Avaleht
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
kasutaja profiili vaatamine :: LauriMae
avatar Kasutajast LauriMae

HV kasutaja
liitunud:  30.01.2011
postitusi:  547
[0.01% kõigist / 0.10 sõnumit päeva kohta]
vaata kasutaja LauriMae sõnumeid
huvid:  Muay Thay(thai boxing),Freestyle motocross.Õppimine.
kontakt LauriMae
lisa ignoreeritav kasutaja: lisa ignoreeritav kasutaja
privaatsõnum: saada privaatsõnum

Kasutajate arvamused :: LauriMae
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 75% 23 häält
Neutraalne: 6% 2 häält
Negatiivne: 19% 6 häält
Sinu arvamus kasutajast [ LauriMae ]: puudub

NB! Oma arvamust kasutaja kohta saab lisada/muuta vaid postitades või vana postitust muutes.

autor sõnum
MarttiH
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 03.03.2016 10:24:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Negatiivne

Jäi võlgu ja nüüd ei vasta enam kirjadele. Ei soovita!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
continue
HV veteran

liitunud: 22.04.2006



sõnumpostitatud: 19.12.2015 16:36:01    postituse pealkiri: X vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Negatiivne

ei meldi.
Kommentaarid: 325 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 16 :: 1 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.11.2015 22:05:57    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Müüsin arvuti! Sõbralik tüüp thumbs_up.gif Soovitan
_________________
Kodumaine arvutipood: www.nordicgamer.ee
Sõidusimulaatori rent, tellimustööd, VR teenused sündmustele: www.artofgaming.eu
Kommentaarid: 804 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 690
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 11.11.2015 21:04:25    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

ostis kasti ja molu. viisin ära, maksis sulas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klaassilm
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2013



sõnumpostitatud: 13.10.2015 21:24:20    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Negatiivne

müüja tagastas raha. aus vend. soovitan.





klaassilm kirjutas:
tõukas mulle katkise emaplaadi. lisaks puudu io plekk. ühesõnaga - müüs mulle rämpsu .

telefonile ega sõnumitele enam ei vasta

kodaniku nimi peaks olema Lauri Merivälja
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klaassilm
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2013



sõnumpostitatud: 11.10.2015 21:37:35    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Negatiivne

tõukas mulle katkise emaplaadi. lisaks puudu io plekk. ühesõnaga - müüs mulle rämpsu .

telefonile ega sõnumitele enam ei vasta

kodaniku nimi peaks olema Lauri Merivälja
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poolkaks
HV kasutaja
poolkaks

liitunud: 15.05.2011



sõnumpostitatud: 09.09.2015 20:40:40    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 01.09.2015 18:59:45    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Ostsin Zalman toite käest-kätte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herald
HV Guru
Herald

liitunud: 28.12.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.08.2015 16:29:41    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Kõik sujus probleemideta!
_________________
Süle- ja lauaarvutid ning varuosad, küsida võib kõike.
Kommentaarid: 1514 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1018
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim-k
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2013



sõnumpostitatud: 13.05.2014 22:29:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Ostis paar jubinat, kõik ok. Soovitan.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solu
HV vaatleja
solu

liitunud: 06.12.2009



sõnumpostitatud: 14.03.2014 00:58:34    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Negatiivne

Väga negatiivne! Ostsin videokaardi HD4870. Esialgu viivitas väga kaua kauba teele panemisega, valetas sellekohta, et millal täpsemalt kauba teele pani.(Suure pinnimise peale pani päev hiljem kui oli öelnud)

Kui videokaardi hädamoodi tööle olin saanud siis 0% loadi all olid juba kraadid 92C juures, mingi hetk enam pilti ette ei võtnud ning andsin asja tundja kätte. Sain kaardi tagasi infoga, et see on läbi põlenud juba. Sõnumitele enam ei vasta.
_________________
M: Xbox360 elite 120GB
Call of Duty: Modern Warfare 2(Xbox 360)
Battlefield 4(Xbox 360)
GTA V(Xbox 360)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.02.2014 20:41:32    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Kiire tehing thumbs_up.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.01.2014 00:21:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Ostsin PS3 mängu, kaup kiire ja korralik. Tänud.
_________________
PSN: ArnoldT92

O: PS3 mänge
M: Kergelt mõranenud klaasiga Samsung S3(100 euri) PS!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 09.01.2014 22:51:16    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Kiire ja korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004



sõnumpostitatud: 09.01.2014 20:20:52    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Ostsin mängu, kaup kiire ja korralik icon_smile.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loomet
HV kasutaja
loomet

liitunud: 19.11.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 02.12.2012 19:59:12    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

sain kõlari
_________________
/R.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003



sõnumpostitatud: 26.11.2012 18:19:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Neutraalne

Ostsin videokaardi. 11 päeva läks "panen paki teel" -- kuni kättesaamiseni, smartpostiga... Infot (kas asi liigub! jne.) tuli kah ise nuiata.
Kaart muidu OK.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sbbr
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.09.2007



sõnumpostitatud: 26.09.2012 11:00:10    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Negatiivne

Müüs füüsiliselt kahjustatud asi. Kõik kruvid, mis hoiavad jahutuse kaas, on katki.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=548640&highlight=
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsap
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 29.05.2012 02:13:49    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

tehing tehtud
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 19.05.2012 11:24:19    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Neutraalne

Teeb tühja pakkumisi. Sõnumitele ei vasta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuzim
HV kasutaja
onuzim

liitunud: 06.06.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 10.03.2012 13:01:21    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Ostsin arvuti. Positiivne!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 04.03.2012 22:14:09    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Müüsin lauaarvuti, kõik sujus thumbs_up.gif
Soovitan! icon_cool.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011



sõnumpostitatud: 01.03.2012 22:44:43    postituse pealkiri: mw3 vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

ostsin mängu, väga hea
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inz002
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 12.02.2012 18:22:36    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Graafikakaart käes, töötab ilusti praegu. Hea hinnaga ja nagu kokkulepitud, soovitan.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
innu18
HV Guru

liitunud: 12.10.2006


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 30.01.2012 23:57:15    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Ostsin Estonia kõlari. On teine küll korralikult peksa saanud, kuid loodetavasti läheb vuntside tagasijootmisega õnneks ning saab kõlarit ka õige eesmärgiga kasutada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 287
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriMae
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2011



sõnumpostitatud: 29.01.2012 14:30:39    postituse pealkiri: Re: Komentaar vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: puudub

[quote="LauriMae"]See 2,49 euri see ülekanne jäi mul tõesti tegemata,kuna olid kiired päevad ning ei olnud meeles.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 25.08.2011 16:26:07    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Müüs mängu, soovitan! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 18.07.2011 02:26:42    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Positiivne äritehing. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killerboy
Kreisi kasutaja
killerboy

liitunud: 19.01.2008


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 21.06.2011 20:58:04    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Ostsin hea hinna eest arvuti, diil kiire ja korralik icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriMae
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2011



sõnumpostitatud: 16.06.2011 13:56:14    postituse pealkiri: Komentaar vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: puudub

See 2,49 euri see ülekanne jäi mul tõesti tegemata.Kuna läks kogu aeg meelest ära.Alguses kui läppari saatsin siis oli jutt meil 10. eurist kogu kupatus,ja siis kui läppari kätte sain siis nagu ilmus juurde see 2,49 smartposti tasu.
_________________
The best revenge is massive success.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 15.06.2011 21:15:22    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Negatiivne

jäi mulle 2.49 võlgu.
iga kord kui küsisin tuli vastuseks: "täna maksan"

ettevaatust selle kasutajaga äri tegemisel!!
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaleStinre
külaline





sõnumpostitatud: 25.04.2011 08:40:39    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: puudub

Ostsin telefoni posti teel, kaup lubatud ajal kohal ja vastab kirjeldusele. Kõik OK, soovitan. icon_wink.gif
tagasi üles
Volts
HV kasutaja
Volts

liitunud: 17.08.2002



sõnumpostitatud: 17.04.2011 23:59:02    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Ostsin mälu. Kõik klappis.
Täiesti usaldusväärne müüja. 5+
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaar3l
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 17.04.2011 22:09:44    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

kuigi kõike asju ei saanud nagu algul kokkulepitud oli, kuid ülejäänuga jään rahule thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fakerz
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2010



sõnumpostitatud: 28.03.2011 11:48:46    postituse pealkiri: vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Sain arvuti tema käest , tuli ise kohale ka.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madisxxx
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2004


Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnumpostitatud: 26.03.2011 20:41:54    postituse pealkiri: Kommenteerimine: LauriMae vasta tsitaadiga
Arvamus kasutajast [ LauriMae ]: Positiivne

Ostis arvuti, käest kätte diil tehtud
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
vasta   Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
1/1

LauriMae arvab teistest
Protsentuaalselt Graafiliselt
Positiivne: 95% 21 häält
Neutraalne: 0% 0 häält
Negatiivne: 5% 1 häält

näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.