Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: MeoR
avatar Kasutajast MeoR

HV veteran
liitunud:  07.06.2002
viimane külastus:  01.06.2026 12:11:01
HV-OT teenus:  01.02.2020 14:43:20
HV-OT+ teenus:  -
postitusi:  3308
[0.06% kõigist / 0.38 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja MeoR sõnumeid
arvuti:  Dell Precision M4500
ID-kaart:  Autoriseeritud ID-kaardiga
kontakt MeoR
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: MeoR
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 96% 135 häält
Neutraalne: 4% 6 häält
Negatiivne: 0% 0 häält
Sinu arvamus kasutajast [ MeoR ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.04.2022 17:30:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Ostis drooni, kõik toimus vastavalt kokkulepetele. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.02.2021 20:25:11    postituse pealkiri: Müüs monitori vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Müüs monitori. Kõik 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hvk
HV kasutaja
hvk

liitunud: 28.08.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.10.2018 15:16:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Ostis telo. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maeitea01
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 23.08.2018 22:07:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Ostis soundbari, kõik sujus hästi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eix112
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.01.2018 15:44:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Ostis telefoni. Meeldiv kogemus! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smlfrd
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.06.2017 20:12:23    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Ostis ratta, tehing kiire ja meeldiv. beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres300
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.06.2017 14:33:13    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Kõik OK
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y_S
HV kasutaja
Y_S

liitunud: 04.12.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.02.2017 09:34:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

OStsin kõlarid, kõik OK
_________________
O: vanemaid soundikaarte ISA siinile
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 24.07.2016 14:14:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

ostis TV thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehto08
Kreisi kasutaja
lehto08

liitunud: 15.09.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.02.2016 21:01:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Ostsin läpaka, siiamaani ostuga rahul.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sipari
HV kasutaja
Sipari

liitunud: 25.01.2011


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 13.03.2015 15:00:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Kiire tehing ka konkreetne ostja, soovitan.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lehm
HV veteran
lehm

liitunud: 30.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.08.2014 21:16:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Tuli ise kaubale täpse summaga järgi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qball
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 31.12.2013 17:58:31    postituse pealkiri: Müüsin supaka vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Kiire ostja. Soovitused minu poolt.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krqll
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.05.2013 13:59:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Kiire tehing, soovitan.
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiktik
HV kasutaja
tiktik

liitunud: 21.09.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.01.2013 18:20:36    postituse pealkiri: Supakas vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Kiire ostja,igati soovitan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin112
HV kasutaja


liitunud: 18.09.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.06.2012 22:43:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Sain hea hinnaga läpaka!! Soovitan thumbs_up.gif
_________________
hiihiii
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 27.09.2011 12:25:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

müüsin head kõlarid hea hinnaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaip
HV kasutaja
vaip

liitunud: 24.06.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.08.2011 18:04:33    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Müüsin kõlarid, tuli ise järgi nagu lubatud. Soovitan.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WallClock
HV vaatleja
WallClock

liitunud: 17.07.2007



sõnumpostitatud: 10.08.2011 22:55:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

sai müüdud helikaart. Tehing kiire ja korralik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.06.2010 07:40:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Kiire ja meeldiv tehing thumbs_up.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
paal18
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2007


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.02.2008 15:09:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Väga positivne ja tore tüüp thumbs_up.gif
Sain temalt Illusiooni sünnipäeva peo kutsed ning lisaks tuli mulle veel Kristiine juurde vastu.
Ainult kiidusõnad beer_yum.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nmk
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 14.02.2008 22:51:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

ostis kõllid, äri kiire ja korralik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003



sõnumpostitatud: 15.07.2006 10:55:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Müüsin Z-5500 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 17.06.2006 02:03:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

sai prose ostetud thumbs_up.gif
kõik töökorras icon_biggrin.gif
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.06.2006 10:55:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

sain naasama ühe kasti
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.06.2006 09:13:17    postituse pealkiri: HV-positiivne vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Sai ostetud emaplaat ja mälu tema käest.
Asjad töökorras ja hind normaalne.

Julgen teistelegi soovitada thumbs_up.gif
_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.02.2006 23:11:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Ostis telefoni, natuke hiljapeale jäi aga juhtub icon_smile.gif

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mesinik
HV Guru

liitunud: 19.05.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.08.2005 17:30:54    postituse pealkiri: Selle mehega võib kaupa teha küll. vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Selle mehega võib kaupa teha küll.
Kõik OK.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004



sõnumpostitatud: 14.06.2005 17:37:26    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Mitu korda posti teel äri aetud, kõik klappinud. Thumbs up!
_________________
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄█▓▒░
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mighty
HV veteran
mighty

liitunud: 14.01.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 28.05.2005 23:24:00    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Sai helikaart ostatud väixe järelmaxuga - POSITIIVNE 8)
_________________
Kasutatud audiotehnika leiab facebookist (Hifituba)

https://www.facebook.com/groups/286541991793721/

Tingimisvõimalus.
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spider707
HV veteran

liitunud: 11.12.2003



sõnumpostitatud: 30.04.2005 19:40:27    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Kqik oli OK!Soovitan!!! thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 448 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 364
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.04.2005 19:33:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Egas midagi, positiivne kirja! icon_biggrin.gif
_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaspar_L
Kreisi kasutaja
Kaspar_L

liitunud: 09.11.2004



sõnumpostitatud: 25.04.2005 22:29:33    postituse pealkiri: paspea vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Neutraalne

äri oli juba pea nii kaugel et hakkasime asja posti panema tahtis et kannaks ta arvele enne raha ära aga leidsin lähemalt ja odavama hinna eest ja loobusin


ole õnnelik et üldse ütlesin et loobun järgmine kord ei ütle kahh

mitte halva pärast
tegelt ta on thumbs_up.gif tüüp
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.04.2005 17:34:58    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

kõik töötab - tähendab positiivne!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 16.04.2005 09:31:11    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

sain oma korpuse suht kiiresti kätte, kaup oli igati korralik (nats tolmune aint) icon_biggrin.gif
müüja on muidu igati hea jutuga ja aus tyyp icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005



sõnumpostitatud: 15.04.2005 14:04:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

ostsin multi fan speed controlleri..
kõik töötab nagu peab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emmennpee
HV Guru
emmennpee

liitunud: 01.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.04.2005 11:31:28    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Ostsin Wireless LAN PCI CARD IEEE 802,11b. Enne kandsin raha üle ja mees saatis kaardi kenasti Tallinnast Tartu, nii nagu kokku lepitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 509 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 423
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.04.2005 22:48:08    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

äri sai probleemideta tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jax
HV kasutaja


liitunud: 27.11.2001



sõnumpostitatud: 25.03.2005 23:59:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Normaalne säga icon_wink.gif
Kui lubab, siis ka teeb.
_________________
"võimas aur"
O: Vene automudeleid mõõdus 1:43
Tel: 56623268
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carl232917
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005



sõnumpostitatud: 23.03.2005 21:10:10    postituse pealkiri: wiiiii vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Neutraalne

norm kasutaja .....asjakohased teemad .......siis 100 icon_biggrin.gif Positiivne
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004



sõnumpostitatud: 20.03.2005 20:39:48    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

ärikogemus positiivne
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002



sõnumpostitatud: 15.03.2005 16:14:06    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Saime kaubale ja nüüd tuksub mu arvutis uus emaplaat.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.03.2005 17:32:59    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

teine kord dela tehtud...kõik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 08.03.2005 20:45:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Aus ärimees icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mytant
HV Guru
Mytant

liitunud: 08.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 06.03.2005 20:37:01    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

Korralik kaup- aus müüja!
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Grass
HV kasutaja
Grass

liitunud: 11.01.2004



sõnumpostitatud: 03.03.2005 21:19:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

krdi vapustavas kohas elab mees icon_biggrin.gif hunnik ühesuunalisi tänavaid ja lamavaid mente..

a äri see-eest toimis. oligi täitsa korpus ja toide thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fbrz
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004



sõnumpostitatud: 26.02.2005 17:17:30    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Neutraalne

lõppkokkuvõttes sain küll mälu kätte, aga veidi teise mudeli kui algselt kokku lepitud ning seega ka natuke hiljem. arvatavasti (loodetavasti) oli inimlik viga icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RagnarKahr
HV veteran
RagnarKahr

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2005 01:36:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

müüs palju kraami....ja korralikku...annab ka läbirääkimisi pidada...täitsa bro beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif ......kunagi ehk isegi koos mõned beer_yum.gif teeks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 220
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RagnarKahr
HV veteran
RagnarKahr

liitunud: 25.02.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 22.02.2005 01:36:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

müüs palju kraami....ja korralikku...annab ka läbirääkimisi pidada...täitsa bro beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif ......kunagi ehk isegi koos mõned beer_yum.gif teeks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 264 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 220
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mytant
HV Guru
Mytant

liitunud: 08.04.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.02.2005 22:46:54    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ MeoR ]: Positiivne

korralik kaup- aus müüja,
soovitan hea meelega icon_wink.gif
Kommentaarid: 355 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 310
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
1/4

MeoR arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 94% 146 häält
Neutraalne: 4% 6 häält
Negatiivne: 2% 3 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.