Avaleht
otsing leidis 364 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Winman
explode

vastuseid: 1518
vaadatud: 194550

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2018 23:23:37   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Sai kõrvaklapid ostetud. Asi kiirelt käes. Soovitan.
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.07.2012 20:09:43   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
osta uus rehv kui parandada ei viitsi icon_wink.gif

Kas keegi siit ratturitest ühed MNT jooksud viitsiks mul valmis laduda? Oleks vaja 3 cross ladumist.
2 cross ladumiega sain kuidagi ise hakkama kuna ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.04.2012 21:41:15   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
põhimõtteliselt küll.
Vali mõni laiem ja pehmem sadul ja lase peale panna ja sõida veidike.
Teistmoodi väga valida ei saagi.
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.04.2012 20:23:31   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
jälle targem. thumbs_up.gif
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.04.2012 16:07:04   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
a-pidur? mis see on?
või mõtlesid v-pidurit?
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 19.04.2012 21:19:32   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
maanteeratastel üldiselt polegi ketaspidureid.
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 09.04.2012 18:03:06   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Kus teostada jalgrattale hooldus ning uusi vidinaid osta? Kett õlitada, pidurid välja vahetada ning üleüldse sõiduvalmis panna suveks.
Kas Rademari rattamaailm kannatab kriitikat (ratta ostukoht ...
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.02.2012 13:33:20   pealkiri: HV Macikasutajad
, no eile õhtul tekkisid esimest korda.
ilmselt oli see kokkusattumus aga just pärast seda kui olin pusa ära võtnud ja tekkis staatilist elektrit ja läksin arvuti taha.
Ööseks võtsin juhtme ...
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.02.2012 10:12:30   pealkiri: HV Macikasutajad
nii maci kasutajad.
Mu macbook pro 1.1-l tekkis eile selline probleem. Tumedad kohad ekraanil on värelevad ja punase triibuga. Valged kohad on normaalsed.
Nagu siin videos: http://www.youtube.com/ ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.11.2011 20:33:06   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Rummud annaks ära 35EUR eest. Odavamalt neid ilmselt uuena ei leia.
Kuna mul on suhteliselt säästu projekt siis üritaks võimalikult palju asju ise kokku panna. Pealegi mul on vaja kindlalt mus ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.11.2011 20:28:56   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Juhul kui kellelgi on veel plaanis fixiet ehitada siis mul on üle Joyteci esi-ja tagurumm. Tagurumm flip-flop.
http://www.upload.ee/image/1803935/IMGP1966.JPG
http://www.upload.ee/image/1803948/IM ...
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 31.10.2011 23:25:27   pealkiri: HV Macikasutajad
okei, no hea seegi,et tabi nüüd avada saab
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 31.10.2011 23:14:10   pealkiri: HV Macikasutajad
oh, tänud. sain. aga.. kas saab ka nii teha, et kui tabile klikkida rullikuga,siis see ka sulgub?
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 31.10.2011 22:56:31   pealkiri: HV Macikasutajad
täiesti lõpp. no ei ole seda valikut seal logitechi seadetes. vaatasin kõik asjad läbi, mida saaks rulliku kliki alla panna ( open doc, open app) jne jne
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 31.10.2011 21:35:06   pealkiri: HV Macikasutajad
logitechi hiir jah, kuid ma ei leidnud sys. preferences alt logitechi settinguid :/
otsing ka ei leidnud. Seal on mouse settings aga seal pole suurt muffigi.
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 31.10.2011 21:11:14   pealkiri: HV Macikasutajad
kuidas/kus ma muudan seadeid nii, et ma saaks rulliku nupule vajutades aadressi lahti, nagu windowsis oli. Praegu tuleb rulliku nuppu vajutades hoopis üks leht lahti,kus on calc, kalender jne. See "p ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.10.2011 18:42:49   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
...
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 23.10.2011 22:34:04   pealkiri: HV Macikasutajad
selge. siis tuleb uus ketas otsida.
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 23.10.2011 22:30:29   pealkiri: HV Macikasutajad
SSD-d ei taha. Kallis on ja mahtu ka vähe minu jaoks. Aga kas see ketas sobib MB Pro-le:http://www.samsung.com/ae/consumer/computers-peripherals/hard-disk-drives/mobile-sata/HM500JI/index.idx?pagetyp ...
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 21.10.2011 23:00:32   pealkiri: HV Macikasutajad
E: ahjaa, nägin juba õpetuselt, et seal ka USB kaudu ühendatud.
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 21.10.2011 22:32:23   pealkiri: HV Macikasutajad
hmm. veidike uurisin everymac.com-st et saab 4GB panna küll aga jah mingite piirangutega.
Kas mul reaalselt on siis 4GB või pole mõtet 2x2GB klotsi osta. Ostan siis pigem ühe 2GB juurde kui ül ...
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 21.10.2011 22:09:08   pealkiri: HV Macikasutajad
okei. tahaks tegelikult 2GB juurde lisada. ehk läheb paremaks. suurem HDD ei teeks ka paha. Kas 5400rpm ja 7200rpm-l on märgatavalt suur müravahe?
kahjuks pole võtta kuskilt Snow Leopardit seega ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.10.2011 21:14:25   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
, has suuremaks või väiksemaks?
asi näeb hetkel selline välja: http://2.bp.blogspot.com/_-oLNxATxP0g/TEHmibdRKjI/AAAAAAAAApE/5ra5C707t2M/s1600/IMG_0023.JPG
tutikas ratas tegelikult aga aasta ...
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 21.10.2011 21:05:15   pealkiri: HV Macikasutajad
Vahepeal kõvaketas nagu uimab küll ja arvuti mõtleb veits kauem.
Mul T7600, 2GB, 5400rpm ketas ja Radeon X1600 video
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.10.2011 20:59:13   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
mida on fixie ehitamiseks vaja?
ainult fixie rummu?
hetkel seisab üks Start sosse, millest üritan 8 kuud juba midagi teha. Fixie tundub videode järgi päris põnev.
  teema: HV Macikasutajad
explode

vastuseid: 505
vaadatud: 192905

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 21.10.2011 20:50:03   pealkiri: HV Macikasutajad
Teist päeva olen MB Pro omanik. Ei raatsinud kõige uuemat mudelit osta seega soetasin 2007a 17" mudeli. Esimene Mac,mida üldse näpin.
Praegu on sel Lion peal kuid eelmine omanik ütles, et see e ...
  teema: Kommenteerimine: its2cold
explode

vastuseid: 196
vaadatud: 50906

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2011 13:00:42   pealkiri: Kommenteerimine: its2cold
sain kiirelt läpakale mälu thumbs_up.gif
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 11.09.2011 22:36:59   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
eelmisel rattal oli sama värk. mingi aja möödudes nõks kadus.
hääl käis pinda küll.
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.08.2011 02:30:20   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
on ikka. Sõbral oli matkaratas ja sellega ikka tunduvalt mugavam. Mul mingi freeride sadul peal.
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.08.2011 01:25:55   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Kuu oli jah eile päris suur. Ise kimasin eile Tallinnast Loksale mööda mereäärt. Täna tulin tagasi. ca 190km on spidol ees. Tagumik valutab vastikult. Praegune sadul ei ole küll matkamiseks icon_neutral.gif
  teema: iMac
explode

vastuseid: 183
vaadatud: 163871

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 19.06.2011 22:07:30   pealkiri: iMac
mis probleem võib sellel iMacil olla?
https://www.osta.ee/i/auctions/orig/66/1a/bbd6e09c98f742071129d831d4871a66.jpg

kursori ümber on sellised triibud.
Asi on osta.ee-s müügil. Uurin, kas tas ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.06.2011 10:58:51   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
, varas ongi paras loom.

, sees on kett ja tundub päris jäme. Väga lihtsalt seda läbi ei lõika. Pikemalt pusides vast küll. Kahjuks käiakse lukutangidega ringi. Eelmine suvi lasti Pirita s ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.06.2011 22:06:19   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
sügisel ostsin sellise Abuse luku mustamäe Fixusest
http://www.abus.de/us/main.asp?ScreenLang=us&sid=3358575702102000706201121715919377&select=0104b02&artikel=4003318485701
hind oli ca ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.05.2011 13:51:50   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
pole ratta B varuosadest kuulnudki. Peale Shimano ja SRAMi ei tea teisi kassetti ja ketitootjaid.
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.05.2011 09:05:41   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Vaevalt. Ma olen/olin selle rattaga üle 15000km lihtsalt sõitnud. Jupid kuluvad.
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.04.2011 15:02:55   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Ma kujutan pãris hästi ette icon_smile.gif mu eelmine ratas oli ka umbes 6 aastat vana. Ma vahetasin selle aja jooksul 5x ketti ja kassetti, 2x keskjooksu, 1x tagarummu. Aga kui vähe sõita siis jah ei kulu ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.04.2011 14:53:33   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
, noh ma enamvãhem aiman millises korras see on. Endal eelmine ratas oli eelmise kevadeni samasugune:amort roostes, kãike tuli mingi imenipiga vahetada ja hammakad&kett olid ikka väga kulunud. ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.04.2011 13:52:51   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
, ma ei mõista kuidas sellise rattaga sõitu nautida saab. :/
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.04.2011 12:20:28   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
Ja palju umbes 6 aastaga kilomeetreid lãbitud on? Pakun, et ikka päris vähe kui siiamaani pole isegi kett kriuksuma hakanud. Alla 500km?
Või on tunduvalt rohkem aga ratas kriuksub,ragiseb, kolise ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.04.2011 12:59:12   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
jamh, tagumist samasugust ketast pole veel leidnud. Kui kellelgi on ilusaid kettaid(185mm ja 160mm) müüa, võib pakkuda. Esimene kõri on jah kinnitusest lahti tulnud. Amordi küljes on mingi plastj ...
  teema: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
explode

vastuseid: 9535
vaadatud: 1715021

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.04.2011 12:40:01   pealkiri: Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta]
sai siis selline soetatud.

http://staatsbikes.com/Portals/bikeshop/StaatsBikes/BikeShop/specials/2010%20Avalanche%202.0%20Disc%20Red.jpg


Kena GT. Endalgi üks Avalanche ootab toanurgas.
Eelmi ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
explode

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458578

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.02.2011 21:04:29   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
viskab vaikselt kopa ette jah.
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
explode

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458578

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.02.2011 15:22:45   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
selge
jep, minu lugemise järgi 96 päeva veel icon_biggrin.gif
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
explode

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458578

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.02.2011 12:44:36   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
kas reservi minnes saab mingi reserviraha ka?
  teema: Kommenteerimine: Karr000
explode

vastuseid: 94
vaadatud: 41492

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2011 00:17:39   pealkiri: Kommenteerimine: Karr000
naudin S2-e thumbs_up.gif icon_cool.gif
  teema: Kommenteerimine: Xen0n
explode

vastuseid: 21
vaadatud: 9091

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2011 00:16:59   pealkiri: Kommenteerimine: Xen0n
sai kiirelt tel maha müüdud thumbs_up.gif
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
explode

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458578

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 31.12.2010 23:13:34   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
jah, me teame, et sa ei ole sellega rahul. sa oled seda päris mitu korda maininud.
aga proovi midagi selleks teha, et asi vabatahtlikuks muudetaks.
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
explode

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458578

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 31.12.2010 22:58:09   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
et sihuke asi nagu ajateenistus peaks olema vabatahtlik riigis kus puudub diktatuur.
peaks jah. aga ei ole.
kaua võib. ma vaatan, et sa aasta aega tagasi või rohkemgi rääkisid üsna sama juttu. ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
explode

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458578

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 31.12.2010 21:47:27   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
, kui käinud pole siis pole mõtet siin vinguda ka. Käi ära ja siis muljeta/vingu.
Ja sitt lugu, et kaitsevägi kohustuslik on. Palju asju võiks teistmoodi olla. Lepi sellega.
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
explode

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458578

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 31.12.2010 19:34:51   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Kas Heineken on ajateenistuses käinud?
Või on teda sinna kutsutud?
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.