|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: hvk |
MeoR
vastuseid: 40
vaadatud: 11832
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.10.2018 08:31:54 pealkiri: Kommenteerimine: hvk |
| Kaup nagu lubatud. Isegi parem! |
teema: Kommenteerimine: Eix112 |
MeoR
vastuseid: 31
vaadatud: 10004
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2018 00:47:18 pealkiri: Kommenteerimine: Eix112 |
| Olen våga rahul. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: smlfrd |
MeoR
vastuseid: 6
vaadatud: 2262
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2017 16:36:57 pealkiri: Kommenteerimine: smlfrd |
| Koik nagu kokkulepitud. |
teema: Kommenteerimine: andres300 |
MeoR
vastuseid: 10
vaadatud: 3201
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2017 15:27:49 pealkiri: Kommenteerimine: andres300 |
| Diil |
teema: Kommenteerimine: keevitus |
MeoR
vastuseid: 19
vaadatud: 7839
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.07.2016 09:00:01 pealkiri: Kommenteerimine: keevitus |
Julgen soovitada.
Kaup korralik ja aus. |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
MeoR
vastuseid: 806
vaadatud: 107987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.03.2016 23:14:29 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
| juba mitmes tehing. Kaup aus. |
teema: Kommenteerimine: lehto08 |
MeoR
vastuseid: 123
vaadatud: 28040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2016 16:15:11 pealkiri: Kommenteerimine: lehto08 |
 |
teema: Kommenteerimine: lehm |
MeoR
vastuseid: 116
vaadatud: 36831
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2014 09:59:18 pealkiri: Kommenteerimine: lehm |
| Kõik sujus hösti, kaup korras. |
teema: Kommenteerimine: qball |
MeoR
vastuseid: 32
vaadatud: 8988
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2013 17:13:29 pealkiri: Kommenteerimine: qball |
| kõlar töötab, kõik okey. Head aasta lõppu. |
teema: Kommenteerimine: krqll |
MeoR
vastuseid: 213
vaadatud: 34199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.07.2013 19:37:40 pealkiri: Kommenteerimine: krqll |
ok  |
teema: Kommenteerimine: krqll |
MeoR
vastuseid: 213
vaadatud: 34199
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2013 20:15:19 pealkiri: Kommenteerimine: krqll |
| ostsin sulgpallireketid, kõik ok |
teema: Kommenteerimine: tiktik |
MeoR
vastuseid: 22
vaadatud: 8683
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2013 10:19:13 pealkiri: Kommenteerimine: tiktik |
| kõik okey. |
teema: Kommenteerimine: Martin112 |
MeoR
vastuseid: 50
vaadatud: 14450
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2012 12:46:19 pealkiri: Kommenteerimine: Martin112 |
Ei usaldaks seda venda, rahaasjadega EI OLE TÄPNE!
müüsin vana arvuti hind oli 45+saatmine 2.7€
Kokku yebimise peale kandis 20+20+6.2€=46.2€ |
teema: Kommenteerimine: madboy |
MeoR
vastuseid: 48
vaadatud: 13091
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2012 13:52:18 pealkiri: Kommenteerimine: madboy |
ostsin garderoobi uksed, kõik hind ja töö on super.
Ahjaa vastab isegi nädalavaehtus mailidele  |
teema: Kommenteerimine: nesta |
MeoR
vastuseid: 51
vaadatud: 17336
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2011 09:15:56 pealkiri: Kommenteerimine: nesta |
Ostsin kõlarid, jõudsid ilusti kenasti töökorras minuni.
Ühesõnaga kõik toimis nii nagu peab.  |
teema: Kommenteerimine: vaip |
MeoR
vastuseid: 41
vaadatud: 10415
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2011 15:51:12 pealkiri: Kommenteerimine: vaip |
| Kaubaga rahul ja sõnapidaja mees. |
teema: Kommenteerimine: WallClock |
MeoR
vastuseid: 6
vaadatud: 3160
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2011 23:04:46 pealkiri: Kommenteerimine: WallClock |
| Helikaart töötab kenasti, kõik sujus väga operatiivselt, aitäh! |
teema: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga :: Sülearvutite lisad |
MeoR
vastuseid: 7
vaadatud: 4813
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 26.04.2011 11:49:07 pealkiri: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga |
| Sain nüüd remondis käidud ja katki oli protsessor teadmiseks! |
teema: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. :: Sülearvuti emaplaadid |
MeoR
vastuseid: 8
vaadatud: 6548
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 26.04.2011 11:45:50 pealkiri: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. |
| just sain ära remonditud, tuli uus prose osta. |
teema: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga :: Sülearvutite lisad |
MeoR
vastuseid: 7
vaadatud: 4813
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 18.08.2010 16:11:37 pealkiri: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga |
| Mälu sai kontrollitud teise terve mälupulgaga, käitumine täpselt sama nagu arvuti enda mäludega. Kas sellel memtestil on siis mõtet? |
teema: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga :: Sülearvutite lisad |
MeoR
vastuseid: 7
vaadatud: 4813
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 17.08.2010 12:13:01 pealkiri: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga |
| Kui juba BIOS-is on muidu näiliselt korras pildis hieroglüüfid, siis on tegu 100% videokivi/kaarti veaga. Paari aasta eest käis üks selline ja garantiiga isend käest läbi - vahetati videokaart ... |
teema: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga :: Sülearvutite lisad |
MeoR
vastuseid: 7
vaadatud: 4813
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 16.08.2010 16:38:34 pealkiri: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga :: Sülearvutite lisad |
Tere kõigile!
Ei oska enam kusagilt abi otsida, niisiis proovime mingeid soovitusi leida foorumist.
Tutvusringkonna IT meestega jutud räägitud ja mitte keegi pole eelnevalt kokku puutunud all ... |
teema: Probleem ostetud akuga ja selle mitteühilduvus? :: Sülearvuti akud ja varuosad |
MeoR
vastuseid: 16
vaadatud: 4870
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 14.06.2010 21:16:49 pealkiri: Probleem ostetud akuga ja selle mitteühilduvus? |
sai siis katsetatud teise tööloomaga millel orginaalis oli samasugune aku.
Kõik toimis seega järeldus, et ilmselt ongi asi emaplaadi kiibis nagu siin mainiti, mis ei suvatse veidi teise loomuga a ... |
teema: Probleem ostetud akuga ja selle mitteühilduvus? :: Sülearvuti akud ja varuosad |
MeoR
vastuseid: 16
vaadatud: 4870
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 11.06.2010 16:48:55 pealkiri: Probleem ostetud akuga ja selle mitteühilduvus? |
Ühendusklemmid ja kinnitused on identsed, kõik tudub ideaalne pealtnäha.
laadija andmed :
INPUT 100-240V 1.5A 50-60HZ
OUTPUT 19V 4.74A
, KAs kinnitused ja ühendusklemmid sobivad?
Kuias 2 ... |
teema: Probleem ostetud akuga ja selle mitteühilduvus? :: Sülearvuti akud ja varuosad |
MeoR
vastuseid: 16
vaadatud: 4870
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 11.06.2010 15:07:42 pealkiri: Probleem ostetud akuga ja selle mitteühilduvus? :: Sülearvuti akud ja varuosad |
Tervist,
Arvuti millest juttu tuleb on Ordi enduro EL80.
Orginaal aku tehnilised andmed BATEL80L9 11.1V 7200mAh
Ostetud aku BATHL91L6
10.8V 4300mhA 47Wh
Oginaal akut laeb, laadimis tuli põ ... |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
MeoR
vastuseid: 1392
vaadatud: 226267
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2010 05:34:53 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
| hiir vastast iseloomustusele ja mis peamine töötab kenasti, seega kaup aus. |
teema: Küsimus viasati digiboxi kohta |
MeoR
vastuseid: 1
vaadatud: 1885
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.10.2009 12:24:16 pealkiri: Küsimus viasati digiboxi kohta |
Tere,
On ülejäänud üks viasat digibox. Kuna liitumist enam pole siis sahtlis vaid box ja tekkis küsimus kas seda boxi ei saaks panna kuidagi sedasi tööle, et ta töötaks digiboxi eest ja näi ... |
teema: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. :: Sülearvuti emaplaadid |
MeoR
vastuseid: 8
vaadatud: 6548
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 21.05.2009 15:23:09 pealkiri: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. |
Tere!
Vastused käes ja järg nüüd nii kaugel et täna sain arvuti kokku ja toimib.
Videokaardi hind 1600 koos käibega.
Diagnostika 200.-
Kui arvuti käitub samut,i võid, ma usun südamera ... |
teema: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. :: Sülearvuti emaplaadid |
MeoR
vastuseid: 8
vaadatud: 6548
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 17.04.2009 17:32:00 pealkiri: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. |
kui inimene on ordi töötaja, siis see ei tähenda, et ta automaatselt kõiki mudeleid peab kohe tundma.
Kes siis huvitav küll veel teadma peaks, kui mitte garantii ja remondi osakonna tel ... |
teema: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. :: Sülearvuti emaplaadid |
MeoR
vastuseid: 8
vaadatud: 6548
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 08.04.2009 16:47:45 pealkiri: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. |
| Kes sul selle diagnostika tegi? Antud juhul arvan et tegu emaplaadi ja/või videoga (arvestades seda et ise pole seda lahti võtnud ning erineaid komponente proovinud), kuid kuna ta sul ootereziimist ... |
teema: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. :: Sülearvuti emaplaadid |
MeoR
vastuseid: 8
vaadatud: 6548
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 07.04.2009 21:32:45 pealkiri: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. :: Sülearvuti emaplaadid |
Tere!
Laptop Ordi Enduro El80
Conf
Dual Core 7200 2Ghz
2gb ddr2
160gb hdd
Videokaart Geforce 7600GO
Prolbleem sai alguse täiesti ootamatult nagu alati.Töö lõpetades sulgen kaane ja hilje ... |
teema: Kommenteerimine: Kaszpar |
MeoR
vastuseid: 35
vaadatud: 14174
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2008 18:45:52 pealkiri: Kommenteerimine: Kaszpar |
Ostsin mingi telefoni, ei mäleta et pretendsioone oleks olnud seega positiivne  |
teema: Kommenteerimine: paal18 |
MeoR
vastuseid: 89
vaadatud: 38960
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2008 10:58:16 pealkiri: Kommenteerimine: paal18 |
| sain ilusti kenasti üleliigsetest kutsetest lahti 8) |
teema: Kommenteerimine: nmk |
MeoR
vastuseid: 71
vaadatud: 18661
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2008 02:54:43 pealkiri: Kommenteerimine: nmk |
| Kaup e. kölarid vastasid kirjeldusele ja olid igati kaubanduslikud.Lisaks kõigele sellele töötavad nagu lubatud. |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
MeoR
vastuseid: 545
vaadatud: 125170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.07.2006 18:28:55 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
Kõlarid tööTAVAD KENASTI  |
teema: Kommenteerimine: Estnx |
MeoR
vastuseid: 240
vaadatud: 73892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2006 19:19:14 pealkiri: Kommenteerimine: Estnx |
| raha oli ehtne sai sellega pannkooki järve selveris sõõdud ja möned õlled ostetud. |
teema: Kommenteerimine: maarja3 |
MeoR
vastuseid: 0
vaadatud: 584
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2005 18:56:09 pealkiri: Kommenteerimine: maarja3 |
| oi maarja maarja väike ilus inimene 8) |
teema: Kommenteerimine: abc9 |
MeoR
vastuseid: 193
vaadatud: 46395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.06.2005 19:04:14 pealkiri: Kommenteerimine: abc9 |
| SAMAD SÕNAD koostöö e kauba vahetamine toimub probleemi vabalt.. |
teema: Kommenteerimine: mighty |
MeoR
vastuseid: 139
vaadatud: 51606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.06.2005 19:03:41 pealkiri: Kommenteerimine: mighty |
| minu poolt kA pOs |
teema: Kommenteerimine: Spider707 |
MeoR
vastuseid: 447
vaadatud: 88462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2005 14:31:57 pealkiri: Kommenteerimine: Spider707 |
mis seal ikka monitoriga oldakse rahul  |
teema: Kommenteerimine: Smith |
MeoR
vastuseid: 157
vaadatud: 51851
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2005 14:07:09 pealkiri: Kommenteerimine: Smith |
egas midagi sulle ka  |
teema: Kommenteerimine: lox |
MeoR
vastuseid: 35
vaadatud: 16006
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2005 14:48:59 pealkiri: Kommenteerimine: lox |
Siis kui on kokkulepe seda ei muudeta ega arutata.
Selle mehega oli juba kõik kokku lepitud.Andmed saadud jne.Ootasin vaid ülekannet.Ja siis teatab uhkelt sain juba odavamalt...
Mötetu tegela ... |
teema: Kommenteerimine: Fast&Furious |
MeoR
vastuseid: 372
vaadatud: 262590
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2005 19:23:03 pealkiri: Kommenteerimine: Fast&Furious |
See on tore kui kõik sujub ja kaup terena oma sihtpunkti jõuab.Mul puuduvad ka igasugu pretensioonid nii et positiivne  |
teema: Kommenteerimine: aix17 |
MeoR
vastuseid: 415
vaadatud: 108410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.04.2005 20:21:00 pealkiri: Kommenteerimine: aix17 |
 |
teema: Kommenteerimine: etc87 |
MeoR
vastuseid: 261
vaadatud: 80331
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.04.2005 20:20:35 pealkiri: Kommenteerimine: etc87 |
aega võttis aga kaubale saime seega  |
teema: Kommenteerimine: emmennpee |
MeoR
vastuseid: 508
vaadatud: 114761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.04.2005 20:20:04 pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee |
arvestas ilusti minu soovi raha ettesaada.kõik toimis  |
teema: Kommenteerimine: riivo21 |
MeoR
vastuseid: 232
vaadatud: 74315
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2005 22:49:14 pealkiri: Kommenteerimine: riivo21 |
| `mhmm |
teema: 3Ghz AMD prosega läpakas müügis |
MeoR
vastuseid: 7
vaadatud: 2315
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 06.04.2005 07:41:50 pealkiri: 3Ghz AMD prosega läpakas müügis |
Kindlasti ka suuur tolumimeja  |
teema: Kommenteerimine: jax |
MeoR
vastuseid: 52
vaadatud: 16629
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2005 16:56:37 pealkiri: Kommenteerimine: jax |
mis ma ikka oskan öelda.Mees teab mida tahab  |
teema: Kommenteerimine: incognito |
MeoR
vastuseid: 61
vaadatud: 21445
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2005 22:48:49 pealkiri: Kommenteerimine: incognito |
noh mis siin ikka öelda kõik väga tore sellel erilisel pühapäeval  |
| |