Avaleht
otsing leidis 198 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Android root ja modimine
Paaver

vastuseid: 509
vaadatud: 334257

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.09.2015 22:58:49   pealkiri: Android root ja modimine
Ega keegi ei viitsiks väikse tasu eest Tartus vana xperia mini prod android 4.1 jelly beani peale rootida? Hakkasin ise mässama, aga OsXiga ei tahtnud enamus tarkvara korralikult koostööd teha ja ...
  teema: Canoni arutelu
Paaver

vastuseid: 3923
vaadatud: 902253

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.11.2013 21:34:27   pealkiri: Canoni arutelu
Tavaline Ef-s kitikas ei lähe täiskaader kerele külge, vähemalt mitte filmi keredele. Järgi proovitud, too sama hall rõngas jääb füüsiliselt ette ja ei saa kinnitada.

Igasugused Sigma ja ...
  teema: Fotode ilmutamine
Paaver

vastuseid: 52
vaadatud: 28635

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.01.2011 14:09:43   pealkiri: Fotode ilmutamine
Ega keegi ei tea kas Tartus ka kuskil käsiilmutust tehakse?
  teema: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
Paaver

vastuseid: 4216
vaadatud: 1027150

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 15.12.2010 02:11:14   pealkiri: Erinevad fotograafia teemalised küsimused
Kas keegi oskab öelda kuidas Metz 48 välklambil saab välja lulitada "unne mineku" ,et saaks raadio päästikutega seda välku kasutada?
  teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
Paaver

vastuseid: 1189
vaadatud: 424406

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.02.2010 23:38:34   pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
Teab ehk keegi kas eestis kuskil ka mõnda sarnast komplekti müüakse? Või on mõnda kohta kust eestisse kerge vaevaga tellida saab?

http://cgi.ebay.co.uk/Wireless-Flash-Trigger-3-Receiver-f-Cano ...
  teema: Kommenteerimine: mart63
Paaver

vastuseid: 87
vaadatud: 25665

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2009 20:28:13   pealkiri: Kommenteerimine: mart63
Ostis postiga mälu ,kandis raha ette ,kõik positiivne.

Minupoolt oli natuke venimist ainult.
  teema: Canoni arutelu
Paaver

vastuseid: 3923
vaadatud: 902253

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 14.10.2009 16:03:07   pealkiri: Canoni arutelu
Vii kaamera lihtsalt overalli ja seal tehakse see tavaliselt paari nädalaga korda.
  teema: Gpsi või muu sarnase seadme abil eseme asukoha jälgimine?
Paaver

vastuseid: 3
vaadatud: 2369

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.07.2009 23:41:57   pealkiri: Gpsi või muu sarnase seadme abil eseme asukoha jälgimine?
  teema: Gpsi või muu sarnase seadme abil eseme asukoha jälgimine?
Paaver

vastuseid: 3
vaadatud: 2369

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.07.2009 22:55:34   pealkiri: Gpsi või muu sarnase seadme abil eseme asukoha jälgimine?
Probleem ,siis järgmine.

Hoian oma sõudepaati järve ääres paar km kodust eemal. Mitu korda on sellest kohast paat ära pätsatud ja enam ei taha riskida.
Varasemast kogemusest on selge ,et ke ...
  teema: Canoni arutelu
Paaver

vastuseid: 3923
vaadatud: 902253

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.07.2009 21:39:33   pealkiri: Canoni arutelu
  teema: Canoni arutelu
Paaver

vastuseid: 3923
vaadatud: 902253

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.06.2009 17:07:04   pealkiri: Canoni arutelu
Kas keegi oskab öelda kui palju maksab overallis af kalibreerimine ja kas seda tartus ka tehakse?
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Paaver

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220574

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 25.06.2009 14:36:49   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/IMG_5487.JPG

http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/IMG_5582.JPG
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Paaver

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220574

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.06.2009 12:24:56   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/2.JPG

http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/3.JPG

http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/4.JPG
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Paaver

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220574

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.05.2009 01:10:59   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Linavästrik

http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/a0004.JPG
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Paaver

vastuseid: 8858
vaadatud: 2220574

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.04.2009 18:13:55   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/sisalik.JPG


http://web.zone.ee/p-paaver/pildid/a.JPG
  teema: statiivide arutelu
Paaver

vastuseid: 421
vaadatud: 205309

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 01.04.2009 19:22:56   pealkiri: statiivide arutelu
K 01.04 saab Kaubamaja Osturallil Digimaailmast Velbon Sherpa 600 1199.- eest.

Käisin ostsin ka endale sealt ühe ,väga korralik asi. thumbs_up.gif

Teistele teadmiseks ,et tegelikult müüvad nad seal ...
  teema: Canon Powershot A75 jupsib
Paaver

vastuseid: 13
vaadatud: 3921

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.03.2009 00:34:18   pealkiri: Canon Powershot A75 jupsib
Vii Overalli ,see neil tüüpviga jah.

Minu Canon a60l vahetati paar kuud tagasi sensor täiesti tasuta ära.
  teema: statiivide arutelu
Paaver

vastuseid: 421
vaadatud: 205309

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.12.2008 21:33:42   pealkiri: statiivide arutelu
Mul on Cx-460 ,kuid need velboni odavama seeria statiivid on kõik enamvähem ühest puust.

Tegemist on küllaltki normaalse elukaga ,kuid plastik tükid kipuvad kergesti purunema. Lisaks on väga ...
  teema: Grand Theft Auto IV
Paaver

vastuseid: 14775
vaadatud: 2584078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2008 23:17:47   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Igavene jama, mäng tundub muidu normaalne ,kuid iga kord enne esimesse sihtpunkti jõudmist tuleb kas freeze ,blue screen või fatal error. Ega kellelgi selle vastu lahendust pole?
  teema: Grand Theft Auto IV
Paaver

vastuseid: 14775
vaadatud: 2584078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2008 17:16:31   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Kas keegi üldse saab social clubi sisse logida? Mul browseris saab aga selles programmis ütleb ,et on vale pw.

Teine asi ,Kas siit on läbi käinud selline jama, et kui mängu alustada ,siis visk ...
  teema: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!)
Paaver

vastuseid: 6989
vaadatud: 1215984

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 29.11.2008 01:14:51   pealkiri: Millist muusikat kuulad? (kõik videod tuleb panna spoiler tagidesse!)
LED Zeppelin - Misty mountain hop



Metallica - Jump in the fire

  teema: Kommenteerimine: lekhim
Paaver

vastuseid: 13
vaadatud: 4579

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2008 00:13:31   pealkiri: Kommenteerimine: lekhim
Ostis aku ja mälu thumbs_up.gif
  teema: T41 jookseb kokku
Paaver

vastuseid: 20
vaadatud: 5036

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 14.10.2008 19:37:23   pealkiri: T41 jookseb kokku
ega neid 15" 9600 videoga masinaid tõesti palju ei ole.

proovisin ka selle triki ära kuid ,otseselt paremaks ei läinud , väga sogaseks pilt enam ei lähe ,kuid ära kustub küll pidevalt
  teema: T41 jookseb kokku
Paaver

vastuseid: 20
vaadatud: 5036

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 14.10.2008 16:48:04   pealkiri: T41 jookseb kokku
endal ,siis probleem 9600 video t42ga ,et suvalisest hetkest kaob pilt ära ja jookseb kokku või viskab pildi igast saasta täis , vahel aitab vasakpoolse käetoe löömine.

ei teagi kuidas sellel ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Paaver

vastuseid: 3677
vaadatud: 889078

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.10.2008 14:59:14   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Jäi selline vaade eile Undergroundi taga silma

http://www.zone.ee/p-paaver/JPEG/IMG_1409.jpg
  teema: Millist digifotokat omate?
Paaver

vastuseid: 927
vaadatud: 228040

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 03.10.2008 15:39:05   pealkiri: Millist digifotokat omate?
Canon Eos 450d
18-55 Ef-s is kit
70-200 F4L USM
hoya 67mm ringpola

tamrac aero 8
velbon cx460

Canon eos 1000F
Tamron F4-5,6 28-200
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Paaver

vastuseid: 3400
vaadatud: 692281

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 23.09.2008 21:46:39   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
http://img77.imageshack.us/img77/7276/endlarabafp6.jpg

http://img158.imageshack.us/img158/6773/img4429mh6.jpg
  teema: Vigane Canon PowerShot A75
Paaver

vastuseid: 11
vaadatud: 3286

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 23.09.2008 15:48:26   pealkiri: Vigane Canon PowerShot A75
Vahetavad tõesti 4 aastat vanadel kaameratel tasuta sensoreid?
  teema: Vigane Canon PowerShot A75
Paaver

vastuseid: 11
vaadatud: 3286

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.09.2008 16:09:48   pealkiri: Vigane Canon PowerShot A75
Mul tekkis sama jama A60 mudeliga ja olen kuulnud ka mujalt sarnast juttu. Tundub ,et tüüpviga neil.

kui keegi on sellele lahenduse leidnud oleks ka huvitatud.
  teema: Canoni arutelu
Paaver

vastuseid: 3923
vaadatud: 902253

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.09.2008 18:44:35   pealkiri: Canoni arutelu
ebayst saaks ehk isegi kere + 2 L seeria objektiivi selle hinna eest
  teema: lihtsalt ilusad pildid
Paaver

vastuseid: 3400
vaadatud: 692281

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 09.09.2008 23:53:06   pealkiri: lihtsalt ilusad pildid
Tartu

http://www.zone.ee/p-paaver/New%20Folder/IMG_0426.jpg

Vähk

http://www.zone.ee/p-paaver/New%20Folder/IMG_0667.jpg

Ehitajad

http://www.zone.ee/p-paaver/New%20Folder/IMG_0739.jpg
  teema: Canoni arutelu
Paaver

vastuseid: 3923
vaadatud: 902253

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.09.2008 13:15:38   pealkiri: Canoni arutelu
1000d enda kit ju mõlemast parem.
  teema: Küsimus ZUIKU DIGITAL 40-150mm 1:4-5,6 kohta.
Paaver

vastuseid: 21
vaadatud: 4713

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 24.08.2008 15:35:27   pealkiri: Küsimus ZUIKU DIGITAL 40-150mm 1:4-5,6 kohta.
Olympusel käib ka käsitsi teravustamine elektrooniliselt(natuke loll süsteem tõesti ,aga nii on).

Kas garantii on läbi?
  teema: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine
Paaver

vastuseid: 457
vaadatud: 135682

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 30.07.2008 20:53:15   pealkiri: digipeegli koti valik Eestis ja soetamine
Keegi teab kust on võimalik osta lowepro fastpacke? Photopointis on hinnakirjas olemas ,kuid kuskilt saada pole.
  teema: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus) :: Sülearvutid
Paaver

vastuseid: 474
vaadatud: 131493

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.07.2008 00:44:13   pealkiri: Mis tootja sülearvutit kasutame? (Lisatud uus küsitlus)
kõik laptopid olnud hetkel IBM id

T30,X23,T42
  teema: Shadowbane
Paaver

vastuseid: 90
vaadatud: 29171

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.06.2008 21:32:28   pealkiri: Shadowbane
shadowbane ongi selline mäng kus arvuti konf ertiti ei loe , suurtes kaklustes läheb alati aeglaseks.

vanasti enne effect windowi fixi jooksis üldse kõik kokku.


kus serveris ja guildis mä ...
  teema: IBM T42 fan error :: Sülearvutid
Paaver

vastuseid: 11
vaadatud: 3510

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 21.05.2008 13:05:09   pealkiri: IBM T42 fan error
seda venti pole võimalik vahetada, selle alumiinium korpus on sinna külge needitud
  teema: IBM T42 fan error :: Sülearvutid
Paaver

vastuseid: 11
vaadatud: 3510

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 21.05.2008 00:51:29   pealkiri: IBM T42 fan error
läpakas on ati 9600
  teema: IBM T42 fan error :: Sülearvutid
Paaver

vastuseid: 11
vaadatud: 3510

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 21.05.2008 00:36:54   pealkiri: IBM T42 fan error
http://www.laptopking.com/fan/744609.jpg

on see ikka selline koos videokaardi nurgakesega
  teema: IBM T42 fan error :: Sülearvutid
Paaver

vastuseid: 11
vaadatud: 3510

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 20.05.2008 23:49:02   pealkiri: IBM T42 fan error
lugesin ibmi foorumist ,et teistelgi sellist jama olnud ja ainuke lahendus on vahetada vent.

ega kellelgi ülearust ibm t4 seeria jahutust pole pakkuda mingi summa eest?
  teema: IBM T42 fan error :: Sülearvutid
Paaver

vastuseid: 11
vaadatud: 3510

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 20.05.2008 22:32:31   pealkiri: IBM T42 fan error :: Sülearvutid
tekkis selline probleem ,et mu ibm viskab arvutit käima pannes ette kirja fan error ja teeb restardi,võtsin ka korra klaveri pealt ja vaatasin ,et vent tõesti ei tööta.

on kellelgi sellele lah ...
  teema: Shadowbane
Paaver

vastuseid: 90
vaadatud: 29171

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.05.2008 22:55:38   pealkiri: Shadowbane
saedron serveris ikka on ,kuigi targem oleks shade teha
  teema: Shadowbane
Paaver

vastuseid: 90
vaadatud: 29171

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.05.2008 18:27:47   pealkiri: Shadowbane
test serverisse saamiseks tuleb natuke clientit muutal, lehel ubbforums.ubi.com oli see ka kuskil kirjas mida tuleb muuta
  teema: Shadowbane
Paaver

vastuseid: 90
vaadatud: 29171

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.05.2008 15:53:29   pealkiri: Shadowbane
exp gain pole vähenenud hetkel on võimalik täiesti vabalt 20 tunniga lvl 70ks teha ,ise täiesti eemal olles.

palju kiirem exp on test serveris, kus on võimalik 10 tunniga 70ks teha
  teema: Shadowbane
Paaver

vastuseid: 90
vaadatud: 29171

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.03.2008 18:16:30   pealkiri: Shadowbane
me laseme juba mainlandil ringi ja mõned juba r4 ,kui noobilt lahti saad kontakteeru mängus kolliga
  teema: Shadowbane
Paaver

vastuseid: 90
vaadatud: 29171

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.03.2008 20:09:15   pealkiri: Shadowbane
serverid avataks kell 12-07 hommikul kuna usas lõppeb päev meie aja järgi kell 7 hommikul
  teema: Shadowbane
Paaver

vastuseid: 90
vaadatud: 29171

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.03.2008 00:35:37   pealkiri: Shadowbane
vent jookseb vana versiooni peal mida saab www.zone.ee/lifokkie

ise oskan soovitada nt nephlimi mage warlockit või human furyit kui lennata tahad
  teema: Küsitlus: Lanparty-del käimise kohta :)
Paaver

vastuseid: 27
vaadatud: 11730

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 24.03.2008 17:11:54   pealkiri: Küsitlus: Lanparty-del käimise kohta :)
1. Kui tihti käid Lan pidudel?
0-3 korda aastas
2. Kui oleks koht kus korraldatakse Lan pidusi kuus 2 korda kui tihti käiksid?
kuni 3 korda aastas
3. Kui paljud inimesed sinu tuttavatest on käi ...
  teema: Shadowbane
Paaver

vastuseid: 90
vaadatud: 29171

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.03.2008 15:52:11   pealkiri: Shadowbane
charteriks sai siis valitud wizards conclave
  teema: Kommenteerimine: segusilm
Paaver

vastuseid: 244
vaadatud: 57339

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2008 18:43:24   pealkiri: Kommenteerimine: segusilm
vastas kiirelt ja tuli samal päeval veel tartusse.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.