Flab
logitec

vastuseid: 991
vaadatud: 151521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.04.2021 16:39:28   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Ostis arvuti!
  teema: Kommenteerimine: anv
logitec

vastuseid: 42
vaadatud: 7148

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2021 07:30:00   pealkiri: Kommenteerimine: anv
Soovitan
  teema: Kommenteerimine: qsta386
logitec

vastuseid: 41
vaadatud: 7053

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2021 18:28:30   pealkiri: Monitor
Ostis monitori thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Netfish
logitec

vastuseid: 98
vaadatud: 26952

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2021 18:27:28   pealkiri: JBL
Kiire tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: riotks
logitec

vastuseid: 80
vaadatud: 19040

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2021 18:25:57   pealkiri: Monitor
Ostsin monitori. Toodi kohale thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: armaani
logitec

vastuseid: 151
vaadatud: 33955

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.05.2020 16:19:42   pealkiri: Kommenteerimine: armaani
Ostsin mälud. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: amachie
logitec

vastuseid: 33
vaadatud: 27760

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2020 03:08:54   pealkiri: Kommenteerimine: amachie
Kiire tehing! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: AWsander
logitec

vastuseid: 26
vaadatud: 9301

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2020 09:15:07   pealkiri: Kommenteerimine: AWsander
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Realist
logitec

vastuseid: 68
vaadatud: 26006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2020 21:01:52   pealkiri: Kommenteerimine: Realist
Kõik sujus hästi thumbs_up.gif Soovitan
  teema: Kommenteerimine: ZeD
logitec

vastuseid: 871
vaadatud: 158104

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2020 21:00:59   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Rutz
logitec

vastuseid: 409
vaadatud: 137543

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2020 21:00:00   pealkiri: Kommenteerimine: Rutz
soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ZeD
logitec

vastuseid: 871
vaadatud: 158104

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.10.2019 13:08:26   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Ostsin läpaka. Kõik super - kiire ja konkreetne.
  teema: Telia langetab erinevate nutiseadmete hinda kuni mitusada eurot
logitec

vastuseid: 30
vaadatud: 12156

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 10.10.2019 12:18:02   pealkiri: Telia langetab erinevate nutiseadmete hinda kuni mitusada eurot
Ise käisin 8ndal kella 13 ajal Roccas ja sain S10e kätte. Sellel ajal oli neid laos veel küll. Samal ajal kõrval kassas ostis inimene 2 S10e korraga.
  teema: OnePlus 6/6T
logitec

vastuseid: 460
vaadatud: 168957

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.12.2018 19:21:47   pealkiri: OnePlus 6/6T
Tänud - firefoxiga toimib ilusti.

Siiski imelik, et teiste veebilehitsejatega ei toimi. Loodan, et uuendustega viga parandatakse.
  teema: OnePlus 6/6T
logitec

vastuseid: 460
vaadatud: 168957

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.12.2018 12:14:24   pealkiri: OnePlus 6/6T
Natuke komplitseeritum küsimus, ehk on kellelgi kogemus milles võib asi olla-

OP6 peal ei mängi Chrome ega Samsung Internt browserites ERR Player - vajutan play, siis korraks on heli ja liigub ...
  teema: Kommenteerimine: kakukeo
logitec

vastuseid: 237
vaadatud: 61528

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2018 22:19:02   pealkiri: Ostis telefoni
Kõik super thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema
logitec

vastuseid: 266
vaadatud: 130785

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.02.2017 14:03:47   pealkiri: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema
Võibolla, et mul oli vigane nexus 6p sest reaalselt screen on time oli sõltuvalt kasutusest 3-4h. Aku koha pealt Nexus 6p kindlasti vastu ei saa.
Puhta droidiga võrreldes kindlasti piiratum, kuid ...
  teema: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema
logitec

vastuseid: 266
vaadatud: 130785

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.02.2017 11:47:53   pealkiri: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema
Peale paaripäevast a5 2017 kasutamist olen väga rahul telefoniga. Eelnevalt kasutasin iphone 6s ja nexus 6p. Peab ütlema, et A5 meeldib nendest rohkem ja seda just tarkvara pärast. Touchwiz on muu ...
  teema: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema
logitec

vastuseid: 266
vaadatud: 130785

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.02.2017 12:56:10   pealkiri: Samsung Galaxy A seeria (A3/A5/A7 jne) teema
Tere.
Küsimus kas Teil oli A5 2017 mudelill kaasas karbis ka USB C to micro usb adapter?
  teema: MacBook Pro
logitec

vastuseid: 2092
vaadatud: 675804

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.11.2016 17:06:11   pealkiri: MacBook Pro
Kui ostad eraisikuna arvuti, siis saad esitada peale aasta möödumist pretesiooni Euronicsile ja nemad peavad probleemi lahendama. See ei ole sama mis Apple ametlik garantii.
Soovitan kindlasti osta ...
  teema: Eestis saab nüüd äppe testida automaatselt ja oma arvuti tagant lahkumata
logitec

vastuseid: 4
vaadatud: 3238

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 29.09.2016 12:50:36   pealkiri: Eestis saab nüüd äppe testida automaatselt ja oma arvuti tagant lahkumata
Tere!

Iseenesest ei erine Äpilabori automaattestimine ülalnimetatud välismaistest alternatiivitest. Äpilabor on esimene automaattestimise võimalus Eestis. Lisaks on arendajatel/testijatel vaja ...
  teema: iPhone
logitec

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744944

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 19.07.2016 17:10:57   pealkiri: iPhone
Kuidas kogemused 6s sõrmejälje lugejaga. Paar kuud vana 6s ja algselt toimis Touch ID perfektselt siis nüüd tuleb tihti ette, et isegi 3 korraga ei saa telefoni avatud. Olen proovinud sõrmejälje ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
logitec

vastuseid: 17702
vaadatud: 3875403

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.05.2016 17:39:40   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Oleks vaja abi rahvusvahelise müügiga. Palun võtta ühendust PSi teel, siis saan teemat lähemalt kirjeldada. Aitäh!
  teema: Windows 10 üldteema
logitec

vastuseid: 13876
vaadatud: 3016659

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 02.03.2016 16:33:32   pealkiri: Windows 10 üldteema
Windows 10 otsinguga on viimasel ajal esinenud probleeme. Nimelt otsides midagi tuleb üles refreshi märk ja ''These results may be incomplete''. Buildisin uuesti indexi, kuid sellest ei olnud kasu j ...
  teema: Inteno DG301 ruuter
logitec

vastuseid: 2964
vaadatud: 1252153

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 22.01.2016 12:43:11   pealkiri: Inteno DG301 ruuter
On kellelgi kogemusi inteno ruuteri ja chromecastiga? Mis seadeid oleks vaja ruuteril muuta, et toimiks korrektselt? Aktiveerisin UPnP, kuid siiski ei suuda chromecast korrektselt pilti edastada ja ha ...
  teema: MacBook Pro
logitec

vastuseid: 2092
vaadatud: 675804

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.01.2016 17:06:08   pealkiri: MacBook Pro
Ei ole abi kahjuks, kuna arvuti ostsin ettevõtte nimele.
  teema: MacBook Pro
logitec

vastuseid: 2092
vaadatud: 675804

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.01.2016 16:27:24   pealkiri: MacBook Pro
  teema: MacBook Pro
logitec

vastuseid: 2092
vaadatud: 675804

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.01.2016 14:07:44   pealkiri: MacBook Pro
Ikkagi on emaplaat omadega õhtal. Väga absurdne, et poolteist aasta vana arvuti annab heast peast otsad. Emaplaadi vahetus maksab 520 eurot. Hetkel arvan, et ei hakka seda investeeringut tegema ja l ...
  teema: MacBook Pro
logitec

vastuseid: 2092
vaadatud: 675804

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 27.12.2015 12:37:33   pealkiri: MacBook Pro
Tere.
Ehk oskab keegi aidata, nimelt ei võta late 2013 Macbook Pro Retina enam pilti ette. Hommikul kasutasin ja panin lihtsalt kaane kinni ja sleepi. Nüüd enam pilti ette ei võta. Olen proo ...
  teema: Oneplus X
logitec

vastuseid: 221
vaadatud: 108980

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.12.2015 21:12:31   pealkiri: Oneplus X
Väga imelik! Minul ei olnud ühtegi sellist probleemi.
  teema: Oneplus X
logitec

vastuseid: 221
vaadatud: 108980

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.12.2015 10:53:27   pealkiri: Oneplus X
Siis peaks ehk kontakteeruma Oneplusiga otse
  teema: Oneplus X
logitec

vastuseid: 221
vaadatud: 108980

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.12.2015 22:39:27   pealkiri: Oneplus X
Minult ei nõutud arvet!
  teema: Oneplus X
logitec

vastuseid: 221
vaadatud: 108980

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.12.2015 19:32:57   pealkiri: Oneplus X
mobiil-id toimib.
  teema: Oneplus X
logitec

vastuseid: 221
vaadatud: 108980

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.12.2015 13:53:40   pealkiri: Oneplus X
Uuendasin ära. Seni pole probleeme esinenud!
  teema: Oneplus X
logitec

vastuseid: 221
vaadatud: 108980

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.11.2015 12:01:21   pealkiri: Oneplus X
Kes see üldse eesti keelt kasutab nutitelefonis? Eestikeelsed menüüd on ikka tõsine nuhtlus!
  teema: Oneplus X
logitec

vastuseid: 221
vaadatud: 108980

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.11.2015 12:17:15   pealkiri: Oneplus X
Algselt oli peal tehases paigaldatud kile. Tellisin lisaks oneplusi ametliku tempered glass. Arvan, et ei ole seda valjaminekut väärt ja võib jätta esialgu tehases paigaldatud kile.
  teema: Oneplus X
logitec

vastuseid: 221
vaadatud: 108980

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.11.2015 11:25:13   pealkiri: Oneplus X
Aku peab vastu üle keskmise. Eile hommikul võtsin laadimast ja praeguseks hetkeks 45% alles. Vahelduva eduga 4G sees ja kerge chrome kasutus. Lisaks mõned pildid tehtud. Kui 4G koguaeg sees, siis p ...
  teema: Oneplus X
logitec

vastuseid: 221
vaadatud: 108980

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.11.2015 14:16:06   pealkiri: Oneplus X
Kaamera on keskmine. Pimedas ei ole kõige parem.
  teema: Oneplus X
logitec

vastuseid: 221
vaadatud: 108980

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.11.2015 16:22:47   pealkiri: Oneplus X
Ekraanil on kile peal. Ilma kaasasoleva korpuseta mine seda ei kasutaks. UI on sujuv ja hetkel mingeid suuri buge ei ole esinenud.
Kaamera tundub ka täitsa viisakas. Vähemalt siis, kui on piisavalt ...
  teema: Oneplus X
logitec

vastuseid: 221
vaadatud: 108980

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.11.2015 14:19:08   pealkiri: Oneplus X
Täna hommikul sain telefoni kätte. Esmamulje on väga hea!
  teema: Oneplus X
logitec

vastuseid: 221
vaadatud: 108980

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.11.2015 12:21:21   pealkiri: Oneplus X
Sai ka ära tellitud. Eks näeb kas tegelikkuses ka nii tore kui pildil icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: 0M
logitec

vastuseid: 0
vaadatud: 917

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2015 15:07:31   pealkiri: Kommenteerimine: 0M
Kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Wileyfox Storm ja Swift
logitec

vastuseid: 1
vaadatud: 3151

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.10.2015 15:02:21   pealkiri: Wileyfox Storm ja Swift
Sai endale siis huvipärast tellitud Wileyfox Storm telefon. Telefon on loodud Briti startup ettevõtte poolt ja kasutab Cyanogen OSi.
Tegin siia ka teema Wileyfox telefonide kohta.

Wileyfox Swift ...
  teema: Microsoft Lumia telefonide üldteema
logitec

vastuseid: 634
vaadatud: 239935

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.10.2015 21:33:14   pealkiri: Microsoft Lumia telefonide üldteema
Tunduvad väga paljulubavad seadmed olevat!! Kui vahepeal oli mõte Windows Phone hüljata ja tagasi Androidi peale siirduda, siis nüüd kaldun ikkagi WP poole!
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.