Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: frygor
avatar Kasutajast frygor

Kreisi kasutaja
liitunud:  07.05.2004
viimane külastus:  01.12.2021 21:36:50
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1352
[0.02% kõigist / 0.17 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja frygor sõnumeid
www:  http://www.frygor.com
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt frygor
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: frygor
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 65 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ frygor ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2013 21:23:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Käis piletite järel, tõi beer_yum.gif ka .
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaix
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2011



sõnumpostitatud: 10.08.2012 15:55:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostis arvuti, kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rahusoov
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.03.2012 13:19:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

kaup kiirelt käes ja kõik toimib. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elxx
Kreisi kasutaja
Elxx

liitunud: 18.01.2009



sõnumpostitatud: 26.02.2012 20:50:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

ostisin sülekale ekraani.kõik ok,soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matrix75
HV veteran
Matrix75

liitunud: 23.11.2004



sõnumpostitatud: 10.02.2012 20:12:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

äri kiire ja korralik. täname! thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 321 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.02.2012 15:08:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Mina ostja, tema müüja. Kõik positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.01.2012 23:00:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

raha mulle, kaup sulle. kõik okei.
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.01.2012 00:04:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Müüs mälud, väga hea kiire kohaletoimetamine thumbs_up.gif Soovitan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004



sõnumpostitatud: 30.12.2011 15:38:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Sai Piletilevi kinkekaardid ostetud. Kõik käis väga sujuvalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.11.2011 20:26:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostsin klaviatuuri, kõik sujus ilusti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viljar77
HV veteran
viljar77

liitunud: 06.08.2010



sõnumpostitatud: 21.09.2011 12:48:04    postituse pealkiri: Klaver vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Müüsin ühe HP klaviatuuri. Kiire tehing thumbs_up.gif
_________________
Varuosad väga paljudele erinevatele sülearvutitele. Täpsema info saamiseks saada mulle PS.
Süle- ja lauaarvutite remont ja hooldus.
Kommentaarid: 259 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.07.2011 10:07:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostis sülearvuti ekraani thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.03.2011 20:30:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Positiivne, sai läpakale asjalikum prose ostetud ja ühtlasi üks teadmata olukorras aku beer_yum.gif vastu vahetatud, eks paistab, kas sest elulooma saab, aga kogemus tulemusest hoolimata positiivne icon_wink.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004



sõnumpostitatud: 26.02.2011 15:48:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Väike äritehing. thumbs_up.gif
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senja007
HV veteran
senja007

liitunud: 25.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2011 19:43:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostis hp dv2000 hinged thumbs_up.gif
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 370
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2010 23:20:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostis WiFi-kaardi thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.12.2010 11:59:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

0stsin mälu thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viljar77
HV veteran
viljar77

liitunud: 06.08.2010



sõnumpostitatud: 22.12.2010 22:03:33    postituse pealkiri: mälud ja ketas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostsin mälud ja kõvaketta. Kaup OK ja kiirelt käes kah. thumbs_up.gif
_________________
Varuosad väga paljudele erinevatele sülearvutitele. Täpsema info saamiseks saada mulle PS.
Süle- ja lauaarvutite remont ja hooldus.
Kommentaarid: 259 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.11.2010 17:11:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostis ekraani thumbs_up.gif
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mytant
HV Guru
Mytant

liitunud: 08.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.11.2010 17:28:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

tore abimees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krqll
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.09.2010 10:12:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Tegus kunde, soovitan.
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.08.2010 17:11:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostsin endale NetVista Lego icon_razz1.gif
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004



sõnumpostitatud: 06.08.2010 01:11:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

ostis GPS-i, kõik OK thumbs_up.gif
_________________
Sooviks saada tasuta puruks t60 laadijat või ainult pistikut mis läpaka taha istub thumbs_up.gif
M: IBM T30 klaviatuur
M: FS lifebook s6010 port replicator
M: FS lifebook s6010 klaviatuur ja teisi varuosi
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.08.2010 11:48:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

On kaupa tehtud mitmeid kordi ja võin julgelt soovitada thumbs_up.gif
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.08.2010 23:39:25    postituse pealkiri: hv-positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Sai üks poolik läpakas tema käest hangitud.
Masin töötas ja vastas kirjeldatule.
Igati eeskujulik HV-lane thumbs_up.gif
_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senja007
HV veteran
senja007

liitunud: 25.05.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.07.2010 18:49:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostsin laptopi,olen väga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 370
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fifa
HV kasutaja
fifa

liitunud: 06.03.2005



sõnumpostitatud: 23.05.2010 00:29:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostis mobo kõik ok thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixaaa
Kreisi kasutaja
mixaaa

liitunud: 13.01.2010



sõnumpostitatud: 11.05.2010 13:28:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

aus kasutaja! usaldatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.04.2010 20:30:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Omandasin samuti kettakarbi ning igati rahul. icon_wink.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ice
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.04.2010 23:54:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostsin kõvaketta välise karbi. Igati eeskujulik ärikogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja
Ohakaoskar

liitunud: 28.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.04.2010 13:40:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostsin smarposti teel hdd boxi. Kõik OK thumbs_up.gif
_________________
Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 02.04.2010 22:12:08    postituse pealkiri: Re: ;) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Sai veel üks kaup tehtud, asi sujus jällegi kenasti thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atheya
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.03.2010 16:43:41    postituse pealkiri: ;) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Sai kunagi ammu helikaart ostetud. Soovitan kindlasti! icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matakass
HV kasutaja
matakass

liitunud: 24.05.2006



sõnumpostitatud: 28.02.2010 18:33:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

sai klaver ja hiir ostetud kõik tiptop thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidotal
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2008



sõnumpostitatud: 17.02.2010 20:10:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostsin läpaka.Kaup nagu lubatud ja äri kiire.Superlux!
_________________
Kõik võivad eksida,aga vähestele antakse uus võimalus.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.02.2010 22:40:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Tegime äri, positiivne.
Soovitan
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003



sõnumpostitatud: 12.02.2010 13:24:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Väike, aga väga positiivne koostöö toimus. icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalevr
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2007



sõnumpostitatud: 21.01.2010 17:50:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Kaks IBM läpakat sai ära võetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.01.2010 23:11:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostsin IBM'i Combo seadme. Töötab nagu 5 kopikat.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002



sõnumpostitatud: 11.01.2010 18:07:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

ostsin vanemat nänni. Igati asjalik tegelane! beer_yum.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leimo87
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2003



sõnumpostitatud: 10.01.2010 17:27:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Üks suurepärane inimene kes aitab hädas. Seda meest võib usaldada thumbs_up.gif
_________________
What We Do In Life, Echoes In Eternity
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2010 00:36:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Sõnapidaja mees thumbs_up.gif Ütles, et ostab kauba hiljem ära, ning seda ta ka tegi icon_smile.gif Kõik sujus väga ilusti.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002



sõnumpostitatud: 25.12.2009 13:54:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Läpakas soetatud thumbs_up.gif
_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AFFmees
HV veteran
AFFmees

liitunud: 20.03.2006



sõnumpostitatud: 22.12.2009 13:33:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Ostsin talt korraliku ORDI EL80 Läptopi. Kõik sujus thumbs_up.gif
_________________
Inimene on kui peata kana, kes ei oska ega taha, kahe toiduhunniku vahel valida.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amadest
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2007



sõnumpostitatud: 28.10.2009 15:58:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Videokaart on minu oma nüüd thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuuMaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.10.2009 20:52:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Prillid sai uue omaniku. Õigel ajal õiges kohas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.10.2009 14:14:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

ostsin videokaardi (hd2600xt). kandsin raha üle ja järgmine päev sain cargost paki thumbs_up.gif
_________________
BMW
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek11
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2006



sõnumpostitatud: 07.10.2009 14:43:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Äri kiire ja korralik, tänud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zar
HV vaatleja
zar

liitunud: 22.09.2004



sõnumpostitatud: 06.10.2009 08:12:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Mees andis garantii ja see ka toimis. Aus mees
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sorts
Kreisi kasutaja


liitunud: 27.11.2002



sõnumpostitatud: 25.09.2009 10:34:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne

Soovitan. Kokulepitud ajal õiges kohas, kõik sujus.
Tänu temalt ostetud vidinale mul interneti kulu palju soodsam thumbs_up.gif
_________________
kui auto varuosi (või küttepuid) vaja siis küsige julgesti.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

frygor arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 69 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.