Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: Timoha
avatar Kasutajast Timoha

HV kasutaja
liitunud:  19.02.2006
viimane külastus:  27.06.2026 12:21:11
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  892
[0.02% kõigist / 0.12 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja Timoha sõnumeid
arvuti:  Intel Core I7-7700K 4.20 GHz (delidded)
Asus Z170 PRO GAMING
Corsair Vengeance LPX 32GB (4x8GB) 2666MHz CL16 1.20V
Samsung 950 PRO 256GB M.2(Win10) + 850 EVO 1TB + 860 EVO 4TB + WD 16TB WD160EDFZ + WD Ultrastar DC 14TB HC530.
AORUS GTX 1080 Ti Waterforce Xtreme Edition 11G
be quiet! Dark Rock 5
Creative Sound Blaster ZXR
FRACTAL DESIGN Define R5 Black
Seasonic Platinum-1000
2xAsus ROG Swift PG279Q
Logitech PRO X SUPERLIGHT 2 + MasterPOWERPLAY
Logitech G413 TKL
Windows 10 64-bit
Edifier MR4
Beyerdynamic MMX 300 MANUFAKTUR
Sennheiser RS 185
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt Timoha
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: Timoha
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 100% 40 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ Timoha ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.07.2024 14:29:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostsin hiire. Hästi hoitud, tehing kiire ja igati tip top.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.01.2019 21:01:37    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Müüs klaviatuuri. Tehing kulges muretult ning kaup on suurepärane. Igati eeskujulik HV-lane. beer_yum.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antx
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.05.2017 15:09:29    postituse pealkiri: GTX 1080 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostsin videokaardi. Tehing toimus kiirelt ja kõik toimib suurepäraselt. Positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.01.2017 00:18:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Sai monitor soetatud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.01.2017 23:08:17    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostsin temalt monitori, käest-kätte. Kaup vastas kirjeldusele. Positiivne kogemus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.11.2016 17:40:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostsin videokaardi, kõik tip-top.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jKazej
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2013



sõnumpostitatud: 24.08.2016 18:47:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Andis vägagi konkurentsivõimelise hinnaga kvaliteetseid ventikaid ära. Pikema aja peale ka töötavad korrektselt.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2016 19:20:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Müüs hääd vurrid hää hinnaga. Igati 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2016 09:10:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Müüs vurri selleks, et kaariest eemaldada. Täielik vulkaan suus, nüüd on parajalt jahe.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yb228a
Kreisi kasutaja
yb228a

liitunud: 25.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.08.2016 00:45:55    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Kaup kiirelt ostetud
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilkuur
HV kasutaja
vilkuur

liitunud: 20.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.08.2016 20:22:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Kiire ja väga positiivne diil,
boosusega kusjuures icon_wink.gif
igati soovitan thumbs_up.gif
_________________
The first principle is that you must not fool yourself — and you are the easiest person to fool.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Link
HV kasutaja
Link

liitunud: 17.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.07.2016 00:59:47    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostsin kõrvaklapid. Väga asjalik ja muhe tüüp. Kindlasti soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 20.01.2016 15:52:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Müüs väga hea hinnaga prose+mobo+rami.
Kaup täiesti töökorras, just nii nagu lubatud! thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.12.2015 13:46:05    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Kiire diil, ostis Samsungi 850 EVO ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 717 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parliament
HV vaatleja
parliament

liitunud: 14.12.2005



sõnumpostitatud: 24.09.2015 18:23:47    postituse pealkiri: Asjalik müüja,soovitan! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostsin Logitech Z2300 kõlarid,tehing kiire ja kõik vastas kirjeldusele,tehingut tehes isegi kriimud näidati ära.
Asjalik müüja,soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Top S
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2010



sõnumpostitatud: 25.05.2015 21:48:34    postituse pealkiri: Ostisn H90, kiire ja asjalik tehing! vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostisn H90, kiire ja asjalik tehing! 5+
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scrife
Kreisi kasutaja
scrife

liitunud: 19.11.2012


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.05.2015 15:36:17    postituse pealkiri: Kiire, asjalik. Müüs videokaardi vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Kiire, asjalik. Müüs videokaardi
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.01.2015 20:57:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Soetasin korpuse, kannatlik ja mõistlik müüja thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukas
Kreisi kasutaja
elukas

liitunud: 04.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.12.2014 20:25:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostsin mälud. Kaup ruttu tehtud. Jooksutasin neile pika memtesti, tulemus oli 0 viga. positiivne.
_________________
Hoiatan kasutaja "Harmoonia" eest. Tont müüs graafikakaardi, "unustades" kuulutuses mainida et oli seal ise asju ümber tinutanud.
Kui see läks katki siis ajas lolli juttu, oma kehva töö eest vastutamata. Pädevas remondikohas tuvastati et tema tinutatud graafikaprotsessor on lahti.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2rk0
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2004



sõnumpostitatud: 21.12.2014 17:31:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

sai mälud temalt ligi võetud,
kõik toimis kiirelt
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 05.12.2014 20:56:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Müüs OK eest nagu lubatud, mitte ei hakanud 10€ pärast üle laskma thumbs_up.gif
_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.08.2014 12:32:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

ok tiil
_________________
"Things just happen. What the hell." - Didactylos
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry111
HV veteran

liitunud: 10.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.10.2013 14:00:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostsin klapid, kõik sujus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2013 19:26:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Tegime videokaartidega businessi. Kõik toimis nii nagu kokku lepitud. Soovitan
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pagas
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2006



sõnumpostitatud: 05.08.2013 09:48:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostetud wheel stand, tehing kiire ja kõik vastas kokku lepitule.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.09.2012 11:41:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Vahetasime videokaarte. Kõik 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kenno112
HV veteran
kenno112

liitunud: 29.11.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2012 16:25:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

müüs prose thumbs_up.gif
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.08.2012 10:23:38    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Müüs ressiveri. Pidada töötama küll. thumbs_up.gif
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.12.2011 16:10:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Soovis Amazonist midagi, maksis ette ja kõik läks edukalt (peale selle, et Amazonis üks müüja vea tegi). beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.09.2011 12:03:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostis telefonile kaitsekile. Probleemideta tehing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jürka
HV kasutaja


liitunud: 22.01.2003



sõnumpostitatud: 06.07.2011 22:33:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Sai siis jahutus soetatud thumbs_up.gif
_________________
mis kinni ei jää,saab kinni kruvitud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.06.2011 12:31:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

ostis x-fi helikaardi, probleeme ei olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr.yakow
Kreisi kasutaja
dr.yakow

liitunud: 21.04.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.06.2011 22:02:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostsin videokaarti. Kiire ja meeldiv tehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 190
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.11.2010 11:35:50    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Kaubad koos thumbs_up.gif
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.04.2009 07:55:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Äri oli kiire ja korralik. Aus mees, kandis pool raha ette ja pool pärast.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.07.2008 22:59:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostsin arvuti asju! Kiire tehing! Soovitan! thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juho99
Kreisi kasutaja
juho99

liitunud: 05.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2008 21:43:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Valele inimesele läks icon_lol.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juho99
Kreisi kasutaja
juho99

liitunud: 05.09.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2008 19:23:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Pani pluusi cargo peale maksin hiljem kõik nagu lubatud thumbs_up.gif
Soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.04.2007 19:07:51    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Müüsin talle prose. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
undead
HV Guru

liitunud: 04.02.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2007 16:00:53    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Ostsin monitori, kõik korras, aus ärimees, soovitan! thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus.
Kommentaarid: 725 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 545
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.01.2007 13:37:43    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

kiire ja asjalik tehing thumbs_up.gif igati positiivne icon_biggrin.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.09.2006 14:21:12    postituse pealkiri: Kommenteerimine: Timoha vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ Timoha ]: Positiivne

Müüs mälu mulle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

Timoha arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 49 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 4% 2 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.