Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: explode
avatar Kasutajast explode

Kreisi kasutaja
liitunud:  13.12.2005
viimane külastus:  24.10.2019 00:07:27
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  1710
[0.03% kõigist / 0.23 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja explode sõnumeid
huvid:  reisimine
arvuti:  MB Pro
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt explode
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: explode
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 98% 44 häält
Neutraalne: 2% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ explode ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.10.2011 17:21:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Ostis sülearvutile mälu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009



sõnumpostitatud: 13.02.2011 22:23:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Ostsin telefoni. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.01.2011 14:03:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Omastas mu LFS'i accounti beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.05.2010 19:33:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

tõi ilusti telefoni kohale, nii nagu lubatud
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2010 15:05:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Kaup käes, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.01.2010 17:28:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

thumbs_up.gif beer_yum.gif

icon_cool.gif
_________________
MÜÜA KUUBA JA DOMINIKAANI VABARIIGI SIGARGID.
NB !Softrendi kreedit summas 100 ära müüa 50 euro eest.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004



sõnumpostitatud: 08.01.2010 18:29:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Saime muretult mõlemale poolele sobiliku kokkuleppe tehtud ning kaubaga olen rahul thumbs_up.gif Soovitan
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.01.2010 18:24:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Viis jälle mulle mittevajaliku asja minema. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



sõnumpostitatud: 04.10.2009 17:16:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Ostsin Sapphire X800GTO. Video töötas ilusti, müük toimus kiiresti ehk hea tehing thumbs_up.gif
_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.09.2009 18:45:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Tõi kauba väärtuses 1200.- lubaduse vastu, et kannan raha üle millalgi.

No sellisele mehele ei saa tünga teha icon_lol.gif
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005



sõnumpostitatud: 11.09.2009 23:15:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

müüs ruuteri. 6ige soft oli peal ja puha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2009 21:02:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

ostsin ruuteri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puuto
HV kasutaja
puuto

liitunud: 22.01.2005



sõnumpostitatud: 03.07.2009 13:05:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Ostsin temalt wifi antenni, kõik laabus thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2008 21:02:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

aitas kodu leida korralikule videokaardile.
tänud!
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RemoIT
HV veteran
RemoIT

liitunud: 29.11.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.06.2008 01:50:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

äri toimis ilusti...tuli suht ligidale minu elukohale..ning ei ytle yhtegi sitta sõna..seega POSITIIVNE!!


Respekt! thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.05.2008 17:25:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Sai äri tehtud, kõik tipp-topp. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chameleon
Kreisi kasutaja
Chameleon

liitunud: 09.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.04.2008 09:47:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Müüsin emaplaadi. Postiga.
Kuna ostis sõbrale ja too ei suutnud raha üle kanda õigel ajal siis siis sõnapidaja mehena tegi ülekande ise. thumbs_up.gif
Soovitan igati! 8)
_________________
taskus: viis üks neli üks üks üheksa üks
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.03.2008 17:03:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Ostis radiotehnika 101-e.. thumbs_up.gif tipp topp
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2008 18:20:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Tehing tehtud, kõik korras icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.03.2008 01:15:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Ostsin ühe vidina. Pidin küll julmalt kaua ootama, kuid äri käis kärmelt ja ostetud vidin toimib edukalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2008 23:46:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

thnx thumbs_up.gif
_________________
WM PDA/föönide flashimine, taastamine
MCP, MCDST, 4xMCTS, 2xMCTIP, WMTS
[b:845bed8ad7]M: moditud Nintendo Wii+2puldikomplekti+2xM+ +Composite kaabla+2gb kaart softiga(media player,opera....) + ~50mängu 3.5k.-[/b:845bed8ad7]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006



sõnumpostitatud: 13.12.2007 18:51:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Äri kiire ja korrektne. thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007



sõnumpostitatud: 12.12.2007 16:43:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Ostis kiirelt ära videokaardi.icon_biggrin.gif

Mul läksid asjad natukene sassi, aga mitte temaga, vaid teise kasutajaga.

Sõber tuli bussijaama vastu, maksis ilusasti ära. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Visla
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2003



sõnumpostitatud: 20.11.2007 21:32:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

kesköine tehing Märjamaa Statoilis, kõik sujus
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007



sõnumpostitatud: 14.10.2007 15:20:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

2 äri tehtud juba. Soovitan...
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003



sõnumpostitatud: 25.06.2007 21:59:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

võttis suure monitori toast ära ja andis raha kah
positive
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.06.2007 19:07:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Müüsin talle klaviatuuri ja prose jahuti.
Maksis 32KitKatiga. icon_razz1.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matrix75
HV veteran
Matrix75

liitunud: 23.11.2004



sõnumpostitatud: 11.06.2007 17:17:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Väga tore tegelane...tõi veel lappar.gif Tartu ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 321 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.04.2007 00:30:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Korralik pöidlaküüdivend icon_wink.gif
Ostsin Mini-disci mängija. Mõlemad osapoole on rahul thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starko
HV kasutaja
starko

liitunud: 28.10.2005



sõnumpostitatud: 21.03.2007 00:48:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

ostis telefoni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2007 21:02:03    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

sai veitsa äri tehtud väga viis icon_wink.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.01.2007 18:46:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Ostis postiteel telefonikaarte thumbs_up.gif
_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005



sõnumpostitatud: 19.01.2007 20:57:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

tubli poiss
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZeD
HV Guru

liitunud: 21.07.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.11.2006 18:47:51    postituse pealkiri: NOKIA 1600 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Korralik tehing, hea kaup, usaldusväärne müüja.
Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
M: Bell & Ross Golden Heritage Vintage Excellent Condition: https://www.chrono24.fi/bellross/golden-heritage-vintage--id45899831.htm
M: TAG Heuer Monza Chronograph: https://www.chrono24.fi/tagheuer/monza--id46722764.htm
Kommentaarid: 872 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 628
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.09.2006 15:36:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

sai vahendajaga 2ri tehtud , positiivne
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressu
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005



sõnumpostitatud: 25.08.2006 12:20:13    postituse pealkiri: (Y) vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Ostsin graafikakaardi:P
Pani asja teele ja kõik läks hasti.soovitan.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demineerija
Kreisi kasutaja
Demineerija

liitunud: 02.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2006 16:14:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Müüsin SD kaardi. Tehing sujus hästi. Soovitan!
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bagus
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2006



sõnumpostitatud: 09.08.2006 12:29:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Korralik ja kiire ostja!
Soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.08.2006 11:07:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

M[[sin paar arvuti jubinat, k]ik ok
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eiliina
HV vaatleja

liitunud: 13.06.2006



sõnumpostitatud: 14.06.2006 23:26:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Neutraalne

Väga viisakas ja kannatlik inimene. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cot
HV kasutaja
cot

liitunud: 05.09.2003



sõnumpostitatud: 11.06.2006 15:37:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

positiivne ärikogemus

pakk jõudis kohale
_________________
[b:f643bdee82][i:f643bdee82]It´s my Luv icon_smile.gif[/b:f643bdee82][/i:f643bdee82] http://carrating.ee/car.php?2527

[b:f643bdee82]MÜÜA 1994a Ford Scorpio Turnier 2.5 TDi[/b:f643bdee82]
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/auto_php-id=121581-www_auto24_ee.html
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.05.2006 16:36:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Ostis valguspulkasid icon_smile.gif mul vedas et leidsin oma müüdaval kaubal defekti, ja määrasime uue hinna icon_smile.gif vaat kui häbi oleks mul siis olnud kui sa kodus märkad, arvad kohe et ma oleksin petis, seekord suutsin selle ära hoida icon_smile.gif
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.05.2006 18:57:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Müüsin telefoni. Ühe küla mehed ja tuli ise järgi kah. Positiivne.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 18.02.2006 17:20:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

sai mälu maha müüdud thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.01.2006 20:49:29    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

vahetasime telefonidega. Kõik oli nagu lubatud
_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rossa
HV Guru

liitunud: 13.02.2004



sõnumpostitatud: 16.01.2006 16:50:00    postituse pealkiri: Re: Kommenteerimine: explode vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

Ostsin Nokia 5210. Saatis ära, korralikult sisse pakitud. Tegin ülekande.
Müüsin fotoka. Oli kohal, nagu kokkulepitud. Mina vaid hilinesin icon_sad.gif
Tänan.


viimati muutis rossa 11.08.2006 12:23:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2005 15:44:33    postituse pealkiri: Kommenteerimine: explode vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ explode ]: Positiivne

kiire ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

explode arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 52 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.