Avaleht
otsing leidis 286 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: hvk
MeoR

vastuseid: 40
vaadatud: 11832

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.10.2018 08:31:54   pealkiri: Kommenteerimine: hvk
Kaup nagu lubatud. Isegi parem!
  teema: Kommenteerimine: Eix112
MeoR

vastuseid: 31
vaadatud: 10004

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2018 00:47:18   pealkiri: Kommenteerimine: Eix112
Olen våga rahul. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: smlfrd
MeoR

vastuseid: 6
vaadatud: 2262

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2017 16:36:57   pealkiri: Kommenteerimine: smlfrd
Koik nagu kokkulepitud.
  teema: Kommenteerimine: andres300
MeoR

vastuseid: 10
vaadatud: 3201

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2017 15:27:49   pealkiri: Kommenteerimine: andres300
Diil
  teema: Kommenteerimine: keevitus
MeoR

vastuseid: 19
vaadatud: 7839

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2016 09:00:01   pealkiri: Kommenteerimine: keevitus
Julgen soovitada.
Kaup korralik ja aus.
  teema: Kommenteerimine: Xvc
MeoR

vastuseid: 806
vaadatud: 107987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.03.2016 23:14:29   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
juba mitmes tehing. Kaup aus.
  teema: Kommenteerimine: lehto08
MeoR

vastuseid: 123
vaadatud: 28040

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2016 16:15:11   pealkiri: Kommenteerimine: lehto08
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lehm
MeoR

vastuseid: 116
vaadatud: 36831

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2014 09:59:18   pealkiri: Kommenteerimine: lehm
Kõik sujus hösti, kaup korras.
  teema: Kommenteerimine: qball
MeoR

vastuseid: 32
vaadatud: 8988

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2013 17:13:29   pealkiri: Kommenteerimine: qball
kõlar töötab, kõik okey. Head aasta lõppu.
  teema: Kommenteerimine: krqll
MeoR

vastuseid: 213
vaadatud: 34199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.07.2013 19:37:40   pealkiri: Kommenteerimine: krqll
ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: krqll
MeoR

vastuseid: 213
vaadatud: 34199

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2013 20:15:19   pealkiri: Kommenteerimine: krqll
ostsin sulgpallireketid, kõik ok
  teema: Kommenteerimine: tiktik
MeoR

vastuseid: 22
vaadatud: 8683

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2013 10:19:13   pealkiri: Kommenteerimine: tiktik
kõik okey.
  teema: Kommenteerimine: Martin112
MeoR

vastuseid: 50
vaadatud: 14450

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2012 12:46:19   pealkiri: Kommenteerimine: Martin112
Ei usaldaks seda venda, rahaasjadega EI OLE TÄPNE!
müüsin vana arvuti hind oli 45+saatmine 2.7€
Kokku yebimise peale kandis 20+20+6.2€=46.2€
  teema: Kommenteerimine: madboy
MeoR

vastuseid: 48
vaadatud: 13091

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2012 13:52:18   pealkiri: Kommenteerimine: madboy
ostsin garderoobi uksed, kõik hind ja töö on super.
Ahjaa vastab isegi nädalavaehtus mailidele beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: nesta
MeoR

vastuseid: 51
vaadatud: 17336

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2011 09:15:56   pealkiri: Kommenteerimine: nesta
Ostsin kõlarid, jõudsid ilusti kenasti töökorras minuni.
Ühesõnaga kõik toimis nii nagu peab. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: vaip
MeoR

vastuseid: 41
vaadatud: 10415

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.08.2011 15:51:12   pealkiri: Kommenteerimine: vaip
Kaubaga rahul ja sõnapidaja mees.
  teema: Kommenteerimine: WallClock
MeoR

vastuseid: 6
vaadatud: 3160

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2011 23:04:46   pealkiri: Kommenteerimine: WallClock
Helikaart töötab kenasti, kõik sujus väga operatiivselt, aitäh!
  teema: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga :: Sülearvutite lisad
MeoR

vastuseid: 7
vaadatud: 4813

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 26.04.2011 11:49:07   pealkiri: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga
Sain nüüd remondis käidud ja katki oli protsessor teadmiseks!
  teema: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. :: Sülearvuti emaplaadid
MeoR

vastuseid: 8
vaadatud: 6548

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 26.04.2011 11:45:50   pealkiri: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga.
just sain ära remonditud, tuli uus prose osta.
  teema: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga :: Sülearvutite lisad
MeoR

vastuseid: 7
vaadatud: 4813

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 18.08.2010 16:11:37   pealkiri: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga
Mälu sai kontrollitud teise terve mälupulgaga, käitumine täpselt sama nagu arvuti enda mäludega. Kas sellel memtestil on siis mõtet?
  teema: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga :: Sülearvutite lisad
MeoR

vastuseid: 7
vaadatud: 4813

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 17.08.2010 12:13:01   pealkiri: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga
Kui juba BIOS-is on muidu näiliselt korras pildis hieroglüüfid, siis on tegu 100% videokivi/kaarti veaga. Paari aasta eest käis üks selline ja garantiiga isend käest läbi - vahetati videokaart ...
  teema: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga :: Sülearvutite lisad
MeoR

vastuseid: 7
vaadatud: 4813

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.08.2010 16:38:34   pealkiri: Salapärane anomaalia Ordi El80 laptopiga :: Sülearvutite lisad
Tere kõigile!

Ei oska enam kusagilt abi otsida, niisiis proovime mingeid soovitusi leida foorumist.

Tutvusringkonna IT meestega jutud räägitud ja mitte keegi pole eelnevalt kokku puutunud all ...
  teema: Probleem ostetud akuga ja selle mitteühilduvus? :: Sülearvuti akud ja varuosad
MeoR

vastuseid: 16
vaadatud: 4870

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 14.06.2010 21:16:49   pealkiri: Probleem ostetud akuga ja selle mitteühilduvus?
sai siis katsetatud teise tööloomaga millel orginaalis oli samasugune aku.
Kõik toimis seega järeldus, et ilmselt ongi asi emaplaadi kiibis nagu siin mainiti, mis ei suvatse veidi teise loomuga a ...
  teema: Probleem ostetud akuga ja selle mitteühilduvus? :: Sülearvuti akud ja varuosad
MeoR

vastuseid: 16
vaadatud: 4870

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 11.06.2010 16:48:55   pealkiri: Probleem ostetud akuga ja selle mitteühilduvus?
Ühendusklemmid ja kinnitused on identsed, kõik tudub ideaalne pealtnäha.
laadija andmed :
INPUT 100-240V 1.5A 50-60HZ
OUTPUT 19V 4.74A

, KAs kinnitused ja ühendusklemmid sobivad?

Kuias 2 ...
  teema: Probleem ostetud akuga ja selle mitteühilduvus? :: Sülearvuti akud ja varuosad
MeoR

vastuseid: 16
vaadatud: 4870

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 11.06.2010 15:07:42   pealkiri: Probleem ostetud akuga ja selle mitteühilduvus? :: Sülearvuti akud ja varuosad
Tervist,
Arvuti millest juttu tuleb on Ordi enduro EL80.

Orginaal aku tehnilised andmed BATEL80L9 11.1V 7200mAh

Ostetud aku BATHL91L6
10.8V 4300mhA 47Wh

Oginaal akut laeb, laadimis tuli põ ...
  teema: Kommenteerimine: matu21
MeoR

vastuseid: 1392
vaadatud: 226267

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2010 05:34:53   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
hiir vastast iseloomustusele ja mis peamine töötab kenasti, seega kaup aus.
  teema: Küsimus viasati digiboxi kohta
MeoR

vastuseid: 1
vaadatud: 1885

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 07.10.2009 12:24:16   pealkiri: Küsimus viasati digiboxi kohta
Tere,
On ülejäänud üks viasat digibox. Kuna liitumist enam pole siis sahtlis vaid box ja tekkis küsimus kas seda boxi ei saaks panna kuidagi sedasi tööle, et ta töötaks digiboxi eest ja näi ...
  teema: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. :: Sülearvuti emaplaadid
MeoR

vastuseid: 8
vaadatud: 6548

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 21.05.2009 15:23:09   pealkiri: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga.
Tere!

Vastused käes ja järg nüüd nii kaugel et täna sain arvuti kokku ja toimib.
Videokaardi hind 1600 koos käibega.
Diagnostika 200.-

Kui arvuti käitub samut,i võid, ma usun südamera ...
  teema: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. :: Sülearvuti emaplaadid
MeoR

vastuseid: 8
vaadatud: 6548

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 17.04.2009 17:32:00   pealkiri: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga.
kui inimene on ordi töötaja, siis see ei tähenda, et ta automaatselt kõiki mudeleid peab kohe tundma. icon_rolleyes.gif

Kes siis huvitav küll veel teadma peaks, kui mitte garantii ja remondi osakonna tel ...
  teema: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. :: Sülearvuti emaplaadid
MeoR

vastuseid: 8
vaadatud: 6548

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 08.04.2009 16:47:45   pealkiri: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga.
Kes sul selle diagnostika tegi? Antud juhul arvan et tegu emaplaadi ja/või videoga (arvestades seda et ise pole seda lahti võtnud ning erineaid komponente proovinud), kuid kuna ta sul ootereziimist ...
  teema: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. :: Sülearvuti emaplaadid
MeoR

vastuseid: 8
vaadatud: 6548

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 07.04.2009 21:32:45   pealkiri: Probleem Ordi Enduro EL80 videokaardiga või emaplaadiga. :: Sülearvuti emaplaadid
Tere!
Laptop Ordi Enduro El80
Conf
Dual Core 7200 2Ghz
2gb ddr2
160gb hdd
Videokaart Geforce 7600GO

Prolbleem sai alguse täiesti ootamatult nagu alati.Töö lõpetades sulgen kaane ja hilje ...
  teema: Kommenteerimine: Kaszpar
MeoR

vastuseid: 35
vaadatud: 14174

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2008 18:45:52   pealkiri: Kommenteerimine: Kaszpar
Ostsin mingi telefoni, ei mäleta et pretendsioone oleks olnud seega positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: paal18
MeoR

vastuseid: 89
vaadatud: 38960

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2008 10:58:16   pealkiri: Kommenteerimine: paal18
sain ilusti kenasti üleliigsetest kutsetest lahti 8)
  teema: Kommenteerimine: nmk
MeoR

vastuseid: 71
vaadatud: 18661

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2008 02:54:43   pealkiri: Kommenteerimine: nmk
Kaup e. kölarid vastasid kirjeldusele ja olid igati kaubanduslikud.Lisaks kõigele sellele töötavad nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: Cyberlord
MeoR

vastuseid: 545
vaadatud: 125170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.07.2006 18:28:55   pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord
Kõlarid tööTAVAD KENASTI icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: Estnx
MeoR

vastuseid: 240
vaadatud: 73892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2006 19:19:14   pealkiri: Kommenteerimine: Estnx
raha oli ehtne sai sellega pannkooki järve selveris sõõdud ja möned õlled ostetud.
  teema: Kommenteerimine: maarja3
MeoR

vastuseid: 0
vaadatud: 584

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2005 18:56:09   pealkiri: Kommenteerimine: maarja3
oi maarja maarja väike ilus inimene 8)
  teema: Kommenteerimine: abc9
MeoR

vastuseid: 193
vaadatud: 46395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.06.2005 19:04:14   pealkiri: Kommenteerimine: abc9
SAMAD SÕNAD koostöö e kauba vahetamine toimub probleemi vabalt..
  teema: Kommenteerimine: mighty
MeoR

vastuseid: 139
vaadatud: 51606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.06.2005 19:03:41   pealkiri: Kommenteerimine: mighty
minu poolt kA pOs
  teema: Kommenteerimine: Spider707
MeoR

vastuseid: 447
vaadatud: 88462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2005 14:31:57   pealkiri: Kommenteerimine: Spider707
mis seal ikka monitoriga oldakse rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Smith
MeoR

vastuseid: 157
vaadatud: 51851

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2005 14:07:09   pealkiri: Kommenteerimine: Smith
egas midagi sulle ka icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: lox
MeoR

vastuseid: 35
vaadatud: 16006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2005 14:48:59   pealkiri: Kommenteerimine: lox
Siis kui on kokkulepe seda ei muudeta ega arutata.

Selle mehega oli juba kõik kokku lepitud.Andmed saadud jne.Ootasin vaid ülekannet.Ja siis teatab uhkelt sain juba odavamalt...

Mötetu tegela ...
  teema: Kommenteerimine: Fast&Furious
MeoR

vastuseid: 372
vaadatud: 262590

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2005 19:23:03   pealkiri: Kommenteerimine: Fast&Furious
See on tore kui kõik sujub ja kaup terena oma sihtpunkti jõuab.Mul puuduvad ka igasugu pretensioonid nii et positiivne icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: aix17
MeoR

vastuseid: 415
vaadatud: 108410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2005 20:21:00   pealkiri: Kommenteerimine: aix17
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: etc87
MeoR

vastuseid: 261
vaadatud: 80331

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2005 20:20:35   pealkiri: Kommenteerimine: etc87
aega võttis aga kaubale saime seega icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: emmennpee
MeoR

vastuseid: 508
vaadatud: 114761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2005 20:20:04   pealkiri: Kommenteerimine: emmennpee
arvestas ilusti minu soovi raha ettesaada.kõik toimis icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: riivo21
MeoR

vastuseid: 232
vaadatud: 74315

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2005 22:49:14   pealkiri: Kommenteerimine: riivo21
`mhmm
  teema: 3Ghz AMD prosega läpakas müügis
MeoR

vastuseid: 7
vaadatud: 2315

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.04.2005 07:41:50   pealkiri: 3Ghz AMD prosega läpakas müügis
Kindlasti ka suuur tolumimeja icon_razz1.gif
  teema: Kommenteerimine: jax
MeoR

vastuseid: 52
vaadatud: 16629

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2005 16:56:37   pealkiri: Kommenteerimine: jax
mis ma ikka oskan öelda.Mees teab mida tahab icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: incognito
MeoR

vastuseid: 61
vaadatud: 21445

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2005 22:48:49   pealkiri: Kommenteerimine: incognito
noh mis siin ikka öelda kõik väga tore sellel erilisel pühapäeval icon_razz1.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.