Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: atari_
avatar Kasutajast atari_

HV kasutaja
liitunud:  09.10.2004
viimane külastus:  28.06.2026 02:30:31
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  899
[0.02% kõigist / 0.11 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja atari_ sõnumeid
arvuti:  ryzen 5600x
MSI b550 torpedo
gskill 4x16G 3200mhz
samsung 980pro 1tb + 512 apacher ssd + 2tb + 2tb +1tb + 750gb hdd
geforce 5060ti 16gb
asus proart 248qv + philips 241v8
Logitech g502
...
Keychron K2 RGB (gateron yellow)
Nuphy air75
Epomaker SK61 (Gateron black)
Niz plum84EC
Epomaker SK21
Eshark Kodachi
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt atari_
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: atari_
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 80 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ atari_ ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
krixter
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.11.2022 00:05:34    postituse pealkiri: ostis GPU vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ideaalne tehing, soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FullHC
HV Guru

liitunud: 26.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2022 21:26:27    postituse pealkiri: HP SFF toiteplokk vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Tegime kaupa, ostis HP arvutile toiteka. Kõik toimus kiirelt ja konkreetselt. Igati positiivne. beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.10.2020 23:59:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Sain mõni arvutijubin. Tänud! thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.12.2018 20:25:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Müüsin videokaardi. Kõik korras thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.10.2018 10:04:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Tiptop.
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.09.2018 15:55:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Käest-kätte edukalt kaupa tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matih22
HV veteran
matih22

liitunud: 01.12.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.03.2018 16:24:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Müüsin arvuti. Kiire ja positiivne tehing icon_smile.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.10.2017 15:51:39    postituse pealkiri: Galaxy S3 aku vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostis mobiili aku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.07.2017 17:49:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

sai kaupa tehtud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homm
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.07.2017 21:20:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostsin Galaxy S2, diil kiire ja sujuv, soovitan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atari_
HV kasutaja
atari_

liitunud: 09.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.04.2017 23:20:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: puudub

cl0ne kirjutas:
Üritasime diili teha kuid paraku postitamisega seotud minupoolse vea ja meie mõlema võimetuse tõttu Omnivast pakk kätte saada 7p jooksul jäi diil katki ja kandsin kasutajale kogu tema raha tagasi enne kui minu enda asjad minuni tagasi jõudsid. Kahjuks seekord seetõttu diiliks ei läinud aga ehk järgmine kord. thumbs_up.gif Täitsa neutraalne ärikogemus, ei halba ei head.


Tunnen, et see kommentaar vajab natukene tõlgendust:
ehk siis minupoolt nägi see "võimetus pakki kätte saada" välja kui kõne omnivasse, et pärida kus pakk on, mille peale öeldi ,et mingit pakki ei ole olemaski.

Tüüp lihtsalt elab siin ennast välja, sest sai neutraalse omale profiili.
Aga tõesti, see pole siin mingi laenukontor. sorry.
_________________
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cl0ne
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.03.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2017 18:56:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Neutraalne

Üritasime diili teha kuid paraku postitamisega seotud minupoolse vea ja meie mõlema võimetuse tõttu Omnivast pakk kätte saada 7p jooksul jäi diil katki ja kandsin kasutajale kogu tema raha tagasi enne kui minu enda asjad minuni tagasi jõudsid. Kahjuks seekord seetõttu diiliks ei läinud aga ehk järgmine kord. thumbs_up.gif Täitsa neutraalne ärikogemus, ei halba ei head.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 07.04.2017 13:55:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostis telefoni, kiire ja korralik tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neggg
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2009



sõnumpostitatud: 09.03.2017 20:09:18    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Kõik korras , korralik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.02.2017 12:04:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Jällegi üks positiivne tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.09.2016 11:32:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostsin pooliku kasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd phenom
HV Guru

liitunud: 07.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.01.2016 19:13:38    postituse pealkiri: +1 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

korralik müüja.
Kommentaarid: 554 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2016 23:48:24    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

GPU vahetas omanikku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2015 23:41:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

andis ühe vana prose. pakk tuli kuna pidi tulema.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.12.2015 17:37:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addynol
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2015


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.09.2015 19:21:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

andis switchi ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009



sõnumpostitatud: 17.06.2015 10:44:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostis ühe rariteedi icon_lol.gif Tuli puha ise järele thumbs_up.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007



sõnumpostitatud: 15.06.2015 10:02:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostis minu ustava Phenom 555be lahtiste tuumadega.
HV Positiivne.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
felix kütt
HV vaatleja
felix kütt

liitunud: 01.03.2005



sõnumpostitatud: 18.05.2015 19:10:39    postituse pealkiri: ostsin ruuteri vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

kõik ok. thumbs_up.gif
_________________
apt-get moo
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.04.2015 21:43:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Tiptop
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.04.2015 18:27:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teamgt
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.04.2015 08:25:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostis arvutikomplekti. Tehing väga kiire ja korralik! Tuli ise järgi. Soovitan!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012



sõnumpostitatud: 13.05.2014 20:56:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostis monitori, käis ise järgi ka thumbs_up.gif võib soovitada küll.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander007
HV veteran
Sander007

liitunud: 04.12.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.03.2014 13:10:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostsin Galaxy S2 tagakaane. Kõik väga positiivne, soovitan thumbs_up.gif.
_________________
www.metailor.ee
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Patsaan
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2010



sõnumpostitatud: 14.03.2014 22:23:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostis mälu, 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.03.2014 11:51:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostis ekraani. Kiire ja kõik sujus probleemideta. Meeldiv!
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.10.2013 14:40:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Müüsin arvuti ja tehing sujus probleemideta. Soovitan igati!
Kommentaarid: 1514 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1018
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.05.2013 14:28:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Korralik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.11.2012 19:11:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

ostis läpaka ketta
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccayser
Kreisi kasutaja
ccayser

liitunud: 27.12.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.11.2012 12:51:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Müüsin monitori. Tuli ise järgi. Suhtlemine tasemel.
Soovitan!
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.10.2012 23:28:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Viis ühe jublaka ära ja tõi shokolaadi! Väga kena!
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.09.2012 23:29:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Korralik ostja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stig
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.08.2012 22:51:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Müüsin prose, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.08.2012 21:26:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Kaup kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zzz1
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2002



sõnumpostitatud: 08.08.2012 13:53:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Sai üks prose ostetud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.07.2012 19:45:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Hea prose sain AMD X2 4000, teinekord jälle miskit!
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.04.2012 09:19:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostsin mõned vanad prosed, kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.03.2012 18:39:14    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

soetasin sümboolse hinnaga stock jahuti, kõik tip-top.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.03.2012 23:47:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

P4 toimib icon_wink.gif läks naabri masinasse
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikeboy
Kreisi kasutaja
ikeboy

liitunud: 26.10.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.02.2012 22:22:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Sain kiirelt paar venti ja jahutuse, kõik ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002



sõnumpostitatud: 27.02.2012 23:48:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Ostis telefoni. Tuli järgi, igati thumbs_up.gif
beer_yum.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2012 09:48:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003



sõnumpostitatud: 29.01.2011 00:02:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.01.2011 01:04:56    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoff
HV veteran

liitunud: 11.01.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.01.2011 19:06:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ atari_ ]: Positiivne

Sain korraliku videokaarti.
Kommentaarid: 287 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2  järgmine
1/2

atari_ arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 99% 110 häält
Neutraalne: 1% 1 häält
Negatiivne: 0% 0 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.