| autor |
sõnum |
Herald
HV Guru

liitunud: 28.12.2004
|
postitatud: 18.09.2017 00:07:01 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
5+ tehing. _________________ Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike. |
|
|
| Kommentaarid: 1514 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1018 |
|
| tagasi üles |
|
 |
undead
HV Guru
liitunud: 04.02.2005
|
postitatud: 12.10.2016 23:44:11 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Meeldiv klient, soovitan!  _________________ www.raja.ee
Macbook air ning pro hooldus ja remont.
Veo- ja kolimisteenus. |
|
|
| Kommentaarid: 725 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
545 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo05
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2004
|
postitatud: 15.07.2014 14:41:59 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
| Ostis telefoni käest-kätte, kõik OK |
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
postitatud: 18.01.2013 16:07:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Ostis ühe mobiili. Tema kandis raha, mina saatsin kauba ja oligi korras! _________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RagnarKahr
HV veteran

liitunud: 25.02.2004
|
postitatud: 14.01.2013 02:47:17 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 264 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
220 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
postitatud: 05.12.2012 11:39:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Ostis fotoka, kõik kiire ja korrektne, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xrenov00
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2010
|
postitatud: 21.09.2011 17:15:08 postituse pealkiri: +1 |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
| Korralik ostja! Kindlasti soovitan. |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Svensson
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2009
|
postitatud: 29.04.2011 16:09:12 postituse pealkiri: Positiivne komm |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thinkpad
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2002
|
postitatud: 26.12.2010 18:33:38 postituse pealkiri: Kiire tehing |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
| väga meeldivalt kiire tehing, isegi pühapäeval!!! |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
postitatud: 17.11.2010 00:09:19 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Veel üks normaalne ärimees kes lubadust rahast tähtsamaks peab. _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
postitatud: 27.10.2010 19:23:48 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
kui südaöösel kodanikule raha üle kanda, siis järgimseks õhtuks on pakk juba uue omaniku käes. tõsijutt!  _________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ALi
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002
|
postitatud: 09.09.2010 14:46:38 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Aitas mu üleliigse varanduse rahasse konverteerida  |
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
postitatud: 26.08.2010 13:43:46 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
| Konkreetne inimene.Tänud. |
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
postitatud: 14.08.2010 15:51:18 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Kõik OK  |
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsiklimees
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
postitatud: 12.06.2010 08:47:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Sai ka kaupa tehtud. Väga viis suhtumine. Ostakohe pakutud ja kohe diil, mis sest et pakuti hiljem ülegi.  |
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maailm
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.10.2009
|
postitatud: 05.06.2010 12:07:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ice006
HV vaatleja
liitunud: 17.11.2001
|
postitatud: 22.05.2010 14:07:07 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
| ostsin ps3 , saatis kiirelt , rahul |
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lynxfelinae
HV veteran
liitunud: 07.11.2004
|
postitatud: 16.03.2010 21:52:08 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
| 12.12.2009 ostsin Pentium M 735 1.7/2M/400 protsessori. |
|
|
| Kommentaarid: 257 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
216 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MikeEST
HV veteran

liitunud: 23.12.2005
|
postitatud: 20.11.2009 10:39:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Äri nagu äri olema peab  |
|
|
| Kommentaarid: 425 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
349 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
postitatud: 10.11.2009 20:27:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Ostsin mälud, kõik töötab.
Aega läks, aga asja sai!  |
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
postitatud: 24.10.2009 13:38:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Ostis läppari Sõnapidaja mees  |
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
postitatud: 26.08.2009 21:03:39 postituse pealkiri: :) |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
äss diil  |
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan90
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2004
|
postitatud: 18.08.2009 19:26:41 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uupsu
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2005
|
postitatud: 24.03.2009 19:27:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Ostis vana läpaka. Soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
postitatud: 17.07.2008 19:01:50 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Ostis mult katkise mobiili ära, et korpust saada.  |
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
postitatud: 15.07.2008 21:22:27 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
| Sai ostetud väike vennale graafika kaart, kõik käis kiirelt ja laitmatult. Vend rahul ja kõik ok!5+ 8) |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
damiq
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004
|
postitatud: 09.06.2008 22:40:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
sai monitor ostetud, tiba räbal on a no nii väikse summa eest on seda rohkem kui küll  _________________ mää?!
 |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
islander
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2002
|
postitatud: 04.06.2008 08:51:36 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
| üle poole arvutit sai ostetud hea hinnaga ja töötab korralikult |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
typical
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
postitatud: 04.05.2008 19:59:05 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
sai ibm t30 ostetud. masin töötab nagu loom kuigi paar väikest viga hiljem ilmnesid |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
segusilm
HV veteran

liitunud: 20.03.2003
|
postitatud: 21.03.2008 20:34:33 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
minupoolt said omale hea aparaadi vast
muidu gut  |
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
postitatud: 15.03.2008 23:54:52 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
ostis telefoni. Tehingule tuli määratud ajal ning määratud kohas. _________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raceboy
HV veteran

liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 09.02.2008 21:35:42 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 319 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
postitatud: 29.01.2008 22:51:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Negatiivne |
|
| Idikatele vana aja eest ikka negatiivseid. |
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sepu
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003
|
postitatud: 09.01.2008 21:52:14 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
| ostis minult telefoni, lubas,tuli ja ostis. |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2hklike
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2007
|
postitatud: 09.11.2007 14:35:40 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Ostsin telefoni. soodsalt! soovitan! _________________ Kõik naised on loomult inglid seni kuni neil tiivad murtakse... siis istuvad nad luua selga!
Otsin tööd! Kaine sohver alati! |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
postitatud: 25.06.2007 23:02:13 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
| ostsin telefoni ja toimib |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
postitatud: 25.06.2007 18:15:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Ostsin mp3'e.. sain 500 mega eest laule kaasa
tehing käis kiirelt, soovitan  |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kAmiKaZe
HV veteran

liitunud: 23.09.2003
|
postitatud: 21.04.2007 14:17:31 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 294 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
254 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jan
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
postitatud: 16.02.2007 11:57:45 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
sai üks telefon posti teel vahetatud kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
postitatud: 31.01.2007 00:57:03 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
sai üks Razeri rott ostetud ja äri sai kiirelt aetud  |
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Albert52
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
postitatud: 11.01.2007 17:11:27 postituse pealkiri: ostis mänge |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
saatsin cargoga, kõik ok  |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j6nks
HV veteran

liitunud: 14.12.2004
|
postitatud: 04.01.2007 20:59:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
sai vahetatud natuke kola!
Aga toite juhet tahaks siiski! |
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
topcat
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
postitatud: 28.10.2006 16:42:20 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
sai korpus ostetud  |
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matkamees
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
postitatud: 20.09.2006 12:47:01 postituse pealkiri: T630 |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Saatsin cargoga, raha sain hiljem. Kõik toimis. Positiivne  _________________ Just do it! |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carloz
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
postitatud: 16.06.2006 01:34:25 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
| Sai väike telefonidiil tehtud, tehing kiire ja korralik. |
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celion
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
postitatud: 18.04.2006 23:46:21 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Minu videokaart + raha talle, tema parem kaart mulle ja kõik sujus ilusti  _________________ Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles). |
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
postitatud: 01.04.2006 19:53:49 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
|
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winman
HV Guru

liitunud: 29.07.2002
|
postitatud: 25.03.2006 17:18:56 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
äri tehtud ja ei olnud pikka juttu mis ainult positiivne  |
|
|
| Kommentaarid: 1519 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
1113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
postitatud: 05.02.2006 14:41:57 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
Sai üks inbox jahutus ostetud.  |
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
postitatud: 03.01.2006 17:00:51 postituse pealkiri: |
|
Arvamus kasutajast [ Paaver ]: Positiivne |
|
| Pluss kirja - ostsin m2lu ja emaplaadi. Esimene juba k2igus, teist pole veel proovinud. |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|