|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Android root ja modimine |
Paaver
vastuseid: 509
vaadatud: 334256
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.09.2015 22:58:49 pealkiri: Android root ja modimine |
| Ega keegi ei viitsiks väikse tasu eest Tartus vana xperia mini prod android 4.1 jelly beani peale rootida? Hakkasin ise mässama, aga OsXiga ei tahtnud enamus tarkvara korralikult koostööd teha ja ... |
teema: Canoni arutelu |
Paaver
vastuseid: 3923
vaadatud: 902163
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.11.2013 21:34:27 pealkiri: Canoni arutelu |
Tavaline Ef-s kitikas ei lähe täiskaader kerele külge, vähemalt mitte filmi keredele. Järgi proovitud, too sama hall rõngas jääb füüsiliselt ette ja ei saa kinnitada.
Igasugused Sigma ja ... |
teema: Fotode ilmutamine |
Paaver
vastuseid: 52
vaadatud: 28634
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.01.2011 14:09:43 pealkiri: Fotode ilmutamine |
| Ega keegi ei tea kas Tartus ka kuskil käsiilmutust tehakse? |
teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
Paaver
vastuseid: 4216
vaadatud: 1027124
|
foorum: Fotograafia postitatud: 15.12.2010 02:11:14 pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused |
| Kas keegi oskab öelda kuidas Metz 48 välklambil saab välja lulitada "unne mineku" ,et saaks raadio päästikutega seda välku kasutada? |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
Paaver
vastuseid: 1189
vaadatud: 424379
|
foorum: Fotograafia postitatud: 04.02.2010 23:38:34 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
Teab ehk keegi kas eestis kuskil ka mõnda sarnast komplekti müüakse? Või on mõnda kohta kust eestisse kerge vaevaga tellida saab?
http://cgi.ebay.co.uk/Wireless-Flash-Trigger-3-Receiver-f-Cano ... |
teema: Kommenteerimine: mart63 |
Paaver
vastuseid: 87
vaadatud: 25665
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2009 20:28:13 pealkiri: Kommenteerimine: mart63 |
Ostis postiga mälu ,kandis raha ette ,kõik positiivne.
Minupoolt oli natuke venimist ainult. |
teema: Canoni arutelu |
Paaver
vastuseid: 3923
vaadatud: 902163
|
foorum: Fotograafia postitatud: 14.10.2009 16:03:07 pealkiri: Canoni arutelu |
| Vii kaamera lihtsalt overalli ja seal tehakse see tavaliselt paari nädalaga korda. |
teema: Gpsi või muu sarnase seadme abil eseme asukoha jälgimine? |
Paaver
vastuseid: 3
vaadatud: 2369
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.07.2009 23:41:57 pealkiri: Gpsi või muu sarnase seadme abil eseme asukoha jälgimine? |
|
teema: Gpsi või muu sarnase seadme abil eseme asukoha jälgimine? |
Paaver
vastuseid: 3
vaadatud: 2369
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.07.2009 22:55:34 pealkiri: Gpsi või muu sarnase seadme abil eseme asukoha jälgimine? |
Probleem ,siis järgmine.
Hoian oma sõudepaati järve ääres paar km kodust eemal. Mitu korda on sellest kohast paat ära pätsatud ja enam ei taha riskida.
Varasemast kogemusest on selge ,et ke ... |
teema: Canoni arutelu |
Paaver
vastuseid: 3923
vaadatud: 902163
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.07.2009 21:39:33 pealkiri: Canoni arutelu |
|
teema: Canoni arutelu |
Paaver
vastuseid: 3923
vaadatud: 902163
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.06.2009 17:07:04 pealkiri: Canoni arutelu |
| Kas keegi oskab öelda kui palju maksab overallis af kalibreerimine ja kas seda tartus ka tehakse? |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Paaver
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220509
|
foorum: Fotograafia postitatud: 25.06.2009 14:36:49 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/IMG_5487.JPG
http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/IMG_5582.JPG |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Paaver
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220509
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.06.2009 12:24:56 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/2.JPG
http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/3.JPG
http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/4.JPG |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Paaver
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220509
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.05.2009 01:10:59 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Linavästrik
http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/a0004.JPG |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Paaver
vastuseid: 8858
vaadatud: 2220509
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.04.2009 18:13:55 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/sisalik.JPG
http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/a.JPG |
teema: statiivide arutelu |
Paaver
vastuseid: 421
vaadatud: 205308
|
foorum: Fotograafia postitatud: 01.04.2009 19:22:56 pealkiri: statiivide arutelu |
K 01.04 saab Kaubamaja Osturallil Digimaailmast Velbon Sherpa 600 1199.- eest.
Käisin ostsin ka endale sealt ühe ,väga korralik asi.
Teistele teadmiseks ,et tegelikult müüvad nad seal ... |
teema: Canon Powershot A75 jupsib |
Paaver
vastuseid: 13
vaadatud: 3921
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.03.2009 00:34:18 pealkiri: Canon Powershot A75 jupsib |
Vii Overalli ,see neil tüüpviga jah.
Minu Canon a60l vahetati paar kuud tagasi sensor täiesti tasuta ära. |
teema: statiivide arutelu |
Paaver
vastuseid: 421
vaadatud: 205308
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.12.2008 21:33:42 pealkiri: statiivide arutelu |
Mul on Cx-460 ,kuid need velboni odavama seeria statiivid on kõik enamvähem ühest puust.
Tegemist on küllaltki normaalse elukaga ,kuid plastik tükid kipuvad kergesti purunema. Lisaks on väga ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
Paaver
vastuseid: 14775
vaadatud: 2584045
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2008 23:17:47 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Igavene jama, mäng tundub muidu normaalne ,kuid iga kord enne esimesse sihtpunkti jõudmist tuleb kas freeze ,blue screen või fatal error. Ega kellelgi selle vastu lahendust pole? |
teema: Grand Theft Auto IV |
Paaver
vastuseid: 14775
vaadatud: 2584045
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2008 17:16:31 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Kas keegi üldse saab social clubi sisse logida? Mul browseris saab aga selles programmis ütleb ,et on vale pw.
Teine asi ,Kas siit on läbi käinud selline jama, et kui mängu alustada ,siis visk ... |
teema: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!) |
Paaver
vastuseid: 6989
vaadatud: 1215938
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 29.11.2008 01:14:51 pealkiri: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!) |
LED Zeppelin - Misty mountain hop
Metallica - Jump in the fire
|
teema: Kommenteerimine: lekhim |
Paaver
vastuseid: 13
vaadatud: 4579
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2008 00:13:31 pealkiri: Kommenteerimine: lekhim |
Ostis aku ja mälu  |
teema: T41 jookseb kokku |
Paaver
vastuseid: 20
vaadatud: 5036
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 14.10.2008 19:37:23 pealkiri: T41 jookseb kokku |
ega neid 15" 9600 videoga masinaid tõesti palju ei ole.
proovisin ka selle triki ära kuid ,otseselt paremaks ei läinud , väga sogaseks pilt enam ei lähe ,kuid ära kustub küll pidevalt |
teema: T41 jookseb kokku |
Paaver
vastuseid: 20
vaadatud: 5036
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 14.10.2008 16:48:04 pealkiri: T41 jookseb kokku |
endal ,siis probleem 9600 video t42ga ,et suvalisest hetkest kaob pilt ära ja jookseb kokku või viskab pildi igast saasta täis , vahel aitab vasakpoolse käetoe löömine.
ei teagi kuidas sellel ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
Paaver
vastuseid: 3677
vaadatud: 889076
|
foorum: Fotograafia postitatud: 04.10.2008 14:59:14 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Jäi selline vaade eile Undergroundi taga silma
http://www.zone.ee/p-paaver/JPEG/IMG_1409.jpg |
teema: Millist digifotokat omate? |
Paaver
vastuseid: 927
vaadatud: 228038
|
foorum: Fotograafia postitatud: 03.10.2008 15:39:05 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Canon Eos 450d
18-55 Ef-s is kit
70-200 F4L USM
hoya 67mm ringpola
tamrac aero 8
velbon cx460
Canon eos 1000F
Tamron F4-5,6 28-200 |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Paaver
vastuseid: 3400
vaadatud: 692269
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.09.2008 21:46:39 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
http://img77.imageshack.us/img77/7276/endlarabafp6.jpg
http://img158.imageshack.us/img158/6773/img4429mh6.jpg |
teema: Vigane Canon PowerShot A75 |
Paaver
vastuseid: 11
vaadatud: 3286
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.09.2008 15:48:26 pealkiri: Vigane Canon PowerShot A75 |
| Vahetavad tõesti 4 aastat vanadel kaameratel tasuta sensoreid? |
teema: Vigane Canon PowerShot A75 |
Paaver
vastuseid: 11
vaadatud: 3286
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.09.2008 16:09:48 pealkiri: Vigane Canon PowerShot A75 |
Mul tekkis sama jama A60 mudeliga ja olen kuulnud ka mujalt sarnast juttu. Tundub ,et tüüpviga neil.
kui keegi on sellele lahenduse leidnud oleks ka huvitatud. |
teema: Canoni arutelu |
Paaver
vastuseid: 3923
vaadatud: 902163
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.09.2008 18:44:35 pealkiri: Canoni arutelu |
| ebayst saaks ehk isegi kere + 2 L seeria objektiivi selle hinna eest |
teema: lihtsalt ilusad pildid |
Paaver
vastuseid: 3400
vaadatud: 692269
|
foorum: Fotograafia postitatud: 09.09.2008 23:53:06 pealkiri: lihtsalt ilusad pildid |
Tartu
http://www.zone.ee/p-paaver/New%20Folder/IMG_0426.jpg
Vähk
http://www.zone.ee/p-paaver/New%20Folder/IMG_0667.jpg
Ehitajad
http://www.zone.ee/p-paaver/New%20Folder/IMG_0739.jpg |
teema: Canoni arutelu |
Paaver
vastuseid: 3923
vaadatud: 902163
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.09.2008 13:15:38 pealkiri: Canoni arutelu |
| 1000d enda kit ju mõlemast parem. |
teema: Küsimus ZUIKU DIGITAL 40-150mm 1:4-5,6 kohta. |
Paaver
vastuseid: 21
vaadatud: 4713
|
foorum: Fotograafia postitatud: 24.08.2008 15:35:27 pealkiri: Küsimus ZUIKU DIGITAL 40-150mm 1:4-5,6 kohta. |
Olympusel käib ka käsitsi teravustamine elektrooniliselt(natuke loll süsteem tõesti ,aga nii on).
Kas garantii on läbi? |
teema: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine |
Paaver
vastuseid: 457
vaadatud: 135669
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.07.2008 20:53:15 pealkiri: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine |
| Keegi teab kust on võimalik osta lowepro fastpacke? Photopointis on hinnakirjas olemas ,kuid kuskilt saada pole. |
teema: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) :: Sülearvutid |
Paaver
vastuseid: 474
vaadatud: 131489
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 16.07.2008 00:44:13 pealkiri: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) |
kõik laptopid olnud hetkel IBM id
T30,X23,T42 |
teema: Shadowbane |
Paaver
vastuseid: 90
vaadatud: 29171
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.06.2008 21:32:28 pealkiri: Shadowbane |
shadowbane ongi selline mäng kus arvuti konf ertiti ei loe , suurtes kaklustes läheb alati aeglaseks.
vanasti enne effect windowi fixi jooksis üldse kõik kokku.
kus serveris ja guildis mä ... |
teema: IBM T42 fan error :: Sülearvutid |
Paaver
vastuseid: 11
vaadatud: 3510
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 21.05.2008 13:05:09 pealkiri: IBM T42 fan error |
| seda venti pole võimalik vahetada, selle alumiinium korpus on sinna külge needitud |
teema: IBM T42 fan error :: Sülearvutid |
Paaver
vastuseid: 11
vaadatud: 3510
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 21.05.2008 00:51:29 pealkiri: IBM T42 fan error |
| läpakas on ati 9600 |
teema: IBM T42 fan error :: Sülearvutid |
Paaver
vastuseid: 11
vaadatud: 3510
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 21.05.2008 00:36:54 pealkiri: IBM T42 fan error |
http://www.laptopking.com/fan/744609.jpg
on see ikka selline koos videokaardi nurgakesega |
teema: IBM T42 fan error :: Sülearvutid |
Paaver
vastuseid: 11
vaadatud: 3510
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 20.05.2008 23:49:02 pealkiri: IBM T42 fan error |
lugesin ibmi foorumist ,et teistelgi sellist jama olnud ja ainuke lahendus on vahetada vent.
ega kellelgi ülearust ibm t4 seeria jahutust pole pakkuda mingi summa eest? |
teema: IBM T42 fan error :: Sülearvutid |
Paaver
vastuseid: 11
vaadatud: 3510
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 20.05.2008 22:32:31 pealkiri: IBM T42 fan error :: Sülearvutid |
tekkis selline probleem ,et mu ibm viskab arvutit käima pannes ette kirja fan error ja teeb restardi,võtsin ka korra klaveri pealt ja vaatasin ,et vent tõesti ei tööta.
on kellelgi sellele lah ... |
teema: Shadowbane |
Paaver
vastuseid: 90
vaadatud: 29171
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.05.2008 22:55:38 pealkiri: Shadowbane |
| saedron serveris ikka on ,kuigi targem oleks shade teha |
teema: Shadowbane |
Paaver
vastuseid: 90
vaadatud: 29171
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.05.2008 18:27:47 pealkiri: Shadowbane |
| test serverisse saamiseks tuleb natuke clientit muutal, lehel ubbforums.ubi.com oli see ka kuskil kirjas mida tuleb muuta |
teema: Shadowbane |
Paaver
vastuseid: 90
vaadatud: 29171
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.05.2008 15:53:29 pealkiri: Shadowbane |
exp gain pole vähenenud hetkel on võimalik täiesti vabalt 20 tunniga lvl 70ks teha ,ise täiesti eemal olles.
palju kiirem exp on test serveris, kus on võimalik 10 tunniga 70ks teha |
teema: Shadowbane |
Paaver
vastuseid: 90
vaadatud: 29171
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.03.2008 18:16:30 pealkiri: Shadowbane |
| me laseme juba mainlandil ringi ja mõned juba r4 ,kui noobilt lahti saad kontakteeru mängus kolliga |
teema: Shadowbane |
Paaver
vastuseid: 90
vaadatud: 29171
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.03.2008 20:09:15 pealkiri: Shadowbane |
| serverid avataks kell 12-07 hommikul kuna usas lõppeb päev meie aja järgi kell 7 hommikul |
teema: Shadowbane |
Paaver
vastuseid: 90
vaadatud: 29171
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.03.2008 00:35:37 pealkiri: Shadowbane |
vent jookseb vana versiooni peal mida saab www.zone.ee/lifokkie
ise oskan soovitada nt nephlimi mage warlockit või human furyit kui lennata tahad |
teema: Küsitlus: Lanparty-del käimise kohta :) |
Paaver
vastuseid: 27
vaadatud: 11730
|
foorum: HV üritused postitatud: 24.03.2008 17:11:54 pealkiri: Küsitlus: Lanparty-del käimise kohta :) |
1. Kui tihti käid Lan pidudel?
0-3 korda aastas
2. Kui oleks koht kus korraldatakse Lan pidusi kuus 2 korda kui tihti käiksid?
kuni 3 korda aastas
3. Kui paljud inimesed sinu tuttavatest on käi ... |
teema: Shadowbane |
Paaver
vastuseid: 90
vaadatud: 29171
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2008 15:52:11 pealkiri: Shadowbane |
| charteriks sai siis valitud wizards conclave |
teema: Kommenteerimine: segusilm |
Paaver
vastuseid: 244
vaadatud: 57339
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2008 18:43:24 pealkiri: Kommenteerimine: segusilm |
| vastas kiirelt ja tuli samal päeval veel tartusse. |
| |