| autor |
sõnum |
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
postitatud: 04.10.2013 21:23:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Käis piletite järel, tõi ka . _________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
|
| Kommentaarid: 625 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
6 :: |
456 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaix
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2011
|
postitatud: 10.08.2012 15:55:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Ostis arvuti, kõik  |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rahusoov
HV vaatleja
liitunud: 20.08.2007
|
postitatud: 02.03.2012 13:19:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
kaup kiirelt käes ja kõik toimib.  |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2009
|
postitatud: 26.02.2012 20:50:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
ostisin sülekale ekraani.kõik ok,soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matrix75
HV veteran

liitunud: 23.11.2004
|
postitatud: 10.02.2012 20:12:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
äri kiire ja korralik. täname!  _________________ € |
|
|
| Kommentaarid: 321 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
postitatud: 05.02.2012 15:08:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Mina ostja, tema müüja. Kõik positiivne.  |
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
postitatud: 11.01.2012 23:00:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
| raha mulle, kaup sulle. kõik okei. |
|
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cubedude
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2009
|
postitatud: 01.01.2012 00:04:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Müüs mälud, väga hea kiire kohaletoimetamine Soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkinem
HV Guru

liitunud: 06.11.2004
|
postitatud: 30.12.2011 15:38:15 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Sai Piletilevi kinkekaardid ostetud. Kõik käis väga sujuvalt  |
|
|
| Kommentaarid: 329 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
postitatud: 21.11.2011 20:26:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Ostsin klaviatuuri, kõik sujus ilusti  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viljar77
HV veteran

liitunud: 06.08.2010
|
postitatud: 21.09.2011 12:48:04 postituse pealkiri: Klaver |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Müüsin ühe HP klaviatuuri. Kiire tehing  _________________ Varuosad väga paljudele erinevatele sülearvutitele. Täpsema info saamiseks saada mulle PS.
Süle- ja lauaarvutite remont ja hooldus. |
|
|
| Kommentaarid: 259 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 11.07.2011 10:07:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
postitatud: 16.03.2011 20:30:16 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
postitatud: 26.02.2011 15:48:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Väike äritehing.  _________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
senja007
HV veteran

liitunud: 25.05.2008
|
postitatud: 22.02.2011 19:43:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Ostis hp dv2000 hinged  |
|
|
| Kommentaarid: 464 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
370 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
postitatud: 29.12.2010 23:20:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
postitatud: 24.12.2010 11:59:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
0stsin mälu  _________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viljar77
HV veteran

liitunud: 06.08.2010
|
postitatud: 22.12.2010 22:03:33 postituse pealkiri: mälud ja ketas |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud ja kõvaketta. Kaup OK ja kiirelt käes kah.  _________________ Varuosad väga paljudele erinevatele sülearvutitele. Täpsema info saamiseks saada mulle PS.
Süle- ja lauaarvutite remont ja hooldus. |
|
|
| Kommentaarid: 259 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
postitatud: 27.11.2010 17:11:12 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mytant
HV Guru

liitunud: 08.04.2004
|
postitatud: 13.11.2010 17:28:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
tore abimees  |
|
|
| Kommentaarid: 355 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
310 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krqll
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.11.2005
|
postitatud: 27.09.2010 10:12:26 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 214 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number47
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2004
|
postitatud: 24.08.2010 17:11:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Ostsin endale NetVista Lego  |
|
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
postitatud: 06.08.2010 01:11:44 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
ostis GPS-i, kõik OK  _________________ Sooviks saada tasuta puruks t60 laadijat või ainult pistikut mis läpaka taha istub
M: IBM T30 klaviatuur
M: FS lifebook s6010 port replicator
M: FS lifebook s6010 klaviatuur ja teisi varuosi |
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ridariass
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
postitatud: 05.08.2010 11:48:32 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
On kaupa tehtud mitmeid kordi ja võin julgelt soovitada  _________________ There is no patch for human stupidity... |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
postitatud: 03.08.2010 23:39:25 postituse pealkiri: hv-positiivne |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
senja007
HV veteran

liitunud: 25.05.2008
|
postitatud: 29.07.2010 18:49:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Ostsin laptopi,olen väga rahul  |
|
|
| Kommentaarid: 464 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
370 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fifa
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2005
|
postitatud: 23.05.2010 00:29:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Ostis mobo kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixaaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
postitatud: 11.05.2010 13:28:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
aus kasutaja! usaldatud  |
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
postitatud: 27.04.2010 20:30:22 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Omandasin samuti kettakarbi ning igati rahul.  |
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ice
HV kasutaja
liitunud: 07.03.2003
|
postitatud: 07.04.2010 23:54:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Ostsin kõvaketta välise karbi. Igati eeskujulik ärikogemus  |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2003
|
postitatud: 05.04.2010 13:40:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Ostsin smarposti teel hdd boxi. Kõik OK  _________________ Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!! |
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 02.04.2010 22:12:08 postituse pealkiri: Re: ;) |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Sai veel üks kaup tehtud, asi sujus jällegi kenasti  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atheya
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2010
|
postitatud: 19.03.2010 16:43:41 postituse pealkiri: ;) |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Sai kunagi ammu helikaart ostetud. Soovitan kindlasti!  |
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matakass
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
postitatud: 28.02.2010 18:33:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
sai klaver ja hiir ostetud kõik tiptop  |
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidotal
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2008
|
postitatud: 17.02.2010 20:10:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Ostsin läpaka.Kaup nagu lubatud ja äri kiire.Superlux! _________________ Kõik võivad eksida,aga vähestele antakse uus võimalus. |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
postitatud: 16.02.2010 22:40:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Tegime äri, positiivne.
Soovitan |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
postitatud: 12.02.2010 13:24:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Väike, aga väga positiivne koostöö toimus.  |
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalevr
HV vaatleja
liitunud: 07.03.2007
|
postitatud: 21.01.2010 17:50:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Kaks IBM läpakat sai ära võetud  |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
postitatud: 20.01.2010 23:11:37 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
| Ostsin IBM'i Combo seadme. Töötab nagu 5 kopikat. |
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Netfish
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.11.2002
|
postitatud: 11.01.2010 18:07:55 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
ostsin vanemat nänni. Igati asjalik tegelane!  |
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leimo87
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
postitatud: 10.01.2010 17:27:00 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Üks suurepärane inimene kes aitab hädas. Seda meest võib usaldada  _________________ What We Do In Life, Echoes In Eternity |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
postitatud: 09.01.2010 00:36:23 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Sõnapidaja mees Ütles, et ostab kauba hiljem ära, ning seda ta ka tegi Kõik sujus väga ilusti. |
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
postitatud: 25.12.2009 13:54:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Läpakas soetatud  _________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AFFmees
HV veteran

liitunud: 20.03.2006
|
postitatud: 22.12.2009 13:33:54 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Ostsin talt korraliku ORDI EL80 Läptopi. Kõik sujus  _________________ Inimene on kui peata kana, kes ei oska ega taha, kahe toiduhunniku vahel valida. |
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amadest
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2007
|
postitatud: 28.10.2009 15:58:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Videokaart on minu oma nüüd  |
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuuMaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2007
|
postitatud: 17.10.2009 20:52:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Prillid sai uue omaniku. Õigel ajal õiges kohas  |
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tere112
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
postitatud: 09.10.2009 14:14:47 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
ostsin videokaardi (hd2600xt). kandsin raha üle ja järgmine päev sain cargost paki  _________________ BMW |
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
postitatud: 07.10.2009 14:43:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
| Äri kiire ja korralik, tänud. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zar
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2004
|
postitatud: 06.10.2009 08:12:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
| Mees andis garantii ja see ka toimis. Aus mees |
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sorts
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2002
|
postitatud: 25.09.2009 10:34:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ frygor ]: Positiivne |
|
Soovitan. Kokulepitud ajal õiges kohas, kõik sujus.
Tänu temalt ostetud vidinale mul interneti kulu palju soodsam  _________________ kui auto varuosi (või küttepuid) vaja siis küsige julgesti. |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|